grouper, grupon znizki od 50% na uslugi, ktos zna , korzystaliscie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-21, 21:46   #1
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084

grouper, grupon znizki od 50% na uslugi, ktos zna , korzystaliscie?


Dziewczyny, dowiedziałam sie od mojej siostry o stronach np. groupon, gdzie mozna wykupic sobie znizki na uslugi, tez. np. placisz 50 zl za wizyte u fryzjera warta 100 itp. Sa tez nawet wieksze znizki.
Brzmi to naprawde fajnie i kusi mnie ale nie wiem czy to bezpieczne? czy ktoras z was miala z tym kontakt? I jak to dzialalo w rzeczywistosci? Dajcie znac Interesuje mnie tez czy moze jedna osoba sobie wykupic np, kilka takich znizek?
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.


tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 22:00   #2
dotaa
Rozeznanie
 
Avatar dotaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 751
Dot.: grouper, grupon znizki od 50% na uslugi, ktos zna , korzystaliscie?

Cytat:
Napisane przez tranqil babe Pokaż wiadomość
Dziewczyny, dowiedziałam sie od mojej siostry o stronach np. groupon, gdzie mozna wykupic sobie znizki na uslugi, tez. np. placisz 50 zl za wizyte u fryzjera warta 100 itp. Sa tez nawet wieksze znizki.
Brzmi to naprawde fajnie i kusi mnie ale nie wiem czy to bezpieczne? czy ktoras z was miala z tym kontakt? I jak to dzialalo w rzeczywistosci? Dajcie znac Interesuje mnie tez czy moze jedna osoba sobie wykupic np, kilka takich znizek?
Był już taki wątek.
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...hlight=groupon

Osobiście korzystałam, kliknęłam na daną ofertę, po zakończeniu dostałam na maila do wydrukowania kupon, który pokazałam w danym miejscu i już. Bez żadnych problemów wszystko poszło.
__________________
"Człowiek szuka miłości, bo w głębi serca wie, że tylko miłość może uczynić go szczęśliwym"
Jan Paweł II

"Z książkami jest tak samo jak z ludźmi: tylko niewielka część odgrywa dużą rolę, reszta gubi się w wielości"




dotaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-21, 22:04   #3
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: grouper, grupon znizki od 50% na uslugi, ktos zna , korzystaliscie?

szukałam w wyszukiwarce i nie znalazlam takiego watku ,wiec dzieki To prosze moda o polaczenie.
__________________
wymianka
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post25485480
E.L.F, smashbox, minerały,soir de lune itp.


tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-22, 11:31   #4
baby montana
Zakorzenienie
 
Avatar baby montana
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 329
Dot.: grouper, grupon znizki od 50% na uslugi, ktos zna , korzystaliscie?

ja już korzystałam z kilku ofert (gruper, groupon, grupust) i jestem zachwycona.
za 39zł usługi kosmetyczne o wartości 120zł albo godzina squasha+nieograniczony basen i sauna za 25zł codziennie z samego rana wchodzę na te dwa pierwsze serwisy (trzeci już nie działa ) i patrzę co nowego mogę wyhaczyć taniej
__________________
'zapytaj się siebie, czy chcesz mieć "poważaną" pracę, czy być szczęśliwa'

http://www.youtube.com/watch?v=h7NEQT3tQu8 soy orgullosa de vivir en ese lugar unico, en CANARIAS <3

mi vida en cholas czyli moje życie na Wyspach Kanaryjskich - 12 dni w Kostaryce
baby montana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-06, 15:36   #5
ita1986
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 18
Dot.: grouper, grupon znizki od 50% na uslugi, ktos zna , korzystaliscie?

WITAM!

Skorzystałam z serwisu groupon i kupiłam 2kupony na Pięć seansów (po45min każdy) w Centrum mikroklimatu morskiego-
GROCIE SOLNEJ GALOS
W GLIWICACH
Wartość kuponu: 60,00 zł


niestety............
nie mam możliwości z nich skożystać
więc chętnie sprzedam komuś chętnemu te kupony..
(dwa za 18zł)


Jeśli ktoś jest chętny to proszę o odpowiedź
lub kontakt na maila asiakochana18@interia.pl
ita1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-30, 14:39   #6
zbahjsga
Raczkowanie
 
Avatar zbahjsga
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 160
Dot.: wartorazem, zakupy grupowe znizki od 50% na uslugi, ktos zna , korzystaliscie?

