Urozmaicenie mundurka (zdjęcia) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-17, 20:25   #91
Wuszka
Raczkowanie
 
Avatar Wuszka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 108
Dot.: Urozmaicenie mundurka (zdjęcia)

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Zależy jeszcze,co znaczy "ładnie" ,bo chyba nie landrynkowo różowa bluzka przed pępek i obcisłe do granic możliwości biodrówki .
To na pewno nie jest odpowiedni strój do szkoły.

I przecież mówimy tu o mundurku do szkoły-nikt nie każe nosić go na wypad po centrum handlowym ,czy na randki .

zgadzam sie , tak sie składa, ze mieszkam koło gimnazjum i codziennie gdy ide na przystanek to widze te panny zmierzajace do gimnazjum...bluzka z dekoldempo pępek, biodrówki, ze ledwno tyłek zakrywaja ( nie mówię o wszystkich oczywiscie) rewia mody, kto droższe? kto ładniejsze?


wprowadzenie mundurków moze było posunięciem dobrym ale chyab ciut naszym politykom nie wyszło ( jak większosć spraw)
Wuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 21:18   #92
blue _eyes
Zadomowienie
 
Avatar blue _eyes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 430
Dot.: Urozmaicenie mundurka (zdjęcia)

Bylam za mundurkami...ale nie takimi. Ktos naprawde przesadzil projektujac takie worki...Mundurek powinno nosic sie z duma, dlatego powinien podobac sie mlodziezy. Oj odstraszaja te dzieciaki od szkoly...
__________________





blue _eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 21:52   #93
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Urozmaicenie mundurka (zdjęcia)

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Zależy jeszcze,co znaczy "ładnie" ,bo chyba nie landrynkowo różowa bluzka przed pępek i obcisłe do granic możliwości biodrówki .
To na pewno nie jest odpowiedni strój do szkoły.

I przecież mówimy tu o mundurku do szkoły-nikt nie każe nosić go na wypad po centrum handlowym ,czy na randki .
Jestem za mundurkami,ale nie szmatami
A ubiór,jaki wyżej opisałaś..No cóż.
Kultura i inteligencja to także między innymi umiejętnośc dobrania stroju do każdej sytuacji.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-17, 23:18   #94
malenka294
Wtajemniczenie
 
Avatar malenka294
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: kosmos:D
Wiadomości: 2 000
GG do malenka294
Dot.: Urozmaicenie mundurka (zdjęcia)

Cytat:
Napisane przez Fresa Pokaż wiadomość
Zależy jeszcze,co znaczy "ładnie" ,bo chyba nie landrynkowo różowa bluzka przed pępek i obcisłe do granic możliwości biodrówki .
To na pewno nie jest odpowiedni strój do szkoły.

I przecież mówimy tu o mundurku do szkoły-nikt nie każe nosić go na wypad po centrum handlowym ,czy na randki .
Zgadzam się
Poza tym szkoła to nie rewia mody,moze właśnie takie brzydkie mundurki ukrócą tą rewię,szkoła to instytucja,i uczniowie powinni sie skupic na tym co najważniejsze,bo to co sie dzieje to przesada,gdy przechodzę obok gimnazjum to czasem zastanawiam się czy laski,które idą w strone szkoły nie pomyliły drogi na autostradę.Z całym szacunkiem,jestem tolerancyjna jeśli chodzi o ubiór ale są pewne miejsca gdzie trzeba sie dostosować,a niestety uczniowie tego nie robią(chodzi o większośc).Moze własnie mundurki sprawia ze uczniowie będą chodzic do szkoly głównie w celu nauki a nie spotkań towarzyskich.Nię zebym była jakas zacofana ,ale przeciez to tylko pare godzin,mozna sie przemęczyć.Wyjdziesz ze szkoly robisz co chcesz,zrzucasz mundurek i ubierasz sie jak chcesz.Dzieki takim własnie mundurkom moze zatrze się róznica materialna wśród młodzieży
__________________
Only God can judge me

Prawdziwy przyjaciel to ktoś, do kogo możesz zadzwonić o trzeciej w nocy i powiedzieć: 'Jestem w więzieniu w Meksyku', a on na to odpowie: 'Nic się nie martw, zaraz tam będę





malenka294 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 01:37   #95
lillu
Wtajemniczenie
 
Avatar lillu
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: PRIVÉ ENTOURAGE
Wiadomości: 2 672
Dot.: Urozmaicenie mundurka (zdjęcia)

moje kondolence....załam ka totalna z tym mundurkiem

chciałabym cos pomóc ale wydaje mi sie że to przypadek benadziejny....

