DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-01-06, 16:44   #3751
piniata
Rozeznanie
 
Avatar piniata
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Czarna Dupa
Wiadomości: 649
Dot.: POMOCY ! jak pozbyć się szybko niechcianego koloru

Cytat:
Napisane przez Lilnette Pokaż wiadomość
Nie dałam żadnej farby, na razie mam własnie taką jasna marchewkę, ale to jest tył włosów także aż tak tego nie widać. kąpiel rozjaśniająca? hmm teraz myślałam nad pianką rozjaśniającą włosy, taką do 4 tonów - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...do-wlosow.html, myślicie, że uzyskałabym dosyć jasny blond?
po deko najlepiej od razu klasc farbe bo wlosy lubia ciemniec po tym zabiegu ;/ ale skoro nie placzesz nam tu ze "stala sie tragedia,robilam deko i po 1dniu sciemnialy mi wlosy aaaa na pomoc!" to znaczy ze u Ciebie tak sie nie stalo moim zdaniem kapiel lepsza jest od takiej pianki,choc sama osobiscie jej nie probowalam.kapiel na pewno mniej zniszczy wloski jesli uzyjesz dobrego rozjasniacza np vincent ledier czy elgon to zniszczenia sa minimalne (chyba ze masz mega zniszczone juz teraz wlosy).a tak z ciekawosci wrzuc foto tego co Ci wyszlo na glowie,latwiej doradzac


a tak przy okazji,dzis zrobilam pierwsze w zyciu olejowanie i mam zamiar dodac to do mojej pielegnacji biednych zniszczonych tym rozjasnianiem wlosow na stale,ale mam pytanie do Was jakich wy olei(? ;P) uzywacie??

Edytowane przez piniata
Czas edycji: 2014-01-06 o 16:55
piniata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-06, 21:16   #3752
Pixi18182
Raczkowanie
 
Avatar Pixi18182
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 244
Kolor włosów

Witajcie Mam wieeeelki problem Mam wielką ochotę na zmianę koloru włosów. Tylko nie wiem jak zejść z obecnego w ten co mi się podoba. Dodam że byłam kiedyś u fryzierki, to cóż... Ściągnęła mi kolor i nałożyła ciemniejszy, więc spartoliła robotę. Oczywiście mam zamiar iść do fryzjera z tym, tylko zastanawiam się jak stopniowo przejść w ten kolor :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1145.jpg (40,9 KB, 16 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CAM00315.jpg (23,5 KB, 13 załadowań)
__________________
24.11.2012 aniołek[*]

31.05.2014 urodził się długo wyczekiwany synek

14.10.2014 aniołek

19.06.2016 - drugi synek <3
Pixi18182 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 17:12   #3753
izga88
Zakorzenienie
 
Avatar izga88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szydłowiec
Wiadomości: 3 681
Dot.: Kolor włosów

To w takim razie może powinnaś iść do innego jak ten ci spartolił bo inny pomysł nie przychodzi mi do głowy
__________________
,,...życie jest krótkie więc łam zasady, wybaczaj wszystko,całuj powoli,kochaj szczerze, śmiej się bez opamiętania i nigdy niczego nie żałuj..."
izga88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 17:58   #3754
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: POMOCY ! jak pozbyć się szybko niechcianego koloru

Cytat:
Napisane przez piniata Pokaż wiadomość



a tak przy okazji,dzis zrobilam pierwsze w zyciu olejowanie i mam zamiar dodac to do mojej pielegnacji biednych zniszczonych tym rozjasnianiem wlosow na stale,ale mam pytanie do Was jakich wy olei(? ;P) uzywacie??
ja stosuje lopianowy, arganowy i z pestek winogron ale slyszalam ze lniany jest super.
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 19:16   #3755
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: POMOCY ! jak pozbyć się szybko niechcianego koloru

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
ja stosuje lopianowy, arganowy i z pestek winogron ale slyszalam ze lniany jest super.
Z tych które wymienilaś lubię z pestek winogron
Lniany jest strasznie tłusty, podobnie jak rycynowy, dobry żeby pół łyżeczki domieszac do jakiegoś łatwo zmywalnego. Kiedyś zrobiłam sam to nie domył się po dwykrotnie uzytym szamponie z sles.

