Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV - Strona 8 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-10, 13:08   #211
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Leukotea Pokaż wiadomość
Tak Dashing. Ona właśnie w konsystencji tłusta się wydaje. Rozmazuje się niemiłosiernie. Czyli jest szansa że to jakaś trafna sztuka?
Nie jest sucha jak MAC, ale nie jest mokra jak Addict. Powiedzmy, ze jest sucho-tlusta . Konsystencja specyficzna. Wlasnie wysmarowalam nia rece i usta, i, szczerze, nie widze opcji, zeby wylazila poza kontur. Wlasnie jem i nic nie wylazi poza kontur.

Uzywam bezbarwnej konturowki pod nia? Uwaznie pudrujesz skore i nakladasz szminke?
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-10, 13:11   #212
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Mi też wpadły w oko .

Ja jeszcze nie miałam nic z hourglass, ale myślę, że na to się skuszę. Ciekawe jak będzie z dostępnością w Polsce (w sensie przepłacanie na stronach sprowadzających je z zagranicy) .
Coś mi się kojarzy, że jest jakaś polska stronka z kosmetykami Hourglass, ale nie mogę jej znaleźć Można też kupić ze Space NK.Od czasu do czasu jest tam darmowa dostawa.( a tak to 5 funtów do zamówień do kwoty 100 funtów, a powyżej za darmo)
Zdaje się, że te pudry mają się pojawić pod koniec lutego, więc jest jeszcze trochę czasu...
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-10, 13:15   #213
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Dobrze, przesadzilam z tym, ze jest sucha. Jest taka sucho-tlusta wlasnie. Pomylilam chyba z jakas inna szminka w takim razie Dashing. Niemniej nie wylazi nic. Przyjrzalabym sie metodzie nakladania najpierw.

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Mi też wpadły w oko .

Ja jeszcze nie miałam nic z hourglass, ale myślę, że na to się skuszę. Ciekawe jak będzie z dostępnością w Polsce (w sensie przepłacanie na stronach sprowadzających je z zagranicy) .
Ja nie jestem fanka. Przetluszcza mi skore ich puder rozswietlajacy ekspresowo. Od czasu Pryszczy Guerlain nie mialam chyba z zadnym pudrem takich problemow.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-10, 13:15   #214
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Coś mi się kojarzy, że jest jakaś polska stronka z kosmetykami Hourglass, ale nie mogę jej znaleźć Można też kupić ze Space NK.Od czasu do czasu jest tam darmowa dostawa.( a tak to 5 funtów do zamówień do kwoty 100 funtów, a powyżej za darmo)
Zdaje się, że te pudry mają się pojawić pod koniec lutego, więc jest jeszcze trochę czasu...
Ja jedną znalazłam, ale mają dużą przebitkę cenową. Wybieram się w tym roku do Londynu to może obczaję na lotnisku albo w jakimś sklepie.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-10, 13:21   #215
Leukotea
Zadomowienie
 
Avatar Leukotea
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 150
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;54076925]Nie jest sucha jak MAC, ale nie jest mokra jak Addict. Powiedzmy, ze jest sucho-tlusta . Konsystencja specyficzna. Wlasnie wysmarowalam nia rece i usta, i, szczerze, nie widze opcji, zeby wylazila poza kontur. Wlasnie jem i nic nie wylazi poza kontur.

Uzywam bezbarwnej konturowki pod nia? Uwaznie pudrujesz skore i nakladasz szminke?[/QUOTE]







[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;54076958]Dobrze, przesadzilam z tym, ze jest sucha. Jest taka sucho-tlusta wlasnie. Pomylilam chyba z jakas inna szminka w takim razie Dashing. Niemniej nie wylazi nic. Przyjrzalabym sie metodzie nakladania najpierw.

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:11 ----------



Ja nie jestem fanka. Przetluszcza mi skore ich puder rozswietlajacy ekspresowo. Od czasu Pryszczy Guerlain nie mialam chyba z zadnym pudrem takich problemow.[/QUOTE]

Ja używam pod nią konturowki z Too faced, nakladalam też z MAC i bez konturowki i za każdym razem tak samo. Z innymi pomadkami takiego problemu nie mam. Więc nie wiem może ona specjalnej "troski" potrzebuje 😊
__________________
Wybieram BALSAM i SERUM do ciała!



