Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-10-07, 16:32   #1711
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Bunny kurczę no z tym odrostem
a wiesz coś może na temat farb BLONDME??
i które farby profesjonalne uważasz za najlepsze jakbyś miała wybierac??
jak robię deluxe+ syoss to nie przebija ciepły odcień

No Adzio jak tak zobaczyłam na Twój odrost to my mamy praktycznie identyczne

Kotka no bardzo ładnie Ci wyszło, ale mi się wydaje, że byłoby jeszcze ładniej gdybyś dała cały odrost

Kochaneczka zdecydowanie lepiej Ci w blondzie to dzisiaj zrobiłaś totalne rozpustwo dla włosków

Agatau no właśnie jakbym chciała bardziej naturalny, albo przyciemnic leciutko, bo teraz mam 11-12 poziom a jakbym chciała 9-10??

Morireamore ja kiedyś robiłam wellatonem jak chciałam zrównac kolor i dośc dobrze wyszło, ale praktycznie po półtorej tygodnia zżółkł

No kusimy z Kotką kusimy czekamy na następne dziewczyny które wypróbują syoss'a
ale ja nie wiem czy zostanę przy syoss'ie, bo albo pójdę do fryzjera na chłodny beżyk albo przyciemnie
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels

Edytowane przez EwCiA000
Czas edycji: 2010-10-07 o 17:01
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 16:42   #1712
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
Czy to przypadkiem nie jest toner? ten SoColor 9A??

Dziewczyny ja dzisiaj szalenstwo pielegnacyjne- olej vatika jakos na 3h, pozniej mylam 2 razy szamponem Joanna nawilzajacym z apteczki babuni, pozniej odzywka d/s Garnier do blondow. Następnie wtarłam pół ampułki Radicala w skorę głowy, we włosy troszkę odzywki b/s Ziaja Plantica i na koniec popsikałam troche włoski Radicalem w sprayu I wlasnie schną sobie naturalnie
SoColor to farba a ColorSync to toner

I jak wrażenia po Vatice?
_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 17:53   #1713
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość

Kochaneczka zdecydowanie lepiej Ci w blondzie to dzisiaj zrobiłaś totalne rozpustwo dla włosków
wieem wieem dlatego się rozjaśniam tlenię itp. itd
Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
SoColor to farba a ColorSync to toner

I jak wrażenia po Vatice?
aaaa to juz teraz wiem bo ja mialam wlasnie u fryzjera robione ostatnio wiedzialam tylko ze 9A a nie wiedzialam jaka firma. to juz mam rozwiane watpliwosci wrazenia po vaitce pozytywne jak zawsze Bardzo lubię ten olejek, tylko ze ja pozniej myje włosy 3 razy bo ciagle mam wrazenie ze nie zmylam go do konca..

Dziewczyny robilam probne 2 pasemka Syossem i niezbyt mi chwyciło ;/ Na pasemku przy uchu wyszedł kolor zółtawo-złoty ale taki blady. a na drugim pasemku, które robilam przy karku wyszło rudawo;/ takze narazie syossa samego sobie daruje bo raczej na moich odrostach on nie wyjdzie ładnie. Za jakis czas sprobuej stokholmem na pasemku.. tak mi się marzy kolor snowhitte- taki perłowo-beżowy. Moze macie jeszcze jakies rady dla mnie?
ogólnie mam swój naturalny kolor w ciepłym odcieniu, czyli duzo czerwonego barwnika i ciezko mi dojsc do ładnego chłodnego blondu beżowego..;/ a nie chce wlosow niszczyc podkladem+ na to farba bo mam z natury bardzo cienke. tyle co odzyly niedawno po scieciu. Czy jestem skazana na gęsty balejaz rozjasniaczem?
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 17:57   #1714
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
wieem wieem dlatego się rozjaśniam tlenię itp. itd

aaaa to juz teraz wiem bo ja mialam wlasnie u fryzjera robione ostatnio wiedzialam tylko ze 9A a nie wiedzialam jaka firma. to juz mam rozwiane watpliwosci wrazenia po vaitce pozytywne jak zawsze Bardzo lubię ten olejek, tylko ze ja pozniej myje włosy 3 razy bo ciagle mam wrazenie ze nie zmylam go do konca..

