Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2015-04-03, 18:00   #571
Pavlinecka_21
Zakorzenienie
 
Avatar Pavlinecka_21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: PodLasie albo i dalej
Wiadomo¶ci: 7 662
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
K±piel - rozja¶niacz + oxydant (9%) + trochê lekkiego szamponu. K³ad³abym na tê ciemn± czê¶æ na jakie¶ 30-35 minut, mo¿e nawet mniej- obserwuj kolor a¿ bêdzie z³oty.
Farbê bym raczej bra³a profesjonaln± (Koleston czy Alfaparf lub Majirel np.), te farby s± du¿o pewniejsze, ni¿ te z drogerii.
Dziêkujê ¶licznie Jak juz wszystko pozamawiam i wykonam wstawiê efekty ) Jestem pe³na wiary w powodzenie

A jednak, to nie wszystko ... Czy ten kolor ma mieæ tylko 2 po kropce, czy mo¿e byæ to np .21 ? http://www.palety-farb-do-wlosow.pl/...arf-evolution/ np 9.21? Czy czego¶ nie zrozumia³am?

Edytowane przez Pavlinecka_21
Czas edycji: 2015-04-03 o 18:51
Pavlinecka_21 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-03, 18:58   #572
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Lepsza by³aby per³a, np. .22 (bo ¿ó³ty najlepiej dwójeczk± siê gasi). Przy .21 jest ryzyko zielonej po¶wiaty, ale raczej niewielkie, bo od popielu wiêcej jest tam per³y. Trzymam kciuki
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-03, 19:01   #573
Pavlinecka_21
Zakorzenienie
 
Avatar Pavlinecka_21
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: PodLasie albo i dalej
Wiadomo¶ci: 7 662
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Lepsza by³aby per³a, np. .22 (bo ¿ó³ty najlepiej dwójeczk± siê gasi). Przy .21 jest ryzyko zielonej po¶wiaty, ale raczej niewielkie, bo od popielu wiêcej jest tam per³y. Trzymam kciuki
Ok, rozumiem
Pavlinecka_21 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-03, 20:10   #574
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-04, 19:37   #575
WildThing
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 377
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Wielkie dziêki za odpowied¼! Farba zamówiona, jak tylko dorwê j± po ¶wiêtach to próbujê!
WildThing jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-04, 20:11   #576
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Trzymam kciuki

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-07, 10:53   #577
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomo¶ci: 19 805
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Dziewczyny, ja przyciemnia³am w³osy, ale to nadal jasny blond.
U¿y³am pierwszy raz Wellatonu 8/1 w nowym opakowaniu. Ju¿ gdy wyciska³am farbê, to co¶ mnie tknê³o, bo by³a w innym kolorze, be¿owa. No i skutek jest taki, ¿e zamiast popielatego blondu, mam sprany, po¿ó³k³y blond. Jak po miesi±cu mycia po farbowaniu. Na dodatek w s³oñcu dopatrzy³am siê rudych refleksów. W platynowym blondzie! No ja @#$%!
Pytanie:
Czy szampon Marion ultramocny zadzia³a na ciemniejszych w³osach? Bo na KWC opinie od rozja¶nianych.
I am Rock jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-04-07, 12:56   #578
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Tak, mo¿esz próbowaæ. Je¶li nie, jaka¶ farba tym razem z dwa po kropce. Majirel 8.22 np

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-09, 11:40   #579
WildThing
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 377
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
Trzymam kciuki

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
Echhh znowu nic z tego... W³osów na d³ugo¶ci nie ruszy³o W OGÓLE, a te u nasady zrobi³y siê tylko bardziej rude ni¿ za 1 razem.. Jestem kurde za³amana, jak uzyskaæ ten wymarzony blond, dziewczyny?!
Farbowa³am farb± 3 tony wy¿sz± (ró¿ne firmy)ni¿ pierwotnie (z 9 na 12), wod± tak¿e (z 6% na 9%x2)!! Jakim cudem nic siê nie ruszy³o?? (
Ja pierdziele, jeszcze rozumiem jak mi to marijel 9.22 nie tknê³o w³osów, ale 12.96 kolestonu?!
Zostaje mi tylko zabawa z rozja¶niaczem? Za³ujê, ¿e w ogóle bra³am siê za to farbowanie... mog³am se zrobiæ ombre...
WildThing jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-09, 14:00   #580
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

