Jaką odżywkę do paznokci wybrać ? - zbiorczy - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-10, 16:23   #181
*KaLa*
Raczkowanie
 
Avatar *KaLa*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Bochnia/KvL
Wiadomości: 182
Odżywka do paznokci

Czesc drogie dziewczyny
Chcialam sie Was popradzic w sprawie mojej nowo kupionej odzywaki do paznokci
Kupilam sobie odzywake Soraya z witamina A,E ,F Wzmacnia ona paznokcie lamliwe i miekkie paznokcie Chodzi o to czy ktoras z Was ja miala,uzywala? I czy rzeczywiscie widziala efekty,bo szczerze ja jej uzywam i jakos ich nie widze Ale coz ja jej uzywam krotko wiec moze jeszcze zobacze ale mimo wszystko chciala bym poczytac Wasze opinie na jej temat
Ps. mogl by mi ktos polecic dobry utwardzacz do paznokci?Tylko nie zel utwardzajacy ,mam na mysli normalny utwardzacz,jakis sprawdzony przez Was Z gory thx
__________________
Wolę zmieniać baterie w wibratorze niż być z kimś kto mnie nie interesuje
*KaLa* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-10, 17:10   #182
aisne
Zadomowienie
 
Avatar aisne
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Gniezno
Wiadomości: 1 322
Dot.: OoOdzywka

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/

Polecam skorzystać
aisne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-11, 20:43   #183
*KaLa*
Raczkowanie
 
Avatar *KaLa*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Bochnia/KvL
Wiadomości: 182
Dot.: OoOdzywka

danke
__________________
Wolę zmieniać baterie w wibratorze niż być z kimś kto mnie nie interesuje
*KaLa* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 11:42   #184
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: OoOdzywka

jeśłi chodzi o ta odżywkę to mam ja także , ale podobnie jak Ty nie zauważyłam rewelacyjnych efektów,że paznokcie są jak tytan , no coś tam sa mocniejsze ...jeśli chcesz lepszych efektów , a ta odżywka nic Ci nie daje może sproobooj smarolac na przemian 1 tydz odżywka i potem olejekiem rycynowym. Również syplementy diety polecam dla wzmożenia efektoow.a wrooce do odżywki: to jakby szybciej mi paznokcie rosną po niej .
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 14:20   #185
Magda Kasia
Przyczajenie
 
Avatar Magda Kasia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 12
Dot.: OoOdzywka

cześć koleżanko,
najlepsza odżywka jaką miałam i która naprawde zadziałała to pomarańczowa sally hansen. wiadomo że nie jest ona tania (udało mi się kupić w promocji za 24zł, a normalnie ok 40zł) ale naprawdę warto. bo efekty są. po nałożeniu jej pazurki robią się takie gładnie, jakby były wygładzone pilnikami. Ja nakładam pod lakier albo używam jako lakieru bezbarwnego i na pewno szybko z niej nie zrezygnuję. buteleczka jest duża i na długo Ci wystarczy.
warto kupić
__________________
Pozdrawiam
Magda Kasia
Magda Kasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 18:01   #186
*KaLa*
Raczkowanie
 
Avatar *KaLa*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Bochnia/KvL
Wiadomości: 182
Dot.: OoOdzywka

Cytat:
Napisane przez Magda Kasia
cześć koleżanko,
najlepsza odżywka jaką miałam i która naprawde zadziałała to pomarańczowa sally hansen. wiadomo że nie jest ona tania (udało mi się kupić w promocji za 24zł, a normalnie ok 40zł) ale naprawdę warto. bo efekty są. po nałożeniu jej pazurki robią się takie gładnie, jakby były wygładzone pilnikami. Ja nakładam pod lakier albo używam jako lakieru bezbarwnego i na pewno szybko z niej nie zrezygnuję. buteleczka jest duża i na długo Ci wystarczy.
warto kupić
No 40zl to nie malo jak za odzywke ale kto wie moze zakupie,tylko jeszcze nie teraz Poki co zrobilam male zakupy jesli chodzi o ciuszk iwiec ta odzywke jak narazie wybijam sobie z glowki ale moze moja zacznie dawac jakie efekty Ale jesli tylko bede miala cos wiecej kasy to napewno zainwestuje w odzywke o ktorej piszesz w ogole to dziekuje za odpisanie mi