__________________
fotografia wykorzystana dzieki uprzejmości ~kalasznikova
http://www.digart.pl/praca/422738/Sl..._portrait.html

VIVA! Akcja dla zwierząt!
http://www.viva.org.pl/index.php?id=strona_glowna



Malum est in necessitate vivere, sed in necessitate vivere necessitas nulla est.
lillu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 08:11   #96
Audacieux
Wtajemniczenie
 
Avatar Audacieux
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łysa Góra!
Wiadomości: 2 485
Dot.: Urozmaicenie mundurka (zdjęcia)

Cytat:
Napisane przez Wuszka Pokaż wiadomość
zgadzam sie , tak sie składa, ze mieszkam koło gimnazjum i codziennie gdy ide na przystanek to widze te panny zmierzajace do gimnazjum...bluzka z dekoldempo pępek, biodrówki, ze ledwno tyłek zakrywaja ( nie mówię o wszystkich oczywiscie) rewia mody, kto droższe? kto ładniejsze?


wprowadzenie mundurków moze było posunięciem dobrym ale chyab ciut naszym politykom nie wyszło ( jak większosć spraw)
Wydaje mi się, że sam pomysł był dobry, jedyny dobry pomysł pana Romana, ale samo wykonanie jakos przeszło możliwosci organizatorów. Myślę, że mogliby zrobić coś ładniejszego, gdzieś w internecie widziałam mundurki różnych szkół, niektóre miały całkiem niezłe sweterkowe kamizelki w ciemnym kolorze, z tarczą szkoły - i myslę, ze takie są ok. Natomiast ten, który musi nosić założycielka wątku faktycznie wygląda na uniform więzienny.
Krótko mówiąc: mundurki TAK, ale nie takie paskudne!
__________________

Audacieux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 08:42   #97
gochacz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 68
Dot.: Urozmaicenie mundurka (zdjęcia)

buuu wpsolczuje <przytul> w skzole gdzie chodiz moja siostra mialy byc zgnilozielone kamizelki w suemi ejdnak wszytsko poszlo dobrze(?) nie bedzie mundurkow tylko tarcze ale obowiazkowym kolorem po zkole jest granat czern braz lub szary dlatego jedynym wyjsciem ejst zaopatryc sie w fane bluzeczki w tym kolorze hmmm a co do Teojego mundurka to naprawde nie wiem co z nim zrobic jesli nei mzona zmienaic kolorow, zadnych naszywek to jedynei mozesz zwezyc by byl jakis bardziej dopasowany.
gochacz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-18, 09:52   #98
bLonD_bEjBe
Zadomowienie
 
Avatar bLonD_bEjBe
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 593
Dot.: Urozmaicenie mundurka (zdjęcia)

Wpolczuje Ci kobieto tego mundurka
Chcialabym zeby u mnie na osiedlu mialy takie te malolatki, ktore sie tak uwazaja za dorosle bo z ta dzisiejsza mlodzieza to ciezko...
__________________
… świadomość kreuje „wygląd”… podświadomość działanie…
bLonD_bEjBe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-18, 16:36   #99
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Urozmaicenie mundurka (zdjęcia)

Cytat:
Napisane przez Audacieux Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że sam pomysł był dobry, jedyny dobry pomysł pana Romana, ale samo wykonanie jakos przeszło możliwosci organizatorów. Myślę, że mogliby zrobić coś ładniejszego, gdzieś w internecie widziałam mundurki różnych szkół, niektóre miały całkiem niezłe sweterkowe kamizelki w ciemnym kolorze, z tarczą szkoły - i myslę, ze takie są ok. Natomiast ten, który musi nosić założycielka wątku faktycznie wygląda na uniform więzienny.
Krótko mówiąc: mundurki TAK, ale nie takie paskudne!
Dokładnie tak,jak pisze Adacieux.
I jesli chodzi o rewię mody,też się zgadzam.
Szkoła to szkoła.
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-19, 12:54   #100
pitahaya
Zakorzenienie
 
