Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3 - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-09-11, 14:17   #2851
Fps
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Jasło
Wiadomości: 186
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez retinoistka Pokaż wiadomość
Gdzie robiłaś poprawkę po Szczycie? Proszę o informację - mój nos dopiero się goi, ale jestem trochę przerażona początkowym efektem.

---------- Dopisano o 15:24 ---------- Poprzedni post napisano o 15:08 ----------


Jestem w takiej samej sytuacji jak ty - mój nos po operacji też "gwizda" przy wdechu i wydechu. Czy robiłeś poprawkę?
jeszcze nie robiłem, ale bardzo chce zrobić, najbardziej mnie boli to ze wydanie tak olbrzymiej kwoty pieniędzy, nie zmieniło wygladu mojego nosa obecnie mam umówiony termin u doktora na 16 października, doktor powiedział ze wszystko musi obejrzeć i wtedy będziemy podejmować decyzje, co do kosztów poprawki zapewnił, ze nic nie będzie kosztowało , na razie czekam do października, z tego co mi wiadomo, poprawkę byla by gdzieś za rok, gdyż takie odlegle terminy sa u Krawczyńskiego, no nic czekamy dalej
__________________
CKN Krawczyśńki Łódz 7.02.2017
3lata po operacji, lewa przegroda zatkana w 90%, prawa nie lepiej, czekam na telefon od 17 lutego 2020 , co robimy dalej....
doktor obiecał, ze na poprawce zmniejszy nos jeszcze bardziej, bo sam przyznał ze operacja słabo sie udała
Fps jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-18, 16:07   #2852
Annalinee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Weronika_20 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, ja miałam całkowitą korekte noska u Doktora Zachary jakieś 4 i pół miesiąca temu.
W tym momencie moge powiedzieć, że była to najlepsza decyzja w moim życiu!
Jestem zachwycona efektem, opieką pooperacyjną, rekonwalescencją, wszystko idelanie!
Jeśli zastanawiacie sie, jakiego chirurga wybrać, naprawde moge Wam z czystym sercem polecić Dr Zachare. :

Możesz coś wiecej na ten temat napisać, czy na konsultacji można od razu umówić termin operacji, jak wyglada opieka pierwszą dobę po zabiegu itp?
noszę się z zamiarem zoperowania mojego wielkiego nosa właśnie u Zachary, i jestem bardzo ciekawa co i jak
Annalinee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-19, 13:29   #2853
telimena878
Raczkowanie
 
Avatar telimena878
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 377
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

U mnie temat operacji powrócił...w sensie wiem, że nie zaznam spokoju jak jej nie zrobię a zrobię najszybciej w polowie sierpnia przyszłego roku...nie wiem co gorsze narzekać cale zycie na swój nos czy narzekać z powodu nieudanej operacji ..jak was czytam to chyba mało która z was jest zadowolona z efektu i to mnie najbardziej martwi ,bo ja mam dość słabą psychikę i niecierpliwa jestem....
telimena878 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-19, 15:14   #2854
Liara_Tsoni
Wtajemniczenie
 
Avatar Liara_Tsoni
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2 056
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez telimena878 Pokaż wiadomość
U mnie temat operacji powrócił...w sensie wiem, że nie zaznam spokoju jak jej nie zrobię a zrobię najszybciej w polowie sierpnia przyszłego roku...nie wiem co gorsze narzekać cale zycie na swój nos czy narzekać z powodu nieudanej operacji ..jak was czytam to chyba mało która z was jest zadowolona z efektu i to mnie najbardziej martwi ,bo ja mam dość słabą psychikę i niecierpliwa jestem....
Osuch zadowolone nie mają potrzeby całe czas o tym pisać bo już wszystko ok z ich nosami

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka
Liara_Tsoni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-20, 07:56   #2855
telimena878
Raczkowanie
 
Avatar telimena878
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 377
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Czytałam same dobre opinie o doktorze Zachara,skłaniałabym się bardziej ku niemu .Chce zadzwonić i się umówić na wizyte
telimena878 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-24, 21:18   #2856
Czarnuszka8812
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 6
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Hej
Jestem tu nowa ale podczytuje już od jakiegoś czasu, chociaż widzę że zrobiło się tu cicho