Mam małą prośbę o poradę, czy loreal excellence 10.21 złapie mi cokolwiek na moje włosy - obecnie ok. 8.13. Odrost ok. 7.1
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 19:55   #3756
piniata
Rozeznanie
 
Avatar piniata
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Czarna Dupa
Wiadomości: 649
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

mi zlapal jak mialam cos jak super mega okrutnie miedziany blond z poziomu 8 wlasnie,pojasnil lekko i ochlodzil jeszcze lzej,ale i tak bardzo go polecam i lubie.
ja narazie mam jedynie arganowy i mysle jaki jeszcze zakupic do tych badyli moich jasnych,myslalam nad oliwka babydream albo watika cytrynowa,ponoc fajne sa do blondow wlasnie.
Pixi18182 skoro chcesz i tak isc do fryzjera to my i nasze rady Tobie nie potrzebne,co innego jakbys sama chciala przejsc na inny kolor a widze ze jakis mega zmian nie planujesz..
piniata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-07, 20:07   #3757
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez piniata Pokaż wiadomość
mi zlapal jak mialam cos jak super mega okrutnie miedziany blond z poziomu 8 wlasnie,pojasnil lekko i ochlodzil jeszcze lzej,ale i tak bardzo go polecam i lubie.
ja narazie mam jedynie arganowy i mysle jaki jeszcze zakupic do tych badyli moich jasnych,myslalam nad oliwka babydream albo watika cytrynowa,ponoc fajne sa do blondow wlasnie.
Pixi18182 skoro chcesz i tak isc do fryzjera to my i nasze rady Tobie nie potrzebne,co innego jakbys sama chciala przejsc na inny kolor a widze ze jakis mega zmian nie planujesz..
Oliwkę babydream Ci jak najbardziej polecam bardzo ją lubię. A arganowy kladziesz sam czy mieszasz?
Mam właśnie na głowie tego loreala 10.21
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-08, 14:39   #3758
piniata
Rozeznanie
 
Avatar piniata
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Czarna Dupa
Wiadomości: 649
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

ooo pokaz pokaz pokaz co wyszlo!!...a to musi byc koniecznie babydream czy moze byc jakakolwiek oliwka dla dzieci,np johnosons??arganowy nakladam sam,na cale wlosy na sucho.nie wiem czy olejowa wlosy co kazdy mycie(co 2dni) czy to nie bedzie za duzo dla wlosow?
piniata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 14:45   #3759
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez piniata Pokaż wiadomość
ooo pokaz pokaz pokaz co wyszlo!!...a to musi byc koniecznie babydream czy moze byc jakakolwiek oliwka dla dzieci,np johnosons??arganowy nakladam sam,na cale wlosy na sucho.nie wiem czy olejowa wlosy co kazdy mycie(co 2dni) czy to nie bedzie za duzo dla wlosow?
Wyszło tak złotawo jak zwykle jakiejś mega róznicy nie ma, ale tez się tego spodziewałam bo ta farba ma wodę 6%. Wrzucę wieczorkiem zdjęcia.
Nie wiem jaki skład ma oliwka johnson, nie używałam. Babydream ma chyba olej sojowy. Muszę wypróbować argan, mam taki mały 10ml, ale może na raz starczy.
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 16:32   #3760
sylvia_doll
CORELIPS
 
Avatar sylvia_doll
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: wwa
Wiadomości: 8 342
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Kochane! Gdzie moge sie zaopatrzyc (moze byc esklep jak najbardziej, szczegolnie jesli tam bedzie tanio) w rozjasniacz chantal lub vincent ledier? Zalezy mi na delikatnym rozjasnieniu wiec ewentualnie mozecie mi polecic w tym celu jakas inna tania i w miare dobrej jakosci chemie

Edytowane przez sylvia_doll
Czas edycji: 2014-01-08 o 16:33
sylvia_doll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-08, 19:20   #3761
piniata
Rozeznanie
 
Avatar piniata
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Czarna Dupa
Wiadomości: 649
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

dobry jest tez elgon.a je wszystkie kupisz w sklepie fryzjerskim lub na allegro i pro sprzet.
mi tez ten loreal nie ochlodzil jak oczekiwalam,poki co moj faworyt to garnier 111.
piniata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-08, 19:40   #3762
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez piniata Pokaż wiadomość
dobry jest tez elgon.a je wszystkie kupisz w sklepie fryzjerskim lub na allegro i pro sprzet.
mi tez ten loreal nie ochlodzil jak oczekiwalam,poki co moj faworyt to garnier 111.
mowilam
ja w lutym ide do fryzjera zrownac kolor, zeby byl idealny i zapuszczam ostro wlosy
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-09, 22:55   #3763
ktoregos_dnia
Zakorzenienie
 
