Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-05-17, 14:11   #3991
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
Próbki z apteki
dziękuję to się rozejrzę ale w aptece muszę coś kupić czy mogę spytać, jak w drogerii o próbkę?



Cytat:
Napisane przez amelsss Pokaż wiadomość
Dostałam wiadomość od Douglasa, że moje zamówienie nie zostanie wysłane do sklepu Douglas i mogę podać dane do wysyłki kurierem albo anulować.
mam to samo


Cytat:
Napisane przez Beata. Pokaż wiadomość
W tym zamowieniu mialam szminki maca . Wypróbowałam kolor pink plaid i szału nie ma jeżeli chodzi o komfort nakladania i noszenia znacznie lepiej mi sie nosi matowa szminke erisowej z serii provoke nie wspominajc juz o klinkowych matach.
Nie pokocham więc macowych szmineczek i dobrze
Ojojoj szkoda mnie niestety przypasowały


Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Bosche.... scięłas mnie z nóg to waidomosćią, idę se przeciąc kabel netu
Jednak to prawda ze ingorance is bliss
Corii ma ruchliwe paluszki
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-17, 14:13   #3992
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Corii ma ruchliwe paluszki
Albo raczej jest mega gaduła, co w sumie na jedno wychodzi
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-17, 14:14   #3993
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
Nic nie warte Słabej jakości ubrania tam są, ale ja za bardzo nie kupuję już w sieciówkach. Najlepiej obejrzeć dany egzemplarz samemu i zdecydować - a nóż się trafi coś lepszego. Co do zniżek, to chyba coś jest... Ale gdzie to nie wiem, bo tylko mi mignęło
też mi się zawsze wydawało, że to taka sobie jakość, no ale doświadczeń żadnych z tym sklepem nie mam. Ta kiecka co młoda mierzyła, to nawet całkiem dobrze się prezentowała na niej i w ogóle (moja córka jest w dość trudnym momencie życia - ubrania dziecięce absolutnie nie pasują, a te szyte dla kobiet baardzo rzadko - wzrost ma słuszny, figura jeszcze dziecinna
Tak czy owak, będę polować na zniżki
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-17, 14:31   #3994
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Włala
Hahaha Ola gonię Cię

Corii to prawdziwa przodowniczka pracy wyrabia normy półroczne

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Albo raczej jest mega gaduła, co w sumie na jedno wychodzi
no, ale te ruchliwe paluszki poza pisaniem też klikają więc statystyki się zgadzają


Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
też mi się zawsze wydawało, że to taka sobie jakość, no ale doświadczeń żadnych z tym sklepem nie mam. Ta kiecka co młoda mierzyła, to nawet całkiem dobrze się prezentowała na niej i w ogóle (moja córka jest w dość trudnym momencie życia - ubrania dziecięce absolutnie nie pasują, a te szyte dla kobiet baardzo rzadko - wzrost ma słuszny, figura jeszcze dziecinna
Tak czy owak, będę polować na zniżki

Ja mam z tego sklepu dwie sukienki, jedna dresowa do chodzenia po domu jest z mięsistego, miękkiego dresu, a druga to taka mała czarna z bawełny w stylu rockowym obie bardzo lubię, ale obie macałam w sklepie, bo większość no to taka chińszczyzna, ale np. kiedyś macałam chusty i bardzo zbliżone do stradivariusa, a mniej kosztują.
Małgosiu tam się ubierają nastolatki, zawsze ich pełno w tym sklepie, jak jestem w manufakturze to widzę, więc myślę, że córka może tam coś wybrać
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!

Edytowane przez Iwonalodz
Czas edycji: 2016-05-17 o 14:33
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-17, 14:33   #3995
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Hahaha Ola gonię Cię

Corii to prawdziwa przodowniczka pracy wyrabia normy półroczne

---------- Dopisano o 15:31 ---------- Poprzedni post napisano o 15:28 ----------



no, ale te ruchliwe paluszki poza pisaniem też klikają więc statystyki się zgadzają
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-17, 14:41   #3996
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Hermiona111 Pokaż wiadomość
Te akurat kupowałam na stronie ber de ver. pl. Jak mi się skończą to pewnie zamówię ponownie w tym samym sklepie.

