Kosmetyki mineralne Lumiere:) - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-12-14, 21:20   #1651
basior
Rozeznanie
 
Avatar basior
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 916
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Islindil, rozpadł się? U mnie nie wyglądał na taki beznadziejny
Nieźle.. ja mam płaski od nich do podkładu, ale nie umiem się nim posługiwać;p
__________________
"Dlaczego wszystko jest tak proste póki nie przytrafi się Tobie?"
basior jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 21:34   #1652
paulaql
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 179
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Zależy kiedy będą te pędzelki. Bo jeżeli mamy czekać kolejne pół roku, to ja chętnie przygarnę starszą wersję pędzla
paulaql jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 21:38   #1653
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez basior Pokaż wiadomość
Islindil, rozpadł się? U mnie nie wyglądał na taki beznadziejny
Nieźle.. ja mam płaski od nich do podkładu, ale nie umiem się nim posługiwać;p
Wyglądaj jak na zdjęciu

Nie umiem się nim posługiwać i już nie chcę Oddam mamie do smarowania form do ciast, jak to robi któraś z dziewczyn z EDMowym foudationem
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 21:39   #1654
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez paulaql Pokaż wiadomość
Zależy kiedy będą te pędzelki. Bo jeżeli mamy czekać kolejne pół roku, to ja chętnie przygarnę starszą wersję pędzla
przypuszczają, że od tygodnia do 10 dni więcej...
i ja nie chcę starszych wersji. Gdyby nie informacja o różowym odcieniu pędzelków, w ogóle nie decydowałabym się na zamówienie... Tylko i wyłącznie ich odmienność mnie skusiła
oczywiście to zamówienie zbiorowe było i wezmę pod uwagę wszystkie opinie, ale myślę, ze skoro i tak kilka miesięcy na nie czekamy, to tydzień w tą czy w tą nie robi wiekszej różnicy.
Ale nie podoba mi się fakt, że zmieniają już po raz kolejny termin dostarczenia pędzelków i jakieś dziwne historie z nimi robią.

Edytowane przez cathy
Czas edycji: 2009-12-14 o 21:41
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 21:41   #1655
faa
Zakorzenienie
 
Avatar faa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 8 795
GG do faa
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

ja też chcę różowe
__________________
"Dobrze wiem, że czasem bardzo trudno mnie kochać. Ale chyba łatwo zobaczyć miłość w moich oczach..."
Płomień 81 - Trudno mnie kochać

https://www.instagram.com/izka_em/
faa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 21:56   #1656
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

cathy - skoro to 10dni (przypuścmy nawet że im się przedłuży to o pare dni jeszcze) to ja moge poczekać na te różowe, jesli chodzi o mnie to mi się nie spieszy


super że jest ta wersja bloga o mniejszej zawartości postów, bo mój zawirusowany komputer przy tamtej średnio wydalał także miło że pomyślałaś o takim rozwiązaniu
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne

Edytowane przez inc0rrect
Czas edycji: 2009-12-14 o 22:04
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 21:56   #1657
paulaql
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 179
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Okey, więc niech będzie różowy ;D
paulaql jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-12-14, 22:06   #1658
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez anyolek Pokaż wiadomość
Od zeszlego tygodnia testuje moje nowe Lumierowe nabytki i niestety chyba czas przyznac, ze z tymi mineralkami sie nie polubilismy...
Podklad (Light Warm w formule VV) nie kryje wystarczajaco dobrze wszystkiego tego, co mam do ukrycia, pomimo uzycia korektora. Po nalozeniu niewielkiej ilosci skora wyglada sztucznie, wykonczenie jest az nazbyt pudrowe, wydaje mi sie takze, ze podkresla pory. Nie trzyma sie dlugo, w miare uplywu czasu zdaje sie, ze podklad sie sciera. Odcien natomiast jest raczej nietrafiony, choc ciezko bylo mi to wczesniej ocenic- wkoncu zobaczylam efekt w swietle dziennym i mnie zalamal. Mial byc 'Warm', a na mojej buzi niestety wyglada zbyt bezowo, ziemiscie i sprawia, ze moja skora wyglada na szara i zmeczona. Szkoda, bo naprawde spodziewalam sie po nim 'oh-ow' i 'ah-ow'
Bialego podkladu nie moge rozpracowac, a moze jest to poprostu wina samej formuly (rowniez VV), bo nawet wymieszany z odrobine za ciemnym podkladem z moich ukochanych Blusche sprawia wrazenie nieschludnego, 'partacko-nalozonego' makijazu W dodatku ciezko jest mi go mieszac z innymi podkladami, bo jest zbity w malenkie grudki, ktore ciezko sie rozbijaja. Wszelkie odcienie mieszam zawsze moim flat topem, moze Wy dziewczyny macie jakis inny sprawdzony sposob?
Z bronzera rowniez jestem srednio zadowolona, nie utrzymuje sie dlugo na licu, z odcieniem znow raczej nie trafilam, bo latwo jest go 'przedobrzyc' i moje policzki wygladaja na brudne. Raz musialam zmyc caly makijaz, bo bronzer wszystko popsul. Drobinki owszem i widoczne w sloiczku, ale przy aplikacji niestety zostaja na pedzlu, bo na skorze sa absolutnie niewidoczne. Nie lubie blyszczec jak choinka obsypana brokatem, ale delikatny efekt rozswietlenia bylby mile widziany.
Cien Glas Slippery jest ok, trzyma sie raczej dosc dlugo, odcien spoko, acz bez rewelacji.
Probek jeszcze nie testowalam.
Ogolnie rzecz biorac Lumiere mnie nie zachwycilo. Jednak warto zamawiac probki zanim zamowimy pelnowymiarowe produkty, ale 50% znizki brzmi tak kuszaco, ze trudno sie oprzec
Ja akurat miałam próbki od nich, leżały rok i się w końcu przydały.

