Iladian direct plus - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-27, 11:59   #61
jowitka30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1
Dot.: Iladian direct plus

to chyba indywidualna sprawa, co i jak na kogo działa. Infekcja infekcji nie równa. Iladian brałam raz jak wróciłam z Mazur i miałam dziwne upławy. Po za tym nic już niepokojącego się nie działo, może to też dlatego że szybko zareagowałam. Wybrałam całe opakowanie i ten dziwny śluz zniknął. Było to pół roku temu i do tego czasu nic się nie dzieje.
jowitka30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-21, 19:16   #62
smakowita2040
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 1
Dot.: Iladian direct plus

jestem takiego samego zdania, ze z tym różnie. Na moją przyjaciółkę podziałał Lactovaginal a ja chyba na to uczulona jestem czy coś, strasznie mnie szczypało po tym. W aptece wyhaczyłam promocję na iladian dopochwowy i ten mnie już nie uczulił. Trzeba poczekać na efekt, ale po 2-3 tabletkach poczułam się lepiej
smakowita2040 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-10, 23:08   #63
merymery24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 3
Dot.: Iladian direct plus

Dziewczyny,

jedyne co się robi w sytuacji, kiedy cokolwiek jest nie tak to idzie się do ginekologa. Czasem sobie pomożecie tabletkami dopochwowymi czy doustnymi bez recepty, ale prawie nigdy nie wyleczycie się na 100 procent. Wiem, co mówię. Nie jestem jedyną osobą, która by Wam to powiedziała. Zarówno ja, jak i kilka moich koleżanek robiło własnie tak i skończyło się to na kolposkopiach i innych badaniach (np. cytologia III CIN1). Tak. Przez małą infekcję. Nie chcę nikogo straszyć, ale spraw tego typu nie można lekceważyć.
merymery24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-15, 10:52   #64
rabarbar22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1
Dot.: Iladian direct plus

Chyba troszkę za ostro do tego podchodzisz koleżanko. Ja leczyłam się sama i było ok, miesiąc po infekcji byłam u gin na umówioną cytologię. Opowiedziałam jej o moim problemie i jak dostępnymi bez recepty lekami sobie poradziłam. Lekarka powiedziała, że wszystko jest w porządku. Oczywiście jeżeli objawy nie ustępują nie ma co zwlekać ale jeżeli od razu zauważymy niepokojące objawy i odpowiednio zareagujemy możemy sobie naprawdę pomóc.
rabarbar22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-26, 10:13   #65
tulipanica
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 1
Dot.: Iladian direct plus

Ja mam do tego zupełnie lajtowe podejście. Jestem młodą, bardzo aktywną osoba. Po pracy mam tez inne zajęcia, wole czas spędzić bardziej kreatywnie i twórczo niż z dupą na kanapie bez sensu przeskakiwać po kanałach. Szkoda mi też czasu na wizyty po lekarzach. Z resztą wiem że oni też mają niezły hajs z polecania leków. Nie zauważyliście że akurat przepisują to z czego mają kase! ostatnio na wydzielinę o ostrym zapachu brałam iladian, polecony przez psiapsiółe. Jakby nie było poprawy od razu biegłabym do przechodni ale jeśli objawy minęły to po co tracić czas. Tak samo z przeziębieniem, z byle katarem nie biegne od razu do lekarza .Ale każdy robi jak uważa, ja akurat mam taką opinie pozdrawiam wszystkie aktywne kobietki
tulipanica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-30, 09:44   #66
katrina44
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 2
Thumbs up Dot.: Iladian direct plus

iladian zakwasza ph od razu, dlatego już po pierwszej tabletce czułam ulgę. Wybrałam całe opakowanie i wydzielin o ostrym zapachu znikła
katrina44 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-11-10, 18:16   #67
EWELINA_71864
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 6
Dot.: Iladian direct plus

też zastanawiam się nad stosowaniem w ciąży dokładnie tego leku. http://www.wapteka.pl/iladian-direct...we-10kap-386,p nie jestem pewna, czy w swoim stanie mogę go stosować bez obaw. ktoś coś? z góry dziękuję.
EWELINA_71864 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-17, 21:21   #68
lenuslife
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 10
Dot.: Iladian direct plus

Polecam przejrzeć sobie jeszcze to forum : xxx na temat produktu Iladian direct plus, może dowiecie się jeszcze jakiejś przydatnej rzeczy. A swoja drogą orientujecie się może czy ten lek można łączyć z alkoholem ? Bo niedługo wybieram się na wesele i nie wiem czy mogę stosować wtedy ten lek? Mam nadzieję, że nie będzie takiej potrzeby, ale wolę zapytać już teraz, bo potem może być już za późno na pytania. Jak to mówią przezorny zawsze ubezpieczony

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2015-12-18 o 11:18 Powód: Link.
lenuslife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 13:19   #69
BiliLili
Raczkowanie
 
Avatar BiliLili
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 44
Dot.: Iladian direct plus

Zaczęłam stosować ten iladian, narazie 3 kapsułka dopiero(osobiście dla mnie lepsze są dopochwowe,niż doustne,po co sobie wątrobę niszczyć, a i tak biorę juz antykoncepcyjne&#128512, dlatego,że miałam objawy infekcji.
I chciałam zapytać,czy przy tym Iladianie tez miałyscie tak,że w dzień było bardzo dużo uplawow? Nie wiem,może to jakieś działanie oczyszczające, ale jest to uciążliwe :-/ przy czym są żółte, ale nie śmierdzą mocno
BiliLili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-08-20, 13:33   #70
Magdalena244
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5
Dot.: Iladian direct plus

+1 Lactifresh - https://lactifresh.pl Dla mnie jest to niesamowite odkrycie i produkt, który mogę zdecydowanie polecić.

Edytowane przez Magdalena244
Czas edycji: 2024-04-16 o 10:57
Magdalena244 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-20 14:33:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:40.