Kuba Wojewódzki- Mandaryna - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-12, 11:07   #31
Nierika
Zadomowienie
 
Avatar Nierika
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 865
Dot.: Kuba Wojewódzki- Mandaryna

Mi nie bylo zal Mandaryny. To sympatyczna dziewczyna (przynajmniej sie taka wydaje), ale oni upublicznili swoje malzenstwo, wiec smiale pytania Wojewodzkiego wcale nie budzily we mnie niesmaku.
__________________


Nie kąp się na plaży niestrzeżonej. Nikt nie zauważy twojego utonięcia.
Nierika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 11:26   #32
isa666
Zakorzenienie
 
Avatar isa666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Big Roads :D
Wiadomości: 24 540
Dot.: Kuba Wojewódzki- Mandaryna

Wiśniewski to chyba ma problemy z osobowoscią, przebiera sie za koboete i jeszcze sie z jakąś inna całuje??? hehe
A tak apropos Mandaryny w Sopocie...lepiej niech juz śpiewa z playbacku
A Wojewódzkiego to z chęcią bym udusiła własnymi łapkami Dorwał sie do Idola, wypromował się na takiego co ma nie wiadomo jaką gadanę i teraz myśli ze sam jest gwiazdą. Mnie się chce wymiotowac jak widze Kube W. Juz wole ogladnąć występi Ich troje :P
isa666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 12:15   #33
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: Kuba Wojewódzki- Mandaryna

Pierwszy raz od dłuższego czasu obejrzałam program Kuby, bo akurat nie miałam co robić
Nie zgodzę się, że Kuba bardzo najeżdżał na Mandarynę. Wydaje mi się, że był dla niej nawet miły, chociaż zadawał też krępujące pytania. Właściwie to się zdziwiłam, że zachował się tak ok wobec niej. Choć niektóre pytania mógł sobie darować. Mandaryna wypadła w sumie dobrze. Była bardzo sympatyczna a przede wszystkim opanowana. Może nie zabłynęła, ale to chyba nie o to chodziło. Po tym co przeszła to i tak ją za to podziwiam. i wydaje mi się, że chyba lepiej się z nią rozmawia niż z Dodą.
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 12:25   #34
kate1991
Wtajemniczenie
 
Avatar kate1991
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 342
Dot.: Kuba Wojewódzki- Mandaryna

beda to powtarzac? to leci na polsacuie? a co do Marty Wiśniewskiej to nie znam jej wiec sie nie wypowiem, ale jedno wiem: trzeba byc niesamowicie zdolnym żeby zaspiewac piosenke i nie trafic w ani jeden dźwięk!! Ja bym nie potrafiła....
kate1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 12:26   #35
takasobieania
Zadomowienie
 
Avatar takasobieania
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 672
GG do takasobieania
Dot.: Kuba Wojewódzki- Mandaryna

Cytat:
Napisane przez paula78
moze dlatego ,że istnieja nielicznie ktorzy potrafia jego wypowiedzi odpowiednio zripostowacpoza tym mowi hamsko do tych ktorzy sobie an to pozwalaja i robia cos czego nei potrafia.





chyba ona nie wie decydujac sie na spiewanie w Sopocie.



dlaczego nie powinnien ,przeciez nikt nie akze jej dopowiadac ale jak potrzebuje pieniedzy to zapewne sama dzwoni i proponuje wywiady i sesje do magazynow i opowiada o wszytskim ,zdecydowala sie na reality show nawet jesli ona tego nie chcial pozwolila swojemu męzowi decydowac za siebie.

jest osoba publiczna i musi potrafic odpowiadac na najbardziej niewygodne pytania ,jest wiele znacznie wiekszych gwiazd ktore sa skropmne, i nie potrzebuja szopki wokół swojej osoby aby zachowac rodzine w tajemnicy i spokoju ,nie potrzebuja sesji aby byc docenianymi za to co robia ,niestety jesli ktos chce tylko szumu,kasy musi pokazywac swoje zycie od środka.



