Clare Blanc - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-20, 21:58   #571
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez bitedelite Pokaż wiadomość
na szczęście dla mnie jest wystarczająco chłodny, wydaje mi się, że gdyby był choć trochę zimniejszy, wyglądałby nienaturalnie i trupio...
Być może kiedyś się na niego zdecyduje, ale na chwilę obecną szybciej robię kontur miniatura z too faced. Jest chłodna ale nie szara. trupia. Być może nie jesteś tak blada jak ja i u ciebie to lepiej od razu wygląda ten fraser? Bo ja muszę lekka ręką go nakładać a nie zawsze wychodzi. Może pędzel inny i byłoby spoko, kiedyś sprawdzę.

Narazie cienie do mnie lecą z clare :-D

A im dłużej myślę o bronzerze to chce skończyć miniaturę too faced i trochę bikora więcej zużyć i kupić paletę do konturowania buzi z kat von d... Ale to drogie...
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-20, 22:19   #572
bitedelite
Rozeznanie
 
Avatar bitedelite
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 602
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
Być może kiedyś się na niego zdecyduje, ale na chwilę obecną szybciej robię kontur miniatura z too faced. Jest chłodna ale nie szara. trupia. Być może nie jesteś tak blada jak ja i u ciebie to lepiej od razu wygląda ten fraser? Bo ja muszę lekka ręką go nakładać a nie zawsze wychodzi. Może pędzel inny i byłoby spoko, kiedyś sprawdzę.

Narazie cienie do mnie lecą z clare :-D

A im dłużej myślę o bronzerze to chce skończyć miniaturę too faced i trochę bikora więcej zużyć i kupić paletę do konturowania buzi z kat von d... Ale to drogie...
Margitea, pewnie masz rację. Ja jestem trochę ciemniejsza (warm 550, beż 350) i używam oczywiście pędzla Clare - wystarczy kilka niedbałych ruchów ręką a kontur sam się robi

intrygująca nazwa 'kat von d...' co to i jakie cienie zamówiłaś, ja czekam na róż
__________________
wymiana

instagram
bitedelite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 10:45   #573
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez bitedelite Pokaż wiadomość
Margitea, pewnie masz rację. Ja jestem trochę ciemniejsza (warm 550, beż 350) i używam oczywiście pędzla Clare - wystarczy kilka niedbałych ruchów ręką a kontur sam się robi

intrygująca nazwa 'kat von d...' co to i jakie cienie zamówiłaś, ja czekam na róż
uuu no to jesteś sporo ciemniejsza karnacją ode mnie. miałam próbkę warm540 i był na mnie dużo za ciemny, więc 550 tym bardziej

ja do bronzera używam zoeva 126 lub bdellium tools 990 (właściwie to multifunkcyjne pędzle są, bo mogą być do różu, bronzera, pudru), do rozświetlacza i różu w kremie bądź tych mocno napigmentowanych mineralnych róży używam też zoeva 122 no i złoty bikor w podróży do bronzera, różu i podkładu

KAT VON D, nie wiesz kto to? chyba najbardziej jest znana z telewizyjnego programu "MIAMI INK", swojego czasu mocno oglądałam generalnie jest tatuażystką, dość specyficzna, blada, no i oczywiście wytatuowana gdzie się da :P ma też swoją firmę z kosmetykami (słynny, najlepszy na świecie podobno eyeliner TATTOO LINER, czarny TROOPER) albo długotrwałe pomadki. no i ma też zestaw do konturowania buzi "shade n light face", coś jak zestawy z anastasia beverly hills. tylko ABH najjaśniejszy (light) wydaje mi się nie tak ładny jak ten od KVD :P cenowo są podobne (w Polsce kosztują zawsze 100zł więcej niż na świecie... czyli jak na świecie 150zł to u nas 250zł albo i więcej). ABH ma wymienne wkłady, a KVD nie, ale wiem, że mają być wprowadzone. Więc zobaczymy