Avatar ktoregos_dnia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 967
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Dziewczyny, a gdybym na moje brązowe włosy nałożyła jakąś rozjaśniającą farbę z tych 10 i wyżej, to jaki mógłby być efekt? Bo mnie korci strasznie.
__________________
ktoregos_dnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 10:50   #3764
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a gdybym na moje brązowe włosy nałożyła jakąś rozjaśniającą farbę z tych 10 i wyżej, to jaki mógłby być efekt? Bo mnie korci strasznie.
Zależy czy brązowe naturalne czy farbowane
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz

Edytowane przez exclusivee
Czas edycji: 2014-01-10 o 10:58
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 11:27   #3765
ktoregos_dnia
Zakorzenienie
 
Avatar ktoregos_dnia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 967
Dot.: farbowanie i dekoloryzacja.

Farbowane Ale pomyślałam, że te farby 10, 11 to już są z rozjaśniaczem i coś musiałoby ruszyć. Tylko może delikatnej niż sam rozjaśniacz czy kąpiel.

Wysłane z mojej el dziewiątki
__________________
ktoregos_dnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 11:52   #3766
MorganLeFay
Wtajemniczenie
 
Avatar MorganLeFay
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 2 780
GG do MorganLeFay
Dot.: farbowanie i dekoloryzacja.

Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Farbowane Ale pomyślałam, że te farby 10, 11 to już są z rozjaśniaczem i coś musiałoby ruszyć. Tylko może delikatnej niż sam rozjaśniacz czy kąpiel.

Wysłane z mojej el dziewiątki
Zależy jaki chcesz mieć ostatecznie kolor. Ja teraz schodzilam ze średniego brązu poziom 5 tylko farbami rozj. i tak : najpier 2 x garnier 110 ściągnął z 1 ton, potem koleston 12/0 (najlepsza farba rozj wg mnie), potem alfaparf 11.21. Zeszlam na poziom 8 ale musiałam obciąć jakieś ponad 10cm włosów bo na końcach była już guma. Wszystkie farby robilam na oxy 9%, słabszym nie ściągniesz koloru z włosów farbowanych.
Podsumowując , farbą rozj ściągniesz na wodzie 9% ok. 0, 5 tonu , max 1, z włosów farbowanych.
MorganLeFay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 12:24   #3767
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: farbowanie i dekoloryzacja.

Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Farbowane Ale pomyślałam, że te farby 10, 11 to już są z rozjaśniaczem i coś musiałoby ruszyć. Tylko może delikatnej niż sam rozjaśniacz czy kąpiel.

Wysłane z mojej el dziewiątki
Skąd masz takie informacje?
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 12:26   #3768
ktoregos_dnia
Zakorzenienie
 
Avatar ktoregos_dnia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 967
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

No to super, właśnie o coś takiego mi chodzi. Właściwie jedno 0,5 już mi wystarczy : )
Dzięki wielkie

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

Cytat:
Napisane przez exclusivee Pokaż wiadomość
Skąd masz takie informacje?
No a nie są to farby rozjaśniające? Nie upieram się, ale tak kojarzę z niejednego miejsca w sieci : )
__________________
ktoregos_dnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 12:26   #3769
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: farbowanie i dekoloryzacja.

Cytat:
Napisane przez MorganLeFay Pokaż wiadomość
Zależy jaki chcesz mieć ostatecznie kolor. Ja teraz schodzilam ze średniego brązu poziom 5 tylko farbami rozj. i tak : najpier 2 x garnier 110 ściągnął z 1 ton, potem koleston 12/0 (najlepsza farba rozj wg mnie), potem alfaparf 11.21. Zeszlam na poziom 8 ale musiałam obciąć jakieś ponad 10cm włosów bo na końcach była już guma. Wszystkie farby robilam na oxy 9%, słabszym nie ściągniesz koloru z włosów farbowanych.
Podsumowując , farbą rozj ściągniesz na wodzie 9% ok. 0, 5 tonu , max 1, z włosów farbowanych.
... i zależy też jaki brąz ma teraz, bo jak ciemny, prawie czarny to może być kiepsko

