Żel Neostrata rozjaśniający. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-01, 18:44   #1
Sam To Nazwij
Rozeznanie
 
Avatar Sam To Nazwij
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 824

Żel Neostrata rozjaśniający.


Witam Wizażanki.
Mam pytanie dotyczące wyżej wymienionego żelu.
Mam przebarwienia na policzkach koloru różowego , są to przebarwienia potrądzikowe i w związku z nimi mam pytanie : Chciałam zamówić Neostrate, zadzwoniłam do pana u którego planowałam nabyć żel i tam powiedziano mi, że Neostrata działa tylko na przebarwienia pigmentacyjne, czyli brązowe, szare. Z kolei na ulotce neostraty napisane jest, że działa na wszelkie przebarwienia potrądzikowe, posłoneczne, pigmentacyjne.
Nie chce wydawać nie małej sumy na darmo, dlatego proszę was o pomoc. Czy jest sens kupować ten żel? Czy myślicie, że zadziała na plamy potrądzikowe, czyli różowe?
Licze na pomoc doświadczonych wizażanek. Z góry dziękuje.
Sam To Nazwij jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 20:52   #2
kondziel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Połaniec
Wiadomości: 34
Dot.: Żel Neostrata rozjaśniający.

Żel na pewno działa na wszystkie rodzaje przebarwień, tylko że jest bardziej skuteczny przy pigmentacyjnych. Przebarwienia potrądzikowe mają to do siebie, że znikają bardzo długo, a składniki w nim zawarte mogą tylko ten proces przyspieszyć. Osobiście nie kupiłbym tego żelu. Po pierwsze zawiera hydrochinon, substancja która coraz częściej uważana jest za rakotwórczą a na pewno szkodliwą. Po drugie cena - pewnie dosyć wysoka. I po trzecie - są lepsze i tańsze specyfiki.
Sam miałem takie przebarwienia, miałem różową twarz jak świnia i używałem Atredermu. Pięknie złuszczył skórę, pogrubił ją i wzmocnił. Dosłownie odczułem tzw. efekt nowej skóry.
Jedyna wada to taka że jest na receptę i można zacząć go używać na jesień, gdy Słońce słabo świeci. Na prawdę mocno działa.

Zapomniałbym o jeszcze jednym kremie na przebarwienia. Acne-Derm, czyli 20% kwasu azelainowego. Dostępny bez recepty za 18 zł (20 ml). Można też kupić zamienniki: Hascoderm 25 zł (30 ml) i Skinoren. Czytałem kiedyś o nim na forach i opinie były nadzwyczaj pozytywne jeśli chodzi o usuwanie przebarwień.

Używając tego żelu Neostrata i Atredermu trzeba pamiętać o FILTRACH UV. Ja nie jestem jakimś maniakiem filtrowym, ale na lato to jest bezwzględnie konieczne.

Edytowane przez kondziel
Czas edycji: 2010-07-02 o 09:17
kondziel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 11:02   #3
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Żel Neostrata rozjaśniający.

ja również jestem zainteresowana kumpem neostraty-w sumie już go zamówiłam i tak się zastanawiam czy pomoże na moje plamki pociążowe kolor różowy.Czytałam o nim na forum i opinie są dobre.Sama używałam acne dermu 3 lata temu i na początku działał świetnie,a potem już używając po ciąży efektów nie widziałam.
Podpinam się pod wątek,może ktoś jeszcze udzieli informacji co do pytań autorki.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 12:29   #4
Sam To Nazwij
Rozeznanie
 
Avatar Sam To Nazwij
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 824
Dot.: Żel Neostrata rozjaśniający.

Witaj Kondziel.
Powiem Ci, że swojego czasu używałam i Acne-Derm i Skinoner, ale kaplica, że się tak wyraże. Nie pomogło wcale. Mam nadzieje, że ta Neostrata coś zadziała, ale wolałabym żeby ktoś jeszcze odpowiedział na pytania zawarte w moim pierwszym poście.
Sam To Nazwij jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 12:56   #5
kondziel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Połaniec
Wiadomości: 34
Dot.: Żel Neostrata rozjaśniający.

