Agroturystyka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-06, 16:12   #1
karolinaa
Wtajemniczenie
 
Avatar karolinaa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 150

Agroturystyka


Tak właśnie przeglądam sobie oferty wynajmu domków letniskowych / agroturystyki i musze stwierdzić że jest dośc drogo. Np: 25 zł za osobę. Czyli 5-osobowa rodzina za tydzień zapłaci 875 zł. Rozumiem są wakacje ludzie chcą zarobić ale dlaczego nie dadzą np: 50 zł za tydzień.(za cały domek) Chyba wtedy by więcej zarobili.? A wy korzystaliście z takich ofert,i jak to jest wynająć pokój/domek.I co wogóle sądzicie o agroturystyce, czy jest ona zagrożeniem dla hoteli. A może wy prowadzicie domek agroturystyczny.:rolleyes :
karolinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 20:58   #2
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Agroturystyka

wg mni 25 zł od osoby to wcale duzo nie jest
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 07:17   #3
pzs1
Zadomowienie
 
Avatar pzs1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z mojego pokoju
Wiadomości: 1 239
GG do pzs1
Dot.: Agroturystyka

Dla porównania mogę Ci powiedzieć że jak szukałam kwater nad morzem to za pokój znajdujący sięponad kilometr od plaży życzą sobie 50 złotych za osobę
__________________
Ilo
pzs1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-07, 07:40   #4
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: Agroturystyka

zgadzam się z Lain. 25 zł /osobe to nie jest duzo. Urządzenie takiego domu to spory koszt,a goście zużywają wodę/gaz/prąd. Podatek od tego też trzeba zapłacić.
__________________
...i jest

Dziecko grzeczne/niegrzeczne to stan umysłu matki a nie dziecka.


POMOC dla dzieci z Tanzanii https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675684
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-20, 20:31   #5
rudalbn
Rozeznanie
 
Avatar rudalbn
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 816
GG do rudalbn
Smile Dot.: Agroturystyka

Na stronie http://www.agrowypoczynek.pl możecie sobie porównać oferty w różnych regionach - całkiem fajnie zrobiona stronka
rudalbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-25, 12:35   #6
lucyneczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2
Dot.: Agroturystyka

Hello. Zjechałam Polskę we wszystkie strony i spałam przede wszystkim w agroturystykach.Jest po prostu super!!Ceny, które podają za nocleg nie są wysokie i do tego przy dłuższych pobytach zawsze wychodzi taniej. A już jak jedzie więcej osób, to możemy być pewni, że dostaniemy zniżkę i to sporą.Proponuję jednak wcześniej dogadać się z gospodarzami żeby nie było później niemiłych niespodzianek.Niestety na rabaty nie ma co liczyć w motelach czy w hotelach. To krwiopijcy! A w dodatku często komforty są dużo dużo niższe niż w agroturystykach.
Powodzenia w szukaniu taniego noclegu.
lucyneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-20, 19:20   #7
papaj
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: Agroturystyka

nieopłacona reklama

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2009-05-23 o 05:13
papaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-11, 11:20   #8
na5her
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Dot.: Agroturystyka

ehh.. 25 złotych za osobe to nie jest duzo.. szczegolnie ze czasami ma sie standard jak w hotelu.. no prawie.. ale i telewizor i wygodne lozko itd.. a to wszystko kosztuje.. i do tego.. czasami nawet dodatkowe atrakcje.. zalezy jak sie trafi na agroturystyke..bo jak do chlopa w srodku wsi to slabo..ale jak np.. gdzies w srodek lasu..albo gdzies z koniami to inna sprawa... rzuccie okiem chocby na to

http://nadwarta.com/

lub

http://greczychowka.com/

i powiedzcie ze 25 zlotych to by bylo duzo.. czy nawet 35..
na5her jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-19, 13:05   #9
myszolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: województwo wielkopolskie
Wiadomości: 254
GG do myszolinka
Post Dot.: Agroturystyka

W weekend majowy byliśmy ze znajomymi na agroturystyce w okolicach Pleszewa i płaciliśmy 35 zł za osobę bez wyżywienia. Warunki mieszkaniowe- świetne.Do dyspozycji mieliśmy staw rybny, grilla, w pobliżu las. Za złowione ryby oczywiście trzeba było dodatkowo zapłacić.Gratisowo właściciel zabrał nas do stadniny na konie, a więc wg mnie 25zł to nie jest wygórowana cena

