rozjaśnianie ciemnych farbowanych włosów czyli trudny orzech do zgryzienia ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-08-24, 18:30   #1
kingus1309
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 239

rozjaśnianie ciemnych farbowanych włosów czyli trudny orzech do zgryzienia ;)


Witam, potrzebuję drobnej porady
Moje naturalne włosy są koloru ciemny blond, natomiast od jakiegoś czasu przeszłam na brązy, co spowodowało że z każdym kolejnym farbowaniem z jasnego brązu zaczął wychodzić ciemny i tak już praktycznie pozostało.. Farbowałam szamponami Palette co teraz uważam za błąd, gdyż kolory zawsze wychodzą ciemniejsze..;/Obecnie mam typowy brąz , przy twarzy trochę ciemniejszy niż od połowy głowy. Moje włosy są dość długie sięgają poza łopatki. Strasznie chcę wrócić do jaśniejszego odcienia , chociażby do jasnego brązu , czy jakiegoś orzechowego.. Co byście doradziły drogie Panie ? Chciałabym zrobić to sama ale wiem, że to bardzo ryzykowane dla włosów.. Pozdrawiam
kingus1309 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 18:52   #2
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: rozjaśnianie ciemnych farbowanych włosów czyli trudny orzech do zgryzienia ;)

jest mega wątek o dekoloryzacji...tam Ci dziewczyny pomoga...wyszukiwarka się kłania.nie uzsykasz jasnego koloru,bez rozjaśnienia...niestety. https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=311500

Edytowane przez agata456
Czas edycji: 2011-08-24 o 18:55
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 21:07   #3
Oldziunia
Rozeznanie
 
Avatar Oldziunia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 529
Dot.: rozjaśnianie ciemnych farbowanych włosów czyli trudny orzech do zgryzienia ;)

jeden rozjaśniacz (najlepiej ze ściąganiem koloru radzi sobie Joanna Intensiv Blond), a na to farba w kolorze w jakim potrzebujesz
nie jest to aż tak ryzykowne także możesz bez problemu próbować sama
__________________

Oldziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-24, 22:35   #4
kingus1309
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 239
Dot.: rozjaśnianie ciemnych farbowanych włosów czyli trudny orzech do zgryzienia ;)

ok dziękuję, właśnie przeglądam tamten wątek co bardzo mi się przyda
kingus1309 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 13:40   #5
wiolxa4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Dot.: rozjaśnianie ciemnych farbowanych włosów czyli trudny orzech do zgryzienia ;)

dzisiaj pierwszy raz sama rozjaśniłam sobie włosy użyłam rozjaśniacza sayos
efekt rewelacja,zero żółtego czy rudego wyszedł bardzo jasny bląd
polecam!!
wiolxa4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 15:36   #6
agata456
Zakorzenienie
 
Avatar agata456
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 323
Dot.: rozjaśnianie ciemnych farbowanych włosów czyli trudny orzech do zgryzienia ;)

Cytat:
Napisane przez wiolxa4 Pokaż wiadomość
dzisiaj pierwszy raz sama rozjaśniłam sobie włosy użyłam rozjaśniacza sayos
efekt rewelacja,zero żółtego czy rudego wyszedł bardzo jasny bląd
polecam!!
jaki kolor rozjaśniałaś.Bo jeżeli czerń,czy ciemny brąz to normalnie nie uwierzę,że wyszedł Ci jasny blond...
agata456 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-25, 15:43   #7
dyciaa
Raczkowanie
 
Avatar dyciaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 461
Dot.: rozjaśnianie ciemnych farbowanych włosów czyli trudny orzech do zgryzienia ;)

ja chyba pójdę do fryzjera. Tylko farba mi została jeszcze do wykorzystania :< palette :< a szkoda mi wyrzucić...
__________________
Zapuszczam włosy!
24cm (14 VI 2012)->26cm (15 VII 2012)---->ścięłam ---->29 (19 V 2013)--->32cm (15 X 2013) ---> 60cm
dyciaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-26, 18:05   #8
wiolxa4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 2
Dot.: rozjaśnianie ciemnych farbowanych włosów czyli trudny orzech do zgryzienia ;)

