Fellatio - problem. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-27, 11:58   #1
ariva
Wtajemniczenie
 
Avatar ariva
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 110

Fellatio - problem.


jestem bardzo niedoświadczona, o czym pewnie świdczy moje pytanie.
Niedawno z moim partnerem zaczęliśmy "zabawy" i mam problem.
Otóż kilka dni temu miałam pierwszy kontakt z jego 'przyjacielem', bardzo się bałam. Jednak wszystko mi w nim odpowiada. Chciałabym przystąpić do fellatio, ale nie wiem, jak...tzn. mój główny problem - napletek.
Nie wiem co z nim zrobic? Gdyż odkrywał on tylko 1/3 żołędzia i tą część "maltretowałam". Na 'różnych' filmach widziałam, że zoładz jest odkryty w całości.
Moje pytanie brzmi: czy, aby prawidłowo wykonać fellatio należy napletek ściągnać całkowicie i całkowicie odsłonić żołądź? Czy to nie będzie bołało mojego partnera?
Tego się boję. Proszę o rady...
__________________
\
ariva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 12:13   #2
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Fellatio - problem.

Kochana, żeby facet czuł więcej należy całkowicie ściągnąć napletek. nie będzie to bolało faceta, nie martw się. Poprostu ściągasz skórę w dół łapką, jeżeli facet nie ma żadnych problemów, napletek powinien zejść bez problemów. A jeżeli boisz się sama to zrobić, poproś faceta, aby Ci pomógł.
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 12:16   #3
ariva
Wtajemniczenie
 
Avatar ariva
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 110
Dot.: Fellatio - problem.

Dziękuję bardzo!
Nie mam w 'tym' żadnej wprawy. Spotkanie w sobotę, więc spróbuję to zrobić.
__________________
\
ariva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 12:42   #4
paczek1990
Wtajemniczenie
 
Avatar paczek1990
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: okolice Katowic
Wiadomości: 2 796
Dot.: Fellatio - problem.

Tak jak napisała koleżanka-ściągasz delikatnie ręką w dół i po sprawie. Nie bój się faceta to nie będzie bolało-każda chyba się tego obawiała Zawsze możesz pogadać z partnerem, żeby powiedział czego oczekuje. Nawet w trakcie "Zabawy" możesz pytać czy mocniej trzymać, czy lżej, szybciej czy wolniej. Fajny dobry sposób to to, żeby facet delikatnie trzymając swoją rękę na Twojej głowie pokazywał Ci tempo
paczek1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 12:53   #5
Paula SHIN
Zakorzenienie
 
Avatar Paula SHIN
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 870
Dot.: Fellatio - problem.

Cytat:
Napisane przez ariva Pokaż wiadomość
jestem bardzo niedoświadczona, o czym pewnie świdczy moje pytanie.
Niedawno z moim partnerem zaczęliśmy "zabawy" i mam problem.
Otóż kilka dni temu miałam pierwszy kontakt z jego 'przyjacielem', bardzo się bałam. Jednak wszystko mi w nim odpowiada. Chciałabym przystąpić do fellatio, ale nie wiem, jak...tzn. mój główny problem - napletek.
Nie wiem co z nim zrobic? Gdyż odkrywał on tylko 1/3 żołędzia i tą część "maltretowałam". Na 'różnych' filmach widziałam, że zoładz jest odkryty w całości.
Moje pytanie brzmi: czy, aby prawidłowo wykonać fellatio należy napletek ściągnać całkowicie i całkowicie odsłonić żołądź? Czy to nie będzie bołało mojego partnera?
Tego się boję. Proszę o rady...
Nie ma czegos takiego jak prawidlowo wykonane fellatio Bo kazdy lubi co innego.
Ale jak najbardziej powinnas calkowicie sciagnac napletek Z tym ze wszystkie te obawy powinnas konsultowac z partnerem. On najlepiej bedzie wiedzial co mu sie podoba. Dobrze jest w trakcie pytac czy woli cos szybciej/wolniej czy slabiej/mocniej. Albo poprosic go zeby sam Ci podpowiadal co robic Z czasem nabierzesz wprawy i bedziesz dokladnie wiedziec co robic
__________________
Uwielbiam moje życie po zmianach. Przeszłości nie zmienię, ale muszę pracować na lepszą przyszłość

Bardzo, bardzo, bardzo szczesliwa
Nasze Drugie Dziecko


Paula SHIN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 13:21   #6
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Fellatio - problem.