Jeszcze wczoraj zobaczyłam u siebie w Naturze szafę Wet n Wild... mają podobno świetne jakościowo kosmetyki za małą cenę, zagraniczny internet trąbi o nich... Szminki mają piękne kolory, ale na razie ze szminkami stopuję. Ale... na internecie sobie później zobaczyłam, że mają duo bronzer+jasny puder, który do złudzenia przypomina... duo z marc jacobs (maxineczka je uwielbia) :P jak znajdę u siebie to zobaczę, czy kolory są ładne :P tzn chłodne brązy, a nie różowawe brązy czy coś.
Nawet porównywane było duo wet n wild do tego duo z jacobsa :P ale po hiszpańsku chyba (albo nie wiem) no i prócz pooglądania sobie obrazków to nie wiem jaka opinia była ;D

a z clare blanc zamówiłam royal burgundy, earth spirit i about brown.
burgund kusił mnie od zeszłego roku, a te dwa kolejne sprawdzę do brwi, z nadzieją, że są odpowiednio chłodne :P
chciałam też złoto, o którym mówią już od dawna, ale jeszcze nie było...
__________________
www.puckowa.blogspot.com

Edytowane przez margitea
Czas edycji: 2016-01-21 o 10:46
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 13:36   #574
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Możesz mi powiedzieć czy można kupić miniaturkę chocolate soleil?
Czy to jest po prostu próbka dodana do zakupów?
dzisiaj przeglądając internety natknęłam się na sklep online, gdzie jest do kupienia taki zestaw z too faced m.in z bronzerem tym co mam ja i tuszem tym sławnym - http://looktop.pl/pl/p/Too-Faced-Mos...Set-Zestaw/158
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-21, 15:35   #575
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

miałam chwilę i zrobiłam zdjęcia mojego zamówienia światło trochę kiepskie, ale kolory chyba wyszły w porządku.

dzięki bitedelite za podpowiedzi kolorystyczne!


ROYAL BURGUNDY - przepiękny, ciemnoczerwony, burgundowy jak wino kolor. Intensywny na sucho, ale na mokro... tworzy piękną taflę. Żałuję, że tyle czasu o nim myślałam, zamiast od razu go wziąć w zeszłym roku jak tylko się pojawił!

ABOUT BROWN - chłodny, ciemny brąz, gorzka czekolada

EARTH SPIRIT - jaśniutki brąz, na pograniczu ciepłego i chłodnego


Burgund wzięłam, no bo wiecie, że ja to jestem sroka na takie kolory I jest boski, nie mogę się doczekać aż wyląduje na mojej powiece!

Co do obu brązów, szukałam w nich zamiennika Brow Set z Catrice. I zrobiłam wam też porównanie brązów z Clare do Catrice.

Jeżeli chodzi o ABOUT BROWN, jestem praktycznie pewna, że będzie mi pasował, bo... jest praktycznie identyczny jak ciemniejszy cień z Brow Setu Catrice. Tylko, że ABOUT BROWN jest matowy i dużo mocniej napigmentowany. Ciemny cień z Catrice jest jakby "satynowy", widać z resztą na zdjęciu jego delikatne błyszczenie, ale odcieniem są właściwie identyczne.

Co do EARTH SPIRIT to jest chłodno-ciepły, różni się od jasnego cienia z Brow Setu Catrice, bo tamten jest wręcz szarawy. Ale nie spisuje go na straty - spróbuję jak wygląda w brwiach na dniach A jak nie będzie pasował, to będzie idealny na załamanie powieki jako cień pomiędzy skórą a burgundem O!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg clare contra catrice.jpg (150,6 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg royal burgundy about brown earth spirit clare blanc.jpg (148,1 KB, 63 załadowań)
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-22, 16:48   #576
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Clare Blanc

Dobrze, że About Brown taki matowy, to nie kusi . Totalnie matowe sprawiają u mnie wrażenie pudru w brwiach. Mam taki jasny meszek nad brwią, włoski nie są "przyklepane" do skóry, więc mam trochę większy problem z kosmetykami do brwi. Na takiej gładkiej łatwiej wyrysować kształt i wygląda to naturalniej.
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-22, 18:52   #577
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;54321431]Dobrze, że About Brown taki matowy, to nie kusi . Totalnie matowe sprawiają u mnie wrażenie pudru w brwiach. Mam taki jasny meszek nad brwią, włoski nie są "przyklepane" do skóry, więc mam trochę większy problem z kosmetykami do brwi. Na takiej gładkiej łatwiej wyrysować kształt i wygląda to naturalniej.[/QUOTE]

