Wszystko na temat plukanek do wlosow-watek zbiorczy - Strona 59 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Czy "farbowanie"za pomoca plukanek,henny itp nie niszczą włosów??
NIE NISZCZĄ 181 47,26%
NISZCZĄ 50 13,05%
Przy krotkim stosowaniu NIE,na dluzsza mete niszczą! 152 39,69%
Głosujący: 383. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-07-13, 16:32   #1741
scraggy girl
Raczkowanie
 
Avatar scraggy girl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 44
Red face Różowa płukanka do włosów

Mam do was kochane internautki pytanie!!! Czy używała któraś z was różowej płukanki do włosów?
To, jaki efekt daje fioletowa i niebieska to wiem, ale kombinuje kupić sobie różową. Jestem ciekawa jaki daje efekt, jaki się robi po tym odcień włosów (domyslam sie, że coś pod różowy, i jestem ciekawa czy mocno ciemnieja po niej włosy). Proszę o zamieszczanie tutaj także fotek

We wtorek idę do fryzjera dorobić sobie dużo baaaardzo jasnych pasemek, wręcz białych... I myślę nad różową (dla odmiany- bo niebieskia i fioletowa płukanka z celii i delii za bardzo pociemniają mi włosy)
Proszę was, które miały styczność z różowymymi płukankami o podzielenie się swoimi spostrzeżeniami, na temat koloru włosów, i ffirmy, którą polecacie. Buziaczki wszystkim
scraggy girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 18:04   #1742
agatka222
Rozeznanie
 
Avatar agatka222
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 517
Dot.: Różowa płukanka do włosów

Czytałam, że różowa płukanka nadaje beżowy odcień włosom, ale trzeba uważać z ilością, bo łatwo przesadzić, a później ciężko się pozbyć różowej poświaty (nawet po kilku myciach pod rzad)
agatka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 18:23   #1743
agatka222
Rozeznanie
 
Avatar agatka222
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 517
Dot.: Co "zabije" miedziany odcień włosów

@truskawkowawiosna: używałas moze plukanki matowo-szarej na blond wlosy? Ciekawa jestem, czy bardzo je przyciemnia i jaki odcień wychodzi
Rozjasniam wlosy sprayem i mam miedziane refleksy, chce je zniwelowac, ale tez nie chce miec platynowego koloru wlosow (dlatego chyba nie kupie płukanki srebrnej), tylko taki srednio-ciemny blond w odcieniu beżowym. Cos jak na zalaczonych ponizej zdjeciach
Wiesz moze, jak taki odcien mozna uzyskac?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0416.jpg (79,2 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg photo-elena1.JPG (12,1 KB, 44 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z4213691X.jpg (52,3 KB, 19 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z4216423X.jpg (71,2 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z4261944X.jpg (67,7 KB, 31 załadowań)
agatka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 19:13   #1744
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Co "zabije" miedziany odcień włosów

Cytat:
Napisane przez agatka222 Pokaż wiadomość
@truskawkowawiosna: używałas moze plukanki matowo-szarej na blond wlosy? Ciekawa jestem, czy bardzo je przyciemnia i jaki odcień wychodzi
Rozjasniam wlosy sprayem i mam miedziane refleksy, chce je zniwelowac, ale tez nie chce miec platynowego koloru wlosow (dlatego chyba nie kupie płukanki srebrnej), tylko taki srednio-ciemny blond w odcieniu beżowym. Cos jak na zalaczonych ponizej zdjeciach
Wiesz moze, jak taki odcien mozna uzyskac?
mam w domu obie i uzywam ich czasem na zmiane, matowo szara troche przyciemnia, przybieraja wlasnie ladna barwe bardzo naturalnego sredniego blondu, srebrna minimalnie mi przyszarza wlosy, matowo szara duzo wyrazniej, jestem z obu bardzo zadowolona
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 19:24   #1745
agatka222
Rozeznanie
 