Cytat:
Napisane przez Paula SHIN Pokaż wiadomość
Nie ma czegos takiego jak prawidlowo wykonane fellatio Bo kazdy lubi co innego.
Ale jak najbardziej powinnas calkowicie sciagnac napletek Z tym ze wszystkie te obawy powinnas konsultowac z partnerem. On najlepiej bedzie wiedzial co mu sie podoba. Dobrze jest w trakcie pytac czy woli cos szybciej/wolniej czy slabiej/mocniej. Albo poprosic go zeby sam Ci podpowiadal co robic Z czasem nabierzesz wprawy i bedziesz dokladnie wiedziec co robic
Zgadzam się w 100%
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 13:32   #7
_wirginia_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 497
Dot.: Fellatio - problem.

Najlepiej jak będziesz pytała swojego partnera, o takie rzeczy, myślę, że chętnie Ci podpowie, co i jak masz robić, żeby było mu najprzyjemniej.

Powodzenia w sobotę
_wirginia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-27, 13:47   #8
ariva
Wtajemniczenie
 
Avatar ariva
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 110
Dot.: Fellatio - problem.

Dziękuję Wam bardzo dziewczyny!
__________________
\
ariva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 13:53   #9
Aivilo
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 998
Dot.: Fellatio - problem.

Tylko nie ściągaj tego napletka szybko, gwałtownie i jednym szarpnięciem, bo to zaboli Ja kiedyś tak zrobiłam, zaczynając przygodę z "zabawami", więc teraz wolę przestrzec
__________________
Koniec mówienia "postaram się","spróbuję", "zobaczę". Od dzisiaj coś ZROBIĘ!

Będę Żoną!
http://www.suwaczek.pl/cache/092fbdd439.png
No dobra,wciąz palę, ale dużo mniej.
http://www.suwaczek.pl/cache/df81f45d30.png
Aivilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 15:08   #10
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław ;)
Wiadomości: 6 993
GG do caate
Dot.: Fellatio - problem.

dziewczyny juz wszystko napisaly
delikatnie i spokojnie zrob to, a partner bedzie zadowlony
lepiej tez z nim porozmawiaj, co woli, czy tak lepiej czy tak, zebys nie musiala sie martwic pozniej czy wszystko jest okej
__________________
blog
GoCranberry, peeling do ciała z masłem Shea i solą z Bochni
Makijażowe TORTury!
Perfekcyjny demakijaż, ekstremalna łagodność dla oczu z płynem L'Oreal
caate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 15:37   #11
marysienka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 1 668
Dot.: Fellatio - problem.

Cytat:
Napisane przez Paula SHIN Pokaż wiadomość
Nie ma czegos takiego jak prawidlowo wykonane fellatio Bo kazdy lubi co innego.
Ale jak najbardziej powinnas calkowicie sciagnac napletek Z tym ze wszystkie te obawy powinnas konsultowac z partnerem. On najlepiej bedzie wiedzial co mu sie podoba. Dobrze jest w trakcie pytac czy woli cos szybciej/wolniej czy slabiej/mocniej. Albo poprosic go zeby sam Ci podpowiadal co robic Z czasem nabierzesz wprawy i bedziesz dokladnie wiedziec co robic
__________________
Będę mamcią..
marysienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-27, 15:55   #12
nata_ska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 59
Dot.: Fellatio - problem.

