jakich telefonów używacie ? - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Komputery, telefony, tablety

Notka

Komputery, telefony, tablety Masz problem z komputerem, telefonem lub tabletem? Potrzebujesz fachowej porady na temat oprogramowania? Masz wiedzę i chcesz pomóc innym? Dołącz.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-06-24, 08:42   #421
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: jakich telefonów używacie ?

Cytat:
Napisane przez userrr Pokaż wiadomość
wpisz sobie np na alle w wyszukiwarkę - smartfon lte - czyli że szukasz smartfona z obsługą lte bo niektóre oferty mają np net w lte nielimitowany czy szybszy to już dobrze mieć obsługę lte dziś, dalej jak wyszuka te smartfony to tam masz przedział cenowy który możesz sobie ustawić samodzielnie np do 200 zł, do 150 zł też znajdziesz ale do 200 zł masz większy luz i według mnie to takie minimum jeśli chcesz kupić smartfona,


nie chce się tu mądrzyć ale tak bardzo ogólnie minimalne wymagania na dziś to najważniejsze wypiszę:
RAM 1GB
8GB pamięci wewnętrznej
Android od 4 wzwyż, dobrze będzie od 4,4 wzwyż
5 Mpx - aparat
bateria 2000 mAh i więcej - unikaj raczej bateri typu 1400 mAh bo bardzo szybko się mogą rozładować, bateria 1800 mAh byłaby zbliżona do 2000 mAh więc tu samodzielnie musisz zdecydować czy kupić




większość smartfonów spełnia te wymagania bez problemu, gdyby były mniejsze te opcje to zastanów się czy kupować bo możesz np dłużej czekać jeśliby był RAM np 512 czyli połowa z 1GB może wtedy dłużej myśleć albo możesz dłużej czekać aż się odwiesi jeśli się zawiesi, a to się czasem zdarza jak jest dużo zainstalowanych aplikacji i jak już zaczyna mieć swoje lata,


telefon w takiej cenie nie będzie najwyższej klasy ale do zdjęć, dzwonienia, sms, internetu, fb, gg, maila, przeglądarki, skype, whats up, spokojnie wystarczy, z tym że zdjęć nie polecam trzymać w pamięci telefonu tylko je kopiować na maila albo jakoś na wirtualny dysk, żeby nie zapychać pamięci i, żeby mieć te zdjęcia gdyby coś się stało smartfonowi ale to już temat na później
Kompletnie bzdury gadasz... Bez 2gb razu w androidzie to nawet nie ma co podchodzić do niego.
A refurby z allie to sobie możecie darować..

Poldi zerknij na motorole e4 plus
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-24, 08:54   #422
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 775
Dot.: jakich telefonów używacie ?

Treść usunięta

Edytowane przez werka89
Czas edycji: 2018-06-24 o 11:45
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-26, 01:51   #423
userrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 869
Dot.: jakich telefonów używacie ?

poszedłem po kosztach tak jak chciała, więc...


to są wymagania minimalne, co znaczy, że może kupić lepszy ale nie gorszy,


nie wiem czy wiecie ale w dzisiejszych czasach potrafią jeszcze sprzedawać gorsze telefony od tych parametrów które napisałem...



ale wszystko zależy od tego ile kasy chce i może wydać

Edytowane przez userrr
Czas edycji: 2018-06-26 o 01:55
userrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-03, 07:30   #424
mzapert92
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 16
Dot.: jakich telefonów używacie ?

Złoty Samsung Galaxy S7 jeszcze mnie nie zawiódł Super zdjęcia, nigdy się nie zaciął, zgrabny i ładny W tym momencie wyczekuję jakiejś promocji na Galaxy S9, może któraś z koleżanek używa i coś podpowie ?
mzapert92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 05:46   #425
Narva
Rozeznanie
 
Avatar Narva
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 650
Dot.: jakich telefonów używacie ?

