Tampony, w których można uprawiac seks - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-28, 13:17   #61
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Tampony, w których można uprawiac seks

No właśnie przeczytałam-nie chcę się czepiać ale wątek zaczyna odbiegać od tematu i dlatego napisałam,aby juz nie komentować seksu w zwykłych tamponach;-)
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-29, 07:16   #62
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Tampony, w których można uprawiac seks

Cytat:
Napisane przez gosiaczek010 Pokaż wiadomość
Nie mam nic dodziewczyn które to stosuja ale jestem zdania ze kazdy powinien znać umiar i wytrzymać bez sexu te pare dni...

to taka tragedia???

Nie jestem staroswiecka ale wydaje mi sie ze to juz przekracza granice dobrego smaku...

pamietajcie że to jest tylko i wyłacznie moja opinia i nie musicie się z nia zgadzać...
Oczywiście uważam, że możesz mieć prawo do własnego zdania, ale ja nie o tym.
"Umiar"? Jedni będą chcieli codziennie inni raz w tygodniu, co to w ogóle za tekst o zachowywaniu umiaru w seksie? To ja bym chciała usłyszeć ile razy wolno, bo może nie zachowuję umiaru?

Cytat:
Napisane przez maarcinka Pokaż wiadomość
ja takie pytanie trochę z innej beczki..
jakie jest prawdopodobieństwo że sie nabrudzi uprawiając seks podczas okresu i jak tego ewentualnie uniknąć?
Takie sobie. W razie czego podłóżcie ręczniczek i jazda

A ja nie rozumiem ani w zwykłych tamponach, ani w tych specjalnych.
Przecież jak ktoś się decyduje na seks w trakcie miesiączki to wie, że może być krwawo Nielogiczne to dla mnie
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 06:26   #63
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Tampony, w których można uprawiac seks

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
(...)
A ja nie rozumiem ani w zwykłych tamponach, ani w tych specjalnych.
Przecież jak ktoś się decyduje na seks w trakcie miesiączki to wie, że może być krwawo Nielogiczne to dla mnie
No właśnie nie musi być krwawo
My jak decydujemy się"na krwawo" to najlepiej pod prysznicem, bo ja nie lubię mysleć o tym czy jeszcze jesteśmy "na ręczniczku", zresztą bez tych tamponów można swobodnie manewrować z pozycjami, bo nie ma o nic obawy
Ja polecam
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 07:12   #64
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Tampony, w których można uprawiac seks

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
No właśnie nie musi być krwawo
My jak decydujemy się"na krwawo" to najlepiej pod prysznicem, bo ja nie lubię mysleć o tym czy jeszcze jesteśmy "na ręczniczku", zresztą bez tych tamponów można swobodnie manewrować z pozycjami, bo nie ma o nic obawy
Ja polecam
Ale nawet bez jakichś dziwacznych tamponów może nie być krwawo. Mi tylko chodzi o to, że no chyba jak ktoś się decyduje to się z tym liczy... Po prostu dla mnie to trochę dziwne jest, ludzie sobie ufają i w ogóle... Dla mnie taki tampon jest tak samo dziwacznym pomysłem jak prezerwatywy do seksu oralnego. Oczywiście to MOJE zdanie
Nie napisałam, że "musi" być krwawo, tylko, że "może".
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 14:29   #65
chelseaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 209
Dot.: Tampony, w których można uprawiac seks

Kupiłam sobie te tampony beppy. Lada dzień powinnam dostać okres i je wypróbuję. Dam znać jak coś
chelseaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-30, 15:25   #66
lila26
Raczkowanie
 
Avatar lila26
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: lbn
Wiadomości: 198
GG do lila26
Dot.: Tampony, w których można uprawiac seks

Cytat:
Napisane przez chelseaa Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie te tampony beppy. Lada dzień powinnam dostać okres i je wypróbuję. Dam znać jak coś
Powiem, że czekam na Twoje sprawozdanie
Szczerze pierwszy raz o tym słyszę i zaraz poczytam o tym szerzej
__________________
Porażka inspiruje zwycięzców. To jest ich największy sekret.
lila26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-31, 06:40   #67
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Tampony, w których można uprawiac seks

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Ale nawet bez jakichś dziwacznych tamponów może nie być krwawo.(...)
A jak tego dokonać podczas okresu żeby nie było krwawo???-bo jakos nie rozumiem-jak masz okres to nie krwawisz...?

