Oczyszczanie Twarzy :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-29, 15:27   #1
MalinowyRaj
Przyczajenie
 
Avatar MalinowyRaj
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 3
Smile

Oczyszczanie Twarzy :)


Hej.. Mam takie pytanie ... mam w na twarzy wypryski i wągry próbowałam różnych kosmetyków ale to raczej nic nie pomaga jest jeszcze gorzej.. Słyszałam o oczyszczaniu twarzy ... Moja koleżanka je miała Polega podobno na wyciskaniu wyprysków... ? Tyle czy to boli itd .. Bo jestem w kropce :conf used:
__________________
NO TO ZAPUSZCZAMY WŁOSY Z inneov !!

KTO ZNA DOBRĄ KOSMETYCZKĘ
MalinowyRaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 17:04   #2
19natka88
Zakorzenienie
 
Avatar 19natka88
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 4 606
Dot.: Oczyszczanie Twarzy :)

Ja czasem chodzę na taki zabieg. Jeśli jest to profesjonalna kosmetyczka nie powinno bardzo boleć - zależy też jaką masz skórę - ale przyjemne to nie jest wiadomo :P Następnego dnia może lekko skóra schodzić (szczególnie w okolicy nosa).
Mi osobiście pomaga to na 2-3 tygodnie, potem zaczyna wszystko wracać do poprzedniego stanu ale się nie pogarsza.
Warto odwiedzić dobrą kosmetyczkę bo np. moja poleciła mi o wiele lepsze, skuteczniejsze i tańsze kosmetyki niż dermatolog.
19natka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-29, 22:46   #3
nusiatko
Raczkowanie
 
Avatar nusiatko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 32
GG do nusiatko
Dot.: Oczyszczanie Twarzy :)

Warto iść po zabiegu cera będzie wprawdzie zaczerwieniona, ale miną 2-3 dni i się zagoi.
Po oczyszczaniu możesz wybrać się za jakiś czas na mikrodermabrazję - daje bardziej widoczny efekt.
Najlepiej przejdź się do jakiejś zaufanej kosmetyczki i spytaj co by Ci poleciła aby Twoja buźka ładnie wyglądała jednakże przygotuj się na kilka zabiegów, bo po jednym cudów nie ma.
nusiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 14:00   #4
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: Oczyszczanie Twarzy :)

Cytat:
Napisane przez MalinowyRaj Pokaż wiadomość
Hej.. Mam takie pytanie ... mam w na twarzy wypryski i wągry próbowałam różnych kosmetyków ale to raczej nic nie pomaga jest jeszcze gorzej.. Słyszałam o oczyszczaniu twarzy ... Moja koleżanka je miała Polega podobno na wyciskaniu wyprysków... ? Tyle czy to boli itd .. Bo jestem w kropce :conf used:
W lecie z zabiegów oczyszczających polecam peeling kawitacyjny - musisz wziąć pod uwagę to, że słońce świeci teraz mocniej, a bardziej rygorystyczny zabieg oczyszczający może niepotrzebnie podrażnić skórę. Mikrodermabrazję (która nota bene jest bardzo skuteczna) oraz pozostałe zabiegi złuszczające odłóż na jesień Bezpieczne są też zabiegi oczyszczające polegające na położeniu maski typu peel off.
__________________
Mój blog - mój świat Zapraszam
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 14:27   #5
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Oczyszczanie Twarzy :)

Stosuję zabiegi oczyszczania twarzy co pół roku. Strasznie mnie boli, mam cały dzień czerwony <ryj> sorki za wyrażenie, ale wyglądam okropnie....ale po paru dniach mam gładką cerę, czuję się wtedy świetnie. Po jakimś czasie wszystko wraca....grunt, że nie pogarsza. Ja po zabiegu mimo wszystko czuję się piękniejsza
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 10:07   #6
annarice85
Raczkowanie
 
Avatar annarice85
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 46
Dot.: Oczyszczanie Twarzy :)

No właśnie o to chodzi z tym oczyszczaniem cery u kosmetyczki, że efekty są widoczne przez krótki czas a potem wszystko wraca. Już to przerabiałam, poza tym sam zabieg... ble. Żeby się pozbyć pryszczy i wągrów to lepiej użyć jakieś środków antybakteryjne, na wągry polecam tonik Benzacne, mi bardzo pomógł, bo też już miałam dość wyciskania tego świństwa
annarice85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-31, 10:49   #7
Malaika85
Zadomowienie
 
Avatar Malaika85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 583
Dot.: Oczyszczanie Twarzy :)

a ja robię sobie taki 'zabieg' sama w domu

najpierw biore goraca kapiel, zeby mi sie pory rozszerzyly, potem przemywam twarz wacikiem nasaczonym spirytusem albo tonikiem antybakteryjnym z dodatkiem alkoholu

siadam prze lustrem z chusteczkami i wacikami i zabieram sie do roboty
wazne zeby nie robic tego paznokciami, bo zostana blizny

po wszystkim myje twarz zelem glebokooczyszajacym PURE ZONE,
przemywam jeszcze raz tonikiem antybakteryjnym,
nie nakładam żadnego kremu, jedynie żel Garniera 'na noc' antybakteryjny

plus punktowo Benzacne żel - jesli sa jakies wieksze wulkany

calosc robie wieczorem, rano buzka już nie pamięta wieczoru, a po 2 dniach nie ma zadnych pryszczy.
__________________
pij mleko
bedziesz wielki
Malaika85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:31.