No co¶ Ty. Jestem w szoku. Koleston to naprawdê dobra, mocna farba. I sk±d ten rudy... My¶lê, ¿e musisz mieæ du¿o tego pigmentu w³osach. Mo¿e teraz lekka k±piel rozja¶niajaca.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-09, 16:14   #581
WildThing
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 377
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

A czy k±piel rozja¶niaj±ca bardzo zniszczy mi w³osy? I ilu procentowa? Polecasz jaki¶ konkretny rozja¶niacz? I czy po rozja¶nianiu mo¿na od razu na³o¿yæ farbê ¿eby nie chodziæ jak kurczak?
Czy mo¿e byæ sytuacja, ¿e nawet rozja¶niacz nie da temu rady? :O I czy nak³ada siê go tak¿e u nasady? Nie wypadn± mi wszystkie w³osy?
Przepraszam za miliony pytañ, ale jestem ju¿ kompletnie sfrustrowana... :<
WildThing jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-09, 16:18   #582
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

No wiêc, k±pieli nie nak³adasz na skórê g³owy. Odrost pokryj, ale bez jakiego¶ masowania, etc. My¶lê ¿e 6% wystarczy. Ja lubiê Alfaparf lub Vincent Ledier. Saszetki s± po kilka z³, a jest dobry. Farba jest konieczna, bo nie mo¿na zostawiæ go³ych ¿e tak powiem w³osów. Mo¿e byæ tak, ¿e Twoje w³osy rozja¶niaja siê do pewnego stopnia i wiêcej po prostu nie da rady.

Inna opcja jest farba na wy¿szym oxy. Np Alfaparf 11.21 na ten rudy odrost na pe³en czas na 12% a na resztê tylko malaks na ostatnie kilka minut. Mo¿e potrzebujesz wy¿szego oxy.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-10, 08:15   #583
WildThing
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 377
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Tylko, ¿e w³osy na koñcach i d³ugo¶ci s± ciemniejsze ni¿ u nasady teraz. Koñcówki to w ogóle mam ciemniejsze ni¿ mia³am pierwotnie i maj± t± leciutk± fioletow± po¶wiatê. Co ciekawe naturalnie koñcówki mam ja¶niejsze od reszty w³osów, pierwsze farbowanie lekko je przyciemni³o, a to drugie to spotêgowa³o...

Wiesz co, my¶lê, ¿e spróbujê z t± k±piel± rozja¶niaj±c±... Modlê siê tylko by nie byæ ³ys±.
A po rozja¶nianiu co po³o¿yæ, jak± farbê? Od razu w ten sam dzieñ to robiæ? I jaki mniej wiêcej kolor po rozja¶nianiu powinnam mieæ, aby jasna farba mog³a chwyciæ?
WildThing jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-10, 08:36   #584
Wieszczka
Zadomowienie
 
Avatar Wieszczka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Sroga pó³noc
Wiadomo¶ci: 1 060
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Ja postanowi³am przetestowaæ pod koniec miesi±ca farbê z Alfaparf 11.11, bo s³ysza³am, ¿e ona bardzo och³adza ¿ó³cienie i pomarañcze. Wrzucê wam efekty potem.
Wieszczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-10, 09:02   #585
Tinajero
Raczkowanie
 
Avatar Tinajero
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 352
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez WildThing Poka¿ wiadomo¶æ
Echhh znowu nic z tego... W³osów na d³ugo¶ci nie ruszy³o W OGÓLE, a te u nasady zrobi³y siê tylko bardziej rude ni¿ za 1 razem.. Jestem kurde za³amana, jak uzyskaæ ten wymarzony blond, dziewczyny?!
Farbowa³am farb± 3 tony wy¿sz± (ró¿ne firmy)ni¿ pierwotnie (z 9 na 12), wod± tak¿e (z 6% na 9%x2)!! Jakim cudem nic siê nie ruszy³o?? (
Ja pierdziele, jeszcze rozumiem jak mi to marijel 9.22 nie tknê³o w³osów, ale 12.96 kolestonu?!
Zostaje mi tylko zabawa z rozja¶niaczem? Za³ujê, ¿e w ogóle bra³am siê za to farbowanie... mog³am se zrobiæ ombre...
Mia³am tak samo, dopiero za którym¶ razem popiele zgasi³y rudy, ale trudno k³a¶æ popiel, kiedy ma siê np. te¿ ¿ó³te czy z³ote na g³owie