Dziewczyny robilam probne 2 pasemka Syossem i niezbyt mi chwyciło ;/ Na pasemku przy uchu wyszedł kolor zółtawo-złoty ale taki blady. a na drugim pasemku, które robilam przy karku wyszło rudawo;/ takze narazie syossa samego sobie daruje bo raczej na moich odrostach on nie wyjdzie ładnie. Za jakis czas sprobuej stokholmem na pasemku.. tak mi się marzy kolor snowhitte- taki perłowo-beżowy. Moze macie jeszcze jakies rady dla mnie?
ogólnie mam swój naturalny kolor w ciepłym odcieniu, czyli duzo czerwonego barwnika i ciezko mi dojsc do ładnego chłodnego blondu beżowego..;/ a nie chce wlosow niszczyc podkladem+ na to farba bo mam z natury bardzo cienke. tyle co odzyly niedawno po scieciu. Czy jestem skazana na gęsty balejaz rozjasniaczem?
A moze sprobowalabyc czegos z garniera? Moze jak ja mieszanka nutrissow 89 i 91 tyle ze bez rozcienczania wody zeby nie przyciemnic?

Kotka uwazam jak Ewcia jest fajnie ale jednak lepiej by bylo jakbys na caly odrost dala syoss A co do ha-pantotenu czy vitapilu - nie sprobujesz to nie bedziesz wiedziala masz w promocji pantoten to ja bym brala, najwyzej nastepnym razem nie kupisz.
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki


Edytowane przez snowhitee
Czas edycji: 2010-10-07 o 18:00
snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 18:06   #1715
WweronikaWw
Zakorzenienie
 
Avatar WweronikaWw
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 3 457
GG do WweronikaWw
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Kotka bardzo ładnie
Czy te 2 farby zniszczyly ci jakos bardziej te wlosy wypadaja bardziej czy cos?

ha-pantoten 3-4 opakowania i nic

Nalozylam wczoraj maske slukałam i umylam szamponem wiec lipa

dzis powtorka maska loreal i pod ciepełko
__________________

Papierosy
zapuszczanie
WweronikaWw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 18:06   #1716
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
aaaa to juz teraz wiem bo ja mialam wlasnie u fryzjera robione ostatnio wiedzialam tylko ze 9A a nie wiedzialam jaka firma. to juz mam rozwiane watpliwosci wrazenia po vaitce pozytywne jak zawsze Bardzo lubię ten olejek, tylko ze ja pozniej myje włosy 3 razy bo ciagle mam wrazenie ze nie zmylam go do konca..

Dziewczyny robilam probne 2 pasemka Syossem i niezbyt mi chwyciło ;/ Na pasemku przy uchu wyszedł kolor zółtawo-złoty ale taki blady. a na drugim pasemku, które robilam przy karku wyszło rudawo;/ takze narazie syossa samego sobie daruje bo raczej na moich odrostach on nie wyjdzie ładnie. Za jakis czas sprobuej stokholmem na pasemku.. tak mi się marzy kolor snowhitte- taki perłowo-beżowy. Moze macie jeszcze jakies rady dla mnie?
ogólnie mam swój naturalny kolor w ciepłym odcieniu, czyli duzo czerwonego barwnika i ciezko mi dojsc do ładnego chłodnego blondu beżowego..;/ a nie chce wlosow niszczyc podkladem+ na to farba bo mam z natury bardzo cienke. tyle co odzyly niedawno po scieciu. Czy jestem skazana na gęsty balejaz rozjasniaczem?
To musiała kłaść Ci farbkę, bo toner ma numery 8A i 10A, 9 nie ma
Ja też nad olejkiem myślałam, właśnie nad Vatiką i nad Parachute i w końcu muszę sobie zamówić. Może na tą Vatike się zdecyduję

