Kosmetyki L'Oreal True Match i Bare Naturale - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-06, 11:35   #481
beatrise
Raczkowanie
 
Avatar beatrise
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 260
Loreal ? kosmetyki mineralne

Widziałam, że firma Loreal ma swojej ofercie kosmetyki mineralne ( są w pojemniczkach, sypkie i z pędzelkiem ) czy to sa prawdziwe kosmetyki mineralne?

Mam na myśli czy zawierają 100 % minerałów czy posiadają tych ich jakąś część?

Zależy mi na kupnie czystych kosmetyków z minerałami więc proszę was o pomoc, a może znacie i możecie mi jakąś sprawdzoną firme polecić co ma swojej ofercie takie kosmetyki?
__________________
Łódź - 23.05.2013r - Allergan Natrelle 340
beatrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 12:08   #482
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki L'Oreal True Match i Bare Naturale

Lacze watek z juz istniejacym, prosze na przyszlosc najpierw uzyc wyszukiwarki
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-06, 19:06   #483
beatrise
Raczkowanie
 
Avatar beatrise
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 260
Dot.: Kosmetyki L'Oreal True Match i Bare Naturale

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Lacze watek z juz istniejacym, prosze na przyszlosc najpierw uzyc wyszukiwarki
dziękuję i przepraszam
__________________
Łódź - 23.05.2013r - Allergan Natrelle 340
beatrise jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 01:08   #484
maen
Zadomowienie
 
Avatar maen
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 080
Dot.: Kosmetyki L'Oreal True Match i Bare Naturale

Cytat:
Napisane przez och Pokaż wiadomość
Ojej to dla mnie nadzieja...ja mam bardzo jasną cere wpadajacą w żółć, więc myslisz, że dla takich bladzioków będzie dobry? chcialam kupic wlasnie ten light ivory..
trochę wyskakuję z odpowiedzią nie w porę, ale chciałam zamieścić tu info, których sama niedawno poszukiwałam.

light ivory jest jasny, ale nie bardzo jasny (moim zdaniem oczywiście). mam jasną cerę, ale nie bardzo jasną (pasują np. Gosh X-ceptional natural, Deborah Colour Copy 0, Rimmel Lasting Finish 103), light ivory jest idealne. ma zdecydowanie ciepły odcień.
dla porównania soft ivory jest bardzo jasne z przewagą pigmentu różowego (ma chłodny odcień, będzie idealne dla porcelanowych cer), nude beige ciemniejsze od light ivory, podobne do true matcha N3, z tym, że N3 jest bardziej różowe od nude beige. ten odcień będzie idealny dla cer "średnich", odcień raczej ciepły.

może komuś się przyda moje porównanie
maen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-29, 21:02   #485
kasiulkam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 4
Dot.: Kosmetyki L'Oreal True Match i Bare Naturale

Loreal True Match dzieli się na trzy grupy:
- kolory ciepłe (oznaczone literą W), wpadającą w żółć (poza odcieniem W1), z reguły przeznaczone dla osób z ciemniejszą karnacją;
- neutralne (N), wpadają w szare odcienie, przeznaczone dla osób ze śniadą karnacją, nie robią się na twarzy różowe.
- zimne (C) to odcienie wpadające w róż, przeznaczone dla osób z takim typem karnacji.

Warto dodać, że najjaśniejszym kolorem z tej serii Loreal'a jest W1 - porcelana (kolor blady dla osób z bardzo jasnym odcieniem skóry).
__________________
Kasiulek
kasiulkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 13:29   #486
Zuzanna_K.
Raczkowanie
 
Avatar Zuzanna_K.
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 151
Dot.: Kosmetyki L'Oreal True Match i Bare Naturale

Cytat:
Napisane przez kasiulkam Pokaż wiadomość
Loreal True Match dzieli się na trzy grupy:
- kolory ciepłe (oznaczone literą W), wpadającą w żółć (poza odcieniem W1), z reguły przeznaczone dla osób z ciemniejszą karnacją;
- neutralne (N), wpadają w szare odcienie, przeznaczone dla osób ze śniadą karnacją, nie robią się na twarzy różowe.
- zimne (C) to odcienie wpadające w róż, przeznaczone dla osób z takim typem karnacji.

