Essence cz. VI - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-09, 14:51   #3421
Maqda
Zakorzenienie
 
Avatar Maqda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląskie;)
Wiadomości: 6 026
GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda
Dot.: Essence cz. VI

Dziewczynyyy Mogłaby mi któraś zakupić Flaminga? Wszelkie koszty rzecz jasna pokryję
__________________
Cytat:
You had a row with a machine?
Sort of. It sat there and I shouted abuse at it.

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner
Maqda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 14:56   #3422
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
A ja słyszałam, że w Gdańsku są świetne ciuchlandy... Można wygrzebać baaardzo ciekawe rzeczy po korzystnych cenach (jak wiadomo w s-h są na ogół korzystne ceny ), ale podobno w Gd bardziej się opłaca niż w W-wie, bo wybór większy za mniejsze pieniądze Prawda to?
Bardzo możliwe bo jak porównuję ceny w Krakowie i w okolicach skąd pochodzę to jest duża różnica.
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 15:11   #3423
lorek1
Rozeznanie
 
Avatar lorek1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 955
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Maqda Pokaż wiadomość
Dziewczynyyy Mogłaby mi któraś zakupić Flaminga? Wszelkie koszty rzecz jasna pokryję
Gdzie Ty mieszkasz?
lorek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 15:22   #3424
Maqda
Zakorzenienie
 
Avatar Maqda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Śląskie;)
Wiadomości: 6 026
GG do Maqda Send a message via Skype™ to Maqda
Dot.: Essence cz. VI

A w Zawierciu, więc średnio mi po drodze do Natury...
__________________
Cytat:
You had a row with a machine?
Sort of. It sat there and I shouted abuse at it.

Serialowo:
Obsesyjnie powtarzając: Sherlock
Na bieżąco: AHS, VD, Boardwalk Empire, Dexter, OUaT, Arrow, Elementary, TBBT, Merlin, Downton Abbey, Fringe, Hunted.
Nadrabiając: The Hour, The Prisoner
Maqda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 15:33   #3425
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
A ja słyszałam, że w Gdańsku są świetne ciuchlandy... Można wygrzebać baaardzo ciekawe rzeczy po korzystnych cenach (jak wiadomo w s-h są na ogół korzystne ceny ), ale podobno w Gd bardziej się opłaca niż w W-wie, bo wybór większy za mniejsze pieniądze Prawda to?
A ja tego nie słyszałam . Po wielu latach mieszkania w G. przerzuciłam się na wyłącznie normalne (pełnopłatne ) sklepy. Wszystkie lumpy, do których miałam szansę dotrzeć, jednak były kiepskie (drogie a bez cudów itd). No i nie mam ochoty w dniu dostawy stać w wielkiej kolejce i bić się z jakimiś babinami o bluzkę .

Ech, kiedyś to były lumpeksy .


P.S. żeby nie było offtopa - jaką limitkę można znaleźć w tych gdańskich Douglasach, które limitki E. mają? W tym tygodniu chyba ruszę w bój essence'owy
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl

Edytowane przez Kasza Manna
Czas edycji: 2010-11-09 o 15:34
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 15:44   #3426
pralinkax
Zadomowienie
 
Avatar pralinkax
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: ^^
Wiadomości: 1 905
Dot.: Essence cz. VI

kupiłam pod wpływem tego wątku matt top coata i jestem mile zaskoczona zaczynam coraz bardziej lubic essence dzisiaj zauważyłam, że dołożyli u mnie kolejną szafe
pralinkax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 15:54   #3427
Ciemnooka_
Raczkowanie
 
Avatar Ciemnooka_
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 405
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez agata_slomka Pokaż wiadomość
przepraszam - chyba przegapiłam.
Twój poprzedni post dał mi dużo do myślenia. Kupiłam ten krem BD i zaczęłam zmywać twarz micelem również z rana i jest lepiej Mówisz, ze ten synergen jest taki agresor? w takim razie nie będe z niego korzystać. Szkoda mi cery, a wiem, ze po mamie mam dobre predyspozycje, zeby nie mieć wielu zmarszczek, wiec trzeba o nią dbać
dzięki za rady
Niestety jest.
Otóż to, lepiej dbać o buźkę teraz niż później żałować. Nie ma za co, cieszę się, że mogłam pomóc!
__________________


Kobiety mają wiele wad, mężczyźni tylko dwie - wszystko co robią i mówią, robią i mówią źle...

