Neauty Minerals - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-01-06, 16:39   #511
Portia_Nox
Raczkowanie
 
Avatar Portia_Nox
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 52
Dot.: Neauty Minerals

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;54021848]Pamiętaj, że między nimi jest jeszcze Fair Najrozsądniej byłoby wziąć próbki Ale Ivory jest jaśniejszy od podkładów drogeryjnych, więc jeśli używasz czegoś ogólnodostępnego, to raczej celowałabym powyżej Ivory.[/QUOTE]

albo mieszać. Ja teraz wzięłam biga Ivory w ciemno, jeszcze czekam na przesyłkę, a do tej pory mieszałam Golden Light z Pale z matów, jezeli Ivory będzie zbyt jasny to będe mixować z Light z matowych i tyle. Jeszcze nigdy nie trafiłam w 100% z odcieniem, ale liczę po cichu, że może tym razem się uda
Portia_Nox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-06, 19:58   #512
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez Portia_Nox Pokaż wiadomość
albo mieszać. Ja teraz wzięłam biga Ivory w ciemno, jeszcze czekam na przesyłkę, a do tej pory mieszałam Golden Light z Pale z matów, jezeli Ivory będzie zbyt jasny to będe mixować z Light z matowych i tyle. Jeszcze nigdy nie trafiłam w 100% z odcieniem, ale liczę po cichu, że może tym razem się uda
No tak, masz rację, ale do mieszania trzeba mieć przynajmniej 2 odcienie, a jeśli ktoś chce się wstrzelić dobrze z odcieniem i mieć tylko jedno opakowanie, to próbki są najlepszym rozwiązaniem

Zanim weszło Ivory, też mieszałam Fair z Pale
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-06, 21:47   #513
pestycyda
Zakorzenienie
 
Avatar pestycyda
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 5 600
Dot.: Neauty Minerals

Jak patrze na te probki to wszystkie mi sie wydaja zolte:/ mam nadzieje ze po roztarciu zmienia odcien tak jak piszecie
pestycyda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-06, 21:50   #514
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: Neauty Minerals

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;54021848]Pamiętaj, że między nimi jest jeszcze Fair Najrozsądniej byłoby wziąć próbki Ale Ivory jest jaśniejszy od podkładów drogeryjnych, więc jeśli używasz czegoś ogólnodostępnego, to raczej celowałabym powyżej Ivory.[/QUOTE]

Nie, drogeryjnych nie używam. Aktualnie pasuje mi Warm 2 z Clair, Uoga NSB, a jak się lekko opalę (czyli od wiosny) Warm Peach z LilyLolo i Golden 03 z Clair Z Neauty matującego pasował mi właśnie Golden Fair, ale kryjący wydaje się pomarańczowy
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-06, 22:42   #515
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Pokaż wiadomość
Nie, drogeryjnych nie używam. Aktualnie pasuje mi Warm 2 z Clair, Uoga NSB, a jak się lekko opalę (czyli od wiosny) Warm Peach z LilyLolo i Golden 03 z Clair Z Neauty matującego pasował mi właśnie Golden Fair, ale kryjący wydaje się pomarańczowy
Patrząc na swatche obawiam się, że Golden Ivory będzie dla Ciebie za jasny. Może lepsza byłaby mieszanka Golden Light z Golden Ivory? Mam u siebie Uogę NSB i patrząc na swatche porównawcze z innymi odcieniami wydaje mi się, że różnica między kryjącym Ivory a matującym Fair i tak jest spora Ale spróbować zawsze warto.
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-07, 09:41   #516
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez pestycyda Pokaż wiadomość
Jak patrze na te probki to wszystkie mi sie wydaja zolte:/ mam nadzieje ze po roztarciu zmienia odcien tak jak piszecie
Zmienią na pewno. Gama Golden jest żółta, Neutral ma tony różowe, a Olive oliwkowe. Po roztarciu podkład nabiera właściwych tonów i wygląda inaczej niż sam proszek. Trzeba patrzeć dość schematycznie - celować w odpowiednią gamę, a patrzeć tylko na poziom jasności.