Szczęśliwa
Leukotea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-10, 13:28   #216
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Leukotea Pokaż wiadomość
Ja używam pod nią konturowki z Too faced, nakladalam też z MAC i bez konturowki i za każdym razem tak samo. Z innymi pomadkami takiego problemu nie mam. Więc nie wiem może ona specjalnej "troski" potrzebuje ��
Ja, jak wiem, ze moze mi sie pomadka odbijac, bo bede duzo pila (nienawidze odbitych szminek na puszkach z Cola) to nakladam pod spod bardzo sucha szminke w podobnym kolorze.

Konturowek nie uzywam. Tym bardziej bezbarwnych, ktore sa na silikonie i przyspieszaja wylazenie za kontur. Nigdy nie nakladam szminek na zaden balsam. Na Prepa MACa rowniez, bo przez swoj dziwaczny sklad przyspiesza zjadanie, wylazenie, odbijanie itp. Pierwsza warstwe szminki zawsze nakladam pedzelkiem.

Wyszlam na balkon i zrobilam zdjecie szminki. Na dole nalozylam ja normalnie, na gorze lekko rozmazalam palcem. Jest sucha i dobrze sie trzyma, ale sama w sobie bardzo nawilzajaca i dosc tlusta. To chyba najwieksze szminkowe dziwadlo, jakie mam. Widac mniej wiecej jak szminka wyglada i jaka ma konsystencje.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2016-01-10 o 13:29
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-10, 13:29   #217
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Ja jedną znalazłam, ale mają dużą przebitkę cenową. Wybieram się w tym roku do Londynu to może obczaję na lotnisku albo w jakimś sklepie.
Tak też myślałam z tymi cenami w PL-to zresztą i tak droga firma.
Jak będziesz w Londynie zajrzyj do Liberty albo stacjonarnego Space NK . Na lotniskach nigdy nie widziałam Hourglassa, to chyba zbyt niszowa marka....
Btw. u mnie Diffused Light nic nie przetłuszcza, ale je mam raczej suchą skórę - szczególnie w okresie zimowym.
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-10, 13:35   #218
Leukotea
Zadomowienie
 
Avatar Leukotea
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 150
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;54077143]Ja, jak wiem, ze moze mi sie pomadka odbijac, bo bede duzo pila (nienawidze odbitych szminek na puszkach z Cola) to nakladam pod spod bardzo sucha szminke w podobnym kolorze.

Konturowek nie uzywam. Tym bardziej bezbarwnych, ktore sa na silikonie i przyspieszaja wylazenie za kontur. Nigdy nie nakladam szminek na zaden balsam. Na Prepa MACa rowniez, bo przez swoj dziwaczny sklad przyspiesza zjadanie, wylazenie, odbijanie itp. Pierwsza warstwe szminki zawsze nakladam pedzelkiem.

Wyszlam na balkon i zrobilam zdjecie szminki. Na dole nalozylam ja normalnie, na gorze lekko rozmazalam palcem. Jest sucha i dobrze sie trzyma, ale sama w sobie bardzo nawilzajaca i dosc tlusta. To chyba najwieksze szminkowe dziwadlo, jakie mam. Widac mniej wiecej jak szminka wyglada i jaka ma konsystencje.[/QUOTE]

To muszę z nią pokombinować, bo kolor piękny. Spróbuję tak jak piszesz na jakiś suchy produkt nałożyć i wtedy zobaczę jak się będzie zachowywać.
__________________
Wybieram BALSAM i SERUM do ciała!



Szczęśliwa
Leukotea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-10, 13:38   #219
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Leukotea Pokaż wiadomość
To muszę z nią pokombinować, bo kolor piękny. Spróbuję tak jak piszesz na jakiś suchy produkt nałożyć i wtedy zobaczę jak się będzie zachowywać.
Dobra baza jest Cruella Narsa. Najlepsza baza jest jednak Ruby Woo. Sama w sobie bardzo wysusza, ale z Jacobsem dogaduje sie dobrze.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-10, 13:46   #220
Leukotea
Zadomowienie
 
Avatar Leukotea
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 150
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;54077253]Dobra baza jest Cruella Narsa. Najlepsza baza jest jednak Ruby Woo. Sama w sobie bardzo wysusza, ale z Jacobsem dogaduje sie dobrze.[/QUOTE]

Właśnie na tą Ruby woo się czaję ale mam 6 pustych opakowań z MAC i się zastanawiam czy jeszcze jest ta akcja back 2 mac? To bym skorzystała z okazji
__________________
Wybieram BALSAM i SERUM do ciała!



