Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2 - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-24, 17:48   #3451
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Bylam na Vectusie i jest super. Mam zamiar kontynuowac zabiegi tym laserem. Teraz musialam sie wstrzymac ze wzgledu na ciaze. Moja szwagierka za moja namowa tez poszla na Vectus i jest zadowolona
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-24, 19:43   #3452
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Teraz po ostatnim zabiegu? Przerażasz mnie
Nie no na łydkach, ostatni zabieg miałam w połowie grudnia. No i tak było super, a zauważyłam, że zaczynają włoski odrasstać tak pod koniec stycznia. Ehh...
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-24, 20:29   #3453
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Rozumiem, myślałam, że po jakimś dłuższym czasie po ostatnim zabiegu zaczęły odrastać. Co zrobić, chyba trzeba zwalić na fazy wzrostu Oby ten okazał się ostatnim

Ja za to rozkminiam co zrobić z bikini. Robiłam 4 razy, powinnam iść na zabieg około 10 marca a tam dosłownie 8-10 włosków. Wszystko fajnie ale nie wiem czy czekać jeszcze chwilę czy się umawiać no i druga kwestia, ogólnie bikini prawie łyse a okolice warg niekoniecznie, bo 2 zabiegi zrobiłam głębokie, 2 nie. No i klops Nie wiem co ja sobie wtedy myślałam, zamiast od razu polecieć po całości
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-24, 20:45   #3454
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Rozumiem, myślałam, że po jakimś dłuższym czasie po ostatnim zabiegu zaczęły odrastać. Co zrobić, chyba trzeba zwalić na fazy wzrostu Oby ten okazał się ostatnim

Ja za to rozkminiam co zrobić z bikini. Robiłam 4 razy, powinnam iść na zabieg około 10 marca a tam dosłownie 8-10 włosków. Wszystko fajnie ale nie wiem czy czekać jeszcze chwilę czy się umawiać no i druga kwestia, ogólnie bikini prawie łyse a okolice warg niekoniecznie, bo 2 zabiegi zrobiłam głębokie, 2 nie. No i klops Nie wiem co ja sobie wtedy myślałam, zamiast od razu polecieć po całości
Tyle już kasy na to wydałam, kokosów nie zarabiam, mam nadzieję, że jednak coś z tego będzie.

Ja na razie jestem zadowolon z bikini i pach, ale to dopiero 1 zaaabieg, także, raczej wszystko zdeklaruje się po 3 zabiegu. Bo myślę, że po tym jużbędzie mniej więcej wiadomo ile jeszcze...
Kurde 10 marca już niedługo, a ja jak sobie pomyślę o tym blu na glebokim bikini to aż mnie wzdryga,
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-25, 10:59   #3455
Andziusiaech
Zakorzenienie
 
Avatar Andziusiaech
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 735
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
T
Jeżeli jeszcze się wybierzesz to poproś o małą, w końcu to Twoje pieniądze. Mi jest trudno cokolwiek powiedzieć, bo zawsze zabiegi robię małą i efekty są widoczne gołym okiem.
właśnie muszę o ta mała końcówke teraz prosić bo szkoda mi tej kasy którą wydałam
Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
Kurde, się ostatnio ziiirytowałam. BO jestem po 6 zabiegach Light Sheer Duet, na łydki i mi powróciło trochę włosków. ;/
Jestem załamana. Idę 10 marca na ten 7 zabieg i mam nadzieję, że on wyeliminuje już chociażby większość. Już te 5% może zostać, już nie liczę na pozbycie się wszystkiego..
Poproszę o zrobienie małą końcówką. Mam nadzieję, że da radę.
ja mam podobne tyle że po 4 zabiegach, jestem mega wkurżona

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Żałuję że nie prosiłam za każdym razem o małą końcówkę
Andziusiaech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-25, 14:07   #3456
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Andziusiaech Pokaż wiadomość
właśnie muszę o ta mała końcówke teraz prosić bo szkoda mi tej kasy którą wydałam

ja mam podobne tyle że po 4 zabiegach, jestem mega wkurżona

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Żałuję że nie prosiłam za każdym razem o małą końcówkę
Eee, 4 to jeszcze nie tak dużo. Ja bym się tam nie denerwowała, bo po 4 wszystko nie zniknie. ;P Jest jeszcze szansa u Ciebie, że 2 zabiegi i będzie LUX. a ja..? Wydne już ponad 1200 zł i szlag mnie trafia. oO
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-25, 14:58   #3457
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
Tyle już kasy na to wydałam, kokosów nie zarabiam, mam nadzieję, że jednak coś z tego będzie.