Byłam kilka dni temu u dr Krawczynskiego na wizycie i od razu zaklepalam sobie termin na czerwiec, gdzie jechałam z myślą że w styczniu gdy będą ferie będę już po to już moje drugie podejście, wcześniej byłam u dr 4 lata temu i na konsultacji się skończyło bo kasa, bo ciąża i tak zeszło a nos się za mną ciągnie jak smród po gaciach
Wpłaciłam na konto zaliczkę, żebym czuła że zaczyna się już jednak coś dziać, teraz tylko czekać jedyna osoba która wie, jest mój mąż i nie wiem czy przez operacja komukolwiek powiem
Byłoby miło gdyby forum ożyło, zawsze to raźniej
Jest ktoś jeszcze kto jest przed operacją??
I czy jest tu jakaś osoba, która po operacji nie miała problemów ze zdretwiala wargą? Szczerze to nigdy o tym nie słyszałam i nie miałam pojecia, że takie coś się dzieje i bardziej tym się stresuje niż ogromnymi sińcami
Czarnuszka8812 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-25, 13:45   #2857
Darkana
Raczkowanie
 
Avatar Darkana
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 156
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Dziewczyny a robiła może któraś operacje nosa w tym szpitalu w Komorowicach orthos ? Chodzi mi o zmniejszenie nosa i usunięcie tzw "garba" miała któraś tam wykonywane/
Darkana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-09-27, 10:27   #2858
zan123
Raczkowanie
 
Avatar zan123
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 339
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Witajcie Kochane,

Od pewnego czasu noszę się z zamiarem operacji nosa. Mój własny jest za duży <brzydal> Decyzji jeszcze nie podjęłam, ale koresponduje meilowo z Dr. Zacharą w celu ustalenia szczegółów operacji. Do doktora przekonały mnie zdjęcia jego "prac" na Instagramie. Wrażenia z kontaktu mailowego z doktorem są takie sobie - odpowiada z dużym opóźnieniem i zdawkowo udziela informacji. Zdaję sobie sprawę z tego, że decyzja o wyborze lekarza powinna opierać się m.inn. na wrażeniu z interakcji face-to-face, jednak z racji iż mieszkam w Warszawie moją intencją jest pojechać na konsultację i od razu poddać się operacji
Wiem, trochę odważnie Jednak można powiedzieć iż jestem weteranką operacji Miałam już operację piersi u dr. Stańczaka w Warszawie i poprawkę u tego samego lekarza. Mimo pozytywnego odbioru podczas konsultacji, uważam że lekarz ten nie sprostał zadaniu, więc jak się okazuje odczucia w trakcie konsultacji nie do końca są wymierne jeśli chodzi o efekt operacji i zadowolenia po

Podsumowując, czy mogłyby odezwać się do mnie publicznie na forum lub na priv osoby, które poddały się operacji nosa u Dr. Zachary z opinią o tym chirurgu?
Ewentualnie którego z warszawskich chirurgów polecacie?

Buziaki,
Zan
__________________
10.06.2013 J.S. Warszawa. Mentor CPG 322, 330cc
06.12.2013 Poprawka. Tym razem będzie idealnie
zan123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-29, 19:35   #2859
ZajeteNazwy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Warszawa to nie Uk, lepiej pojedź na wizytę, tym bardziej, że dr poprzez swoje lakoniczne maile wykazuje prawdopodobnie delikatną niechęć - on się napisze, bo prowokujesz wirtualną konsultację, na dodatek pewnie chciałby zobaczyć z czym ma do czynienia, a Ty nagle znikniesz. Wejdź na forum Beauty, jest tam wątek o tym dr.

Edytowane przez ZajeteNazwy
Czas edycji: 2017-09-29 o 19:37
ZajeteNazwy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-29, 21:01   #2860
zan123
Raczkowanie
 
Avatar zan123
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 339
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez ZajeteNazwy Pokaż wiadomość
Warszawa to nie Uk, lepiej pojedź na wizytę, tym bardziej, że dr poprzez swoje lakoniczne maile wykazuje prawdopodobnie delikatną niechęć - on się napisze, bo prowokujesz wirtualną konsultację, na dodatek pewnie chciałby zobaczyć z czym ma do czynienia, a Ty nagle znikniesz. Wejdź na forum Beauty, jest tam wątek o tym dr.
Jestem umówiona na konsultację w Łodzi w listopadzie. Nomen omen właśnie na Beauty poznałam nazwę kliniki, w której przyjmuje w Łodzi i sama do nich zadzwoniłam umówić się na wizytę. Doktor na moje pytanie nt. możliwej konsultacji wymienił jedynie Wrocław (termin koniec roku) oraz Polanicę, gdzie mam zdecydowanie za daleko. Nie chcę fundować mojemu niespełna 2-latkowi takiej wyprawy, skoro mam inne alternatywy...
__________________
10.06.2013 J.S. Warszawa. Mentor CPG 322, 330cc
06.12.2013 Poprawka. Tym razem będzie idealnie

