Jak uzyskaæ taki kolor ?- w±tek zbiorczy - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-03-23, 01:06   #3301
Alice044
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 15
Dot.: Odp: Dot.: Ciemny blond

[QUOTE=kathy579;39862124]Kole¿ance nie zniszczy³a wszystko zale¿y w jakim stanie s± w³osy...napewno lepsze s± profesjonalne. Mo¿e testuj na kosmyku? Wellaton te¿ chyba ma ten kolor?

Okej, spróbujê. Dziêkujê za wszystkie rady

---------- Dopisano o 02:06 ---------- Poprzedni post napisano o 02:05 ----------

Cytat:
Napisane przez Lady_Caroline Poka¿ wiadomo¶æ
Równie¿ dziêkujê bardzo
Alice044 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-23, 06:20   #3302
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 923
GG do kathy579
Odp: Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Lady_Caroline Poka¿ wiadomo¶æ
artego 7.40 + 8.0 + 9% oxy
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-23, 17:21   #3303
magda1916
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Interesuje mnie uzyskanie jaskraworudego koloru. I pytanie moje brzmi: któr± by¶cie farbê poleci³y: waham siê miêdzy majirel 7.40 a wella koleston 88/43.
magda1916 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-23, 19:47   #3304
madzior22
Wtajemniczenie
 
Avatar madzior22
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Atl
Wiadomo¶ci: 2 744
GG do madzior22
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Pomocy proszê !

Jak± farb± uzyskam taki odcieñ ? Aktualny kolor wyj¶ciowy to jasny blond z rudawym podtonem.
Dziêkujê za wszelk± pomoc
(zdjêcia z bloga http://soie-pl.blogspot.com/)
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0092.jpg (148,4 KB, 11 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_9373.jpg (63,4 KB, 11 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_9378.jpg (119,8 KB, 9 za³adowañ)
__________________
Gwoli scislosci pisze tutaj z 3 roznych urzadzen i tylko jedno ma polska klawiature !


Prawo jazdy !
madzior22 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-23, 23:05   #3305
flowerboom
Raczkowanie
 
Avatar flowerboom
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Krk
Wiadomo¶ci: 140
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

hej
mam do Was dziewczyny wielka pro¶bê.Mój kolor w³osów to to co na pierwszym zdjêciu, taki nijaki br±z wpadaj±cy w rudo¶æ (zw³aszcza w s³oñcu-czego chcia³abym sie pozbyæ). Nie znam sie kompletnie na farbach fryzjerskich a chcia³abym zacz±æ z nimi przygodê . Wrzuci³am te¿ zdjêcia z w³osami o kolorze jaki bym chcia³a uzyskac, taki popielato-z³oty ¶redni br±z(naturalny sredni br±z?). Chce ciemniejsze troche w³osy niz obecne, mam juz troche siwych, które jak na z³o¶æ szybciej rosn± niz pozosta³e , wiec musze farbe która je przykryje. Prosze poleæcie mi jak± farbê powinnam kupiæ, jakie numerki i której firmy najlepiej .
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (23,2 KB, 16 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg w³osy copy.jpg (66,2 KB, 16 za³adowañ)
__________________
TF 20/20
flowerboom jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-24, 15:02   #3306
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez madzior22 Poka¿ wiadomo¶æ
Pomocy proszê !

Jak± farb± uzyskam taki odcieñ ? Aktualny kolor wyj¶ciowy to jasny blond z rudawym podtonem.
Dziêkujê za wszelk± pomoc
(zdjêcia z bloga http://soie-pl.blogspot.com/)
Witaj
Mo¿esz poczytaæ w±tek o bia³ych w³osach, polecam ostatnie strony tutaj https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=45289

rozumiesz, ¿e je¶li rozja¶nisz bardziej, bêd± tak popalone jak na tych zdjêciach, które zamie¶ci³a¶? Rozumiem, ¿e masz nieco ciemniejszy odcieñ, tak? Rudawy? Na rudawy p³ukanka niebieska (o ile naprawdê rudawy, nie ¿ó³ty, bo wtedy fioletowa).
Mo¿esz spróbowaæ super jasnej farby popielatej, ale nie wiem, czy rozja¶ni. Ja np. mog³am rozja¶niæ tylko do poziomu 10 , a chcia³am 11, czyli bia³y.

