Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie. - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-04-12, 08:13   #3181
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Zależy od kremu i od podkładu. Ale u mnie zwykle to nie działało; robiły się smugi albo całość dość szybko spływała.

I jeszcze jedno dla fanek podkładu w żelu Rimmel. Faktycznie są dwie wersje, o czym przeczytałam na blogu Anwen. Ciekawość zwyciężyła i kupiłam obie wersje w kolorze 1oo Ivory. Różnią się opakowaniem, właściwościami i kolorem!
Jak to dwie wersje? Zawsze widziałam w drogeriach tylko jedną, w tym samym słoiczku
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 08:27   #3182
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Jak to dwie wersje? Zawsze widziałam w drogeriach tylko jedną, w tym samym słoiczku
Ano są dwie. Różnica jest tak subtelna, że też jej nie zauważałam. Do czasu, aż kupiłam obie i je przetestowałam:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=465

I jestem w lekkim szoku. Bo zwykle producent jak coś zmienia, to chwali się wszem i wobec o nowej formule (nawet jeśli oznacza to tylko zmianę opakowania), a tu pełna dyskrecja.
Stara wersja ma podaną gramaturę na opakowaniu a napis z kolorem drukowany jest większą czcionką. Jeśli chodzi o podkład to jest ciemniejszy - na skórze tego nie widać, bardziej kremowy, wolniej zastyga i daje bardziej naturalne wykończenie. Wydaje mi się też trwalszy. Nowa wersja jest bardziej "tępa", dużo szybciej zastyga, daje większy mat, ale paradoksalnie szybciej spływa z tłustej strefy T. Kolor jest jaśniejszy o pół tonu, ale po roztarciu na skórze nie widać większej różnicy. Ogólnie nowa wersja przypomina mi stare podkłady Rimmela w słoiczku.
__________________

Edytowane przez quench
Czas edycji: 2012-04-12 o 08:33
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 08:29   #3183
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Ano są dwie. Różnica jest tak subtelna, że też jej nie zauważałam. Do czasu, aż kupiłam obie i je przetestowałam:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=465

I jestem w lekkim szoku. Bo zwykle producent jak coś zmienia, to chwali się wszem i wobec o nowej formule (nawet jeśli oznacza to tylko zmianę opakowania), a tu pełna dyskrecja.
Też jestem w szoku, dziękuję za uświadomienie mnie
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 08:49   #3184
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Próbowałam nic mi nie spływało, zawsze fajnie się wchłaniało, kolor był jaśniejszy, podkład lżejszy, krycie mniejsze
Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Zależy od kremu i od podkładu. Ale u mnie zwykle to nie działało; robiły się smugi albo całość dość szybko spływała.

I!
musze spróbowac tak zrobic ale dopiero w weekend, nie bede ryzykowała do pracy.
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 11:20   #3185
Usmiechnietazakrecona
Rozeznanie
 
Avatar Usmiechnietazakrecona
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 654
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Dziękuję za pomoc w doborze koloru podkładu Rimmela - 100Ivory okazał się idealny!
__________________
Usmiechnietazakrecona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 11:24   #3186
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Usmiechnietazakrecona Pokaż wiadomość
Dziękuję za pomoc w doborze koloru podkładu Rimmela - 100Ivory okazał się idealny!
To super
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-12, 21:03   #3187
ama09
Zakorzenienie
 