Avatar agatka222
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 517
Dot.: Co "zabije" miedziany odcień włosów

Hm.. To muszę się jeszcze zastanowić - kusi mnie ta matowo-szara, ale nie chce też miec zbyt ciemnego koloru wlosow
Na razie po tym rozjaśnianiu mam jasno-miedziane wlosy, wiec nie mam pojęcia, co moze wyjsc po zastosowaniu matowo-szarej Boje się, że kolor moze pojsc z powrotem w stronę brązowego..
Chcialabym ugasić ten rudy połysk i miec kolor dokladnie jak ten na powyższych zdjęciach
agatka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 19:30   #1746
scraggy girl
Raczkowanie
 
Avatar scraggy girl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 44
Dot.: Różowa płukanka do włosów

róż jeszcze przeżyję :-/ będzie najwyżej pod kolor gumek w aparacie hehe, natomiast się boję czy nie pociemni włosów bo po tych srebrnych i niebieskich płukankach robia mi się takie wstrętne mysie :-/
scraggy girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-13, 22:04   #1747
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Co "zabije" miedziany odcień włosów

płukanka niestety tak wiele nie zdziała, sama to przechodziłam, więc wiem... musisz zejsc rozjasnianiem do zoltego blondu, na to nalozyc sredni blond, potem dopiero plukanki
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-14, 06:43   #1748
Mondzia
Zadomowienie
 
Avatar Mondzia
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 1 343
Dot.: czy są płukanki do "brązów"?

dołączam sie do pytania wizażanki powyżej...

Gdzie dostanę w internecie tę płukankę matowo-szarą?

Dziś się wybiorę do natury . . . a nuż
Mondzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-14, 06:48   #1749
likap
Zadomowienie
 
Avatar likap
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 629
Dot.: czy są płukanki do "brązów"?

W tym sklepie Anko Pani powiedziała,że płukanki matowo-szarej nie ma i nie będzie a w Naturze w Białymstoku też nie było...
__________________
You're my only hope...

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=694057[/CENTER]
likap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-14, 10:20   #1750
atena
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 87
Dot.: czy są płukanki do "brązów"?

W ogole nie mozna jej dostac Ja probuje w Zabrzu, ale wciaz slysze "nie ma, ale postaramy sie zamowic" I nie przywoza...Przestali produkowac Bo w sklepach internetowych tez :"brak towaru"...
atena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-14, 20:59   #1751
agusia177
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 28
Dot.: Różowa płukanka do włosów

bardzo ładne są włoski po różowej płukankce tylko nie rób sobie za mocnej...
agusia177 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-14, 21:37   #1752
agatka222
Rozeznanie
 
Avatar agatka222
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 517
Dot.: Różowa płukanka do włosów

@agusia177 - a jaki miałaś kolor przed użyciem tej płukanki? I jaki dokładnie nadaje ta płukanka odcień?
agatka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-15, 19:33   #1753
scraggy girl
Raczkowanie
 
Avatar scraggy girl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 44
Dot.: Różowa płukanka do włosów

Dopiero zamierzam sobie ją kupić... w środę wybieram się do fryzjera, umówiłam się już z fryzjerką jaki fryz będzie (duuuużo jasniutkich wręcz białych pasemek...robię się na jaśniutką bialutką blondi)... obecnie mam troszkę białych pasemek na bardzo ciemnych bląd włosach... używałam płukanki do włosów srebrnej, niebieskiej, ale bardzo mocno pociemniają mi włosy... dlatego zastanawiam się nad różową... w sumie też bardzo lubię ten kolor (plastic fantastic) :p ... mam też w szafie zakupiony i jeszcze nie testowany szampon regental firmy wella, ale obawiam się, że efekt będzie taki sam jak po srebrnej czy niebieskiej płukance (czyli ciemniejsze włosy)... W ogóle ja mam jakiegoś pecha... niezależnie, czy mam włosy ufarbowane na ciemno, czy na bardzo jasny blond... one zawsze wracają mi po niedługim czasie do pewnego zawsze tego samego koloru i odcienia... taki mysi ciemny blond :-/ nawet jak nie używałam płukanek i takich tam bajerów... wnet chyba zacznę pczepłukiwać fryza wodą utlenioną ... nie wiem jak sie z tym uporać :-/
scraggy girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-15, 19:33   #1754
scraggy girl
Raczkowanie
 
