Kosmetyki mineralne Lumiere:) - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-04, 20:17   #1711
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość
Trzeba chyba że się zacznie promocja 20%, 30% Dziewczyny i ja załapałyśmy się w listopadzie/grudniu na 50%

Kocham Lumiere VV, jeszcze mnie nigdy nie zawiodło
dziewczyny a czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w tych wielkich obniżkach na lumiere? Ciekawe, czy można na coś liczyć w najbliższym czasie?

Moje testy wychodzą fatalnie, bo dla mnie VV ma za słabe krycie( Nie wiem jak to możliwe ale zupełnie nie jestem zadowolona. Nakładam cieniutkie warstwy a naczynka przebijaja jakbym niemal nic nie nakładała. Zupełnie inaczej niż Intensive edm, własciwie nie ma porównania.Nie wiem, co źle robię czytałam ze większość z Was jest zadowolona z krycia VV.

Szkoda, bo sama formuła jest śliczna - wyjątkowo aksamitna i bardzo mi sie podoba efekt. Za to FF jest dużo mocniejsza i jako- tako pokrywa niedoskonałości, ale jednak jest dużo bardziej widoczna na skórze
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 20:32   #1712
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
dziewczyny a czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w tych wielkich obniżkach na lumiere? Ciekawe, czy można na coś liczyć w najbliższym czasie?

Moje testy wychodzą fatalnie, bo dla mnie VV ma za słabe krycie( Nie wiem jak to możliwe ale zupełnie nie jestem zadowolona. Nakładam cieniutkie warstwy a naczynka przebijaja jakbym niemal nic nie nakładała. Zupełnie inaczej niż Intensive edm, własciwie nie ma porównania.Nie wiem, co źle robię czytałam ze większość z Was jest zadowolona z krycia VV.

Szkoda, bo sama formuła jest śliczna - wyjątkowo aksamitna i bardzo mi sie podoba efekt. Za to FF jest dużo mocniejsza i jako- tako pokrywa niedoskonałości, ale jednak jest dużo bardziej widoczna na skórze

  • 18-31.03.2009
  • 3. od dzisiaj do 22 maja
  • 2. 21-30 czerwca
  • Lipiec, też była promocja
  • 3. do 30 września.
  • 2. Od 27 do 29 listopada promocja - 50%
  • 2.od 24.12 do 25.12 25%
tak na szybko zebrałam promocje z tamtego roku :P więc...
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 20:35   #1713
mambaaa
Raczkowanie
 
Avatar mambaaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 174
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
dziewczyny a czy zauważyłyście jakąś prawidłowość w tych wielkich obniżkach na lumiere? Ciekawe, czy można na coś liczyć w najbliższym czasie?

Moje testy wychodzą fatalnie, bo dla mnie VV ma za słabe krycie( Nie wiem jak to możliwe ale zupełnie nie jestem zadowolona. Nakładam cieniutkie warstwy a naczynka przebijaja jakbym niemal nic nie nakładała. Zupełnie inaczej niż Intensive edm, własciwie nie ma porównania.

Też jestem ciekawa z jaką częstotliwością pojawiają sie promocje, żeby sie nie okazało ze takie obniżki 50% to raz na pol roku są

A jeśli chodzi o formułe to czytałam, ze VV jest jak Intensive, a z tej formuły EDM byłam raczej zadowolona.
Jak kryje dużo gorzej, to niedobrze.. bo co nieco do zatuszowania sie niestety u mnie znajdzie..
__________________
Minerałoholiczka
mambaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 20:42   #1714
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość

  • 18-31.03.2009
  • 3. od dzisiaj do 22 maja
  • 2. 21-30 czerwca
  • Lipiec, też była promocja
  • 3. do 30 września.
  • 2. Od 27 do 29 listopada promocja - 50%
  • 2.od 24.12 do 25.12 25%
tak na szybko zebrałam promocje z tamtego roku :P więc...
dziękuję bardzo
ale ze mnie gapa , zamiast swiąteczego gotowania mogłam zaglądać na lumiere buuuu
ech...
Mambaaa, też szalenie lubię Intensive edm i byłam pozytywnie nastawiona do VV ale po kilku warstwach zaczerwienienia nadal prześwitują, będę jeszcze próbować róznych konfiguracji, aż wykończę testowy woreczek. Mam nadzieję ze coś źle robię i może w końcu uda mi się porządnie nałożyć VV.
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 22:01   #1715
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
Mam następujące próbki:
fnd_clr : Veena Velvet - Light Beige
clr : Flawless Face - Light Golden
clr : Luminesse - Light Med Golden
clr : Cashmere - Light Medium Beige
clr : Veena Velvet - Fairly Light Neutral