Avatar ama09
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Cz-wa
Wiadomości: 5 461
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

do jakiego odcienia podkładu (Revlon, Rimmel czy HM) można porównać Estee Lauder Double Wear Light 02 ?
ama09 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-13, 15:04   #3188
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Podrzucicie mi jakiś podkład który będzie miał kolor taki jak w Bourjois healthy mix nr 51 i na dodatek nie ma problemów z jego dostępnością?
Bourjois pod względem koloru jest idealny ale w składzie ma alcohol denat więc boję się przesuszenia skóry.
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 15:04   #3189
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Niedawno pytałam Was o podkład podobny do odcienia korektora, po długich namysłach padło na Kobo, Ideal cover make up - nr 402, który okazał się za jasny! W życiu nie powiedziałabym, że mogę kupić sobie za jasny podkład, zawsze, nawet kremy tonujące były za ciemne.
Powiedzcie mi czy faktycznie wygląda to źle? Może są jakieś sposoby aby przyciemnić go odrobinę ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PODKŁAD.jpg (41,5 KB, 78 załadowań)
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 15:07   #3190
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Moim zdaniem źle to nie wygląda a różnica jest minimalna. Poza tym, z dwojga złego, lepiej gdy twarz jest jaśniejsza niż szyja niż na odwrót
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 15:12   #3191
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez lucciola Pokaż wiadomość
Moim zdaniem źle to nie wygląda a różnica jest minimalna. Poza tym, z dwojga złego, lepiej gdy twarz jest jaśniejsza niż szyja niż na odwrót
Naprawdę? Kurczę patrząc w lustro widzę różnicę, tzn rzuca mi się w oczy bladość podkładu. Może postaram się wrzucić zdjęcie mniej przybliżone.
W sumie masz rację, nie ma dla mnie nic gorszego jak za ciemny podkład.
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-13, 15:29   #3192
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Może to kwestia zdjęć (chociaż wrzuciłaś i w sztucznym i w dziennym świetle, więc któreś z nich powinno odwzorowywać rzeczywistość ). A może po prostu, jak sie tak wpatrujesz w lustro to ta różnica rzuca Ci się w oczy chociaż obiektywnie może nie być taka wielka albo po prostu ktoś inny może jej nie widzieć.
A poza tym zazdroszczę Ci. Mnie jeszcze nie udało się znaleźć zbyt jasnego podkładu, chociaż ostatnio znalazłam kolorystyczny ideał ma jednak alcohol denat w składzie . Zawsze tak jest: jak kolor dobry, to w składzie coś się znajdzie syfiastego

Edytowane przez lucciola
Czas edycji: 2012-04-13 o 15:30
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 16:04   #3193
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez lucciola Pokaż wiadomość
Może to kwestia zdjęć (chociaż wrzuciłaś i w sztucznym i w dziennym świetle, więc któreś z nich powinno odwzorowywać rzeczywistość ). A może po prostu, jak sie tak wpatrujesz w lustro to ta różnica rzuca Ci się w oczy chociaż obiektywnie może nie być taka wielka albo po prostu ktoś inny może jej nie widzieć.
A poza tym zazdroszczę Ci. Mnie jeszcze nie udało się znaleźć zbyt jasnego podkładu, chociaż ostatnio znalazłam kolorystyczny ideał ma jednak alcohol denat w składzie . Zawsze tak jest: jak kolor dobry, to w składzie coś się znajdzie syfiastego
Jutro będę robić kolejne testy więc postaram się jeszcze fotkę wrzucić
Tu następuje śmieszna rzecz bo w lustrze w przedpokoju wyglądam okej, ale w dużym pokoju jak córka młynarza Mam nadzieje, że pierwsza opcja jest rzeczywista.
Oj mi się to zdarza po raz pierwszy i jestem w niemałym szoku. Ja niestety chyba idealnego kolorystycznie nie znajdę. Choć przyznam szczerze, że nawet nie pomyślałam żeby patrzeć na składy... Dla mnie przede wszystkim liczy się kolor i zakrycie tych nieszczęsnych czerwonych polików... i cena
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 16:24   #3194
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez lucciola Pokaż wiadomość
Podrzucicie mi jakiś podkład który będzie miał kolor taki jak w Bourjois healthy mix nr 51 i na dodatek nie ma problemów z jego dostępnością?
Bourjois pod względem koloru jest idealny ale w składzie ma alcohol denat więc boję się przesuszenia skóry.
Healthy mix Cię raczej nie przesuszy
Jest właśnie bardziej kremowy,nawilżający i rozświetlający.
Sprawdziłam aż na który miejscu w składzie jest alkohol denat,którego się obawiasz i spokojnie po niego sięgnij,jest daleko,dopiero 13 miejsce.
W zasadzie najczęściej składniki,które występują po 10 miejscu w składzie,są tam w śladowych ilościach.
Alkohol denat w tym podkładzie będzie pełnił funkcję substancji ułatwiającej wchłanianie,żeby przez swoją treściwość nie dał całkowicie efektu latarni
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 16:33   #3195
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Healthy mix Cię raczej nie przesuszy
Jest właśnie bardziej kremowy,nawilżający i rozświetlający.
Sprawdziłam aż na który miejscu w składzie jest alkohol denat,którego się obawiasz i spokojnie po niego sięgnij,jest daleko,dopiero 13 miejsce.
W zasadzie najczęściej składniki,które występują po 10 miejscu w składzie,są tam w śladowych ilościach.
Alkohol denat w tym podkładzie będzie pełnił funkcję substancji ułatwiającej wchłanianie,żeby przez swoją treściwość nie dał całkowicie efektu latarni
Już po niego sięgnęłam ale skutki można zaobserwować dopiero po jakimś czasie. A moja cera (mieszana) ma tendencje do przesuszania się. Kiedyś demokonsultantka ostrzegała mnie przed kosmetykami z alcohol denat i tak się trochę może za bardzo na tym ostrzeżeniu zafiksowałam
Tak się zastanawiam jeszcze nad filtrem bo oficjalnie na opakowaniu nie ma informacji że Bourjois HM ma filtr ale czytałam też że titanium dioxide jest substancją, która pełni rolę filtra. To prawda? Wiesz coś na ten temat bo dla mnie kwestia filtrów to jeszcze czarna magia