Cytat:
Napisane przez reniferrudolf Pokaż wiadomość
Nie, drogeryjnych nie używam. Aktualnie pasuje mi Warm 2 z Clair, Uoga NSB, a jak się lekko opalę (czyli od wiosny) Warm Peach z LilyLolo i Golden 03 z Clair Z Neauty matującego pasował mi właśnie Golden Fair, ale kryjący wydaje się pomarańczowy
Niestety nie znam żadnych powyższych

Kryjący może być ciemniejszy ze względu na większą ilość pigmentów, tak mi mówili kiedyś z Kryolanem - ten sam odcień w różnych formułach podkładu wyglądał zupełnie inaczej

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
Patrząc na swatche obawiam się, że Golden Ivory będzie dla Ciebie za jasny. Może lepsza byłaby mieszanka Golden Light z Golden Ivory? Mam u siebie Uogę NSB i patrząc na swatche porównawcze z innymi odcieniami wydaje mi się, że różnica między kryjącym Ivory a matującym Fair i tak jest spora Ale spróbować zawsze warto.
Ja bym stawiała na mieszankę Golden Fair z Golden Ivory
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-07, 09:45   #517
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Neauty Minerals

O dziwo u mnie na twarzy oliwki wypadają bardziej różowo, niż neutrale
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-07, 10:08   #518
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Neauty Minerals

Robiłam dziś dodatkowe zdjęcia na prośbę pewnej osoby, może się przydadzą tu na potrzeby dyskusji.

Starałam się mocno wetrzeć podkłady w skórę i odczekałam 10 minut, by się wtopiły i odzwierciedliły faktyczny odcień podkładu (a nie odcień proszku).

Między Ivory a Fair jest duża różnica w poziomie jasności. Fair jest bardziej brzoskwiniowo-pomarańczowy, zaś Light bardziej zgaszony, ale ciemniejszy od Fair.

Ta szara plama to nieroztarty pigment - moja próbka pochodzi z tej nieszczęśliwej partii.

Jakość zdjęć taka sobie, bo i oświetlenie fatalne - jest dziś bardzo pochmurno.
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-07, 10:30   #519
reniferrudolf
Zadomowienie
 
Avatar reniferrudolf
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 144
Dot.: Neauty Minerals

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;54038805]Robiłam dziś dodatkowe zdjęcia na prośbę pewnej osoby, może się przydadzą tu na potrzeby dyskusji.

Starałam się mocno wetrzeć podkłady w skórę i odczekałam 10 minut, by się wtopiły i odzwierciedliły faktyczny odcień podkładu (a nie odcień proszku).

Między Ivory a Fair jest duża różnica w poziomie jasności. Fair jest bardziej brzoskwiniowo-pomarańczowy, zaś Light bardziej zgaszony, ale ciemniejszy od Fair.

Ta szara plama to nieroztarty pigment - moja próbka pochodzi z tej nieszczęśliwej partii.

Jakość zdjęć taka sobie, bo i oświetlenie fatalne - jest dziś bardzo pochmurno.[/QUOTE]

Niestety chyba żaden z tych odcieni nie jest dla mnie, a bawić się w mieszanie mi się nie chce, szczególnie że wybór na rynku spory. Szkoda bo Golden Fair matujący pasował idealnie, a tu jakaś pomarańcza Może zamówię próbki. Może.
reniferrudolf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-07, 17:44   #520
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: Neauty Minerals

Basiago neutrale z Neauty różowe? Kurde, my chyba mamy inne produkty. U mnie jest po prostu.. Neutralny, ma po trochu każdego tonu, ale różowymi na pewno bym ich nie nazwała

Noodlesoup często mam z oliwkami to samo. Ale tylko z tymi szarymi tak jak w Neauty właśnie Olive Fair wypada na szary z lekkim różem, jest chłodniejszy w porównaniu z Neutralem. Choć o dziwo całkiem ładnie wtapia się w twarz. Z kolei w oliwkach Pixie żadnego różu nie widzę.
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-07, 18:46   #521
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Neauty Minerals

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;54038474]Zmienią na pewno. Gama Golden jest żółta, Neutral ma tony różowe, a Olive oliwkowe. Po roztarciu podkład nabiera właściwych tonów i wygląda inaczej niż sam proszek. Trzeba patrzeć dość schematycznie - celować w odpowiednią gamę, a patrzeć tylko na poziom jasności.



