Odchudzanie na 3 zmianach!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-18, 12:10   #1
kaktulek
Raczkowanie
 
Avatar kaktulek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: DK
Wiadomości: 226

Odchudzanie na 3 zmianach!!!


Witam,
zapraszam do wątku wszystkie chcące zgubić kilka lub kilkanaście kilogramów a pracujące na dwie lub trzy zmiany! Sama chciałabym zrzucić jakieś 12-13kg. Przez prace zupełnie nie wiem jak ułożyć posiłki... najgorzej jest z nockami A pierwsza to już tragedia, gdzie jestem na nogach prawie 24godz, jak to rozplanować? Co w ogóle jeść w nocy? No i napoje energetyzujące - pomagają mi przetrwać, ale wszystkie są gazowane i bardzo słodkie

Zapraszam wszystkie dziewczyny - napiszcie jak sobie radzicie
kaktulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 14:41   #2
ewelina*
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Siemiatycze/Warszawa
Wiadomości: 505
Dot.: Odchudzanie na 3 zmianach!!!

Wydaje mi się że w nocy najlepsze jest białko czyli jajka, tuńczyk w sosie własnym, twaróg, serek wiejski itp
__________________




ewelina* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 19:15   #3
xxolushiaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxolushiaxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 053
GG do xxolushiaxx
Dot.: Odchudzanie na 3 zmianach!!!

i napewno wykluczenie tych napoi maja meeega duzo weglowodanow dzieki ktorym nie schudniesz... moze lepiej kawa?
__________________

xxolushiaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 19:25   #4
marta301
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 632
Dot.: Odchudzanie na 3 zmianach!!!

Cytat:
Napisane przez xxolushiaxx Pokaż wiadomość
i napewno wykluczenie tych napoi maja meeega duzo weglowodanow dzieki ktorym nie schudniesz... moze lepiej kawa?
Jest Red Bull sugar free i na pewno nie ma w nim węgli , wiem, bo przed chwilą sprawdzałam w lodówce .
__________________
62,7.........53-52-51,3-51
- 11,4 kg
marta301 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 19:28   #5
xxolushiaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxolushiaxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 053
GG do xxolushiaxx
Dot.: Odchudzanie na 3 zmianach!!!

Cytat:
Napisane przez marta301 Pokaż wiadomość
Jest Red Bull sugar free i na pewno nie ma w nim węgli , wiem, bo przed chwilą sprawdzałam w lodówce .
a nie wiedzialam szczerze mowiac bo jak sie dowiedzialam ze sa slodkie i kaloryczne to po nie nawet nie siegam
__________________

xxolushiaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-18, 20:00   #6
kaktulek
Raczkowanie
 
Avatar kaktulek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: DK
Wiadomości: 226
Dot.: Odchudzanie na 3 zmianach!!!

Sugar free nie dam rady, bo straaasznie nie smakuja mi zadne napoje ze slodzikami, w sumie w ogole slodzikow nie znosze, dla mnie sa one gorzkie a kawe tez lubie z duza iloscia mleka i cukru
Najgorzej wlasnie z diety wykluczyc mi slodzone napoje: kawki, herbatki. Nie wiem czym zastapic cukier za te kilka kawek i herbatek musialabym wyrzucic jakis posilek z diety zeby utrzymac ten sam poziom kalorii dziennie

Hmm, a moze po prostu zmienie prace? Fajnie by bylo pracowac na jedna zmiane...
A Wy jak pracujecie?
kaktulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 08:36   #7
xxolushiaxx
Zakorzenienie
 
Avatar xxolushiaxx
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 053
GG do xxolushiaxx
Dot.: Odchudzanie na 3 zmianach!!!

ja sie ucze no ja kiedys tez pilam kawe z cukrem i mlekiem... ale malymi kroczkami do celu i obecnie zwykla rozpuszczalna bez dodatkow
__________________

xxolushiaxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-19, 10:28   #8
kaktulek
Raczkowanie
 
Avatar kaktulek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: DK
Wiadomości: 226
Dot.: Odchudzanie na 3 zmianach!!!