A próbowałaś z podkładem tak jak my 'ciemnowłose' robimy? Czy nie chcesz dwóch farb nakładać? Bo później po podkładzie możesz sobie dać farbkę jaką chcesz i ładnie powinno być

EDIT
Sorki nie doczytałam do końca - nie chcesz podkładu. Ale szczerze, to wydaje mi się, że rozjaśniacz bardziej Ci zniszczy niż podkład, bo podkład dajesz na zdrowe włoski tylko, a balejaż leci po całości..
Ja teraz miałam kłądziony rozjaśniacz z wodą 9 na odrost i szkód nie widze Trzymałam tylko 25 minut no i do żółtka rozjaśniło

Edytowane przez _eNchaNted_
Czas edycji: 2010-10-07 o 18:27
_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 18:26   #1717
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
Kotka bardzo ładnie
Czy te 2 farby zniszczyly ci jakos bardziej te wlosy wypadaja bardziej czy cos?

ha-pantoten 3-4 opakowania i nic

Nalozylam wczoraj maske slukałam i umylam szamponem wiec lipa

dzis powtorka maska loreal i pod ciepełko
Naprawde? No popatrz a ja biore od ponad 2tyg i juz cos ruszylo jednak dziewczyny co organizm to inaczej, trzeba probowac i probowac zeby widziec co nam sluzy
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-07, 18:27   #1718
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

chciałam dziś zrobić zdjęcie moich włosów i odrostu bo byłam w parku (pomyślałam sobie, że może na powietrzu lepiej odda kolor) i wzięłam aparat a karta została w domu blondynka innym razem wam pokażę

Snow kochana co z tym zdjęciem
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 18:30   #1719
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
chciałam dziś zrobić zdjęcie moich włosów i odrostu bo byłam w parku (pomyślałam sobie, że może na powietrzu lepiej odda kolor) i wzięłam aparat a karta została w domu blondynka innym razem wam pokażę

Snow kochana co z tym zdjęciem
jakim zdjeciem?
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 18:33   #1720
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
jakim zdjeciem?
pytałam parę stron do tyłu.. czy mogłabyś wrzucić zdjęcie ze swoim odrostem dla pryzpomnienia co bym miała ogląd czy mam jasniejsze czy ciemniejsz ei jak mógłby złapać stockholm
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 18:36   #1721
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
pytałam parę stron do tyłu.. czy mogłabyś wrzucić zdjęcie ze swoim odrostem dla pryzpomnienia co bym miała ogląd czy mam jasniejsze czy ciemniejsz ei jak mógłby złapać stockholm
a to przepraszam przeoczylam prosze zdj odrostu przed farbowaniem garnierami
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-07, 18:37   #1722
kiciamała
Zadomowienie
 
Avatar kiciamała
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 332
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość

no jaki ciemny odrościk... a czym farbujesz???

troche jasniejszy jest niz na tym zdjeciu taki bardziej szarawy. Ale faktycznie spory bo juz przeszlo miesiac nie farbowalam. Jeszcze troche i bedzie dwa.
Farbowalam palett zwykla 100 z aktywatorem i potem syossem.
Malam juz kupic farbe ale mi nie wyszlo bo zakupilam kombinezon na zime dla corci i mi braklo . Ale moze sie na jakas promocje farbowa zalapie.
__________________
Paulinka 13.11.2006

Natalia 24.09.2008


1%dla Karolinki http://www.karolina_pietrzak.ecom.com.pl/
kiciamała jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 18:42   #1723
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
a to przepraszam przeoczylam prosze zdj odrostu przed farbowaniem garnierami
dziękuję

Ach sama nie wiem.. na czarno to się farbowałam jedną farbą i było ok, a tu tyle opcji do wyboru też mi się blondu zachciało jutro postaram się zrobić to zdjęcie to mi powiecie co o tym myślicie
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 18:49   #1724
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
Naprawde? No popatrz a ja biore od ponad 2tyg i juz cos ruszylo jednak dziewczyny co organizm to inaczej, trzeba probowac i probowac zeby widziec co nam sluzy
chyba sie zdecyduje na vitapil... i tak jeszcze skrzypovity mam na miesiąc wiec dopiero w listopadzie go zacznę