Trudno, a wrêcz chyba niemo¿liwe jest uzyskanie czystego piêknego, naturalnie wygl±daj±cego blondu na w³osach farbowanych du¿o razy ciemnymi kolorami, które w dodatku z natury te¿ s± ciemne. Przynajmniej tak by³o u mnie. Chyba trzeba by zapu¶ciæ naturalki i wtedy rozja¶niaæ u fryzjera, nie wiem bo przetrawione te¿ rozja¶nianiem w³osy, po pewnym czasie nie ³api± ju¿ tak dobrze farby, itd.
Tinajero jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-10, 11:39   #586
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez Wieszczka Poka¿ wiadomo¶æ
Ja postanowi³am przetestowaæ pod koniec miesi±ca farbê z Alfaparf 11.11, bo s³ysza³am, ¿e ona bardzo och³adza ¿ó³cienie i pomarañcze. Wrzucê wam efekty potem.
.11 gasi rudo¶ci. Na ¿ó³tym czy z³otym najpewniej wyjdzie zielono.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

Cytat:
Napisane przez WildThing Poka¿ wiadomo¶æ
Tylko, ¿e w³osy na koñcach i d³ugo¶ci s± ciemniejsze ni¿ u nasady teraz. Koñcówki to w ogóle mam ciemniejsze ni¿ mia³am pierwotnie i maj± t± leciutk± fioletow± po¶wiatê. Co ciekawe naturalnie koñcówki mam ja¶niejsze od reszty w³osów, pierwsze farbowanie lekko je przyciemni³o, a to drugie to spotêgowa³o...

Wiesz co, my¶lê, ¿e spróbujê z t± k±piel± rozja¶niaj±c±... Modlê siê tylko by nie byæ ³ys±.
A po rozja¶nianiu co po³o¿yæ, jak± farbê? Od razu w ten sam dzieñ to robiæ? I jaki mniej wiêcej kolor po rozja¶nianiu powinnam mieæ, aby jasna farba mog³a chwyciæ?
Fajnie by by³o je¶li by³by taki jasny ¿ó³ty. Wtedy jakas per³a by³aby jak znalaz³. Po k±pieli dwa porz±dne mycia i mo¿na farbê klasc. No i oczywi¶cie zaczê³abym k±piel od tych ciemniejszych miejsc.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-10, 13:52   #587
WildThing
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 377
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez Tinajero Poka¿ wiadomo¶æ
Trudno, a wrêcz chyba niemo¿liwe jest uzyskanie czystego piêknego, naturalnie wygl±daj±cego blondu na w³osach farbowanych du¿o razy ciemnymi kolorami, które w dodatku z natury te¿ s± ciemne. Przynajmniej tak by³o u mnie. Chyba trzeba by zapu¶ciæ naturalki i wtedy rozja¶niaæ u fryzjera, nie wiem bo przetrawione te¿ rozja¶nianiem w³osy, po pewnym czasie nie ³api± ju¿ tak dobrze farby, itd.
Tylko, ¿e ja farbowa³am w³osy tylko dwa razy, farbami ja¶niejszymi od moich naturalnych i kompletnie ich to nie ruszy³o (a w³a¶ciwie efekt by³ odwrotny od zamierzonego - nasada rozja¶niona, ale rudawo-z³ota, z kolei koñce przyciemnione - mimo ¿e nak³ada³am farbê od do³u w górê i to z przerw±)...
Ja jedyn± historiê z farbowaniem mia³am w gimnazjum (czyli ok. 9 lat temu) i wówczas zamiarem moim by³o pofarbowanie siê na br±z - wysz³y w¶ciekle rude - tydzieñ do szko³y nie chodzi³am i szorowa³am k³aki.