Avatar pitahaya
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 564
Dot.: Urozmaicenie mundurka (zdjęcia)

Cytat:
Napisane przez malenka294 Pokaż wiadomość
Zgadzam się
Poza tym szkoła to nie rewia mody,moze właśnie takie brzydkie mundurki ukrócą tą rewię,szkoła to instytucja,i uczniowie powinni sie skupic na tym co najważniejsze,bo to co sie dzieje to przesada,gdy przechodzę obok gimnazjum to czasem zastanawiam się czy laski,które idą w strone szkoły nie pomyliły drogi na autostradę.Z całym szacunkiem,jestem tolerancyjna jeśli chodzi o ubiór ale są pewne miejsca gdzie trzeba sie dostosować,a niestety uczniowie tego nie robią(chodzi o większośc).Moze własnie mundurki sprawia ze uczniowie będą chodzic do szkoly głównie w celu nauki a nie spotkań towarzyskich.Nię zebym była jakas zacofana ,ale przeciez to tylko pare godzin,mozna sie przemęczyć.Wyjdziesz ze szkoly robisz co chcesz,zrzucasz mundurek i ubierasz sie jak chcesz.Dzieki takim własnie mundurkom moze zatrze się róznica materialna wśród młodzieży
za przeproszeniem: zapomnial wol jak cieleciem byl...ja rowniez uwazam ze przydaloby sie bardziej ubrac gimnazjalistki, ale niekoniecznie w ubrania wygladajace jak w worki. poza tym argument, ktore wiecznie jest powtarzany - koniec z rewia mody to zupelne nieporozumienie...w wiekszosci wypadkow mundurek stanowi brzydka kamizelka pod ktora nadal widac wielkie firmowe znaki...wiec jakim cudem mialoby to cos zmienic...jak juz ktos tu pisal - pomysl jeszcze nie byl najgorszy ale wykonanie to tragedia...nalezaloby spytac politykow ktory z nich chcialby sie udac do miejsca pracy w takim stroju...
__________________
pitahaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-19, 14:18   #101
zuzaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzaneczka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 750
Dot.: Urozmaicenie mundurka (zdjęcia)

Cytat:
Napisane przez pitahaya Pokaż wiadomość
za przeproszeniem: zapomnial wol jak cieleciem byl...ja rowniez uwazam ze przydaloby sie bardziej ubrac gimnazjalistki, ale niekoniecznie w ubrania wygladajace jak w worki. poza tym argument, ktore wiecznie jest powtarzany - koniec z rewia mody to zupelne nieporozumienie...w wiekszosci wypadkow mundurek stanowi brzydka kamizelka pod ktora nadal widac wielkie firmowe znaki...wiec jakim cudem mialoby to cos zmienic...jak juz ktos tu pisal - pomysl jeszcze nie byl najgorszy ale wykonanie to tragedia...nalezaloby spytac politykow ktory z nich chcialby sie udac do miejsca pracy w takim stroju...
te znaki firmowe nie są tak rażące jak odsłonięte pępki, i dekolty "do pasa",
co mają zmienić mundurki? - może troszkę załagodzić pstrokaciznę, i zasłonić niestosownie odsłonięte ciała.

Fakt że mundurki są w większości straszne, ale jakie by nie były będą budzić sprzeciw, zrozumiały zresztą, bo do tej pory można było paradować jak się chce, a nagle ktoś coś narzuca.

śmieszy mnie jednak oburzenie niektórych dziewczyn - "jak my będziemy w tym wyglądać???" co najmniej jakby teraz wyglądały dobrze: w za małych biodrówkach z których wylewają się tłuste brzuchy...

Mundurki miałyby sens gdyby zostały wprowadzone od pierwszych klas i zostały ujednolicone, i dobrane do wieku uczniów.
Idąc do pierwszej klasy dzieciak miałby świadomość że założy mundurek i będzie go nosił jak wszystkie inne dzieciaki we wszystkich szkołach. Tym samym nie byłoby rywalizacji, porównywania i problemu w co się ubrać.