zapewne nikomu nie ejst milo kiedy ktos zadaja niewygodne pytania ,nie odczuwam pytan jako chamstwa ,w koncu przyszla do programu a on prowadzi program rozrywkowy,ludzie sa żądni sensacji,plotek ,przyzwyczajeni zostali do ogladania zycia wisniewskich.

jesli cie zaprosi to go uduś

I tutaj sie z Tobą całkowicie zgadzam
__________________

moje obrazki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=117813
takasobieania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 12:30   #36
takasobieania
Zadomowienie
 
Avatar takasobieania
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 672
GG do takasobieania
Dot.: Kuba Wojewódzki- Mandaryna

UWAGA UWAGA

POWTÓRKA PROGRAMU WE WTOREK NA POLSACIE O GODZ 0.35

juz sie nie mogge doczekac....
__________________

moje obrazki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=117813
takasobieania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 12:37   #37
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Kuba Wojewódzki- Mandaryna

A taką miałam nadzieję że powtórka będzie na Polsacie 2, "normalnego" Polsatu nie mam
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-12, 12:54   #38
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: Kuba Wojewódzki- Mandaryna

Cytat:
Napisane przez Nutka
a mnie jej nie żal..
też kiedyś pierwsza żona Michała przez nia cierpiała,gdy na jej oczach mandaryna calowała się z jej mężem i jak zaszła z nim w ciążę..
sądziła że jest lepsza???
Ty poważnie? bo jak tak to

Co do programu...oglądałam fragment, w zasadzie kilka ostatnich zdań ze spotkania z Mandaryną. Pamiętam jej poprzednią wizytę u Kuby...rozmawiali na poziomie, Kuba mówił, że co prawda w ogóle jej "twórczośc" do niego nie trafia, ale uważa ją za inteligentną osobę. I myslę, że tu może być źródło nabijania się... może on po prostu widzi, że ona nadawałaby sie do ambitniejszych zadań ( choć, naturalnie, nie wokalnych)?
Zdarza mi się czasem natknąc na jakąś jej wypowiedz i uważam, że jest rozsądną, wcale niegłupią osobą. Może faktycznie niezbyt wygadaną i pyskatą, ale nie uważam, że każdy powinien taki być.
Gustu nie ma za grosz, trafia do ludzi, którzy niegdyś tłumnie chadzali na discopolowe koncerty...Może sama jest sobie winna, nie wiem...
Poza tym, idąć do Kuby musiała mieć świadomość, że po główce jej głaskał nie będzie. Może to nawet celowe? Skoro piszecie, że się Wam jej zal robi? Może właśnie o to chodzi?
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 13:23   #39
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Kuba Wojewódzki- Mandaryna

Cytat:
Napisane przez Nutka
Cytat:
a mnie jej nie żal..
też kiedyś pierwsza żona Michała przez nia cierpiała,gdy na jej oczach mandaryna calowała się z jej mężem i jak zaszła z nim w ciążę..
sądziła że jest lepsza???

Ty poważnie? bo jak tak to
Ja natomiast kiedys gdzies slyszalam/czytalam, ze jak Magda Femme byla jeszcze zona Wisniewskiego to Marta juz urzadzala grill party dla swoich kolezanek w ICH ogrodzie
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 13:36   #40
natka_pietruszki
Zakorzenienie
 
Avatar natka_pietruszki
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 608
Dot.: Kuba Wojewódzki- Mandaryna

Cytat:
Napisane przez Ines1985
Ja natomiast kiedys gdzies slyszalam/czytalam, ze jak Magda Femme byla jeszcze zona Wisniewskiego to Marta juz urzadzala grill party dla swoich kolezanek w ICH ogrodzie
I już wtedy przedstawiała się jako Marta Wiśniewska... Tak tak. Że nie wspomnę o rozwaleniu Ich Troje, które dla Michała znaczyło bardzo wiele (teraźniejsze Ich Troje z nową wokalistką etc. jest zdecydowanie gorsze i Michał, co tu dużo mówić, dość nisko upadł...). Powtórzę się, że Mandaryna nie jest tak słodka i sympatyczna, za jaką wielu ludzi ją uważa. I już zawsze będę twierdzić, że wyszła za Michała z premedytacją - zależało jej na pieniądzach i popularności. Kiedyś miałam z nią trochę wspólnego i wszystko to, o czym piszę teraz, bolało mnie... Nie chciałam wierzyć, że osoba, której uparcie broniłam i której ufałam, nie jest taka za jaką ją uważam. Ale to już na szczęście odległy dla mnie temat i czytam o niej/oglądam ją z politowaniem.
__________________
Que las palabras vienen y se van. Y yo soy como soy en realidad. Quiero vivir a mi manera.
natka_pietruszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 14:02   #41
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: Kuba Wojewódzki- Mandaryna

