Już nie wytrzymam!!! Pomóżcie mi coś zmienić!!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-01-19, 16:25   #1
Elahaz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 58

Już nie wytrzymam!!! Pomóżcie mi coś zmienić!!!!


Hmmm. Pisałam juz kiedys w sprawie grzywki, ale doszłam do wniosku, że sama sobie nie poradzę. A z tego co zauważyłam jest tu wiele dziewczyn, które są w stanie świetnie komuś coś zaproponować i dlatego prosze bardzo mocno o radę. Boję się ryzykownych fryzur, cieniowania włosów itp, bo po pewnych przejściach mam strach przed nowościami. A nie chcę już liczyć na swoje "spróbuję, jakoś to będzie" i dać się obciąć tak, jak mi się podoba,a co do mnie nie pasuje, a i tak wyjdzie inaczej niż chciałam.
Pragnę tylko lekkiej zmiany, bo juz mi źle z sama sobą.
Zapuszczam włosy do pasa, więc nie skrócę ich długości.
Chciałabym jakąś delikatną grzywkę, którą da się wkomponować w kucyka i która moich włosów "wyjdzie"
Załączam moje fotki i to, o co mi chodzi.
Kochane pomóżcie mi!!!!
Elahaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-19, 16:33   #2
Elahaz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 58
Re: Już nie wytrzymam!!! Pomóżcie mi coś zmienić!!!!

No więc to byłam nieszczęsna ja!!! Jak widać mam bardzo mało włosów z przodu i one lekko się kręcą. Przy rozpuszczonych tego nie widać, ale spięcie ich to po prostu okropna rzecz, bo choć wygodna to tu cos wyłazi, tam jest przerwa, tu odstaje. Masakra. A chciałabym taką oto leciutka grzyweczkę. Czy ona by mi pasowała? Bo to tylko kawalątko włosków (które dla mnie dużo znaczy)
Na drugiej fotce grzywka jest fajna, choć reszta włosów tam jst wycieniowana, ale podoba mi ise w tej fryzurze to, że ta grzywka jest wzięta z przodu głowy, a nie z boku.
Elahaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-19, 18:24   #3
DotZ
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 11
Re: Już nie wytrzymam!!! Pomóżcie mi coś zmienić!!!!

DotZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-19, 20:40   #4
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Re: Już nie wytrzymam!!! Pomóżcie mi coś zmienić!!!!

może skoro Twoje włoski sa takie delikatne i jest ich malutko to moze nie powinnas ich hodować za wszelka cene! moze powinnas je zdecydowanie skrócic, a poza tym uwazam ze z grzyweczką bedzie Ci ładnie a pozaty masz niesamowicie piekne oczka!
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-20, 10:12   #5
Elahaz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 58
Re: Już nie wytrzymam!!! Pomóżcie mi coś zmienić!!!!

Dziękuję za komplemencik Jeszcze popadnę w samouwielbienie Dziękuję za radę, tylko że ja tak chcę mieć długie włsy... Co jakiś czas obcinam końcówki, używam odżywek, robie różne domowe maski itp... ale wiem, że ich nie skróce, bo w moim wypadku to się po prostu nie kaluluję. W ogóle to powinnam iść chyba na leczenie przez te moje chore urojenia. Ale na szczęście są kochane Wizażanki, króre potrafią podnieść na duchu, gdy czyta się ich każde wypowiedzi. Jeszcze coś wymyślę- poszperam we wszystkich tematach z forum. Pozdrawiam
Elahaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-20, 10:53   #6
izucha
Rozeznanie
 
Avatar izucha
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 589
Re: Już nie wytrzymam!!! Pomóżcie mi coś zmienić!!!!

Agnieszko, ja co prawda Tobie nie pomogę, tylko bardzo rzuciło mi się w oczy Twoje podobieństwo do Jacindy Barrett (Rebecca w drugiej Bridget Jones). Bardzo ładna z Ciebie dziewczyna
izucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-20, 20:58   #7
margar3tka
Raczkowanie
 
Avatar margar3tka
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 286
GG do margar3tka
Re: Już nie wytrzymam!!! Pomóżcie mi coś zmienić!!!!

margar3tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-01-21, 09:55   #8
Elahaz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 58
Re: Już nie wytrzymam!!! Pomóżcie mi coś zmienić!!!!

Dziękuję Izusiu -rzeczywiście ładna aktorka- taka sympatyczna i fajnie jest być do takiej porównywanym. Ale ja w rzeczywistości wyglądam trochę inaczej niż na tych zdjęciach- to są zdjęcia w tzw. sytuacjach krytycznych, czyli bez makijażu, uczesania itp, itd. Bo wiadomo, że jak dam na siebie trochę tapetki i posiedzę chwilkę przed lustrem to mogę wyglądać jak człowiek
Elahaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-22, 10:05   #9
aanula_jastrzebie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 13
GG do aanula_jastrzebie
Re: Już nie wytrzymam!!! Pomóżcie mi coś zmienić!!!!

Witaj Agnieszko!! Jak już Ty raz zauważyłaś.. jesteśmy do siebie troszke podobne wiesz.. mysle że rozwiązaniem byłaby bardziej puszysta fryzurka i malutka grzywka.. ja też chcę sobie taką zrobić.. tak poza tym to myśle że o wiele ładniej byłoby Ci z przedziałkiem na bok wyglądałabyś bardziej tajemniczo.. :P ale tak na powaznie to ja też od jakiegoś czasy przyzwyczajam się już do długich włosów bo są takie kobiece.. przecież naszą bronią są m.in. długie piękne włosy więc jeśli dobrze się w takich czujesz to popieram dalsze zapuszczanie.. Mam nadzieje że znajdę coś do pokazania dla Ciebie Ii postaram się jeszcze poszukać.. Pozdrawiam!!
aanula_jastrzebie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-23, 13:14   #10
Elahaz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 58
Re: Już nie wytrzymam!!! Pomóżcie mi coś zmienić!!!!

Ojoj....ale te blooooond z pasemkami sa superowe!!! Chcałam być kiedyś blondynką i mam niemiłe wspomnienia!!! Wszystkim marzycielkom o ddelikatnych włosach odradzam robieie z siebie na siłę blondynki!!! No ale właśnie "dążę" do takich właśnie włosków!!! no ale chyba nlajlepiej mi w ciemnych.
Co do przedziałku- jak gdzieś wychodzę to zawsze mam na boku przedziałek chociażby z tego względu, że po jednej stronie mam więcej włosów niż po drugiej...hihihi!
Ale jest taki problemik z tym wszytkim- jak zrobię sobie taki przedziałeczek to tu mi odstaje i tam, bo przy cholernych cienkich włosach (a jak wspomniałam mam takie przy skroniach i w ogóle), które na dodatek się kręcą (masakra!!!) ten przedziałek czasem przechodzi na druga stronę ,bo tam jest więcej włosów, które nie chcę się trzymać, a poza tym wygląda to śmiesznie!!!!

Elahaz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-01-23, 21:27   #11
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Re: Już nie wytrzymam!!! Pomóżcie mi coś zmienić!!!!

a ja nadal jestem za tym ze powinnas skrocić włoski!postopniowac je by nadac im objetosci i bys nie miala wrazenia ze sa takie cieniutkie!nie zawsze dlugie wlosy wygladaja ladnie! pozdrawiam....
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:03.