---------- Dopisano o 18:49 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

Cytat:
Napisane przez WweronikaWw Pokaż wiadomość
Kotka bardzo ładnie
Czy te 2 farby zniszczyly ci jakos bardziej te wlosy wypadaja bardziej czy cos?
am gdzie nałożyłam i delux i syoss widać ze włosy są w słabszej kondycji ale myślę ze maska da im rade i olejowanie
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 18:52   #1725
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Dziewczyny dostałam próbki Matrixa smarta szampon i odżywkę - każda 20ml no i zachwycona zapachem umyłam wczoraj nim włoski, nałożyłam ową odżywkę, niby wszystko cacy pięknie, ale po wysuszenia dotknęłam włosy na czubie i miałam wrażenie, że już są przetłuszczone, oklepnięte i w ogóle takie cięzkie. Czy mogłybyście zerknąć co takiego jest w tym składzie co by mogło tak obciążyć włoski? Podejrzewam, że to wina szamponu, bo odżywke nakładałam od ucha w dół..
Tutaj sa linki:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...iaca-kolor.htm
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...ryzowanych.htm
_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 18:59   #1726
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny dostałam próbki Matrixa smarta szampon i odżywkę - każda 20ml no i zachwycona zapachem umyłam wczoraj nim włoski, nałożyłam ową odżywkę, niby wszystko cacy pięknie, ale po wysuszenia dotknęłam włosy na czubie i miałam wrażenie, że już są przetłuszczone, oklepnięte i w ogóle takie cięzkie. Czy mogłybyście zerknąć co takiego jest w tym składzie co by mogło tak obciążyć włoski? Podejrzewam, że to wina szamponu, bo odżywke nakładałam od ucha w dół..
Tutaj sa linki:
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-2...iaca-kolor.htm
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-1...ryzowanych.htm
mam maske z tej serii i jest swietna, nic nie obciaza a swietnie nawilza i zmiekcza wloski moze jednak szampon i odzywka to juz za duzo?
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 19:01   #1727
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
A moze sprobowalabyc czegos z garniera? Moze jak ja mieszanka nutrissow 89 i 91 tyle ze bez rozcienczania wody zeby nie przyciemnic?
Z Garniera pamietam ze jakies probowalam kiedys ale tez na pasemku i wyszly juz calkiem zrudziałe;/ takze nie mam milych wspomnien. ale to bylo dawno wiec moze cos nowego juz sie pojawilo.. na mieszanki takie to raczej troche sie obawiam, bo i tak musia;labym najpierw na pasemku sprobowac, bo jak mi na rudo chwyci to pozniej cala glowa;/ i kasa wydana na 2 farby;/

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
To musiała kłaść Ci farbkę, bo toner ma numery 8A i 10A, 9 nie ma
Ja też nad olejkiem myślałam, właśnie nad Vatiką i nad Parachute i w końcu muszę sobie zamówić. Może na tą Vatike się zdecyduję

A próbowałaś z podkładem tak jak my 'ciemnowłose' robimy? Czy nie chcesz dwóch farb nakładać? Bo później po podkładzie możesz sobie dać farbkę jaką chcesz i ładnie powinno być

EDIT
Sorki nie doczytałam do końca - nie chcesz podkładu. Ale szczerze, to wydaje mi się, że rozjaśniacz bardziej Ci zniszczy niż podkład, bo podkład dajesz na zdrowe włoski tylko, a balejaż leci po całości..
Ja teraz miałam kłądziony rozjaśniacz z wodą 9 na odrost i szkód nie widze Trzymałam tylko 25 minut no i do żółtka rozjaśniło
no co Ty>? farbe? kurcze ale to tylko na 20min, mialam na glowe nalozone.. hmm a moze to z palety Goldwella? wiem ze w tym salonie pracuja wlasnie na Goldwellu i Matrixie. Hm.. dziwne bo babka mi mowila ze to toner..
Ja nie chcce wlasnie z podkladem.. za duzo roboty, poza tym mi zniszczy mocno tak czuje, bo ja mam slabe wlosy..;/ No i nie ma mi kto nakladac tych farb.. do fryzjerki bym musiala leciec i tak..
a balejaz mi fryzjerka robi tylko na odrostach, nie przeciaga na calosc. Takze mam pasemka rozjasniaczem robione ale tylko na odroscie, bo reszta wlosow jest rozjasniona juz od wczesniejszych zabiegow..
Ja juz nie wiem co robic z tymi kudłami;/