Szczęśliwa
Leukotea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-10, 13:53   #221
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Tak też myślałam z tymi cenami w PL-to zresztą i tak droga firma.
Jak będziesz w Londynie zajrzyj do Liberty albo stacjonarnego Space NK . Na lotniskach nigdy nie widziałam Hourglassa, to chyba zbyt niszowa marka....
Btw. u mnie Diffused Light nic nie przetłuszcza, ale je mam raczej suchą skórę - szczególnie w okresie zimowym.
Dzięki za rady - zajrzę tam. Polecasz jeszcze coś fajnego, a niedostępnego w Polsce? Wyjazd planuję w czerwcu/lipcu, ale nie zaszkodzi pomyśleć o zakupach wcześniej .
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-10, 13:53   #222
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Leukotea Pokaż wiadomość
Właśnie na tą Ruby woo się czaję ale mam 6 pustych opakowań z MAC i się zastanawiam czy jeszcze jest ta akcja back 2 mac? To bym skorzystała z okazji
MAC wysusza a Jacobs, choc pielegnuje to lubi sie odbijac na puszkach i kubkach. Bez jedzenia i picia obie szminki trzymaja sie rownie dobrze.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-10, 14:28   #223
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Kupilam polecany krem pod oczy Organiqueteraz tyzlko musze o nim pamietac
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-10, 14:35   #224
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Ja też już się szykuję na te rozświetlacze Szczególnie, że w moim Diffused Light pokazało się dno, tak dobry jest

Te nowe pudry mogą być stosowane również na mokro, co mnie bardzo cieszy, bo ostatnio polubiłam się też z różami w kremie ( Stila)
Hourglass zaleca stosowanie ich z nową gąbeczką. Przypomina beauty blendera, tylko jest pewnie bardziej zbita i inaczej wyprofilowana. Ale zwykłe pędzle też pewnie dadzą radę.
Też uwielbiam Diffused Light Cudownie rozświetla i zmiękcza rysy.
Na ten rozświetlacz raczej na pewno się skuszę

Cytat:
Napisane przez Leukotea Pokaż wiadomość
I mam jeszcze jedno pytanie: ma któraś z Was krem pod oczy KIehl'sa? Do tej pory używałam Clinique All about eyes rich, kończę słoiczek i mam wrażenie że ten krem w ogóle nie nawilża mojej skóry pod oczami. Ma któraś z was porównanie tych dwóch kremów?
Miałam oba i u mnie All About Eyes Rich też nic nie zdziałał. Kiehl's z awokado za to bardzo polecam, używam go stale i uwielbiam. Nawilża wspaniale. Tylko trzeba przyzwyczaić się do sposobu aplikacji - nie należy od razu próbować go do końca rozsmarować, bo będzie się rozprowadzał tępo. U mnie najlepiej sprawdza się opcja rozprowadzenia go z grubsza pod okiem, wklepania lekko, odczekania chwilę, a potem "doklepania" i wszystko ładnie się wchłonie. Nie znalazłam póki co lepszego kremu pod oczy (a mam saharkę pod oczami), tak więc z czystym sumieniem polecam
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-10, 14:49   #225
Leukotea
Zadomowienie
 
Avatar Leukotea
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 150
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Też uwielbiam Diffused Light Cudownie rozświetla i zmiękcza rysy.
Na ten rozświetlacz raczej na pewno się skuszę



Miałam oba i u mnie All About Eyes Rich też nic nie zdziałał. Kiehl's z awokado za to bardzo polecam, używam go stale i uwielbiam. Nawilża wspaniale. Tylko trzeba przyzwyczaić się do sposobu aplikacji - nie należy od razu próbować go do końca rozsmarować, bo będzie się rozprowadzał tępo. U mnie najlepiej sprawdza się opcja rozprowadzenia go z grubsza pod okiem, wklepania lekko, odczekania chwilę, a potem "doklepania" i wszystko ładnie się wchłonie. Nie znalazłam póki co lepszego kremu pod oczy (a mam saharkę pod oczami), tak więc z czystym sumieniem polecam
To fajnie, że się sprawdza. Ja zmarszczek jeszcze jako takich nie mam, zależy mi na maksymalnym nawilżeniu, czego zachwalany Clinique mi nie zapewnił.
__________________
Wybieram BALSAM i SERUM do ciała!