Zakupy grupowe to Hit.
ja osobiście skorzystałam jak na razie ze strony zakupów wartorazem.pl
zabieg oczyszczania twarzy za 75zł zamiast 150zł.
Polecam ten sposób zakupów.
__________________
Patiś
zbahjsga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-12, 08:25   #7
patrycja350
Zadomowienie
 
Avatar patrycja350
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 326
Dot.: wartorazem, zakupy grupowe znizki od 50% na uslugi, ktos zna , korzystaliscie?

Albo jestem blondynkom albo nie umiem tego szukac...jak to znajdywać te rożne promocję?
__________________

,,człowiek jest największym drapieżnikiem na świecie''


15.06.2009- FRYZJERKA





patrycja350 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-15, 17:40   #8
mysz_musli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 30
Dot.: grouper, grupon znizki od 50% na uslugi, ktos zna , korzystaliscie?

Ja nie szukam tego w necie, jestem zapisana do newslettera wartorazem.pl i dostaję mailem powiadomienie o najnowszych ofertach.
mysz_musli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-18, 21:55   #9
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: grouper, grupon znizki od 50% na uslugi, ktos zna , korzystaliscie?

Cześć, wykupiłam na gruperze zabieg zamykania naczynek laserem w salonie Perfect Therapy we Wrocławiu na ulicy Pułaskiego. Bardzo chciałabym z niego skorzystac, ale mam jednak obawy odnośnie jego bezpieczeństwa. Robił ktoś z Was ten zabieg w tym salonie albo przynajmniej inne zabiegi laserowe??

Z góry wielkie dzięki za każdą informację .
Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 20:43   #10
lucja_88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11
Dot.: grouper, grupon znizki od 50% na uslugi, ktos zna , korzystaliscie?

Czesc Dziewczyny, kupilam jakis czas temu na gruponie zabieg mikrodermabrazji twarzy, szyi i dekoldu za 48 zl we Wrocławiu, niestety nie dam rady z niego skorzystać. Może któraś z Was szuka czegoś takiego i chciałaby odkupić ode mnie ofertę? Jeśli tak prosze o info na priv O to link do zabiegu: https://www.groupon.pl/oferty/wrocla...-wroclaw/92395
lucja_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-18, 10:27   #11
Natalia Modna
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 81
Dot.: wartorazem, zakupy grupowe znizki od 50% na uslugi, ktos zna , korzystaliscie?

Cytat:
Napisane przez patrycja350 Pokaż wiadomość
Albo jestem blondynkom albo nie umiem tego szukac...jak to znajdywać te rożne promocję?
wystarczy wpisać w wyszukiwarce "rabaty" i coś się pojawi, sama osobiście skorzystałam z innego portalu rabatsystem.pl i kupiłam w ten sposób mikrodermabrazję
Natalia Modna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-03, 10:57   #12
anoli101
Rozeznanie
 
Avatar anoli101
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 548
Dot.: grouper, grupon znizki od 50% na uslugi, ktos zna , korzystaliscie?

