Wrocław! ;-) cz. 2 - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-24, 13:44   #31
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

Cytat:
Napisane przez nieznajoma19 Pokaż wiadomość

Dziewczyny gdzie mogę kupić świeczki niegasnące do torta??? Bo mój Tż ma urodziny i potrzebuję już na środę
wydaje mi się że takie świeczki widziałam w hurtowni ozdób na księcia witolda. są tam balony, torebki, kubeczki plastikowe, świeczki itp.

a wiecie może gdzie jest jakiś tani kaletnik? jak jest z cenami w hali targowej?
ogolnie chodzi o to, że mi się prawie już urwały uszy od torbki a torebka ulubiona no i nie chciałabym jakoś dużo wydać na naprawę bo sama torebka kupiona za śmieszne pieniądze. a wiem, że np u mojego szewca pod domem(ruskaa) biorą jakoś koło 20 złotych.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 14:13   #32
nieznajoma19
Zakorzenienie
 
Avatar nieznajoma19
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 4 462
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
wydaje mi się że takie świeczki widziałam w hurtowni ozdób na księcia witolda. są tam balony, torebki, kubeczki plastikowe, świeczki itp.

a wiecie może gdzie jest jakiś tani kaletnik? jak jest z cenami w hali targowej?
ogolnie chodzi o to, że mi się prawie już urwały uszy od torbki a torebka ulubiona no i nie chciałabym jakoś dużo wydać na naprawę bo sama torebka kupiona za śmieszne pieniądze. a wiem, że np u mojego szewca pod domem(ruskaa) biorą jakoś koło 20 złotych.
ooo a możesz mi napisać jak dokładnie dojść do tej hurtowni albo np opisac budynek bo w środe mam akurat zajęcia na rynku to po szkole się przejdę
__________________
Razem od 14.09.2007 coś tam tworzę Blog kosmetyczno-pazurkowy
- Efekt holo Indigo
- Indigo Efekt Syrenki
- Zoeva Bamboo



wymianka
nieznajoma19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 15:54   #33
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

wiesz gdzie jest mcdonald na księcia witolda ;d? to jest niedaleko ;d

idac od rynku w stronę jana pawła musisz, zejśc pod przejscie podziemne i wyjśc na górę blisko "monopolowego nad odrą" skręcic w lewo na most sikorskiego, taki niebieski. i iść nim cały czas prosto. bedziesz szla przez most, pozniej kolo takiego brudnego muru\sciany i wyjdziesz do malego skrzyzowania, nalezy skrecic w prawo i odrazu w prawo w brame wjazdowo. i odrazu wtedy zobaczysz chyba takie wielkie sanie z mikolajem. ktore wisza całą rok to tam. nie wiem czy wiesz jak dojść. ale to nie jest daleko od jana pawła. z 10 minut na nogach.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-24, 15:59   #34
nieznajoma19
Zakorzenienie
 
Avatar nieznajoma19
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 4 462
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
wiesz gdzie jest mcdonald na księcia witolda ;d? to jest niedaleko ;d

idac od rynku w stronę jana pawła musisz, zejśc pod przejscie podziemne i wyjśc na górę blisko "monopolowego nad odrą" skręcic w lewo na most sikorskiego, taki niebieski. i iść nim cały czas prosto. bedziesz szla przez most, pozniej kolo takiego brudnego muru\sciany i wyjdziesz do malego skrzyzowania, nalezy skrecic w prawo i odrazu w prawo w brame wjazdowo. i odrazu wtedy zobaczysz chyba takie wielkie sanie z mikolajem. ktore wisza całą rok to tam. nie wiem czy wiesz jak dojść. ale to nie jest daleko od jana pawła. z 10 minut na nogach.
dziękuję mam zajęcia akurat na uniwersyteckiej więc jakoś trafię
__________________
Razem od 14.09.2007 coś tam tworzę Blog kosmetyczno-pazurkowy
- Efekt holo Indigo
- Indigo Efekt Syrenki
- Zoeva Bamboo



wymianka
nieznajoma19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 17:58   #35
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

ponawiam pytanie:

a wiecie może gdzie jest jakiś tani kaletnik? jak jest z cenami w hali targowej?
ogolnie chodzi o to, że mi się prawie już urwały uszy od torbki a torebka ulubiona no i nie chciałabym jakoś dużo wydać na naprawę bo sama torebka kupiona za śmieszne pieniądze. a wiem, że np u mojego szewca pod domem(ruskaa) biorą jakoś koło 20 złotych.