goldeny odrzuciłam od razu. Na teście paskowym najlepiej wychodzi Fairly Light Neutral i Light Beige. Natomiast na twarzy super się czuję w Cashmere - Light Medium Beige i nie wygląda on na za ciemny, mimo że na paskowym wygląda na za ciemny. I teraz nie wiem czy brać Cashmere w koloerze Light Medium Beige czy Leight Beige.
Dziewczyny przypominam się jakie próbki posiadam i błagam Was o pomoc im bardziej je testuję tym bardziej mam mętlik w łebku Teraz już wszystkie formuły wydają mi się warte kupna, a przecież nie kupię podkładu w 4 formułach

A więc od początku - serce podpowiada Cashmire, bo jest taki jedwabisty? zaj...bisty Rozsądek skłania sie ku Flawless, bo na pewno więcej kryje. W VV twarz wygląda bardzo dobrze i ta formuła jakoś też ! mi leży. A Luminesse daje takiego blasku. Nie wiem już co robić

Wiem, że Lumiere chyba bardziej mi przypasował niż EDM, ale też jestem bardziej świadoma i bardziej wybredna. Podpowidźcie co robić? Czy macie jakieś sposoby testowania formuł?? Może jakiś arkusz ocen zrobie Np. formuły Luminesse - Light Med Golden nie przetestuje na co dzień, bo jest za ciemna i nie wyjdę tak do ludzi Proszę o pomoc - wszelkie rady mile widziane.
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 22:10   #1716
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Astro a moze w ten sposob, ze teraz zima to wybiez sobie formule i kolor na zime np. FF albo VV a za 2-3 miesiace, przy nastepnej promocji kupisz formule i kolor na wiosne
Przy okazji zamawiania podkladu, wezmiesz nastepne probki
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-04, 22:19   #1717
paulaql
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 179
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Mnie formuła luminesse przekonała z jednego powodu - otóż gdy pojawił mi się pierwszy w życiu wysyp trądziku grudkowego (widoczny zwłaszcza pod światło) tylko formuła luminesse nie uwydatniała tegoż makabrycznego stanu cery, wręcz ładnie odbijała światło, bez efektu suchych skórek. Wtedy już wiedziałam jaką formułę polubię, wystarczyło znaleźć kolor
paulaql jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-05, 21:21   #1718
mambaaa
Raczkowanie
 
Avatar mambaaa
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 174
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

A o co dokładnie chodzi w promocji na pedzle "prebuy brushes"? Czy ta oferta jest nadal aktualna? Tyle się tam napisali..
Z tego co zrozumiałam, to nie można wziąć przesyłki za 5$.. tylko za bodajże 14$, albo 27$..


Ciekawe kiedy zrobią jakąś obniżke na podkłady
__________________
Minerałoholiczka
mambaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 13:49   #1719
cansada
Zakorzenienie
 
Avatar cansada
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: .....
Wiadomości: 6 491
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Zaczelam moje testy od flawless, jednak za ciezka formula dla mnie, swiatelko ostrzegawcze zauwazylam juz jak nasypalam podklad na podstawke. Taki zbity....nie mialki...jakby w grudkach sie wysypal....no i tak zbyt ciezki dla mnie.
Jeszcze silk sand ratuje sytuacje, ale ta formula juz odpada dla mnie. Krycie super ale uwydatnia pory.

dla porownania z EDM ulubiona formula to Matt.
cansada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 14:57   #1720
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Jednak zamówiłam próbki, trudno skoro mam zmienić podkład z EDM na Lumiere to niech będzie super dobrany. Pierwszą miłością zapałałam do Cashmire stąd czekam na próbki:
Cashmere - Fairly Light Beige
clr : Cashmere - Light Beige
clr : Cashmere - Fairly Lt Cool
clr : Cashmere - Light Cool
clr : Cashmere - Light Neutral
Mam nadzieję, że trafię.
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 17:41   #1721
Ikka1
Rozeznanie
 
Avatar Ikka1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 662
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

A ja ciągle czekam na moje zamówienie , codziennie zagadam do skrzynki i nic teraz po okresie rezygnacji złość mnie ogarnia noo gdzie mój proszek wyzaliłam się i mi lepej , Dziewczyny czy któras z Was tez jeszcze nie dostała zamówienia z ostatniej promocji?
Ikka1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-06, 19:57   #1722
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

dostałam maila od Lumiere w sprawie prebuyowych zamówień pędzlowych:

"I just wanted to give a quick update on the brushes, We have a new estimated time of arrival for 01/25/10 - if this changes, I will update you!
(Even though I know you are all excited about getting your goodies, Please do not write us asking when your order will ship - we can only know when they are delivered and we start shipping)
...
As many of you already know this time we have extended the sale until the arrival date, we can do this because we are purchasing at a much larger volume than previous prebuys! If you are still wanting brushes, Please feel free to buy them
until they are removed from the site
........
Please keep in mind though, on some orders (large ones with many brushes) we will require additional shipping charges if needed. All shipping costs are based on Flat Rate Envelopes and there is only so much we can fit in, we always do our best to get every one in without it though "

czyli mają nowy termin dostawy - 25 stycznia '10. Jeżeli sie zmieni, powiadomią.
I przypominają o tym, że być moze się koszt wysyłki, jeżeli nie zdołają tego upchnąć w tym, który pokryłyśmy...
Ciekawa jestem, jaki będzie ostateczny termin dostawy pędzli

No i piszą jeszcze, że wciąż jeszcze można zamawiać te pędzle aż do chwili, gdy do nich nie dotrą, ponieważ zamówili znacznie większą ilość niż ostatnio. To po co była ta cała akcja z zamykaniem terminu składania zamówień ?

(nie wiedziałam, gdzie umieścić tego posta - czy tutaj, czy na wątku z pytaniami, ale pomyślałam, ze na tamtym wątku może to przejść niezauważone dla osob zainteresowanych, bo mogą tam nie zajrzeć, gdyż jeszcze nei czas na te pędzle, więc uznałam, ze tu wpiszę. A poza tym - może się przydać to osobom, które jeszcze pędzle zamawiają, bo przedłużona jest przedsprzedaż i wciąż można je zamawiać.
Gdyby to było złe miejsce - proszę o przeniesienie )
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 20:20   #1723
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dziewczyny może zadam głupie pytanie, chociaż podobno takich nie ma ale do czego jest ten pędzel http://www.lumierecosmetics.com/prod...c-654-119.html
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 20:23   #1724
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
Dziewczyny może zadam głupie pytanie, chociaż podobno takich nie ma ale do czego jest ten pędzel http://www.lumierecosmetics.com/prod...c-654-119.html
do rozcierania/nanoszenia cieni - głownie na dolnej powiece, aby uzyskać efekt dymku albo do prac dokładniejszych w wewnętrznym (albo i zewnętrznym kąciku).. Choć ja mam taki z EDM (z paletki) i nie umiem się nim posługiwać.. taki maluch jakoś mi nie leży w dłoni dobrze przy dłuższych paznokciach nie polecam tej wielkości pędzla...
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 20:26   #1725
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
Dziewczyny może zadam głupie pytanie, chociaż podobno takich nie ma ale do czego jest ten pędzel http://www.lumierecosmetics.com/prod...c-654-119.html
Jest napisane

Perfect brush to "Smudge" liner for a sexy smokey look- use creams and loose powders!!


W sumie dziwny ksztaltem, ale moze faktycznie dobry do smokey. Co za roznica czym sie rozciera liner czy cienie?

Kurde kusi mnie ta promo -30%, ale szczerze mowiac Lumiere ma strasznie biedny asortyment. Szkoda ze na Lure Beauty ne ma porzadnej promocji, bo musze żel zakupic
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 20:33   #1726
Ikka1
Rozeznanie
 
Avatar Ikka1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 662
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dostałam właśnie maila wpisując kod spring 30% taniej wszystko , min zamówienie 5$, jeżeli już o tym było to przepraszam
I swoją drogą kolejna promocja a ja jeszcze nie dostałam zamówienia z poprzedniej
Ikka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 21:41   #1727
T3kla
Raczkowanie
 
Avatar T3kla
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Zakopane
Wiadomości: 328
GG do T3kla Send a message via Skype™ to T3kla
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Też nie dostałam jeszcze zamówienia z promocji 50%, wysłane ok 5.12, a z EGM wysłane 28.12 przyszło dzisiaj
T3kla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 22:06   #1728
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez T3kla Pokaż wiadomość
Też nie dostałam jeszcze zamówienia z promocji 50%, wysłane ok 5.12, a z EGM wysłane 28.12 przyszło dzisiaj

ja tak samo dostalam juz paczke z EGM wyslana 30.12 a Lumiere nie ma
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-06, 22:15   #1729
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Mojego zamówienia wysłanego od nich 17 grudnia też nie ma
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain
agool jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-07, 13:07   #1730
cathy_x
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 70
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Do mnie w końcu dotarła przesyłka Zamawiane pod koniec listopada, od nich wyszło z ponad tygodniowym opóźnieniem (około 9 grudnia) i dzisiaj w końcu dotarło. A z Lumiere wszystko przychodziło mi zawsze w ciągu max. 10 dni, więc widzę, że poczta ma duuże opóźnienie świąteczne Dlatego nie martwcie się, przesyłki powinny niedługo dojść
cathy_x jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 18:05   #1731
kontoanny
Raczkowanie
 