Ja na razie jestem zadowolon z bikini i pach, ale to dopiero 1 zaaabieg, także, raczej wszystko zdeklaruje się po 3 zabiegu. Bo myślę, że po tym jużbędzie mniej więcej wiadomo ile jeszcze...
Kurde 10 marca już niedługo, a ja jak sobie pomyślę o tym blu na glebokim bikini to aż mnie wzdryga,
Ja tam się nie mogę doczekać tego bólu Chyba jestem już uzależniona. To dopiero będzie problem kiedy nie będzie już czego depilować
Gdyby nie te koszty...

---------- Dopisano o 14:58 ---------- Poprzedni post napisano o 14:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Andziusiaech Pokaż wiadomość
właśnie muszę o ta mała końcówke teraz prosić bo szkoda mi tej kasy którą wydałam

ja mam podobne tyle że po 4 zabiegach, jestem mega wkurżona

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Żałuję że nie prosiłam za każdym razem o małą końcówkę
To mnie właśnie zastanawia, ciekawe czy by odmówili od razu kiedy się człowiek rejestruje i chce na małą?
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-25, 15:06   #3458
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Ja tam się nie mogę doczekać tego bólu Chyba jestem już uzależniona. To dopiero będzie problem kiedy nie będzie już czego depilować
Gdyby nie te koszty...
Ohoh, ja właśnie jestem przerażona, jak sobie pomyślę o bólu.
Ale trzeba się poświęcać.
Ja jak się położę i babeczka zacznie od łydek, to od razu powiem, że bardzo bym prosila o wykonanie małą głowicą. Mam kurdę nadzieję, że jednak zrobi mi tą małą bez problemów.
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-25, 17:52   #3459
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Żartowałam ale podchodzę do tego jak do wizyty u dentysty, poboli ale najważniejszy jest efekt, wszystko do wytrzymania. Tak mi się przypomniało, bo rozmawiałam z babką z tego nowego salony i mówiła, że niektóre kobiety się od tego uzależniają. Zrobią partie strategiczne a potem kombinują co by tu jeszcze
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-25, 19:26   #3460
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Kurde, ja to bym chciala, żeby to mi taką przyjemność sprawiało haha
A tak to niby się cieszę, ale ten ból...
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-25, 22:53   #3461
ula0009
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 13
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
Kurde, mam nadzieję, że to będzie ostatni. ;/ Modlę się to to.
No ja zauważyłam i na pachach i bikini takie placki bez włosków, co prawda male obszary, ale zawsze to coś.
Ja na nastepne zabiegi bikini +pachy + łydki - idę w marcu, chyba 10.
O kurde, ja nie miałam czegoś takiego... robiłam pallomar (w xxx) i od razu było ok... nie miałam też sytuacji, że włosy mi wrastały ani nie było żadnego rumienia itd co działo się np. kiedy chodziłam na wosk...

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-03-19 o 22:53 Powód: Reklama.
ula0009 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-26, 09:26   #3462
Andziusiaech
Zakorzenienie
 
Avatar Andziusiaech
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 735
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Niestety ból jest niesamowicie nieprzyjemny. Ale czego się nie robi żeby nie było widać tych czarnych, grubych włosów. A latem będzie superowo, nie trzeba będzie się golić..

Tzn. mam taka nadzieję, że jeszcze te 2 zabiegi i będzie święty spokój.

---------- Dopisano o 09:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

Jakbym miała więcej kasy to zrobiłabym sobie bikini i pachy.

A swoja drogą to drogo biorą za pachy, takie małe miejsce...
Andziusiaech jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-26, 11:00   #3463
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Za pachy rzeczywiście za dużo sobie liczą. W moim gabinecie z LS 300 (na Desire 200. To i tak lepsza opcja i tam mam zamiar je skończyć). Ale porównując do innych obszarów np. łydki, na LS 300-400 zł. Nie chce się wierzyć. Przecież czas trwania zabiegu jest nieporównywalnie dłuższy.