Teraz jest tak, że skoro Roman wymyślił mundurki to wybiera się mniejsze zło - jak najtańsze wdzianko, a tym samym często najbrzydsze.

Politycy (jacy by nie byli) po pierwsze najczęściej ubierają się stosownie idąc "do pracy"- chodzą w mundurkach - garniturkach, a nie markowych bluzach. Właściwie można powiedzieć że są ujednoliceni - krawacik, koszula, garnitur.
O sporej części uczniów ciężko powiedzieć, że ubierają się stosownie do miejsca w którym przebywają.

I z tego co wiem to nie politycy projektowali szkolne mundurki, więc trzeba by się zastanowić do kogo mieć pretensje w kwestii wyglądu ubranek i niedopasowanych rozmiarów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg img.jpg (55,9 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: gif 5d15459a2d0c8599fb84202c38c7e9b6,14,1.gif (42,9 KB, 66 załadowań)
__________________
.
.

Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.
zuzaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-19, 21:38   #102
srubka
Zakorzenienie
 
Avatar srubka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 4 190
Dot.: Urozmaicenie mundurka (zdjęcia)

rzeczywiscie straszny mundurek
pogratulowac tylko tym co mundurki wymyslili i uszyli

do autorki watku: po pierwsze mundurek trzeba zmniejszyc, zmienic guzki i ja bym dodala jakis szeroki pasek, tak zeby talie podkreslic, zeby bylo bardziej kobieco. Przy zmniejszaniu zwroc uwage, zeby dobrze byl dopasowany w ramionach, zeby pozniej nie wygladalo to tak, ze wisi na Tobie
__________________
srubka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-19, 23:14   #103
kasiuuunia_ol
Zadomowienie
 
Avatar kasiuuunia_ol
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 660
Dot.: Urozmaicenie mundurka (zdjęcia)

Cytat:
Napisane przez Kamma1507 Pokaż wiadomość
Hejka wszystkim! Mam do was wielką prośbę, dziś dali nam mundurki (są moim zdaniem okropne) Ale może macie jakieś fajne pomysły do czego pasuje i co można nosić do niego by był ciekawszy.... góry dzięki za podpowiedzi

Foto

to jest mundurek aaaaaaaahahahahhahahahaha chyba oszaleli......... boze,dziekuje ze ja tego nie musze nosic ;D
__________________
Maturzystka 2010 matura to bzdura ! ;D



RZUCAM PALENIE I ODCHUDZAM SIE :P
kasiuuunia_ol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 11:01   #104
netty
Raczkowanie
 
Avatar netty
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 482
Dot.: Urozmaicenie mundurka (zdjęcia)

Wiele Ci nie pomogę, trzeba go przede wszystkim zmniejszczyć, a potem jakieś apaszki, paski, o ile są dozwolone

Ogólnie sama idea mundurków jest dobra, ale nie TAKICH mundurków! W jaki sposób to coś ma zwiększać poczucie więzi ze szkołą, skończyć z rewią mody, ujednolicać? Mundurek, w którym wstyd wyjść na ulicę... Chyba wszyscy sie w te mundurki przebierają w szkole, bo nie widziałam jeszcze ani jednej osoby w mundurku

Ale pomijając to wszystko, zuzaneczka drugi obrazek świetny
__________________
"Jeśli masz do siebie zaufanie i wierzysz w swe marzenia i podążasz za swoją gwiazdą...

...to i tak pobiją cię ludzie, którzy ciężko pracują, uczą się i nie leniuchują. Do widzenia."
netty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 12:06   #105
pitahaya
Zakorzenienie
 
Avatar pitahaya
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 5 564
Dot.: Urozmaicenie mundurka (zdjęcia)

Cytat:
Napisane przez zuzaneczka Pokaż wiadomość
te znaki firmowe nie są tak rażące jak odsłonięte pępki, i dekolty "do pasa",
co mają zmienić mundurki? - może troszkę załagodzić pstrokaciznę, i zasłonić niestosownie odsłonięte ciała.

Fakt że mundurki są w większości straszne, ale jakie by nie były będą budzić sprzeciw, zrozumiały zresztą, bo do tej pory można było paradować jak się chce, a nagle ktoś coś narzuca.