Zamówiłam z tej pomocji róż Poppy i dwa podkłady - Light Golden Cashmere i Fair Golden Luminesse. Dziś dostałam przesyłkę i pierwsze wrażenia mam takie:

Mają ładne opakowania, ładniejsze niż EDM. Róż jest genialny, bezdrobinkowy, napigmentowany, przy tym delikatny. Kolor taki, jakie lubię. Jestem z niego bardzo zadowolona. Podkłady kolorystycznie mi pasują (ale miałam próbki, więc wiedziałam co brać). Formuły C i L najbardziej mi pasowały z tych, które oferują. C jest bardziej kryjąca, L delikatniejsza. Na razie przetestowałam je tylko miejscowo na twarzy.

Ogólnie jestem zadowolona, że się skusiłam na tę promocję, poza tym, że ktoś próbował dziś wyrwać nam front od skrzynki pocztowej, żeby się dobrać do tej przesyłki.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 00:40   #1659
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

no w kulki sobie lecą.. Własnie dostałam maila od Lumiere, że 2/3 osob jednak chce brązowe pędzle na chwilę obecną..
Aż się zagotowałam na myśl, że mogą wyciąć taki numer, że zrezygnują całkiem z różowych. Nie zamawiałam brązowych i ich nie chcę. Płacilam za pędzle różowo- czarne i wkurzam się na samą myśl, ze mogą postawić nas przed faktem dokonanym i obwieścić, ze różowych jednak nie będzie...
I kolejny raz przekonuję się, że Lumiere to nie jest moja ulubiona firma ( ile razy mam z nimi kontakt, to zawsze są jakieś problemy)
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 07:34   #1660
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez cathy Pokaż wiadomość
no w kulki sobie lecą.. Własnie dostałam maila od Lumiere, że 2/3 osob jednak chce brązowe pędzle na chwilę obecną..
Aż się zagotowałam na myśl, że mogą wyciąć taki numer, że zrezygnują całkiem z różowych. Nie zamawiałam brązowych i ich nie chcę. Płacilam za pędzle różowo- czarne i wkurzam się na samą myśl, ze mogą postawić nas przed faktem dokonanym i obwieścić, ze różowych jednak nie będzie...
I kolejny raz przekonuję się, że Lumiere to nie jest moja ulubiona firma ( ile razy mam z nimi kontakt, to zawsze są jakieś problemy)
A ja bardzo lubię tą firmę, zawsze odpowiadają na maile i są mili

Z tego co zrozumiałam, i tak wszyscy dostaną różowe

Hi Everyone,
Really sorry to keep writing but, I just needed to make one thing a bit more understood.
We are choosing the original Hot Pink/Black colors for ALL of the brushes as planned. We cannot do 1/2 and 1/2 and you are not able to choose the colors you want. Please do not put "I want Brown" in the comments and emails.
Sorry for the confusion!

Thank you to all that emailed me!
Kim
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-15, 07:50   #1661
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
A ja bardzo lubię tą firmę, zawsze odpowiadają na maile i są mili

Z tego co zrozumiałam, i tak wszyscy dostaną różowe

Hi Everyone,
Really sorry to keep writing but, I just needed to make one thing a bit more understood.
We are choosing the original Hot Pink/Black colors for ALL of the brushes as planned. We cannot do 1/2 and 1/2 and you are not able to choose the colors you want. Please do not put "I want Brown" in the comments and emails.
Sorry for the confusion!