Niestety nie znam żadnych powyższych

Kryjący może być ciemniejszy ze względu na większą ilość pigmentów, tak mi mówili kiedyś z Kryolanem - ten sam odcień w różnych formułach podkładu wyglądał zupełnie inaczej



Ja bym stawiała na mieszankę Golden Fair z Golden Ivory[/QUOTE]
Dla mnie golden fair mat nie był taki czysto żółty, cytrynkowy tylko jednak miał w sobie troszkę pomarańczy.
Neutrale są typowo beżowe z dodatkiem żółci.
O ile w olive fair mat można by powiedzieć, że wybijają leciutko różowe tony, o tyle w olive fair kryjącej ja widzę szarozielone tony.
Golden ivory jest przyjemnym jasnym żółtkiem, ale nie cytrynkowym jak np. wybija z Dune Pixie.
Zgadzam się z Tobą gruba ciapka ma inny kolor niż pasek i inny niż po roztarciu.
Jest to po prostu wstępna selekcja.

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
O dziwo u mnie na twarzy oliwki wypadają bardziej różowo, niż neutrale
U mnie nie widać ani tu ani tu tonów różowych
Masz może porównanie kolorów olive fair i olive light kryjącej?
Czy jest duża różnica między nimi?
W formule matującej jak porównuję to olive fair jest szara (z ew różem) a olive light już ma więcej beżu.
Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
Basiago neutrale z Neauty różowe? Kurde, my chyba mamy inne produkty. U mnie jest po prostu.. Neutralny, ma po trochu każdego tonu, ale różowymi na pewno bym ich nie nazwała

Noodlesoup często mam z oliwkami to samo. Ale tylko z tymi szarymi tak jak w Neauty właśnie Olive Fair wypada na szary z lekkim różem, jest chłodniejszy w porównaniu z Neutralem. Choć o dziwo całkiem ładnie wtapia się w twarz. Z kolei w oliwkach Pixie żadnego różu nie widzę.
Zgadza się neutrale są lekko żółte, ale nie aż tak jak goldeny, mają w sobie jakby dodatek brzoskwini, na pewno nie różu.
Typowo szaroróżową ''oliwkę'' to ma clair- olive 2.
I tu widać różnicę jak porówna się olive fair Neauty i olive 2 Clair
Jak widać każda z nas odbiera trochę inaczej kolory, i skóra też może je inaczej wchłaniać
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-07, 21:45   #522
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Zgadza się neutrale są lekko żółte, ale nie aż tak jak goldeny, mają w sobie jakby dodatek brzoskwini, na pewno nie różu.
Typowo szaroróżową ''oliwkę'' to ma clair- olive 2.
I tu widać różnicę jak porówna się olive fair Neauty i olive 2 Clair
Jak widać każda z nas odbiera trochę inaczej kolory, i skóra też może je inaczej wchłaniać
Tu masz rację, oliwki z Clair są duużo bardziej szare niż te z Neauty, które to znów wypadają dość szaro przy Pixiowych oliwkach. Wszystko zależy od materiału porównawczego
Mi się o Neauty coś zapomniało, znów muszę wrócić do testów. Wiem tylko, że Golden Fair sobie odpuszczam, może jeszcze spróbuję z Ivory, ale najpierw muszę zużyć/upłynnić tonę próbek, bo już w nich tonę. a że jestem świadoma, że minerały zachowują się inaczej w poszczególnych porach roku, ciężko mi się ich pozbyć.
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-07, 22:06   #523
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
Tu masz rację, oliwki z Clair są duużo bardziej szare niż te z Neauty, które to znów wypadają dość szaro przy Pixiowych oliwkach. Wszystko zależy od materiału porównawczego
Mi się o Neauty coś zapomniało, znów muszę wrócić do testów. Wiem tylko, że Golden Fair sobie odpuszczam, może jeszcze spróbuję z Ivory, ale najpierw muszę zużyć/upłynnić tonę próbek, bo już w nich tonę. a że jestem świadoma, że minerały zachowują się inaczej w poszczególnych porach roku, ciężko mi się ich pozbyć.
Tak trochę nie w temacie.
Z tego co kojarzę masz z wymianki LL blondie.
Do czego byś ten kolor porównała?
z Neauty lub Pixie?
Ja miałam tylko china doll i nie pamiętam już nawet czy był dobry
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-07, 23:43   #524
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Neauty Minerals

