Czerwona herbata- konkretne efekty - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-10-30, 05:55   #1
lolcia1112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12

Czerwona herbata- konkretne efekty


czesc wam wszystkim jestem nowa i tak pomyslalam zeby zalozyc watek o efektach czerwonej herbaty ale takich konkretnych ile i w jakim czasie schudlyscie moga byc nawet podane cm i waga poczatkowa bo wiadomo ze jak ktos wazy 150 kg to efekty beda wieksze no i czy zmienialyscie diete jak tak to w jaki sposob sie odzywialyscie ale piszczie tylko efekty bo o wlasciwosciach itp to jest juz duzo a o konkretnych efektach nie
lolcia1112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 10:11   #2
evaah1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 215
Dot.: Czerwona herbata- konkretne efekty

Piję czerwoną herbatę od dawna i to w dosyć dużych ilościach, bo mi smakuje i jest zdrowsza od czarnej. jeśli chodzi o odchudzanie to efektów brak. naprawdę żadnych efektów, a staram się od daaaawna zrzucić parę kilo.
__________________
evaah1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-31, 11:25   #3
Misiata
Raczkowanie
 
Avatar Misiata
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje małe niebo ;)
Wiadomości: 415
Dot.: Czerwona herbata- konkretne efekty

wyszukiwarka nie gryzie. może najpierw się z nią zapoznaj
Misiata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 07:55   #4
lolcia1112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12
Dot.: Czerwona herbata- konkretne efekty

moglas juz wogole nie pisac niz sugerowac mi ze nie potrafie wyszukac czegos w necie! sa podane efekty na roznych forach ale konkretne tylko czasami co kilkanascie stron chodzi o to zeby tutaj pisac tylko konkretne efekty a nie odpowiedzi typu " tak pomogla mi czerwona herbata jest naprawde rewelacyjna" no wiec moze na poczatek ja podam swoje i bede pisala co tydzien WAGA poczatkowa 62,9 po tygodniu 61,7 BIODRA 94 po tygodniu93 PUPA 106,5 po tygodniu 105 UDA 61,5 po tygodniu 61 TALIA 73 bez zmian jadlam rano płatki owsiane z mlekiem (ok 400 ml) pozniej bulke grahamke i jogurt w domu obiad normalny tzn to co bylo np kotlet z piersi w panierce ziemniaki(troszke mniej niz zwykle) i surowka z buraczkow nastepnie jakies jablko lub inny owoc pilam 4-5 kubkow czerwonej herbaty i jadlam ostatni posilek 17.30-18 zdarzylo mi sie zjesc slodycze raz mysle ze jak na tydzien to naprawde dobry wynik w tym tygodniu chce dodac jakies cwiczenia ale nie wiem czy znajde czas mam sporo nauki no i staram sie jesc co 3-4 godziny ale w szkole nie zawsze jest to mozliwe
lolcia1112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 17:41   #5
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Czerwona herbata- konkretne efekty

Nie przepadam za tą herbatą, a głównie dlatego że strasznie przyciemnia płytkę nazębną.
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-02, 05:37   #6
lolcia1112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12
Dot.: Czerwona herbata- konkretne efekty

ja jeszcze nie zauwazylam tego ale fakt ze ciezko jest ja zmyc z kubka wiec na zeby po czasie tez pewnie wplywa:/ jednak ja lubie jej smak wiec jedyne co mi pozostaje to bardzo czesto szorowac zabki moze to cos da
lolcia1112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 20:50   #7
Rapsodia
Zakorzenienie
 
Avatar Rapsodia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 194
Dot.: Czerwona herbata- konkretne efekty

Cytat:
Napisane przez lolcia1112 Pokaż wiadomość
ja jeszcze nie zauwazylam tego ale fakt ze ciezko jest ja zmyc z kubka wiec na zeby po czasie tez pewnie wplywa:/ jednak ja lubie jej smak wiec jedyne co mi pozostaje to bardzo czesto szorowac zabki moze to cos da
Czyli i kubek i zęby Ajaxem
__________________
"Biorąc pod uwagę ile kosmetyków YR przewinęło się przez moje ręce, to powinnam już biegle mówić po francusku."Junebug
Rapsodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-08, 16:42   #8
lolcia1112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12
Dot.: Czerwona herbata- konkretne efekty

hehe kubek nie odmywa mi sie az tak ciezko zeby go szorowac ajaxem wystarczy dobrze kilka razy plynem do naczyn a jesli zauwaze zmiany na zabkach to napisze:P
lolcia1112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 16:44   #9
malawinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 208
Dot.: Czerwona herbata- konkretne efekty

W moim przypadku czerwona herbatka była wspomaganiem do zbilansowanej diety. Efekty naprawdę były widoczne - czerwona plus zielona herbata to lepsza drużyna od herbatek odchudzających, które robią okropne rzeczy z metabolizmem.
__________________
Tancerka
Śpiewaczka


Cera naprawiona!