Edytowane przez zan123
Czas edycji: 2017-09-29 o 21:02
zan123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-30, 10:43   #2861
ojp
Wtajemniczenie
 
Avatar ojp
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 2 241
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Hej! Zastanawiam się czy ktoś ma podobny problem do mojego. Mój nos nie ma żadnego garba, ale jego zakończenie wygląda jak kulka. Czy ktoś z Was miał taki problem i poddał się operacji/zabiegowi? Jeśli tak to gdzie i jaki jest koszt?

Pozdrawiam!
__________________
"Eat clean, train hard and surround yourself with those on the same mission as you".

Aparatka: 16.08.2007-10.09.2009
11.03.2015-?

Walczę:
82,6 kg --> 80,2 kg --> 75,9 ?

cel I: 79 kg
cel II: 75 kg
cel III: 71 kg

"Per aspera ad astra".
ojp jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-02, 17:03   #2862
Viann
Raczkowanie
 
Avatar Viann
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 310
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Moja końcówka nosa też wyglądała jak kulka, ale nie to było moim problemem - miałam lekki garbek i skrzywienie, a do tego opadający tzw. "smutny" nos. Miałam robioną całkowitą korektę nosa, ale z tego co wiem można wykonać tylko korektę chrząstki i jest to dużo tańsze. Kto powiedział, że na operację można iść tylko z wielkim garbem?
Tylko jedna rzecz - mi lekarz powiedział, że choćbym chciała (nie chciałam) nigdy nie będę mieć spiczastego nosa, bo mam grubą skórę na nosie i dlatego ona zawsze się będzie układać bardziej na okrągło. Mi to osobiście nie przeszkadza, końcówka i tak wyszła smuklejsza z tej operacji.

Jedyna wada grubej skóry jaką widzę to taka, że ta skóra mi się nie do końca całkiem "przykleiła" z powrotem do nosa, jeśli wiecie o co chodzi - po noszeniu okularów mam głębokie odciski od nosków
Viann jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-03, 21:11   #2863
zan123
Raczkowanie
 
Avatar zan123
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 339
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Kochana, gdzie robiłaś nosek?

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Viann Pokaż wiadomość
Moja końcówka nosa też wyglądała jak kulka, ale nie to było moim problemem - miałam lekki garbek i skrzywienie, a do tego opadający tzw. "smutny" nos. Miałam robioną całkowitą korektę nosa, ale z tego co wiem można wykonać tylko korektę chrząstki i jest to dużo tańsze. Kto powiedział, że na operację można iść tylko z wielkim garbem?
Tylko jedna rzecz - mi lekarz powiedział, że choćbym chciała (nie chciałam) nigdy nie będę mieć spiczastego nosa, bo mam grubą skórę na nosie i dlatego ona zawsze się będzie układać bardziej na okrągło. Mi to osobiście nie przeszkadza, końcówka i tak wyszła smuklejsza z tej operacji.

Jedyna wada grubej skóry jaką widzę to taka, że ta skóra mi się nie do końca całkiem "przykleiła" z powrotem do nosa, jeśli wiecie o co chodzi - po noszeniu okularów mam głębokie odciski od nosków
Kochana, u kogo robiłaś nosek?
__________________
10.06.2013 J.S. Warszawa. Mentor CPG 322, 330cc
06.12.2013 Poprawka. Tym razem będzie idealnie
zan123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-06, 16:18   #2864
Perfekcj0nistka
Zakorzenienie
 
Avatar Perfekcj0nistka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 3 080
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez ojp Pokaż wiadomość
Hej! Zastanawiam się czy ktoś ma podobny problem do mojego. Mój nos nie ma żadnego garba, ale jego zakończenie wygląda jak kulka. Czy ktoś z Was miał taki problem i poddał się operacji/zabiegowi? Jeśli tak to gdzie i jaki jest koszt?