Cytat:
Napisane przez aniolekandrzejka1
jeśłi chodzi o ta odżywkę to mam ja także , ale podobnie jak Ty nie zauważyłam rewelacyjnych efektów,że paznokcie są jak tytan , no coś tam sa mocniejsze ...jeśli chcesz lepszych efektów , a ta odżywka nic Ci nie daje może sproobooj smarolac na przemian 1 tydz odżywka i potem olejekiem rycynowym. Również syplementy diety polecam dla wzmożenia efektoow.a wrooce do odżywki: to jakby szybciej mi paznokcie rosną po niej .
Widze,ze nie tylko ja nie widze efektow tej odzywki Ale coz,ja licze na to,ze jeszcze zobaczymy efekty Chociaz tyle,ze masz wrazenie,ze Ci szybciej rosna paznokcie,ja niestety nawet takiego wrazenie nie mam W ogole to chyba zainwestuje z jakis dobry utwardzacz

Pozdroffki dziewczyny
__________________
Wolę zmieniać baterie w wibratorze niż być z kimś kto mnie nie interesuje
*KaLa* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-12, 18:41   #187
adri
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 13
Dot.: OoOdzywka

Dla mnie najlepszą "odżywką" do paznokci jest capivit A+E. Nie łykam go tylko przekłuwam kapsułkę i olejek zawarty wsmarowuje w paznokcie zawsze na noc, bo tak szybko go nie zmyje. Już po kilku dniach moje paznokcie są twardsze, szybciej rosną i się mniej rozdwajają (co jest moją zmorą).
adri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-13, 17:24   #188
*KaLa*
Raczkowanie
 
Avatar *KaLa*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Bochnia/KvL
Wiadomości: 182
Dot.: OoOdzywka

Cytat:
Napisane przez adri
Dla mnie najlepszą "odżywką" do paznokci jest capivit A+E. Nie łykam go tylko przekłuwam kapsułkę i olejek zawarty wsmarowuje w paznokcie zawsze na noc, bo tak szybko go nie zmyje. Już po kilku dniach moje paznokcie są twardsze, szybciej rosną i się mniej rozdwajają (co jest moją zmorą).
o0o a o tym nie pomyslalam
ile kosztuje mniej wiecej capivit i ile jest kapsulek?
__________________
Wolę zmieniać baterie w wibratorze niż być z kimś kto mnie nie interesuje
*KaLa* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 18:04   #189
adri
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 13
Dot.: OoOdzywka

Ja mam akurat capivit forte, opakowanie zawiera 30 tabletek a kosztuje ok 8zł . Jedną kapsułkę mam na 2 razy.
adri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 20:30   #190
MILENA*
Raczkowanie
 
Avatar MILENA*
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 379
Dot.: Odżywka do paznokci

Cytat:
Napisane przez *KaLa*
Czesc drogie dziewczyny
Chcialam sie Was popradzic w sprawie mojej nowo kupionej odzywaki do paznokci
Kupilam sobie odzywake Soraya z witamina A,E ,F Wzmacnia ona paznokcie lamliwe i miekkie paznokcie Chodzi o to czy ktoras z Was ja miala,uzywala? I czy rzeczywiscie widziala efekty,bo szczerze ja jej uzywam i jakos ich nie widze Ale coz ja jej uzywam krotko wiec moze jeszcze zobacze ale mimo wszystko chciala bym poczytac Wasze opinie na jej temat
Ps. mogl by mi ktos polecic dobry utwardzacz do paznokci?Tylko nie zel utwardzajacy ,mam na mysli normalny utwardzacz,jakis sprawdzony przez Was Z gory thx

Miałam kiedyś tę odżywkę i moim zdaniem jest do bani. Nie zauważyłam żadnych efektów. Jeśli poszukujesz dobrej, ale tańszej odżywki to polecam Ci Silk Wrap Inglota (wg. mnie ŚWIETNY, cena ok 12 zł), albo coś z serii Joko. Sprawdzałam obydwie, jak dla mnie naprawdę dobre. Pozdrawiam.
MILENA* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-14, 10:15   #191
paaati88
Raczkowanie
 
