studia medyczne - czy mam szanse - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-01-10, 19:59   #31
lukrec
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 26
Dot.: studia medyczne - czy mam szanse

Cytat:
Napisane przez micraneska Pokaż wiadomość
http://www.cke.edu.pl/index.php/egza...o-egzaminie-em

Autorko wystarczy trochę poszukać
Tylko że mi chodzi o mature 2016, nie 2015, dlatego pytam...


Na razie nie rzucam filologii, poczekam do końca semestru, cały czas intensywnie myślę nad tym co zrobić. To nie jest tak, że pomysł z medycyną jest takim impulsem i że chcę być lekarzem bo to takie cool, nie jestem aż tak tępa.
lukrec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-14, 18:36   #32
Barbara487
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 14
Dot.: studia medyczne - czy mam szanse

Jeśli nie lubisz się uczyć to medycyna nie jest dobrym wyborem, więc nie wiem czy studia są w porządku dla ciebie, zastanów się, na studiach jest dużo nauki, to nie szkoła.
Barbara487 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 19:13   #33
Hemikryptofit
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 376
Dot.: studia medyczne - czy mam szanse

Jeśli naprawdę jesteś pewna że chcesz studiować medycynę to nie zastanawiaj się tylko siadaj zakuwaj, dostań się i studiuj.
Rok to jest wystarczająca ilość czasu żeby dobrze się przygotować do matury, nawet od podstaw ( większość moich znajomych która się dostała tak naprawdę zaczęła uczyć się rok przed maturą, inni jeszcze później, a nie tam od gimnazjum ).
Hemikryptofit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-17, 18:17   #34
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: studia medyczne - czy mam szanse

Cytat:
Napisane przez Nadis Pokaż wiadomość
1,5 roku to jest czas, w którym siedząc w domu (bez innych studiów i wymagającej pracy) i ostro się ucząc - można się dostać na medycynę. No serio, moja przyjaciółka tego dowodem, a nadmózgiem nie jest, zdolna, ale nie genialna. Była niby ze mną na biolchemie, ale od końca I klasy (gdy miała 2 z biologii i chemii same) wszyscy nauczyciele zostali poinformowani, że idzie na architekturę i jej odpuścili. Zdawała maturę zupełnie z innych przedmiotów (historia sztuki). Nie poszła na architekturę, tylko na kierunek ekonomiczny, który rzuciła po I sesji i się 1,5 roku uczyła, powiedzmy sobie szczerze, od zera - z liceum nawet stężeń procentowych czy moli nie ogarniała. Ale u niej to nie był jeden poranek pt. zostanę lekarzem. Długo się nad tym zastanawiała, był to też powrót do pomysłu na siebie, a nie zupełnie nowy.
dostalam sie na medycyne nie majac w szkole sredniej biologii.. tak wiec mozna. ale zakuwac trzeba ostro. z tymze ja jestem z epoki gdzie zdawalo sie mature na starych zasadach
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-17 19:17:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:42.