Warto dodać, że najjaśniejszym kolorem z tej serii Loreal'a jest W1 - porcelana (kolor blady dla osób z bardzo jasnym odcieniem skóry).
Niestety, nie zgadzam się z powyższą wypowiedzią.
Posiadam wszystkie 3 najjaśniejsze podkłady - W1, C1 i N1 wszystkie są jednakowo jasne, ale tylko N1 ma odcień neutralny (zgodnie z nazwą).
Jeśli dam sobie radę z balansem bieli, to postaram się wstawić zdjęcia z porównaniem tych trzech podkładów.
W1 ma odcień żółty, przy mojej białej cerze było to bardzo widoczne. Na każdym ze zdjęć gdy mam na sobie ten właśnie podkład, wyraźnie widać, gdzie został nałożony właśnie przez żółty odcień. Podobnie jest z C1, lecz w tym przypadku odcień jest różowy.
Tylko N1 jest idealnie porcelanowy bez dodatkowych kolorów.
Jako ciekawostkę podam, że Dita Von Teese używa właśnie tego podkładu - N1 True Match L'Oreal i każdy kto widział jej zdjęcia wie, że twarz ma idealnie porcelanową
Zuzanna_K. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-30, 13:32   #487
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki L'Oreal True Match i Bare Naturale

Cytat:
Napisane przez Zuzanna_K. Pokaż wiadomość

Jako ciekawostkę podam, że Dita Von Teese używa właśnie tego podkładu - N1 True Match L'Oreal i każdy kto widział jej zdjęcia wie, że twarz ma idealnie porcelanową

tiaaa, tyle że kolor jej skóry jest kilka tonów jaśniejszy niż najjaśniejszego true match...
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-30, 14:18   #488
Zuzanna_K.
Raczkowanie
 
Avatar Zuzanna_K.
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 151
Dot.: Kosmetyki L'Oreal True Match i Bare Naturale

Cytat:
Napisane przez rozwielitka Pokaż wiadomość
tiaaa, tyle że kolor jej skóry jest kilka tonów jaśniejszy niż najjaśniejszego true match...
Jeśli dobrze rozumiem Rozwielitko - kpisz z mojej wypowiedzi. Nie jestem dzieckiem i zawsze dokładnie sprawdzam źródła swoich informacji.
Jeśli nie wierzysz w prawdziwość mojej wypowiedzi, to radzę odwiedzić stronę Dity i jej profil na Twitterze, na którym Dita umieszcza wiele ciekawych informacji i fotografii. Na jednym ze zdjęć jej toaletki był TM w typowym amerykańskim opakowaniu ( http://twitpic.com/4xqxs ), poza tym, w swoich wypowiedziach napisała cyt.

wypowiedź z 4 września 2009:L'Oreal True Match in N1 is my current fave, with MAC Mineralize Powder in Light on top.

wypowiedź z 7 lutego 2010 - Ok, foundation- 2 options: I love L'Oreal True Match in N1,(cheap!) Dior Capture Totale's palest(Luxury!)+MAC mineralize powder in Light.

Zapewniam Cię, że moja twarz też fotografuje się idealnie porcelanowo dzięki temu podkładowi

Edytowane przez Zuzanna_K.
Czas edycji: 2010-03-30 o 14:20
Zuzanna_K. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-31, 20:37   #489
Katelicious
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 203
Dot.: Kosmetyki L'Oreal True Match i Bare Naturale

Kupiłam dzisiaj puder True Match w odcieniu N6 - jestem dość blada, ale wydaje mi się, że puder ładnie wtapia się w cerę . Mam jedno pytanie - czy nakładacie go może na podkład? Problem w tym, że ten puder nie matuje zbytnio dobrze i myślałam o takim zestawieniu:
lekki, matujący podkład + ten puder
Jak myślicie? Jak Wy robicie?
__________________
najlepsze wakacje w moim życiu !
Turcja 08.07 - 22.07

mój największy cel na wakacje : wyśmienita zabawa + niesamowite wspomnienia : wykonany!