Jeśli miałaby robić farbą to wg. mnie najlepiej położyć 2-3 razy w pewnym odstępie czasowym garniera 111 Na początku pewnie będzie rudość nad rudościami a z każdym kolejnym farbowaniem coraz lepiej i bardziej blond
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-10, 12:43   #3770
ktoregos_dnia
Zakorzenienie
 
Avatar ktoregos_dnia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 967
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Mam średni brąz, a chciałabym jasny: ) tylko jakoś wymarzyłam sobie, że rozjaśniacz mi rozjaśni, a farba od razu trochę ochłodzi i będzie ładniej niż po kąpieli ; ) a skoro i tak muszę znów rudzieć to odpadam i cieszę się z tego co mam

Dzięki
__________________
ktoregos_dnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 12:44   #3771
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
No to super, właśnie o coś takiego mi chodzi. Właściwie jedno 0,5 już mi wystarczy : )
Dzięki wielkie

---------- Dopisano o 13:26 ---------- Poprzedni post napisano o 13:24 ----------

No a nie są to farby rozjaśniające? Nie upieram się, ale tak kojarzę z niejednego miejsca w sieci : )
Na internetach piszą głupoty Pierwsze słyszę żeby farby na poziomie 10, 11 miały rozjaśniacz w sobie Mogą nazywać się rozjaśniające, owszem. Ale rozjaśniacza nie mają ani grama w sobie
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 12:47   #3772
ktoregos_dnia
Zakorzenienie
 
Avatar ktoregos_dnia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 967
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

No widzisz, to dobrze spytać, bo byłam o krok od eksperymentów
__________________
ktoregos_dnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-10, 12:51   #3773
exclusivee
Zakorzenienie
 
Avatar exclusivee
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 3 195
Dot.: DEKOLORYZACJA włosów ( i WIELE innych ) - część III - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Mam średni brąz, a chciałabym jasny: ) tylko jakoś wymarzyłam sobie, że rozjaśniacz mi rozjaśni, a farba od razu trochę ochłodzi i będzie ładniej niż po kąpieli ; ) a skoro i tak muszę znów rudzieć to odpadam i cieszę się z tego co mam

Dzięki
To w takim razie ja bym nie kombinowała z farbami rozjaśniającymi bo nie wiadomo czy uzyskasz efekt jaki chcesz mieć. Zrób kąpiel rozjaśniającą na wodzie 6%, jak zobaczysz że pojaśniło włosy na tyle że Ci odpowiada to spłukaj. I potem najlepiej by było położyć jakąś profeskę popielatą, bo z drogeryjnych to masz tylko loreala 7.1 Fajnie na włosach po kąpieli wychodzi palette permanent natural colors 600- kolor nie jest za ciepły ani zbyt chłodny, taki neutralny. Wiem bo sama schodziłam z ciemniejszego brązu na jasny brąz kąpielą i kładłam ten odcień Możesz też spróbować palette z tej samej serii ale o numerku 500 (ciemny blond), bo ona powinna wyjść jaśniej (ja nie dostałam jej w sklepie więc musiałam brać 600). Jeśli nie zależy Ci na tym żeby kolor był popielaty to ta palette powinna wystarczyć. A jeśli chcesz jasny popielaty brąz to po kąpieli połóż albo tego loreala albo coś profesjonalnego z numerkiem 7.1
__________________
Instagram

Jasny popielaty brąz
exclusivee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 12:39   #3774
grrouve
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2
Zejście z czerwieni na ...jasny blond?

Witam.
Włosy farbuje od ok 3 lat ( mam 17 lat ). Są bardzo gęste, długości do ramion. Mój naturalny kolor to ciemny brąz. Najpierw farbowałam na czerwony, następnie 2 lata temu włosy rozjaśniłam do blondu, ale po kilku miesiącach blond zrobił sie "żółty" i przefarbowałam na ciemny fiolet. Od roku wlaściwie cały czas eksperymentuje z kolorami, raz farbuje na czerwień, raz na fiolet i włosy są zniszczone. Może nie bardzo ale puszą się, końcówki są rozdwojone, włosy są ogólnie w kiepskiej kondycji. Aktualnie mam czerwone włosy i chciałabym rozjaśnić do bardzo jasnego blondu, wręcz podchodzącego pod biały. A więc czy jest taka możliwość żeby włosy rozjaśnić do takiego stopnia za jednym razem? Moge siedzieć pół dnia u fryzjera, dla mnie nie ma problemu tylko czy uzyskanie takiego koloru jest możliwe?
grrouve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-11, 13:18   #3775
glamorus1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 52
Dot.: Zejście z czerwieni na ...jasny blond?