Ale chwila . O który żel Ci chodzi?? Bo są dwa mające w nazwie "żel rozjaśniający":
1. http://www.bio-med.pl/zel_rozjasniajacy.html
2. http://www.bio-med.pl/hq_zel.html

Jeśli chodzi o 1. to podtrzymuję zdanie. A jeśli jednak chodziło o drugi, to muszę przyznać, że skład ma rewelacyjny (jednak też zawiera hydrochinon). Glukonolakton, kwas laktobionowy i kwas kojowy na prawdę się świetnie zapowiadają . Więc 2. śmiało bym polecił.

Patrzyłaś w wątek z maseczką cynamonową albo aspirynową?? Może okazać się jako skuteczny środek dodatkowo rozjaśniający.
kondziel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 13:37   #6
Sam To Nazwij
Rozeznanie
 
Avatar Sam To Nazwij
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 824
Dot.: Żel Neostrata rozjaśniający.

Chodzi mi właśnie o ten drugi Co do maseczek to nie, nie patrzyłam, ale dzięki za podpowiedz, zerkne. A jak Ty wyleczyłeś buzię? Wszystko dzięki temu Atredermowi? Muszę zgłębić wiedzę o tym specyfiku.
Sam To Nazwij jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 15:17   #7
kondziel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Połaniec
Wiadomości: 34
Dot.: Żel Neostrata rozjaśniający.

Zacząłem używać Atredermu w styczniu w tym roku a skończyłem w kwietniu. Nie wyciskałem nic od początku lutego . Wydaje mi się, że nadal widzę jego pozytywne efekty. Widoczne jest także rozjaśnienie skóry. Może to zasługi serum c&e i mojego ulubionego kremu L'oreal Pure Zone, nie wiem. Używam kilku innych specyfików o czym pisałem niedawno tu:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...a+naczynkowa#5

Co to Atredermu to kurację można zacząć dopiero na jesień, ja myślę o połowie września, żeby zużyć 2 opakowania do wiosny. I oczywiście we wrześniu konieczne będą filtry UV, w deszczowym listopadzie i grudniu już nie koniecznie. Początek kuracji był dla mnie szokiem, to było tak:
dzień 1 i 2: nic się nie dzieje, myślę sobie że to nic nie działa
dzień 3: wyglądam jak po 10 min w solarium - lekki rumień i lekkie pieczenie
dzień 4 i 5: wstaje rano i nie mogę ziewnąć, wiedziałem że coś jest nie tak, potem z trudnością mogłem zjeść śniadanie bo nie pozwalało na to ściągnięcie skóry
dzień 6 i 7: powrót do normy
i dalej wszystko się ustabilizowało
Trzeba się zaopatrzyć w dobry krem nawilżający ja kupiłem L'oreal Happyderm i w krytycznych momentach bardzo mi pomógł. Tzn. jak rano wstawałem ze ściągniętą skórą, to po południu było w miarę dobrze.
Najtrudniejsze jest mycie twarzy rano, ale to przez kilka dni. Zimna woda i bardzo delikatny płyn do mycia twarzy. Ja używałem mydła "Biały Jeleń Premium" i było OK.
Cała ta zabawa jest warta świeczki i dlatego już szykuje się do nowego sezonu na Atrederm.
Wg mnie filtry UV nie są konieczne od początku listopada do końca lutego i to w przypadku ograniczania wystawiania się na światło. Poza tym Atrederm jest bardzo silnym środkiem przeciwzmarszczkowym i odmładzającym, ale u mnie w wieku 19 lat to na razie zbędne.
Sporo ciekawych informacji jest tu:
http://biochemiaurody.com/slownik/retinol.html Atrederm ma kwas retinowy, czyli pochodną retinolu.

Edytowane przez kondziel
Czas edycji: 2010-07-02 o 15:23
kondziel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-02, 15:38   #8
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Żel Neostrata rozjaśniający.