Edytowane przez myszolinka
Czas edycji: 2009-05-19 o 13:08
myszolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-22, 10:35   #10
duskie
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 753
GG do duskie
Dot.: Agroturystyka

trafiony temat czy ktoras z Was moze polecic na terenie mazur jakies domki do wynajecia? najlepiej cały i nie drogo
duskie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-01, 22:29   #11
Eurynika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 18
Dot.: Agroturystyka

Cytat:
Napisane przez myszolinka Pokaż wiadomość
W weekend majowy byliśmy ze znajomymi na agroturystyce w okolicach Pleszewa i płaciliśmy 35 zł za osobę bez wyżywienia. Warunki mieszkaniowe- świetne.Do dyspozycji mieliśmy staw rybny, grilla, w pobliżu las. Za złowione ryby oczywiście trzeba było dodatkowo zapłacić.Gratisowo właściciel zabrał nas do stadniny na konie, a więc wg mnie 25zł to nie jest wygórowana cena
Też lubię takie wyjazdy. Akurat ja długi weekend majowy spędziłam w Krakowie, tak że zamiast odciąć się od miasta pojechałam do jeszcze większego ale akurat taki nastrój na imprezowy weekend z dziewczynami miałyśmy.

Co nie zmienia fakty, że uwielbiam też zaszyć się gdzieś w jakimś bardzo spokojnym miejscu z dala od cywilizacji. Wtedy tak naprawdę agroturystyka jest jedynym wyborem, bo w takich bardzo małych miejscowościach żadnych pensjonatów nie ma.
Eurynika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-05, 16:27   #12
agnieszka111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: Agroturystyka

Ostatnio byłam u pewnych państwa, którzy wynajmują pokoje na południu Polski. Dom bardzo ładny, duży, przestronny. Do dyspozycji mieliśmy telewizor, a także wielki ogród, tak piękny, że zapiera dech w piersiach. Szczególnie dzieciom podobało się, gdyż miały bardzo dużo miejsca do biegania i bawienia się na trawie. Moje dzieci odbijały piłką przez siatkę, a młodsze innych państwa buszowały w piaskownicy. Ja natomiast spokojnie odpoczywałam na hamaku, w błogiej ciszy, której nie można zaznać w mieście. Poza tym, w okolicy był lasek, do którego chodziliśmy na spacery, a także stawy wędkarskie, które ubóstwiał mój mąż. Ah, i jedzenie, przepyszne. Palce lizać

Jeżeli ktoś chciałby się skusić to naprawdę polecam:

www.ekorelaks.pl
agnieszka111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-19, 12:38   #13
kiniac2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2
Thumbs up Dot.: Agroturystyka

Witam
Ja też bym chciala sie podzielis moimi wrazeniami z wczasow agroturystycznych w Beskidzie Zielonym. Trafiłam na bardzo miłych gospodarz ..... co tu mowic , było świetnie. Polecam .
Na te tej stronie mozecie zobaczyc zdjecia
www.agrobeskid.com.pl
kiniac2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 11:03   #14
radek_soprano
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: Agroturystyka

Mam dobre doświadczenia co do spedzania wolnego czasu w rożnych prywatnych obiektach. Dlatego śledze fora żeby poznać opinie forowiczów o takowych.Własciwie to korzystamy z samych domów bez wyżywienia bo cenimy sobie spokój i indywidualność. Dlatego szukamy domów letnich o dobrym standardzie.Cisza i piekne widoki mile wdziane po szarzyżnie i decybelach Warszawy.Czekamy na podpowiedzi.Pare razy byliśmy w okolicach Przemyśla i polecamy.
http://www.wrota-bieszczad.net/



I choć to dopiero luty wiemy że fajne oferty rozchodza sie szybko.pozdrawiam i licze że ktoś sie odezwie.
radek_soprano jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-24, 12:56   #15
florencja30
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2
Dot.: Agroturystyka

Polecam pobyt u Pani Ani Sadurskiej w miejscowości Karmanowice, jest ona położona miedzy Kazimierzem dolnym a Nałęczowem. Gospodyni bardzo mila, pokoje czyste, atmosfera super, posiłki wyśmienite. na podwórku mnóstwo zwierząt kury, kaczki, kozy, strusie. wszystkim rodzicom polecamy pobyt przy wąwozie! cena 35 zl za dobę od osoby! naprawdę warto!!
florencja30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 07:55   #16
mozart234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: Agroturystyka