Ciemnooka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-09, 16:22   #3428
aluniaa007
Wtajemniczenie
 
Avatar aluniaa007
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z krainy czarow ;)
Wiadomości: 2 162
Dot.: Essence cz. VI

a jak sie ma sprawa z limitowanka z Naturze w Gdyni?chyba omineli denim wanted ?a jak w galerii rumia?
__________________
aluniaa007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 16:37   #3429
martita666
Raczkowanie
 
Avatar martita666
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 273
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość

P.S. żeby nie było offtopa - jaką limitkę można znaleźć w tych gdańskich Douglasach, które limitki E. mają? W tym tygodniu chyba ruszę w bój essence'owy
Dawno nie byłam ale powinno być Denim Wanted. (Essence jest w Douglasach w Alfie i chyba w C.H. Morena, w Galerii Bałtyckiej nie ma co szukać)
A wiesz może czy limitki sa też w douglasie w madisonie? Widzialam tam tylko taką mikro szafę, ale limitka może leży gdzieś w innym miejscu?
__________________

martita666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 16:47   #3430
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VI

Nigdy tam limitki nie widziałam, więc sądzę, że nic się w tej kwestii nie zmieniło (oczywiście mogę się mylić i może jakimś cudem znaleźli na nią miejsce. Przez pierwsze miesiące E. w Douglasie w Madisonie - limitki nie było).

Z DW mam już wszystko, co bym chciała mieć, więc Douglasy sobie odpuszczę
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 16:54   #3431
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VI

A ja teraz już tylko czekam na Metalics. Cienie będą moje! Potem zakupię wszystkie 3 zimowe kremy do rąk. Co do Fairytale to jeszcze nie wiem. Będę się zastanawiała jak już będę miała Metalics w rękach

Edytowane przez SexiChic
Czas edycji: 2010-11-09 o 17:17 Powód: poprawka;)
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-09, 17:02   #3432
nynka87
Zakorzenienie
 
Avatar nynka87
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Grodzisk - Podlasie :D
Wiadomości: 4 201
GG do nynka87 Send a message via Skype™ to nynka87
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez SexiChic Pokaż wiadomość
A ja teraz już tylko czekam na Metalics. Cienie będą moje! Potem zakupię wszystkie 3 zimowe balsamy do ciała. Co do Fairytale to jeszcze nie wiem. Będę się zastanawiała jak już będę miała Metalics w rękach
a to nie są kremy do rąk??
dopiero zobaczyłam fairytale
__________________
nynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 17:16   #3433
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez nynka87 Pokaż wiadomość
a to nie są kremy do rąk??
dopiero zobaczyłam fairytale
Tak, kremy do rąk Tak to jest jak się myśli o jednym i pisze o drugim - różne cuda wychodzą Już poprawiam
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 17:19   #3434
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Essence cz. VI

Rozdziewiczyłam RtP w Zabrzu Wzięłam shimmer, 2 paletki cieni, brązowy błyszczyk i wszystkie linery

A do tego jestem zła bo dostałam pierwszą w tym roku 1. Źle się kiedyś czułam, pisałam wypracowania na angielski przy pomocy gotowca z 40 stopniową gorączką, a dzisiaj babka uznała to za plagiat. Great ;/
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 17:21   #3435
pressgirl
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 73
GG do pressgirl
Dot.: Essence cz. VI

W Katowicach z limitowanki zostały błyszczyki, lakiery i cienie, reszty brak.
Ale za to szafa wyposażona we wszystkie nowości - musieli uzupełnić bo ostatnio był niedobór rozświetlaczy i róży.
__________________
http://lexiebella.blogspot.com/
pressgirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 17:22   #3436
201607111050
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 2 904
Dot.: Essence cz. VI