Bunny- dziękuję za info odnosnie mojego koloru wyjsciowego. mowisz ze to 6, dobrze wiedziec Mysia strwierdzila ze mam poziom 7 ale chyba niestety nie jest to prawdopodobne bo jak narazie to mi wszystkie drogeryjne farby na rudo łapią odrost;/

dziewczyny, która z Was farbowała ostatnio samym Syossem na odrost?? i pamietam ze ladnie wyszlo. Prosze o odzew
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo

Edytowane przez kochaneczka
Czas edycji: 2010-10-07 o 19:05
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 19:04   #1728
HopeMAGDA
Rozeznanie
 
Avatar HopeMAGDA
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 624
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

już od jutra syoss w rossmanie 14.99 promocja!!!!!!
__________________
Blonding&Zapuszczanie
13.12.2010 VITAPIL
22.02.2011 palette C12



Every moment is good to change everything...
HopeMAGDA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 19:36   #1729
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
mam maske z tej serii i jest swietna, nic nie obciaza a swietnie nawilza i zmiekcza wloski moze jednak szampon i odzywka to juz za duzo?
Być może to za dużo, lub po prostu mi nie przypasował Chociaż zawsze stosuję szampon i maskę, a wtedy takie cyrki się nie dzieją Farba z Matrixa mi przypasowała ale z szamponem już się nie polubiliśmy dobrze, że to tylko próbka

---------- Dopisano o 19:36 ---------- Poprzedni post napisano o 19:27 ----------

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
Z Garniera pamietam ze jakies probowalam kiedys ale tez na pasemku i wyszly juz calkiem zrudziałe;/ takze nie mam milych wspomnien. ale to bylo dawno wiec moze cos nowego juz sie pojawilo.. na mieszanki takie to raczej troche sie obawiam, bo i tak musia;labym najpierw na pasemku sprobowac, bo jak mi na rudo chwyci to pozniej cala glowa;/ i kasa wydana na 2 farby;/

no co Ty>? farbe? kurcze ale to tylko na 20min, mialam na glowe nalozone.. hmm a moze to z palety Goldwella? wiem ze w tym salonie pracuja wlasnie na Goldwellu i Matrixie. Hm.. dziwne bo babka mi mowila ze to toner..
Ja nie chcce wlasnie z podkladem.. za duzo roboty, poza tym mi zniszczy mocno tak czuje, bo ja mam slabe wlosy..;/ No i nie ma mi kto nakladac tych farb.. do fryzjerki bym musiala leciec i tak..
a balejaz mi fryzjerka robi tylko na odrostach, nie przeciaga na calosc. Takze mam pasemka rozjasniaczem robione ale tylko na odroscie, bo reszta wlosow jest rozjasniona juz od wczesniejszych zabiegow..
Ja juz nie wiem co robic z tymi kudłami;/

Bunny- dziękuję za info odnosnie mojego koloru wyjsciowego. mowisz ze to 6, dobrze wiedziec Mysia strwierdzila ze mam poziom 7 ale chyba niestety nie jest to prawdopodobne bo jak narazie to mi wszystkie drogeryjne farby na rudo łapią odrost;/

dziewczyny, która z Was farbowała ostatnio samym Syossem na odrost?? i pamietam ze ladnie wyszlo. Prosze o odzew
Jak tak krótko trzymałaś to raczej toner Ci nakładała Może tego Goldwella rzeczywiście, lub 10A Matrixa, bo ona wychodzi ciemniej z tego co słyszałam, coś jak 9, więc moze tak Ci po prostu powiedziała?