Cytat:
Napisane przez Ines1985
Ja natomiast kiedys gdzies slyszalam/czytalam, ze jak Magda Femme byla jeszcze zona Wisniewskiego to Marta juz urzadzala grill party dla swoich kolezanek w ICH ogrodzie
Chyba zostałam zrozumiana inaczej niż chciałam...mnie nie oburza to, że Marta całowała się z Wiśnią...mnie oburza postawa, ze "ma za swoje" skoro "rozbiła" małżeństwo...
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-12, 14:30   #42
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: Kuba Wojewódzki- Mandaryna

Przyznam , że nie oglądałam wywiadu Kuby z Mandaryną, ale sądząc po Waszych postach , jak zwykle nie zabłysnęła elokwencja i inteligencją.

Oglądałam dalszą część programu, w której to raz po raz do niej się odzywał i odniosłam wrażenie , że mio wszsytko jest dla niej dość miły, czyżby litość przez Wjewódzkiego przemawiała?

Mandaryny nie żal mi ani trochę.
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 14:39   #43
natuska17
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 3 317
Dot.: Kuba Wojewódzki- Mandaryna

Cytat:
Napisane przez agusia_1
Chłopak po prostu już nie ma pomysłów a dzięki temu chociaż znów pojawiają się o nim artykuły... Bezsensu...
Jak to nie ma pomysłów? A Renia Pączkowska?
__________________

natuska17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 15:20   #44
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Kuba Wojewódzki- Mandaryna

Cytat:
Napisane przez Marilyn
..mnie nie oburza to, że Marta całowała się z Wiśnią...
No tak, w koncu nie ma nic bulwersujacego w tym, ze dziewczyna caluje sie z facetem na oczach jego żony
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 15:20   #45
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Kuba Wojewódzki- Mandaryna

a ja tak przy okazji napisze ze mandaryna nawet wczorajladnie wygladala...makijaz mialam przyjazny i stroj normalny...czyzby wrzucila w kat rozowe ciuszki?
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 17:14   #46
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Kuba Wojewódzki- Mandaryna

Cytat:
Napisane przez natuska17
Jak to nie ma pomysłów? A Renia Pączkowska?
Ciekawe co będzie po Reni...
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 17:25   #47
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Kuba Wojewódzki- Mandaryna

kurcze nie widzialam tego programu wczoraj shit ?obejrze powtorke

prosze napiszcie mi w skrocie dlaczego sie rozstali czyja to byla wina- rozne plotki chodza a ja nie wiem wkoncu kto jest bardziej winny? myslalam caly czas ze to ona wykorzystala wisnie dla slawy - jak to jest wkoncu???
Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 17:28   #48
_Ya
Zadomowienie
 
Avatar _Ya
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Pcim dolny ;)
Wiadomości: 1 856
Dot.: Kuba Wojewódzki- Mandaryna

Oglądałam, myślę, że wWojewódzki był dla niej łaskawy. Może nie całował jej po rękach, ale sie chłopak starał.
Dla zaintersowanych podaje linka do wywiadu, który udzieliła Gali:
http://gala.pl/gala2/index.jsp?place...=358&page=text

Jeżeli gdzieś się już pojawił ten link, albo nie można to z góry przepraszam.

