Dermalogica - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-20, 16:46   #1
Diament83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 98

Dermalogica


Witam Wizazanki.Chcialam sie dowiedziec czy któras z Was testowala albo zna marke Dermalogica.Marka jest bardzo popularna w Uk,zanim sie skusze na kupno,powiedzcie mi prosze co sadzicie o ich kremach albo pilingach.Dodam ze mam cere sucha.Wiem ze kosztuja nie male pieniadze dlatego jeszcze sie zastanawiam .Pozdrawiam
Diament83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-24, 16:29   #2
Diament83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 98
Dot.: Dermalogica

Cytat:
Napisane przez AnaBabe Pokaż wiadomość
Hej Diament83
Jestem kosmetyczka i pracuje m.in na kosmetykach Dermalogica. Mam pare ulubionych, ktorych uzywam sama i jestem od nich uzalezniona np. daily microfoliant. Mysle, ze warte sa swojej ceny i polecam Ci ich zakup. Jezeli nie chcesz wydawac pieniedzy w ciemno, popros o probki. Nie widze Twojej cery ale jezeli jest sucha napewno nie zaszkodzi jej intensive moisture balance, skin smoothing cream, skin hydrating booster. W razie jakichkolwiek pytan pisz smialo


PONIEWAŻ KAŻDA KOBIETA JEST WYJĄTKOWA...
PONIEWAŻ URODA NIE ZNA WIEKU...
ABY PIĘKNO POZOSTAŁO PONADCZASOWE...
Witam Ana Babe.Bardzo dziekuje za Twoj post.Wczoraj skusilam sie na krem intensive moisture balance i musze przyznac ze jest swietny.Za wczesnie zeby oceniac go ale podoba mi sie konsystencja,takze sklad ma swietny.Zamowilam probki przez internet a takze mini daily microfoliant.Jeszcze raz dzieki za odp ,pozdrawiam
Diament83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 08:44   #3
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: Dermalogica

Dziewczyny, pozwolcie, ze sie przylacze - jesli moge
Mam ochote na specyfiki Dermalogica juz od jakiegos czasu nie moge jednak znalezc zadnej rozsadnej konsultantki, ktora by mi mogla doradzic odpwoiednia linie.
Mam cere naczynkowa i z tego co samej udalo mi sie obejrzec na polce w asortymencie Dermat nie ma jakiejs specjalnej linii dla mojego rodzaju cery.

Poza tym mam 30 lat i cere raczej normalna lekko w strone suchej.
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-07, 19:01   #4
Diament83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 98
Dot.: Dermalogica

Witam,fajnie ze sie przylaczylas,ja od jakiegos czasu jestem posiadaczka kremu i peelingu(tego w proszku)patrz.wyzej.Jeste m bardzo zadowolona z obydwu specyfikow,naprawde powiem warte swojej ceny,z reszta jak kupisz przez internet wyjdzie Cie 10 £ taniej(tak okolo).Ja tez zblizam sie do 30 i ten krem jest swietny.Pieknie wyrownal koloryt a drobne zmarszczki lekko pod oczkami zniknely.Mowisz ze masz cere naczynkowa,jezeli dobrze sie orientuje to maja cos dla tejze cery,zawsze mozna sie spytac kolsuntanki ktora sprzedaje a takze doradza.pozdrawiam
Diament83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-08, 13:05   #5
blackdaisy
Rozeznanie
 
Avatar blackdaisy
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 934
Dot.: Dermalogica

Cytat:
Napisane przez AnaBabe Pokaż wiadomość
Droga Blackdaisy z tego co widze jestes z Londynu gdzie do niedawna mieszkalam. Wystarczy, ze wybierzesz sie do Westfield'a a tam znajdziesz wysepke Dermalogica z konsultantkami jak i kosmetykami, ktore mozesz kupic na miejscu. Oczywiscie mozesz sie tylko poradzic, niech napisza Ci wszystko na karteczce a w domku na necie mozesz zamowic taniej Ogolnie jest seria UltraCalming, ktora posiada Redness Relief spf20, ktory jest wlasnie do cery naczynkowej. Cala seria jest do cery wrazliwej, ktora najczesciej jest tez cera naczynkowa. Polecam rowniez Barrier Repair i UltraCalming Mist. Najlepiej popros o probki. I w razie jakichkolwiek pytan pisz:P


..:Look Good-Feel Good:..
Kochana, z nieba mi spadasz! Ostatnio zauwazylam ta wysepke o ktorej mowisz, ale sie spieszylam.

Musze sie wiec wybrac i porozmawiac. Mowisz, ze w necie mozna znalezc wszytskie te kosmetyki taniej? Masz na mysli jakies konkretne strony, czy szukac na Ebay'u po prostu?
blackdaisy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:01.