Avatar paaati88
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 360
Question Dot.: OoOdzywka

Cytat:
Napisane przez adri
Ja mam akurat capivit forte, opakowanie zawiera 30 tabletek a kosztuje ok 8zł . Jedną kapsułkę mam na 2 razy.
hmm... a jak Ty wsmarowujesz w paznokcie? mieszasz to jeszcze z czymś? z jakimś olejkiem... bo jesli w srodku jest proszek to tak troche trudno to wetrzec tak bez niczego
paaati88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-14, 12:39   #192
marchefffka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 78
Dot.: Odżywka do paznokci

JA tesh przez jakiś czas stosowałam capivit A+E. Efektów nie pamiętam, zresztą i tak miałam w tm czasie cod-miód pazurki. Teraz przeruciłam sie na olejek rcynow, podobno pomaga na rozdwajające się panokcie...???). W kapsułce nie ma proszku, jest płyn, troszke gęstawy, ale nie bardzo. Z wsmarowaniem nie ma więc problemu.
Pozdrafiam
marchefffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-14, 20:07   #193
paaati88
Raczkowanie
 
Avatar paaati88
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 360
Smile Dot.: Odżywka do paznokci

Cytat:
Napisane przez marchefffka
JA tesh przez jakiś czas stosowałam capivit A+E. Efektów nie pamiętam, zresztą i tak miałam w tm czasie cod-miód pazurki. Teraz przeruciłam sie na olejek rcynow, podobno pomaga na rozdwajające się panokcie...???). W kapsułce nie ma proszku, jest płyn, troszke gęstawy, ale nie bardzo. Z wsmarowaniem nie ma więc problemu.
Pozdrafiam
Mi teraz ciagle rozdwajają sie i łamia paznokcie.... i przez to nie rosną i mam krotkie buuuuuuuu a kiedyś były takie ładne i długie może trzeba zacząc stosowac ten capivit... ale jak bym go uzywała to wtedy bym nie mogła miec pomalowanych paznokci czy tak? to nie za dobrze... :/ moze Ty mi Marchefffko coś doradzisz? jakis inny sprawdzony sposob pozdrowionka
__________________
Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągniecie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

Uwierz w siebie <3
Dziś zrób to czego innym się nie chce, a jutro będziesz miał to czego inni pragną.
paaati88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 16:30   #194
paaati88
Raczkowanie
 
Avatar paaati88
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 360
Dot.: Odżywka do paznokci

? ? ?
__________________
Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągniecie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie.

Uwierz w siebie <3
Dziś zrób to czego innym się nie chce, a jutro będziesz miał to czego inni pragną.
paaati88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 22:21   #195
marchefffka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 78
Dot.: Odżywka do paznokci

A może odżywiać też od środka??? Gdzieś czytałam, że paznokieć jest w stanie wchłonąć b. małe ilości substancji odzywczych. Nie pamietam tylko nazw takiego suplementu diet, który wzmacniał włosy i paznokcie....Humavit....? Nie wiem
A myślę, że jeśli przez jakiś czas nie bedziesz malowała pazurrków, tylko smarowała jakąś odżywką, a+e, olejek rycnowy (ja dodaje do olejku wit. a+e, hihi...dwa w jednym), to napewno powinnaś po. ok miesiącu (?) jakieś effekty. Tak jest przynajmniej u mnie. Ale niech wypowiedza sie tesh baedziej obczajone Wizazanki. PZdr
marchefffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 11:45   #196
ania996
Raczkowanie
 
Avatar ania996
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 278
GG do ania996
odżywki do paznokci

Potrzebuje kupic sobie odzywke do paznoki, zalezy mi zeby byla w tubce. Essence - Magic nail therapy - Magiczne serum do paznokci? Czytalam ze jest dosc dobre. Wybieram sie do rosmana i od razu chcilabym to kupic, chcilabym zeby ta odzywka tez dodatkowo nawilzyla skorki wokol pazkokci (mam takie suche i wygdada to nie ciekawie )
ania996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 13:25   #197
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: odżywki do pazkokci

hmmm no ale na czym polega twój problem??