W zimie nawet jeśli niby ogranicza się wystawianie na światło to o przebarwienia jeszcze łatwiej, bo śnieg odbija wszystko. Dlatego także w zimie zaleca się korzystanie z filtrów!
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 16:20   #9
agnieszka1970
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka1970
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 977
Dot.: Żel Neostrata rozjaśniający.

Mnie, niestety Neostrata nie pomogła nic. Zużyłam całą tubke i mam wrazenie ze tylko "rozjątrzyłam" przebarwienia - stały się czerwone i nie był to stan przejściowy, tylko ciagły w trakcie uzywania. Dodatkowy dyskomfort to fakt, iż tworzy klejącą powłokę na twarzy, i fatalny zapach ...Nie polecam
agnieszka1970 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 18:20   #10
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Żel Neostrata rozjaśniający.

Cytat:
Napisane przez agnieszka1970 Pokaż wiadomość
Mnie, niestety Neostrata nie pomogła nic. Zużyłam całą tubke i mam wrazenie ze tylko "rozjątrzyłam" przebarwienia - stały się czerwone i nie był to stan przejściowy, tylko ciagły w trakcie uzywania. Dodatkowy dyskomfort to fakt, iż tworzy klejącą powłokę na twarzy, i fatalny zapach ...Nie polecam
czyli co cera to inaczej-trudno metodą prób i błędów się znajdzie coś odpowiedniegoa możesz napisac jakie miałaś przebarwienia:brązowe?cze rwone?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 20:14   #11
natka1970
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 18
Dot.: Żel Neostrata rozjaśniający.

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
ja również jestem zainteresowana kumpem neostraty-w sumie już go zamówiłam i tak się zastanawiam czy pomoże na moje plamki pociążowe kolor różowy.Czytałam o nim na forum i opinie są dobre.Sama używałam acne dermu 3 lata temu i na początku działał świetnie,a potem już używając po ciąży efektów nie widziałam.
Podpinam się pod wątek,może ktoś jeszcze udzieli informacji co do pytań autorki.
A gdzie znalazłaś neostrste, bo nie mogę znaleźć. Możesz podać link?
Też używam acne derm już trzeci miesiąc i nie widzę różnicy, a nawet wydaje mi się,że sa bardziej widoczne, tylko ja mam brązowe plamy po słoneczne
natka1970 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-04, 15:01   #12
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Żel Neostrata rozjaśniający.

Cytat:
Napisane przez natka1970 Pokaż wiadomość
A gdzie znalazłaś neostrste, bo nie mogę znaleźć. Możesz podać link?
Też używam acne derm już trzeci miesiąc i nie widzę różnicy, a nawet wydaje mi się,że sa bardziej widoczne, tylko ja mam brązowe plamy po słoneczne
http://www.bio-med.pl/ brałam z tej strony z tym,że na razie nie ma ich na stanie i jeśli dostaną dostawe to od razu wyśla mi.Z tego co mi ich konsultant powiedział to ten właśnie żel jest niedostępny nigdzie-firmy,które go oferują czekają na dostwe.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 22:51   #13
OoOoXoOoO
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 58
Dot.: Żel Neostrata rozjaśniający.

Witam wszystkich
ja wlasnie uzywam Neostrata HQ i jestem po 4 dniu stosowania
na razie efektow nie widze... poczekamy zobaczymy OBY !
dam znac jak cos sie zmieni
pozdrawiam wszystkich i zycze milego wieczorku
OoOoXoOoO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 18:36   #14
natka1970
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 18
Dot.: Żel Neostrata rozjaśniający.

Cytat:
Napisane przez OoOoXoOoO Pokaż wiadomość
Witam wszystkich
ja wlasnie uzywam Neostrata HQ i jestem po 4 dniu stosowania
na razie efektow nie widze... poczekamy zobaczymy OBY !
dam znac jak cos sie zmieni
pozdrawiam wszystkich i zycze milego wieczorku
4 dni to może za krótko. A jakiego koloru masz plamy i gdzie je masz?
Ja ma brązowe i na policzkach. Mam nadzieję że ci pomoże.
natka1970 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-07, 20:44   #15
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Żel Neostrata rozjaśniający.