Jak nie chcesz podkładu to moze spróbujesz tak jak Bunny - Paletta A10 lub C12? Bo ona ma chyba jeszcze ciemniejsze włoski od Ciebie i jej bardzo ładnie wychodzi
http://www.palette.pl/nasze-produkty...c12-ice-blond/

EDIT
A powiedz czy przed nakładaniem myła Ci włoski? i czy nakładała na wilgotne?

Edytowane przez _eNchaNted_
Czas edycji: 2010-10-07 o 19:41
_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-07, 19:50   #1730
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Kochaneczka to jesteśmy we dwie, mnie męczy to nakładanie dwóch farb...a poza tym mój wymarzony kolor to chłodny beż
ja już nie wiem czy dalej robic deluxe+syoss czy wybrac się do fryzjera i robic profesjonalnym...:confuse d: nie wiem.......

Enchanted to Ty robiłaś profesjonalną farbką??
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 20:04   #1731
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Kochaneczka to jesteśmy we dwie, mnie męczy to nakładanie dwóch farb...a poza tym mój wymarzony kolor to chłodny beż
ja już nie wiem czy dalej robic deluxe+syoss czy wybrac się do fryzjera i robic profesjonalnym...:confuse d: nie wiem.......

Enchanted to Ty robiłaś profesjonalną farbką??
Tak Ewciu robiłam w salonie, ale teraz już wiem co i jak no i sama będę robiła. Podpasowały mi profesjonalne i narazie przy nich pozostane Niekoniecznie tylko przy Matrixie. Chciałabym wypróbować jeszcze Vitality's, Artego, Chantal mam nadzieje, że będzie okazja
A ze sklepowych to kusi mnie ta farbka L'Oreala co Adzi nią robiła -8.13, może kiedyś zagości na mojej czuprynie
_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 20:12   #1732
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Tak Ewciu robiłam w salonie, ale teraz już wiem co i jak no i sama będę robiła. Podpasowały mi profesjonalne i narazie przy nich pozostane Niekoniecznie tylko przy Matrixie. Chciałabym wypróbować jeszcze Vitality's, Artego, Chantal mam nadzieje, że będzie okazja
A ze sklepowych to kusi mnie ta farbka L'Oreala co Adzi nią robiła -8.13, może kiedyś zagości na mojej czuprynie
a mogłabyś przypomniec na jakim poziomie jest Twój odrost?? i jak Ci fryzjera robiła? bo czym to wiem

Pytam, bo ja się właśnie zastanawiam czy nie iśc do fryzjera
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 20:15   #1733
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Jak tak krótko trzymałaś to raczej toner Ci nakładała Może tego Goldwella rzeczywiście, lub 10A Matrixa, bo ona wychodzi ciemniej z tego co słyszałam, coś jak 9, więc moze tak Ci po prostu powiedziała?

Jak nie chcesz podkładu to moze spróbujesz tak jak Bunny - Paletta A10 lub C12? Bo ona ma chyba jeszcze ciemniejsze włoski od Ciebie i jej bardzo ładnie wychodzi
http://www.palette.pl/nasze-produkty...c12-ice-blond/

EDIT
A powiedz czy przed nakładaniem myła Ci włoski? i czy nakładała na wilgotne?
no więc tak
Napewno to był 9A bo z nią wybierałam, nie spojrzałam tylko jaka firma. a Nakładała mi tak, ze zmyła rozjasniacz, umyła włosy i na mokre takie nałożyła ten toner. Tak mi mowiła ze to był toner. Po 20min, mi zmyła.
Co do farb palette to złyszałam, ze mega niszcza a Bunny nakłada ten C12 i juz nic wiecej na to? Ilu % woda jest w tej palette C12 mrozny blond?
Moze to byłby jakis sposob.. to jest farba z rozjasniaczem tak?
Tylko kurcze obawiam sie ze mi wlosy po takiej farbie mocno ucierpia ja mam delikatne i cienkie;/

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Kochaneczka to jesteśmy we dwie, mnie męczy to nakładanie dwóch farb...a poza tym mój wymarzony kolor to chłodny beż
ja już nie wiem czy dalej robic deluxe+syoss czy wybrac się do fryzjera i robic profesjonalnym...:confuse d: nie wiem.......