jeżeli dobrze cię rozumiem, to ja też mam tak z brwiami :P
i about brown wygląda naturalnie, ale ma mocny pigment, przez co chyba na wieki mi starczy. jak nie jesteś pewna co do swojej "lekkiej" ręki to lepiej nie ryzykować, że sobie zrobisz brwi jak od szablonu

pomalowałam sobie dzisiaj brwi na początku earth spirit a przy końcu about brown, robiąc takie "ombre" no i efekt tuż po malowaniu był za mocny - za dużo wzięłam cieni ale po wyczesaniu spiralką wyglądają po prostu bardzo dobrze, z earth spirit nie przebija ciepły ton. malowałam się po 16 dopiero, więc to moja pierwsza, wstępna opinia, w kolejnych dniach pomaluję się jak będzie lepsze dzienne światło, a nie jego resztki, choć muszę powiedzieć, że jest ładnie i naturalnie.

w żadnym wypadku nie ma efektu pudrowości przez mat. właśnie mam wrażenie, że wygląda to dużo naturalniej niż przy clare, gdzie czasami ten puder spomiędzy brwi miał taki satynowy poblask i nie wyglądało to naturalnie (jak zapomniałam przypudrować brwi, a zdarza mi się to często z pośpiechu )

cieszę się, że je wzięłam, bo prócz do brwi nadadzą się do makijaży tak po prostu, a multifunkcja dba o mój kręgosłup w podróży
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-03, 09:54   #578
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

świeżutkie facebookowe info z dzisiaj od clare blanc:

"Nasze niezwykle trwałe i mocno napigmentowane cienie do powiek w wielu atrakcyjnych odcieniach dostępne już wkrótce w mini opakowaniach! Będziesz mogła cieszyć się zabawą z kolorami już od 19,90 zł! <3"

woohooooooooooo!
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-03, 10:47   #579
bitedelite
Rozeznanie
 
Avatar bitedelite
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 602
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
świeżutkie facebookowe info z dzisiaj od clare blanc:

"Nasze niezwykle trwałe i mocno napigmentowane cienie do powiek w wielu atrakcyjnych odcieniach dostępne już wkrótce w mini opakowaniach! Będziesz mogła cieszyć się zabawą z kolorami już od 19,90 zł! <3"

woohooooooooooo!
ale wiadomość!
__________________
wymiana

instagram
bitedelite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-03, 10:48   #580
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez bitedelite Pokaż wiadomość
ale wiadomość!
A ja jeszcze czekam czy wybrali już zdjęcie miesiąca na instagramie :-D miał być chyba taki comiesieczny konkurs?
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-03, 17:30   #581
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
świeżutkie facebookowe info z dzisiaj od clare blanc:

"Nasze niezwykle trwałe i mocno napigmentowane cienie do powiek w wielu atrakcyjnych odcieniach dostępne już wkrótce w mini opakowaniach! Będziesz mogła cieszyć się zabawą z kolorami już od 19,90 zł! <3"

woohooooooooooo!
wow! super
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-10, 19:40   #582
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Clare Blanc

Czy ktoś ma cień w kolorze BAILEY?
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 10:04   #583
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Czy ktoś ma cień w kolorze BAILEY?
Ja mam, a co chesz wiedzieć? Widziałam, że pozmieniane zostały opisy odcieni, w bronzerach i cieniach na pewno. Moim zdaniem ten poprzedni opis był trafny, czyli beż z nutką fioletu. No chyba, że wraz z opisami rzeczywiście zmodyfikowali odcienie Bodajże Margitea pisała o jednym odcieniu do brwi, że teraz jest chłodniejszy.
havana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-11, 17:54   #584
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez havana Pokaż wiadomość
Ja mam, a co chesz wiedzieć? Widziałam, że pozmieniane zostały opisy odcieni, w bronzerach i cieniach na pewno. Moim zdaniem ten poprzedni opis był trafny, czyli beż z nutką fioletu. No chyba, że wraz z opisami rzeczywiście zmodyfikowali odcienie Bodajże Margitea pisała o jednym odcieniu do brwi, że teraz jest chłodniejszy.
no właśnie, ciekawe
moze do nich napiszę
masz jakieś inne odcienie z Clare? Możesz porównać z nimi BAILEY?
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 09:30   #585
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

Ponieważ trochę kosmetyków z mojego ostatniego makijażu to Clare Blanc, pozwoliłam sobie przekleić zdjęcie i opis z wątku o makijażu. Może ktoś będzie szukał jak coś wygląda i się dopatrzy u mnie na zdjęciu!