ktoś, coś wie na ten temat? i pomoże mi
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-25, 19:15   #36
mag_rat
Zadomowienie
 
Avatar mag_rat
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: spod kordły.
Wiadomości: 1 931
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

Ja mogę polecić szewca-kaletnika na zielińskiego. Uratował moją torebkę- pozszywał pękniętą rączkę bardzo porządnie, nic mi się już z nią nie dzieje. No i wziął 10 zł, ale naprawdę się narobił Tak dokładniej to jest przed targiem, obok tej budy z kurczakami/gyrosami itp. Wygląda niepozornie, taka "spelunka", ale Pan przemiły i pomocny
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=508355
Czarne, nowe botki na wymianę 38

mag_rat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-26, 16:31   #37
zosienka666
Rozeznanie
 
Avatar zosienka666
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 592
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

o! to ja się muszę tam wybrać do pana przy Zielińskiego. parę lat temu kupiłam sonie super torbę z zamszu wielką i niestety za dużo w niej noszę (ciuchy na fitness) i mi się przy uszach dziury porobiły - może jakoś to naprawi...
widziałam też w okolicach kościoła na Kruczej szyld 'naprawa wyrobów skórzanych' - ciekawa jestem jakie oni ceny mają...
__________________
jestem człowiekiem grzechu
zosienka666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-28, 23:30   #38
mikasa77
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 152
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

Dziewczyny pomóżcie gdzie we Wrocławiu mogę dostać oliwkę do paznokci? miarę niedrogą i czy orientuje się któraś z was czy w tej hurtowni na Gubińskiej Gold Sun o ile się nie mylę jest sprzedaż detaliczna?
__________________
'Człowiek jest szczęśliwy dopiero wtedy, gdy jego oczy się śmieją...'
mikasa77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 19:51   #39
201701300931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8 254
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

Cześć Kolejne pytanie z mojej strony: czy możecie polecić jakiegoś dobrego dentystę prywatnego?
201701300931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-01, 20:29   #40
moya07
Zakorzenienie
 
Avatar moya07
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 4 326
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

Hm, ja chodze na Kamińskiego. Gabinet ma tam matka z synem. Obydwoje świetnie leczą
__________________
Hold your head up high.
Life is full of small, perfect moments.
moya07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 08:20   #41
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
Cześć Kolejne pytanie z mojej strony: czy możecie polecić jakiegoś dobrego dentystę prywatnego?
Prywatnie i na NFZ przyjmuje dr Meisel na Kościuszki- genialna i delikatna młoda dentystka. Już zresztą gdzieś na wątku o niej pisałyśmy. Mogę polecić z czystym sercem.
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-02, 08:41   #42
madziaczek:*
Zakorzenienie
 
Avatar madziaczek:*
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: WrocLOVE
Wiadomości: 4 683
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

Cytat:
Napisane przez Impersona Pokaż wiadomość
Prywatnie i na NFZ przyjmuje dr Meisel na Kościuszki- genialna i delikatna młoda dentystka. Już zresztą gdzieś na wątku o niej pisałyśmy. Mogę polecić z czystym sercem.
cześć wszystkim

możesz napisać jaki to gabinet?
ja też chodzę do super gabinetu,ale to najdroższy dentysta chyba we Wrocławiu i nie wyrabiam finansowo, szukam więc jakiegoś zastępczego
__________________
http://www.girlborninhighheels.blogspot.com/

nowy post


03.08.2013





madziaczek:* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 10:25   #43
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