Musisz pamiętać jednak, że większosc filtrów azjatyckich ma alkohol wysoko w składzie, ja mam cerę uwrażliwioną(retinoidy i kwasy) i mi akurat to nie przeszkadza, dzięki temu filtry lepiej się aplikują, jednak jeśli miałabyś wybitnie wrażliwą cerę, bądź nie tolerowała tego typu formuł to uprzedzam Ewentualnie moge przesłać próbkę obu filtrów np. w zamian za próbki czegoś innego od Ciebie i sobie wypróbujesz.
Dziękuję, chętnie skorzystam z propozycji wymiany próbkowej - daj tylko znać co Ty byś chciała wypróbować.
Dzięki na namiar do sklepu, widzę, że koszty wysyłki (27 zł) mają takie same, jak japanstore. Ale wiadomo, jeśli coś jest fajne i pasuje to warto.

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość

Ja też na podkład zawsze używam sypkiego pudru nakładanego puszkiem/gąbeczką (najlepiej w tej roli sprawdza się u mnie aplikator z sypkiego pudru Kanebo) i od razu całość lepiej wygląda.
O widzisz, pamiętam, że ja też używałam często tego puszku z pudrem Kanebo, ale nie pomyślałam, że to zasługa samego aplikatora. Muszę go odszukać.
Ja co prawda Remarcable miałam na twarzy ze 3 razy dopiero, ale wydawało mi się, że wyglądał całkiem znośnie. Muszę go znowu wypróbować. Ja go nakładałam na prawdę niewiele (ociupinkę) i szybko rozcierałam pędzlem.

Cytat:
Napisane przez ilios Pokaż wiadomość
ja jakos wyjatkowo skromnie od kiedy nie mam czasu wizazowac i nie kupuje az tyle
I bardzo dobrze Cały czas jesteś moim wzorem oszczędzania. Jak na razie idzie mi marnie, ale lepiej niż przedtem. Napisz czasem Iliosku o swoich planach oszczędnościowych - to mnie mobilizuje.

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Małgosiu tam się ubierają nastolatki, zawsze ich pełno w tym sklepie, jak jestem w manufakturze to widzę, więc myślę, że córka może tam coś wybrać
Potwierdzam Trójka znajomych młodszych nastolatków robi tam zakupy.
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-17, 16:34   #3997
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