walczę z trądzikiem: kuracja skinorenem, isotrexinem i tetracyliną

Katelicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-01, 19:34   #490
maen
Zadomowienie
 
Avatar maen
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 080
Dot.: Kosmetyki L'Oreal True Match i Bare Naturale

Cytat:
Napisane przez Katelicious Pokaż wiadomość
Kupiłam dzisiaj puder True Match w odcieniu N6 - jestem dość blada, ale wydaje mi się, że puder ładnie wtapia się w cerę . Mam jedno pytanie - czy nakładacie go może na podkład? Problem w tym, że ten puder nie matuje zbytnio dobrze i myślałam o takim zestawieniu:
lekki, matujący podkład + ten puder
Jak myślicie? Jak Wy robicie?
Może lepiej true match jako podkład plus matujący puder (albo skrobia)?
ja tak stosuję. nie próbowałam nigdy z innym podkładem, ale wydaje mi się, że zrobi się zbyt "ciężko".
maen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 10:03   #491
Katelicious
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 203
Dot.: Kosmetyki L'Oreal True Match i Bare Naturale

Dobry pomysł, chyba tak zrobię .
dzięki za odpowiedź
__________________
najlepsze wakacje w moim życiu !
Turcja 08.07 - 22.07

mój największy cel na wakacje : wyśmienita zabawa + niesamowite wspomnienia : wykonany!


walczę z trądzikiem: kuracja skinorenem, isotrexinem i tetracyliną

Katelicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-02, 14:26   #492
bumka
Przyczajenie
 
Avatar bumka
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 6
Dot.: Kosmetyki L'Oreal True Match i Bare Naturale

a czy ten puder dobrze kryje?
mam małe problemy z cerą- jakieś czerwone blizny i generalnie trochę się czerwienie a zależy mi na pięknej porcelanowej cerze
bumka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 16:54   #493
TheLWord
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 176
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Dziewczyny doradzcie mi cos, kupilam zachwalany puder mineralny loreal true match, nie znam sie na kolorach, tych literkach cyferkach, pozatym dla mnie wszystkie tak samo wygladaly tam wiec wybralam kolor honey glow. Nie umiem tego nakladac na twarz, nabieram na pedzelek pudru, strzepuje zeby nie bylo go za wiele i w miejscu gdzie przytykam to twarzy mam ciemna smuge ale az taka szara. No rece mi opadly calkiem bo moj podklad ktorego uzywam chyba mi nie dziala korzystnie na cere. Jak to sie naklada? Wiem, w internecie pokazuja jak to robic, robie dokladnie tak samo ale nie wychodzi. Jakies wskazowki?
TheLWord jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-02, 18:00   #494
Zuzanna_K.
Raczkowanie
 
Avatar Zuzanna_K.
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 151
Dot.: Kosmetyki L'Oreal True Match i Bare Naturale

Cytat:
Napisane przez bumka Pokaż wiadomość
a czy ten puder dobrze kryje?
mam małe problemy z cerą- jakieś czerwone blizny i generalnie trochę się czerwienie a zależy mi na pięknej porcelanowej cerze
Ponieważ wszyscy piszą zarówno o pudrze mineralnym jak i tradycyjnym, warto byłoby dodać, o który dokładnie chodzi.
Mimo to, w tym przypadku odpowiedź jest prosta - ani mineralny, ani klasyczny fluid nie mają dobrego krycia.
Owszem - wyciszą rumieńce, ale z cięższymi zadaniami sobie nie poradzą. Ostatnio sama musiałam ratować się korektorem MF, bo kilka warstw podkładu robi "rzeźbę".
Jeśli chodzi o używanie samego prasowanego zwykłego pudru TM, to zbędny zakup - ani nie zakryje, ani nie zmatowi i szybko się ściera..
Duet mineralny - sypki podkład i prasowany na wykończenie też nie daje klasycznego matu i niewiele kryje (podobnie jak niemineralny - tylko gasi rumieńce).
Ja póki co testuję zestaw - podkład zwykły TM + Creme Puff MF, żeby uzyskać ładny mat.
Marzę o poskładaniu zestawu Dity Von Teese, który wspominam w poprzednim poście, ale na razie nie mam na to środków
Zuzanna_K. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 10:24   #495
strawberka
Zakorzenienie
 