Z Fairytale chcę szimera, z Metalics tylko pędzelek.
No to czekamy na nową limitke
201607111050 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 17:30   #3437
juhaska
Zadomowienie
 
Avatar juhaska
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: seven heaven
Wiadomości: 1 943
Dot.: Essence cz. VI

a sytuacja Essence w Ostrwie Wlkp. wygląda tak:
Drogeria Natura - dwie szafy - obecnie jest RtP jest już mocno przebrana, został tylko jeden shimmer
Drogeria Vica Kolejowa 15 - jedna szafa - DW - jest jeszcze praktycznie wszystko
Drogeria Vica Raszkowska 5 - jedna szafy - obecnie DW i jest praktycznie wszystko
a szafy w Vice są wypełnione po brzegi, nigdy nie widziałam, żeby w Naturze tak było wszystkiego pod dostatkiem
__________________
Whatever, whatever happens, don't let go of my hand
juhaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 18:23   #3438
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Essence cz. VI

W Olsztynie na starówce dorwałam dziś RtP! Nie wiem, czy ktos pisał, bo nie mam sil nadrabiać - zatrułam się i poszłam do pracy i jestem wykonczona.

A propos pracy i zatrucia - rano byłam blado-zielona na twarzy, ale zrobiłam makijaż i uzyłam różo-bronzera z Sun Clubu i koleżanki stwierdziły że wyglądam świetnie i mam ładne rumieńce na policzkach. Nie wierzyły, że to mak-up
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 18:34   #3439
Badzynka
Rozeznanie
 
Avatar Badzynka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 604
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Inkarnatka Pokaż wiadomość
A ja słyszałam, że w Gdańsku są świetne ciuchlandy... Można wygrzebać baaardzo ciekawe rzeczy po korzystnych cenach (jak wiadomo w s-h są na ogół korzystne ceny ), ale podobno w Gd bardziej się opłaca niż w W-wie, bo wybór większy za mniejsze pieniądze Prawda to?
Wiesz, w Gdańsku mieszkam od niedawana i byłam dopiero w jednym s-h, bo akurat jak idę na autobus to jest po drodze. i owszem czasem są świetne rzeczy. W przyszłym tygodniu wybieram się na maraton po ciszkolandach, więc zdam relację. a w wawie nigdy nie byłam, więc się nie wypowiadam.
__________________
BLOG: http://badzynka.blogspot.com/

If you don't live for something, you'll die for nothing

Badzynka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-09, 18:36   #3440
dziewczynka87
Rozeznanie
 
Avatar dziewczynka87
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 605
Dot.: Essence cz. VI

Naiwna pojechałam dzisiaj do City Parku w poszukiwaniu rozświetlacza z RtP... oczywiście cała limitka baaaardzo przerzedzona, rozświetlacza brak, z linerów turkus, brąz, fiolet - po jednej sztuce, jeden lakier brązowy, 2 pomarańczowe, chyba 2 zestawy cieni i kilka bibułek....
z żalu, że nie ma rozświetlacza wzięłam ten "shimmer powder" z nowości/stałej oferty.....
dziewczynka87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 18:40   #3441
Badzynka
Rozeznanie
 
Avatar Badzynka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 604
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
A ja tego nie słyszałam . Po wielu latach mieszkania w G. przerzuciłam się na wyłącznie normalne (pełnopłatne ) sklepy. Wszystkie lumpy, do których miałam szansę dotrzeć, jednak były kiepskie (drogie a bez cudów itd). No i nie mam ochoty w dniu dostawy stać w wielkiej kolejce i bić się z jakimiś babinami o bluzkę .

Ech, kiedyś to były lumpeksy .