Cytat:
Napisane przez flowerboom Poka¿ wiadomo¶æ
hej
mam do Was dziewczyny wielka pro¶bê.Mój kolor w³osów to to co na pierwszym zdjêciu, taki nijaki br±z wpadaj±cy w rudo¶æ (zw³aszcza w s³oñcu-czego chcia³abym sie pozbyæ). Nie znam sie kompletnie na farbach fryzjerskich a chcia³abym zacz±æ z nimi przygodê . Wrzuci³am te¿ zdjêcia z w³osami o kolorze jaki bym chcia³a uzyskac, taki popielato-z³oty ¶redni br±z(naturalny sredni br±z?). Chce ciemniejsze troche w³osy niz obecne, mam juz troche siwych, które jak na z³o¶æ szybciej rosn± niz pozosta³e , wiec musze farbe która je przykryje. Prosze poleæcie mi jak± farbê powinnam kupiæ, jakie numerki i której firmy najlepiej .
Kolor z pierwszego zdjêcia uzyska³am kiedy¶ Lond± ciemny popielaty blond (¿aden br±z, bo wyjdzie czarny). A mia³am wyj¶ciowy kolor taki sam, jak twój
Zdjêcie drugie bardziej naturalny odcieñ, mo¿e byæ jasny br±z, ale próbuj z profesjonalnymi, bo sklepowe mog± wyj¶æ ciemniej.
Beyonce ma z³otawe w³osy, to chyba ciemny z³oty blond.
Blond, nie br±z, bo je¶li zafarbujesz (zw³aszcza sklepow±) jasnym br±zem, wyjd± ciemne
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-24, 15:49   #3307
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomo¶ci: 3 641
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Dziewczyny jak wychodzi na wlosach wellaton 8/0 ? Musze delikatnie rozjasnic odrost przed nalozeniem tonera .( odrost mam w odcieniu mysiego blondu). Myslicie,ze bedzie ok?
__________________

karoolaaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-03-24, 16:37   #3308
xkiinia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Hej dziewczyny
Mój naturalny kolor to bardzo ciemny blond, popielaty. Chcia³abym uzyskaæ kolor taki jak dwóch ostatnich zdjêciach, dodam ¿e farbowa³am siê ju¿ Syossem p³omienna lawa i wyszlo jak na opakowaniu, czyli rozja¶nilo mi w³osy. Da siê to zrobiæ drogeryjnymi farbami? Z góry dziêki za odpowied¼
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg naturalny.jpg (30,5 KB, 3 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg snapshot20100105104222.jpg (12,3 KB, 9 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 000videophonedvd.jpg (18,8 KB, 11 za³adowañ)
xkiinia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-24, 16:50   #3309
mmadlajna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 11
Question Z blondu do br±zu bez z³otych refleksów

Szukam porady na temat farbowania w³osów. Mam nienaturalny kolor blond aktualnie i chcê wróciæ do swojego ciemnego blondu/ br±zu. W ostatnich latach nak³ada³am bardzo duuu¿o farb na swoje w³osy i s± odrobine zniszczone. Preferuje pianki koloryzuj±ce i chcê pomalowaæ je tak, by NIE POSIADA£Y Z£OTYCH CZY RUDYCH REFLEKSÓW. Czy to jest mo¿liwe w ogóle? Jakie pianki polecacie?? Proszê, pomó¿cie

Edytowane przez mmadlajna
Czas edycji: 2013-03-24 o 16:57
mmadlajna jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-24, 21:11   #3310
flowerboom
Raczkowanie
 