Avatar scraggy girl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 44
Dot.: Różowa płukanka do włosów

A czy macie laski jakieś fotki z fryzami po zastosowaniu rózowej płukanki??? Będę bardzo wdzięczna
scraggy girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-15, 19:54   #1755
EveMW
Rozeznanie
 
Avatar EveMW
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: kraina czarow
Wiadomości: 695
Dot.: Różowa płukanka do włosów

a ja proponuje w salonie zapytac jak wygladaja wloski po takiej plukance i jesli fryzjerka stwierdzi ze bedzie to w porzatku wygladało na twoich wlosach to powinna ci to zrobic po farbowaniu.. wiec po co samemu jak moze to zrobic specjalistka
__________________
Wszyscy się odchudzają, odchudzam się i JA !

63kg (10.09.2008) - 62kg - 60kg ------> 58kg

Zapuszczam włosy
EveMW jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-15, 20:03   #1756
scraggy girl
Raczkowanie
 
Avatar scraggy girl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 44
Dot.: Różowa płukanka do włosów

Chodzi o to... że jak wyjdę od fryzjera to bede miała pięknego bialuśkiego fryza... i nie będe tego psuła... jak się zacznie pojawiać żółtawy odcień to zacznę dopiero wtedy znowu kombinować z płukankami... tego typu zabiegów chyba fryzjerka nie wykonuje... robi się to bowiem niemal po każdym myciu głowy... mi sama kazała kupić płukankę żeby nie zżółkły po czasie, ale nie mówiła jaką (ze strebrnej i niebieskiej zadowolona raczej nie jestem) :-/ ale chyba zaryzykuję z tą różową i sobie ją kupię- do 3 razy sztuka
scraggy girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-17, 17:50   #1757
agatka222
Rozeznanie
 
Avatar agatka222
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 517
Dot.: Co "zabije" miedziany odcień włosów

A ja sie zastanawiam co moze dac plukanka Flor Illum zlota..
Rozjasnia wlosy czy moze staja sie po niej jeszcze bardziej miedziane?
Uzywal ktos moze?
agatka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 11:05   #1758
asiunia2508
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2
witam
czy ma ktoś moliwość kupienia płukanki flor illum poniewaz u mnie w warszawie nigdzie nie moge dostac, moze ktoś może kupis i mi wysłac? od razu oddam pieniazki.

zapomniałam powioedziec jaki kolor szaromatowy.

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2007-10-14 o 10:26 Powód: post pod postem
asiunia2508 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 11:17   #1759
agatka222
Rozeznanie
 
Avatar agatka222
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 517
Dot.: Srebrna płukanka

Podbijam, bo chcialam zapytac o plukanke Flor Illum o kolorze złotym
Przeszukalam cale forum (zresztą nie tylko to) i nawet google prawie nic o niej nie wyświetla
Uzywala moze ktoras z Was tej plukanki na blond wlosy?
Ech, mogliby dac jakąś szerszą informację o tych plukankach na internecie - co ktora plukanka daje na jakich wlosach
agatka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-18, 13:18   #1760
nadka1200
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 189
Dot.: Srebrna płukanka

Moje wlosy sa rudo zlote, taki cieply odcien. jaka plukanke polecacie by wyemilinowac rudy?
nadka1200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 13:20   #1761
nadka1200
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 189
Dot.: Srebrna płukanka