Co do wykończenia, konsystencji podkładu i tego jak skóra wygląda po zmyciu go to bardziej odpowiadał mi Clarins Skin Illusion tyle że jego najjaśniejszy kolor jest trochę jednak za ciemny dla mnie. Dlatego wciąż szukam idealnego połączenia koloru z Bourjois HM i całej reszty z Clarins. Stąd moje pytanie.
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 16:47   #3196
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez lucciola Pokaż wiadomość
Już po niego sięgnęłam ale skutki można zaobserwować dopiero po jakimś czasie. A moja cera (mieszana) ma tendencje do przesuszania się. Kiedyś demokonsultantka ostrzegała mnie przed kosmetykami z alcohol denat i tak się trochę może za bardzo na tym ostrzeżeniu zafiksowałam
Tak się zastanawiam jeszcze nad filtrem bo oficjalnie na opakowaniu nie ma informacji że Bourjois HM ma filtr ale czytałam też że titanium dioxide jest substancją, która pełni rolę filtra. To prawda? Wiesz coś na ten temat bo dla mnie kwestia filtrów to jeszcze czarna magia

Co do wykończenia, konsystencji podkładu i tego jak skóra wygląda po zmyciu go to bardziej odpowiadał mi Clarins Skin Illusion tyle że jego najjaśniejszy kolor jest trochę jednak za ciemny dla mnie. Dlatego wciąż szukam idealnego połączenia koloru z Bourjois HM i całej reszty z Clarins. Stąd moje pytanie.
Ah,wybacz zrozumiałam że po prostu widziałaś odcień healthy mix i Ci podpasował,ale jednak obawiałaś się alkohol denat i szukasz zamiennika w tym kolorze
Kwestia filtrów nie jest mi dokładnie znana,bo nie stosuję.
W każdym razie Titanium Dioxide,na pewno jest właśnie mineralnym filtrem,ponoć bardzo skutecznym,ale w podkładzie (czy tez innych kosmetykach kolorowych takich jak pomadki,pudry,itp) pełni on funkcję rozjaśniacza,ze względu na swój biały kolor.
Żeby chronił przed promieniowaniem,musi być w formie bardzo drobno zmielonej.
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-13, 21:55   #3197
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Mnie ostatnio Healthy mix i Revlon Photoready przesuszyły... :/
Nie wiem co się dzieje z moją cerą, ale aż taka sucha jeszcze nie była nigdy a do tego pod światło po bokach twarzy widać takie jakby grudki... ech... chyba jakiś specyfik zapchał mi cerę.
__________________
Marcelinka
Laureńka