Cytat:
Napisane przez madziaczek:* Pokaż wiadomość
cześć wszystkim

możesz napisać jaki to gabinet?
ja też chodzę do super gabinetu,ale to najdroższy dentysta chyba we Wrocławiu i nie wyrabiam finansowo, szukam więc jakiegoś zastępczego
A proszę bardzo
http://www.gabinetylekarskie.pl/pl/
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 10:46   #44
mag_rat
Zadomowienie
 
Avatar mag_rat
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: spod kordły.
Wiadomości: 1 931
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

O ile faktycznie o dentystach z tej przychodni słyszałam wiele dobrego, o tyle przestrzegam przed właścicielem-ginekologiem. Byłam raz, do dziś mnie trzęsie na samą myśl o tej wizycie, brrr.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=508355
Czarne, nowe botki na wymianę 38

mag_rat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 11:15   #45
madziaczek:*
Zakorzenienie
 
Avatar madziaczek:*
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: WrocLOVE
Wiadomości: 4 683
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

Cytat:
Napisane przez Impersona Pokaż wiadomość
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez mag_rat Pokaż wiadomość
O ile faktycznie o dentystach z tej przychodni słyszałam wiele dobrego, o tyle przestrzegam przed właścicielem-ginekologiem. Byłam raz, do dziś mnie trzęsie na samą myśl o tej wizycie, brrr.
O matko!
dobrze,że ja tylko do dentysty

Tak w sumie zawsze mnie śmieszyło połączenie gabinetu dentystycznego z ginekologicznym a już wiele razy to widziałam
__________________
http://www.girlborninhighheels.blogspot.com/

nowy post


03.08.2013





madziaczek:* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 11:34   #46
Impersona
Zakorzenienie
 
Avatar Impersona
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 726
GG do Impersona
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

A proszę bardzo Połączenie gabinetu, bo to w sumie taka przychodnia jest Za kilka miesięcy będą przenosić siedzibę i wtedy specjalistów będzie jeszcze więcej

A do ginekologów to faktycznie chyba mają tam pecha- byłam raz- u dr Dubiel- taka starsza pani- masakra- opryskliwa, wszystko w pośpiechu, obrażona, że musi mnie zbadać, a wyszła sobie z gabinetu i otworzyła szeroko drzwi zanim się ubrałam
No, ale dentystów (i np. chirurga jakby była potrzeba) naprawdę mogę polecić
Impersona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 14:49   #47
joaa
Zakorzenienie
 
Avatar joaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 403
GG do joaa
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
Cześć Kolejne pytanie z mojej strony: czy możecie polecić jakiegoś dobrego dentystę prywatnego?
Ja z całego serca mogę polecić obu dentystów z Armii Krajowej (budynek AB centrum - od strony ul. Ślicznej)
__________________
bad decisions make good stories


volleyhead z loży >ŁONA FAJT?!<



If you're going crazy just grab me and take me
I'd follow you down, down, down... anywhere, anywhere

joaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 18:01   #48
zosienka666
Rozeznanie
 
Avatar zosienka666
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 592
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

fakt, dentyści są na Kościuszki świetni (ostatnio byłam u pani Kowalczykowskiej) - polecam.
i także nie polecam tamtejszych ginekologów. trafiłam raz na wspomniana panią doktor i powiedziałam, że NIGDY nie pójdę już do kobiety ginekologa... brrr
__________________
jestem człowiekiem grzechu
zosienka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 19:15   #49
madziaczek:*
Zakorzenienie
 
Avatar madziaczek:*
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: WrocLOVE
Wiadomości: 4 683
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

Dzięki dziewczyny
napewno się tam w końcu wybiorę

A powiedzcie mi jeszcze znacie gdzieś w centrum dobrą krawcową?
Upatrzyłam w katalogu bon-prixa sukienkę,ale obawiam się,ze 36 może być z tej ich rozmiarówki za duże no i chciałabym uszyć sukienkę ze zdjęcia a nigdy nie szyłam niczego u krawcowej
__________________
http://www.girlborninhighheels.blogspot.com/

nowy post


03.08.2013





madziaczek:* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-02, 19:25   #50
aktogimka
Zakorzenienie
 
Avatar aktogimka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 10 225
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

Cytat:
Napisane przez madziaczek:* Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny
napewno się tam w końcu wybiorę