Porównuję sobie centy za poszczególne obszary i nadal nie mogę wyjść z podziwu. Uda na LS 450-500, Desire 250
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-26, 11:33   #3464
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Wyjasni mi ktos o co chodzi z tą mocą light sheer? Wy tu podajecie takie liczby jak 32,34,40 a ja mialam wpisane w karcie 10j (a niby 12j to max)
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-26, 13:50   #3465
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez ula0009 Pokaż wiadomość
O kurde, ja nie miałam czegoś takiego... robiłam pallomar (w viva-derm) i od razu było ok... nie miałam też sytuacji, że włosy mi wrastały ani nie było żadnego rumienia itd co działo się np. kiedy chodziłam na wosk...
Tzn. może zle to opisałam.
Chodziło mi po prostu o to, że tak nierównomiernie zaczęły wypadać. Gdzieniegdzie powypadalo więcej, a gdzieniegdzie pozostawało więcej jeszcze takich, które nie powypadały. Golilam bikini dokładnie tydzień temu i jestem taka gładziutka, jakbym to robila dzisiaj rano.
Nigdy też nie miałam żadnych poparzeń, nie wrastały mi włoski. Także pod tym względem jest wszystko w poooorządku.

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Andziusiaech Pokaż wiadomość
Niestety ból jest niesamowicie nieprzyjemny. Ale czego się nie robi żeby nie było widać tych czarnych, grubych włosów. A latem będzie superowo, nie trzeba będzie się golić..

Tzn. mam taka nadzieję, że jeszcze te 2 zabiegi i będzie święty spokój.

---------- Dopisano o 09:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

Jakbym miała więcej kasy to zrobiłabym sobie bikini i pachy.

A swoja drogą to drogo biorą za pachy, takie małe miejsce...
No ja np. za pachy + bikini głębokie - to jest w pakiecie, placę - 378 zł
Idzie na to kasa jak FIKS. Mam nadzieję tylko, że efekty będą zaadowolające.
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-26, 14:03   #3466
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Za pachy rzeczywiście za dużo sobie liczą. W moim gabinecie z LS 300 (na Desire 200. To i tak lepsza opcja i tam mam zamiar je skończyć). Ale porównując do innych obszarów np. łydki, na LS 300-400 zł. Nie chce się wierzyć. Przecież czas trwania zabiegu jest nieporównywalnie dłuższy.

Porównuję sobie centy za poszczególne obszary i nadal nie mogę wyjść z podziwu. Uda na LS 450-500, Desire 250
A ja się nie mogę nadziwić, jakie teraz są ceny niskie, kiedy 11-12 lat temu robiłam łydki, płaciłam 500 zł za każdy zabieg^^.

Cytat:
Napisane przez paulinkka Pokaż wiadomość
Wyjasni mi ktos o co chodzi z tą mocą light sheer? Wy tu podajecie takie liczby jak 32,34,40 a ja mialam wpisane w karcie 10j (a niby 12j to max)
A nie chodzi Ci o LS Duet?
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-26, 14:11   #3467
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

No właśnie, jednak ceny depilacji chyba spadają. Coraz więcej jest chyba promocji. To dobrze.
Może za jakieś 2 lata będzie jeszcze taniej.
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-26, 14:14   #3468
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
A ja się nie mogę nadziwić, jakie teraz są ceny niskie, kiedy 11-12 lat temu robiłam łydki, płaciłam 500 zł za każdy zabieg^^.


A nie chodzi Ci o LS Duet?
No Light Sheer Duet. To jak z tym jest? Czy 10J to duzo? (bo na forum sie przewija moc 30,34 itp)
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-26, 14:18   #3469
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez paulinkka Pokaż wiadomość
No Light Sheer Duet. To jak z tym jest? Czy 10J to duzo? (bo na forum sie przewija moc 30,34 itp)
Ale te wyższe jednostki odnoszą się do innego rodzaju lasera (LS, a nie Duet). 10J wydaje mi się sporo.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-26, 18:20   #3470
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez paulinkka Pokaż wiadomość
No Light Sheer Duet. To jak z tym jest? Czy 10J to duzo? (bo na forum sie przewija moc 30,34 itp)
Ja chodzę do 2 salonów, na LS i LS Desire i w nich podawane są właśnie takie jednostki powyżej 30. 38 miałam chyba robione maksymalnie na bikini i nabawiłam się podrażnień, które na szczęście całkowicie zniknęły. Tyle mogę powiedzieć, na DUET nie chodziłam i nie wiem jak to z nim jest, trudno porównać.

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Baas Pokaż wiadomość
Tzn. może zle to opisałam.
Chodziło mi po prostu o to, że tak nierównomiernie zaczęły wypadać. Gdzieniegdzie powypadalo więcej, a gdzieniegdzie pozostawało więcej jeszcze takich, które nie powypadały. Golilam bikini dokładnie tydzień temu i jestem taka gładziutka, jakbym to robila dzisiaj rano.
Nigdy też nie miałam żadnych poparzeń, nie wrastały mi włoski. Także pod tym względem jest wszystko w poooorządku.