Ja może jeszcze dopowiem, że jeśli ściągniesz napletek i będziesz chciała go masować dłonią a on nie będzie wilgotny to ja zawsze go "nawilżam" językiem bo wtedy nie szczypie go sucha skóra ;D
a w tej górnej częsci mojemu najbardziej się podoba jak mu masuję w góre i dól to takie wgłębienie (teraz zapomniałam jak to się nazywa) , wtedy odpływa ;P
__________________
...a mówią, że najtrudniej jest się znaleźć... nie najtrudniej jest się zrozumieć.
nata_ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 15:56   #13
aasiaa91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 11
Dot.: Fellatio - problem.

hmm.. a jednego z moich partnerów to bolało... robiłam bez ściagania i tak mu sie podobało... myślicie że coś było z ni nie tak ??;p
aasiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 17:50   #14
Ina87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 159
Dot.: Fellatio - problem.

Podziwiam Was. Ręką nie ma problemu... ale mam opory przed ustami.
Ina87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 17:55   #15
aga696
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 659
Dot.: Fellatio - problem.

Zależy od faceta,bo np. jeden z moich partnerów lubił,gdy nie ściągałam.
aga696 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 18:04   #16
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Fellatio - problem.

Ina87, ale skąd Twoje opory?
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 18:10   #17
Ina87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 159
Dot.: Fellatio - problem.

Cytat:
Napisane przez FreakChic Pokaż wiadomość
Ina87, ale skąd Twoje opory?
W sumie to nie wiem. Może dlatego, że dopiero zaczynam. Może dlatego, że zawsze myślałam, że pewne rzeczy wkłada się w odpowiednie miejsca a nie takie, które teoretycznie nie są do tego przeznaczone.
Ina87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 19:24   #18
ariva
Wtajemniczenie
 
Avatar ariva
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 110
Dot.: Fellatio - problem.

Jeszcze raz dziękuję za odpowiedzi. Będę robiła to delikatnie i z wyczuciem. Prosiłam go, że jeśli coś będzie nie tak, to chcę żeby mi to powiedział. Mam takie wrażenie, że gdyby nawet go bolało, to nie zakomunikowałby mi tego wprost, wolałby cierpieć niż robić mi...przykrość. Jednak, jeśli będę sprawiała mu ból z pewnością to zobaczę..Mam nadzieję, że wszystko będzie w porządku.

Ja też miałam ogromne opory i to jakie. Na początku nawet bałam się, nie wiem, to było takie dziwne uczucie, jakiegoś lęku, wstydu przed dotknięciem Jego penisa. Jednak z Tż'tem odbywało się to wszystko metodą malutkich kroczków i to było wspaniałe. Tzn. nadal odbywa. Po 2 miesiącach spotkań, rozmów zaczął dotykać...mojej dłoni. I tak przez kolejne 'randki'. Później buzi w czółko, w policzek, bardzo nieśmiało. Wreszcie usta, francuskie pocałunki. Jednak do dotykania 'przyjaciela' była jeszcze długa droga. Najpierw 'głaskałam' go przez spodnie, przez bokserki. W końcu ujrzałam jego przyrodzenie na własne oczy i ...oniemiałam. Strasznie było mi głupio. Po jakimś czasie 'zapoznania się' zaczęłam go dotykać dłonią, ale robiłam to strasznie nieporadnie. Dopiero teraz przyszedł czas na pocałunki, delikatne muskanie językiem. Balam się jednego: smaku. Bałam się, że nie będę w stanie go nawet pocałować, że ten smak mnie odepchnie i ze tym sprawię mu przykrość. Jednak przełamałam strach, nie ma kompletnie żadnego smaku, jak dla mnie. Odpowiada mi. Więc teraz, mam nadzieję będzie tylko lepiej, oby.
Jedno już wiem, należy ściągnać napletek. Mój partner nie ma z tym problemów, kiedyś zrobił to sam. A jeśli mi to nie będzie wychodziło, poproszę go o pomoc.
Gdyby nie czułość płynąca z jego strony, delikatne głaskanie mnie po głowie, plecach..mwienie, że mnie kocha, to chyba bym się na to nie odważyła.

alee napisałam długą, bezsensową wypowiedź.

Tak sobie czytam niektóre wątki na forum i pomimo moich 22 lat jestem bardziej niedoświadczona, niż 15-latki.
__________________
\

Edytowane przez ariva
Czas edycji: 2010-07-27 o 19:35
ariva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 19:33   #19
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Fellatio - problem.