Cytat:
Napisane przez agatka222 Pokaż wiadomość
Podbijam, bo chcialam zapytac o plukanke Flor Illum o kolorze złotym
Przeszukalam cale forum (zresztą nie tylko to) i nawet google prawie nic o niej nie wyświetla
Uzywala moze ktoras z Was tej plukanki na blond wlosy?
Ech, mogliby dac jakąś szerszą informację o tych plukankach na internecie - co ktora plukanka daje na jakich wlosach
http://aber.dei.pl/sklep/product_inf...roducts_id=507

26 - złoty blond
nadka1200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 14:38   #1762
agatka222
Rozeznanie
 
Avatar agatka222
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 517
Dot.: Srebrna płukanka

Cytat:
Napisane przez nadka1200 Pokaż wiadomość
Moje wlosy sa rudo zlote, taki cieply odcien. jaka plukanke polecacie by wyemilinowac rudy?
Jesli to jest raczej ciemny kolor (np. ciemny blond zlocisty), to dziewczyny pisaly, ze plukanka Flor Illum matowo-szara gasi wlasnie cieple refleksy na takich wlosach


Cytat:
Napisane przez nadka1200 Pokaż wiadomość
Dzięki nadka1200

Wlasnie wiem, ze jest taka - chcialam tylko zapytac czy ktoras Wizażanka używala tej plukanki i jakie ma ewentualnie po niej odczucia
Nigdzie nie znalazlam ani jednej opinii o tej plukance zastosowanej na wlosach blobd
agatka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 14:45   #1763
nadka1200
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 189
Dot.: Srebrna płukanka

Wlasnie jasny jest:p jasne rudo zlote wlosy;d
nadka1200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 15:13   #1764
agatka222
Rozeznanie
 
Avatar agatka222
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 517
Dot.: Srebrna płukanka

No to ja tez mam teraz wlasnie takie (efekt rozjasniania sprayem Blond Reflex Joanny)
Stosuje Regenal Welli, ale sama nie wiem, czy on pomaga - wydaje mi sie, ze troche przyciemnia mi wlosy.
Dlatego szukam jakiejs innej plukanki - moze srebrna z Flor Illum cos da?
A moze wlasnie ta zlota z Flor Illum mi je troszke rozjasni?
O to chodzi, ze mi osobiscie nie podobaja sie popielate kolorki, tylko bardziej takie naturalne, lekko cieple (np. jakieś beże), ale też nie lubie miedzianych blondow (takich, jak mam teraz) - dlatego sama nie wiem, jaka plukanke wybrac (jest jeszcze różowa z tej serii - moze ona nadaje bardziej bezowy kolor?).
Wlasnie dlatego sie denerwuje, ze producent nigdzie nie pisze, jakiego efektu moga sie spodziewac posiadaczki roznych blondow - a przeciez nie bede kupowac wszystkich rodzajow, bo zwyczajnie mnie na to nie stac
agatka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 16:05   #1765
nadka1200
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 189
Dot.: Srebrna płukanka

A mi wlasnei chodzi ot o zeby kolor nie byl tak icieply, a stal sie chociaz troche bardziej popielaty. Sama sie nie znam na tych plukankach wiec nie potrafie Ci pomoc;/
nadka1200 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-19, 10:35   #1766
evika155
Raczkowanie
 
Avatar evika155
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomości: 33
Unhappy Farbowane Blond włosy, ktore ciągle żółkną, nic nie pomaga! Pomocy fryzjerki:(