A powiedzcie mi jeszcze znacie gdzieś w centrum dobrą krawcową?
Upatrzyłam w katalogu bon-prixa sukienkę,ale obawiam się,ze 36 może być z tej ich rozmiarówki za duże no i chciałabym uszyć sukienkę ze zdjęcia a nigdy nie szyłam niczego u krawcowej
Zamawiałaś już coś kiedyś bonprixu? Bo jeśli chodzi o tę ich rozmiarówkę, to zawsze biorę rzeczy rozmiar mniejsze, niż noszę normalnie (biorę ubrania 38, a normalnie noszę 40). Moja mama tak samo - też bierze mniejsze. Na początku popełniłyśmy ten błąd, że wzięłyśmy 'nasz' rozmiar i później była zabawa w odsyłanie albo szukanie kogoś, komu można to odsprzedać...

Znam dobrą krawcową, ale nie jest to w centrum i z tego co się orientuję, to zrezygnowała z biznesu z powodu choroby. Szkoda, bo fajnie potrafiła coś uszyć czy przerobić.
__________________
...and then she'd say: It's OK, I got lost on the way
but I'm a Supergirl and Supergirls don't cry!

aktogimka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 19:27   #51
olivcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 878
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

Ja mam świetną dentystkę na ulicy Dokerskiej w przychodni.Przyjmuję i prywatnie i na fundusz.Jej nazwisko to doktor Sieradzka.Ja mam prawie pół szczęki do leczenia bo miałam taką awersję do dentystów ze nie chodziłam.I ona mnie z tego wyleczyła.Prywatnie leczenie nie jest drogie u niej.

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

A wiecie może kobietki gdzie zwęże spódniczkę skórzaną???
__________________
"...Ludzie z twojej planety - powiedział Mały Książę- hodują pięć tysięcy róż w jednym ogrodzie... i nie znajdują w nich tego, czego szukają.A tymczasem to, czego szukają, może być ukryte w jednej róży lub w odrobinie wody. Lecz oczy są ślepe. Szukać należy sercem..."
olivcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 19:35   #52
madziaczek:*
Zakorzenienie
 
Avatar madziaczek:*
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: WrocLOVE
Wiadomości: 4 683
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

Cytat:
Napisane przez aktogimka Pokaż wiadomość
Zamawiałaś już coś kiedyś bonprixu? Bo jeśli chodzi o tę ich rozmiarówkę, to zawsze biorę rzeczy rozmiar mniejsze, niż noszę normalnie (biorę ubrania 38, a normalnie noszę 40). Moja mama tak samo - też bierze mniejsze. Na początku popełniłyśmy ten błąd, że wzięłyśmy 'nasz' rozmiar i później była zabawa w odsyłanie albo szukanie kogoś, komu można to odsprzedać...

Znam dobrą krawcową, ale nie jest to w centrum i z tego co się orientuję, to zrezygnowała z biznesu z powodu choroby. Szkoda, bo fajnie potrafiła coś uszyć czy przerobić.
No własnie nie zamawiałam,ale pytałam koleżanek i z tego co mówią, to 36 będzie na mnie za luźne, a ja niecierpię luźnych ciuchów jakby mieli 34 to po kłopocie,no ale nie mają. A ja się uparłam na tą sukienkę jak cholera
na obronę chcę w niej pójść
Cytat:
Napisane przez olivcia Pokaż wiadomość
Ja mam świetną dentystkę na ulicy Dokerskiej w przychodni.Przyjmuję i prywatnie i na fundusz.Jej nazwisko to doktor Sieradzka.Ja mam prawie pół szczęki do leczenia bo miałam taką awersję do dentystów ze nie chodziłam.I ona mnie z tego wyleczyła.Prywatnie leczenie nie jest drogie u niej.