Twoja wypowiedz jest całkiem sensowna. Powoli, a wszystko będzie dobrze, nie trzeba się bać.
Ina87, a co myslisz o seksie oralnym, ale kiedy to facet jest stroną czynną?
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-27, 19:39   #20
ariva
Wtajemniczenie
 
Avatar ariva
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 110
Dot.: Fellatio - problem.

Hmm, niestety jestem bardzo wstydliwa...

ja sobie pozwolę też odpowiedzieć na to pytanie. Szczerze, na razie nie mogę się zdobyć na to, aby mój partner pieścił mnie oralnie. Wolę sama próbować go tak zadowalać. Z czasem pewnie się to zmieni. Te głupie opory, opory, opory.
__________________
\
ariva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 20:08   #21
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Fellatio - problem.

Ja miałam tak, że to najpierw on pieścił mnie oralnie... Ale dość szybko i ja chciałam go w ten sposób pieścić. Jeżali ufasz partnerowi, to nie ma się co wstydzić, bo napewno Cię nie wyśmieje, a pomoże, i Wam obojgu będzie dobrze.
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 20:34   #22
Ina87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 159
Dot.: Fellatio - problem.

Też mam opory. Ufam mu. Raczej martwię się o to, czy on się nie będzie z tym źle czuł, no bo wiecie każda inaczej smakuje, pachnie. W sumie to to jest dla manie największym oporem. Wiem, że on nie ma żadnych oporów ale też powiedział, że jeśli ja mam na razie takie podejscie jakie mam to rozumie to.

Kiedyś powiedział mi nawet, że nie ważne czy jemu będzie dobrze, ważne, żeby mi było dobrze.

P.S. Jesteśmy na etapie pieszczot ręcznych.
Ina87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 21:25   #23
ariva
Wtajemniczenie
 
Avatar ariva
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 110
Dot.: Fellatio - problem.

Mam identycznie, jak Ty - Ino87...
__________________
\
ariva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 22:22   #24
Ina87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 159
Dot.: Fellatio - problem.

Cytat:
Napisane przez ariva Pokaż wiadomość
Mam identycznie, jak Ty - Ino87...
Ale Ty już połowę "drogi" masz za sobą

Może się kiedyś przełamię. Wiem, że byłoby mi łatwiej gdyby miał zasłonięte oczy i nie patrzył na mnie jak to robię. Nie wiem, to jest jakiś dziwny wstyd we mnie
Ina87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 07:19   #25
ariva
Wtajemniczenie
 
Avatar ariva
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 110
Dot.: Fellatio - problem.

Cytat:
Napisane przez Ina87 Pokaż wiadomość
Ale Ty już połowę "drogi" masz za sobą

Może się kiedyś przełamię. Wiem, że byłoby mi łatwiej gdyby miał zasłonięte oczy i nie patrzył na mnie jak to robię. Nie wiem, to jest jakiś dziwny wstyd we mnie

Dokładnie tak! Ja też nie mogę się jeszcze przełamać do tego stopnia, żeby mój partner na mnie patrzył. Zasłania więc oczy...koszulką i dlatego odważyłam się na ten krok. Z czasem będzie i bez koszulki...
Mam opory i to duże, tak samo się wstydzę. Powodzenia.
__________________
\
ariva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 15:50   #26
TheBlackCat
Raczkowanie
 
Avatar TheBlackCat
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 88
Dot.: Fellatio - problem.