Thank you to all that emailed me!
Kim
tak, jest odpowiedź ostateczna -

"OK, That last email must of sparked those waiting to answer because now we have had an OVERWHELMING response and cheers for the Hot Pink/Black combo!
Final word, we are sticking to the original colors on this order and will look forward to you thoughts of future orders!
Kim "
czyli zostają różowe


A co do Lumiere - mili są, fakt, odpowiadać odpowiadają, ale chyba mam wyjątkowego pecha do nich, bo przy każdym moim zamówieniu trafiam na jakiś problem ...
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-17, 23:05   #1662
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

zamawiałam podkładzik na początku grudnia i jeszcze nie przyszedł wzięłam przesyłkę z ubezpieczeniem.. zwykle przychodziły w 5 dni
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 16:36   #1663
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dziewczyny no i teraz mam dylemat Zgodnie z Waszymi sugestiami zamówiłam próbki: Veena Velvet - Light Beige clr : Flawless Face - Light Golden clr : Luminesse - Light Med Golden clr : Cashmere - Light Medium Beige clr : Veena Velvet - Fairly Light Neutral
Przyszły i zgodnie z blogiem cathy zrobiłam test paskowy, w którym wyszło, że najlepiej pasują Veena Velvet - Light Beige oraz Veena Velvet - Fairly Light Neutral, jednak ja oczywiście chcąc wypróbować formuły nałożyłam dzisiaj Cashmere - Light Medium Beige (na teście paskowym zdecydowanie za ciemny) no i doznałam szoku - nałożone na całą twarz wyglądało super, aż mój mąż powiedział, że chyba się z photoshopa urwałam Krycie super, wtopilo się w twarz idealnie, nie tworząc efektu maski. No i teraz mam dylemat - czy faktycznie formuła Cashmire to jest to no i jaki kolor wybierać - czy ten który jest dla mnie na paskowym za ciemny czy wziąć te które dobre są na paskowym tyle że zamiast VV wziąć Cashmire?? No i pytanko do jakiej formuły z EDM można porównać Cashmire z Lumiere? Czy w ogóle można??
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 20:08   #1664
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez mamaNiny Pokaż wiadomość
zamawiałam podkładzik na początku grudnia i jeszcze nie przyszedł wzięłam przesyłkę z ubezpieczeniem.. zwykle przychodziły w 5 dni
Ja ciagle czekam na zamowienie z 29 listopada. Niby tylko big primer ale jednak
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 20:19   #1665
Ikka1
Rozeznanie
 
Avatar Ikka1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 662
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Ja też zamawiałam na początku grudnia i skrzynka pocztowa jest pusta mam nadzieje ze przyjdzie przed swiętami
Ikka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 20:24   #1666
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Mnie sie nie spieszy ale fajnie by bylo gdyby w ogole doszla

Astro ja juz nie pamietam dobrze ale chyba Cashmere jest ciemniejsze niz VV.
Ale ogolnie mam wrazenie, ze podklady z Lumiere duzo lepiej dopasowuja sie do twarzy niz EDM. Mam dwa bigi z roznych kategorii kolorystycznych i oba wydaja sie idealne
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-18, 20:31   #1667
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Mnie sie nie spieszy ale fajnie by bylo gdyby w ogole doszla

Astro ja juz nie pamietam dobrze ale chyba Cashmere jest ciemniejsze niz VV.
Ale ogolnie mam wrazenie, ze podklady z Lumiere duzo lepiej dopasowuja sie do twarzy niz EDM. Mam dwa bigi z roznych kategorii kolorystycznych i oba wydaja sie idealne
Potwierdzam, jest ciemniejsze

Moje zamówienie dotarło w środę i jestem szczęśliwa
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 00:57   #1668
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Rzabba Pokaż wiadomość
Ja ciagle czekam na zamowienie z 29 listopada. Niby tylko big primer ale jednak
Tez zamawialam 29-ego i nic, myslalam ze to moja poczta nawala, szkoda jade na wakacje wiec nie wiem kiedy dostane....i czy cokolwiek dostane........
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 01:09   #1669
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Potwierdzam, jest ciemniejsze