Zastanawiałam się nad NeoStratą na przebarwienia, ale dermatolog uznała, że słońce świeci zbyt mocno, żeby ryzykować z hydrochinonem i taką kurację lepiej zostawic do września.
Póki co dała mi próbki kremu iwostin lucidin. To chyba nowość, bo nie znalazłam w KWC, na forum również opinii brak. Mam też próbeczkę rozjaśniającego kremu SVR, więc będę próbowała nimi ratować skórę przed ściemnieniem przebarwień.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 08:28   #16
OoOoXoOoO
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 58
Dot.: Żel Neostrata rozjaśniający.

Cytat:
Napisane przez natka1970 Pokaż wiadomość
4 dni to może za krótko. A jakiego koloru masz plamy i gdzie je masz?
Ja ma brązowe i na policzkach. Mam nadzieję że ci pomoże.
Natka1970 plamki sa koloru brazowego,
na czole mam pieknego motylka , na policzkach rowniez ( wyglada to tak jakby duuuzo piegusow zbilo sie w jedna plame )... najgorsze,ze wiem od czego sie ich nabawilam ... ale czasu nie da sie cofnac
nigdy nie mialam alabastrowej cery
naleze do tych szczesliwcow co posiadaja piegi uwielbiam je! ale przebarwien juz nie
innych problemow z cera nie mam uffff
jutro mija tydzien odkad stosuje neo HQ
wydaje mi sie,ze plamy na policzkach zarozowily sie ... te na czole na razie mysle,ze bez wiekszych zmian
yyymm... niektorzy pisza,ze skora sie luszczy
ja nie zauwazylam , wydaje mi sie,ze jest bardziej sciagnieta ... ale nie piecze nie luszczy sie i nie jest czerwona
neo HQ stosuje tylko na noc , na dzien krem 50+ Thalgo

pozdrawiam wszystkich i zycze milego dnia!
OoOoXoOoO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 13:47   #17
natka1970
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 18
Dot.: Żel Neostrata rozjaśniający.

Też chciałam kupić neo, ale nie mogę nigdzie teraz dostać. Ma być dostępna w połowie lipca najwcześniej. Tylko nie jestem pewna czy można teraz stosować czy poczekać do września, bo boję się nabawić nowych przebarwień. Bez filtrów oczywiście ani rusz.
natka1970 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-09, 07:31   #18
Catherine1980
Rozeznanie
 
Avatar Catherine1980
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 740
Dot.: Żel Neostrata rozjaśniający.

na przebarwienia potrądzikowe spróbujcie skinorenu Nie kupujcie polskiego odpowiednika acne-derm bo jest duzo słabszy

dostępne w aptece bez recepty koszt ok 45-50 zł
Catherine1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-10, 13:55   #19
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Żel Neostrata rozjaśniający.

Cytat:
Napisane przez natka1970 Pokaż wiadomość
Też chciałam kupić neo, ale nie mogę nigdzie teraz dostać. Ma być dostępna w połowie lipca najwcześniej. Tylko nie jestem pewna czy można teraz stosować czy poczekać do września, bo boję się nabawić nowych przebarwień. Bez filtrów oczywiście ani rusz.
ja odłożyłam neo na wrzesień-no chyba,że sierpień będzie jakiś mało słoneczny to zacznę wcześniej,używam spf 50,wychodzę z domku tylko wtedy kiedy muszę w taką pogodę,więc powinno byc ok.
Zamówiłam pare kosmetyków z BU,więc na razie im dam szanse,a powinny pomóc.