---------- Dopisano o 20:27 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

A wiecie może kobietki gdzie zwęże spódniczkę skórzaną???
U mnie też jest co robić tylko u mnie to już spotkani na drodze źli "specjaliści" i genetyka
__________________
http://www.girlborninhighheels.blogspot.com/

nowy post


03.08.2013





madziaczek:* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-02, 21:20   #53
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

wizaz sie zepsul i mi nie cytuje.
no ale to sie pochwal zdjeciem. co to zza cudna sukienka. oceniemy kobiecym (wrednym ) okiem.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 07:51   #54
madziaczek:*
Zakorzenienie
 
Avatar madziaczek:*
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: WrocLOVE
Wiadomości: 4 683
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

Od razu wrednym?

Nie no spoko możecie krytykować
najlepsze jest to,że nie lubię groszków ale w tym wydaniu mnie urzekły
__________________
http://www.girlborninhighheels.blogspot.com/

nowy post


03.08.2013





madziaczek:* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 09:41   #55
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

Cytat:
Napisane przez madziaczek:* Pokaż wiadomość
Od razu wrednym?

Nie no spoko możecie krytykować
najlepsze jest to,że nie lubię groszków ale w tym wydaniu mnie urzekły
no to będę pierwsza. mimo wszystko mi się podoba. sama z groszkami nie przepradam. podoba mi sie jedynie sukienka mojej mamy w groszki (sama bym jej podkradła, ale mamy inne rozmiary), moja sukienka (zakupiona nad morzem a wakacje widziałam we wrocławiu dziewczyne w mojej sukience ) no ii teraz Twoja. jak bedzie na Tobie wygladać jak na modelce to juz w ogóle super. praca obroniona, jeżeli będa sami faceci
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 10:00   #56
madziaczek:*
Zakorzenienie
 
Avatar madziaczek:*
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: WrocLOVE
Wiadomości: 4 683
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
no to będę pierwsza. mimo wszystko mi się podoba. sama z groszkami nie przepradam. podoba mi sie jedynie sukienka mojej mamy w groszki (sama bym jej podkradła, ale mamy inne rozmiary), moja sukienka (zakupiona nad morzem a wakacje widziałam we wrocławiu dziewczyne w mojej sukience ) no ii teraz Twoja.
ja też mam jedną sukienkę w groszki, kupiona z przymusu- moja malutka siostra mi kazała, bo poleciałam do nich na święta (mieszkają w Anglii) i znalazłam sukienkę dla niej, więc ona kazała mi też jakąś kupić,żebyśmy razem ładnie wyglądały kupowałam ją w wigilię
ale w sumie jestem zadowolona wyglądam w niej jak mała dziewczynka

Cytat:
Napisane przez plywok Pokaż wiadomość
jak bedzie na Tobie wygladać jak na modelce to juz w ogóle super. praca obroniona, jeżeli będa sami faceci
Możliwe,ze będą sami faceci,ale będę musiała zarzucić coś na górę, bo ona ma duży dekolt,a mimo szczupłej figury na górze posiadam dość sporo i na obronę to może być za dużo

dzięki za opinię
__________________
http://www.girlborninhighheels.blogspot.com/

nowy post


03.08.2013





madziaczek:* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-03, 10:04   #57
szugarbejb
Zakorzenienie
 
Avatar szugarbejb
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 550
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

Cytat:
Napisane przez mikasa77 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pomóżcie gdzie we Wrocławiu mogę dostać oliwkę do paznokci? miarę niedrogą i czy orientuje się któraś z was czy w tej hurtowni na Gubińskiej Gold Sun o ile się nie mylę jest sprzedaż detaliczna?
W spożywczym oliwa z oliwek Podgrzana i solidnie wmasowana
Cytat:
Napisane przez Danaeee84 Pokaż wiadomość
Cześć Kolejne pytanie z mojej strony: czy możecie polecić jakiegoś dobrego dentystę prywatnego?
collegiumtherapeia.pl
Bardzo drogo, bardzo profesjonalnie, ale właściwie to chyba najlepsi lekarze w Polsce w tej chwili

Dziewczyny, robimy zamówienie Wrocławianek - Biochemiczek w sklepach z półproduktami kosmetycznymi, jakbyście były zainteresowane to KILK !
__________________

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
(...)
i oczywiście ma mieć ładnego penisa, jasnego i zadbanego a nie jakieś ogóra nabrzmiałego w fuj kolorach.
szugarbejb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 14:07   #58
olivcia
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 878
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