Pozdrawiam!
Tez mam ten problem... Ehh, okropnie to wyglada - zwlaszcza na zdjeciach.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Perfekcj0nistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-13, 10:05   #2865
Hipnagogia
Wtajemniczenie
 
Avatar Hipnagogia
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: blabla
Wiadomości: 2 008
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Weronika_20 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, ja miałam całkowitą korekte noska u Doktora Zachary jakieś 4 i pół miesiąca temu.
W tym momencie moge powiedzieć, że była to najlepsza decyzja w moim życiu!
Jestem zachwycona efektem, opieką pooperacyjną, rekonwalescencją, wszystko idelanie!
Jeśli zastanawiacie sie, jakiego chirurga wybrać, naprawde moge Wam z czystym sercem polecić Dr Zachare.
Też myślę o tym doktorze. Mam co prawda ustalony już termin u dra Skupina, ale jakoś nie jestem przekonana Tutaj mam ten komfort, że jego klinika znajduje się w mieście którym mieszkam...Natomiast do Zachary musiałabym jechać pół Polski. Stąd moje pytanie, czy któraś z Was robiła zabieg daleko od swojego miejsca zamieszkania? Od razu wracałyście do domu czy siedziałyście na miejscu do czasu zdjęcia gipsu?

Ja się jeszcze obawiam, że coś by się wydarzyło po jakimś czasie i weź tu teraz gnaj tyle km. Oglądałam ostatnio na Youtube materiał o dziewczynie, która dostała krwotoku po zabiegu i od razu musiała iść na stół operacyjny. Nie powiem, wystraszyło mnie to i sama już nie wiem co robić
Hipnagogia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-14, 19:14   #2866
eveline86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 11
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Witam!

Jestem 3 tydgonie po pełnej korekcie nosa. Miałam łamaną kość, prostowaną przegrodę i modelowane chrząski-końcówkę nosa. Opuchlizna się jeszcze utrzymuje. Końcówka nosa jest bardzo okrągła. Zdecydowanie za bardzo. Czy masowanie jej i ugniatanie może sprawić, że stanie się ona bardziej szpiczasta? Doktor o tym nie wspominał. Proszę o radę
eveline86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-14, 20:21   #2867
Perfekcj0nistka
Zakorzenienie
 
Avatar Perfekcj0nistka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 3 080
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez eveline86 Pokaż wiadomość
Witam!

Jestem 3 tydgonie po pełnej korekcie nosa. Miałam łamaną kość, prostowaną przegrodę i modelowane chrząski-końcówkę nosa. Opuchlizna się jeszcze utrzymuje. Końcówka nosa jest bardzo okrągła. Zdecydowanie za bardzo. Czy masowanie jej i ugniatanie może sprawić, że stanie się ona bardziej szpiczasta? Doktor o tym nie wspominał. Proszę o radę
Niestety nos potrzebuje "troche" czasu. Opuchlizna moze utrzymywac sie nawet 1 lub 1,5 roku jesli chodzi o koncowke nosa. Ja bym poprostu cierpliwie odczekala
Perfekcj0nistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-15, 10:56   #2868
eveline86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 11
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

czy po repozycji- łamaniu i nastawianiu kości nosa w tym miejscu kość po jakiś czasie zacznie narastać i jest możliwe by w tym miejscu zrobiła się troche "grubsza"- bardziej wystająca"?
eveline86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 13:14   #2869
basia0707
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 229
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Chciałabym się zdecydować na operację mam przekrzywioną przegrodę☠i duży garb . Aktualnie jestem na etapie zbierania budżetu czy ktoś z was miał wykonywaną operację we Wrocławiu / Opolu / Racibórz ? Czechy ? Polecacie lekarza klinikę na jaki koszt się☠przygotować ? Czy trzeba doliczyć 23 vat??? Będę ogromnie wdzięczna za odpowiedź
basia0707 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-10-16, 21:21   #2870
Inga777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Witam kobietki

Która z was miała operację nosa u doktora Knakiewicza w znieczulenie miejscowym .

ja mam ladą moment i bardzi się stresuje.

proszę jak coś napisać wiadomość prywatną...albo podam maila maadziak1989@interia.pl.