Witam i ja niestety dołączam do osób poirytowanych odnośnie GRUPONA. Wykupiłam bon na zabiegi mikrodermabrazji w salonie LA GALERIE DE BEAUTE w GLIWICACH. i jakież było moje zdziwienie gdy tak bardzo miła Pani mi powiedziała"PRZYKRO MI ALE NIE MA JUŻ MIEJSC" To pytam się co mam teraz zrobić bo rozumie ,że należy mi się zwrot pieniędzy - odpowiedziała ,że prosze sie kontaktować z GRUPONEM. To pytam sie kiedy miałam wogóle dzwonić aby się umówić.Odpowiedz jej była jednoznaczna cytuje " KTO PIERWSZY TEN LEPSZY " ,czyli wtedy gdy kupiłam bon trzeba łapać za telefon i umawiać sie na 5 zabiegów z góry (bo tyle zawierała oferta) Mówie jej ,że w takim razie najzwyczajniej w świecie oszukali Państwo klientów - można przecież było zrobić bon limitowany ilościa zgłoszeń a nie brać ile wejdzie!!! Odpowiedziałami tylko nie bede z Panią dyskutować jest to bardziej skomplikowane niż siePani wydaje. Na zakończenie powiedziałam tylko ,że zrobili sobie niezłą antyreklame salonu LA GALERIE DE BEAUTE. Bede starała sie teraz odzyskac pieniądze. Osobiście podejrzewam ,że była to moja pierwsza i ostatnia tranzakcja z GRUPONEM.

Polecam przeczytanie artykułu i komentarzy
http://netgeeks.pl/index.php/2010/09/grouponcitydeal/
__________________
anoli101

Moja Wymiana

Edytowane przez anoli101
Czas edycji: 2011-03-03 o 13:20
anoli101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-26, 19:38   #13
marzanna21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 15
Dot.: grouper, grupon znizki od 50% na uslugi, ktos zna , korzystaliscie?

ja tez uwazam ze grupon to wielka sciema. Na tym zarabia tylko grupon bo firmy ktore robia zabiegi musza je robic prawie za darmo- ponizej kosztow. Nabieraja sie ze klienci przyjda raz za darmo a potem przyjda po normalnej cenie. Moj znajomy co ma restauracje to na poczatku sie skusil na grupona ale tyle ludzi przyszlo ze juz nie wyrabiali i dali jakies stare jedzenie a potem to juz bezczelnie mowili ze nie ma juz zadnych dan. To chamskie ale inaczej pewnie by zbankrutowali. Ja raz sie dalam nabrac i poszalm na sushi z grupona - dostalam taki syf z pasta z tubki- ryz a w srodku pasta z tubki bleee Na poczatku bylam zla ale potem to nawet rozumiem resaturacje no bo ile mozna pracowac za darmo. Po prostu wiem ze ten grupon to oszustwo a korzysta tylko grupon. Mam nadzieje ze w koncu ludzie sie zorientuja na czym to polega i nie beda wiecej oszukiwani- bo przestana z tego korzystac. No bo na zdrowy rozum jak mozna dostac cos z 90% mniej? czekam az grupon wymysli cos ze bedzie doplacal za cos zeby ktos z czegos skorzystal hi hi
marzanna21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 18:52   #14
Eldo_rado
amor vincit omnia
 
Avatar Eldo_rado
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 20 156
Dot.: grouper, grupon znizki od 50% na uslugi, ktos zna , korzystaliscie?

korzystałam z usługi kulinarnej z grupona i jestem bardzo zadowolona byłam z chłopakiem na kolacji- super wystrój, bardzo klimatycznie, a jedzenie... niebo w gębie, pycha!
Eldo_rado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 17:21   #15
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: grouper, grupon znizki od 50% na uslugi, ktos zna , korzystaliscie?

Cytat:
Napisane przez marzanna21 Pokaż wiadomość
ja tez uwazam ze grupon to wielka sciema. Na tym zarabia tylko grupon bo firmy ktore robia zabiegi musza je robic prawie za darmo- ponizej kosztow. Nabieraja sie ze klienci przyjda raz za darmo a potem przyjda po normalnej cenie. Moj znajomy co ma restauracje to na poczatku sie skusil na grupona ale tyle ludzi przyszlo ze juz nie wyrabiali i dali jakies stare jedzenie a potem to juz bezczelnie mowili ze nie ma juz zadnych dan. To chamskie ale inaczej pewnie by zbankrutowali. Ja raz sie dalam nabrac i poszalm na sushi z grupona - dostalam taki syf z pasta z tubki- ryz a w srodku pasta z tubki bleee Na poczatku bylam zla ale potem to nawet rozumiem resaturacje no bo ile mozna pracowac za darmo. Po prostu wiem ze ten grupon to oszustwo a korzysta tylko grupon. Mam nadzieje ze w koncu ludzie sie zorientuja na czym to polega i nie beda wiecej oszukiwani- bo przestana z tego korzystac. No bo na zdrowy rozum jak mozna dostac cos z 90% mniej? czekam az grupon wymysli cos ze bedzie doplacal za cos zeby ktos z czegos skorzystal hi hi