---------- Dopisano o 07:40 ---------- Poprzedni post napisano o 07:35 ----------

Cytat:
Napisane przez chelseaa Pokaż wiadomość
Kupiłam sobie te tampony beppy. Lada dzień powinnam dostać okres i je wypróbuję. Dam znać jak coś
Też z chęcią posłucham opinii na ich temat-chyba są podobne do tych JoJ Division
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-31, 10:43   #68
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Tampony, w których można uprawiac seks

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
A jak tego dokonać podczas okresu żeby nie było krwawo???-bo jakos nie rozumiem-jak masz okres to nie krwawisz...?
Toś mi poleciała ciętą ripostą! Tak, nie krwawię jak mam okres, skąd wiedziałaś?
Naprawdę, możesz sobie darować przewracanie oczami i wysilanie się na jakieś złośliwości, wrażenia to na mnie nie robi.

Ja nie wiem, jeśli dla ciebie odrobina krwi to już krwawo, to faktycznie, nie da się tego dokonać.
Był kiedyś cały wątek o uprawianiu seksu w czasie okresu, na którym wypowiadało się dużo dziewczyn, że właśnie wcale nie musi być tak bardzo krwawo jak się wydaje. I bynajmniej nie chodziło tam o specjalne tampony
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 09:37   #69
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Tampony, w których można uprawiac seks

Tak Cię zdenerwowała moja wypowiedź????o matko...;-)
Nie jestem tu po to aby prawić jakieś złośliwości-nie bądź taka też drażliwa...Twoja wypowiedź przeczy po prostu naturze-dlatego zapytałam...Dziwne?Oczywi ście że krwawienie w trakcie okresu ma różne nasilenie, co nie oznacza że go nie ma.Jeśli piszesz,"może nie być krwawo" dla mnie oznacza brak śladów krwi-ja niestety, nawet minimalne -zauważam zawsze.Ot tyle na ten temat;-)
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-12, 17:40   #70
Ola-zz
Rozeznanie
 
Avatar Ola-zz
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 851
Dot.: Tampony, w których można uprawiac seks

Ja czekam na przesyłkę tampony Beppy Wet bowiem mało się spotykam z swym partnerem a jak dochodzi do spotkania to często mam te dni. Sex na ręczniku? Był i zawsze łóżko było brudne, pod ręcznikiem i tak było lekko różowawo. Do sedna. Taki tampon wkłada się przed grą wstępną to jest oczywiste, lecz pytanie kiedy wyjąć od razu po stosunku czy czekać nim mocniej nasiąknie i sam zmieni swą pozycje.
Ola-zz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-13, 06:12   #71
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Tampony, w których można uprawiac seks

To zależy czy uprawiacie seks z prezerwatywą czy bez. Jeśli bez to nawet na opakowaniu moich pisało żeby wyjąć zaraz po stosunku. Ale tez myślę że nie należy przesadzać z tym "od razu"(np. wyskakiwac z łózka i pędem do łazienki ).Myślę że można chwilke poleżeć z nim ;-)Ja jeśli kochaliśmy się z prezerwatywą po prostu pozostawiałam na taki czas jak normalny tampon.Dodam że nic nie przeciekał i zawsze jak go zmieniałam to mimo ze był cały nasiaknięty nic się nie "podsiąkało" tak jak w zwykłym, np. przez sznureczek. Dla mnie to super pomysł z tymi tamponami;-)
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-13, 11:04   #72
Ola-zz
Rozeznanie
 
Avatar Ola-zz
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 851
Dot.: Tampony, w których można uprawiac seks

Fajna rzecz. Mi bardziej chodziło, że uprawiam pierwszy stosunek później godzinę przerwy i drugi stosunek w tym samym tamponie. Mówiąc prosto 4 godziny i 2 razy sex w tym samym tamponie. Rozumiem, że wtedy jest możliwość przesiąknięcia.
Ola-zz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-14, 06:21   #73
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Tampony, w których można uprawiac seks