Szczęśliwa
Leukotea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-10, 15:12   #226
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Kupilam polecany krem pod oczy Organiqueteraz tyzlko musze o nim pamietac
Ciekawa jestem Twoich wrażeń U mnie jak na razie jest ok, ale muszę przyznać, że mógłby być bardziej treściwy. Pod makijażem spisuje się dobrze. W sumie jeszcze krótko go używam, więc to takie pierwsze wrażenia.

---------- Dopisano o 16:12 ---------- Poprzedni post napisano o 16:09 ----------

Co do All About Eyes Rich - kiedyś go używałam, gdy byłam (dużo) młodsza i zupełnie się u mnie nie sprawdził Miałam wręcz wrażenie, że wysuszył mi skórę pod oczami. Nigdy nie rozumiałam zachwytów nad tym kremem.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-10, 15:21   #227
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Dzięki za rady - zajrzę tam. Polecasz jeszcze coś fajnego, a niedostępnego w Polsce? Wyjazd planuję w czerwcu/lipcu, ale nie zaszkodzi pomyśleć o zakupach wcześniej .
Pewnie, że trzeba o tym wcześniej pomyśleć, bo wierz mi, jak już wejdziesz np.do Selfridges to możesz stracić rozum, takie tam jest szaleństwo marek
Z marek niedostępnych w Polsce w Selfridżu na Oxford St. jest na przykład duże stoisko Charlotte Tilbury ( cienie), Suqqu ( pędzle używane przez Lisę Eldridge, niestety baaardzo drogie), NARS ( szminki Audacious, róże)Jo Malone ( koniecznie stestuj ich perfumy) i M.A.C.
To stoisko MACa, jak mi powiedziała ich konsultantka, to "the busiest MAC corner in the world" i to jest poważny zawrót głowy

Liberty( na Regent St.) jest o wiele spokojnieszy i ma piękne wnętrza. Są tam m.in. Pixie, Laura Mercier ( większy asortyment niż w naszym Dougu, tam kupiłam jej świetny podkład mineralny w pudrze w odcieniu niedostępnym w PL), Nars, Hourglass i wiele innych.
Kupiłam też ukochany róż Benefit"Dandelion", którego nie ma już w PL.
Ceny MACa w w Londynie wcale nie są niższe niż w Polsce, chyba że będziesz kupować na lotnisku. Ja leciałam z powrotem z lotniska w Stafford i byłam zaskoczona dostępnością niektórych marek .Tam kupiłam perfumy Jo Malone ( bodajże 10 funtów taniej niż w Selfridżu), kilka rzeczy w MACu ( były też limitowanki) , Burberry i Bobbi Brown.

Z marek drogeryjnych warto przyjrzeć się marce No7. Są też kosmetyki np. L'oreala czy Maybelline, które są niedostępne w drogeriach w PL.

Uff, ale się rozpisałam, ale przyjemnie było powspominać

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Też uwielbiam Diffused Light Cudownie rozświetla i zmiękcza rysy.
On u mnie też tak działa. Istny photoshop Używam ostatnio do niego pędzla Hakuro H50S i stempluję
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-10, 15:49   #228
elizka1987
Zakorzenienie
 
Avatar elizka1987
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 935
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Pewnie, że trzeba o tym wcześniej pomyśleć, bo wierz mi, jak już wejdziesz np.do Selfridges to możesz stracić rozum, takie tam jest szaleństwo marek
Z marek niedostępnych w Polsce w Selfridżu na Oxford St. jest na przykład duże stoisko Charlotte Tilbury ( cienie), Suqqu ( pędzle używane przez Lisę Eldridge, niestety baaardzo drogie), NARS ( szminki Audacious, róże)Jo Malone ( koniecznie stestuj ich perfumy) i M.A.C.
To stoisko MACa, jak mi powiedziała ich konsultantka, to "the busiest MAC corner in the world" i to jest poważny zawrót głowy

Liberty( na Regent St.) jest o wiele spokojnieszy i ma piękne wnętrza. Są tam m.in. Pixie, Laura Mercier ( większy asortyment niż w naszym Dougu, tam kupiłam jej świetny podkład mineralny w pudrze w odcieniu niedostępnym w PL), Nars, Hourglass i wiele innych.
Kupiłam też ukochany róż Benefit"Dandelion", którego nie ma już w PL.
Ceny MACa w w Londynie wcale nie są niższe niż w Polsce, chyba że będziesz kupować na lotnisku. Ja leciałam z powrotem z lotniska w Stafford i byłam zaskoczona dostępnością niektórych marek .Tam kupiłam perfumy Jo Malone ( bodajże 10 funtów taniej niż w Selfridżu), kilka rzeczy w MACu ( były też limitowanki) , Burberry i Bobbi Brown.