Wszystko zalezy od podejscia wlasciciela firmy, ktora sie zgłasza do grupona. Zgłaszajac sie, mają na mysli reklame. I to jest super. Jesli gosciu np z restauracji bezmyslnie wysyla swoje ogłoszenie,a pozniej jest zaskoczony klientami i daje stare jedzenie, to wiadomo, ze robi sobie tylko antyreklame. Ja korzystalam 4 raz z grupona, jestem bardzo zadowolona. Korzystalam 2 razy z fryzjera, 2 razy z restauracji i bardzo sobie chwale i nie jeden raz jeszcze zajrze do tych miejsc juz jako normalny klient, bez zniki. I o to w tym chodzi. O reklame. Pierwszy raz bedzie super, to i przyjde za drugim razem. Wspolczuje klientom Twojego znajomego. Zeby dawac stare jedzenie,swietnie. zycze brak klientów...

A jesli chodzi ze strony firmy...mialam praktyki w salonie, ktory własnie sie zgłosil do grupona. I nie rozumiem co piszesz, bo oni byli bardzo zadowoleni. Ile sobie zyskali klientów, to tylko pogratulować. I dzieki tym klientom teraz zarabiaja znaczniej wiecej niz przed zgłoszeniem sie do grupona. I wcale nie zarobili mniej, bo nie mieliby tyle klientów w tak krotkim czasie gdyby nie serwis int.

Oby jak najwiecej ofert

---------- Dopisano o 18:21 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

Cytat:
Napisane przez anoli101 Pokaż wiadomość
Witam i ja niestety dołączam do osób poirytowanych odnośnie GRUPONA. Wykupiłam bon na zabiegi mikrodermabrazji w salonie LA GALERIE DE BEAUTE w GLIWICACH. i jakież było moje zdziwienie gdy tak bardzo miła Pani mi powiedziała"PRZYKRO MI ALE NIE MA JUŻ MIEJSC" To pytam się co mam teraz zrobić bo rozumie ,że należy mi się zwrot pieniędzy - odpowiedziała ,że prosze sie kontaktować z GRUPONEM. To pytam sie kiedy miałam wogóle dzwonić aby się umówić.Odpowiedz jej była jednoznaczna cytuje " KTO PIERWSZY TEN LEPSZY " ,czyli wtedy gdy kupiłam bon trzeba łapać za telefon i umawiać sie na 5 zabiegów z góry (bo tyle zawierała oferta) Mówie jej ,że w takim razie najzwyczajniej w świecie oszukali Państwo klientów - można przecież było zrobić bon limitowany ilościa zgłoszeń a nie brać ile wejdzie!!! Odpowiedziałami tylko nie bede z Panią dyskutować jest to bardziej skomplikowane niż siePani wydaje. Na zakończenie powiedziałam tylko ,że zrobili sobie niezłą antyreklame salonu LA GALERIE DE BEAUTE. Bede starała sie teraz odzyskac pieniądze. Osobiście podejrzewam ,że była to moja pierwsza i ostatnia tranzakcja z GRUPONEM.

Polecam przeczytanie artykułu i komentarzy
http://netgeeks.pl/index.php/2010/09/grouponcitydeal/
a kupon nie byl wazny przez 4 miesiace? nie bylo miejsca na kolejne miesiace?

Edytowane przez ellish
Czas edycji: 2011-04-30 o 17:11
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-01, 12:34   #16
Aga2024
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4
Dot.: grouper, grupon znizki od 50% na uslugi, ktos zna , korzystaliscie?