Chcę wybrać się z rodziną w góry. Napaliłam się na Sudety szukam właśnie jakiejś fajnej agroturystyki, po zapoznaniu się z reklamami na różnych portalach turystycznych, doszłam do wniosku, że te dzisiejsze gospodarstwa agroturystyczne są często tak wyposażone, jak super drogie apartamenty. Np. tu: http://slonecznesudety.pl/p-w-bialy-...sze-sudety.htm raj dla mojej 3-letniej córeczki
http://www.slonecznesudety.pl/agrotu...egi-sudety.htm nawet sauna jest hehe
mozart234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 10:40   #17
goplaneczka
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: znad Wisły
Wiadomości: 72
Dot.: Agroturystyka

dokładnie- moi znajomi zajmują się agroturystyką
biorą 35 zł za nocleg, ale oferują to, co normalny hotel: internet, pralnię, śnaidanie w cenie noclegu itp
po każdym gościu trzeba wyprać pościel i ręczniki, posprzątać...
A turyści są wymagjaćy- owszem, można brać 15zł za noc, ale bądźmy szczerzy- dostaniemy za to łóżko w 10osobowym pokoju
a w wynajętym domku agroturystycznym można zaoszczędzić na posiłkach- zawsze jest wyposażona kuchnia, na co nie ma co liczyć w hotelu...
goplaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-22, 08:29   #18
mozart234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: Agroturystyka

inne też jest nastawienie na klienta, zazwyczaj podchodzą indywidualnie, rozmawiają, opowiadają o dziejach swoich, jak i miejscowości, o dawnych zwyczajach itp...widział ktoś właściciela hotelu, który rozmawia w ten sposób z klientem ,,klasy średniej''????
mozart234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-25, 19:59   #19
kiniac2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2
Thumbs up Dot.: Agroturystyka

Witam
Ja polecam agroturystyke http://www.agrobeskid.com.pl/. Bardzo mili gospodarze , widoki rewelacyje. Polecam
kiniac2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-12, 11:39   #20
witan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 8
Dot.: Agroturystyka

Witam,
Od jakiegoś czasu szukałem gospodarstwa agroturystycznego w okolicach Białowieży, w którym mógłbym się odłączyć od cywilizacji i pokazać dzieciom w jaki sposób kiedyś mieszkano na wsi. Znalazłem takie gospodarstwo, w którym spędziłem razem z rodziną cały tydzień i mogę je polecić: jest to DOM PUSZCZY Agroturystyka Białowieża.

Cena noclegu 30zł - jak na te tereny niedużo. Wielkim walorem był sam dom, stara oryginalna wiejska chata z kaflowymi piecami, z których mogliśmy korzystać. Dzieci najbardziej zafascynowała wyprawa do lasu z gospodarzem i obserwacja dzikiej zwierzyny oraz grzybobranie.
Polecam ludziom, którzy chcą poczuć choć trochę jak mieszkało się kiedyś na wsi.
witan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-16, 13:57   #21
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: Agroturystyka

W tym miesiącu po raz pierwszy miałam okazję zatrzymać się w gospodarstwie agroturystycznym. Mieliśmy do dyspozycji przestronny pokój z łazienką i tarasem w specjalnym kamiennym domu. Piękne otoczenie, spokój cisza, blisko park narodowy. Cena jak ten standard w Chorwacji też rewelacyjna, bo 40 euro za dobę. Polecam http://www.kalpic.com/.
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-17, 17:55   #22
anitka066
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 17
Dot.: Agroturystyka

Hmmm,
ze swojej strony mogę polecić stronkę

http://www.gajowka.skoczow.pl

Fajne miejsce i dużo atrakcji, w fajnej lokalizacji...
właścicielka to miła osoba
I strzelnica- jak ktoś tylko lubi, to na prawdę warto.

pOzdro,
anitka066 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 20:27   #23
Joesefin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 111
Dot.: Agroturystyka

Takie gospodarstwa są fajne, ale nie wszędzie... Na Mazurach owszem może tak nie sprawdzałam,a ale kilkakrotnie się przejechała bo w necie super opis, opinie itp. a tak na prawdę zimno, brudno i bez szału, tyle, że jak się samemu nie przekona to się człowiek nie dowie.
Joesefin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:55.