Z góry dziękuję
Inga777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-16, 22:53   #2871
zan123
Raczkowanie
 
Avatar zan123
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 339
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez eveline86 Pokaż wiadomość
Witam!

Jestem 3 tydgonie po pełnej korekcie nosa. Miałam łamaną kość, prostowaną przegrodę i modelowane chrząski-końcówkę nosa. Opuchlizna się jeszcze utrzymuje. Końcówka nosa jest bardzo okrągła. Zdecydowanie za bardzo. Czy masowanie jej i ugniatanie może sprawić, że stanie się ona bardziej szpiczasta? Doktor o tym nie wspominał. Proszę o radę
U kogo robiłaś? Ja jestem jeszcze przed, więc Ci nie odpowiem, ale wydaje mi się, że lepiej nie ruszać noska...
__________________
10.06.2013 J.S. Warszawa. Mentor CPG 322, 330cc
06.12.2013 Poprawka. Tym razem będzie idealnie
zan123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-17, 22:28   #2872
Inga777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Halo

czy któraś z Was robiła operację u doktora Knakiewicza? jak coś proszę pisać
Inga777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-18, 12:59   #2873
eveline86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 11
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Operację robiłam u doktora Wilegusa w Euro klinice.
Mój problem był taki, że w dzieciństwie złamałam nos, nikt tego nie zauważył, bo nosek był wtedy mały i złamanie nie było widoczne. Kośćz zrosła się nierówno, nos krzywo rósł przez lata, róznież chrzątki z tego powodu rozrosły się nieprawidłowo. Miałam duże problemy z oddychaniem. Przeszłam operację plastyki funkcjonalnej, nastawionej głównie na prawidłowe funkcjonowanie górnych dróg oddechowych. Poprosiłam doktora aby zmiana wizualna była jak najmniej widoczna. Ogólnie doktor dobrze się spisał. Jedem 3 tygodnie po operacji a oddycha mi się znacznie lepiej. Również nos który z przodu był krzywy, teraz jest prosty. Zmieniły się profile, ale nic dziwnego, bo przez źle narośnięte chrzątki przed operacją miałam dwa różne. Teraz nos z profilu wydaje się nieco krótszy. Doktor miał sporo roboty, bo jak się okazało lewa strona była praktycznie kompletnie zatkana w części kostnej. Operacja trwała 2,5h. Miał też sporo pracy aby chrzątki na czubku nosa wyprostować tak aby wyglądały symetrycznie. Stąd też chyba nos zrobił się nieco krótszy i stąd też chyba ta duża opuchlizna na czubku (dużo było tam zrobione). Nos wygląda ogólnie ok (choć wyglądam inaczej, ciężko było się przyzwyczaić, nie byłam przygotowana na tak dużą zmianę). Martwi mnie jedynie opuchlizna na końcówce, jest tak jakby uniesiona. Podobno, że nos z czasem subtelnieje, końcówka opada, opuchlizna schodzi,a nos wizualnie staje się smuklejszy i dłuższy. Mam nadzieję, że tak właśnie będzie w moim przypadku. Czekam, choć nie należę do osób cierpliwych i jestem niestety jestem osobą, która dość dużą wagę przykłada do swojego wyglądu, dlatego nie jest to dla mnie łatwy czas. Powtarzam sobie, że najważniejsze, że w końcu oddycham pełną piersią. A nawet gdyby nos ostatecznie nie zadawalał mnie wizualnie, zawsze jest możliwość by wymodelować go kwasem. 1000 zł raz na rok jest dla mnie do zaakceptowania, choć nie ukrywam, że wolałabym tego uniknąć. Tak czy siak uważam, że było warto. Nie budzę się zapchana, nie chrapie. Problemy z oddychaniem przyśpieszają procesy starzenia, organy nie funkcjonują tak jak trzeba- mnie już to nie dotyczy.
eveline86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-18, 14:30   #2874
Perfekcj0nistka
Zakorzenienie
 
Avatar Perfekcj0nistka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 3 080
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