Z trudem wróci³am do naturalnego koloru, a trwa³o to hoho kupê czasu... moje w³osy rosn± ¿a³o¶nie wolno... Zatem zapuszczanie naturalek w tym momencie to dla mnie kosmos... bêdê czekaæ do staro¶ci. :P

No i tak z dobrych 5-6 lat by³am zagorza³± w³osomaniaczk±, ile ja kasy i czasu po¶wiêci³am na dbanie o te w³osy to tylko one wiedz±... Cuda wianki, a i tak niestety moja magiczna bariera, do której rosn± pogrzeba³a moje marzenia o w³osach do pasa.
Có¿, pogodzi³am siê z takim psim losem... no i wtedy zrodzi³ siê pomys³, ¿e skoro nie mogê mieæ d³ugich to chocia¿ bêdê mia³a piêkny odcieñ blondu (uwielbiam blondy)... i kurde znowu to samo. Biednemu zawsze wiatr w oczy i chuj w dupê.

SceneQueene, dziêki za cierpliwo¶æ! Mog³aby¶ mi zasugerowaæ jak±¶ konkretn± farbkê? I jakie oxy do niego?

Edytowane przez WildThing
Czas edycji: 2015-04-10 o 13:53
WildThing jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-10, 14:22   #588
Wieszczka
Zadomowienie
 
Avatar Wieszczka
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: Sroga pó³noc
Wiadomo¶ci: 1 060
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
.11 gasi rudo¶ci. Na ¿ó³tym czy z³otym najpewniej wyjdzie zielono.

Wys³ane poprzez Sony Xperia Z2.
Zaryzykujê dla dobra wszystkich Najpierw zrobiê test na pasemku, a mam ombre i koñcowki i tak bêdê ¶cinaæ wiêc mogê siê po¶wiêciæ.
Wieszczka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-10, 16:46   #589
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Wieszczka, spróbuj, chocia¿ to mocno ryzykowne, bo nie do¶æ, ¿e to popiel to podwójny.

WildThing, nie ma za co . Staram siê doradziæ zawsze najlepiej jak umiem. Poproszê o fotkê Twoich w³osów, najlepiej w naturalnym ¶wietle.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-04-10, 17:37   #590
WildThing
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 377
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Przesy³am, mam nadziejê, ¿e widaæ - nie umiem samodzielnie wykonaæ zdjêcia ty³u g³owy, a nikogo akurat nie ma w domu.
Wiêc wysy³am te¿ od przodu.
Ostatnie zdjêcie to dla przypomnienia to co mnie interesuje bardzo mocno.

Edytowane przez WildThing
Czas edycji: 2015-10-22 o 01:32
WildThing jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-10, 19:55   #591
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

O jeny! ¯eby Ci poziom 12 faktycznie wcale praktycznie nie rozja¶ni³... Ale powiem Ci, ¿e bardzo mi siê Twój kolor podoba, taki be¿yk.
No wiêc opcje s± dwie- albo Twoje w³oski po prostu maj± tak± naturê, ¿e bardziej ju¿ siê nie rozja¶ni± (tak, ka¿de maj± jaki¶ stopieñ- u niektórych to biel, u niektórych np. poziom 9), albo potrzebuj± czego¶ mocniejszego- mo¿e ta k±piel rozja¶niaj±ca pomo¿e . Je¶li by¶ siê na ni± namy¶li³a i by siê uda³o- Majirel 10.22 lub Revlonissimo 10.23 lub Luo color 10.23 - pewnie po k±pieli bêdzie z³otawo lub ¿o³tawo, wiêæ do stonowania pere³ka najlepsza. Ale to Ci Kochana mówiê, jak ja bym zrobi³a.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-10, 21:36   #592
blair witch
Zakorzenienie
 