New Yorker ma całkiem fajną rozmiarówkę jeśli chodzi o nastolatki. Dopóki byłam niska to się tam ubierałam, a potem dostałam wzrost kobiety (będący tuż za rozmiarówką petite) ale ciało nastolatki zostało i tak się bujam pomiędzy różnymi sklepami pytając siebie "co ja tu robię" Z bardziej eleganckich ubrań uwielbiam Orsay i Mohito ale rzadko udaje mi się tam coś kupić bo najmniejsze rozmiary strasznie na mnie wiszą a ubrania często są za długie. Z kolei te sklepy bardziej dla nastolatków jak Sinsay, House, Cropp oferują ubrania w niezłej rozmiarówce bo XS/XXS są dla mnie dobre na szerokość ale z kolei za krótkie. Najczęściej kupuję to co jest i uśmiecham się do mamy żeby mi poprzerabiała co trzeba. Wy też macie takie problemy?
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-17, 16:54   #3998
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
New Yorker ma całkiem fajną rozmiarówkę jeśli chodzi o nastolatki. Dopóki byłam niska to się tam ubierałam, a potem dostałam wzrost kobiety (będący tuż za rozmiarówką petite) ale ciało nastolatki zostało i tak się bujam pomiędzy różnymi sklepami pytając siebie "co ja tu robię" Z bardziej eleganckich ubrań uwielbiam Orsay i Mohito ale rzadko udaje mi się tam coś kupić bo najmniejsze rozmiary strasznie na mnie wiszą a ubrania często są za długie. Z kolei te sklepy bardziej dla nastolatków jak Sinsay, House, Cropp oferują ubrania w niezłej rozmiarówce bo XS/XXS są dla mnie dobre na szerokość ale z kolei za krótkie. Najczęściej kupuję to co jest i uśmiecham się do mamy żeby mi poprzerabiała co trzeba. Wy też macie takie problemy?
ja mam dół rozm. 36, a górę 40-42 (duży biust) i żadnej sukienki nie mogę dobrać, bo jak się zmieszczę się w biuście, to dół za szeroki; bez przerabiania ani rusz; najlepiej jak dobieram 2-częściowo, to wtedy dopasuję i górę i dół
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-17, 17:03   #3999
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
New Yorker ma całkiem fajną rozmiarówkę jeśli chodzi o nastolatki. Dopóki byłam niska to się tam ubierałam, a potem dostałam wzrost kobiety (będący tuż za rozmiarówką petite) ale ciało nastolatki zostało i tak się bujam pomiędzy różnymi sklepami pytając siebie "co ja tu robię" Z bardziej eleganckich ubrań uwielbiam Orsay i Mohito ale rzadko udaje mi się tam coś kupić bo najmniejsze rozmiary strasznie na mnie wiszą a ubrania często są za długie. Z kolei te sklepy bardziej dla nastolatków jak Sinsay, House, Cropp oferują ubrania w niezłej rozmiarówce bo XS/XXS są dla mnie dobre na szerokość ale z kolei za krótkie. Najczęściej kupuję to co jest i uśmiecham się do mamy żeby mi poprzerabiała co trzeba. Wy też macie takie problemy?
Miałam do niedawna, wsio za duże ciagle i za duże, wiec zaczelam ćwiczyć na masę i wreszcie problem zniknal
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-17, 17:10   #4000
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Ja trenuje bardzo dużo, zjadam przeszło 4tys. kalorii dziennie i z trudem utrzymuje 49kg Dół mam rozmiar 36 dzięki temu że mam dużą pupę i rozbudowane uda ale znalezienie czegoś na "górę" lub sukienki graniczy z cudem. Moja ślubna sukienka jest w rozmiarze 34 i wymaga przeróbek bo jest sporo za duża (przez mikro talię i brak biustu).
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-17, 17:13   #4001
user_k
Zakorzenienie
 
Avatar user_k
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 769
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Dostałam właśnie list z douglasa z paragonem za zamówienie
user_k jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-17, 17:17   #4002
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez user_k Pokaż wiadomość
Dostałam właśnie list z douglasa z paragonem za zamówienie
Ja też . Śmieszne to.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-17, 17:20   #4003
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
Ja trenuje bardzo dużo, zjadam przeszło 4tys. kalorii dziennie i z trudem utrzymuje 49kg Dół mam rozmiar 36 dzięki temu że mam dużą pupę i rozbudowane uda ale znalezienie czegoś na "górę" lub sukienki graniczy z cudem. Moja ślubna sukienka jest w rozmiarze 34 i wymaga przeróbek bo jest sporo za duża (przez mikro talię i brak biustu).
Nie, to trzeba masę, duże obciążenie ramion itd, jeść kalorycznie, dodawać proteinowe drinki najlepiej BioTechu - rewelacyjnie nabijają masę w krótkim czasie. Moja waga pokazywała ok 48, zanim ćwiczyłam 46. Teraz pewno jeszcze wiecej, mysle ze spokojnie z 50. Ale dzieki nabitym ramionom przestałam miec problem z wiszącym wszystkim, a gałązki miałam nie rece
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-17, 17:20   #4004
user_k
Zakorzenienie
 
Avatar user_k
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 769
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Ja też . Śmieszne to.
Dziwna polityka, ja już tego zamówienia odbierać nie będę.
user_k jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-17, 17:35   #4005
Kaoru22
Zadomowienie
 