Dostałam służbowego samsunga s8. Prywatnie jestem użytkowniczką iphone od około 4 lat i teraz właśnie dobitnie sobie przypominam dlaczego widzę, że od kiedy użytkowałam samsunga s3 niewiele się zmieniło, tragedia.


Wysłane z iPhone
Narva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 09:51   #426
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: jakich telefonów używacie ?

https://niebezpiecznik.pl/post/powaz...owym-znajomym/
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 14:20   #427
userrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 869
Dot.: jakich telefonów używacie ?

Cytat:
Napisane przez Narva Pokaż wiadomość
Dostałam służbowego samsunga s8. Prywatnie jestem użytkowniczką iphone od około 4 lat i teraz właśnie dobitnie sobie przypominam dlaczego widzę, że od kiedy użytkowałam samsunga s3 niewiele się zmieniło, tragedia.


Wysłane z iPhone

a co jest nie tak w samsungu ?
pytam bo jakoś nie ciągło mnie do samsungów to nie mam z nimi doświadczenia
userrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-07-05, 08:58   #428
katarzynalesniewska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 56
Dot.: jakich telefonów używacie ?

Ja używam Lenovo P2. Zdecydowanie polecam ze względu na potężną baterię. Jeśli nie wchodzę na Youtube to potrafi trzymać 3-4 dni.
katarzynalesniewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-05, 10:06   #429
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: jakich telefonów używacie ?

Cytat:
Napisane przez userrr Pokaż wiadomość
a co jest nie tak w samsungu ?
pytam bo jakoś nie ciągło mnie do samsungów to nie mam z nimi doświadczenia
Posiadacze IP najczęściej hejtuja samsunga mimo że inne androida potrafią być znacząco gorsze momentami ;p. Tak to już jest.
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-05, 10:22   #430
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 775
Dot.: jakich telefonów używacie ?

Treść usunięta

Edytowane przez werka89
Czas edycji: 2018-07-05 o 10:28
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-05, 23:28   #431
userrr
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 869
Dot.: jakich telefonów używacie ?

Cytat:
Napisane przez katarzynalesniewska Pokaż wiadomość
Ja używam Lenovo P2. Zdecydowanie polecam ze względu na potężną baterię. Jeśli nie wchodzę na Youtube to potrafi trzymać 3-4 dni.

cena na alle od 1,000 do około 1,500 zł - trochę drogo...
userrr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-07, 16:14   #432
Narva
Rozeznanie
 
Avatar Narva
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 650
Dot.: jakich telefonów używacie ?

Cytat:
Napisane przez userrr Pokaż wiadomość
a co jest nie tak w samsungu ?
pytam bo jakoś nie ciągło mnie do samsungów to nie mam z nimi doświadczenia

Nie działa tak płynnie, czytnik odcisków jest w ujowym miejscu, no i oczywiście za pierwszym razem odczytuje ten odcisk tylko od święta, zazwyczaj łapie dopiero za 2,3 razem. Telefon ma kilka tygodni a już zdążył się raz zawiesić w tym czasie. Jedyne, co podoba mi się w tym telefonie to always on dispay, fajny feature, nie muszę dotykać telefonu, żeby w ciemności sprawdzić godzinę.


Wysłane z iPhone

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------

Cytat:
Napisane przez diabliczka66 Pokaż wiadomość
Posiadacze IP najczęściej hejtuja samsunga mimo że inne androida potrafią być znacząco gorsze momentami ;p. Tak to już jest.

A czemu miałabym hejtować inne androidy skoro to samsunga mam a nie inny android? Poza tym, to że inne androidy mogą być gorsze od samsunga? Co to w ogóle za argument są też pewnie tańsze i co z tego.


Wysłane z iPhone
Narva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-07, 16:26   #433
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 775
Dot.: jakich telefonów używacie ?

Treść usunięta

Edytowane przez werka89
Czas edycji: 2018-07-13 o 21:41
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-07, 18:33   #434
GrubaDanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 80
Dot.: jakich telefonów używacie ?