Avatar strawberka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 260
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez TheLWord Pokaż wiadomość
Dziewczyny doradzcie mi cos, kupilam zachwalany puder mineralny loreal true match, nie znam sie na kolorach, tych literkach cyferkach, pozatym dla mnie wszystkie tak samo wygladaly tam wiec wybralam kolor honey glow. Nie umiem tego nakladac na twarz, nabieram na pedzelek pudru, strzepuje zeby nie bylo go za wiele i w miejscu gdzie przytykam to twarzy mam ciemna smuge ale az taka szara. No rece mi opadly calkiem bo moj podklad ktorego uzywam chyba mi nie dziala korzystnie na cere. Jak to sie naklada? Wiem, w internecie pokazuja jak to robic, robie dokladnie tak samo ale nie wychodzi. Jakies wskazowki?
może jednak wybrałaś za ciemny odcień...
ja najpierw dobrze strzepuje a potem nakładam kolistymi ruchami na twarz.. sekret nakładania tkwi moim zdaniem właśnie w kolistych ruchach
__________________
nadzieja umiera ostatnia....
strawberka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 12:15   #496
maen
Zadomowienie
 
Avatar maen
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 1 080
Dot.: Kosmetyki L'Oreal True Match i Bare Naturale

Cytat:
Napisane przez bumka Pokaż wiadomość
a czy ten puder dobrze kryje?
mam małe problemy z cerą- jakieś czerwone blizny i generalnie trochę się czerwienie a zależy mi na pięknej porcelanowej cerze

ja mam cerę trądzikową, sine podkówki pod oczami i podobnie jak Ty czerwienię się, używam korektora w słoiczku z Nouby na te "gorsze" okolice (trądzik, sińce), potem TM.
Taka opcja jest dla mnie wystarczająca, aczkolwiek nie ukryje to zaczerwienień pod wpływem emocji, z tym poradzi sobie chyba tylko mocno kryjący kosmetyk.
Ogólnie 2 warstwy TM są dość mocno kryjące, ale dalej naturalne i nie wiem, czy dadzą efekt supergładkiej skóry przy mocnych problemach - ale przy małych chyba wystarczy
[Jeśli chodzi o krycie polecam fluid Pharmaceris (też delikatny dla cery), ewentualnie X-ceptional Gosha]

Edytowane przez maen
Czas edycji: 2010-04-03 o 12:17 Powód: +
maen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 13:15   #497
TheLWord
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 176
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Nie wiem wlasnie, dla mnie wszystkie wygladaly tak samo i po rozsmarowaniu na reku wydawalo mi sie,ze ten bedzie najlepszy. Nadmiar pudru tez strzepuje i wiecej go trace niz mi go zostaje wiec dlugo go nie bede miala. No nie wiem, wydaje mi sie,ze musze probowac. Dziekuje za odpowiedz
TheLWord jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 23:26   #498
Zuzanna_K.
Raczkowanie
 
Avatar Zuzanna_K.
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 151
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Cytat:
Napisane przez TheLWord Pokaż wiadomość
Nie wiem wlasnie, dla mnie wszystkie wygladaly tak samo i po rozsmarowaniu na reku wydawalo mi sie,ze ten bedzie najlepszy. Nadmiar pudru tez strzepuje i wiecej go trace niz mi go zostaje wiec dlugo go nie bede miala. No nie wiem, wydaje mi sie,ze musze probowac. Dziekuje za odpowiedz
Pudru NIGDY nie kupuje się sprawdzając kolor/odcień na ręce !
Ręka ma inny kolor niż twarz (Pomyśl na ile sposobów skóra na ręce jest eksploatowana, nie można jej porównywać ani pod względem koloru, ani stanu do skóry twarzy).