Mam takie pytanie odnosnie przelewu na kupon Grupona
Jak ten przelew mam przeprowadzic?
Nie mam konta w banku;/
Bardzo prosze o porade bo chce sobie kupic jakis zabieg w salonie kosmetycznym
Aga2024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 17:11   #17
ellish
Zakorzenienie
 
Avatar ellish
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: różnie to bywa
Wiadomości: 5 910
Dot.: grouper, grupon znizki od 50% na uslugi, ktos zna , korzystaliscie?

inaczej chyba sie nie da
ellish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 13:58   #18
lucja_88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 11
Dot.: grouper, grupon znizki od 50% na uslugi, ktos zna , korzystaliscie?

Czesc Dziewczyny, ja nigdy nie zawiodłam się na gruponie a wręcz uzależniłam się :P Kupuję często rzeczy, których nie jestem w stanie wykorzystać i tak jest i tym razem Poznieważ ostatnio udało mi się znaleźć przez wizaż osobę chętną na mój kupon, próbuję jeszcze raz tym razem dotyczy on fitnessu we Wrocławiu, 65 zł zamiast 189 zł za miesięczny karnet open na siłownię, fitness i saunę oraz 10 minut w solarium w Fitness Błękitna Laguna. Niestety nie dam rady z niego skorzystać. Może któraś z Was szuka czegoś takiego i chciałaby odkupić ode mnie ofertę? Jeśli tak prosze o info na priv O to link:

http://www.groupon.pl/oferty/wroclaw...wroclaw/217015
lucja_88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 14:28   #19
irisa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomości: 12
Dot.: grouper, grupon znizki od 50% na uslugi, ktos zna , korzystaliscie?

spam

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2011-05-08 o 06:58
irisa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-18, 11:11   #20
paranda
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 7
Dot.: grouper, grupon znizki od 50% na uslugi, ktos zna , korzystaliscie?

Ja kupiłam kilka kuponów (sport, kolacje) Jak na razie wykorzystałam te sportowe - było ok. Ale zdecydowałam się odpowiedzieć, bo właśnie dziś dowiedziałam się, że kolega wynalazł na gruponie jedną ofertę, która jest tam ze zniżką, a jeszcze kilka tygodni temu była (i zapewne później też będzie) bezpłatna. Konsultacja.

Trzeba wszystko dokładnie sprawdzić!
paranda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-23, 22:46   #21
salin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4
Dot.: grouper, grupon znizki od 50% na uslugi, ktos zna , korzystaliscie?

Ludzie, gdzie wy żyjecie?.Nikt nie jest filantropem, za ile zapłaciłyście za tyle macie.Nie ma czegoś tak głupszego jak promocja i zniżka 70%, 50% to jest dużo.Nikt przecież nie będzie dokładał. Wystarczy trochę pomyśleć.Te zabiegi to są inne zabiegi, masaże? a kto dobrze wykona za 20zł.Czy któraś z was umie liczyć? Kupisz jedno, drugie gratis??????
salin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 11:49   #22
sunshine09
Raczkowanie
 
Avatar sunshine09
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 73
Dot.: grouper, grupon znizki od 50% na uslugi, ktos zna , korzystaliscie?

kupowałam kilka razy na gruponie i gruperze m.in. zdjęcia i kalendarze - jak dla mnie transakcje bez zarzutów.
__________________
don't blame me on sunshine
sunshine09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-24, 23:31   #23
salin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4
Dot.: grouper, grupon znizki od 50% na uslugi, ktos zna , korzystaliscie?

Spróbuj skorzystać z kosmetyczki,masaży,najroz maitszych barów, restauracji. Ktoś kto nie korzystał nigdy z takich usług będzie zadowolony.Ale jak napisałam za ile zapłaciłaś za tyle masz.
salin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-28, 12:50   #24
betterw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 352
Dot.: grouper, grupon znizki od 50% na uslugi, ktos zna , korzystaliscie?