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------



No ja np. za pachy + bikini głębokie - to jest w pakiecie, placę - 378 zł
Idzie na to kasa jak FIKS. Mam nadzieję tylko, że efekty będą zaadowolające.
Co do "łysych placków" to akurat jestem w temacie. Pamiętacie, przed ostatnim zabiegiem bikini pisałam, że tak właśnie dziwnie wygląda a któraś z Was mówił żeby się nie przejmować, bo się wyrówna. I to prawda. Umówiłam się dziś na 5 zabieg na bikini na 7 maca (poprzedni 11.1) czyli dużo czasu minęło a włosków kilka na krzyż. Nie ma już żadnych placków, rzeczywiście wszystko się wyrównało także nie ma co sobie tym głowy zawracać.


Tanio, 378 zł, fajnie. U mnie 500 albo 450 w drugim salonie.

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
A ja się nie mogę nadziwić, jakie teraz są ceny niskie, kiedy 11-12 lat temu robiłam łydki, płaciłam 500 zł za każdy zabieg^^.
Nie mam porównania, bo w tamtych czasach nie robiłam ale wiele osób to podkreśla. Dobrze, konkurencja rośnie to Nas rozpieszczają niskimi cenami
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-26, 18:26   #3471
Baas
Zakorzenienie
 
Avatar Baas
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 4 042
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Ja chodzę do 2 salonów, na LS i LS Desire i w nich podawane są właśnie takie jednostki powyżej 30. 38 miałam chyba robione maksymalnie na bikini i nabawiłam się podrażnień, które na szczęście całkowicie zniknęły. Tyle mogę powiedzieć, na DUET nie chodziłam i nie wiem jak to z nim jest, trudno porównać.

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:13 ----------



Co do "łysych placków" to akurat jestem w temacie. Pamiętacie, przed ostatnim zabiegiem bikini pisałam, że tak właśnie dziwnie wygląda a któraś z Was mówił żeby się nie przejmować, bo się wyrówna. I to prawda. Umówiłam się dziś na 5 zabieg na bikini na 7 maca (poprzedni 11.1) czyli dużo czasu minęło a włosków kilka na krzyż. Nie ma już żadnych placków, rzeczywiście wszystko się wyrównało także nie ma co sobie tym głowy zawracać.


Tanio, 378 zł, fajnie. U mnie 500 albo 450 w drugim salonie.

---------- Dopisano o 18:20 ---------- Poprzedni post napisano o 18:19 ----------


Nie mam porównania, bo w tamtych czasach nie robiłam ale wiele osób to podkreśla. Dobrze, konkurencja rośnie to Nas rozpieszczają niskimi cenami

No to ja też mam tak samo, wyrównało się u mnie i jest git.
No ceny są niższe, bo w pakiecie mają taniej więc luzz.
Baas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-27, 00:11   #3472
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Dyskretna reklama
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-27, 01:08   #3473
maloni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 75
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Hej,

Śledzę ten wątek od pewnego czasu - dużą część przeczytałam kilka lat temu, kiedy zaczęłam się zastanawiać nad depilacją laserową.

Ponieważ w końcu się zdecydowałam i jestem kilka dni po pierwszym zabiegu LS pomyślałam, że przyda mi się wsparcie duchowe w czekającym mnie procesie i dołączę do dyskusji. Przez ostatni tydzień udało mi się wątek trochę ponownie przeskanować (nie ma mowy o przeczytaniu przy takiej objętości ).

Zaczęłam od łydek, planuję dołączyć również uda, może bikini, zobaczymy. Pierwszy zabieg miałam wykonywany z mocą 30J/cm2, na Duecie, ale małą końcówką, trwał ok. 1:10h.

Jako, że nie mogę jeszcze powiedzieć nic o efektach pomyślałam, że na początek, że się przywitam . Zamiast zdjęcia twarzy załączam gustowne zdjęcie mojej owłosionej łydki .
maloni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-27, 10:49   #3474
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez paulinkka Pokaż wiadomość
Dyskretna reklama
Reklama czego?

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Cytat:
Napisane przez maloni Pokaż wiadomość
Hej,

Śledzę ten wątek od pewnego czasu - dużą część przeczytałam kilka lat temu, kiedy zaczęłam się zastanawiać nad depilacją laserową.