idź i kup
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-19, 13:36   #198
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: odżywki do pazkokci

tona paznokcie
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-20, 10:17   #199
ania996
Raczkowanie
 
Avatar ania996
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 278
GG do ania996
Question Odżywka do paznkoci

Chcilabym kupic sobie odzywke do pazkokci ale w tubce. Co myslicie o Essence - Magic nail therapy - Magiczne serum do paznokci? Dodam, ze skorki przy pazkokciach mam suche i chcilabym zeby ta odzywka tez je troche nawilzyla
ania996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-20, 10:37   #200
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
Dot.: Odżywka do paznkoci

Po pierwsze nie rozumiem dflaczgeo zakładasz drugi taki sam wątek, a po drugie sprawdz opinie tej odzywki na KWCi bedzie po sprawie. Pozdraiwam
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-20, 12:48   #201
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: odżywki do pazkokci

Cytat:
Napisane przez ania996 Pokaż wiadomość
Potrzebuje kupic sobie odzywke do paznoki, zalezy mi zeby byla w tubce. Essence - Magic nail therapy - Magiczne serum do paznokci? Czytalam ze jest dosc dobre. Wybieram sie do rosmana i od razu chcilabym to kupic, chcilabym zeby ta odzywka tez dodatkowo nawilzyla skorki wokol pazkokci (mam takie suche i wygdada to nie ciekawie )
firmy Essence ni ema w Rossamanie
Przynajmniej w żadnym rossamnie w Kielcach i Krakowie jej nie widziałam
Za to mają Essence w sieci Drogerii Natura
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 16:59   #202
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: odżywki do pazkokci

Essence jest tez w Douglasie... i ostatnio w L'eclercku widzialam
a co do samego produktu, ja nei zauwazylam rewelacyjnego nawilzenia skorek-tu polecam kremy do rak i paznokci jak i wszelkie oliwki/olejki/balsamy do skorek, choc moze Essence sprawdzi sie u Ciebie, sprobuj
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 17:58   #203
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: odżywki do paznokci

Essence jest w Douglasie???
Poważnie? Douglas ma zazwyczaj same drogie marki, najtańsza występująca w Douglasie to Maybelline
Ale fakt faktem,ze dawno w Douglasie nie byłam, więc może cos się pozmnieniało

Edytowane przez Kalex
Czas edycji: 2006-09-21 o 17:58 Powód: tradycyjnie literówka:)
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-21, 20:56   #204
młodaa
Wtajemniczenie
 
Avatar młodaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 2 362
Dot.: odżywki do paznokci

w rzeszowskim Douglasie na pewno jest
ale chyba nie tylko bo wlasnei na Wizazu wyczytalam ze mozna kupic ta odzywke w tej sieci
młodaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-09, 17:12   #205
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Odżywka do paznokci

a ja odświeżam wątek bo nie wiem jak się stosuje odzywki tzn chodzi mi konkretnie co ile dni codziennie czy jak i czy zmywać poprzednią warstwe czy nakładać na starą bo moje szczątki przypominające pazurki źle znoszą wszelkie zmywacze ??
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-09, 17:51   #206
zyciowa_optymistka
Raczkowanie
 
Avatar zyciowa_optymistka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 183
Dot.: Odżywka do paznokci

Która odżywka z Joko jest najlepsza?
__________________
"Moje oczy są oczami wariata..."
zyciowa_optymistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 08:53   #207
aga007
Raczkowanie
 
Avatar aga007
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 256
Dot.: Odżywka do paznokci

Cytat:
Napisane przez kaczorka Pokaż wiadomość
a ja odświeżam wątek bo nie wiem jak się stosuje odzywki tzn chodzi mi konkretnie co ile dni codziennie czy jak i czy zmywać poprzednią warstwe czy nakładać na starą bo moje szczątki przypominające pazurki źle znoszą wszelkie zmywacze ??