Edytowane przez dziolcha86
Czas edycji: 2012-04-13 o 21:56
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 07:07   #3198
Patrysia92
Raczkowanie
 
Avatar Patrysia92
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 45
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Szukam nowego podkladu wiec bylabym wdzieczna jesli moglybyscie mi pomoc

Moja cera jest sucha, ale przez to ze przez wiele lat walczylam z tradzikiem zostalo mi duuuzo blizn i przebarwien, wiec szukalabym czegos kryjacego lecz nie za baaardzo ciezkiego! Bo w takim podkladzie dlugo nie wysiedze haha!

Mysle wlasnie zeby sprubowac Vichy Dermablend ale poslucham tez innych propozycji

Cena nie ma zbyt duzego znaczenia x
Patrysia92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 07:14   #3199
Usmiechnietazakrecona
Rozeznanie
 
Avatar Usmiechnietazakrecona
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 654
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez dziolcha86 Pokaż wiadomość
Mnie ostatnio Healthy mix i Revlon Photoready przesuszyły... :/
Nie wiem co się dzieje z moją cerą, ale aż taka sucha jeszcze nie była nigdy a do tego pod światło po bokach twarzy widać takie jakby grudki... ech... chyba jakiś specyfik zapchał mi cerę.
Całkiem możliwe, by skutecznie "usunąć" Revlona z twarzy trzeba stosować częsty peeling twarzy niestety. No i jest ciężki, zainwestuj może na wiosnę/lato w jakiś lekki podkład
__________________
Usmiechnietazakrecona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-04-14, 08:45   #3200
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Usmiechnietazakrecona Pokaż wiadomość
Całkiem możliwe, by skutecznie "usunąć" Revlona z twarzy trzeba stosować częsty peeling twarzy niestety. No i jest ciężki, zainwestuj może na wiosnę/lato w jakiś lekki podkład
revlon photoready wedlug mnie jest dosyc lekkim podkladem.


Szukam taniego dobrze kryjacego podkladu do 20zl do stosowania co jakis czas. Najlepiej, zeby nie byl w musie, bo za bardzo wysusza. Nie musi tez matowic- ma tylko kryc.
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 13:22   #3201
Swarovska
Zadomowienie
 
Avatar Swarovska
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 515
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Ariada Pokaż wiadomość
revlon photoready wedlug mnie jest dosyc lekkim podkladem.


Szukam taniego dobrze kryjacego podkladu do 20zl do stosowania co jakis czas. Najlepiej, zeby nie byl w musie, bo za bardzo wysusza. Nie musi tez matowic- ma tylko kryc.
Dermacol w tubce, zakrywa wszystko
Swarovska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 14:35   #3202
_Roksi
Zadomowienie
 
Avatar _Roksi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 122
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Ariada Pokaż wiadomość
revlon photoready wedlug mnie jest dosyc lekkim podkladem.