Ponieważ w końcu się zdecydowałam i jestem kilka dni po pierwszym zabiegu LS pomyślałam, że przyda mi się wsparcie duchowe w czekającym mnie procesie i dołączę do dyskusji. Przez ostatni tydzień udało mi się wątek trochę ponownie przeskanować (nie ma mowy o przeczytaniu przy takiej objętości ).

Zaczęłam od łydek, planuję dołączyć również uda, może bikini, zobaczymy. Pierwszy zabieg miałam wykonywany z mocą 30J/cm2, na Duecie, ale małą końcówką, trwał ok. 1:10h.

Jako, że nie mogę jeszcze powiedzieć nic o efektach pomyślałam, że na początek, że się przywitam . Zamiast zdjęcia twarzy załączam gustowne zdjęcie mojej owłosionej łydki .
Zdjęcie włochatej nogi jako wpisowe! Dobre. Ja już nie mam swoich i żałuję. Chciałabym sobie porównać z tym co było na początku.
Witamy 30J na Duecie? Ostatnio któraś wspominała o 10. Babeczki jak to z tym jest?
Dopytam jak pójdę na swój zabieg.

I z ciekawości, po ilu tygodniach chodzicie na bikini?
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-27, 10:54   #3475
gasolina84
Zakorzenienie
 
Avatar gasolina84
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 983
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Wcześniej zarzucił postem super salonu, więc stąd ta reakcja z reklamą
__________________
Pielegnacja naturalnych loków, loczków, fal-cz. VI

10 przykazań żywieniowych


"Gdy zamykają się jedne drzwi do szczęścia,otwierają się inne,ale my patrzymy na pierwsze drzwi tak długo,że nie widzimy tych drugich"' -H.A.Keller


silikony w odżywkach, SLS, parabeny out
gasolina84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-27, 11:10   #3476
maloni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 75
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Witamy 30J na Duecie? Ostatnio któraś wspominała o 10.
Urządzenie LS Duet ma dwie końcówki, małą i dużą. Duża "zasysająca" ma zakres do 12J, mała bodajże do 60J. Ja miałam robione małą, więc generalnie zwykłym LS.

Nurtuje mnie jedno pytanie. Jaka jest logiczna przyczyna tego, że w większości salonów z zabiegu na zabieg zwiększana jest moc? Skoro przy teoretycznie idealnym zaplanowaniu i przeprowadzeniu zabiegów za każdym razem działamy na nową porcję włosów to czy nie byłoby bardziej sensowne używanie za każdym razem maksymalnej mocy, którą klient jest w stanie wytrzymać bólowo i która nie poparzy mu skóry (co powinno się do pewnego stopnia sprawdzić w trakcie próby+ wynikać z doświadczenia osoby przeprowadzającej zabieg)? Czy po prostu dochodzi się do tej mocy metodą prób i błędów za grubą kasę ze względu na ostrożność, czy jest jakiś inny powód?
maloni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-27, 12:55   #3477
scrabble1
Zakorzenienie
 
Avatar scrabble1
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 121
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez gasolina84 Pokaż wiadomość
Wcześniej zarzucił postem super salonu, więc stąd ta reakcja z reklamą
Rozumiem

---------- Dopisano o 12:55 ---------- Poprzedni post napisano o 12:43 ----------

Cytat:
Napisane przez maloni Pokaż wiadomość
Urządzenie LS Duet ma dwie końcówki, małą i dużą. Duża "zasysająca" ma zakres do 12J, mała bodajże do 60J. Ja miałam robione małą, więc generalnie zwykłym LS.

Nurtuje mnie jedno pytanie. Jaka jest logiczna przyczyna tego, że w większości salonów z zabiegu na zabieg zwiększana jest moc? Skoro przy teoretycznie idealnym zaplanowaniu i przeprowadzeniu zabiegów za każdym razem działamy na nową porcję włosów to czy nie byłoby bardziej sensowne używanie za każdym razem maksymalnej mocy, którą klient jest w stanie wytrzymać bólowo i która nie poparzy mu skóry (co powinno się do pewnego stopnia sprawdzić w trakcie próby+ wynikać z doświadczenia osoby przeprowadzającej zabieg)? Czy po prostu dochodzi się do tej mocy metodą prób i błędów za grubą kasę ze względu na ostrożność, czy jest jakiś inny powód?
Teraz wiem o co chodzi

U mnie wykonywano próby i tego się trzymamy. Np. na bikini 38 to już było za dużo i skóra zaprotestowała więc zmniejszyłyśmy chyba do 36. Za każdym razem kosmetyczka notuje jakiej mocy użyła i na kolejnym zabiegu nie kombinujemy. Zmniejsza tylko moc kiedy przechodzi głębiej, bo ból byłby nie do wytrzymania (tak myślę).
Teraz na Desire, na chybił trafił oceniłyśmy żeby zacząć od 34, z tym, że miałam powiedzieć gdyby zbytnio bolało to by obniżyła. Bolało ale dało się wytrzymać i tak pewnie pozostanie. Włoski prawie wszystkie już wyszły czyli jest ok.