Avatar flowerboom
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Krk
Wiadomo¶ci: 140
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kaguya Poka¿ wiadomo¶æ
Kolor z pierwszego zdjêcia uzyska³am kiedy¶ Lond± ciemny popielaty blond (¿aden br±z, bo wyjdzie czarny). A mia³am wyj¶ciowy kolor taki sam, jak twój
Zdjêcie drugie bardziej naturalny odcieñ, mo¿e byæ jasny br±z, ale próbuj z profesjonalnymi, bo sklepowe mog± wyj¶æ ciemniej.
Beyonce ma z³otawe w³osy, to chyba ciemny z³oty blond.
Blond, nie br±z, bo je¶li zafarbujesz (zw³aszcza sklepow±) jasnym br±zem, wyjd± ciemne
dziêki w³a¶nie chyba postawie na profesjonaln± farbê, bo z drogeryjnych ciemne blondy szybko mi sie wyp³ukuj± i odrost ³apie ja¶niejszy
__________________
TF 20/20
flowerboom jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-25, 17:12   #3311
furianka
Przyczajenie
 
Avatar furianka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: piêkna polska wie¶
Wiadomo¶ci: 18
GG do furianka
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Witam i o zdrowie pytam
ale mam te¿ inne zapytanie. Otó¿, czy która¶ z Was "zamalowywa³a" kiedy¶ br±z ja¶niejsz± farb±? I co z tego wysz³o?
Bo widzicie, mam teraz na g³owie "Miodowy blond" z Palette, który ani miodu ani blondu nie przypomina . Poza tym ju¿ siê zmywa, choæ malowa³am k³aczki dwa tygodnie temu, a ju¿ widzê odrosty, które maj± jaki¶ 1 centymetr!!
Zawiod³am siê na Palette, któr± od dawna uwa¿a³am za najlepszego producenta farb .
Niestety kolor, który na pocz±tku mi siê podoba³, teraz zmatowia³, wyp³uka³ siê i wygl±da paskudnie, a szykuje mi siê wyjazd do rodzinki na ¶wiêta, wiêc muszê co¶ z tym zrobiæ.
Trafi³am na farbê z Joanny "S³odkie cappucino" i zastanawiam siê, czy uda mi siê ni± zamalowaæ ten kolor. Moje pytanie, a raczej pytania, to:
*czy powinnam wcze¶niej rozja¶niæ w³osy, albo w ogóle zdj±æ kolor?
Dodam, ¿e moje w³osy s± podatne na farbowanie, kiedy¶ czerwone zamalowa³am miedzianym blondem z Palette Salon Colours, który by³ o dwa tony ja¶niejszy. Mój naturalny kolor to "mysi blond".
Jak my¶licie? Bêdê wdziêczna za ka¿d± radê.
furianka jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-25, 18:02   #3312
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Oj kochana, cappuchino Ci br±zu nie rozja¶ni na sto procent. Mo¿e ewentualnie jak±¶ po¶wiatê daæ. Je¶li chcesz zej¶æ do blondu to ewentualnie mo¿esz p³ukaæ t± farbê szamponami przeciw³upie¿owymi i próbowaæ blond narzuciæ po jakim¶ czasie albo (szybciej) zrobiæ deko czy k±piel rozja¶niaj±c± i wtedy blond daæ.
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-27, 11:03   #3313
kasik16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 107
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

przesy³am zdjêcie moich w³osow wraz z kolorem odrostu, czy mogê na to po³o¿yc 7.1+8.1 loreal preference? Zale¿y mi na zlikwidowaniu z³otego po³ysku w³osów, tu na zdjêciu wygl±daj± mo¿e troche na rude, ale s± bardziej z³ote teraz. Farbowane by³y trzy miesi±ce temu opalizuj±cym blondem garniera, a ponad miesi±c temu castingiem, który ju¿ zszed³
kasik16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-27, 11:08   #3314
kasik16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 107
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

wlosy.jpg
kasik16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-27, 14:29   #3315
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomo¶ci: 19 655
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Mo¿esz spróbowaæ, dlaczego nie?
__________________
Ka¿dy problem da siê rozwi±zaæ, o ile ma siê odpowiednio du¿y plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapu¶ciæ w³osy?
FAQ2- dekoloryzacja, k±piel rozja¶niaj±ca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-27, 19:33   #3316
kasik16
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 107
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

nie chcê jakiej¶ brzydkiej niespodzianki :p
kasik16 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-27, 21:54   #3317
paulinas270
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Jak uzyskaæ taki kolor- w±tek zbiorczy

Mam kolejn± pro¶bê wiecie jakiej farby trzeba u¿yc, ¿eby uzyskac taki kolor?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg tumblr_lnpb4syAqe1qcizfp.jpg (56,2 KB, 45 za³adowañ)
paulinas270 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-28, 06:36   #3318
__dsskadssadfaAA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomo¶ci: 343
Jak ze ¶redniego blondu przej¶æ na jasny blond ?