U mnie minimalna nawet różu od razu na twarzy wybija, bo mam taką cerę i urodę, dlatego rzuciło mi się w oczy :P Ostatnio nakładałam właśnie Neutral i zdziwiłam się, że wyszedł mi na twarzy mniej różowy, niż Olive.
Swatche tych odcieni wrzucałam kilka stron temu. Na dłoni takiej różnicy nie ma.
Z oliwkami z Pixie nie mam tego problemu, widocznie inna tonacja. W Neauty więcej szarości i neutralności/różu w oliwce, Pixie jednak jest bardziej żółto -zielone.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 08:18   #525
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Neauty Minerals

Ja właśnie też jestem wrażliwa na wszelką różowość i jak zobaczyłam żółtawy w proszku Neutral Fair to ochoczo roztarłam go sobie na szyi, ale po roztarciu i wtopieniu okazało się, że bliżej mu do mojej zaróżowionej twarzy, niż do żółtej szyi
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 08:20   #526
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Tak trochę nie w temacie.
Z tego co kojarzę masz z wymianki LL blondie.
Do czego byś ten kolor porównała?
z Neauty lub Pixie?
Ja miałam tylko china doll i nie pamiętam już nawet czy był dobry
Mam go, ale jeszcze nie używałam A wzięłam Blondie niemal w ciemno, kiedyś miałam tylko próbkę i z tego co pamiętam jakoś wyglądał (na pewno lepiej niż Clair). Miniaturkę China Doll mam i po wtopieniu wygląda całkiem okej, ale przy nakładaniu wygląda na zbyt jasny. Jeszcze będę musiała kilka razy go nałożyć by wydać osąd, bo jakoś rzadko po niego sięgam.
Co Ty na to, żebym zrobiła swatche tych dwóch kolorów LL z kilkoma Pixie i fairami z Neauty? Ciężko mi porównać teraz do czegoś, jedyne czego jestem pewna to to, że nie jest ani typowym żółtkiem, ani oliwką Wydaje mi się, że jest dość neutralny, ale to się jeszcze sprawdzi
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 08:43   #527
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
Mam go, ale jeszcze nie używałam A wzięłam Blondie niemal w ciemno, kiedyś miałam tylko próbkę i z tego co pamiętam jakoś wyglądał (na pewno lepiej niż Clair). Miniaturkę China Doll mam i po wtopieniu wygląda całkiem okej, ale przy nakładaniu wygląda na zbyt jasny. Jeszcze będę musiała kilka razy go nałożyć by wydać osąd, bo jakoś rzadko po niego sięgam.
Co Ty na to, żebym zrobiła swatche tych dwóch kolorów LL z kilkoma Pixie i fairami z Neauty? Ciężko mi porównać teraz do czegoś, jedyne czego jestem pewna to to, że nie jest ani typowym żółtkiem, ani oliwką Wydaje mi się, że jest dość neutralny, ale to się jeszcze sprawdzi
Ja też chętnie zobaczę takie porównanie
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 11:17   #528
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Neauty Minerals

ooo ja też, ja też!
I faktycznie golden fair jakiś pomarańczowy, bo capnęłam grubszy pasek na żuchwie i siorka powiedziała, że cos pomarańczowego mam xD Dzisiaj musze kliknąć Ivory by nie przegapić promo <:
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 11:22   #529
bigosowadama
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 998
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez AncientQueen Pokaż wiadomość
Mam go, ale jeszcze nie używałam A wzięłam Blondie niemal w ciemno, kiedyś miałam tylko próbkę i z tego co pamiętam jakoś wyglądał (na pewno lepiej niż Clair). Miniaturkę China Doll mam i po wtopieniu wygląda całkiem okej, ale przy nakładaniu wygląda na zbyt jasny. Jeszcze będę musiała kilka razy go nałożyć by wydać osąd, bo jakoś rzadko po niego sięgam.
Co Ty na to, żebym zrobiła swatche tych dwóch kolorów LL z kilkoma Pixie i fairami z Neauty? Ciężko mi porównać teraz do czegoś, jedyne czego jestem pewna to to, że nie jest ani typowym żółtkiem, ani oliwką Wydaje mi się, że jest dość neutralny, ale to się jeszcze sprawdzi
Jestem jak najbardziej za Super.