"Tam taram, makijaż prawie walentynkowy i prawie całkowicie mineralny.

Na buzi:
- podkład CLAIR MINERALS warm02,
- korektor CLARE BLANC Lemon Cover Up i Light73
- bronzer TOO FACED Chocolate Soleil
- róż o ile dobrze pamiętam to CLARE BLANC Vintage, bo ledwo go widać z CHRIMALUXE blush 11
- rozświetlacz COLOURPOP Lunch Money

nie było bazy ani pudru na koniec, bo jakoś nie potrzebowałam.

Na powiekach:
- właściwie w większości jest tam LUCY MINERALS Wine (wewnętrzny i zewnętrzny kącik)
- środek powieki i łuk brwiowy to CHRIMALUXE cień 33
- do zewnętrznej częsci powieki dodałam jeszcze bronzer z TOO FACED, ten co na twarzy, żeby delikatnie przyciemnić go
- kreska eyelinerem CLARE BLANC Perfect Black
- na koniec wymyśliłam, że jednak dodam w kącik oka Eye Flash z CLARE BLANC.

Rzęsy:
- TOO FACED Better Than Sex Mascara (chyba muszę zainwestować w pełne opakowanie jak skończę moje 5 albo 6 innych tuszy )
- trochę dorobiłam LOREAL So Couture So Black
- oczywiście zalotka profesjonalna z INGLOT, bo część moich rzęs po odżywce rośnie pięknie wywinięta w górę, a reszta została tak jak była, czyli na równo albo w dół

Usta:
- konturówka COLOURPOP Grunge
- szminka RIMMEL Kate Moss - Lasting Finnish 10

Brwi:
- cień do brwi CLARE BLANC About Brown po całości
- utrwalone BOBBI BROWN Natural Brow Shaper Mahogany


Wybaczcie kiepską grę światła i cienia, ale akurat jak zrobiłam mejkap to deszcz stwierdził, że zacznie padać i przyszły chmury... I ciemność Więc światło i cień trochę świrują na zdjęciu. Kolor czerwony robi ze mnie wampira "

nie hejtujcie plis
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg puckowa.jpg (793,3 KB, 89 załadowań)
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 09:42   #586
dmii
.
 
Avatar dmii
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 687
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
Ponieważ trochę kosmetyków z mojego ostatniego makijażu to Clare Blanc, pozwoliłam sobie przekleić zdjęcie i opis z wątku o makijażu. Może ktoś będzie szukał jak coś wygląda i się dopatrzy u mnie na zdjęciu!

"Tam taram, makijaż prawie walentynkowy i prawie całkowicie mineralny.

Na buzi:
- podkład CLAIR MINERALS warm02,
- korektor CLARE BLANC Lemon Cover Up i Light73
- bronzer TOO FACED Chocolate Soleil
- róż o ile dobrze pamiętam to CLARE BLANC Vintage, bo ledwo go widać z CHRIMALUXE blush 11
- rozświetlacz COLOURPOP Lunch Money

nie było bazy ani pudru na koniec, bo jakoś nie potrzebowałam.

Na powiekach:
- właściwie w większości jest tam LUCY MINERALS Wine (wewnętrzny i zewnętrzny kącik)
- środek powieki i łuk brwiowy to CHRIMALUXE cień 33
- do zewnętrznej częsci powieki dodałam jeszcze bronzer z TOO FACED, ten co na twarzy, żeby delikatnie przyciemnić go
- kreska eyelinerem CLARE BLANC Perfect Black
- na koniec wymyśliłam, że jednak dodam w kącik oka Eye Flash z CLARE BLANC.