Avatar blair witch
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 3 533
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Dziewczyny, a mo¿e sposobem mojej fryzjerki? Na rudych (ten rudy po 2 k±pielach i farbie jakiej¶ jasny karmel, spranej) zrobi³a mi pasemka rozja¶niaczem z Welli, gêste pasemka i du¿o, tak siê to spoi³o ¿e w³osy s± blond
__________________
blair witch jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-10, 21:46   #593
WildThing
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 377
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
O jeny! ¯eby Ci poziom 12 faktycznie wcale praktycznie nie rozja¶ni³... Ale powiem Ci, ¿e bardzo mi siê Twój kolor podoba, taki be¿yk.
No wiêc opcje s± dwie- albo Twoje w³oski po prostu maj± tak± naturê, ¿e bardziej ju¿ siê nie rozja¶ni± (tak, ka¿de maj± jaki¶ stopieñ- u niektórych to biel, u niektórych np. poziom 9), albo potrzebuj± czego¶ mocniejszego- mo¿e ta k±piel rozja¶niaj±ca pomo¿e . Je¶li by¶ siê na ni± namy¶li³a i by siê uda³o- Majirel 10.22 lub Revlonissimo 10.23 lub Luo color 10.23 - pewnie po k±pieli bêdzie z³otawo lub ¿o³tawo, wiêæ do stonowania pere³ka najlepsza. Ale to Ci Kochana mówiê, jak ja bym zrobi³a.
Spróbujê z t± k±piel±, mo¿e co¶ zdzia³am. Tylko czy takie ¿ó³tko po k±pieli farba da radê z³apaæ czy mo¿e byæ np. sytuacja, ¿e (to by³by koszmar) zostanê na amen kurczakiem
Ten be¿ nie jest jako¶ szczególnie z³y, ale nasada w³osów wygl±da OKROPNIE! Moja kole¿anka stwierdzi³a, ¿e wygl±dam jak taki typowy rudy Irlandczyk.. (

Kupiê rozja¶niacz, tak jak mówi³a¶ wcze¶niej, z alfaparf, bo niestety nigdzie przez neta nie widzê dostêpnego tego Vincenta.
Jutro zamówienie i trwoga w oczekiwaniu na paczkê.;p Oby siê uda³o...

Dziêkujê Ci piêknie i zawiadomiê o efektach!
WildThing jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-10, 22:03   #594
blair witch
Zakorzenienie
 
Avatar blair witch
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 3 533
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez WildThing Poka¿ wiadomo¶æ
Spróbujê z t± k±piel±, mo¿e co¶ zdzia³am. Tylko czy takie ¿ó³tko po k±pieli farba da radê z³apaæ czy mo¿e byæ np. sytuacja, ¿e (to by³by koszmar) zostanê na amen kurczakiem
Ten be¿ nie jest jako¶ szczególnie z³y, ale nasada w³osów wygl±da OKROPNIE! Moja kole¿anka stwierdzi³a, ¿e wygl±dam jak taki typowy rudy Irlandczyk.. (

Kupiê rozja¶niacz, tak jak mówi³a¶ wcze¶niej, z alfaparf, bo niestety nigdzie przez neta nie widzê dostêpnego tego Vincenta.
Jutro zamówienie i trwoga w oczekiwaniu na paczkê.;p Oby siê uda³o...

Dziêkujê Ci piêknie i zawiadomiê o efektach!
Ja po drugiej k±pieli z rozja¶niaczem - odrost zbli¿ony do bia³ego (4 cm), ¶rodek w³osów kurczak, koñce marchewka. Zwizualizuj sobie, na pewno nie jest z Tob± A¯ tak ¼le
__________________
blair witch jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-10, 23:35   #595
WildThing
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 377
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez blair witch Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, a mo¿e sposobem mojej fryzjerki? Na rudych (ten rudy po 2 k±pielach i farbie jakiej¶ jasny karmel, spranej) zrobi³a mi pasemka rozja¶niaczem z Welli, gêste pasemka i du¿o, tak siê to spoi³o ¿e w³osy s± blond
Taki mia³am pierwotny plan... wybra³am siê nawet do fryzjera (po 8 latach nie chodzenia), zap³aci³am 170 z³ i mojej kole¿anki odpowied¼ na wie¶æ, i¿ posz³am - "koñcówki podcina³a¶?" - zerowy efekt. Dzi¶ jak o tym pomy¶lê to mi s³abo od takiego zmarnowania pieniêdzy... Dobrze, ¿e chocia¿ przyjemnie masuj± g³owê przy myciu...