Ja jak miałam china doll to nie wiem czy nie był zbyt neutralny Na pewno nie był zły, bo wtedy bym pamiętała.
Blondie nawet nie brałam, miałam wrażenie, że będzie za ciemny i za różowy (patrząc na zdj w necie)


Tak się zastanawiam czy nie zrobić jeszcze jednego podejścia do LL.
Krycie słabe, ale na lato mógłby być.
Jesienią, zimą jednak bardziej leżą mi podkłady powiedzmy kryjące, matujące, z typu kremowych.
A latem te sypkie, suche dłużej mi się trzymają.


AncientQueen- ostatnio byłam na str Uogi-plants coś tam, i tam jest nowy podkład mineralny bio coś tam coleur . Skład nawet fajny, szkoda, że próbek brak
bigosowadama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-08, 11:24   #530
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Neauty Minerals

Tak patrze na te zdjecia Basi z porownaniem Ivory, Fair i Light i sobie myslę, jaka duza przepasc musiala byc pomiedzy Pale a Fair. Dobrze, ze zrobili Ivory.
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 12:50   #531
AlbinoticBlack
Rozeznanie
 
Avatar AlbinoticBlack
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 682
Dot.: Neauty Minerals

Doszedł big podkładu i próbka bazy, gratis dostałam próbki pudrów muszę powiedzieć,że to chyba najlepszy podkład jak dotąd! Jak na takie krycie to zaskakująco bezproblemowy, ładnie się trzyma, fajnie nakłada, naturalnie wygląda no czego chcieć więcej. Czym nakładać taką bazę? Takim pędzlem jak podkład? A cienie są super jako linery, trzyma mi się tyle co mój najtrwalszy liner w pędzelku copper brown jest cudowny jako kreska podkreślająca niebieskie oczy.
AlbinoticBlack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 18:42   #532
AncientQueen
Rozeznanie
 
Avatar AncientQueen
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 810
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez AlbinoticBlack Pokaż wiadomość
Doszedł big podkładu i próbka bazy, gratis dostałam próbki pudrów muszę powiedzieć,że to chyba najlepszy podkład jak dotąd! Jak na takie krycie to zaskakująco bezproblemowy, ładnie się trzyma, fajnie nakłada, naturalnie wygląda no czego chcieć więcej. Czym nakładać taką bazę? Takim pędzlem jak podkład? A cienie są super jako linery, trzyma mi się tyle co mój najtrwalszy liner w pędzelku copper brown jest cudowny jako kreska podkreślająca niebieskie oczy.
No musicie mnie tak kusić? Nie zniosę

---------- Dopisano o 19:42 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Cytat:
Napisane przez bigosowadama Pokaż wiadomość
Jestem jak najbardziej za Super.


Ja jak miałam china doll to nie wiem czy nie był zbyt neutralny Na pewno nie był zły, bo wtedy bym pamiętała.
Blondie nawet nie brałam, miałam wrażenie, że będzie za ciemny i za różowy (patrząc na zdj w necie)


Tak się zastanawiam czy nie zrobić jeszcze jednego podejścia do LL.
Krycie słabe, ale na lato mógłby być.
Jesienią, zimą jednak bardziej leżą mi podkłady powiedzmy kryjące, matujące, z typu kremowych.
A latem te sypkie, suche dłużej mi się trzymają.


AncientQueen- ostatnio byłam na str Uogi-plants coś tam, i tam jest nowy podkład mineralny bio coś tam coleur . Skład nawet fajny, szkoda, że próbek brak
Spokojnie, zrobię Ci swatche i wszystko zobaczysz. Dla mnie z Chiną nie ma tragedii, ale na pewno nie jest to idealnie dobrany kolor. Może połączenie Blondie z Chiną... Blondie na pewno nie jest totalnie chłodny-różowy, ani też ciepły. Ale dokładniejsze tony ciężko mi opisać.