Avatar Kaoru22
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 190
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Nie, to trzeba masę, duże obciążenie ramion itd, jeść kalorycznie, dodawać proteinowe drinki najlepiej BioTechu - rewelacyjnie nabijają masę w krótkim czasie. Moja waga pokazywała ok 48, zanim ćwiczyłam 46. Teraz pewno jeszcze wiecej, mysle ze spokojnie z 50. Ale dzieki nabitym ramionom przestałam miec problem z wiszącym wszystkim, a gałązki miałam nie rece
Corii uwierz mi że my robimy wszystko co w naszej mocy, ja, mój dietetyk, moja diabetolog i moj trener Moja waga taka na sucho kiedy nie trenuje i jem tyle ile chce a nie tyle ile musze to jakieś 44kg. Białka w diecie mam sporo, suplementuję co trzeba i w ciągu 2 lat udało mi się przytyć te 5kg i to utrzymać. Jak na cukrzyka to już i tak baardzo duży sukces A trening siłowy robię typowo masowy i też niewiele mi to daje jeśli chodzi o wygląd, już się w miarę z tym pogodziłam że dźwigam więcej niż niejeden facet a wyglądam żałośnie
Kaoru22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-17, 17:46   #4006
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
New Yorker ma całkiem fajną rozmiarówkę jeśli chodzi o nastolatki. Dopóki byłam niska to się tam ubierałam, a potem dostałam wzrost kobiety (będący tuż za rozmiarówką petite) ale ciało nastolatki zostało i tak się bujam pomiędzy różnymi sklepami pytając siebie "co ja tu robię" Z bardziej eleganckich ubrań uwielbiam Orsay i Mohito ale rzadko udaje mi się tam coś kupić bo najmniejsze rozmiary strasznie na mnie wiszą a ubrania często są za długie. Z kolei te sklepy bardziej dla nastolatków jak Sinsay, House, Cropp oferują ubrania w niezłej rozmiarówce bo XS/XXS są dla mnie dobre na szerokość ale z kolei za krótkie. Najczęściej kupuję to co jest i uśmiecham się do mamy żeby mi poprzerabiała co trzeba. Wy też macie takie problemy?
ja nie mam, może trochę mi się rozmiar dołu z górą rozjeżdża jak u Pakipsi, ale tylko o 1-2 oczka, więc luz natomiast z dziećmi zawsze jakieś problemy dopiero co mi syn wydoroślał i normalnie może iść do sklepu kupić sobie portki bez cyrkowania a tu już z córą powtórka z rozrywki 12 lat, wzrost ze 165 , nogi długaśne tak, że spodnie na 172 za krótkie, klateczka chudziutka, no dramat

teraz bal (szóstoklasisty) się szykuje, więc ta kiecka musi być

jakby któraś coś słyszała o % w NewYorker to pamiętajcie o mnie
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-17, 18:13   #4007
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Dziękuję bardzo za opinię
W sumie rano i tak opłaciłam zamówienie z Bicoastal, niemniej cieszę się, że w Twojej ocenie jest wart zakupu .

Mnie też się Terra bardzo spodobała i podobnie jak Ty żałuję, że nie wzięłam tej większej wersji .
Myślę, że co najmniej za rok ponownie się pojawi w polskiej ofercie D., a może do tego czasu jeszcze nie zużyję opakowania, które kupiłam .
Z tego, co wiem, to ta większa wersja jest standardową ofertą, tyle, że niekoniecznie w naszym Douglasie
Też pewnie nie zużyję całego w ciągu najbliższego roku, ale często przy limitkach, które mnie jakoś urzekły, włącza mi się tryb chomikowania (bo co ja zrobię, jak się skończy ) najczęściej dokupuję drugą pomadkę czy lakier w limitowanym odcieniu
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-17, 18:53   #4008
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Kliknęłam sobie w końcu podkład Kat von D
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-17, 19:45   #4009
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Hahaha Ola gonię Cię
Goń, goń, nie będę uciekać, bo i tak niezła ze mnie spamerka

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
O widzisz, pamiętam, że ja też używałam często tego puszku z pudrem Kanebo, ale nie pomyślałam, że to zasługa samego aplikatora. Muszę go odszukać.
Ja co prawda Remarcable miałam na twarzy ze 3 razy dopiero, ale wydawało mi się, że wyglądał całkiem znośnie. Muszę go znowu wypróbować. Ja go nakładałam na prawdę niewiele (ociupinkę) i szybko rozcierałam pędzlem.
Tak, Remarcable trzeba szybko rozcierać .