Cytat:
Napisane przez anoli101 Pokaż wiadomość
Witam i ja niestety dołączam do osób poirytowanych odnośnie GRUPONA. Wykupiłam bon na zabiegi mikrodermabrazji w salonie LA GALERIE DE BEAUTE w GLIWICACH. i jakież było moje zdziwienie gdy tak bardzo miła Pani mi powiedziała"PRZYKRO MI ALE NIE MA JUŻ MIEJSC" To pytam się co mam teraz zrobić bo rozumie ,że należy mi się zwrot pieniędzy - odpowiedziała ,że prosze sie kontaktować z GRUPONEM. To pytam sie kiedy miałam wogóle dzwonić aby się umówić.Odpowiedz jej była jednoznaczna cytuje " KTO PIERWSZY TEN LEPSZY " ,czyli wtedy gdy kupiłam bon trzeba łapać za telefon i umawiać sie na 5 zabiegów z góry (bo tyle zawierała oferta) Mówie jej ,że w takim razie najzwyczajniej w świecie oszukali Państwo klientów - można przecież było zrobić bon limitowany ilościa zgłoszeń a nie brać ile wejdzie!!! Odpowiedziałami tylko nie bede z Panią dyskutować jest to bardziej skomplikowane niż siePani wydaje. Na zakończenie powiedziałam tylko ,że zrobili sobie niezłą antyreklame salonu LA GALERIE DE BEAUTE. Bede starała sie teraz odzyskac pieniądze. Osobiście podejrzewam ,że była to moja pierwsza i ostatnia tranzakcja z GRUPONEM.

Polecam przeczytanie artykułu i komentarzy
http://netgeeks.pl/index.php/2010/09/grouponcitydeal/
To bardzo przykre. Jak można sprzedawać więcej ofert niż salon może przyjąć klientów? Lepiej zawsze sprawdzić ofertę i dostępne terminy przed zakupem, żeby nie usłyszeć podobnie jak anoli101, że "kto pierwszy ten lepszy". No ale zawsze w takiej sytuacje znajdzie się ktoś, kto zadzwonił tę chwilę za późno. Tak się nie robi.

Edytowane przez betterw
Czas edycji: 2011-05-30 o 23:25
betterw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 15:08   #25
Sif
Raczkowanie
 
Avatar Sif
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 441
Dot.: grouper, grupon znizki od 50% na uslugi, ktos zna , korzystaliscie?

Ja jak widzę że sprzedało się kilkaset ofert to nie kupuję, nie mam ochoty czekać pół roku na wolny termin
Sif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 16:06   #26
tutmirlajt
Zadomowienie
 
Avatar tutmirlajt
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 1 381
Dot.: grouper, grupon znizki od 50% na uslugi, ktos zna , korzystaliscie?

Nigdy nic nie kupulam tam i nawet nie wiem za bardzo o co tam chodzi.
tutmirlajt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 23:46   #27
salin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4
Dot.: grouper, grupon znizki od 50% na uslugi, ktos zna , korzystaliscie?

Spróbujcie kupić ten sam towar, usługę za normalną cenę. Zobaczycie różnicę. Żaden gabinet nie zrobi depilacji laserowej za 39 zł. Po prostu to jest nie możliwe. Masaż za 20 zł Ludzie trzeba dobrze puknąć się w czoło.
salin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-17, 15:25   #28
Aga2024
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4
Dot.: grouper, grupon znizki od 50% na uslugi, ktos zna , korzystaliscie?

Cześć dziewczyny
Czy jest ktoras z Was z Krakowa??
Aga2024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 13:51   #29
bonifacy34
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 340
Dot.: grouper, grupon znizki od 50% na uslugi, ktos zna , korzystaliscie?

Część tych usług faktycznie może być kiepskiej jakości, ale np. prenumerata gazety będzie taka sama za 20 i za 100 złotych ;-)
Nie wszystko warto kupować na zakupach grupowych - trzeba myśleć rozsądnie. A... i szukajcie na wszystkich serwisach, najłatwiej przez agregatory takie jak http://www.znizkomania.pl/ bo tak łatwiej...
bonifacy34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-11, 08:47   #30
Aga2024
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 4
Dot.: grouper, grupon znizki od 50% na uslugi, ktos zna , korzystaliscie?

Cześć dziewczyny
Czy jest ktoras z Was z Krakowa??
Aga2024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:32.