Co do skinorenu to jest grubo przereklamowany,moim zdaniem dużo lepszy jest acne derm i głowny wybielacz czyli kwas azelianowy wynosi tu i tu 20%-czyli praktycznie różni je tylko cena.
Mam w domu po pół tubki tych dwóch preparatów i tak się zastanawiam czy nie zmęczyc ich na swoich kilku plamkach

Skinoren stosowałam w ciąży i nic nie pomogł,a acne stosowałam na okropne przebarwienia na ramionach w wieku 17 lat i rewelacja-do dzisiaj mam ramiona bez niczego,natomias t pózniej już się nie sprawdził na buzi
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-11, 08:58   #20
agaqs
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 44
Dot.: Żel Neostrata rozjaśniający.

Kobiety - stosuję już 2 tubkę neostraty HQ Sin Lightening Gel - miałam plamy pigmentacyjne na policzkach, brodzie i czole. Teraz już mija prawie 3 miesiąc od stosowania Neo - plamy bardzo wyjaśniały, zmniejszyły sie pory, zgubiły się wszelakie wypryski, zmarszczki spłyciły. Stosowałam na początek zawsze na noc - początkowo skóra była podrażniona, czerwona i łuszczyła się lekko tak jakbym zrobiła peeling. Oczywiście teraz bez filtru +50 nie wychodze, ale szczerze mówiąc Neo jak dla mojego rodzaju skóry jest rewelacyjna!!!
agaqs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 10:07   #21
feelin_soo_me
Zadomowienie
 
Avatar feelin_soo_me
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 987
Dot.: Żel Neostrata rozjaśniający.

juz od jakiegos czasu posiadam neo HQ, u mnie wystapil dziwny efekt ze ten zel powodowal powstawanie nowych wypryskow. z tego powodu ograniczam stosowanie do minimum, co jakis czas robiac nowe podchody do niego. mam plamy potradzikowe. dzialanie zelu na poczatku jakby wlasnie sprawia ze plamki robia sie rozowe, sa bardziej intensywne, pozniej powoli zaczynaja znikac. ja jestem srednio zadowolona, wlasnie z powodu powstawania nowych krostek w miejsc uzycia zelu, nie zawsze sie tak dzieje, ale czesto
feelin_soo_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 10:30   #22
wyszukiwarka
Zadomowienie
 
Avatar wyszukiwarka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 644
Dot.: Żel Neostrata rozjaśniający.

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
W zimie nawet jeśli niby ogranicza się wystawianie na światło to o przebarwienia jeszcze łatwiej, bo śnieg odbija wszystko. Dlatego także w zimie zaleca się korzystanie z filtrów!

To w sumie prawda Bo zawsze najwięcej pieprzyków i znamion wyskakiwało mi zimą a latem było wszystko ok


Polecam poczytać sobie opinię Neostraty na KWC-tam dużo osób się wypowiadało. Wyczytałam też,że lepsze efekty daje połączenie Neostraty z kwasem glikolowym (jak źle napisałam,to mnie poprawicie)to chyba tez w ulotce jest napisane ale pewna nie jestem...


Trzymam kciuki za zwycięską walkę z plamami
__________________
Filologia germańska-Wir beginnen ...
wyszukiwarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 21:53   #23
capreolus
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 55
Dot.: Żel Neostrata rozjaśniający.

Przepraszam za brak polskich liter.
Bardzo polecam zel Neostraty HQ. Mialam brazowe plamy na obu policzkach.
Przez 6 miesiecy stosowalam Acnederm -zero efektu, opocz zauwazalnego wygladzenia skory.
Potem zaczelam przygotowywac przerozne sera i eliksiry rozjasniajace na bazie przepisow dostepnych na stronie Mazidel oraz Zrob Sobie Krem -stosowalam je regularnie od pazdziernika zeszlego roku dwa razy dziennie. Nie pomogly ani troche, a wyprobowalam wszystkie dostepne tam substancje polecane na przebarwienia.
Trzy tygodnie temu kupilam zel Neostrata HQ. Stosowalam go raz dzienie- na noc i po przebarwieniach prawie nie ma sladu. . Wiem, ze hydrochinon jest szkodliwy, ale nic innego mi nie pomoglo. Zel jest drogi, ale przynajmniej zadzialal.