śmieszy mnie jednak oburzenie niektórych dziewczyn - "jak my będziemy w tym wyglądać???" co najmniej jakby teraz wyglądały dobrze: w za małych biodrówkach z których wylewają się tłuste brzuchy...

Mundurki miałyby sens gdyby zostały wprowadzone od pierwszych klas i zostały ujednolicone, i dobrane do wieku uczniów.
Idąc do pierwszej klasy dzieciak miałby świadomość że założy mundurek i będzie go nosił jak wszystkie inne dzieciaki we wszystkich szkołach. Tym samym nie byłoby rywalizacji, porównywania i problemu w co się ubrać.

Teraz jest tak, że skoro Roman wymyślił mundurki to wybiera się mniejsze zło - jak najtańsze wdzianko, a tym samym często najbrzydsze.

Politycy (jacy by nie byli) po pierwsze najczęściej ubierają się stosownie idąc "do pracy"- chodzą w mundurkach - garniturkach, a nie markowych bluzach. Właściwie można powiedzieć że są ujednoliceni - krawacik, koszula, garnitur.
O sporej części uczniów ciężko powiedzieć, że ubierają się stosownie do miejsca w którym przebywają.

I z tego co wiem to nie politycy projektowali szkolne mundurki, więc trzeba by się zastanowić do kogo mieć pretensje w kwestii wyglądu ubranek i niedopasowanych rozmiarów

zuzaneczka w wielu miejscach sie z toba zgadzam mnie rowniez nie podobaja sie gimnazjalistki ubrane tak zeby wiecej odlonic niz zaslonic, ale nie zmienia to faktu ze mundurki sa wykonane strasznie...a kamizelka nie sprawi ze znikna biodrowki i "pstrokacizna" ktora smialo mozna zalozyc pod kamizelke...
__________________
pitahaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 20:17   #106
bunia96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2
Dot.: Urozmaicenie mundurka (zdjęcia)

A nie ma u ciebie czegoś takiego jak plakietki? U mnie coś takiego jest a koszulki mamy takie: http://sp1.rzeszow.pl/zdjecia/mundurki.jpg

Na zdjeciu to oczywiście nie ja Koszulka moze nie tak zle ale bluza - okropienstwo które pasowałoby na słonia

Unas jest zasada plakietki - masz plakietke - nie boj zaby - nie ma nic to uwaga :O Takze - ja sie o bluze i tego typu szmaty nie martwie

A zreszta gdzie my mamy w swoich ubraniach chodzic? Dyskoteka? Cóż jak sie ma dyskoteke tylko okazyjnie to dziękuję. A kiedy po szkole przychodze do domu to juz nie mam gdzie w moich ciuchach chodzic. Bo gdzie? Śmieci wyrzucić? <lol2> Po szkole to ja już nawet nigdzie nie wychodzę...Kupa forsy wyrzucona w błoto.

Edytowane przez bunia96
Czas edycji: 2007-09-26 o 20:22 Powód: a bo tak
bunia96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-26, 20:35   #107
bunia96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2
Dot.: Urozmaicenie mundurka (zdjęcia)

Cytat:
Napisane przez pitahaya Pokaż wiadomość
zuzaneczka w wielu miejscach sie z toba zgadzam mnie rowniez nie podobaja sie gimnazjalistki ubrane tak zeby wiecej odlonic niz zaslonic, ale nie zmienia to faktu ze mundurki sa wykonane strasznie...a kamizelka nie sprawi ze znikna biodrowki i "pstrokacizna" ktora smialo mozna zalozyc pod kamizelke...
Wiem post pod postem.

A co kogo obchodza biodroweczki!? Wyodnie? Proszę bardzo. Droga wolna. A co to w szkole parada równości, wszyscy na granatowo? I te sprawy... Bedzie czaaarno. Buuu, mrook!

Edit:

Była tu jeszcze wzmianka o policjantach i politykach: To jest różnica. Od polityka jednak się wymaga trochę powagi tak samo jak od policjanta. A od ucznia? Uczeń musi być pantoflarzem, sztywny a o jakichkolwiek zartach i smiechach na przerwach nie ma przrwy bo za głośno <lol2>
bunia96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:49.