P.S. żeby nie było offtopa - jaką limitkę można znaleźć w tych gdańskich Douglasach, które limitki E. mają? W tym tygodniu chyba ruszę w bój essence'owy
Nie narzekam na lumpeksy- chodzę od czasu do czasu jak najdzie mnie ochota, ale rzadko coś kupię - dziś ten sweterek bo mnie urzekł I ta śmieszna cena

A co Essence do W gdańsku Głównym (dworzec) jest RtP,więcej nie wiem. W sumie jakoś nie ciągnie mnie do tej limitki, mimo że na początku chciałam wszystko. ;P Moje refleksje: shimmer: mam już dwa ledwo napoczęte, więc inny nie potrzebny. Lakiery? - w lodówce stoi ze 25 sztuk, więc dość! Linery - nie umiem się malować nimi , więc też nie. bibułki - mam w domu te ze stałej oferty. Blyszczyki - całe stado w kosmetyczce. uf No jeszcze zastanowię się nad lakierami, tylko muszę zobaczyć je na żywo (myślę nad tym fioletem, tak zachwalacie, że mnie kusi Oraz nad błyszczykiem - jestem ciekawa zapachu oraz tego, czy ma dorbinki - jak ma to na pewno nie wezmę)
__________________
BLOG: http://badzynka.blogspot.com/

If you don't live for something, you'll die for nothing


Edytowane przez Badzynka
Czas edycji: 2010-11-09 o 18:44
Badzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 18:43   #3442
SexiChic
Zakorzenienie
 
Avatar SexiChic
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 3 041
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
W Olsztynie na starówce dorwałam dziś RtP! Nie wiem, czy ktos pisał, bo nie mam sil nadrabiać - zatrułam się i poszłam do pracy i jestem wykonczona.

A propos pracy i zatrucia - rano byłam blado-zielona na twarzy, ale zrobiłam makijaż i uzyłam różo-bronzera z Sun Clubu i koleżanki stwierdziły że wyglądam świetnie i mam ładne rumieńce na policzkach. Nie wierzyły, że to mak-up
Widać kosmetyki essence czynią cuda...
SexiChic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 18:44   #3443
Kelpie
Zakorzenienie
 
Avatar Kelpie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 8 185
Dot.: Essence cz. VI

Czy któraś z Was posiada te pędzelki z essence ;> http://allegro.pl/essence-of-beauty-...306336353.html
Zastanawiam się nad ich kupnem...
Kelpie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 18:57   #3444
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Kelpie Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was posiada te pędzelki z essence ;> http://allegro.pl/essence-of-beauty-...306336353.html
Zastanawiam się nad ich kupnem...
To nie ta firma
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 19:37   #3445
wioolusiaaa
Zakorzenienie
 
Avatar wioolusiaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z daleka;p
Wiadomości: 8 131
Dot.: Essence cz. VI

wie ktoś czy są jakieś linery w Bielsku?

dziewczyny mam problem ze znalezieniem podkładu potrzebuje coś kryjącego, b dobrze kryjącego.Wszystko jest za ciemne albo zbyt różowe piszę tutaj, bo na zbiorczym nie klei się rozmowa, a ja już na prawdę nie wiem co kupić. Mam nadzieję,że coś pomożecie
__________________
wioolusiaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 19:41   #3446
Hisoka
Zakorzenienie
 
Avatar Hisoka
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 6 041
GG do Hisoka
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
A ja tego nie słyszałam . Po wielu latach mieszkania w G. przerzuciłam się na wyłącznie normalne (pełnopłatne ) sklepy. Wszystkie lumpy, do których miałam szansę dotrzeć, jednak były kiepskie (drogie a bez cudów itd). No i nie mam ochoty w dniu dostawy stać w wielkiej kolejce i bić się z jakimiś babinami o bluzkę .

Ech, kiedyś to były lumpeksy .
Ja tam nie lubię. Byłam ze 3 razy. Rozmiary przeważnie 38+, a jak nosze 32-34 to mogę się 'pocałować' :/ [chociaż ostatnio zaszłam i kupiłam dziecięcą kamizelkę z futerka. Na mnie wygląda jak bolerko ].

I żeby nie było off- czy ktoś może widział [zrobił ] swatche błyszczyków na ustach?