P.S. Według mnie ktoś za nia napisał ten wywiad. Tzn. wczoraj miała wielkie problemy z wysłowieniem się, przynajmniej moim skromym zdaniem
_Ya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 17:35   #49
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Kuba Wojewódzki- Mandaryna

Cytat:
Napisane przez Brook
kurcze nie widzialam tego programu wczoraj shit ?obejrze powtorke

prosze napiszcie mi w skrocie dlaczego sie rozstali czyja to byla wina- rozne plotki chodza a ja nie wiem wkoncu kto jest bardziej winny? myslalam caly czas ze to ona wykorzystala wisnie dla slawy - jak to jest wkoncu???
To jak z tym było naprawdę wiedzą tylko oni sami a my możemy tylko insynułować różne rzeczy...
Z tego co ja wiem to po prostu nie zgadzali się w różnych sprawach i przez to cały czas się kłócili, chcieli do siebie wrócić ale próby powrotu kończyły się jak zawsze tym samym czyli jej wyprowadzką... Tak jak już pisałam wcześniej czasami po prostu ludzie nie potrafią być ze sobą....
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-12, 17:45   #50
natka_pietruszki
Zakorzenienie
 
Avatar natka_pietruszki
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 608
Dot.: Kuba Wojewódzki- Mandaryna

Cytat:
Napisane przez _Ya
P.S. Według mnie ktoś za nia napisał ten wywiad. Tzn. wczoraj miała wielkie problemy z wysłowieniem się, przynajmniej moim skromym zdaniem
Tak samo wg mnie jest z jej blogiem na stronie, na którego dzisiaj zajrzałam - albo ktoś pisze go za nią albo diametralnie zmienił się jej styl pisania na mądrzejszy
__________________
Que las palabras vienen y se van. Y yo soy como soy en realidad. Quiero vivir a mi manera.
natka_pietruszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 17:46   #51
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Kuba Wojewódzki- Mandaryna

Ogladalam wczorajszy program i szczerze powiem,ze na mnie Mandaryna zrobila pozytywne wrazenie.
Zal mi sie jej zrobilo-to gadanie,ze nie umie spiewac i temat Sopotu,poprostu mnie juz nudzi

Moim zdaniem Wojewodzki wcale jej nie ponizyl,a ona przychodzac do niego po tak ogromnej klesce jaka poniosla 4 miesiace temu,pokazala ze ma ogromna odwage i mnostwo sil.

Z tego co mi sie obilo o uszy to Wisniewski spotyka sie z Monika Oomen-dyrektorka jakiejs TV-nie wiem na ile to prawda a na ile ploty
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 17:48   #52
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Kuba Wojewódzki- Mandaryna

wlasnie przeczytalam wywaid w gali faktyczni ejest bardzo madrze i ladnie pisany
podajecie adres tej strony jej -znaczy bloga
i jescze jedno nie widzilam jej wystepu w spoocie da rade jakos go obejrzec? ma ktos na kompie go albo jakis link...?
Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 17:55   #53
April007
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 1 790
GG do April007
Dot.: Kuba Wojewódzki- Mandaryna

Rany Julek - coraz bardziej doceniam internet. Jak ludzie moga miec rozne zdanie Jak mi kiedys nauczycielka na lekcji wypalila, ze "Mandaryna jest taka sliczna i jak ona moze byc z takim brzydkim Michalem" to myslalam ze jej cos na glowe spadlo Przestaje mnie nawet dziwic, ze Marta zdobyla nagrode publicznosci...

Nie ogladalam programu ale Mandaryny nie trawie. Poczawszy od tego jak sie nazwala, przez pseudo muzyke, po jej wypowiedzi. Michal nie jest lepszy. Oboje sa przykladem na czym mozna zrobic "kariere" w Polsce. Dla mnie to nie do zrozumienia jak ktos kto nie umie spiewac, jedzie do Sopotu, daje plame a potem oczekuje ze jeszcze za to poglaskaja po glowce. Bez sensu. Umie tanczyc niech sie tym zajmie, spiewajacych nie brakuje :/ I nie tylko jej malzenstwo sie rozpada - zal to mi jest ale ich dzieci.