Hey! Są tu dziewczyny, które miały operacje nosa *minimum rok temu*? Jesteście zadowolone z efektu?
Ponieważ większość zdjęć na stronach chirurgów plastycznych jest robiona zaraz po zdjęciu gipsu / na kontroli i wtedy nos wygląda dobrze, ale jak wiadomo z czasem się minimalnie zmienia, schodzi opuchlizna. Ostatnio (w grupie na FB) czytałam dużo o przypadkach, gdzie np. po pół roku nos zrobił sie krzywy, coś się zapadło itd. Trochę mnie to przeraziło...
Macie zdjęcia przed i po? (Minimum rok) 😊
Perfekcj0nistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-19, 04:53   #2875
Madelie
Zadomowienie
 
Avatar Madelie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 713
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez eveline86 Pokaż wiadomość
A nawet gdyby nos ostatecznie nie zadawalał mnie wizualnie, zawsze jest możliwość by wymodelować go kwasem. 1000 zł raz na rok jest dla mnie do zaakceptowania, choć nie ukrywam, że wolałabym tego uniknąć.
Ale jak to: kwasem???
__________________
Blog podróżniczo-kulinarny dla ciekawych świata
Madelie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-19, 06:13   #2876
Perfekcj0nistka
Zakorzenienie
 
Avatar Perfekcj0nistka
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 3 080
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Cytat:
Napisane przez Madelie Pokaż wiadomość
Ale jak to: kwasem???
Hialuronowym...
Perfekcj0nistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-22, 16:15   #2877
eveline86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 11
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Czy, któraś z Was mogła by szczerze odpowiedzieć na moje pytanie? Jak to tak naprawdę jest? czy gdy opuchlizna z nosa schodzi nos faktycznie staje wię wizuelanie dłuższy? Czy przeciwnie?
eveline86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-24, 21:17   #2878
eveline86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 11
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

I jeszcze jedno. Czy gdy opuchlizna schodzi a tkanki się obkurczają to wtedy nos się obniża? Proszę o odpowiedź
eveline86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-27, 19:27   #2879
aaniolekk
Zadomowienie
 
Avatar aaniolekk
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 871
Dot.: Operacje nosa - zbiorczy! cz. 3

Dziewczyny, kiedyś w tym wątku była lista osób, które mają już wyznaczony termin operacji. Nick, data operacji i u jakiego doktora. Co jakiś czas pojawiały się tylko aktualizacje. Chciałybyście coś takiego znowu stworzyć? Osoby udzielające się w wątku od razu wiedziałby kto ma operacje u tego samego doktora. Co o tym myślicie?


Cytat:
Napisane przez Hipnagogia Pokaż wiadomość
Też myślę o tym doktorze. Mam co prawda ustalony już termin u dra Skupina, ale jakoś nie jestem przekonana
Ja też mam termin do doktora Skupina. Mogłabyś podzielić się swoimi wątpliwościami? bo mnie też dopadły ale może to po prostu tak ogólnie strach przed operacją niezależnie u kogo by była
Ja z Poznania nie jestem ale mam tam rodzinę u której będę do czasu zdjęcia gipsu. Nawet mieszkają przy klinice. Byłam już na konsultacji u doktora i wywarł na mnie dobre wrażenie. Do tego bardzo podobają mi się zrobione przez niego noski. To z rzeczy na plus.
Martwią mnie jednak kostki, które pojawiają się prawie każdemu ale jest to podobno sprawa do naprawienia. Nie ma doktora u którego wszyscy bez wyjątku są zadowoleni. Wydaje mi się, że u doktora Skupina jednak duża większość jest na tak.
Powiesz coś więcej o Twoich wątpliwościach?
__________________

'Ironia kiedy płacząc przez niego,
tylko do Niego chciałabym się przytulić...'

`Nawet w snach na Jego widok mam motylki w brzuchu.
Co On takiego w sobie ma, że poszłabym za Nim na koniec świata?`
27.12.10 <3

Edytowane przez aaniolekk
Czas edycji: 2017-10-27 o 19:35
aaniolekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-02, 18:55   #2880
Rey
Przyczajenie
 
Avatar Rey
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 5
Dot.: Operacja nosa w Trojmiescie-gdzie?

HELP ME! Jestem po korekcji 17 dni i mam do WAS WSZYSKICH "POOPERACYJNYCH" dziewczyn pytania:

Czy któraś z Was miała zadarty nos ala świński? Czy opadł?

I najgorsza rzecz, mam dwie inne dziurki w nosie. Jedna miala w srodku duzego.strupa i jak odpadł do została wyrwa...

ZAŁAMKA ogólnie mówiąc
Rey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-10 22:45:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:48.