Rzęsy:
- TOO FACED Better Than Sex Mascara (chyba muszę zainwestować w pełne opakowanie jak skończę moje 5 albo 6 innych tuszy )
- trochę dorobiłam LOREAL So Couture So Black
- oczywiście zalotka profesjonalna z INGLOT, bo część moich rzęs po odżywce rośnie pięknie wywinięta w górę, a reszta została tak jak była, czyli na równo albo w dół

Usta:
- konturówka COLOURPOP Grunge
- szminka RIMMEL Kate Moss - Lasting Finnish 10

Brwi:
- cień do brwi CLARE BLANC About Brown po całości
- utrwalone BOBBI BROWN Natural Brow Shaper Mahogany


Wybaczcie kiepską grę światła i cienia, ale akurat jak zrobiłam mejkap to deszcz stwierdził, że zacznie padać i przyszły chmury... I ciemność Więc światło i cień trochę świrują na zdjęciu. Kolor czerwony robi ze mnie wampira "

nie hejtujcie plis
Ehhh, chyba skuszę się na tego eye flasha... Pięknie wygląda nawet i w kącikach.
Bardzo ładny makijaż
__________________
Przyjacielu, kochać to czasownik. Miłość, uczucie, to owoc tego czasownika. Zatem kochaj ją. Służ jej. Poświęcaj się. Słuchaj jej. Współczuj. Doceniaj. Utwierdzaj ją. Czy jesteś gotów to robić?
dmii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 10:17   #587
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez dmii Pokaż wiadomość
Ehhh, chyba skuszę się na tego eye flasha... Pięknie wygląda nawet i w kącikach.
Bardzo ładny makijaż
eyeflash fajny jest, ale tak pod oczy to do sesji foto prędzej, bo odbija światło i jak się przesadzi to można mieć białą pandę. dlatego polubiłam go bardziej w kącikach oczu albo jako rozświetlacz
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 14:27   #588
dmii
.
 
Avatar dmii
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 687
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
eyeflash fajny jest, ale tak pod oczy to do sesji foto prędzej, bo odbija światło i jak się przesadzi to można mieć białą pandę. dlatego polubiłam go bardziej w kącikach oczu albo jako rozświetlacz
Dobrze wiedzieć, bo go akurat pod oczy chciałam stosować Muszę w końcu się zebrać i zrobić zamówienie próbkowe z Clare Blanc
__________________
Przyjacielu, kochać to czasownik. Miłość, uczucie, to owoc tego czasownika. Zatem kochaj ją. Służ jej. Poświęcaj się. Słuchaj jej. Współczuj. Doceniaj. Utwierdzaj ją. Czy jesteś gotów to robić?
dmii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 14:29   #589
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez dmii Pokaż wiadomość
Dobrze wiedzieć, bo go akurat pod oczy chciałam stosować Muszę w końcu się zebrać i zrobić zamówienie próbkowe z Clare Blanc
On odbija mocno flesz w aparacie, musiałabyś popracować z nim i fleszem posprawdzac jak to wygląda u ciebie :-D żeby buba nie wyszła. Polecam miniaturkę najpierw ;-)
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-13, 14:51   #590
dmii
.
 
Avatar dmii
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 687
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
On odbija mocno flesz w aparacie, musiałabyś popracować z nim i fleszem posprawdzac jak to wygląda u ciebie :-D żeby buba nie wyszła. Polecam miniaturkę najpierw ;-)
Dzięki, właśnie o miniaturce myślałam ale czekam jeszcze na te mini cienie do oczu, bo mam chciejstwo
__________________
Przyjacielu, kochać to czasownik. Miłość, uczucie, to owoc tego czasownika. Zatem kochaj ją. Służ jej. Poświęcaj się. Słuchaj jej. Współczuj. Doceniaj. Utwierdzaj ją. Czy jesteś gotów to robić?
dmii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 15:11   #591
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez dmii Pokaż wiadomość
Dzięki, właśnie o miniaturce myślałam ale czekam jeszcze na te mini cienie do oczu, bo mam chciejstwo
miniaturkę wykorzystasz w razie czego, gdyby nie przypadła do gustu za bardzo. a już z bigiem ciężej. ja mam biga eyeflash, ale przypuszczam, że na wieki mi starczy w związku z tym, że używa się go bardzo mało.

też czekam na mini cienie do oczu, miałam nadzieję, że pojawią się na walentynki, byłoby fajnie, bo można by wrzucić sobie do koszyka kilka cieni miniaturek i jeszcze róże po rabacie, który clare dał... ale chyba nic z tego ;(
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 15:30   #592
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Clare Blanc

Kurcze blade, promo na róże dotyczy też miniaturek? Mam ochote na pare, chociaż o swatche średnio strasznie :/
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 16:03   #593
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
Kurcze blade, promo na róże dotyczy też miniaturek? Mam ochote na pare, chociaż o swatche średnio strasznie :/
Nie wiem, próbuj z tym kodem co gdzieś to był podany. Jestem ba komórce i nie pamiętam kodu ;-)
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 16:08   #594
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Clare Blanc

A posiada ktoś peach pop i vintage? Kurcze Charming też ładny, taki landrynek
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 17:18   #595
dmii
.
 