Moje zamówienie dotarło w środę i jestem szczęśliwa
To ja już nic nie rozumiem Który kolor jest w tej samej formule ciemniejszy?? Light Beige czy Light Medium Beige?? LMB powinien być ciemniejsze tak?? To skoro w formule Cashmire, która jest ciemniejsza jest on mi na twarzy dobry (na paskowym za ciemny) to czy podkłady Lumiere tak się dopasowują do twarzy czy powinnam brać Leigh Beige tylko w formule Cashmire??
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-19, 09:33   #1670
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
To ja już nic nie rozumiem Który kolor jest w tej samej formule ciemniejszy?? Light Beige czy Light Medium Beige?? LMB powinien być ciemniejsze tak?? To skoro w formule Cashmire, która jest ciemniejsza jest on mi na twarzy dobry (na paskowym za ciemny) to czy podkłady Lumiere tak się dopasowują do twarzy czy powinnam brać Leigh Beige tylko w formule Cashmire??
Light Medium ciemniejsze od light a cashmere ciemniejsze od VV
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-19, 09:59   #1671
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
To ja już nic nie rozumiem Który kolor jest w tej samej formule ciemniejszy?? Light Beige czy Light Medium Beige?? LMB powinien być ciemniejsze tak?? To skoro w formule Cashmire, która jest ciemniejsza jest on mi na twarzy dobry (na paskowym za ciemny) to czy podkłady Lumiere tak się dopasowują do twarzy czy powinnam brać Leigh Beige tylko w formule Cashmire??
U mnie wypadalo tak, ze jak byl dobry w Cashmere, to VV powinien byc o ton ciemniejszy
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 16:01   #1672
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Swatche serii Fair Beige we wszystkich formułach- jak widac różnią się strasznie. Podpisy w paincie, wybaczcie
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 17:18   #1673
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Rozi, przeciez to jakas katastrofa jest
Straszne te rozbierznosci (dobrze, ze EDM SF dorzucilas), gdyby nie bialy podklad we wszystkich formulach do mieszania, to bym z miejsca z zamowienia zrezygnowala. Rozi, jak sie ma kolor FB FF do EDM SF? I ktora formula przypomina ci o-glo lub intensive z EDM?
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 17:35   #1674
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Rozi, przeciez to jakas katastrofa jest
Straszne te rozbierznosci (dobrze, ze EDM SF dorzucilas), gdyby nie bialy podklad we wszystkich formulach do mieszania, to bym z miejsca z zamowienia zrezygnowala. Rozi, jak sie ma kolor FB FF do EDM SF? I ktora formula przypomina ci o-glo lub intensive z EDM?
Jutro zrobię porządny test z połową twarzy z SF i połową FB FF, na razie wiem ze FF jest ciężka, mocno kryjąca, bardziej od intensive. FB FF jest trochę ciemniejszy od sandy fair. Jutro dokladniejszy raport
Myślę, ze luminesse daje lekką poświatę, ale mniejszą niż o-glow.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 19:04   #1675
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

No jestem w szoku normalnie i pomyśleć, że możesz wybrać kolor ten sam, formułę inną, a kolor będzie się różnił znacznie - i co z tego, że na stronie mam jak ten kolor wygląda jak to się może różnić. Muszę jeszcze przetestować formułę FF, ale dopiero w wolne, bo kolor mam niestety nietrafiony :/ Nie wiem czy takie testowanie nie przyniesie jakiegoś złego odczucia, skoro i tak wiadomo, że kolor nie pasuje, to człowiek źle się nastawia
__________________
NELSON-X

Edytowane przez Astro
Czas edycji: 2009-12-21 o 19:09
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 19:08   #1676
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
Swatche serii Fair Beige we wszystkich formułach- jak widac różnią się strasznie. Podpisy w paincie, wybaczcie
Rozwielitko, jak w paincie robisz podpisy, to moze lepiej jak klikniesz sobie tam w ten tekst i w pisanie bez tego bialego tła?

Masakra jak sie roznia, ale co zrobic, dzieki temu mamy wiekszy wybor odcieni
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-21, 20:57   #1677
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Rozwielitko, jak w paincie robisz podpisy, to moze lepiej jak klikniesz sobie tam w ten tekst i w pisanie bez tego bialego tła?

Masakra jak sie roznia, ale co zrobic, dzieki temu mamy wiekszy wybor odcieni
muszę photoshopa zainstalować, paint dla mnie za skomplikownay

ja chcę coś jaśniejszego
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 09:46   #1678
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
muszę photoshopa zainstalować, paint dla mnie za skomplikownay

ja chcę coś jaśniejszego
No chyba sobie zartujesz? PS jest bardzo skomplikowany a Paint to typowa obrobka (o ile mozna to tak nazwac?) dla dzieci :P
Zalaczylam Ci screena z zaznaczona opcja pisania bez bialego tła.