Juz raz próbowałam się oduczyć słodzić, no ale może jeszcze raz spróbuje, może chociaż zejdę do jednej lyzeczki
kaktulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-19, 11:28   #9
Ayshaa
Rozeznanie
 
Avatar Ayshaa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 614
Dot.: Odchudzanie na 3 zmianach!!!

ja ostatnio piłam Tigera free, bo też mnie naszło na taki napój i pisało, że ma 2 kalorie i 0,2 chyba węgli i nie wiem czym oni go posłodzili, ale był okropnie słodki nigdy więcej.

ja też uwielbiałam kawe z mlekiem i 2 kopiatymi łyżeczkami cukru
obecnie piję z 1 płaściutką łyżeczką, a nawet z połową łyżeczki i zastanawiam się jak moglam pić kiedys takie słodkie i ogolnie pije 1 kawę dziennie albo wcale czasem.
a co do slodzenia herbaty to ja pije czerwoną i zieloną, a ich nie słodzę
czarnej już praktycznie nie pije, ale jak mnie raz za ile najdzie ochota to robię sobie czarną z cytrynką i łyżeczką miodu na pewno lepszy miód niż cukier.

trzeba się stopniowo odzwyczajać od słodzenia da się.
__________________
.
Ayshaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-20, 16:45   #10
kesap
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6
Dot.: Odchudzanie na 3 zmianach!!!

ja też pracuję na trzy zmiany i mam ten sam problem.Ja najwięcej jem kolo 21 jeżeli idę na noc potem w pracy gdzieś koło trzeciej czwartej rano w domu nic tylko spanie po poludniu obiadek lekki no i znowu 21 kolacja. Ogólnie jak mam noce to trochę sobie odpuszczam ale bez przesady.
kesap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-21, 12:29   #11
kaktulek
Raczkowanie
 
Avatar kaktulek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: DK
Wiadomości: 226
Dot.: Odchudzanie na 3 zmianach!!!

Ja sie staram przesunac "dzien" tzn. jak wstaja to zaczynam tak jakby bylo rano - od sniadania, potem jakis obiad, no i cos do pracy. No i jeszcze kwestia cwiczen - przez to ze jestem taka rozespana to nie chce mi sie ale to juz moja slaba silna wola
kaktulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-22, 13:01   #12
fucia
Raczkowanie
 
Avatar fucia
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 69
Dot.: Odchudzanie na 3 zmianach!!!

Ja nie jem białego pieczywa, od dwóch tygodni nie jem słodkiego, od ponad tygodnia piję czerwoną herbatkę. Nie piję coli. NIC ! Tylko wodę niegazowaną i herbatę czerwoną. Jakiś efekt? Jak dla mnie żadnego ! Tak bym chciała schudnąć te 3kg. i pozbyć się tych moich wałków ;(((.
fucia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 14:51   #13
kaktulek
Raczkowanie
 
Avatar kaktulek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: DK
Wiadomości: 226
Dot.: Odchudzanie na 3 zmianach!!!

Fucia, a moze sprobuj jakiejs diety konkretnej, 3kg to dwa tygodnie diety i po klopocie do tego jeszcze jakies cwiczonka i juz
kaktulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 21:14   #14
Elitka4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 872
Dot.: Odchudzanie na 3 zmianach!!!

Cytat:
Napisane przez kaktulek Pokaż wiadomość
Sugar free nie dam rady, bo straaasznie nie smakuja mi zadne napoje ze slodzikami, w sumie w ogole slodzikow nie znosze, dla mnie sa one gorzkie a kawe tez lubie z duza iloscia mleka i cukru
Najgorzej wlasnie z diety wykluczyc mi slodzone napoje: kawki, herbatki. Nie wiem czym zastapic cukier za te kilka kawek i herbatek musialabym wyrzucic jakis posilek z diety zeby utrzymac ten sam poziom kalorii dziennie