Cytat:
Napisane przez blair witch
Ja po drugiej k±pieli z rozja¶niaczem - odrost zbli¿ony do bia³ego (4 cm), ¶rodek w³osów kurczak, koñce marchewka. Zwizualizuj sobie, na pewno nie jest z Tob± A¯ tak ¼le
W³a¶nie przera¿a mnie wizja takiego widoku w lustrze... A jak kondycja w³osów??
WildThing jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-11, 07:21   #596
blair witch
Zakorzenienie
 
Avatar blair witch
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 3 533
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez WildThing Poka¿ wiadomo¶æ
Taki mia³am pierwotny plan... wybra³am siê nawet do fryzjera (po 8 latach nie chodzenia), zap³aci³am 170 z³ i mojej kole¿anki odpowied¼ na wie¶æ, i¿ posz³am - "koñcówki podcina³a¶?" - zerowy efekt. Dzi¶ jak o tym pomy¶lê to mi s³abo od takiego zmarnowania pieniêdzy... Dobrze, ¿e chocia¿ przyjemnie masuj± g³owê przy myciu...

W³a¶nie przera¿a mnie wizja takiego widoku w lustrze... A jak kondycja w³osów??
Z kondycj± ¼le nie by³o po tym, ale przyznam ¿e ba³am siê jak znios± rozja¶nianie do pasemek. Na to co¶ co mia³am na g³owie po³o¿y³am farbê, ten jasny karmel, ¿eby jako¶ wyrównaæ, no i spiera³am pó¼niej mocnym szamponem, a po myciu od¿ywki uzdatniane olejami i proteinami (szybciej siê te¿ kolor p³ucze).

Posz³am do fryzjerki wcze¶niej i poprosi³am o jedno próbne pasemko w miejscu gdzie w razie czego s³abo odczujê stratê w³osów - bo te¿ ba³am siê czy wyjdzie, czy siê nie spal±, nie pokrusz±. Trzyma³am ponad godzinê, bez podgrzewania, wysz³o ok a pasmo by³o w ca³o¶ci - wiêc zdecydowa³am siê umówiæ na to na ca³o¶ci w³osów. Koñce musia³am podci±æ 3 cm, a jeszcze tak z 3 cm by siê przyda³o Wysz³o tak jak tutaj w po¶cie fotki wklei³am:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1062
__________________
blair witch jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-11, 08:54   #597
Tinajero
Raczkowanie
 
Avatar Tinajero
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomo¶ci: 352
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez SceneQueene Poka¿ wiadomo¶æ
O jeny! ¯eby Ci poziom 12 faktycznie wcale praktycznie nie rozja¶ni³... Ale powiem Ci, ¿e bardzo mi siê Twój kolor podoba, taki be¿yk.
Mi te¿ siê ten kolor bardzo podoba
Ale my kobitki ju¿ tak chyba mamy, wci±¿ chcemy co¶ poprawiaæ i mimo ¿e jest dobrze, to chcemy jeszcze lepiej gorzej jak siê przedobrzy
Tinajero jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-11, 10:10   #598
WildThing
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 377
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

BO¯E, dziewczyny, co mi siê dzisiaj ¶ni³o!! ¯e popali³am sobie w³osy rozja¶niaczem! A¿ siê stopi³y w takie str±ki krótkie przy g³owie gdzieniegdzie!!! To ju¿ przesada by siê tak baæ o w³osy!



Cytat:
Napisane przez blair witch Poka¿ wiadomo¶æ
Z kondycj± ¼le nie by³o po tym, ale przyznam ¿e ba³am siê jak znios± rozja¶nianie do pasemek. Na to co¶ co mia³am na g³owie po³o¿y³am farbê, ten jasny karmel, ¿eby jako¶ wyrównaæ, no i spiera³am pó¼niej mocnym szamponem, a po myciu od¿ywki uzdatniane olejami i proteinami (szybciej siê te¿ kolor p³ucze).

Posz³am do fryzjerki wcze¶niej i poprosi³am o jedno próbne pasemko w miejscu gdzie w razie czego s³abo odczujê stratê w³osów - bo te¿ ba³am siê czy wyjdzie, czy siê nie spal±, nie pokrusz±. Trzyma³am ponad godzinê, bez podgrzewania, wysz³o ok a pasmo by³o w ca³o¶ci - wiêc zdecydowa³am siê umówiæ na to na ca³o¶ci w³osów. Koñce musia³am podci±æ 3 cm, a jeszcze tak z 3 cm by siê przyda³o Wysz³o tak jak tutaj w po¶cie fotki wklei³am:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=1062
No to powiem Ci, ¿e siê mi podoba Twoj efekt! I nie wygl±daj±, przynajmniej na zdjêciach, na poniszczone... I masz d³u¿sze ode mnie wiêc strata tych 3 cm Ciê nie zaboli. ;P
Ja zrobi³am b³±d, bo zaraz po pierwszej farbie podciê³am koñcówki prowizorycznie o... 10 cm!! Nie by³o to zbyt przemy¶lane...