Cytat:
Napisane przez grrouve Pokaż wiadomość
Witam.
Włosy farbuje od ok 3 lat ( mam 17 lat ). Są bardzo gęste, długości do ramion. Mój naturalny kolor to ciemny brąz. Najpierw farbowałam na czerwony, następnie 2 lata temu włosy rozjaśniłam do blondu, ale po kilku miesiącach blond zrobił sie "żółty" i przefarbowałam na ciemny fiolet. Od roku wlaściwie cały czas eksperymentuje z kolorami, raz farbuje na czerwień, raz na fiolet i włosy są zniszczone. Może nie bardzo ale puszą się, końcówki są rozdwojone, włosy są ogólnie w kiepskiej kondycji. Aktualnie mam czerwone włosy i chciałabym rozjaśnić do bardzo jasnego blondu, wręcz podchodzącego pod biały. A więc czy jest taka możliwość żeby włosy rozjaśnić do takiego stopnia za jednym razem? Moge siedzieć pół dnia u fryzjera, dla mnie nie ma problemu tylko czy uzyskanie takiego koloru jest możliwe?
Pewnie tak, niech sie wypowiedza znawcy koloryzacji, ale poczytaj o wlosach tutaj wkolo takich osob, co to tez mialy bardzo geste wlosy i kurka, nie maja juz, wlasnie po takich eksperymentach. M.in. ja. Zastanow sie Pozdrawiam
glamorus1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 09:46   #3776
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Zejście z czerwieni na ...jasny blond?

Cytat:
Napisane przez grrouve Pokaż wiadomość
Witam.
Włosy farbuje od ok 3 lat ( mam 17 lat ). Są bardzo gęste, długości do ramion. Mój naturalny kolor to ciemny brąz. Najpierw farbowałam na czerwony, następnie 2 lata temu włosy rozjaśniłam do blondu, ale po kilku miesiącach blond zrobił sie "żółty" i przefarbowałam na ciemny fiolet. Od roku wlaściwie cały czas eksperymentuje z kolorami, raz farbuje na czerwień, raz na fiolet i włosy są zniszczone. Może nie bardzo ale puszą się, końcówki są rozdwojone, włosy są ogólnie w kiepskiej kondycji. Aktualnie mam czerwone włosy i chciałabym rozjaśnić do bardzo jasnego blondu, wręcz podchodzącego pod biały. A więc czy jest taka możliwość żeby włosy rozjaśnić do takiego stopnia za jednym razem? Moge siedzieć pół dnia u fryzjera, dla mnie nie ma problemu tylko czy uzyskanie takiego koloru jest możliwe?
niestety nie jest to mozliwe, żaden fryzjer nie zrobi Ci jednego dnia kilku zabiegow na wlosy. I najpierw na Twoim miejscu podreperowalabym stan wlosow, wiele z nas zaczynala swoja zabawe z przejsciem na blond z wlosami zdrowymi, grubymi i lsniacymi a w tej chwili takowych juz nie ma. Wiec musisz byc tego swiadoma. Wydaje mi sie ze uzyskalabys idealnie bialy kolor ale zajeloby ci to troche ja z czarnego do jasnego blondu przeszlam w jakies 4 miesiace i z wlosow prawie do pasa mam boba, takze zastanow sie
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 10:37   #3777
piniata
Rozeznanie
 
Avatar piniata
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Czarna Dupa
Wiadomości: 649
Dot.: Zejście z czerwieni na ...jasny blond?

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
niestety nie jest to mozliwe, żaden fryzjer nie zrobi Ci jednego dnia kilku zabiegow na wlosy. I najpierw na Twoim miejscu podreperowalabym stan wlosow, wiele z nas zaczynala swoja zabawe z przejsciem na blond z wlosami zdrowymi, grubymi i lsniacymi a w tej chwili takowych juz nie ma. Wiec musisz byc tego swiadoma. Wydaje mi sie ze uzyskalabys idealnie bialy kolor ale zajeloby ci to troche ja z czarnego do jasnego blondu przeszlam w jakies 4 miesiace i z wlosow prawie do pasa mam boba, takze zastanow sie
swieta racja! choc pewnie i tak zrobisz sobie platynke,to najpierw naprawde zregeneruj porzadnie wlosy,oleje,maski itp wtedy latwiej i troche szybciej zejdziesz do bialego.no i nie ma bata w jeden dzien tego sie nie da zrobic,nie z czerownych.ja z prawie czarnych do blondu mega jasnego przechodzilam 3miesiace i z wlosow do piersi mam do ucha..takze bez wyrzeczen sie nie obejdziesz.ale wsztsko jest mozliwe.regeneracja i cierpliwosc i bedzie platyna
piniata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 11:49   #3778
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Zejście z czerwieni na ...jasny blond?