Żeby dobrze nałożyć puder mineralny, trzeba mieć odpowiedni pędzel, strzepywać i nakładać kolistymi ruchami (tak jak pokazano na filmikach). Biorąc pod uwagę, że kupiłaś puder wg koloru ręki, a nie twarzy, to problem z plamami nie wynika z niewłaściwej techniki, ale z wyboru niewłaściwego koloru/odcienia.
Zuzanna_K. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-04, 01:29   #499
TheLWord
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 176
Dot.: Naturalna pielęgnacja skóry dla fanek minerałów i nie tylko...

Dziekuje Zuzanna, hm no to nie wiem co teraz zrobic
TheLWord jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-04, 19:08   #500
Katelicious
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 203
Dot.: Kosmetyki L'Oreal True Match i Bare Naturale

Mam straszne problemy z trądzikiem i przebarwieniami (naprawdę duże) i sińcami i podkład TM ładnie kryje, wyrównuje koloryt . Zauważyłam że przez pierwsze kilkadziesiąt minut efekt nie jest taki jaki bym chciała, jednak potem puder wtapia się w cere i jest naprawde bardzo ładnie (mam trochę za ciemny kolor, a i tak się nie odznacza). OCzywiście wspomagam się korektorem i efekt jest zadowalający
__________________
najlepsze wakacje w moim życiu !
Turcja 08.07 - 22.07

mój największy cel na wakacje : wyśmienita zabawa + niesamowite wspomnienia : wykonany!


walczę z trądzikiem: kuracja skinorenem, isotrexinem i tetracyliną

Katelicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 01:26   #501
TheLWord
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 176
Dot.: Kosmetyki L'Oreal True Match i Bare Naturale

W takim razie moze i ja sie 'przemecze' z moim ciemniejszym odcieniem a pozniej jak sie skonczy kupie sobie nowy jasniejszy
TheLWord jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-05, 14:25   #502
Katelicious
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 203
Dot.: Kosmetyki L'Oreal True Match i Bare Naturale

Dzisiaj użyłam podkładu jako korektora i spisał się bardzo dobrze . Wzięłam pędzelek do malowania oczu (taki twardy, nie przeznaczony do cieniowania) i bardzo mi się przydał. I znowu taka sama sytuacja - na początku efekt w miarę okej, dopiero po pewnym czasie efekt naprawdę zadowalający . Polecam wypróbować go w ten sposób
__________________
najlepsze wakacje w moim życiu !
Turcja 08.07 - 22.07

mój największy cel na wakacje : wyśmienita zabawa + niesamowite wspomnienia : wykonany!


walczę z trądzikiem: kuracja skinorenem, isotrexinem i tetracyliną

Katelicious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 16:18   #503
martaj145
Zadomowienie
 
Avatar martaj145
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 016
Dot.: Kosmetyki L'Oreal True Match i Bare Naturale

witam
poczytalam troche ten watek i zdecydowalam sie na kupno podkladu TM kupilam N2 vanilia najjasniejszy jaki byl w drogerii przyszlam do domu nalozylam i jestem zalamana jest taki ciemny! 54 zł wyrzucone w błoto teraz poczeka do lata, ale nie lubie sie tez bardzo opalac to nawet nie wiem czy wtedy bedzie dobry ogolnie konsystencja krycie bardzo dobre, ale kolor tragedia takie ciemny
__________________
studentka
martaj145 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 16:37   #504
TheLWord
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 176
Dot.: Kosmetyki L'Oreal True Match i Bare Naturale

Ja kupilam sobie honey glow i jestem pomaranczowa!! A nie nakladam duzo, nic nie kryje, ja nie wiem. Mam problemy z tradzikiem i zeby wygladac w miare musze nalozyc podklad i potem dopiero troche pudru TM:/
TheLWord jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 18:10   #505
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Kosmetyki L'Oreal True Match i Bare Naturale