Myślę, że to po części metoda prób i błędów ale na pewno zaczynają od jakiejś wiedzy, dostosowują moc do karnacji, rodzaju włosów, skóry i progu bólu danej osoby. W każdym razie na mnie nie zwiększali mocy na żadnej partii. Po pierwszych zabiegach oceniałam efekty ( jak zareagowała skóra, czy wszystkie włoski wypadły i czy widzę postępy) i trzymamy się tej górnej granicy.
__________________
Pędzlomaniactwo, kosmetykomaniactwo, włosomaniactwo, zaczęło się od 2012 r.
Oby nowe mnie nie dopadło, bo czasu na życie nie wystarczy...

Konkursomaniactwo '15
************************* ********************
"Upadłaś? Wstań, popraw koronę i zasuwaj dalej! "
scrabble1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-27, 13:00   #3478
paulinkka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinkka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: fathije
Wiadomości: 2 273
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Reklama czego?

---------- Dopisano o 10:49 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------


Zdjęcie włochatej nogi jako wpisowe! Dobre. Ja już nie mam swoich i żałuję. Chciałabym sobie porównać z tym co było na początku.
Witamy 30J na Duecie? Ostatnio któraś wspominała o 10. Babeczki jak to z tym jest?
Dopytam jak pójdę na swój zabieg.

I z ciekawości, po ilu tygodniach chodzicie na bikini?
8 tygodni?

Sama jestem ciekawa. Mialam robione duetem z mocą 10J i zadnego podraznienia/zaczerwienienia po zabiegu. To jak to 10J ma się do tego 30J.. Wychodzi, na to ze 10J to jest prawie nic..
paulinkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-27, 13:19   #3479
maloni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 75
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Myślę, że to po części metoda prób i błędów ale na pewno zaczynają od jakiejś wiedzy, dostosowują moc do karnacji, rodzaju włosów, skóry i progu bólu danej osoby. W każdym razie na mnie nie zwiększali mocy na żadnej partii. Po pierwszych zabiegach oceniałam efekty ( jak zareagowała skóra, czy wszystkie włoski wypadły i czy widzę postępy) i trzymamy się tej górnej granicy.
Ok, muszę w takim razie po prostu poobserwować jak to będzie u mnie wyglądać i porozmawiać z osobą, która będzie wykonywała mój kolejny zabieg. Odniosłam wrażenie, że zwiększanie mocy to popularna praktyka, ale może u mnie tak zachowawczo po prostu Pani zaczęła.

Edytowane przez maloni
Czas edycji: 2016-03-04 o 09:28
maloni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-27, 19:42   #3480
Dlugienogi
Raczkowanie
 
Avatar Dlugienogi
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 464
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - cz.2

Cytat:
Napisane przez scrabble1 Pokaż wiadomość
Reklama czego?


I z ciekawości, po ilu tygodniach chodzicie na bikini?




ja chodze na głębokie bikini tak co dwa miesiące +/- 3 dni... raptem ide teraz na 3 zabieg ale tak się staram żeby nie przekraczać . A na Marginesie to niby mam robione zwykłym LS ale o ile po pierwszym razie wszystko prawidłowo wypadło o tyle po drugim razie sporo pozostało włosów "nie tkniętych" zastanawiam się czy to nie wina panienki która mi tą przyjemność serwuje nie pominęła mi tego. Jak myślicie?
__________________
Tylko nieszczęśliwi ludzie szukają swojego szczęścia w nieszczęściu innych
178/68=>66. W 2000r korekcja nosa, zadrutowana od 2015-10-21, laserowa depilacja od 2015-11-12, od 2016 siłownia i basen, zapuszczam włosy, na ciągłej diecie MŻ, 2016-05-16 AB - Silimed - 475 XH, 12,5 proj. 6,7
Dlugienogi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-20 16:07:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:07.