Skóra24.pl obuwie skórzane czy chińskie podróby? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-25, 09:52   #1
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502

Skóra24.pl obuwie skórzane czy chińskie podróby?


Witajcie,
nie znalazłam opinii o sklepie www.skora24.pl dlatego swoje pytanie kieruję do Was, czy któraś zamawiała w tym sklepie internetowym buty? Podoba mi się kilka modeli ale nie chciałabym się rozczarować. Ceny dosyć przystępne, jeśli faktycznie jest to skóra.

Dziękuję za odpowiedzi





betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 11:30   #2
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 074
Dot.: Skóra24.pl obuwie skórzane czy chińskie podróby?

Wydaje mi się (!), że moja siostra u nich zamawiała przez stronę na allegro. Bardzo zadowolona była, zwłaszcza że nosi damskie 43. Bierz, najwyżej odeślesz.
skara jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 11:44   #3
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Skóra24.pl obuwie skórzane czy chińskie podróby?

Dziękuję za odpowiedź, poczekam jeszcze na wypowiedzi innych i być może zamówię, tym bardziej, że już wcześniej natknęłam się na tę stronę, ale dziwi mnie, że nigdzie nie ma opinii n/t tego sklepu.
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-25, 17:07   #4
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Skóra24.pl obuwie skórzane czy chińskie podróby?

najczęściej to się pisze negatywne opinie, więc może skoro nie ma takich, to sklep godny zaufania. Jednak nie zgodze się co do przystępności cen. Nie masz u siebie jakiś małych sklepików z butami? Ja ostatnio kupiłam jazzówki, w zwykłym sklepiku u Pana, który ma buty ze skóry. Kupiłam nawet taniej niż są w tym sklepie internetowym. Sklep z zewnątrz jak dla starszych Pań, a w środku nawet spory wybór obuwia modnego i naprawdę w fajnych cenach. W dodatku miałam okazję zmierzyć i nie płaciłam za wysyłkę. Jestem bardzo zadowolona, produkt porządny i POLSKI! Unikam już sklepów z butami w galeriach. Ceny niebotyczne. (troszkę zboczyłam z tematu )

polecam poszukać takich niepozornych sklepów u siebie
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-26, 07:05   #5
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Skóra24.pl obuwie skórzane czy chińskie podróby?

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość

polecam poszukać takich niepozornych sklepów u siebie
dziękuję za polecenie, w zasadzie jest taki jeden sklep u mnie, także sprawdzę
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-15, 18:04   #6
SantaBaby
Przyczajenie
 
Avatar SantaBaby
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3
Dot.: Skóra24.pl obuwie skórzane czy chińskie podróby?

Witam,

Buty są ładne. Zamówiłam dla siebie i chłopaka. Buty męskie niebieskie były wykonane z cienkiej skóry i bardzo szybko się pozdzierały przy użytkowaniu - obtarcia na nosku i z boku. Szkoda, bo prezentowały się ładnie. Dodatkowo kilka dni po otrzymaniu paczki musiały się wietrzyć, śmierdziały jeszcze klejem szewskim. Ale da się znieść.

Moje buty odesłałam, bo rozmiar był za mały. Były to beżowe baleriny ze skóry lakierowanej, sztywne, więc nie chciałam ryzykować obtarć. Wydawały się być solidne i żałowałam, że muszę je odsyłać.

Problemem w moim przypadku z tym sklepem był zwrot gotówki. Owszem otrzymałam zwrot kosztów butów, ale nie wysyłki. Jest to niezgodne z prawem, co potwierdził w moim przypadku UOKiK. Niestety sklep mimo to upierał się na różne sposoby, że zwrot kosztów wysyłki mi nie przysługuje. Po wymianie kilku maili "łaskawie" raczył obiecać, że pieniądze odeśle, dla świętego spokoju. Jak można się domyślać, mili w ostateczności nie byli.

Sklepu nie polecam, bo oszukuje klientów omijając prawo. O swoje się upomniałam, ale bardzo wiele osób tego nie robi i sklep nie ponosi żadnego ryzyka prowadzenia działalności. Natomiast klienci płacą podwójnie. Wolę kupować u kogoś, kto jest fair wobec klientów i przestrzega prawa pomimo tego, że może być surowe.
SantaBaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 09:22   #7
MarJanuszek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1
Dot.: Skóra24.pl obuwie skórzane czy chińskie podróby?

Sklep Skora24.pl wprowadza w błąd klienta,co do zgodności przedmiotu z opisem.Zakupiłam,właściwi e wylicytowałam na allegro,nowe obuwie koloru jasny beż ze złotymi elementami.Okazało się,że buty są dużo ciemniejsze niż na zdjęciach(co najmniej o dwa,trzy tony),a złote metalowe elementy w niczym nie przypominały tych na zdjęciach.Zamiast święcącego złota zobaczyłam stare,ześniedziałe maszynki,suwaki i inne metalowe ozdoby.Chciałam dokonać zwrotu lecz nie otrzymałam takiej możliwości,ponieważ towar wylicytowany,choć całkowicie nowy,na gwarancji,jak się dowiedziałam,nie podlega zwrotowi .Sprzedawca stwierdził,że jako pierwszy ma prawo do odrzucenia reklamacji i ją odrzucił.Po moich naleganiach i opinię eksperta i złożeniu pisemnej reklamacji otrzymałam odpowiedź,że przyczyną niezgodności koloru było złe ustawienie fabryczne ekranu mojego komputera.Nadmieniam,że za pośrednictwem mojego komputera i sklepów internetowych zakupiłam niejedne obuwie i nigdy nie miałam problemu z kolorem.Co do metalowych elementów, dołożono mi je do butów(wyłącznie maszynki suwaków),które odesłałam do sprzedawcy wraz z reklamacją,a które to on odesłał mi,nie zwracając nawet pieniędzy za koszty przesyłek,bo przecież reklamacja była niezasadna.Maszynki suwaków nie zostały wymienione.Mógł tego dokonać jedynie szewc posiadający maszynę,ponieważ suwaki były wszyte pod skórę.Sprzedawca zarozumiały,arogancki,kpi z przepisów prawa.Sam odsyła do rzeczników,bo wie,że kupujący ma niewielkie szanse,że pozostają mu sądy.
MarJanuszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-01-15 10:22:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:58.