A Wojewodzkiego ubostwiam za ciety jezyk I jakos z Kryszakiem potrafili sie dogadac, bez zbytnich zlosliwosci...
April007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 17:59   #54
natka_pietruszki
Zakorzenienie
 
Avatar natka_pietruszki
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 608
Dot.: Kuba Wojewódzki- Mandaryna

Cytat:
Napisane przez Brook
wlasnie przeczytalam wywaid w gali faktyczni ejest bardzo madrze i ladnie pisany
podajecie adres tej strony jej -znaczy bloga
i jescze jedno nie widzilam jej wystepu w spoocie da rade jakos go obejrzec? ma ktos na kompie go albo jakis link...?
Z tego co wiem jest dostępny na eMule pod nazwą "sopocka masakra pila mechaniczna" ale głowy nie dam.

I tak BTW - Wojewódzkiego uwielbiam
__________________
Que las palabras vienen y se van. Y yo soy como soy en realidad. Quiero vivir a mi manera.
natka_pietruszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 18:28   #55
aniess
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 977
GG do aniess
Dot.: Kuba Wojewódzki- Mandaryna

A ja bym chciała wiedzieć kto jest nową "gwiazdą" Michała... Wojewódzki powiedział, że w Fakcie, czy innej ambitnej gazecie już o tym pisano... że też ja to przeoczyłam
__________________
ziu
aniess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 18:28   #56
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Kuba Wojewódzki- Mandaryna

Cytat:
Napisane przez Brook
podajecie adres tej strony jej -znaczy bloga
www.mandaryna.com
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 18:35   #57
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Kuba Wojewódzki- Mandaryna

Cytat:
Napisane przez natka_pietruszki
Tak samo wg mnie jest z jej blogiem na stronie, na którego dzisiaj zajrzałam - albo ktoś pisze go za nią albo diametralnie zmienił się jej styl pisania na mądrzejszy
Nie no, nie przesadzajcie... duzo latwiej jest pisac niz wypowiadac sie .
Mozna pomyslec nad kazdym zdaniem, pokombinowac jak ladnie ubrac mysli w słowa...

A wywiady zazwyczaj sa troszke "przerabiane", nie przepisuja przeciez słowo w slowo tego co powiedziala "gwiazda". Nagrywaja to, a potem ubieraja to w ladne zdania, pisza i daja do autoryzacji.
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 19:04   #58
irene29
Raczkowanie
 
Avatar irene29
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 149
Dot.: Kuba Wojewódzki- Mandaryna

Cytat:
Napisane przez _Ya
Oglądałam, myślę, że wWojewódzki był dla niej łaskawy. Może nie całował jej po rękach, ale sie chłopak starał.
i wlaśnie dlatego program wydal mi się troche nudny... .nie takiego Kube lubie!! poprostu oszczędził mandarynkę ,pewnie mając nadzieje,ze znowu do niego wpadnie...
irene29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 19:09   #59
natka_pietruszki
Zakorzenienie
 
Avatar natka_pietruszki
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 608
Dot.: Kuba Wojewódzki- Mandaryna

Cytat:
Napisane przez Ines1985
Nie no, nie przesadzajcie... duzo latwiej jest pisac niz wypowiadac sie .
Mozna pomyslec nad kazdym zdaniem, pokombinowac jak ladnie ubrac mysli w słowa...
Oczywiście, że tak. Ja mówię o tym, że styl pisania Mandaryny był zawsze zupełnie inny niż ten "blogowy". Właściwie bez porównania Dlatego dziwię się, że tak nagle uległ diametralnej zmianie
__________________
Que las palabras vienen y se van. Y yo soy como soy en realidad. Quiero vivir a mi manera.
natka_pietruszki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-12, 20:05   #60
Marilyn
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 449
Dot.: Kuba Wojewódzki- Mandaryna

Cytat:
Napisane przez Ines1985
No tak, w koncu nie ma nic bulwersujacego w tym, ze dziewczyna caluje sie z facetem na oczach jego żony
Bardziej mnie już bulwersuje zachowanie meżczyzny, który ma żonę a całuje obcą kobietę a nie odwrotnie a tu nacisk widzę został położony na to, że to ona całowała
Marilyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:11.