Hmm, a moze po prostu zmienie prace? Fajnie by bylo pracowac na jedna zmiane...
A Wy jak pracujecie?
Ja kiedyś słodziłam 2 łyżeczki na zwykłą szklankę. Teraz rano piję kawę w wielkim kubku i słodzę 1,5 płaskiej łyżeczki, a jak w szklance to 1 łyżeczkę albo 3/4. Tak sobie pewnego dnia postanowiłam, że będę mniej słodzić i małymi kroczkami jakoś mi to idzie. Teraz jak ktoś mi zrobi herbatę i z rozpędu wsypie 2 łyżeczki, to mi się wydaje, że piję taki lep, że uhhh ale cieszę się, że już się przestawiłam. Moim celem jest całkowite niesłodzenie.

A na wątku o przepisach SB czytałam, że dziewczyny używają fruktozę zamiast cukru i mam zamiar iść do Almy i poszukać (bo ten sklep mam najbliżej pracy), bo też nie przepadam za smakiem słodzików.

Ja pracuję na 1 zmianę, ale studiuję wieczorowo, więc też mam zawsze pod górkę z dietą, bo na uczelni stołówka jest otwarta do 16:30, a tak to są same automaty z batonikami. Ale teraz postanowiłam jeść niby to samo ale w zdrowszej wersji czyli zastępuję białe pieczywo ciemnym, mleko chcę też zmienić na 0,5%, nie jem ziemniaków tylko ryż albo kaszę gryczaną itp. A teraz w czasie postu planuję zrobić całą A6W, bo już kilka razy próbowałam i przerywałam w połowie albo wcześniej i całkowicie chcę zrezygnować ze słodyczy.
Elitka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 22:14   #15
kaktulek
Raczkowanie
 
Avatar kaktulek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: DK
Wiadomości: 226
Dot.: Odchudzanie na 3 zmianach!!!

Mam fruktoza ale jak próbowałam posłodzić to prawie tyle samo musiałam jej użyć, może trochę mniej
kaktulek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 22:16   #16
artzina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 40
Dot.: Odchudzanie na 3 zmianach!!!

ja też pracuję na 3 zmiany i wiem co to znaczy. niemożliwe jest jedzenie o tych samych porach codziennie, więc o regularności nie ma mowy. dlatego nie zwracam już uwagi na pory posiłków tylko na odstęp czasowy między nimi- nie mniej niż 3 godziny. tylko denerwują mnie komentarze typu- a co ty jesz tyle na nocce? przytyjesz!! albo- ty to tylko jesz i jesz... wiem, że jem zdrowo, ale mimo wszystko te gadanie jest irytujące.
__________________
breath keep breathing
artzina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-22, 22:29   #17
Elitka4
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 872
Dot.: Odchudzanie na 3 zmianach!!!

Cytat:
Napisane przez kaktulek Pokaż wiadomość
Mam fruktoza ale jak próbowałam posłodzić to prawie tyle samo musiałam jej użyć, może trochę mniej
No tyle samo ale lepsza jakość, bo nie ma tyle kalorii i czegoś tam jeszcze (chyba IG?)
Elitka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 17:54   #18
Dotty81
Przyczajenie
 
Avatar Dotty81
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 18
Dot.: Odchudzanie na 3 zmianach!!!

Cześć wszystkim 3-zmianowym Znam ten koszmar-jedzenia ciągle o innej porze, nocami..kolacja o 24 a śniadanie o 5 rano, bo strasznie w żoładku ssie..
Jedyne co ja moge polecić, to na pewno zamiast picia gazowanych napoi energetyzujących, to raczej mocną czarną herbatę [ja akurat od lat nie słodzę], ewentualnie juz lepiej energetyzer w tabletkach rozpuszczalnych-przynajmniej bez rozdymającego gazu...
Ale co do jedzenia to sama nie wiem-praca w nocy wymaga jedzenia "energetycznego" żeby nie zasnąć-wiec owocek czy chrupkie pieczywko nie wystarczą...
__________________
<ciach_reklama>

21.06.2014
Dotty81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:13.