Odnośnie Waszych ostatnich komentarzy, chciałam powiedzieć, że ja też miałam opory i to ogromne. Zanim poznałam mojego obecnego partnera, uważałam, że tego robić nie będę jeszcze dłuuugo, że może ewentualnie kiedyś coś... Kojarzyło mi się to z takim ogromnym oddaniem się, a zawsze byłam raczej powściągliwa, jeśli chodzi o okazywanie jakichkolwiek uczuć z mojej strony.
Mój kochany nie nalegał jakoś bardzo ale wspominał coś na ten temat, mówił, że chciałby zobaczyć jak to jest (ze mną był pierwszy raz ). Ja mu na początku powiedziałam, że nie ma mowy - przynajmniej na razie. Później jednak myślałam o tym, zresztą uczucie się rozwijało i w końcu poczułam, że sama z siebie chcę mu dać tą przyjemność (zwłaszcza, że on już od jakiegoś czasu mnie tak zadowalał). Byłam kompletnie zielona, on o tym wiedział i czasem mnie nakierowywał. Chociaż nie było to jakoś bardzo konieczne, bo ogólnie cała rzecz jest banalnie prosta, sęk w tym, żeby partner powiedział jak najbardziej lubi.
Teraz jest idealnie, jest ogromnie zadowolony a przy pierwszym czy drugim razie miał (jak twierdził, ku mojemu zadowoleniu) najwspanialszy orgazm w życiu. Było to nawet widać i naprawdę śmieję się teraz z tego, że miałam aż takie opory, podczas gdy teraz mogę dać mojemu ukochanemu tyle przyjemności.
Fakt - nie warto się śpieszyć. Jak facet później to dostanie, to bardziej doceni
No i kwestia tego, czy pozwolić mu patrzeć, gdy to robię... Też się na początku strasznie krępowałam ale teraz wydaje mi się to nawet podniecające, a gwarantuję Wam, dziewczyny, że facetom przyglądanie się nam bardzo się podoba.

Rozpisałam się strasznie, mam nadzieję, że komuś uda się wytrwać do końca w czytaniu
Pozdrawiam

Edytowane przez TheBlackCat
Czas edycji: 2010-07-28 o 15:54
TheBlackCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 21:38   #27
ariva
Wtajemniczenie
 
Avatar ariva
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 110
Dot.: Fellatio - problem.

Tak sobie siedżę i myślę, że gdy jesgo żołądź znajdzie się w mojej buzi to...nie będę kompletnie wiedziała co mam robić.
co mam robić z językiem?
oglądałam kilka filmów, ale kamery w środku budzi te 'panie' nie mają.
Pomocy!
__________________
\
ariva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 22:50   #28
201801022117
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 755
Dot.: Fellatio - problem.

Jak już będziesz miała go w buzi, to możesz go dotykać językiem, możesz go lizać, ssać delikatnie, ale z wyczuciem...
201801022117 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 22:54   #29
klempaa
Zakorzenienie
 
Avatar klempaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z kupy gruzu
Wiadomości: 18 377
Dot.: Fellatio - problem.

Jednym słowem: co tylko przyjdzie Ci do głowy bez użycia zębów
__________________
Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę.
Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania.
Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.


Śledź też pies! - blogujemy


klempaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-31, 13:23   #30
StokRoTka_09
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 169
Dot.: Fellatio - problem.

Cytat:
Napisane przez klempaa Pokaż wiadomość
Jednym słowem: co tylko przyjdzie Ci do głowy bez użycia zębów
Dokładnie... Improwizować i robić to co akurat nam na myśl przyjdzie, tylko nie zębami, chyba, że delikatnie gdzieś tam czasem przygryziemy, ale to trzeba wyczuć, każdy facet lubi inaczej..
Ja tez miałam okropne opory pamiętam..Najpierw jakiś delikatny dotyk przez bokserki, potem doszła ręka.. i jakoś powoli sie do niego przyzwyczajałam..:rolleye s: Bałam się jak któraś już pisała smaku, ale też zapachu, nie wiedziałam co i jak z "nim" robić, wogóle zielono mi było, bałam się, że zrobię coś nie tak i takie nasze babskie schizy.. ehh.. Ale pewnego razu, jak czułam, że chcę się przemóc, facet mnie zaskoczył i zrobił "mi" tą przyjemność [dodam, że był to jego pierwszy oral], potem no cóż się odwdzięczyć "pasowało"..:rolleyes : Z czasem nabiera się pewności siebie, próbuje nowych rzeczy.. Mi się to okropnie spodobało, lubię to robić i dziwię się, że miałam wcześniej takie opory.. Zreszta lubię jak ma wtedy tą zadowoloną buźkę.. eh wiem, że mu przyjemnie..
StokRoTka_09 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:03.