Edytowane przez capreolus
Czas edycji: 2010-07-11 o 21:55
capreolus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 16:13   #24
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Żel Neostrata rozjaśniający.

NeoStrata ma również żel depigmentacyjny bez hydrochinonu, z kwasem kojowym 2%:
http://www.dermservice.com.pl/produk...9&kategoria=11

Najtaniej można go dostać tutaj:
http://www.lekolandia.pl/neostrata-z...on-p-5819.html
(jakby ktoś szukał innych k0smetyków NS, to w tej aptece jest duży wybór, wystarczy wpisać "NeoStrata" w wyszukiwarkę; wszystko tańsze niż w Bio-medzie, są promocje na wybrane produkty).

__________________
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 16:55   #25
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Żel Neostrata rozjaśniający.

ja bym polecila kwasy - wychodzi taniej i skuteczniej.

ja mialam duza plame po depilacji, dluzo nie znikala i ja zluszczylam kwasami owocowymi migdalowym dokladnie
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 14:17   #26
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Żel Neostrata rozjaśniający.

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja bym polecila kwasy - wychodzi taniej i skuteczniej.

ja mialam duza plame po depilacji, dluzo nie znikala i ja zluszczylam kwasami owocowymi migdalowym dokladnie
mi migdał u kosmetyczki nie pomogł,nie każdemu pomaga to samo-trzeba próbowac.

Jej nigdzie tej neostraty nie ma dostępnejna razie zobacze co zdziała serum i tonik z BU
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 14:36   #27
DAISSY
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 218
Dot.: Żel Neostrata rozjaśniający.

Ja zakupiłam inny krem Neostraty - krem rozświetlający, również z kwasami:

to ten: http://www.sklepestetyka.pl/szczegoly/801/neostrata_krem_rozswietla jacy__brightening_cream_s pf_15

Stosuję od kilku dni, od dzisiaj włączę również zachwalany przez mojego dermatologa krem: CLAIRIAL

To ten: http://www.svr.pl/index.php?id=33

Plus do tego maski algowe rozjaśniające a na dzień wysokie filtry.
Dam znać jak mi idzie pozbycie się przebarwień.

Edytowane przez DAISSY
Czas edycji: 2010-07-16 o 14:38
DAISSY jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 20:38   #28
Elfia4
DOMator
 
Avatar Elfia4
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: z nad morza
Wiadomości: 7 151
Dot.: Żel Neostrata rozjaśniający.

Clairal jest ok. Nie zapycha, ale ma okropny zapach. Tak jakby utleniał się w zetknięciu ze skórą.
Daj znać za jakiś czas tutaj lub w wątku o przebarwieniach czy są efekty.
Elfia4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-18, 18:08   #29
wyszukiwarka
Zadomowienie
 
Avatar wyszukiwarka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 644
Dot.: Żel Neostrata rozjaśniający.

Zamówiłam własnie przed chwilą Neostratę na moje przebarwienia posłoneczne...
Zobaczymy co z tego będzie...trochę jestem przygnębiona,bo z opinii wizażanek,które używają neo wyczytałam,że plamy i tak pod wpływem słońca im wróciły...
__________________
Filologia germańska-Wir beginnen ...
wyszukiwarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-22, 08:37   #30
Qubis
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Planeta Cień
Wiadomości: 103
Dot.: Żel Neostrata rozjaśniający.

Cytat:
Napisane przez wyszukiwarka Pokaż wiadomość
trochę jestem przygnębiona,bo z opinii wizażanek,które używają neo wyczytałam,że plamy i tak pod wpływem słońca im wróciły...
Tak, mozna sie pozbyc plam, rozjasnic je ewentualnie (kazda z Pan Plamek ma swoj sposob na to...)

Nie zmienia to faktu ze plamy wracaja i na zawsze trzeba unikac slonca oraz uzywac tony filtrow.
Osobiscie to mnie najbardziej przygnebia
Qubis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:41.