Cytat:
Napisane przez martaj145 Pokaż wiadomość
witam
poczytalam troche ten watek i zdecydowalam sie na kupno podkladu TM kupilam N2 vanilia najjasniejszy jaki byl w drogerii przyszlam do domu nalozylam i jestem zalamana jest taki ciemny! 54 zł wyrzucone w błoto teraz poczeka do lata, ale nie lubie sie tez bardzo opalac to nawet nie wiem czy wtedy bedzie dobry ogolnie konsystencja krycie bardzo dobre, ale kolor tragedia takie ciemny
Trzeba bylo jednak przetestowac na twarzy-nie zdarzylo mi sie jeszcze kupic podkladu-czy to fluidu czy sypkiego-niezaleznie od kategorii cenowej-bez testowania na swojej twarzy, jesli nie w perfumerii na twarzy, po zmyciu istniejacego makijazu, albo z probki-w domu. Jesli sklep nie ma dla mnie probki, wychodze bez zakupow. Tym sposobem ograniczylam do minimum nietrafione zakupy.
Z pudrem, ktory masz, mozesz jeszcze pokombinowac-dokupic biala baze i wymieszac do pozadanego efektu.
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 18:34   #506
martaj145
Zadomowienie
 
Avatar martaj145
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 016
Dot.: Kosmetyki L'Oreal True Match i Bare Naturale

Cytat:
Napisane przez hodowca_pokrzyw Pokaż wiadomość
Trzeba bylo jednak przetestowac na twarzy-nie zdarzylo mi sie jeszcze kupic podkladu-czy to fluidu czy sypkiego-niezaleznie od kategorii cenowej-bez testowania na swojej twarzy, jesli nie w perfumerii na twarzy, po zmyciu istniejacego makijazu, albo z probki-w domu. Jesli sklep nie ma dla mnie probki, wychodze bez zakupow. Tym sposobem ograniczylam do minimum nietrafione zakupy.
Z pudrem, ktory masz, mozesz jeszcze pokombinowac-dokupic biala baze i wymieszac do pozadanego efektu.
wlasnie bardzo zaluje, ze nie poszlam bez makijazu i nie wyprobowalam na twarzy, moj blad wlasnie myslalam zrobic tak jak mowisz wymieszac go z jakas baza tylko moze wiesz jaka bylaby dobra, zeby wymieszkac z tym podładem TM?
dziekuje za pomoc
__________________
studentka
martaj145 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 18:57   #507
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Kosmetyki L'Oreal True Match i Bare Naturale

ja bym kupila biala baze na SN i domieszala porcjami, by rozjasnic calosc.
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 19:09   #508
kasiulkam
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wrocek
Wiadomości: 4
Dot.: Kosmetyki L'Oreal True Match i Bare Naturale

Cytat:
Napisane przez TheLWord Pokaż wiadomość
Ja kupilam sobie honey glow i jestem pomaranczowa!! A nie nakladam duzo, nic nie kryje, ja nie wiem. Mam problemy z tradzikiem i zeby wygladac w miare musze nalozyc podklad i potem dopiero troche pudru TM:/
Kochana Honey Glow to właśnie kolor wpadający w lekki pomarańcz i ogólnie bardzo ciemny, tym bardziej, że TM ma tendencje do ciemnienia na twarzy - zwłaszcza odcienie C i W. Jeśli masz cerę śniadą - polecam odcienie N i to 3 - 4 maks. Jeśli się błyszczysz kup koniecznie Kryolan Anti Shine Powder (ok.50zł a wydajny na dobry rok intensywnego używania!). Bez efektu maski uzyskasz wspaniały efekt gładziutkiej cerki.
__________________
Kasiulek
kasiulkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 19:51   #509
martaj145
Zadomowienie
 
Avatar martaj145
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 016
Dot.: Kosmetyki L'Oreal True Match i Bare Naturale

Cytat:
Napisane przez hodowca_pokrzyw Pokaż wiadomość
ja bym kupila biala baze na SN i domieszala porcjami, by rozjasnic calosc.
co to jest SN?
__________________
studentka
martaj145 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 20:15   #510
hodowca_pokrzyw
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 613
Dot.: Kosmetyki L'Oreal True Match i Bare Naturale

Cytat:
Napisane przez martaj145 Pokaż wiadomość
co to jest SN?
Sklep

bazy, O ktorych mysle, sa tutaj:
http://host.silknaturals.com/creb/in...th=161_172_171

mozna kupic rozne formuly i rozna pojemnosc.
hodowca_pokrzyw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-04 20:19:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:08.