Zapuszczam włosy!
jest: 44 cm
będzie: 70 cm

[fashion]445023[/fashion]
malawinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 17:52   #10
Cristin@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 359
Dot.: Czerwona herbata- konkretne efekty

jak dla mnie to czerwona herbata poza cudnym smakiem i tym ze czuje sie po niej bardziej rześka nie daje nic. Pije bo lubie (codziennie przynajmniej jeden ogromniasty kubek).
Cristin@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 20:30   #11
milka_kamilka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 137
Dot.: Czerwona herbata- konkretne efekty

lolcia dzięki za temat, bo przypomniało mi się o czerwonej herbacie..
Kiedyś (jakieś 6 lat temu) piłam jej bardzo dużo.. z tym, że było mi łatwiej bo pracowałam 12 godzin dziennie więc była okazja do picia.. w domu zapominam.. Nie pamietam dokładnie ile wtedy schudłam, ale to było ok 3-4 kg w dwa tygodnie.. Wtedy nie odchudzałam się.. piłam bo piłam..

A co do przyczerniania zębów, to polecam pic tą herbatę z cytryną..
znajoma pije ze względu na to że nie lubi smaku samej czerwonej herbaty, myślę że powinno pomóc bo cytryna ma własciwości rozjaśniające..

teraz kończę dietę.. a od jutra zacznę pic czerwoną herbatę, zobaczymy czy będzie jakis efekt..
milka_kamilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-09, 08:15   #12
lolcia1112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12
Dot.: Czerwona herbata- konkretne efekty

milka_kamilka a duzo piłaś w ciagu dnia czerwonej herbaty? 3-4 kg w 2 tygodnie to duzo ile wtedy wazylas? bo to tez ma znaczenie

---------- Dopisano o 09:15 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------

ja sie zmierze za tydzien i podam wam wynik teraz nie bylo sensu bo mialam miesiaczke wiec jestem spuchnieta (woda) zawsze tak mam :/ zreszta jadlam naprawde sporo i czesto pozno (jakos nie moglam sie opanowac )
lolcia1112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 08:57   #13
milka_kamilka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 137
Dot.: Czerwona herbata- konkretne efekty

To były jakieś 3-4 herbatki na pewno.. a waga.. wtedy coś około 60 kg.. plus minus...
Dzisiejsza moja waga 67 kg.. chcę dojść do 60, a może nawet trochę mniej jak się uda...
milka_kamilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 13:06   #14
lolcia1112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12
Dot.: Czerwona herbata- konkretne efekty

Cytat:
Napisane przez milka_kamilka Pokaż wiadomość
To były jakieś 3-4 herbatki na pewno.. a waga.. wtedy coś około 60 kg.. plus minus...
Dzisiejsza moja waga 67 kg.. chcę dojść do 60, a może nawet trochę mniej jak się uda...
czyli mniej wiecej taka jak moja ja tez pije tak 4 kubki ale takie duze w tamtym tygodniu nie codziennie pilam bo ogolnie sie zle czulam ale od tego spowrotem biore sie za picie bo systematycznosc to podstawa

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:03 ----------

Cytat:
Napisane przez malawinka Pokaż wiadomość
W moim przypadku czerwona herbatka była wspomaganiem do zbilansowanej diety. Efekty naprawdę były widoczne - czerwona plus zielona herbata to lepsza drużyna od herbatek odchudzających, które robią okropne rzeczy z metabolizmem.
a jakie byly konkretnie te efekty? waga poczatkowa jak zaczelas pic no i w jakim czasie? jak pamietasz to napiszi mniej wiecej jaka diete stosowalas?
lolcia1112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 14:11   #15
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: Czerwona herbata- konkretne efekty

po pierwsze czerwonej herbaty nie wolno pić z cytryną tym bardziej słodzić. jest to nawet napisane na opakowaniu. polecam herbatę pu-erh, sama ją popijam dla uregulowania metabolizmu.