Z marek drogeryjnych warto przyjrzeć się marce No7. Są też kosmetyki np. L'oreala czy Maybelline, które są niedostępne w drogeriach w PL.

Uff, ale się rozpisałam, ale przyjemnie było powspominać

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:19 ----------

On u mnie też tak działa. Istny photoshop Używam ostatnio do niego pędzla Hakuro H50S i stempluję
Na Charlotte Tilbury planowałam właśnie zerknąć. Suqqu też mnie kusi - bo właśnie u Lisy się na te produkty napatrzyłam. Z No7 mam dwie szminki (kupiłam kiedyś jak się na Stansted przesiadałam), ale planuje jeszcze coś obejrzeć, bo na lotnisku nie mieli wszystkiego co chciałam.
A pamiętasz czy MAC wypadał taniej na lotnisku niż stacjonarnie?
A z ciuchów co polecasz? Planuję na pewno do TopShop uderzyć.
__________________
Ciężki jest los współczesnej kobiety. Musi ubierać się jak chłopak,
wyglądać jak dziewczyna, myśleć jak mężczyzna i pracować jak koń.

elizka1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-10, 16:03   #229
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez elizka1987 Pokaż wiadomość
Na Charlotte Tilbury planowałam właśnie zerknąć. Suqqu też mnie kusi - bo właśnie u Lisy się na te produkty napatrzyłam. Z No7 mam dwie szminki (kupiłam kiedyś jak się na Stansted przesiadałam), ale planuje jeszcze coś obejrzeć, bo na lotnisku nie mieli wszystkiego co chciałam.
A pamiętasz czy MAC wypadał taniej na lotnisku niż stacjonarnie?
A z ciuchów co polecasz? Planuję na pewno do TopShop uderzyć.
MAC wypadał zdecydowanie taniej na lotnisku i trochę plułam sobie w brodę, że kupiłam kilka rzeczy w salonie. Z drugiej strony nigdy nie masz pewności z dostępnością pewnych produktów.

Pędzle Suqqu to dla mnie marzenie, mam nadzieję, że kiedyś będzie mnie na nie stać

Z ciuchów to tak jak piszesz na pewno TopShop. Ja jeszcze gorąco polecam zajrzeć do sklepów japońskiej marki Uniqlo ( kupiłam tam po przecenie bardzo dobrej jakości podcieplany płaszcz przeciwdeszczowy)oraz standardowo Primark.