Szukam taniego dobrze kryjacego podkladu do 20zl do stosowania co jakis czas. Najlepiej, zeby nie byl w musie, bo za bardzo wysusza. Nie musi tez matowic- ma tylko kryc.
A może Ingrid Ideal Face?
_Roksi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 15:05   #3203
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Swarovska Pokaż wiadomość
Dermacol w tubce, zakrywa wszystko
Cytat:
Napisane przez _Roksi Pokaż wiadomość
A może Ingrid Ideal Face?
Z tego co wyczytałam to Dermacol i Ingrid ciężko spotkać w drogeriach. Będę się za nimi rozglądała, ale czy mogłybyście jeszcze polecić coś łatwiej dostępnego? Chciałabym najpierw móc sprawdzić kolor podkładu
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 16:47   #3204
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Ariada Pokaż wiadomość
Z tego co wyczytałam to Dermacol i Ingrid ciężko spotkać w drogeriach. Będę się za nimi rozglądała, ale czy mogłybyście jeszcze polecić coś łatwiej dostępnego? Chciałabym najpierw móc sprawdzić kolor podkładu
Ingrid ciężko dostępne?? U mnie jest na każdym kroku. Tzn 10km ode mnie, bo tyle mam do najbliższego sklepu z kosmetykami. Trudno to nazwać drogerią.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 16:53   #3205
Ariada
Wtajemniczenie
 
Avatar Ariada
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 260
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Ingrid ciężko dostępne?? U mnie jest na każdym kroku. Tzn 10km ode mnie, bo tyle mam do najbliższego sklepu z kosmetykami. Trudno to nazwać drogerią.
A to może jakieś nieaktualne info znalazłam Nigdy nie widziałam podkładów Ingrid, więc uznałam, że coś w tym jest. A w rossmanach albo naturach są dostępne?
Ariada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 17:21   #3206
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Ariada Pokaż wiadomość
A to może jakieś nieaktualne info znalazłam Nigdy nie widziałam podkładów Ingrid, więc uznałam, że coś w tym jest. A w rossmanach albo naturach są dostępne?
Hmm, w Rossmanie nie widziałam, w Naturze nie byłam. Ale tu(u mnie), są nawet w kiosku.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 18:08   #3207
dziama_
Raczkowanie
 
Avatar dziama_
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: GDYNIA
Wiadomości: 386
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

ja polecam Ingrid Silk&Lift, kupilam za 7,50 zł
dla mnie lepszy niż Revlon może dlatego ze mam czasem przesuszona skórę
dziama_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-14, 18:34   #3208
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez _Roksi Pokaż wiadomość
A może Ingrid Ideal Face?
Potwierdzam mocno kryje. Dziewczyny polecaj.ą też Skin Balance Pierre Rene. Osobiście dopiero mam zamiar go wypróbować
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 12:14   #3209
Sayuuki
Raczkowanie
 
Avatar Sayuuki
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 46
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Witam wizażanki
Nigdy nie używałam podkładu ani pudru itp, ale ostatnio stwierdziłam, że warto spróbować. Przeszukałam forum, ale jeszcze bardziej jestem niezdecydowana
Możecie polecić mi jakiś leciutki podkład? Nigdy nie miałam żadnych wyprysków, mam lekkie przebarwienia w okolicy ust i niestety suchą cerę...Nie zależy mi na mocnym kryciu, a delikatnym wyrównaniu koloru. Dodam jeszcze, że potrzebuję jasnego odcienia a cena do ok. 30zł.
Sayuuki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-04-15, 12:21   #3210
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Sayuuki Pokaż wiadomość
Witam wizażanki
Nigdy nie używałam podkładu ani pudru itp, ale ostatnio stwierdziłam, że warto spróbować. Przeszukałam forum, ale jeszcze bardziej jestem niezdecydowana
Możecie polecić mi jakiś leciutki podkład? Nigdy nie miałam żadnych wyprysków, mam lekkie przebarwienia w okolicy ust i niestety suchą cerę...Nie zależy mi na mocnym kryciu, a delikatnym wyrównaniu koloru. Dodam jeszcze, że potrzebuję jasnego odcienia a cena do ok. 30zł.
To jak każda zacznie ci doradzać to niezdecydowana będziesz jeszcze bardziej... Jeśli chodzi ci o coś lekkiego i niekryjącego to może krem tonujący lub BB cream? zamiast męczyć skórę podkładami...
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:22.