Co do Lumiere, jestem zachwycona podkladem i różem a szczególnie różem Jest MEGA wydajny! Nie to co z niektorych innych firm. Dzis moze przetestuje formule Luminesse, bo i tak nigdzie nie wychodze (chorobsko mnie zmoglo ) no i kolor jakis zbyt ciemny.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 13:53   #1679
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

dotarły i moje lumiere
hmm...
Celowałam w light golden i rzeczywiście - dla osób lubiących żółte tony odcienie wcale nie są przesadnie żółte, dla porównania mam jeden beige i od razu widać, że będzie zbyt różowy
Na pierwszy rzut oka widać, że w woreczkach różne formuły różnia się diametralnie, jeśli chodzi o kolory i natężenie a swatche to potwierdzają.

Mój subiektywny opis odcienia Light Golden:
  • FF- naprawdę żółty, jasno - wielbłądzi kolor. Po chwili przegryzienia ze skórą kolor jest ładnie, zdrowo zółto - beżowy, ale niestety daje efekt płynnego podkładu z grubej rury a dokładniejbardzo widać jego strukturę
  • VV - ton jaśniejszy niż FF, wpada w białawe tony, zółci niezbyt wiele;( Przegryza się w kierunku chłodnej bieli - nie wiem, co autor miał na mysli nazywając go goldenem? Konsystencja delikana i bardo naturalna na skórze krawędzie próbki stapiają się za skorą
  • CF - pośredni pomiędzy powyższymi, bardziej w odcieniu szeroko pojętej cielistości niż żółci, zółć jest delikatnie przetykana czymś cielisto- różowym (ale zdecydowanie nie mozna powiedzieć, ze jest różowy). Po chwili na mojej skórze staje się jednak jasno brunatno- różowy; nie chcę mieć twarzy w takim kolorze a i tekstura nie zachwyca


Zdecydowanie cięzka sprawa, trudno trafić w najlepszy kolor przy takich rozbieżnościach, wstępnie bardzo mnie to zniechęca. Jedynie konsystencja rzeczywiście miękka i kremowa napawa optymizmem

Właściwie to porównując swatche Rozi z moimi, mimo, że produkty zupełnie inne to wydaje mi się, ze fotografowałyśmy ta samą rękę. A skoro nie widać różnicy...
__________________


Edytowane przez majade
Czas edycji: 2010-12-03 o 12:39
majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-22, 16:11   #1680
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Anecko, dziękuję za oświecenie


Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość

Właściwie to porównując swatche Rozi z moimi, mimo, że produkty zupełnie inne to wydaje mi się, ze fotografowałyśmy ta samą rękę. A skoro nie widać różnicy...
ja nic o tym nie wiem!
Ale to by była niezła zagadka.

rzeczywiście te kolory jakieś podobne...

Jestem w trakcie pierwszego dnia z FF fair beige na twarzy.
Konsystencja miła i kremowa Krycie mega-mega, prawie zupełnie mi nos zniknął z twarzy Zupełnie nie moja rodzina formuł, myślę że miłośniczki intensive będą ukontentowane- twarz jest nieskazitelna. Oczywiście coś za coś, podkład bardziej widoczny na twarzy mimo ze nałożyłam jedną cienką warstewkę. Kolor naprawdę good, mniej różowy niż sandy fair, okazuje się ze lepiej współgra z moją twarzą. Jakby w luminesse taki był...Tak czy inaczej, podklad przetrwał długi spacer z tarzaniem się w śniegu, przewalankami, orzełkami i zasadzkami z ukrycia.
Myślę, ze połączę go z jakimś rozświetlaczem żeby uzyskać ulubiony glow i sprawić zeby formuła była mniej ciężka.
Na pewno zainteresuję się bliżej podkładami lumiere, pierwszy dzień wypadł zdecydowanie korzystnie.

Aha, nie nałożyłam pół na pół z sandy fair, bo to tak różne formuły że wyglądałabym śmiesznie

Podsumowując:

Fair beige flaweless foundation
kolor: porównywalny z sandy fair, mniej różowy, u mnie ładnie zgrał się z szyją
formuła: bardzo ciężka, kryjąca, kremowa, łatwo o tynk, zdecydowanie matowa (aż się dziwnie czułam )

i na koniec ja w ww. podkładzie
dodatkowo georgia benefit na policzkach
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:57.