Enchanted to Ty robiłaś profesjonalną farbką??
oo to witaj w klubie Ewcia ja tez marze o chłodnym bezu- takim dokladniejak ma snowi na ostatnich fotkach i w katalogu. Jestem oczarowana tym kolorkiem!
a jak Ci wychodzi Ewcia po samym deluxe? zolto? Jaki masz wyjsciowy kolor? ja ciemny cieply blond cos kolo 6. Wszystko czego dotad probowalam wychodzi albo z ruda pooswiata albo calkiem rudo na moich odrostach;/
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 20:22   #1734
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
a mogłabyś przypomniec na jakim poziomie jest Twój odrost?? i jak Ci fryzjera robiła? bo czym to wiem

Pytam, bo ja się właśnie zastanawiam czy nie iśc do fryzjera
Jaki poziom to nie wiem, ale ciemne są, wkleję fotkę jeszcze raz
Fryzjerka kładła mi rozjaśniacz z wodą 9 na 25 minut i później farbke. Ale w zamian rozjaśniacza mogę kłaść deluxa.. Wątpie, ze jakakolwiek sama farbka poradzi sobie zadowalająco z moim odrostem..no chyba, że z wodą 12, ale jakoś obawiam się takiego eksperymentu
_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 20:34   #1735
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
oo to witaj w klubie Ewcia ja tez marze o chłodnym bezu- takim dokladniejak ma snowi na ostatnich fotkach i w katalogu. Jestem oczarowana tym kolorkiem!
a jak Ci wychodzi Ewcia po samym deluxe? zolto? Jaki masz wyjsciowy kolor? ja ciemny cieply blond cos kolo 6. Wszystko czego dotad probowalam wychodzi albo z ruda pooswiata albo calkiem rudo na moich odrostach;/
z tego co pisze Bunny to mam poziom 5-6 o chłodnym odcieniu
no po samym deluxe wychodzi żółto, ale nie tak jak Kotce ostatnio wyszło

---------- Dopisano o 20:34 ---------- Poprzedni post napisano o 20:32 ----------

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Jaki poziom to nie wiem, ale ciemne są, wkleję fotkę jeszcze raz
Fryzjerka kładła mi rozjaśniacz z wodą 9 na 25 minut i później farbke. Ale w zamian rozjaśniacza mogę kłaść deluxa.. Wątpie, ze jakakolwiek sama farbka poradzi sobie zadowalająco z moim odrostem..no chyba, że z wodą 12, ale jakoś obawiam się takiego eksperymentu
no Ty to masz naprawdę ciemny ten odrost
i co teraz będziesz robiła profesjonalną??
a ile płaciłaś??
ja też właśnie tak myślę, czy by nie pójśc do fryzjera, żeby właśnie mi zrobił ładny beżyk chłodny i potem już sama robic...
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 20:44   #1736
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Tak Ewciu robiłam w salonie, ale teraz już wiem co i jak no i sama będę robiła. Podpasowały mi profesjonalne i narazie przy nich pozostane Niekoniecznie tylko przy Matrixie. Chciałabym wypróbować jeszcze Vitality's, Artego, Chantal mam nadzieje, że będzie okazja
A ze sklepowych to kusi mnie ta farbka L'Oreala co Adzi nią robiła -8.13, może kiedyś zagości na mojej czuprynie
Ja bije się właśnie z myślami czy położyć 8,13 czy coś w poziomie 9 lub 10.Choć wiem ze wyjdą ciepło.Dlatego nie wiem czy jak teraz położę 8,13 czy nie wyjdzie ciemniej bo teraz mam włoski wypłukane ale nie tak jasniutkie już jak były wcześniej.

