Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII - Strona 126 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-06-23, 11:43   #3751
Kinga4452
Raczkowanie
 
Avatar Kinga4452
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 407
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość




Nie wiem jak Epsom, ale zwykła sól jest bardzo komedogenna, zdzwiłam się czytając na ten temat. Daj znać, bo epsom to sól gorzka.



Ta emulsja Vianek nie jest tłusta Dla mnie Sylveco było lekko tłustawe, mogłoby być mniej, ale jeśli Vianek jest "lżejsza", to chętnie bym kupiła na spróbowanie
Emulsja Vianek jest boska! W ogóle nie jest tłusta, bardzo dobrze się zmywa. Nie zostawia takiego oblepiającego filmu jak mleczko Sylveco, ale też nie wysusza. Ideał
Kinga4452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 12:14   #3752
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ta emulsja Vianek nie jest tłusta Dla mnie Sylveco było lekko tłustawe, mogłoby być mniej, ale jeśli Vianek jest "lżejsza", to chętnie bym kupiła na spróbowanie

Nie wg mnie jest lekka. Ja i tak zmywam ją wodą, a potem domywam żelem Mleczko Sylveco jest na olejem sojowym i rycynowym, a emulsja na oleju z pestek winogron i kiełków pszenicy Po zmyciu mleczka wodą, czułam się oblepiona, przy emulsji nie ma mowy o takim uczuciu. Bardzo ją polecam. Jest tania, łatwa w dostępie i działa tak jak powinna.
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 15:38   #3753
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Kinga4452 Pokaż wiadomość
Emulsja Vianek jest boska! W ogóle nie jest tłusta, bardzo dobrze się zmywa. Nie zostawia takiego oblepiającego filmu jak mleczko Sylveco, ale też nie wysusza. Ideał
Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Nie wg mnie jest lekka. Ja i tak zmywam ją wodą, a potem domywam żelem Mleczko Sylveco jest na olejem sojowym i rycynowym, a emulsja na oleju z pestek winogron i kiełków pszenicy Po zmyciu mleczka wodą, czułam się oblepiona, przy emulsji nie ma mowy o takim uczuciu. Bardzo ją polecam. Jest tania, łatwa w dostępie i działa tak jak powinna.
Dzięki dziewczyny W takim razie grzechem byłoby nie spróbować, jak tylko zużyję mleczko Saisony. Mam tę emulsję w aptece w pobliżu
__________________

Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 19:11   #3754
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Nie wg mnie jest lekka. Ja i tak zmywam ją wodą, a potem domywam żelem Mleczko Sylveco jest na olejem sojowym i rycynowym, a emulsja na oleju z pestek winogron i kiełków pszenicy Po zmyciu mleczka wodą, czułam się oblepiona, przy emulsji nie ma mowy o takim uczuciu. Bardzo ją polecam. Jest tania, łatwa w dostępie i działa tak jak powinna.
Mowa o nawilzajacej emulsji myjacej do twarzy Vianek?
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 19:14   #3755
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Dzisiejsze zdobycze, serum Novexpert kupiłam z tydzień temu.

Balsam jest konkretny, nadaje się też jako krem do rąk.
Micel trochę szczypie w oczy, ale ładnie zmywa makijaż.
Szampon dzieciaczkowy przepięknie pachnie
Skąd szampon dzieciaczkowy? Zainteresowałaś mnie nim
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-23, 22:54   #3756
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość


Nie wiem jak Epsom, ale zwykła sól jest bardzo komedog.enna, zdzwiłam się czytając na ten temat. Daj znać, bo epsom to sól gorzka.
:
Z jakiś czas zdam relację, póki co mogę powiedzieć, że zapowiada się dobrze, fajne odświeża, a delikatne ściągnięcie skóry szybko przechodzi.



Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Skąd szampon dzieciaczkowy? Zainteresowałaś mnie nim
Tk maxx. Był też balsam z tej firmy, niestety przez kogoś otwarty
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-24, 08:43   #3757
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Mowa o nawilzajacej emulsji myjacej do twarzy Vianek?
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-06-24, 19:26   #3758
_Kornelia_
Zadomowienie
 