Hey, z natury jestem ciemn± brunetk±, ostatnio przefarbowa³am siê u fryzjera na co¶ pomiêdzy ciemnym a ¶rednim blondem . Po jakims czasie kupi³am jasny blond i tam by³o na opakowaniu ¿e powinno mi rozjasnic ale nic z tego, troche zrudzia³am tylko . Jak moge sama uzyskaæ jasniutki blond ?
__dsskadssadfaAA jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-28, 09:16   #3319
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 1 574
Dot.: Jak ze ¶redniego blondu przej¶æ na jasny blond ?

Cytat:
Napisane przez Megwal8 Poka¿ wiadomo¶æ
Hey, z natury jestem ciemn± brunetk±, ostatnio przefarbowa³am siê u fryzjera na co¶ pomiêdzy ciemnym a ¶rednim blondem . Po jakims czasie kupi³am jasny blond i tam by³o na opakowaniu ¿e powinno mi rozjasnic ale nic z tego, troche zrudzia³am tylko . Jak moge sama uzyskaæ jasniutki blond ?
Farby ultrajasne rozja¶niaj± w³osy maksymalnie do 4 tonów, wiêc nie ma szans, ¿eby nawet z ciemnego blondu wyszed³ Ci ja¶niutki. Najpierw u¿yj rozja¶niacza, a dopiero pó¼niej po³ó¿ farbê.
__________________
Wymiana
Lady_Caroline jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-28, 15:29   #3320
FasolkaSzparagowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomo¶ci: 5
jak zej¶æ z czarnego?

Wiêc tak: naturalnie mam zimny, ¶rednio ciemny br±z. Potem zaczê³am farbowac na czerwono szamponetkami, wymywaly siê na rudo wiêc pofarbowalam na ¶redni z³oty br±z z garniera, wyszed³ czekoladowy i zbyt rudy. Wiêc pofarbowalam na ciemny br±z, jak dot±d 2 razy, ale ci±gle wychodzi mi coraz ciemniejszy, koñcówki s± czarne a odrost to taki ¶redni rudawy br±z. Chcia³abym wróciæ do swojego naturalnego koloru, ale fryzjerka powiedzia³a mi ¿e mo¿e zrobiæ tylko dekoloryzacjê. Nie chcê jej robiæ, bo zniszczê w³osy, próbowa³am trochê rozjasnic i och³odzic popielatym blondem ale nic mi nie zlapalo, wiêc mam pytanie: jakbym pomalowa³a jakim¶ zimnym blondem i podmienila wodê na mocniejsz±, np 12% to zalapalo by mi? Czy mo¿e zrobiæ co¶ innego, byle tylko ich nie zniszczyæ? Dodam ¿e mam krêcone i suche z natury w³osy. Proszê o pomoc
FasolkaSzparagowa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-28, 16:06   #3321
magg007
Przyczajenie
 
Avatar magg007
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomo¶ci: 1
Talking jak uzyskaæ taki kolorek

Jak± farb±(z nr farby oraz cen±) uzyskaæ taki kolorek w³osków ??
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 50d880cb2c761_large.jpg (22,2 KB, 10 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 138876946.jpg (62,5 KB, 10 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg tumblr_m95ty5C3Nx1re9ntgo1_500.jpg (57,9 KB, 7 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg S1052161_t_w500_h500.jpg (28,6 KB, 8 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg IMG_9672.jpg (44,3 KB, 6 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 4511408435_a68277b2c9.jpg (26,4 KB, 2 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 421813_536101036413367_184720772_n.jpg (54,0 KB, 6 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 179186_245300842239389_1821099274_n.jpg (42,4 KB, 11 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 303625_459959077360897_577633327_n.jpg (60,3 KB, 7 za³adowañ)
magg007 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-28, 16:27   #3322
ilikeyall
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomo¶ci: 4
Dot.: jak uzyskaæ taki kolorek

te¿ uwielbiam ten kolor
jest to goldwell elumen odcieñ KK
ilikeyall jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-28, 16:34   #3323
Anka_1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: jak zej¶æ z czarnego?