Jakby porównywać ajfony z telefonami androidowymi na tej półce cenowej, to android by niczym nie ustępował (ajfon też nie. One - na tej samej półce cenowej - są bardzo porówywalne, wybór to kwestia gustu).


Jednakże, ludzie z niezrozumiałych powodów zazwyczaj porównują ajfona nie z LG Gx, Samsungiem Galaxy Sx, czy innym flagowcem, ale z jakimś badziewiem za pięć stówek. I wtedy nie dziwne, że kosztujący kilka razy więcej ajfon wypada lepiej.
GrubaDanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-07, 19:30   #435
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: jakich telefonów używacie ?

Cytat:
Napisane przez GrubaDanka Pokaż wiadomość
Jakby porównywać ajfony z telefonami androidowymi na tej półce cenowej, to android by niczym nie ustępował (ajfon też nie. One - na tej samej półce cenowej - są bardzo porówywalne, wybór to kwestia gustu).


Jednakże, ludzie z niezrozumiałych powodów zazwyczaj porównują ajfona nie z LG Gx, Samsungiem Galaxy Sx, czy innym flagowcem, ale z jakimś badziewiem za pięć stówek. I wtedy nie dziwne, że kosztujący kilka razy więcej ajfon wypada lepiej.
Powiem Ci tak. Za czasów ip4 /galaxys to może i IP przewyzszal technologia. Teraz to już tak naprawdę jedna holera bo technologia jest już tak rozwinięta że żadna z firm nic już nowego nie wymyśli co by jej dawało jakiś odrzut od rywali. Teraz to już kwestia gustu,własnych preferencji itp
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-08, 06:08   #436
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: jakich telefonów używacie ?

Cytat:
Napisane przez Narva Pokaż wiadomość
Nie działa tak płynnie, czytnik odcisków jest w ujowym miejscu, no i oczywiście za pierwszym razem odczytuje ten odcisk tylko od święta, zazwyczaj łapie dopiero za 2,3 razem. Telefon ma kilka tygodni a już zdążył się raz zawiesić w tym czasie. Jedyne, co podoba mi się w tym telefonie to always on dispay, fajny feature, nie muszę dotykać telefonu, żeby w ciemności sprawdzić godzinę.


Wysłane z iPhone

---------- Dopisano o 15:14 ---------- Poprzedni post napisano o 15:11 ----------




A czemu miałabym hejtować inne androidy skoro to samsunga mam a nie inny android? Poza tym, to że inne androidy mogą być gorsze od samsunga? Co to w ogóle za argument są też pewnie tańsze i co z tego.


Wysłane z iPhone
Moj maz ma s8 i mam podobne spostrzezenia, w ogole strasznie jest niewygodny w uzyciu.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-10, 13:22   #437
kro_kus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 10
Dot.: jakich telefonów używacie ?

iPhone 5s
kro_kus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-12, 09:14   #438
natalia_olszanska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 5
Dot.: jakich telefonów używacie ?

Co myślicie o xiaomi? Zastanawiam się nad modelem Mi MIX (ten bez ramek). Ewentualnie iphone 8 plus. Podobna półka cenowa i nie wiem, który wybrać
natalia_olszanska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-12, 12:39   #439
staska_stasia
Zakorzenienie
 
Avatar staska_stasia
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 723
Dot.: jakich telefonów używacie ?