Avatar _Kornelia_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 546
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Dobrze pamiętam, że masz cerę wrażliwą i naczynkową ?
Mam taką sama i ostatnio chwalę sobie nawilżającą emulsję myjącą Vianek Po niej jeszcze używam żelu tymiankowego Sylveco. Nie lubię tłustych mazideł do demakijażu i np. mleczko Sylveco jest dla mnie zbyt oblepiające.
Tak, mam wrażliwą, naczynkową (prawdopodobnie trądzik różowaty), mieszaną, z dużą podatnością na zapychanie. Niestety moją wieczną zmorą są zaskórniki i rozszerzone pory.
A jak ta emulsja radzi sobie ze zmywaniem makijażu ? Swego czasu zastanawiałam się nad nią i myślę, ze się kiedyś na nią skuszę, ale na ten czas kupiłam drugą butelkę mleczka Fitomed, bo skoro mi służy, to nie chcę na razie nic zmieniać
__________________

Edytowane przez _Kornelia_
Czas edycji: 2016-06-24 o 19:29
_Kornelia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-25, 10:08   #3759
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Emulsję myjącą do twarzy z Vianka miałam i ja, też byłam zadowolona.
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-25, 10:38   #3760
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Muszę kupić tę emulsję Vianek, przyda się, chociaż na niej nie poprzestanę, żel takze musi być.
Skusiłam się "przez Was" (dzięki Wam) na deo pony hütchen
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-25, 13:41   #3761
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez _Kornelia_ Pokaż wiadomość
Tak, mam wrażliwą, naczynkową (prawdopodobnie trądzik różowaty), mieszaną, z dużą podatnością na zapychanie. Niestety moją wieczną zmorą są zaskórniki i rozszerzone pory.
A jak ta emulsja radzi sobie ze zmywaniem makijażu ? Swego czasu zastanawiałam się nad nią i myślę, ze się kiedyś na nią skuszę, ale na ten czas kupiłam drugą butelkę mleczka Fitomed, bo skoro mi służy, to nie chcę na razie nic zmieniać
U mine sprawdza sie bez zarzutu
Z tym, ze najpierw zmywam micelem oczy i twarz, pozniej emulsja (masuje twarz, az zemulguja mi sie resztki makijazu), zmywam ciepla woda, dalej zel i tez zmywam bardzo dokladnie woda.

Ostatnio znalazlam fajny krem dla czerwonych twarzy http://greenline-sklep.pl/p/27/729/k...skorne.html#a1
Pare tygodni temu mialam spory problem z nadreaktywnoscia skory, czyli tez z niekontrolowanym burakiem na twarzy i lekkim przesuszem i ten krem zalatwil sprawe doslownie w pare dni az sama bylam zdziwiona

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Skusiłam się "przez Was" (dzięki Wam) na deo pony hütchen
Raportuj jak sie sprawdza
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-25, 15:07   #3762
7573f32a00df3aa23f07f56dc385049758d6ab33_6578f4326d8a4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 092
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Witam Was moje drogie weekendowo i przedstawiam Wam moją nową kosmetyczną rodzinkę z Organic Surge, żal się było na nią nie skusić bo była mega wyprzedaż i każda rzecz z osobna kosztowała 4,99 Euro
7573f32a00df3aa23f07f56dc385049758d6ab33_6578f4326d8a4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-25, 15:47   #3763
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Lo matko, a gdzie taka wyprzedaz byla? To jak wyprzedaz anie promocja tzn ze jak wyprzedaja to dupa zimna, juz nie kuspisz ponownie?

ja narazie czakam na
EDM Matte Base
EDM puder matujacy ten zwykly
Biothurm szampon przeciwlupiezowy ten w okraglej kolorowej butelce

a i pozniej dojrzalam w Newlatterze ze przy okreslonej sumie za EDM bedzie cien gratis. No zobaczymy, poki co czekam na paczke i czekam. Matte Base byla niedostepna, ale mozna bylo zamowic, wiec pewnie czekaja jak do nich przyjdzie i wysla wszystko razem

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2016-06-25 o 15:48
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-25, 15:49   #3764
7573f32a00df3aa23f07f56dc385049758d6ab33_6578f4326d8a4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 4 092
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
Lo matko, a gdzie taka wyprzedaz byla? To jak wyprzedaz anie promocja tzn ze jak wyprzedaja to dupa zimna, juz nie kuspisz ponownie?

ja narazie czakam na
EDM Matte Base
EDM puder matujacy ten zwykly
Biothurm szampon przeciwlupiezowy ten w okraglej kolorowej butelce
Monia nie mam pojęcia czy tam pisało że wyprzedaż, czy że promocja ale jak zobaczyłam że wszystko po 4,99 to poleciałam jak na skrzydłach żeby coś dopaść jeszcze A kupiłam to w miejscowej aptece w Irlandii.