oprócz tego to razem z herbatą najlepiej byłoby stosować jakąś dietę, chociażby mż. wtedy efekty lepsze.
nom i nie przesadzaj z częstością jej picia. 3-4 razy dziennie w zupełności wystarczy. oczywiście 20-30 min po każdym posiłku. zauważ też, że częste jej picie ma też swoje skutki uboczne. nic nie przechodzi ot tak sobie.
tutaj masz inne wątki traktujące o tym samym:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=92595
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=165239

a co do tych pomiarów, hmm. nigdy dwa razy w taki sam sposób się nie zmierzysz, dlatego lepiej przyjąć błąd pomiarów ~0,5cm. a co do wagi...waga jakby nie było też zależy od tego w jakim dniu cyklu jesteś. nie zdziw się jak jednego dnia będziesz szczuplejsza, a następnego niby przytyjesz, a tak faktycznie nie będzie. i polecam ważyć się rano, na czczo
pozdrawiam
__________________

Edytowane przez anoska
Czas edycji: 2009-11-09 o 14:15
anoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-09, 17:52   #16
lolcia1112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12
Dot.: Czerwona herbata- konkretne efekty

do Anosk--> ja tez pije pu-erh i waze sie rano na czczo a jesli chodzi o wage to masz racje czasami jest wyzsza mimo ze cm spadaja( staram sie mierzyc zawsze w tym samym miejscu, poprostu tam gdzie jest najwiecej cialka dlatego nie zwracam uwagi tylko i wylacznie na wage bo wiadomo ze roznie bywa
lolcia1112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 08:47   #17
lolcia1112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12
Dot.: Czerwona herbata- konkretne efekty

troszke ostatnio zadniedbalam "diete" i picie herbaty wiec zaczynam od poczatku tym razem musze sie zmobilizowac i wytrzymac. jak narazie to postanowilam nie jesc bialego pieczywa, ziemniakow i slodyczy oraz nie dodawac do nieczego majonezu bo kazda kanapke z nim jadlam no i oczywiscie najpozniejszy posilek o 18 kilka kubkow czerwonej herbaty ,codziennie chociaz 15 min skakania na skakance(bede zwiekszala min bo wczoraj dalam rade tylko 10:/) i masaz antycelulitisowy. Pomiary bede pisala co tydzien (mialam tak robic juz od 1 listopada jednak przez ten czas jakos nie moglas sie zmobilizowac do nie jedzenia ) dlatego od wczoraj zaczelam wszystko od poczatku a w sobote sie zmierze i zwaze zeby miec aktualne dane. zobaczymy jak mi pojdzie
lolcia1112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 10:54   #18
milka_kamilka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 137
Dot.: Czerwona herbata- konkretne efekty

Lolcia to trzymam kciuki za wytrwałość Ja już nie jestem na typowej diecie.. ale to nie oznacza że jem tyle i wszystko to co przed nią.. Od mojego ostatniego wpisu mam kolejny kilogram mniej.. a wymiary?? znowu zapomniałam się zmierzyć.. W każdym bądź razie pieczywo jem chrupkie, dużo warzyw, ryb.. Po południu nie jem niczego co zawiera węgolowadany. Kolację jem ok 20 ale to dlatego że ide spać dość późno (23:00 a nawet i poźniej).. jest to zazwyczaj jakaś lekka sałatka i potem oczywiście herbata czerwona.. Obiad jem normalny, taki jak gotuję dla męża, ale zjadam połowe mniej.. Wczoraj pozwoliłam sobie pierwszy raz na 2 ziemniaczki - chyba ich ze 3 tyg nie jadłam... No i oczywiście 3 herbaty czerwone dziennie.. myślę że powolutku zgubie nadmair kg..
milka_kamilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-20, 08:06   #19
lilka21
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17
Dot.: Czerwona herbata- konkretne efekty

ja pije czerwona herbata kilka miesięcy po 3 szklanki dziennie i ogólnie schudłam 4 kg to i tak dużo jak na to że jem wszystko z wyjatkiem słodyczy za którymi poprostu nie przepadam . Myśle, że ta herbata naprawde działa moja znajoma też ja pije cały czas i ma swiętna figure
lilka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-20, 17:50   #20
Smooth Di
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 76
Dot.: Czerwona herbata- konkretne efekty

