Skins - Strona 36 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-08-08, 15:24   #1051
201706121151
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 228
Dot.: Skins

Cytat:
Napisane przez Whim Pokaż wiadomość
Drugi odcinek o Cooku trochę mnie wynudził. Znowu problemy, znowu ktoś umarł... Dwa odcinki to za mało, żeby cokolwiek o nowych bohaterach konkretnego napisać, ale sądzę, że i tak nie polubiłabym Charlie i Emmy.

Ogólnie 7. sezon mnie zawiódł i to bardzo. Spodziewałam się czegoś innego. Mógłby w ogóle nie powstać dla mnie...
Mam takie same odczucia. 7 sezon tak naprawdę niczego nie wniósł, ok, pokazano jak zmieniła się trójka bohaterów, ale na tym koniec. Przecież ciekawych osób w tym serialu było multum. Ja najbardziej zastanawiałam się co się stanie z Mini i Freddiem. Innym też kibicowałam, chociaż muszę przyznać, że oglądałam "Skinsów" tak dawno, że już nie pamiętam niektórych bohaterów...
Jeśli chodzi o 7 sezon, to historia Cassie i Cooka była dla mnie nudna. Chociaż Cook trochę lepszy. Po pierwsze podobało mi się, że wydoroślał i przykro mi było, że znowu kogoś stracił. Najbardziej zainteresowałam się odcinkami o Effy. Ale ogólnie szału nie było.
201706121151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 08:11   #1052
Monorola
Raczkowanie
 
Avatar Monorola
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 369
Odp: Skins

Dziewczyna a tą Charlie to nie jest tą sama co z reklamy milki karmrlove ? O parze która zapomniała o trzymaniu się za ręce

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Monorola
Monorola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-25, 06:28   #1053
oh audrey
Rozeznanie
 
Avatar oh audrey
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 815
Odp: Dot.: Skins

Cytat:
Napisane przez LaFleurBlanche Pokaż wiadomość
Ja najbardziej zastanawiałam się co się stanie z Mini i Freddiem.
Przecież Freddie został zamordowany
__________________
oh audrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-30, 18:19   #1054
oh audrey
Rozeznanie
 
Avatar oh audrey
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 815
Dot.: Skins

http://www.pudelek.pl/artykul/66415/...a_seria_skins/

Cytat:
Brytyjska stacja Channel 4 emisję pierwszej serii Skins w 2007 roku. Szybko stała się wielkim hitem, zyskując miliony fanów na całym świecie, również w Polsce. Doczekała się sześciu sezonów z udziałem trzech różnych generacji nastolatków, którzy uczęszczali do tej samej szkoły średniej w Bristolu. Ostatnie sześć odcinków zadebiutowało na antenie w ubiegłym roku - pokazano w nich dalsze losy trojga bohaterów: Effy (Kaya Scodelario), Cassie (Hannah Murray) i Cooka (Jack O'Connell).Chociaż miał to być definitywny koniec Skins, twórca serialu, Brian Elsley przyznał niedawno, że pracuje nad scenariuszem przygód kolejnej, czwartej już generacji nastolatków z Bristolu.
Trwają rozmowy z wieloma osobami gotowymi do zaangażowania w produkcję - potwierdził Elsley w rozmowie z RadioTimes. Będzie to zupełnie nowa generacja. Młodzież jest teraz zupełnie inna, niż była w czasie, kiedy tworzyliśmy pierwszą serię Skins.
Producent przyznał również, że nie planuje emisji w tradycyjnych mediach, ale w Internecie:
Przyszłość seriali nie leży już w rękach telewizji, ale w rękach współpracy z platformami w sieci - tłumaczy Elsley. Zobaczymy, jak ta współpraca będzie wyglądała w przypadku Skins.
Nie wiadomo, kiedy miałaby nastąpić premiera nowego, ósmego sezonu serialu. Wiadomo natomiast, że czekają na nią miliony fanów.
Będziecie oglądać?
__________________
oh audrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-30, 19:12   #1055
NoisyGhost
Zadomowienie
 
Avatar NoisyGhost
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 459
Dot.: Skins

Właśnie też to dzisiaj przeczytałam. Sama nie wiem czy się cieszyć Na pewno jak wyprodukują to zobaczę, ale już po ostatnich odcinkach wiem że czegoś brakowało i miałam niedosyt.
NoisyGhost jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-30, 20:54   #1056
kosovitz
Chimay
 
Avatar kosovitz
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11 566
Dot.: Skins

sprawdzić pewnie sprawdzę, chociaż bez większego entuzjazmu, bo chyba już jestem na oglądanie licealnych dramatów za stara
__________________
"Life is like a box of chocolates. You start with a tasty full pack and then slowly all the good stuff goes until you're left with the crap that no-one else wants."

Zagłosuj na Paczkomat
kosovitz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-30, 22:04   #1057
Starlight1804
Zadomowienie
 
Avatar Starlight1804
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 161
Dot.: Skins

hmm mam mieszane uczucia...skoro 'młodzież jest teraz zupełnie inna' to w takim razie co? serial będzie o wstawianiu samo*ebek na fejsbuka?
Starlight1804 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-30, 22:22   #1058
oh audrey
Rozeznanie
 
Avatar oh audrey
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 815
Dot.: Skins

Dla mnie już pierwsza generacja była szokiem, druga tym bardziej
__________________
oh audrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-01, 09:01   #1059
kosovitz
Chimay
 
Avatar kosovitz
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 11 566
Dot.: Skins

Cytat:
Napisane przez Starlight1804 Pokaż wiadomość
hmm mam mieszane uczucia...skoro 'młodzież jest teraz zupełnie inna' to w takim razie co? serial będzie o wstawianiu samo*ebek na fejsbuka?
i grze w słoneczko
__________________
"Life is like a box of chocolates. You start with a tasty full pack and then slowly all the good stuff goes until you're left with the crap that no-one else wants."

Zagłosuj na Paczkomat
kosovitz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-01 10:01:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:26.