Witam Was Mam pytanie czy któraś z Was w jakiejś Zarze Wrocławskiej widziała te pudrowe sukieneczki XS LUB S ???Wiem że to są ostatnie sztuki a mam chory kręgosłup i już od miesiąca leżę w domu...A wysłać mojego mężusia to dramat,zdjęcie musiało by mieć wielkość A4,pomóżcie proszę
__________________
"...Ludzie z twojej planety - powiedział Mały Książę- hodują pięć tysięcy róż w jednym ogrodzie... i nie znajdują w nich tego, czego szukają.A tymczasem to, czego szukają, może być ukryte w jednej róży lub w odrobinie wody. Lecz oczy są ślepe. Szukać należy sercem..."
olivcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 16:43   #59
Candiiia
Rozeznanie
 
Avatar Candiiia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 536
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

Dziewczynki, a ja trochę na inny temat... czy może u którejś z Was w pracy nie szukają nowych pracowników?
mnie to już zaczyna dobijać
pół biedy, że mieszkam jeszcze z matką,ale i tak jest tragedia(dzień w dzień wypominanie, że siedze i nic nie robie, że jakbym chciała to już od dawna bym pracowała :/)
miesiąc temu się zwolniłam, nie dawałam rady,3 zmiany,produkcja,a fe. Studiuję zaocznie, więc szukam pracy tylko od pon-pt(niekiedy mam zjazdy 5 tyg z rzedu, nie ma więc opcji pracy w weekend,czasami tez trzeba odpoczac).
No i dzień w dzień biegam po portalach,szukam,wysyłam cv, byłam póki co na 2och rozmowach ale nic z tego (jedni wymagali 1 soboty pracujacej, a na drugim spotkaniu - szczyt chamstwa - wrocławiankom odradzam aplikowanie do PKT :/ )
zaczynam mieć doła, nie wiem gdzie szukać, nie chciałabym znowu pracować na 3 zmiany i na umowe zlecenie,i weekendy odpadaja,staż też.
Robie się coraz bardziej zdesperowana,a nie chce isc pracować do mcdonaldsa i tym podobnych bo nie chce z syfu wpadać w kolejny syf
__________________

Candiiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-04, 17:32   #60
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: Wrocław! ;-) cz. 2

Cytat:
Napisane przez Candiiia Pokaż wiadomość
Dziewczynki, a ja trochę na inny temat... czy może u którejś z Was w pracy nie szukają nowych pracowników?
mnie to już zaczyna dobijać
pół biedy, że mieszkam jeszcze z matką,ale i tak jest tragedia(dzień w dzień wypominanie, że siedze i nic nie robie, że jakbym chciała to już od dawna bym pracowała :/)
miesiąc temu się zwolniłam, nie dawałam rady,3 zmiany,produkcja,a fe. Studiuję zaocznie, więc szukam pracy tylko od pon-pt(niekiedy mam zjazdy 5 tyg z rzedu, nie ma więc opcji pracy w weekend,czasami tez trzeba odpoczac).
No i dzień w dzień biegam po portalach,szukam,wysyłam cv, byłam póki co na 2och rozmowach ale nic z tego (jedni wymagali 1 soboty pracujacej, a na drugim spotkaniu - szczyt chamstwa - wrocławiankom odradzam aplikowanie do PKT :/ )
zaczynam mieć doła, nie wiem gdzie szukać, nie chciałabym znowu pracować na 3 zmiany i na umowe zlecenie,i weekendy odpadaja,staż też.
Robie się coraz bardziej zdesperowana,a nie chce isc pracować do mcdonaldsa i tym podobnych bo nie chce z syfu wpadać w kolejny syf
a kasa w supermarkecie? wiem, że może nie jest to praca marzeń ale zawsze to coś. w kauflandzie np widziałam akurat dzisiaj ogłoszenie. i nawet wybór grafiku, w sensie, że można było pracować tylko w weekendy. a więc może akurat też by chcieli tylko w samym tygodniu?
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:46.