Bunny mam pytanie.Czy możesz mi powiedzieć jak to się ma do moich włosków i barwników zawartych w nich.Mam ogólnie chłody ciemny myszowaty blond.Zawsze próbowałam farbki w chodnych tonacjach z numerem po przecinku.I teraz moje pytanie wiadomo ze w takich chłodnych farbach są zawarte inne barwniki.Czy jak bym użyła farbki np.10 bez numeru po przecinku będą inne barwniki w środku.To może taka farba wzięła by lepiej odrost.Jak myślisz nie znam się kompletnie na tych odcieniach i barwnikach w nich zawarte ale może jednak dawały by lepszy efekt niż farby w chłodnych tonacjach.Boże jak bym chciała nie mieć żółtawego odrostu jak to miało miejsce przy innych chłodnych farbach.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 20:52   #1737
West__
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 160
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

DZIEWCZYNY CZY FARBA SYOSS NISZCZY WŁOSY??
Bo jak czytałam opinie to dziwczyny były bardzo niezadowolone z tego ze ta farba baardzo zniszczyła im włosy i zrobiły sie sianowate, ponoć woń tez nieprzyjemna. Chwaliły za to kolor ze ładny ale niszczy, prawda to?
Jak wasza rekacja po tej farbie po tygodniach???Jak struktura włosa??
West__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 20:56   #1738
cynamonowaania
Zakorzenienie
 
Avatar cynamonowaania
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 992
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Dziewczyny potrzebuje porady. Wcześniej farbowałam włoski na bardzo jasny popielaty blond garniera- którąś z tych dwóch. które przedstawiam poniżej. Efekt był zadowalający... ale szukam czegoś lepszego-jak już się odważę znów katować te moje włosy nieszczęsne... Jak myślicie czy syoss o którym tak często tu mowa da rade tak samo rozjaśnić? Macie jakieś doświadczenia z garnierem i syossem żeby porównać działanie?

Pliss pomóżcie!!

http://www.opinie.egospodarka.pl/Gar...acy,26382.html

http://www.opinie.senior.pl/Garnier-...acy,10391.html
cynamonowaania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 21:23   #1739
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez West__ Pokaż wiadomość
DZIEWCZYNY CZY FARBA SYOSS NISZCZY WŁOSY??
Bo jak czytałam opinie to dziwczyny były bardzo niezadowolone z tego ze ta farba baardzo zniszczyła im włosy i zrobiły sie sianowate, ponoć woń tez nieprzyjemna. Chwaliły za to kolor ze ładny ale niszczy, prawda to?
Jak wasza rekacja po tej farbie po tygodniach???Jak struktura włosa??
No to nie wiem skąd te dziewczyny się urwały
mi w ogóle nie zniszczyła włosów...lekka przyjemna farbka polecam
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-10-07, 21:27   #1740
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -czesc III

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
no więc tak
Napewno to był 9A bo z nią wybierałam, nie spojrzałam tylko jaka firma. a Nakładała mi tak, ze zmyła rozjasniacz, umyła włosy i na mokre takie nałożyła ten toner. Tak mi mowiła ze to był toner. Po 20min, mi zmyła.
Co do farb palette to złyszałam, ze mega niszcza a Bunny nakłada ten C12 i juz nic wiecej na to? Ilu % woda jest w tej palette C12 mrozny blond?
Moze to byłby jakis sposob.. to jest farba z rozjasniaczem tak?
Tylko kurcze obawiam sie ze mi wlosy po takiej farbie mocno ucierpia ja mam delikatne i cienkie;/
Jak na mokre włoski to toner ale może faktycznie coś innego niż Matrix, bo on nie ma z popielu 9 w syncu

Każda farba niszczy, a o Palette chodzi taka pogłoska, ale ja się jeszcze o tym nie przekonałam i mam nadzieje, że się nie przekonam

Bunny nakładała A10 i z tego co pamiętam jak pisała, że ma wodę 12, ale ta C12 też wydaje się fajna Poczekajmy na eksperta w tej dziedzinie, ona lepiej Ci doradzi
_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:36.