Piję czerowna herbatę od ok. roku i to w dużych ilościach, bo raczej codziennie i to po kilka kubków dziennie. Ale efektów naparwdę nie widzę. Nic. Zero wogóle. Ale ja ją piję, bo mi poprostu bardzo smakuje, więc nie ubolewam nad tym ;D
Smooth Di jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 12:07   #21
kajka2005
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 6
Dot.: Czerwona herbata- konkretne efekty

zaczelam pic czerwona herbate po przeczytaniu tematu na wizazu odnosnie tej herbatki. poczatkowo nie bylo kolorowo bo smak ma nietuzinkowy, ale powiem szczerze ze z czasem sie do niej przekonalam.. wrecz pokochalam jej smak. nie pije kawy wiec po pu-erh mam tyle energii ze ho ho 2 lata temu schudlam w ok 2-3 msc niecale 5 kg, oczywiscie do tego chodzilam na aerobik, ale wiem ze herbata bardzo pomogla. po kazdym objedzeniu sie tlustym, ciezkim jedzeniem pije herbatke i czuje jak z minuty na minute wszystko mi sie"uklada" w brzuszku... i po jakims czasie do wc zmiejsza chec na podjadanie i jest super na kaca najwazniejsze aby nie przesadzac z iloscia, chyba ze uzupelniacie braki min.+wit. i nie pic wieczorem.. chociazby ja mam wowczas problemy ze snem. moim zdaniem najwiekszym minusem jest wlasnie to, ze zabarwia zeby....

podsumowujac z mojego doswiadczenia polecam w 100%

pozdrawiam
Marlena
kajka2005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 12:51   #22
lolcia1112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12
Dot.: Czerwona herbata- konkretne efekty

milka_kamilka dziekuje za trzymanie kciukow ja bede podawala swoje efekty zeby kazdy mogl sie przekonac o jej dzialaniu, zaluje ze wczesiej o niej nie wiedzialam wtedy kiedy zakonczylam diete mysle ze efekt jojo niebylby taki duzy:/
smooth di---> moze na twoj organizm nie wplywa w taki sposob ze spada ci waga przyczyna moze byc w czyms innym np sposob odzywiania itp ale skoro ci smakuje to dobrze ja czuje sie po niej lekka
lilka21---> 4 kg tak popsostu bez diety itp to naprawde dobry wynik nawet jesli chodzi o kilka miesiecy
kajka2005---> ja jeszcze nie zauwazylam roznicy na zebach ale wsumie u siebie trudno jest zauwazyc. stosuje pasty wybielajace przebarwienia wiec moze to cos daje...

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

w podpisie podalam swoje akualne wymiary, od teraz co tydzien bede podawala kojene( przynajmniej to zmusi mnie to do kontroli i mobilizacji)
lolcia1112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 15:23   #23
mala2806
Zadomowienie
 
Avatar mala2806
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 995
Dot.: Czerwona herbata- konkretne efekty

Lolcia mogłabyś powiedzieć z jakiej firmy herbatkę pijesz? Albo najlepiej dać jakiś link bo ja wzrokowcem jestem. Gdzie mogę ją kupić? W markecie, aptece?
mala2806 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 15:48   #24
lolcia1112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12
Dot.: Czerwona herbata- konkretne efekty

Cytat:
Napisane przez mala2806 Pokaż wiadomość
Lolcia mogłabyś powiedzieć z jakiej firmy herbatkę pijesz? Albo najlepiej dać jakiś link bo ja wzrokowcem jestem. Gdzie mogę ją kupić? W markecie, aptece?
ja pije z herbapolu ale wczesniej mialam z bio-activ, z bio-activ jest za ponad 7 zl a z herbapolu troche ponad 4zl, kupuje taka lisciasta, chce isc do herbaciarni zobaczyc jaka jest cena za 100g ale jakos nie moge sie zebrac:/a pewnie w herbaciarni bedzie lepsza gatunkowo

---------- Dopisano o 16:48 ---------- Poprzedni post napisano o 16:46 ----------

[QUOTE=lolcia1112;15436331]ja pije z herbapolu ale wczesniej mialam z bio-activ, z bio-activ jest za ponad 7 zl a z herbapolu troche ponad 4zl, kupuje taka lisciasta, chce isc do herbaciarni zobaczyc jaka jest cena za 100g ale jakos nie moge sie zebrac:/a pewnie w herbaciarni bedzie lepsza gatunkowo
kupuje ja w sklepie w aptece nie wiem nawet czy sa takie herbaty nie sprawdzalam
lolcia1112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 21:14   #25
Malgosia78
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Oj różnie i tu i tam:)
Wiadomości: 5
Dot.: Czerwona herbata- konkretne efekty