Ja LL też wzięłam głównie do używania latem, bo na co dzień nie lubię aż tak suchych formuł. Dziś miałam na sobie Blondie i przynajmniej w sztucznym świetle wyglądał w miarę dobrze. Muszę przetestować w dziennym, choć to ogólnie nie najlepsza pora na testowanie LL.

Te podkłady w Plants widziałam- ale jednak brak próbek i mały wybór kolorów mnie zniechęciły.
__________________
Moja wymianka - klik!
AncientQueen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-08, 18:55   #533
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez AlbinoticBlack Pokaż wiadomość
Doszedł big podkładu i próbka bazy, gratis dostałam próbki pudrów muszę powiedzieć,że to chyba najlepszy podkład jak dotąd! Jak na takie krycie to zaskakująco bezproblemowy, ładnie się trzyma, fajnie nakłada, naturalnie wygląda no czego chcieć więcej. Czym nakładać taką bazę? Takim pędzlem jak podkład? A cienie są super jako linery, trzyma mi się tyle co mój najtrwalszy liner w pędzelku copper brown jest cudowny jako kreska podkreślająca niebieskie oczy.
Ja właśnie wylizałam próbkę Golden Fair i jakoś mi smutno, że w poniedziałek nie położę go na twarz. Chyba się skuszę.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-09, 09:52   #534
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Neauty Minerals

Klikać na bazę, nie klikać hm
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-09, 09:58   #535
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Neauty Minerals

a któraś z kochanych duszyczek forumowych powie mi czym się różni baza neauty od pudru ryżowego/krzemionkowego/bambusowego?
__________________
www.puckowa.blogspot.com

Edytowane przez margitea
Czas edycji: 2016-01-09 o 09:59
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-09, 10:03   #536
olencja kwiatencja
Rozeznanie
 
Avatar olencja kwiatencja
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 850
Dot.: Neauty Minerals

Ma Mice, więc lepeij wygładza optycznie, z tego co pamiętam z wlasciwosci mici
olencja kwiatencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-09, 10:06   #537
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Neauty Minerals

Wrzucam swatche, moze komus przyda sie porownanie Golden Fair .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cien.jpg (76,1 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg flesz.jpg (76,1 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg slonce.jpg (56,6 KB, 42 załadowań)
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-09, 10:23   #538
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez olencja kwiatencja Pokaż wiadomość
Ma Mice, więc lepeij wygładza optycznie, z tego co pamiętam z wlasciwosci mici
hmm. no to mikę mają pudry amilie, prócz krzemionki
i puder z lucy nawet też (po lucy to widzę właśnie wygładzenie ładne)

szukam po prostu "wyjątkowości" tej bazy neauty.
ja mam puder żółty amilie i puder lucy właśnie, szukam różnic.
bo nie wiem, czy jest sens inwestować w bazę neauty czy mam coś podobnego
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-09, 10:32   #539
syshda
Cały czas się uczę
 
Avatar syshda
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 960
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez margitea Pokaż wiadomość
hmm. no to mikę mają pudry amilie, prócz krzemionki
i puder z lucy nawet też (po lucy to widzę właśnie wygładzenie ładne)

szukam po prostu "wyjątkowości" tej bazy neauty.
ja mam puder żółty amilie i puder lucy właśnie, szukam różnic.
bo nie wiem, czy jest sens inwestować w bazę neauty czy mam coś podobnego
Wrzucam zdjecie skladu Neauty w porownaniu do pudru wykanczajacego Lily Lolo, ktorego uzywam tez jako baze.
U mnie dzialanie jest porównywalne.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1452335472334.jpg (46,1 KB, 19 załadowań)
syshda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-09, 10:35   #540
margitea
minerałoholiczka
 
Avatar margitea
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: ck
Wiadomości: 961
Dot.: Neauty Minerals

Cytat:
Napisane przez syshda Pokaż wiadomość
Wrzucam zdjecie skladu Neauty w porownaniu do pudru wykanczajacego Lily Lolo, ktorego uzywam tez jako baze.
U mnie dzialanie jest porównywalne.
wiem już, że neauty daje wygładzenie. a prócz tego?
__________________
www.puckowa.blogspot.com
margitea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-23 19:15:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:07.