Cytat:
Napisane przez natalia_olszanska Pokaż wiadomość
Co myślicie o xiaomi? Zastanawiam się nad modelem Mi MIX (ten bez ramek). Ewentualnie iphone 8 plus. Podobna półka cenowa i nie wiem, który wybrać
Od 1,5 miesiąca mam Xiaomi dużo niższy model, bo Redmi 5 Plus. Najpierw nie mogłam się przyzwyczaić do braku menu (w sensie- wszystkie aplikacje są na pulpicie, nie ma, jak miałam wcześniej w Moto G3 rozwijanego menu z aplikacjami), ale można oczywiście tworzyć kilka pulpitów, a dodatkowo zakładać katalogi z aplikacjami (i np. mam katalog "użyteczne" gdzie mam kalendarz, kalkulator, notatnik itp.). Jak go zobaczyłam, to pomyślałam: "kurde, duży" (5,99"), ale szybko się przyzwyczaiłam. Fajnie leży w dłoni, można bawić się w personalizację motywami (co prawda trzeba się nakombinować, przełączyć się na strefę USA, bo jest jakaś afera z prawami autorskimi i w UE to nie działa, ale po ustawieniu motywu wracamy do Polski i bangla).
Telefonu z jabłkiem nigdy nie miałam, ale mam starego IPoda i IPada. O ile odtwarzacz mp3 jest spoko, fajnie gra, jest malutki i całkiem fajnie się z niego korzysta (chociaż trzeba muzykę zgrywać przez iTunesa, może w nowszych modelach coś zmienili), o tyle tabletu jakoś nie lubię, dla mnie taki siermiężny (fakt, że stary, ale rok młodszy Samsung od razu był dla mnie sporo fajniejszy w użytkowaniu).
staska_stasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-07-13, 13:18   #440
dominik29
Przyczajenie
 
Avatar dominik29
 
Zarejestrowany: 2014-10
Lokalizacja: internet
Wiadomości: 8
GG do dominik29 Send a message via Skype™ to dominik29
Dot.: jakich telefonów używacie ?

huawei mate 10 jest super ale są to drogie telefony bo ponad 3300 zł
__________________
Fajne forum wizaż
dominik29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-13, 15:05   #441
Narva
Rozeznanie
 
Avatar Narva
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 650
jakich telefonów używacie ?

Cytat:
Napisane przez natalia_olszanska Pokaż wiadomość
Co myślicie o xiaomi? Zastanawiam się nad modelem Mi MIX (ten bez ramek). Ewentualnie iphone 8 plus. Podobna półka cenowa i nie wiem, który wybrać

Słyszałam dużo dobrego o Xiaiomi, ale jeśli jego cena jest zbliżona do ceny iphone to nawet bym się nie zastanawiała i brała jabłko. I nie chodzi mi tu o zachwycanie się samym telefonem ale bierz pod uwagę support. Cokolwiek by się nie stało Apple support jest, by Ci pomóc. Moje doświadczenia z nimi są świetne, potrzebowałam kiedyś pomocy z Macbookiem i autentycznie zależy im na tym by rozwiązać problem. Czy to samo zaoferuje Ci Xiaomi?

Partnerowi roztrszaskał się ekran i padła matryca w Samsungu Galaxy s8 (mającym zaledwie 5 miesięcy) po upadku z kieszeni spodni

Partner mimo, że zawsze się wzbraniał dostał mojego iphone 7+ a ja kupiłam sobie iphone 8. Cieszę się bo jednak mnie trochę rok temu poniosło kupując wersję plus i teraz wróciłam do malutkiego telefoniku
Kusił mnie X ale jednak był 500 funtów droższy od 8 no i nie miałam okazji nawet wziąć X do ręki a nie jestem przekonana do braku przycisku home. Wolałam nie ryzykować. Oczywiście byłam zdecydowana na złoty a w ostatniej chwili wzięłam srebrny i muszę powiedzieć, że te szklane plecki są piękne ❤️


Wysłane z iPhone
Narva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-13, 18:19   #442
diabliczka66
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2 919
Dot.: jakich telefonów używacie ?

Z tym że xiaomi to owszem android ale z nakładka miui. Ma kilka innych funkcji. Oni też dają całkiem długo aktualizacje dla swoich telefonów a jak nie to nadal jest wsparcie bo ludzie prywatnie robią coraz to nowsze softy do nich.
W ogóle xiaomi, redmi czy oneplusy to trochę telefony dla bardziej zaawansowanych użytkowników którzy lubią przy telefonie podlubac.
diabliczka66 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-13, 19:23   #443
Narva
Rozeznanie
 
Avatar Narva
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 650
jakich telefonów używacie ?