Cytat:
Napisane przez piniata Pokaż wiadomość
swieta racja! choc pewnie i tak zrobisz sobie platynke,to najpierw naprawde zregeneruj porzadnie wlosy,oleje,maski itp wtedy latwiej i troche szybciej zejdziesz do bialego.no i nie ma bata w jeden dzien tego sie nie da zrobic,nie z czerownych.ja z prawie czarnych do blondu mega jasnego przechodzilam 3miesiace i z wlosow do piersi mam do ucha..takze bez wyrzeczen sie nie obejdziesz.ale wsztsko jest mozliwe.regeneracja i cierpliwosc i bedzie platyna
kochana a Ty wstawialas juz zdjecie wloskow po garnierze 111? Przeoczylam? : > Bo czekam i czekam caly czas

znalazlam polaczenie idealne, po ktorym moje wlosy sa gladziutkie , sliskie i mieciutkie

szampon wella repair (choc mysle ze kazdy by sie nadal), maska kallos keratin na cale wlosy a pozniej na koncowki odzywka z silikonami nivea total repair
czyli jednak moje wlosy chyba potrzebuja duzo protein
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 13:08   #3779
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Zejście z czerwieni na ...jasny blond?

Cytat:
Napisane przez grrouve Pokaż wiadomość
Witam.
Włosy farbuje od ok 3 lat ( mam 17 lat ). Są bardzo gęste, długości do ramion. Mój naturalny kolor to ciemny brąz. Najpierw farbowałam na czerwony, następnie 2 lata temu włosy rozjaśniłam do blondu, ale po kilku miesiącach blond zrobił sie "żółty" i przefarbowałam na ciemny fiolet. Od roku wlaściwie cały czas eksperymentuje z kolorami, raz farbuje na czerwień, raz na fiolet i włosy są zniszczone. Może nie bardzo ale puszą się, końcówki są rozdwojone, włosy są ogólnie w kiepskiej kondycji. Aktualnie mam czerwone włosy i chciałabym rozjaśnić do bardzo jasnego blondu, wręcz podchodzącego pod biały. A więc czy jest taka możliwość żeby włosy rozjaśnić do takiego stopnia za jednym razem? Moge siedzieć pół dnia u fryzjera, dla mnie nie ma problemu tylko czy uzyskanie takiego koloru jest możliwe?
Po pierwsze podetnij trochę końce i zainwestuj w odpowiednią pielęgnację. Zejście z czerwieni jest możliwe, ale trochę potrwa. Jeśli wybierasz fryzjera- znajdź naprawdę dobrego, żeby nie wyjść z kurczakiem na głowie. Będziesz potrzebować mocnego rozjaśnienia, przypuszczam farby neutralizującej niepożądane odcienie i bardzo jasnej farby, poziom 12 (fryzjerka zapewne użyje jej na wodzie 12), więc zastanów się, czy na pewno chcesz tak dać w łuskę już i tak zniszczonym włosom.
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-12, 17:36   #3780
piniata
Rozeznanie
 
Avatar piniata
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Czarna Dupa
Wiadomości: 649
Dot.: Zejście z czerwieni na ...jasny blond?

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
kochana a Ty wstawialas juz zdjecie wloskow po garnierze 111? Przeoczylam? : > Bo czekam i czekam caly czas

znalazlam polaczenie idealne, po ktorym moje wlosy sa gladziutkie , sliskie i mieciutkie

szampon wella repair (choc mysle ze kazdy by sie nadal), maska kallos keratin na cale wlosy a pozniej na koncowki odzywka z silikonami nivea total repair
czyli jednak moje wlosy chyba potrzebuja duzo protein

a nie wrzucilam jeszcze jutro cos cykne i wrzuce bo teraz olej na wlosach mam. hmm ja mam genialnie miekkie i gladkie bo fructisie goodbye damage w tubie,jest genialny!ale zniszczen nie naprawia ;/
piniata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-16 14:21:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:44.