Cześć!
Mam pytanie szczegolnie do fryzjerek
Niestety wsześniej dość często farbowałam włosy na blond, ciągle szczególnie z powodu iż chociaż je farbowałam na blond u fryzjera robiąc balejaż blond, one po 3 tygodniach stawały się żółte i to coraz bardziej wyglądało to tragicznie, nie używałam wtedy jeszcze płukanki i znów farbowałam cale włosy robiąc balejaż (bo już miałam też odrosty) Później zaś zaczęłam farbować włosy w domu farbą Palette Rozświetlony Popielaty Blond A10, podobo farby Palette są dość mocne i nie zmywają się, po farbowaniu efekt jest świetny! Ale już po 2 tygodniach farba się wypłukuje i nawet płukanki nie pomagają i szampony z płukanką oraz szampony do blond włosów, włosy żółkną! (Na szczescie odżywka firmy Nivea, którą stosuje jest dość dobra i włosy nie wyglądają na zniszczone i są zawsze gładkie) Lecz chciałabym w końcu zaprzestać ciągłego farbowania włosów! Bo ile one mogą wytrzymać Nie chce farbować włosów na brąz czy cos w tym stylu (bo kiedys juz zrobilam taki eksperyment i nie mogłam długo wytrzymać za pół roku zafarbowałam znowu na blond, bo w nim czuje się najlepiej...)
Zastanawiałam się może czy jeśli zrobie jakieś pasemka jasny brąz, bądz ciemny blond, czy może mój kolorek będzie ładniejszy? I nie bedzie wygladal tak żółto ? Proszę o POMOC! Z góry dziękuje za każdą odpowiedź

( Sorki że taki referat:P )
evika155 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-19, 10:53   #1767
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Farbowane Blond włosy, ktore ciągle żółkną, nic nie pomaga! Pomocy fryzjerki:(

Dwa pytania:
*Jaki jest Twój naturalny kolor włosów?
*Masz może zdjęcie, które mogłabyś wkleić, żeby pokazać ten efekt zażółcenia?
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-19, 18:04   #1768
evika155
Raczkowanie
 
Avatar evika155
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomości: 33
Dot.: Farbowane Blond włosy, ktore ciągle żółkną, nic nie pomaga! Pomocy fryzjerki:(

Moje naturalne wlosy.... To byly ciemny blond... Załączam fragment moich wlosow zżółkniętych fotka byla tragiczna! Wiec tylko tyle...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bez☠tytułu.JPG (4,8 KB, 93 załadowań)

Edytowane przez evika155
Czas edycji: 2007-07-19 o 18:27
evika155 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-19, 18:07   #1769
madziunia80
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 6 471
GG do madziunia80 Send a message via Skype™ to madziunia80
Dot.: Farbowane Blond włosy, ktore ciągle żółkną, nic nie pomaga! Pomocy fryzjerki:(

A jaki odcień mają Twoje włosy naturalnie, chłodny czy ciepły?

Naprawdę próbowałaś wszystkiego? Płukanki flor illum również?

Ja, kiedy rozjaśniałam i farbowałam bardzo jasnym popielatym blondem, miałam podobny problem, włosy stopniowo żółkły, nie wiem czego to wina, ale pomagało mi odświeżenie koloru szamponem koloryzującym kolor gołębi, czyli taka siwizna Nakładałam dosłownie na 5- 7 minut i dodając trochę wody myłam jak zwykłym szamponem, po czym myłam włosy zwykłym szamponem do włosów farbowanych i ten szampon spłukiwałam po takim zabiegu letnią wodą z octem (1 litr wody + 1 łyżka stołowa octu), na to odżywka.
Pomagało. Spróbuj.
__________________
.Portfolio
Zapraszam też na FP: https://www.facebook.com/Magdalena.Greinert.MUA
madziunia80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-19, 18:15   #1770
evika155
Raczkowanie
 
Avatar evika155
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomości: 33
Dot.: Farbowane Blond włosy, ktore ciągle żółkną, nic nie pomaga! Pomocy fryzjerki:(

Tak tej też dokładnie próbowałam, po umyciu wlosy byly siwsze.. Ale jeśli nie użyłam jej po każdym umyciu włosów, czyli np. raz nie użyłam jej... to włosy znów były żółtsze:/ a później to juz nawet tych żółtych to nie chce łapać ta płukanka... A co do tego czy miały ciepły czy zimny odcień to w sumie nie wiem ale wydaje mi się, że bardziej chłodny...
evika155 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-04 01:33:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:24.