Poza tym ja jestem bardzo zadowolona z marek ubrań dostępnych w Polsce ( szczególnie w okresie przecen), więc nie byłam tym tematem zbytnio zainteresowana w Londynie...
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-10, 16:11   #230
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Pewnie, że trzeba o tym wcześniej pomyśleć, bo wierz mi, jak już wejdziesz np.do Selfridges to możesz stracić rozum, takie tam jest szaleństwo marek
To ja chyba jestem wyjątek jakis, bo mimo iz byłam tam kilka razy to nie straciłam nigdy rozumu, a wręcz przeciwnie - niec mnie za bardzo nie ciagneło prócz stoiska MAC
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-10, 16:16   #231
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
To ja chyba jestem wyjątek jakis, bo mimo iz byłam tam kilka razy to nie straciłam nigdy rozumu, a wręcz przeciwnie - niec mnie za bardzo nie ciagneło prócz stoiska MAC
No i właśnie dzięki temu skoncentorwaniu na MACu nie straciłaś rozumu, Mnie wręcz zimny pot oblewał jak tak latałam od stoiska do stoiska, a ja raczej niepocąca
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-10, 16:20   #232
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
No i właśnie dzięki temu skoncentorwaniu na MACu nie straciłaś rozumu, Mnie wręcz zimny pot oblewał jak tak latałam od stoiska do stoiska, a ja raczej niepocąca
Nieee, łaziłam między stoiskami innymi, ale jakoś nic do mnie nie wołało
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-10, 16:27   #233
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nieee, łaziłam między stoiskami innymi, ale jakoś nic do mnie nie wołało
Czyli tak jakbyś sobie spacerowała
U mnie często za duży wybór to zło, prowadzi do różnych pomieszań zmysłów
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-10, 16:31   #234
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Czyli tak jakbyś sobie spacerowała
U mnie często za duży wybór to zło, prowadzi do różnych pomieszań zmysłów
Jak ide do takich sklepów, to przewaznie mam zamysł co chce nabyć, co tylko zmacać. Generalnie w większosci na macanku sie kończyło. No, chyba ze jakas limitka fajna, to się zdarzało skusić. Ale szału nie było nigdy, nei tak, jak u nas w samym macu pl, jak rzuca jakies limitki
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-10, 16:37   #235
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jak ide do takich sklepów, to przewaznie mam zamysł co chce nabyć, co tylko zmacać. Generalnie w większosci na macanku sie kończyło. No, chyba ze jakas limitka fajna, to się zdarzało skusić. Ale szału nie było nigdy, nei tak, jak u nas w samym macu pl, jak rzuca jakies limitki
Fajnie masz w tym swoim MACu, tam jest genialna przestrzeń do MACaniaNiestety poznański salon, w którym czasami bywam jest iście klaustrofobiczny- jeśli jest więcej niż dwóch klientów to już jest tłum. Niestety odbiera mi to ochotę do macania i kończy się często zakupami internetowymi
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-10, 16:46   #236
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Fajnie masz w tym swoim MACu, tam jest genialna przestrzeń do MACaniaNiestety poznański salon, w którym czasami bywam jest iście klaustrofobiczny- jeśli jest więcej niż dwóch klientów to już jest tłum. Niestety odbiera mi to ochotę do macania i kończy się często zakupami internetowymi
Eee, tam nie ma duzo miejsca, ciasno jest.
Chociaż wiesz, ostatnio nie byłam tam z 2 miesiące W listopadzie byłam na swiatecznej LE, a teraz dopiero w tym tygodniu ruszyłam sie od tamtego czasu odwiedzic maca
No i 2 rzeczy capnełam z limitek, wiec jak na mnie dosyc mało
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-10, 16:54   #237
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Aaa myślałam, że jest bardziej przestrzenny- jakoś z Twojego ostatniego zdjęcia na insta tak wydedukowałam ( a propo- wyglądasz obłędnie)

Tak, wiem o tych limitkach co je capnęłaś- jedną mam też na celowniku A niedługo będzie też nowy podkład, pędzel do niego i korektory.

A zmieniając trochę temat, jak Ci się sprawuje Earthy z Burberry?Dumam nad nim...
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-10, 16:58   #238
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Aaa myślałam, że jest bardziej przestrzenny- jakoś z Twojego ostatniego zdjęcia na insta tak wydedukowałam ( a propo- wyglądasz obłędnie)

Tak, wiem o tych limitkach co je capnęłaś- jedną mam też na celowniku A niedługo będzie też nowy podkład, pędzel do niego i korektory.

A zmieniając trochę temat, jak Ci się sprawuje Earthy z Burberry?Dumam nad nim...
Nieee, też mały. Tez 2-3 osoby i ciasno juz w sumie.
No na zdjęciu fakt, wyszedł jakis duzy, az sie zdziwiłam sama

Pewno duo masz na celowniku?
No czekam na nowy podkład z niecierpliwościa wielką

Ano własnie, jeszczem nie zdażyła Earthy uzyć
Kupiłam zaraz potem mace i je pierwsze jakoś zaczełam używać
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-10, 17:04   #239
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Pewno duo masz na celowniku?
No czekam na nowy podkład z niecierpliwościa wielką

Ano własnie, jeszczem nie zdażyła Earthy uzyć
Kupiłam zaraz potem mace i je pierwsze jakoś zaczełam używać
Myślę intensywnie o Spellbinder. A swoją drogą duo z Ellie na stronce MACa już wykupione.

Daj znać jak potestujesz Earthy. Przyda mi się Twoja opinia, bo jesteśmy podobne kolorystycznie i włosy też. Tylko oka mam szarozielone
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-10, 17:06   #240
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Myślę intensywnie o Spellbinder. A swoją drogą duo z Ellie na stronce MACa już wykupione.

Daj znać jak potestujesz Earthy. Przyda mi się Twoja opinia, bo jesteśmy podobne kolorystycznie i włosy też. Tylko oka mam szarozielone
Spellbinder jest super, ale duo Ellie przebija go zdecydowanie

A oczywiście, ze dam znac
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-17 18:22:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:32.