Avatar dmii
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 687
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
Kurcze blade, promo na róże dotyczy też miniaturek? Mam ochote na pare, chociaż o swatche średnio strasznie :/
Tak, rabat wchodzi też na miniaturki róży, ale kwotowo to nie jest wielka promocja, bo chyba jakieś 8,50 wychodzi za opakowanie
__________________
Przyjacielu, kochać to czasownik. Miłość, uczucie, to owoc tego czasownika. Zatem kochaj ją. Służ jej. Poświęcaj się. Słuchaj jej. Współczuj. Doceniaj. Utwierdzaj ją. Czy jesteś gotów to robić?
dmii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-13, 18:01   #596
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Clare Blanc

No niby tak, ale zawsze jakiś pretekst, no i te 2 zł bedzie w kieszeni xd
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 09:44   #597
dmii
.
 
Avatar dmii
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 687
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
No niby tak, ale zawsze jakiś pretekst, no i te 2 zł bedzie w kieszeni xd
A to racja, pretekst do zakupów bardzo dobry
__________________
Przyjacielu, kochać to czasownik. Miłość, uczucie, to owoc tego czasownika. Zatem kochaj ją. Służ jej. Poświęcaj się. Słuchaj jej. Współczuj. Doceniaj. Utwierdzaj ją. Czy jesteś gotów to robić?
dmii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 14:47   #598
havana
Zadomowienie
 
Avatar havana
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 1 618
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
no właśnie, ciekawe
moze do nich napiszę
masz jakieś inne odcienie z Clare? Możesz porównać z nimi BAILEY?
Wybacz, że to tak długo trwało... Swatche robione moim telefonem to nie jest mistrzostwo świata Od lewej: trufle, biscotti, bailey i dla porównania Annabelle vanilla. Szczerze mówiąc miniaturkę bailey dostałam jako gratis na przeprosiny i tylko raz go użyłam wieki temu, no i dzisiaj ciapnęłam tak byle jak na powiece bardziej widzę delikatny fiolet, natomiast na ręce jest wyraźnie różowawy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg WP_20160214_002.jpg (56,4 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20160214_004.jpg (62,8 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg WP_20160214_006.jpg (63,8 KB, 21 załadowań)
havana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-14, 18:12   #599
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez havana Pokaż wiadomość
Wybacz, że to tak długo trwało... Swatche robione moim telefonem to nie jest mistrzostwo świata Od lewej: trufle, biscotti, bailey i dla porównania Annabelle vanilla. Szczerze mówiąc miniaturkę bailey dostałam jako gratis na przeprosiny i tylko raz go użyłam wieki temu, no i dzisiaj ciapnęłam tak byle jak na powiece bardziej widzę delikatny fiolet, natomiast na ręce jest wyraźnie różowawy
Dziękuję bardzo! Ładny ten bailey. Szukam własnie czegoś beżowo - różowego, ale właśnie najlepiej bez żadnego fioletu, a mówisz że na powiece wydaje się lekko fioletowy..
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-16, 10:34   #600
bitedelite
Rozeznanie
 
Avatar bitedelite
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 602
Dot.: Clare Blanc

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
On odbija mocno flesz w aparacie, musiałabyś popracować z nim i fleszem posprawdzac jak to wygląda u ciebie :-D żeby buba nie wyszła. Polecam miniaturkę najpierw ;-)

wystarczy odrobinka eyeflash, ja często mieszam go z podkładem bo jest bardzo drobno zmielony i daje znakomite rozświetlenie i nie widać drobinek jak w rozświetlaczu, taki miks nakładam na cała twarz...


są już mini opakowania ale z tego co widzę, na razie eyelinery i cienie do brwi
__________________
wymiana

instagram

Edytowane przez bitedelite
Czas edycji: 2016-02-16 o 10:37
bitedelite jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-13 09:52:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:59.