brak miesiączki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-28, 15:17   #1
zaklopotanazyciem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 2
Unhappy

brak miesiączki


Witam. Mam problem odnośnie spóźniającej się miesiączki. Sytuacja jest dziwna. Współżyłam na początku sierpnia. 20 sierpnia dostałam normalnie okres. A teraz ani śladu. Dodam,że przebywałam 5 tygodniu za granicą gdzie pracowałam. Byłą to praca fizyczna, mało snu, przemęczenie. Czy tym może być spowodowany brak miesiączki ? Czy przemęczenie i ciężka praca może mieć wpływa na zatrzymanie miesiączki ? Teraz okres spóźnia mi sie 9 dni, a zawsze dostawałam co do dnia.
zaklopotanazyciem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-28, 15:38   #2
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: brak miesiączki

Cytat:
Napisane przez zaklopotanazyciem Pokaż wiadomość
Witam. Mam problem odnośnie spóźniającej się miesiączki. Sytuacja jest dziwna. Współżyłam na początku sierpnia. 20 sierpnia dostałam normalnie okres. A teraz ani śladu. Dodam,że przebywałam 5 tygodniu za granicą gdzie pracowałam. Byłą to praca fizyczna, mało snu, przemęczenie. Czy tym może być spowodowany brak miesiączki ? Czy przemęczenie i ciężka praca może mieć wpływa na zatrzymanie miesiączki ? Teraz okres spóźnia mi sie 9 dni, a zawsze dostawałam co do dnia.
Zmeczenie, stres, przepracowanie moze miec wplyw na cykl. Jesli okres bedzie sie spoznial 2tygodnie, idz do lekarza. Moze bedzie trzeba okres wywolac lekami.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-28, 15:40   #3
zaklopotanazyciem
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 2
Dot.: brak miesiączki

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość
Zmeczenie, stres, przepracowanie moze miec wplyw na cykl. Jesli okres bedzie sie spoznial 2tygodnie, idz do lekarza. Moze bedzie trzeba okres wywolac lekami.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
poczekam jeszcze te kilka dni, ale nie ukrywam, że jakoś się boję.
zaklopotanazyciem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-28, 16:43   #4
Nasza777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1
Dot.: brak miesiączki

Witam, od tygodnia spoznia mi sie okres mam bole brzucha takie jak przy okresie a do tego dziwne klucie w brzuchu. Robiłam trzy testy ciazowe ktore wyszly negatywnie. Nie mam objawow ciazy takich jak wymioty, zawroty glowy itp Czy mimo negatywnych testow moge byc jednak w ciaży ? Czy moze moje objawy mogą byc spowodowane jakąs chorobą ? prosze o odpowiedz, dziekuje
Nasza777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-28, 18:53   #5
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: brak miesiączki

Cytat:
Napisane przez Nasza777 Pokaż wiadomość
Witam, od tygodnia spoznia mi sie okres mam bole brzucha takie jak przy okresie a do tego dziwne klucie w brzuchu. Robiłam trzy testy ciazowe ktore wyszly negatywnie. Nie mam objawow ciazy takich jak wymioty, zawroty glowy itp Czy mimo negatywnych testow moge byc jednak w ciaży ? Czy moze moje objawy mogą byc spowodowane jakąs chorobą ? prosze o odpowiedz, dziekuje
Na objawy, ktore podalas, i tak byloby za wczesnie. Testy negatywne = ciazy nie ma. Jak sie wyluzujesz i przestaniesz stresowac, okres przyjdzie.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-30, 10:22   #6
ecoeconomy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 17
Dot.: brak miesiączki

Witam. Miesiączkuje regularnie. Okres spóźniał mi się może kiedyś jeden dzień. Cykle mam 28-29 dni. 27 sierpnia 2016 r. dostałam okres. Trwał on 4 dni. Następny okres powinnam dostać 24 września. Dziś mamy 30. Robiłam dwa testy. Jeden wyszedł pozytywny(jasna druga kreska), drugi robiony 2 dni później negatywy. Dziś zauważyłam ze mam jakieś brązowe ślady na papierze toaletowym. Brzuch boli mnie od 2 tygodni. Byłam u ginekologa 27 września. Powiedział, że w ciązy raczej nie jestem. Przepisał luteinę. Czy mogę być w ciązy ? Czy okres to mogą byc te brązowe plamienia ??
ecoeconomy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-30, 10:26   #7
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: brak miesiączki

Cytat:
Napisane przez ecoeconomy Pokaż wiadomość
Witam. Miesiączkuje regularnie. Okres spóźniał mi się może kiedyś jeden dzień. Cykle mam 28-29 dni. 27 sierpnia 2016 r. dostałam okres. Trwał on 4 dni. Następny okres powinnam dostać 24 września. Dziś mamy 30. Robiłam dwa testy. Jeden wyszedł pozytywny(jasna druga kreska), drugi robiony 2 dni później negatywy. Dziś zauważyłam ze mam jakieś brązowe ślady na papierze toaletowym. Brzuch boli mnie od 2 tygodni. Byłam u ginekologa 27 września. Powiedział, że w ciązy raczej nie jestem. Przepisał luteinę. Czy mogę być w ciązy ? Czy okres to mogą byc te brązowe plamienia ??
A zabezpieczasz sie?

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-30, 10:39   #8
ecoeconomy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 17
Dot.: brak miesiączki

Tak, jednak zdarzyło się też bez zabezpieczenia, ale przed okresem, gdy dni są nie płodne.
ecoeconomy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-30, 10:57   #9
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: brak miesiączki

Cytat:
Napisane przez ecoeconomy Pokaż wiadomość
Tak, jednak zdarzyło się też bez zabezpieczenia, ale przed okresem, gdy dni są nie płodne.
Skoro jeden test wyszedl pozytywny, a drugi negatywny, to zrobilabym jeszcze jeden test lub poszla na badania krwi.

Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-10-21, 12:14   #10
Sceptycznaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 123
Dot.: brak miesiączki

Skoro byłaś u ginekologa ipowiedział ci ze to nie ciąża to nie ma sie czym przejmować
Sceptycznaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-10-21 13:14:39


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:49.