Jak mi ten puszek się zniszczy, to chyba kupię nowy puder, tylko dla puszku
Cytat:
Napisane przez Kaoru22 Pokaż wiadomość
New Yorker ma całkiem fajną rozmiarówkę jeśli chodzi o nastolatki. Dopóki byłam niska to się tam ubierałam, a potem dostałam wzrost kobiety (będący tuż za rozmiarówką petite) ale ciało nastolatki zostało i tak się bujam pomiędzy różnymi sklepami pytając siebie "co ja tu robię" Z bardziej eleganckich ubrań uwielbiam Orsay i Mohito ale rzadko udaje mi się tam coś kupić bo najmniejsze rozmiary strasznie na mnie wiszą a ubrania często są za długie. Z kolei te sklepy bardziej dla nastolatków jak Sinsay, House, Cropp oferują ubrania w niezłej rozmiarówce bo XS/XXS są dla mnie dobre na szerokość ale z kolei za krótkie. Najczęściej kupuję to co jest i uśmiecham się do mamy żeby mi poprzerabiała co trzeba. Wy też macie takie problemy?
Dokładnie takie same, no prawie, różnica taka tylko, że u mnie po "X" występuje litera "L"

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Miałam do niedawna, wsio za duże ciagle i za duże, wiec zaczelam ćwiczyć na masę i wreszcie problem zniknal
Ja już masę mam . Może czas na rzeźbę

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
Też pewnie nie zużyję całego w ciągu najbliższego roku, ale często przy limitkach, które mnie jakoś urzekły, włącza mi się tryb chomikowania (bo co ja zrobię, jak się skończy ) najczęściej dokupuję drugą pomadkę czy lakier w limitowanym odcieniu
Mam dokładnie tak samo z tym chomikowaniem, zwłaszcza limitek . Robię również zapasy tego, co lubię, bo mam takiego pecha, że cięgle wycofują mi ulubione produkty .
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-05-17, 19:50   #4010
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość

Ja już masę mam . Może czas na rzeźbę
Ha ha
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 02:12   #4011
be_zludna
Zakorzenienie
 
Avatar be_zludna
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: podróżuję :)
Wiadomości: 3 590
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kliknęłam sobie w końcu podkład Kat von D

Gdzie?
be_zludna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 05:32   #4012
unhumblee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 273
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kliknęłam sobie w końcu podkład Kat von D
No gdzie Corii, gdzie? Trafiłaś 44 czy inny wybrałaś?
__________________

unhumblee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 08:14   #4013
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez unhumblee Pokaż wiadomość
No gdzie Corii, gdzie? Trafiłaś 44 czy inny wybrałaś?
45 na premium usa

---------- Dopisano o 09:14 ---------- Poprzedni post napisano o 09:13 ----------

Cytat:
Napisane przez be_zludna Pokaż wiadomość
Gdzie?
Premium Usa. Cene trzeba jakos przelknac, ale przynajmniej tam nie ma chaosu, bo raz juz kupowałam.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 08:16   #4014
unhumblee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 273
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Dzięki
__________________

unhumblee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 08:17   #4015
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez unhumblee Pokaż wiadomość
Dzięki
Bierzesz?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 08:22   #4016
ilios
PIP.
 
Avatar ilios
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19 192
GG do ilios
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Dziękuję, chętnie skorzystam z propozycji wymiany próbkowej - daj tylko znać co Ty byś chciała wypróbować.
Dzięki na namiar do sklepu, widzę, że koszty wysyłki (27 zł) mają takie same, jak japanstore. Ale wiadomo, jeśli coś jest fajne i pasuje to warto.