Avatar kontoanny
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: z Holandii
Wiadomości: 76
GG do kontoanny
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Hej dziewczyny...
Szukam, szukam i nie mogę znaleźć...
Wiecie może gdzie znaleźć kody zniżkowe do minerałów BLUSCHE?

Pomocy plisss...

I w ogóle gdzie zdobywa się kody do jakichkolwiek innych minerałów? Czy to działa jak na zasadzie H&M- wysyłają ci w newsletterze na e-maila?

Pozdrawian,
Andzia
kontoanny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 18:59   #1732
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez kontoanny Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny...
Szukam, szukam i nie mogę znaleźć...
Wiecie może gdzie znaleźć kody zniżkowe do minerałów BLUSCHE?

Pomocy plisss...

I w ogóle gdzie zdobywa się kody do jakichkolwiek innych minerałów? Czy to działa jak na zasadzie H&M- wysyłają ci w newsletterze na e-maila?

Pozdrawian,
Andzia
To jest wątek Lumiere, jeśli będą jakieś kody to podamy, teraz nie ma.
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 19:28   #1733
Ikka1
Rozeznanie
 
Avatar Ikka1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 662
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
To jest wątek Lumiere, jeśli będą jakieś kody to podamy, teraz nie ma.
aktualnie 30% jak pisałam powyżej kod spring
Ikka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 19:41   #1734
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
Napisane przez Ikka1 Pokaż wiadomość
aktualnie 30% jak pisałam powyżej kod spring
A pytano o Blusche.
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 19:50   #1735
Ikka1
Rozeznanie
 
Avatar Ikka1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 662
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

tak tak, tego nie komentowałam , napisałam jeszcze raz o promocji lumiere bo o tym nigdy za wiele
Ikka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 20:39   #1736
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dziewczyny czy wiecie może jak z jakością tego Kabuki w zbroi http://www.lumierecosmetics.com/prod...c-496-119.html czy on był już dostępny i możecie powiedzieć, że będzie podobny do kabuki z EDM. Zależy mi na kabuki do kosmetyczki, ale żeby włosie było tak fajne jak w EDM, a nie miałam jeszcze pędzli Lumiere więc nie wiem.
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-07, 21:40   #1737
kontoanny
Raczkowanie
 
Avatar kontoanny
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: z Holandii
Wiadomości: 76
GG do kontoanny
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

hmm no wiem, że tutaj są minerały L.
Ale w sumie mam też takie pytanie ogólne... skąd znacie te kody? dostajecie je meilem, czy może na stronce producentów są do znalezienia???

może inna metoda?
kontoanny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 06:16   #1738
Ikka1
Rozeznanie
 
Avatar Ikka1
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 662
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Cytat:
hmm no wiem, że tutaj są minerały L.
Ale w sumie mam też takie pytanie ogólne... skąd znacie te kody? dostajecie je meilem, czy może na stronce producentów są do znalezienia???

może inna metoda?
Ja interesujące mnie kody dostaję na maila, sa tez na stronach danych firm ale jest tez na stronie głównej forum minerałów watek zniżki promocje i tam wszystkie nowe promocje się pojawiają- na pewno będziesz na biezaco , a poza tym forum kosmetyków mineralnych ma osobne watki dla poszczególnych firm jak np ten lumiere mam nadzieje ze pomogłam
Ikka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 10:49   #1739
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Dziewczyny, czy ktoś robił testy porównawcze VV: Light Golden oraz Light Medium Golden??
Czy jest duża różnica w jasności obu odcieni?
Mam light i jest odrobinę, ale naprawdę minimalnie zbyt jasny, jest sens celować w biga LMG??
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-08, 11:04   #1740
T3kla
Raczkowanie
 
Avatar T3kla
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Zakopane
Wiadomości: 328
GG do T3kla Send a message via Skype™ to T3kla
Dot.: Kosmetyki mineralne Lumiere:)

Biegnę pocieszyć wszystkich czekających na przesyłki z promocji 50%. Moja wysłana 5.12 dotarła dzisiaj
T3kla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:38.