Cytat:
Napisane przez Ola-zz Pokaż wiadomość
Fajna rzecz. Mi bardziej chodziło, że uprawiam pierwszy stosunek później godzinę przerwy i drugi stosunek w tym samym tamponie. Mówiąc prosto 4 godziny i 2 razy sex w tym samym tamponie. Rozumiem, że wtedy jest możliwość przesiąknięcia.
Wszystko zależy od tego jakie masz krwawienie. Ja np. mogłabym spokojnie bez przesiąkania i 8 godzin pewnie go nosić.Wiadomo że ze wgledów higienicznych nie robie tego w dzień-ale w nocy -i owszem Jak założę przed położeniem się do łóżka to zostawiam na noc, jak zwykły tampon.Rano nic nie przesiąka a zdaża się mi czasem spać po 8 godzin.Myślę że 4 godziny wytrzyma.
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 11:12   #74
Ola-zz
Rozeznanie
 
Avatar Ola-zz
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 851
Dot.: Tampony, w których można uprawiac seks

W końcu zabrałam się by napisać. Już kilka razy używałam tampony Beppy Asha Wet i jestem z nich zadowolona. Im więcej ich używam tym łatwiej mi się je wkłada. Za pierwszym razem tampon włożyłam z pół godziny przed stosunkiem i wyjęła od razu po stosunku byłam zszokowana bo tampon prawie suchy. Później owszem wkładałam je tak godzina przed stosunkiem bowiem nie mam ochoty dawać czerwoną lampkę bo muszę włożyć zabezpieczenie a wyjmuję nie odrazu po stosunku tylko 2 godziny po. Mógł by siedzieć dłużej. Wyjmowanie tamponu także jest łatwe jeszcze nigdy nie miałam problemu znaleźć dziurki i wyciągnąć. Oczywiście najpierw kilka ruchów pochwą by tampon obniżył swe położenie i abym mogła złapać go palcem. Nie odczuwam różnicy w trakcie stosunku jedynie w trakcie kilku pierwszych ruchów ale to dosłownie 2-3. Z kolei partner mówi, że jest różnica nie ukrywa gorzej. Jednakże sądzę, że powodem jest jego długość penisa bo ma dużego. Jednakże stwierdziliśmy, że lepiej taki sex niż żaden. Ja jeszcze nie wieżę tym produktom i dodatkowo pod pupę wkładam ręcznik. Po wszystkim czysty. Tampon przeżył test sex: klasyczny, jeździec, na pieska, na stojąco i nawet palcówkę. Dodam, że my zawsze używamy prezerwatywy i nawet ona jest czysta, żadnej krwi.
Ola-zz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 12:53   #75
Mirrranda
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1 168
Dot.: Tampony, w których można uprawiac seks

Cytat:
Napisane przez gosiaczek010 Pokaż wiadomość
Nie mam nic dodziewczyn które to stosuja ale jestem zdania ze kazdy powinien znać umiar i wytrzymać bez sexu te pare dni...

to taka tragedia???


a jeśli partner jest taki spragniony to mozna zrobić mu 'dobrze"inaczej...Z reszta nie mam nic przeciwko podnieceniu,dotykaniu,pie szczeniu(tak przeciez tez mozna uzyskac satysfakcje),ale z penetracja pare dni mozna poczekać,świat sie nie zawali...

Nie jestem staroswiecka ale wydaje mi sie ze to juz przekracza granice dobrego smaku...

pamietajcie że to jest tylko i wyłacznie moja opinia i nie musicie się z nia zgadzać...

powodzenia dziewczyny...
No niektórzy nie mogą wytrzymać bez seksu parę dni - coś w tym złego?
I nie chodzi tylko o zaspokojenie partnera, tylko też o zaspokojenie siebie.
Mirrranda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-23, 09:03   #76
Ola-zz
Rozeznanie
 
Avatar Ola-zz
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 851
Dot.: Tampony, w których można uprawiac seks

gosiaczek010 w moim związku jest tak, że z względu na pracę partnera mało się spotykamy. Czasem było tak, że się spotkaliśmy i nie mogliśmy się kochać bo okres no to wiadomo były zabawy oralne. Czasami trochę dużo dni mijało nim doszło do kolejnego spotkania i co za tym idzie do sexu. On nic nie mówił mi to przeszkadzało. Dlatego szukałam rozwiązania i znalazłam w postaci tych tamponów. Niestety mamy wysokie libido. Najlepiej codziennie sex a gdyby był czas to i więcej.
Ola-zz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:27.