Edytowane przez 7573f32a00df3aa23f07f56dc385049758d6ab33_6578f4326d8a4
Czas edycji: 2016-06-25 o 15:50
7573f32a00df3aa23f07f56dc385049758d6ab33_6578f4326d8a4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-25, 16:08   #3765
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Dziewczynki, jak się Wam sprawdza w te upały dezodorant Pony Hutchen?
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-25, 18:59   #3766
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
U mine sprawdza sie bez zarzutu
Z tym, ze najpierw zmywam micelem oczy i twarz, pozniej emulsja (masuje twarz, az zemulguja mi sie resztki makijazu), zmywam ciepla woda, dalej zel i tez zmywam bardzo dokladnie woda.

Ostatnio znalazlam fajny krem dla czerwonych twarzy http://greenline-sklep.pl/p/27/729/k...skorne.html#a1
Pare tygodni temu mialam spory problem z nadreaktywnoscia skory, czyli tez z niekontrolowanym burakiem na twarzy i lekkim przesuszem i ten krem zalatwil sprawe doslownie w pare dni az sama bylam zdziwiona

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------



Raportuj jak sie sprawdza
Miałam próbki, super kojący faktycznie i lekki jednocześnie. U mnie chyba wszystko z tej marki się sprawdza. Może poza maścią do higieny intymnej, bo jakoś nie potrzebuje takich kosmetyków. Bioturm balsam do ust przeciwko opryszczce ostatnio znów uratował moje usta
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-25, 20:37   #3767
candeline
Raczkowanie
 
Avatar candeline
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 382
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Dziewczynki, jak się Wam sprawdza w te upały dezodorant Pony Hutchen?
Też jestem mega ciekawa! Czekam na jakieś sensowne opinie ale nikt się nie chwali...
candeline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 06:17   #3768
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez candeline Pokaż wiadomość
Też jestem mega ciekawa! Czekam na jakieś sensowne opinie ale nikt się nie chwali...
Jak już pisałam w innym wątku, mam mały słoiczek Blütenzauber i próbkę Honigschnütchen. Oba bardzo dobrze likwidują zapach potu, przez cały dzień w ogóle się nie rozwija i wieczorem chociaż bluzka jest pod pachami wilgotna, to pachnie a nie śmierdzi ani potem ani mieszanką potu z zapachem deo, co czasem bywa jeszcze gorsze niż opcja pierwsza (zdarzyło mi się ostatnio z marihuanowym Dr Organic).
Poza tym zapach jest intensywny i trwały.
Podczas takich upałów jak teraz trzeba trzymać je w lodówce, bo najpierw robią się płynne, a potem się rozwarstwiają.

Zamówiłam też dla przyjaciółki krem do ciała Perfect Match a dla siebie shea-mus Waldnebel. Trudno przy tych temperaturach się namaszczać, więc testowałyśmy tylko na rękach. Zapachy są przedziwne, nie przypominają na szczęście żadnych Laver ani reszty taniego niemieckiego Eko. Mój mus mnie w pierwszym momencie odrzucił, wypisz wymaluj Axe, ale zapach rozwija się na skórze i mi się spodobał.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 07:16   #3769
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
Miałam próbki, super kojący faktycznie i lekki jednocześnie. U mnie chyba wszystko z tej marki się sprawdza. Może poza maścią do higieny intymnej, bo jakoś nie potrzebuje takich kosmetyków. Bioturm balsam do ust przeciwko opryszczce ostatnio znów uratował moje usta

Wlasnie dzieki Twoim pochlebnym wpisom zwrocilam uwage na firme na pewno kupie jeszcze cos od nich
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-26, 07:45   #3770
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

A ja chyba odkrylam idealny naturalny bronzer.
Dopiero dzis zaczelam testy, ale zapowiada sie dobrze. Zobaczymy jak sie bedzie nosil, czy bedzie sie trzymac , czy bedzie znikac w ciagu dni i jesli tak to czy rozno, czy plamami. Jestem podekscytowana jak male dziecie
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 09:43   #3771
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Ostatnio znalazlam fajny krem dla czerwonych twarzy http://greenline-sklep.pl/p/27/729/k...skorne.html#a1
Pare tygodni temu mialam spory problem z nadreaktywnoscia skory, czyli tez z niekontrolowanym burakiem na twarzy i lekkim przesuszem i ten krem zalatwil sprawe doslownie w pare dni az sama bylam zdziwiona

---------- Dopisano o 14:41 ---------- Poprzedni post napisano o 14:40 ----------



Raportuj jak sie sprawdza
Kasiu napisz coś więcej o kremie jak się wchłania, czy jest ciężki, tłusty czy lekki, czy nabłyszcza cerę?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 13:31   #3772
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Kasiu napisz coś więcej o kremie jak się wchłania, czy jest ciężki, tłusty czy lekki, czy nabłyszcza cerę?