O widzisz, pamiętam, że ja też używałam często tego puszku z pudrem Kanebo, ale nie pomyślałam, że to zasługa samego aplikatora. Muszę go odszukać.
Ja co prawda Remarcable miałam na twarzy ze 3 razy dopiero, ale wydawało mi się, że wyglądał całkiem znośnie. Muszę go znowu wypróbować. Ja go nakładałam na prawdę niewiele (ociupinkę) i szybko rozcierałam pędzlem.


I bardzo dobrze Cały czas jesteś moim wzorem oszczędzania. Jak na razie idzie mi marnie, ale lepiej niż przedtem. Napisz czasem Iliosku o swoich planach oszczędnościowych - to mnie mobilizuje.

---------- Dopisano o 15:41 ---------- Poprzedni post napisano o 15:39 ----------


Potwierdzam Trójka znajomych młodszych nastolatków robi tam zakupy.

choc to nie jest do konca tak, ze nic nie kupuje ograniczam w zasadzie kolorowke, bo mam tego tyle, ze spokojnie moge jechac na zapasach obecnie moje oszczędzanie wiąże się z tym, że mega sporo kasy pakuję w tym roku w różne kursy i szkolenia, a robię to w jedyny działający na mnie sposób - zaraz po wypłacie większość kasy przelewam sobie na różne konta oszczędnościowe i udaję, że jej nie ma i nie było bardzo pomaga tez to, ze obecnie w sieciowkach nie ma NIC co by mi sie podobalo [choc z 2 strony przez to kupuje mniej ale drozsze, mam np rzymskie wakacje z riska w 2 kolorach, bo uznalam, ze to sukienka idealna dla mnie ] kocham ogolnie ostatnio polskie ciuchy i dodatki, obecnie jestem zakochana w worku zofii chylak wiec po prostu kupuje, ale bardziej przemyslane mam te zakupy
Cytat:
Napisane przez user_k Pokaż wiadomość
Dostałam właśnie list z douglasa z paragonem za zamówienie
Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Ja też . Śmieszne to.
douglas tak robi, jeśli np w zamowieniu wybralyscie pakowanie na prezent wtedy wysyla paczke bez paragonu, a paragon osobno [na wypadek jakbyscie zamawialy prezent bezposrednio do osoby obdarowywanej]
[ja zawsze zaznaczam pakowanie na prezent wtedy sie czuje jakbym dostala prezent od siebie samej, a nie wydala kupe kasy ]
ilios jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 08:24   #4017
unhumblee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 273
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Myślę jeszcze nad kolorem ale pewnie skończy się tak, że kliknę go jak nic
__________________

unhumblee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 08:32   #4018
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez unhumblee Pokaż wiadomość
Myślę jeszcze nad kolorem ale pewnie skończy się tak, że kliknę go jak nic
Ja po dokładnym przegladzie neta, stwierdziłam, ze jednak wolę bardziej zołty Najwyzej jak srednio mi podpasuje, to sprzedam i kupie 44 jak bedzie
Ale nie ma sie co zastanawiac bo lada chwila zniknie 45, a długo na nia czekałam, dopiero wczoraj sie pojawiła
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 09:02   #4019
unhumblee
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 273
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja po dokładnym przegladzie neta, stwierdziłam, ze jednak wolę bardziej zołty Najwyzej jak srednio mi podpasuje, to sprzedam i kupie 44 jak bedzie
Ale nie ma sie co zastanawiac bo lada chwila zniknie 45, a długo na nia czekałam, dopiero wczoraj sie pojawiła
To klikam i ja
__________________

unhumblee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-05-18, 09:15   #4020
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Promocje w Sephora, Douglas i innych + OT - część XIV

Cytat:
Napisane przez unhumblee Pokaż wiadomość
To klikam i ja
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-17 18:22:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:27.