Cytat:
Napisane przez diabliczka66 Pokaż wiadomość
Z tym że xiaomi to owszem android ale z nakładka miui. Ma kilka innych funkcji. Oni też dają całkiem długo aktualizacje dla swoich telefonów a jak nie to nadal jest wsparcie bo ludzie prywatnie robią coraz to nowsze softy do nich.
W ogóle xiaomi, redmi czy oneplusy to trochę telefony dla bardziej zaawansowanych użytkowników którzy lubią przy telefonie podlubac.

Nie chodziło mi o aktualizacje ani nowy soft. Chodziło mi o pomoc z czymkolwiek dotyczącym sprzętu. Używałam kiedyś samsungów, nokii i sony, i z takim supportem nie miałam do czynienia.


Wysłane z iPhone

Edytowane przez Narva
Czas edycji: 2018-07-13 o 19:25
Narva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-13, 20:48   #444
ewa_br8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 8
Dot.: jakich telefonów używacie ?

samsunga a5, lepszego nie potrzebuje jakiegos iphona
ewa_br8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-13, 21:35   #445
migra76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2
Dot.: jakich telefonów używacie ?

huawei p9 lite
migra76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-14, 11:19   #446
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: jakich telefonów używacie ?

Cytat:
Napisane przez Narva Pokaż wiadomość
Słyszałam dużo dobrego o Xiaiomi, ale jeśli jego cena jest zbliżona do ceny iphone to nawet bym się nie zastanawiała i brała jabłko. I nie chodzi mi tu o zachwycanie się samym telefonem ale bierz pod uwagę support. Cokolwiek by się nie stało Apple support jest, by Ci pomóc. Moje doświadczenia z nimi są świetne, potrzebowałam kiedyś pomocy z Macbookiem i autentycznie zależy im na tym by rozwiązać problem. Czy to samo zaoferuje Ci Xiaomi?

Partnerowi roztrszaskał się ekran i padła matryca w Samsungu Galaxy s8 (mającym zaledwie 5 miesięcy) po upadku z kieszeni spodni

Partner mimo, że zawsze się wzbraniał dostał mojego iphone 7+ a ja kupiłam sobie iphone 8. Cieszę się bo jednak mnie trochę rok temu poniosło kupując wersję plus i teraz wróciłam do malutkiego telefoniku
Kusił mnie X ale jednak był 500 funtów droższy od 8 no i nie miałam okazji nawet wziąć X do ręki a nie jestem przekonana do braku przycisku home. Wolałam nie ryzykować. Oczywiście byłam zdecydowana na złoty a w ostatniej chwili wzięłam srebrny i muszę powiedzieć, że te szklane plecki są piękne ❤️


Wysłane z iPhone
Mnie X jakos nie podchodzi, jestem przyzwyczajona do przycisku home.
Kuzynka meza ma X, a ja jednak wole mojego 7+.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-24, 16:25   #447
Frigilla Vigo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 11
Dot.: jakich telefonów używacie ?

OnePlus 6.
Damon szybkości.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Frigilla Vigo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-25, 07:53   #448
kicia325
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 14
Dot.: jakich telefonów używacie ?

Obecnie mam iPhone 5 ale zmieniam niedługo na Sony
__________________
Przyszłość zaczyna się dzisiaj, nie jutro
kicia325 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-31, 08:42   #449
madziunia2
Zadomowienie
 
Avatar madziunia2
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 566
Dot.: jakich telefonów używacie ?

Obecnie Samsung J-7 ale myślę o powrocie do Iphona.
madziunia2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-02, 12:28   #450
ifublackorwhite
Raczkowanie
 
Avatar ifublackorwhite
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 266
Dot.: jakich telefonów używacie ?

Xiaomi Redmi Note 3 Pro.
ifublackorwhite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Komputery, telefony, tablety


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-25 14:46:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:24.