Zaczne od konca lekko nablyszcza, ale w kryzysowym momencie i tak uzywalam go pod mineraly Na teraz dla mnie jest za ciezki i stosuje go tylko na noc, na poliki i szyje. Przy przesuszonej cerze wchlania sie z predkoscia swiatla, ale jak ja troche wyprostowalam to juz czuje go na skorze. Ale! nie przepadam za gliceryna, ktora w skladzie jest na drugim mjescu i dlatego mam takie, a nie inne doczucia.
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 13:36   #3773
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Zaczne od konca lekko nablyszcza, ale w kryzysowym momencie i tak uzywalam go pod mineraly Na teraz dla mnie jest za ciezki i stosuje go tylko na noc, na poliki i szyje. Przy przesuszonej cerze wchlania sie z predkoscia swiatla, ale jak ja troche wyprostowalam to juz czuje go na skorze. Ale! nie przepadam za gliceryna, ktora w skladzie jest na drugim mjescu i dlatego mam takie, a nie inne doczucia.

dziękuję
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 13:56   #3774
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Jak już pisałam w innym wątku, mam mały słoiczek Blütenzauber i próbkę Honigschnütchen. Oba bardzo dobrze likwidują zapach potu, przez cały dzień w ogóle się nie rozwija i wieczorem chociaż bluzka jest pod pachami wilgotna, to pachnie a nie śmierdzi ani potem ani mieszanką potu z zapachem deo, co czasem bywa jeszcze gorsze niż opcja pierwsza (zdarzyło mi się ostatnio z marihuanowym Dr Organic).
Poza tym zapach jest intensywny i trwały.
Podczas takich upałów jak teraz trzeba trzymać je w lodówce, bo najpierw robią się płynne, a potem się rozwarstwiają.

Zamówiłam też dla przyjaciółki krem do ciała Perfect Match a dla siebie shea-mus Waldnebel. Trudno przy tych temperaturach się namaszczać, więc testowałyśmy tylko na rękach. Zapachy są przedziwne, nie przypominają na szczęście żadnych Laver ani reszty taniego niemieckiego Eko. Mój mus mnie w pierwszym momencie odrzucił, wypisz wymaluj Axe, ale zapach rozwija się na skórze i mi się spodobał.
Dziękuję za informację Mam jeszcze tylko pytanie, czy deo nie podrażnia skóry i nie wywołuje pieczenia, bo choć myślałam, że należę do gruboskórnych, gro naturalnych dezodorantów potrafi mnie uczulić. Bioaroma w kremie np. powodowała pieczenie jakiś czas po aplikacji, a wiązałam z tym kosmetykiem duże nadzieje...

Ogólnie ciekawe są kosmetyki z tej strony i choć mam odwyk, czyli wykańczam zapasy, to może coś sobie kupię na urodzinki
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 14:10   #3775
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Dziękuję za informację Mam jeszcze tylko pytanie, czy deo nie podrażnia skóry i nie wywołuje pieczenia, bo choć myślałam, że należę do gruboskórnych, gro naturalnych dezodorantów potrafi mnie uczulić. Bioaroma w kremie np. powodowała pieczenie jakiś czas po aplikacji, a wiązałam z tym kosmetykiem duże nadzieje...

Ogólnie ciekawe są kosmetyki z tej strony i choć mam odwyk, czyli wykańczam zapasy, to może coś sobie kupię na urodzinki
U mnie nie podrażnia. Dość szybko się wchłania, nie trzeba czekać przed założeniem bluzki, nie robi białych śladów. Jestem bardzo zadowolona i przypuszczam, że kupię jeszcze jakiś. Co do innych ich produktów, to nie jestem już taka pewna, bo jednak cena 18/22 euro za 150 ml mazidła do ciała to dość sporo.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 15:25   #3776
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez MonikaPogrzeba Pokaż wiadomość
A ja chyba odkrylam idealny naturalny bronzer.
Dopiero dzis zaczelam testy, ale zapowiada sie dobrze. Zobaczymy jak sie bedzie nosil, czy bedzie sie trzymac , czy bedzie znikac w ciagu dni i jesli tak to czy rozno, czy plamami. Jestem podekscytowana jak male dziecie
Pisz szybciutko co to
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 15:55   #3777
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Pisz szybciutko co to
usiadz wygodnie i nie spadnij z krzesla