Hej,

jestem nowa na forum, ale z chęcia przyłącze sie do tej dyskusji.
Faktem jest, że czerwona herbata jest zdrowsza od czarnej, ale czy pomaga odchudzac? Jak wiadomo każdy organizm jest inny i może inaczej reagować. Mój niestety nie zareagował w ogóle.
Opowiem Wam moja przygodę z inną herbatką, jak mozna ją tak nazwać. - yerba mate. Będąc w Paragwaju zauważyłam, że wszyscy piją te paskudzctwo. Po pierwszym łyku myślałam, że zwróce wszytsko co wcześniej zjadłam, ale ..... jakoś się przełamałam bo poleciła mi ją właśnie znajoma na odchudzanie. Nie liczyłam na super efekty, kurcze ale po miesiącu weszłam na wagę i nie wierzyłam. Zdrowe 5kilo mniej. Pije ją do dzisiaj, ale już dla smaku bardziej i aby utrzymać to co zrzuciłam. Kupuje jedną odmianę specjalnie na poprawę trawienia. jak cos to mogę podac nazweę, ale nie chce aby admin mi grozxił za reklamę.
Malgosia78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-23, 07:14   #26
lolcia1112
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 12
Dot.: Czerwona herbata- konkretne efekty

Cytat:
Napisane przez Malgosia78 Pokaż wiadomość
Hej,

jestem nowa na forum, ale z chęcia przyłącze sie do tej dyskusji.
Faktem jest, że czerwona herbata jest zdrowsza od czarnej, ale czy pomaga odchudzac? Jak wiadomo każdy organizm jest inny i może inaczej reagować. Mój niestety nie zareagował w ogóle.
Opowiem Wam moja przygodę z inną herbatką, jak mozna ją tak nazwać. - yerba mate. Będąc w Paragwaju zauważyłam, że wszyscy piją te paskudzctwo. Po pierwszym łyku myślałam, że zwróce wszytsko co wcześniej zjadłam, ale ..... jakoś się przełamałam bo poleciła mi ją właśnie znajoma na odchudzanie. Nie liczyłam na super efekty, kurcze ale po miesiącu weszłam na wagę i nie wierzyłam. Zdrowe 5kilo mniej. Pije ją do dzisiaj, ale już dla smaku bardziej i aby utrzymać to co zrzuciłam. Kupuje jedną odmianę specjalnie na poprawę trawienia. jak cos to mogę podac nazweę, ale nie chce aby admin mi grozxił za reklamę.
Malgosia78 mozesz spokojnie podac firme tej herbatki 5 kilo przez miesiac to rewelacyjny wynik a stosowalas jakas dietke?ile szklanek dziennie pilas tej herbaty?
lolcia1112 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 14:28   #27
monisia02
Zadomowienie
 
Avatar monisia02
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 098
GG do monisia02
Dot.: Czerwona herbata- konkretne efekty

Cytat:
Napisane przez lolcia1112 Pokaż wiadomość
Malgosia78 mozesz spokojnie podac firme tej herbatki 5 kilo przez miesiac to rewelacyjny wynik a stosowalas jakas dietke?ile szklanek dziennie pilas tej herbaty?

też bym się chętnie dowiedziała.
monisia02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-25, 13:29   #28
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Czerwona herbata- konkretne efekty

Moim zdaniem pomaga. Tylko zdarza się, że zapomnę, gdyż w ciągu dnia staram się pić czerwoną, zieloną, białą, do tego ze skrzypem oraz pokrzywą i bratkiem Rano robię wielką butlę i wypijam całą, z małą pomocą koleżanki ;D, w ciągu czasu spędzonego w szkole.
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-26, 10:15   #29
absurdalna_x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12
Thumbs up Dot.: Czerwona herbata- konkretne efekty

Jaa osobiście bardzo polecam czerwoną herbatę.
Ważyłam 59 kg ; / postanowiłam coś z tym zrobić i to w trybie natychmiastowym. O czerwonej herbacie czytałam w samych superlatywach, że odchudza, przyspiesza metabolizm. Więc spróbowałam. Piłam i pije jej dużo, około 3l dziennie, czasem zieloną. Pomogło! Straciłam już 3 kg i to bez jakiejś głodówki. Oczywiscie jadłam mniej niż wcześniej, ograniczyłam słodycze i efekty widać. Do tego codziennie sporo ćwiczyłam. Polecam bardzo. Mój cel to 53, 52 kg, zobaczymy co z tego będzie.
__________________
'Something about you caught my eye..'
absurdalna_x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-27, 04:25   #30
monisia02
Zadomowienie
 
Avatar monisia02
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 098
GG do monisia02
Dot.: Czerwona herbata- konkretne efekty

http://www.rossnet.pl/oferta/?cId=24...7&prId=26105#1 a czy taką któraś piła? Może lepsza jest od aromatyzowanej vitax'u np.?
monisia02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:37.