Piosenki o policjantach - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-01-11, 13:04   #31
lacrimachristi
Zakorzenienie
 
Avatar lacrimachristi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 193
Dot.: Piosenki o policjantach

myrcela tez odnosze wrazenie ze czytam wypowiedzi jakiegos JP tylko w zenskiej wersji..... tak zle mowisz o policjantach a ciekawe po kogo bys zadzwonila jakby ci obrobili mieszkanie lub zostalabys napadnieta czy cos w tym stylu... po pogotowie krawieckie czy moze po pogromcow duchow??? wrzucasz wszystkich do jednego wora tak sie nie robi....
__________________
lacrimachristi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-11, 16:05   #32
myrcella
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: MEEREN
Wiadomości: 606
Dot.: Piosenki o policjantach

a nie oglądacie wiadomości od kilku dni co się stało w prokuraturze? a to też mudnurowi, korpucja, przekręty i nic więcej.
myrcella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-14, 09:11   #33
jiuna
Wtajemniczenie
 
Avatar jiuna
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 2 291
Dot.: Piosenki o policjantach

Cytat:
Napisane przez myrcella Pokaż wiadomość
to już jego sprawa jaką będzie miał emeryturę. Wiadomo, że i tak później każdy z nich dprabia i ma min. drugie tyle. Coraz więcej wśród policji partaczy o czym mówią ww programy i nie ma co udawac. Nie uważam, że wojskowi czy policja zarabia mało i już. W porównianiu do innych zarabiają dużo. Jeydnie zgodzę się z tym wiekiem, że jako 60latek nie będzie ganiał za bandziorami, a ja miałam do czynienia z takimi w pracy i zarabiałam dużo mniej od nich.
ślepa wiara ludzi w to co powie im magiczne pudełko... kocham to

Cytat:
Napisane przez talkshit Pokaż wiadomość
ale jak czytam to co piszesz o policjantach czuje sie jakbym czytala wypowiedz kolejnego kolesia ktory jest wielce JP ! a jak przyjdzie co do czego to dzowni na policje
no tym mi tu śmierdzi

przepraszam droga autorko wątku, ale ile Ty masz lat jeśli można wiedzieć?

Miałam styczność z policją i wspominam dobrze
A czy pensje mają duże... no ja bym tu dyskutowała... dla mnie bycie policjantem powinno wiązać się z prestiżem. Jak by nie patrzeć nie jest to sielanka.. ja im nie zazdroszczę takich akcji jak użeranie się z wielce zbuntowaną młodzieżą, wizyt u patologicznych rodzin a najbardziej jeżdżenia do wypadków i oglądania zwłok.

Są i ci źli, którzy chcą się wspinać po stołkach i na resztę leją ale jest też grono świetnych ludzi dla którzy spełniają się w roli policjanta.

Idąc twoim torem rozumowania można powiedzieć, że wszyscy nauczyciele są do d... i stawiają jedynki specjalnie, wszyscy lekarze biorą łapówki a wszyscy pracownicy tartaku to idioci którzy ledwo skończyli zawodówkę.
No błagam...
__________________
Mój dzień na 100% będzie radosny KLIK
A Twój??
*Zaleca się oglądanie co rano oraz powtórzenie dawki gdy zaczynasz odczuwać smutek lub złość

Edytowane przez jiuna
Czas edycji: 2012-01-14 o 09:12
jiuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:45.