Jak one to robią? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-21, 18:58   #31
Erin
Raczkowanie
 
Avatar Erin
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Gdańsk/Warrington
Wiadomości: 158
Dot.: Jak one to robią?

Wszystko jest kwestią zamknięcia łusek. Gdy gładko przlegają do "rdzenia" włosa, odbijają światło i uzyskuemy efekt lśnienia.. Dlatego po użyciu prostownicy (która na ciepło zamyka łuski) włoski ładnie wygladaja... Ale zaznaczam ze nie wszystkie niestety :/
Erin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-21, 20:45   #32
dziuniaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wenus :-)
Wiadomości: 3 951
Dot.: Jak one to robią?

Cytat:
Napisane przez Alien :* Pokaż wiadomość
Podobno pomaga też płukanie włosów w wodzie z dodatkiem octu lub soku z cytryny,albo można stosować jedwab.

A ja chciałabym się dowiedzieć jak dziewczyny to robią,że mają ciągle wlosy takie,jakby właśnie przed chwilą je rozczesały.Ja je czeszę,a zaraz potem zbijają się w takie nieładne pasma Co zrobić żeby się tak nie robiło?
Suche, rozdwojone końcówki, też tak miałam ściełam wszystkie rozdwojone to rozczesuję włosy palcami, nic się nie plącze. I teraz będę się pilnować, żeby podcinać systematycznie co 3 miesiące, wtedy nie będzie już w ogóle tego problemu i włosy będą zdrowe.
A i kupiłam sobie mgiełkę nabłyszczającą do włosów rozjaśnianych z Dove, fajnie działa. Ale dopieor raz użyłam, zobaczymy co więcej poobserwuję. Ja mam rozjaśniane mocno włosy a błyszczą się od zawsze, tyle, ze końce mają tendencję do rozdwajania.
__________________
wymianka

włosy - zapuszczanie i dbanie
dziuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-21, 21:58   #33
Alien :*
Zakorzenienie
 
Avatar Alien :*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 122
Dot.: Jak one to robią?

Cytat:
Napisane przez dziuniaaa Pokaż wiadomość
Suche, rozdwojone końcówki, też tak miałam ściełam wszystkie rozdwojone to rozczesuję włosy palcami, nic się nie plącze. I teraz będę się pilnować, żeby podcinać systematycznie co 3 miesiące, wtedy nie będzie już w ogóle tego problemu i włosy będą zdrowe.
A i kupiłam sobie mgiełkę nabłyszczającą do włosów rozjaśnianych z Dove, fajnie działa. Ale dopieor raz użyłam, zobaczymy co więcej poobserwuję. Ja mam rozjaśniane mocno włosy a błyszczą się od zawsze, tyle, ze końce mają tendencję do rozdwajania.
Też mam rozjaśniane i nawet błyszczą,ale chciałabym bardziej,no i problem mam własnie z tym "zbijanie się" włosów,a nie mam rozdwojonych końcówek.
A czy ta mgiełka obciąża włosy??
Alien :* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 12:09   #34
ankaj25
Raczkowanie
 
Avatar ankaj25
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: częstochowa
Wiadomości: 45
Dot.: Jak one to robią?

Wszystko to sprawa dobrego programu graficznego i oświetlenia, nic wiecej a jeśli chcesz miec błyszczace wloski to inwestuj w odzywki
__________________
Bądź piękna jak lotos, słodka jak miód i zagadkowa jak pogoda.
ankaj25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-30, 16:01   #35
wewelinka
Zadomowienie
 
Avatar wewelinka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 717
Dot.: Jak one to robią?

hmm osobiście nie namawiam ale wloski potraktowane prostownica są bardziej blyszczące (łuska włosa sie gładziej układa) no i można spryskac brylantyna w sprayu.... są tez lakiery nadajace polysk....
__________________
"Żyj tak aby znajomym zrobiło się nudno gdy umrzesz!"
wewelinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:38.