http://www.e-biomarkt.de/Kaffee-Kaka...rata::584.html

Z wszystkich rodzaji kakao jakie ta firma ma, to jest najjasniejsze, ale wiadomo ze swoj kolor ma.
Zapowiada sie dobrze. Nalozylam je delikatnie pedzlem typu skunks na tzw sloneczny taras i omiotlam tez owal twarzy, czyli nalozylam tam go gdzie normalnie bronzer nakladam. Pozniej stwierdzilam, ze naloze wieksza ilosc na policzki jako roz. Lubie latem sobie bronzer nalozyc zamiast rozowego rozu. jak twarz pod wplywem ciepla sie zaczyna lekko rozowic, to nie wygladam jak swinka. Niestety, nabralam produktu ciutke za duzo i musialam go pozniej dobrze rozetrzec. Lepiej jest nalozyc kilka cienkich warstw( ale przy tym kolorze to i z tak ciemnym brazerem to bym miala problem). Co jest fajne to ten "bronzer" nie jest kryjacy, tylko transparentny. Nie wiem czy wiesz o co mi chodzi. Pod spodem widac naturalny odcien skory i konturowanie/brazowienie wyszlo mi idealnie. Jedynie co to przesadzilam z polikami i trzeba bylo troche pokombinowac, zeby zmniejszyc natezenie koloru. Zmylila mnie ta "transparentnosc" , ktora przy tak ciemnych "bronzerach" nie zawsze jest.

Dla wygody przesypalam sobie lezeczke do opakowania po pudrze mineralnym i mam zamiar pare dni potestowac. Jak bede zadowolona, to dam sobie spokoj z szukaniem bronzera mineralnego

Moja Zoeva sie skonczyla i juz jej zakupic nie moge. wymieszalam jakies jasne odsypki mineralnych bronzerow( w tym jasnego od EDM) i jest lepiej niz jak mialam te kolor osobno, ale nadal produkt jest mi ciutke za jasny, trzeba sie duzo namazac, a efekt raczej na zime do bardzo bladej cery. Mam prasowany od alverde, ktory ma troche wiecej koloru, ale odlozylam go na wyjazdy, na codzien lubie te sypkie konsystencje mineralnych produktow, a ze wczoraj dowiedzialam sie ze
kakao mozna uzywac jako puder( bo czemu i nie, skoro mozna sie kartoflanka, ryzanka itp pudrowac), to czemu nie wykorzystac go w roli bronzera? Jest ciemniejsze od mojej mineralnej mieszanki, a nawet bronzera Alienor, ktory czeka na zime. Do tego kakao jest matowe, co na lato dla mnie idealne. Moja cera lubie sie latem mocniej blyszczec, wiec dodatkowe rozswietlenie mi nie jest potrzebne.

No to co? Testujesz razem ze mna?
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 21:14   #3778
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Dziewczynki, jak się Wam sprawdza w te upały dezodorant Pony Hutchen?
W upały to się nic nie sprawdza Ja używałam pony huetchen, ale wiosną. Już mi się skończył jakiś czas temu. Wtedy dawał radę, ale nie spodziewam się, żeby działał przy 35 stopniach
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-26, 21:22   #3779
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
W upały to się nic nie sprawdza Ja używałam pony huetchen, ale wiosną. Już mi się skończył jakiś czas temu. Wtedy dawał radę, ale nie spodziewam się, żeby działał przy 35 stopniach
U mnie spełnia funkcje dezodorantu bardzo dobrze, więcej wymagać od niego nie sposób. W momencie gdy zacznie mi bardziej przeszkadzać samo pocenie, sięgnę po bloker.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-06-27, 07:26   #3780
almondfairy
seriously? no.
 
Avatar almondfairy
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 004
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XII

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Muszę kupić tę emulsję Vianek, przyda się, chociaż na niej nie poprzestanę, żel takze musi być.
Skusiłam się "przez Was" (dzięki Wam) na deo pony hütchen
od tygodnia/półtora (czyli w największe upały) używam tych dezodorantów i jestem zachwycona byłam baaaardzo sceptyczna, ale jestem bardzo pozytywnie zaskoczona. nie blokuje oczywiście pocenia, ale przez cały dzień nie ma problemu z przykrym zapachem. mam tylko nadzieję, że po miesiącu/dwóch nie przestanie działać
__________________

książki
ubrania
almondfairy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-12 16:12:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:06.