Cytat:
Napisane przez agata456 Pokaż wiadomość
jaki kolor rozjaśniałaś.Bo jeżeli czerń,czy ciemny brąz to normalnie nie uwierzę,że wyszedł Ci jasny blond...
rozjaśniałam ciemny bląd + trochę siwków
a włosy wcale nie zniszczone
wiolxa4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-30, 14:40   #9
Kakusia
Zakorzenienie
 
Avatar Kakusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 306
Dot.: rozjaśnianie ciemnych farbowanych włosów czyli trudny orzech do zgryzienia ;)

To może ktoś będzie potrafił mnie doradzić tutaj

Bo od dłuższego czasu farbuje włosy na jasne brązy (ostatnie dwa farbowania - orzechowy brąz z Syoss). Ostatnie farbowanie 3 miesiące temu i max 2cm odrostu. (nie pytajcie o mój naturalny kolor bo już sama nie wiem i nie pamiętam - był bardzo ciemny blond a od farbowania stał się szatynowaty raczej w ciepłej tonacji)
A teraz chciałabym radykalniej - mieć jaśniejszy kolor, ale coś miodowego, karmelkowego. (wiem że jest osobny wątek dot. karmelowych włosów ale jak tam czytam to już zupełnie mam mętlik w głowie!).

No i nie wiem czym teraz zafarbować skoro na głowie poprzedni wyblakły kolor orzechowy brąz....
Zaryzykować jakimś miodowym blondem ? Czy najpierw rozjaśniacz a potem farba ?

Poradźcie bo jestem zupełnym laikiem w temacie jaśniejszych włosów.
__________________
Nasz Ślub

Nasza Córunia



Moje drugie serce, inny rytm Mego życia - Dominiczka

Edytowane przez Kakusia
Czas edycji: 2011-08-30 o 14:41
Kakusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 18:29   #10
Oldziunia
Rozeznanie
 
Avatar Oldziunia
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 529
Dot.: rozjaśnianie ciemnych farbowanych włosów czyli trudny orzech do zgryzienia ;)

Cytat:
Napisane przez Kakusia Pokaż wiadomość
To może ktoś będzie potrafił mnie doradzić tutaj

Bo od dłuższego czasu farbuje włosy na jasne brązy (ostatnie dwa farbowania - orzechowy brąz z Syoss). Ostatnie farbowanie 3 miesiące temu i max 2cm odrostu. (nie pytajcie o mój naturalny kolor bo już sama nie wiem i nie pamiętam - był bardzo ciemny blond a od farbowania stał się szatynowaty raczej w ciepłej tonacji)
A teraz chciałabym radykalniej - mieć jaśniejszy kolor, ale coś miodowego, karmelkowego. (wiem że jest osobny wątek dot. karmelowych włosów ale jak tam czytam to już zupełnie mam mętlik w głowie!).

No i nie wiem czym teraz zafarbować skoro na głowie poprzedni wyblakły kolor orzechowy brąz....
Zaryzykować jakimś miodowym blondem ? Czy najpierw rozjaśniacz a potem farba ?

Poradźcie bo jestem zupełnym laikiem w temacie jaśniejszych włosów.
raczej nie daloby rady, zeby jasniejsza farba chwycila na ciemniejsza, wiec ja bym nawet nie probowala, bo raczej efekt bedzie zaden, wiec najpierw rozjasniacz, a potem farba
__________________

Oldziunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-31, 18:49   #11
Laurelindorenan
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 522
Dot.: rozjaśnianie ciemnych farbowanych włosów czyli trudny orzech do zgryzienia ;)

Ewentualnie ciemny kolor można zdjąć dekoloryzatorem redukcyjnym (nie rozjaśniaczem), np. Elgon czy Renee Blanche. Zdejmuje kolor, a sam w sobie nie rozjaśnia, więc zostanie Ci coś zbliżonego do Twojego naturalnego koloru włosów, choć może być trochę jaśniejszy i wpadać w rudy, bo włosy zawsze będą nieco utlenione po dotychczasowych farbach. Tylko potem trzeba będzie bardzo dokładnie umyć włosy, najlepiej kilkakrotnie (w przeciwnym razie lubią ciemnieć po jakimś czasie) i użyć farby o kilka tonów jaśniejszej od pożądanej, bo "łapie" aż za mocno.

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...t=elgon+assist
Laurelindorenan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:44.