Jeśli twoje paznokcie źle znoszą zmywacze i masz z nimi problem to przez jakiś czas noś krótkie paznokcie nie obcinaj ich tylko używaj pilniczka. Codziennie rób paznokciom kąpiel w ciepłej oliwie z dodatkiem witaminy a+e lub wyciągu z ogórecznika i odrobinką soku z cytryny. Na noc nakładaj na dłonie grubą warstwę kremu lub wyciśniętą witaminę i zakładaj bawełniane rękawiczki. Przy każdej aplikacji kremu, oliwki czy witaminy rób masarz delikatnie trąc kostkami po skórkach. Ja to stosuję od niedawna, a już widzę efekty, jedyne co psuje miszyki to moczenie rąk w wodzie dlatego do wszelkich prac domowych zakładam rękawice z grubą warstwą wazeliny na dłoniach. No i jeszcze środek doustny ja stosuję preparat o nazwie silica 27 zł za 100 tabletek stosuje się 1 dziennie, a do malowania odżywkę nawlżającą killys. Narazie jest nieżle zobaczymy co będzie dalej. Pozdrawiam i życzę wytrwałości
aga007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 09:54   #208
MisiaBezMisia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Skierniewice czasem Łódź
Wiadomości: 92
Dot.: Odżywka do paznokci

Capivit A+E bomba! najszybciej doprowadza moje pazurki do stanu wyglądalności jako takiej i zmywacz polecam koniecznie bez acetonu, moje paznokcie też ich nie lubią, dlatego rzadko mogłam zmieniać wzorki..
__________________
Misie nie zeżerają ludzi..
MisiaBezMisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 12:01   #209
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: Odżywka do paznokci

Cytat:
Napisane przez aga007 Pokaż wiadomość
Jeśli twoje paznokcie źle znoszą zmywacze i masz z nimi problem to przez jakiś czas noś krótkie paznokcie nie obcinaj ich tylko używaj pilniczka. Codziennie rób paznokciom kąpiel w ciepłej oliwie z dodatkiem witaminy a+e lub wyciągu z ogórecznika i odrobinką soku z cytryny. Na noc nakładaj na dłonie grubą warstwę kremu lub wyciśniętą witaminę i zakładaj bawełniane rękawiczki. Przy każdej aplikacji kremu, oliwki czy witaminy rób masarz delikatnie trąc kostkami po skórkach. Ja to stosuję od niedawna, a już widzę efekty, jedyne co psuje miszyki to moczenie rąk w wodzie dlatego do wszelkich prac domowych zakładam rękawice z grubą warstwą wazeliny na dłoniach. No i jeszcze środek doustny ja stosuję preparat o nazwie silica 27 zł za 100 tabletek stosuje się 1 dziennie, a do malowania odżywkę nawlżającą killys. Narazie jest nieżle zobaczymy co będzie dalej. Pozdrawiam i życzę wytrwałości
dziękuje za rady, skorzystam, chociaż od dwóch miesięcy łykam Humavit i już widzę małą poprawę, a w rękawiczkach nie potrafie sprzątać
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 23:47   #210
bell_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2
Dot.: Odżywka do paznokci

Czesc,ja własnie skonczyłam kuracje preparatem HEROME,-extra strong,przez 2 tygodnie uzywałam jej zgodnie z instrukcja.Miałam zawsze słabe,miekkie i rozdwajajace sie paznkocie,stosowałam najrozniejsze odzywki i sposoby ale z marnym rezultatem, stad pokusiłam sie na HEROME.Dzis widze,ze paznokietki moje sie zmieniły,sa o wiele twardsze a co najwazniejsze nie rozdwajaja sie.Dzis stosuje juz tylko odzywke raz na tydzien,jako baza pod lakier,badz jako lakier bezbarwny,bo odzyweczka ta daje ładny połysk.Jestem zadowolona a mysle ,ze jeszcze lepszy efekt bedzie jesli cała moja poprzednia płytka paznokcia odrosnie.Pozdrawiam i jesli moge cos polecic to HEROME
bell_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-04 16:02:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:24.