---------- Dopisano o 20:41 ---------- Poprzedni post napisano o 20:39 ----------

Cytat:
Napisane przez wioolusiaaa Pokaż wiadomość
wie ktoś czy są jakieś linery w Bielsku?

dziewczyny mam problem ze znalezieniem podkładu potrzebuje coś kryjącego, b dobrze kryjącego.Wszystko jest za ciemne albo zbyt różowe piszę tutaj, bo na zbiorczym nie klei się rozmowa, a ja już na prawdę nie wiem co kupić. Mam nadzieję,że coś pomożecie
Wypróbuj może Maybelline Liquid Minerals. Co do krycia się nie wypowiem, bo nie mam problemów z cerą, ale kolory mają jasne i wpadające w żółtawe odcienie.
__________________
Hisoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 20:23   #3447
Badzynka
Rozeznanie
 
Avatar Badzynka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 604
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez wioolusiaaa Pokaż wiadomość
wie ktoś czy są jakieś linery w Bielsku?

dziewczyny mam problem ze znalezieniem podkładu potrzebuje coś kryjącego, b dobrze kryjącego.Wszystko jest za ciemne albo zbyt różowe piszę tutaj, bo na zbiorczym nie klei się rozmowa, a ja już na prawdę nie wiem co kupić. Mam nadzieję,że coś pomożecie
hey
Mogę polecić Ci podkład firmy Pharmaceris. Można go kupić w aptekach. Są tylko trzy odcienie, ale z Twojego opisu wynika, że akurat może któryś Ci podpasuje, przypuszczam że najjaśniejszy Ivory 01. Dobrze kryje, nie zapycha porów, jest jasny, nie ma różowych tonów. Cena 37 zł. Wygodna aplikacja - posiada pompkę. Wydajny.
W niektórych aptekach są testery, więc spróbuj. Minusy są takie, że niestetyu słabo matuje, ale dla mnie to nie problem - zawsze pędzlem nakładam na niego puder w kamieniu (firmy Essence ). I w ciągu dnia troszkę się hmm nie wiem jak to określić, troszkę go widać na czole po paru godzinach - wystarczy rozetrzeć palcem i git jak masz jakieś pyt to pisz Ale się rozpisałam
__________________
BLOG: http://badzynka.blogspot.com/

If you don't live for something, you'll die for nothing

Badzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 20:29   #3448
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Essence cz. VI

Mi Pharmaceris robił straszną maskę, kryje porządnie, ale efekt jest nienaturalny
__________________
"Wy macie tą Waszą solidarność Wizażanek, że dwadzieścia lat temu to WY byście obaliły komunizm"
złota męska myśl
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 20:30   #3449
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez dziewczynka87 Pokaż wiadomość
Naiwna pojechałam dzisiaj do City Parku w poszukiwaniu rozświetlacza z RtP... oczywiście cała limitka baaaardzo przerzedzona, rozświetlacza brak, z linerów turkus, brąz, fiolet - po jednej sztuce, jeden lakier brązowy, 2 pomarańczowe, chyba 2 zestawy cieni i kilka bibułek....
z żalu, że nie ma rozświetlacza wzięłam ten "shimmer powder" z nowości/stałej oferty.....
Pisałyśmy parę stron temu, że tam limitka jest już chyba od piątku? W każdym razie w poniedziałek zgarnęłam ostatni lakier fioletowy i zielony a shimmerów nie było już wtedy.

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
A propos pracy i zatrucia - rano byłam blado-zielona na twarzy, ale zrobiłam makijaż i uzyłam różo-bronzera z Sun Clubu i koleżanki stwierdziły że wyglądam świetnie i mam ładne rumieńce na policzkach. Nie wierzyły, że to mak-up
Też mam ten duet i bardzo go lubię Szkoda tylko, że pachnie tak jak pachnie...
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-09, 20:35   #3450
Badzynka
Rozeznanie
 
Avatar Badzynka
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 604
Dot.: Essence cz. VI

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Mi Pharmaceris robił straszną maskę, kryje porządnie, ale efekt jest nienaturalny
A mi nawet pasuje, mam bardzo bladą twarz z różowymi policzkami (naczynka), z przebarwieniami, często coś wyskakuje. i ten podkład ratuje mi twarz. Mimo to z chęcią spróbowałabym jakiegoś innego mocno kryjącego. Polecisz cos? ;>
__________________
BLOG: http://badzynka.blogspot.com/

If you don't live for something, you'll die for nothing

Badzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:04.