Cytat:
Napisane przez Tinajero
Mi te¿ siê ten kolor bardzo podoba
Ale my kobitki ju¿ tak chyba mamy, wci±¿ chcemy co¶ poprawiaæ i mimo ¿e jest dobrze, to chcemy jeszcze lepiej gorzej jak siê przedobrzy
Naprawdê Wam siê podoba? Jest okropny!! Dodam jeszcze, ¿e mam piegi wiêc z tak± ry¿± nasad± wygl±dam jak naturalny rudzielec. :P NIEKONIECZNIE TAKI BY£ MÓJ ZAMIAR.
Plus najwa¿niejsze - mam cerê naczyniow±. W tej sytuacji ka¿de ciep³e tony w moich w³osach (a ju¿ zw³aszcza rude) sprawiaj±, ¿e wizualnie jestem bardziej czerwona na papie.

Edytowane przez WildThing
Czas edycji: 2015-04-11 o 10:11
WildThing jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-11, 11:02   #599
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Cytat:
Napisane przez WildThing Poka¿ wiadomo¶æ
Spróbujê z t± k±piel±, mo¿e co¶ zdzia³am. Tylko czy takie ¿ó³tko po k±pieli farba da radê z³apaæ czy mo¿e byæ np. sytuacja, ¿e (to by³by koszmar) zostanê na amen kurczakiem
Ten be¿ nie jest jako¶ szczególnie z³y, ale nasada w³osów wygl±da OKROPNIE! Moja kole¿anka stwierdzi³a, ¿e wygl±dam jak taki typowy rudy Irlandczyk.. (

Kupiê rozja¶niacz, tak jak mówi³a¶ wcze¶niej, z alfaparf, bo niestety nigdzie przez neta nie widzê dostêpnego tego Vincenta.
Jutro zamówienie i trwoga w oczekiwaniu na paczkê.;p Oby siê uda³o...

Dziêkujê Ci piêknie i zawiadomiê o efektach!
Trzymam kciuki . Kurczaczka na pewno siê da stonowaæ, spokojnie.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-11, 17:57   #600
19angel93
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomo¶ci: 19
Dot.: Sposoby na ¿ó³te/rude w³osy po rozja¶nianiu

Witam, proszê o pomoc z natury jestem ciemn± blondynk±, ale przez 6 lat farbowa³am siê na czarno. Od zesz³ego roku zaczê³am rozja¶niaæ kolor u fryzjerki. Na pocz±tku by³o to ombre br±z u góry i rozja¶nione koñce praktycznie blond. Po pó³ roku stwierdzi³am ¿e chcê mieæ blond w³osy rozja¶niane, wiêc fryzjerka poleci³a mi zrobienie troche pasemek a'la sombre bo koñcówki i tak mam blond. Ostatnio mia³y¶my przej¶æ ju¿ do blondu. Po pierwszym rozja¶nianiu mia³am ¿ó³to rude w³osy, na³o¿y³a mi znowu rozja¶niacz i jest ju¿ mniej tego rudego (taki rud blond) ale ci±gle nie podoba mi siê efekt. Chcia³abym uzyskaæ jednolity odcieñ tylko jak ? Odrosty pofarbowa³a mi farb± i mam piêkny jasniutki blond, ni¿ej s± one ¿ó³tawe, nastêpnie rudy-blond, na koñcach pojawiaj± siê znowu jasne blondy(dodam ¿e to pozosta³o¶æ rozjasniacza po ombre). Mam kupione fioletowy szampon i od¿wke joanny, plukanke srebrna i fioletowa. Nie chce zrobiæ sobie krzywdy :/ Jaka farbe wybrac i czy stosowac jakis produkt z w/w ? Chcialabym uzyskac jasny blond wchodzacy w platyne z czasem.

Edytowane przez 19angel93
Czas edycji: 2015-04-11 o 17:59
19angel93 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2021-03-13 23:49:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:28.