Sama farbujê w³osy co miesi±c i przerabia³am ju¿ wiele kolorów. Jedno jest pewne - rudy i czarny jest nie do zafarbowania innym kolorem, zawsze zostanie odcieñ. Mo¿na tylko rozja¶niaæ specjalnymi ¶rodkami. Generalnie nie polecam tego na czêsto fatygowane farb± w³osy bo mog± po prostu odkruszyæ siê... "Podmienianie wody" na 12 % to te¿ nie zbyt m±dry pomys³ bo mo¿na zniszczyæ ca³kowicie w³osy. Osobi¶cie u¿ywam na swoje ju¿ zmêczone w³osy perhydrolu - "wody" 3-6%. Generalnie je¶li ju¿ tak bardzo chcesz siê pozbyæ tego koloru w jakikolwiek sposób, lepiej id¼ do profesjonalnego salonu gdzie nie pozbawi± Ciê w³osów, zamiast praktykowania cha³upniczych eksperymentów, nie maj±c podstawowych informacji w tym temacie - oszczêdzisz sobie problemów (moja mama jest fryzjerk±, wiem co mówiê).

Edytowane przez Anka_1991
Czas edycji: 2013-03-28 o 16:41
Anka_1991 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-28, 16:42   #3324
ilikeyall
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomo¶ci: 4
Jak uzyskaæ pomarañczowe w³osy - elumen

Cze¶æ!
Jest to praktycznie mój pierwszy w±tek w ca³ym moim ¿yciu, wiêc proszê o wyrozumia³o¶æ
Od roku marz± mi siê w³osy Goldwell elumen odcieñ KK. Jestem naturaln± ciemn± brunetk±.
Rok temu sama chcia³am zrobiæ siê na rud±, oczywi¶cie nie pomarañcz, ale zwyk³y rudy. Zmasakrowa³am siê rozja¶niaczem a u¿y³am farby l'oreal intensywna mied¼. Efekt by³ nawet fajny, ale koñcówki by³y ciemniejsze ni¿ w³osy u nasady.
Miesi±c temu zdecydowa³am siê na fryzjera. Dosta³am porcjê utleniacza na odrosty siêgaj±ce do uszu, zdejmowanie koloru na resztê w³osów i na³o¿ono farbê o pomarañczowym odcieniu, nie by³a to farba goldwell. Znowu: w³osy u nasady w super kolorze, ale te na dole s± znacznie ciemniejsze. Intensywny kolor szybko siê zmy³
Teraz mam odrosty ok 2cm i zastanawiam siê nad samodzielnym farbowaniem
Jestem w tym zielona ale mimo to chcê spróbowaæ. Czyta³am inny w±tek i pisa³o tam, ¿e elumen chwyci je¶li rozja¶ni siê odrosty i zafarbuje zwyk³± farb±. Nie wiem czy to prawda.
Drugi dylemat jest taki, ¿e nie wiem czy dolne w³osy te¿ potraktowaæ rozja¶niaczem? Chcia³abym, ¿eby w³osy by³y w miarê jednolite.
Z góry przepraszam je¶li co¶ jest niejasne i proszê o pomoc
ilikeyall jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-28, 16:42   #3325
FasolkaSzparagowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: jak zej¶æ z czarnego?

Cytat:
Napisane przez Anka_1991 Poka¿ wiadomo¶æ
Sama farbujê w³osy co miesi±c i przerabia³am ju¿ wiele kolorów. Jedno jest pewne - rudy jest nie do zafarbowania innym kolorem, zawsze zostanie odcieñ. Mo¿na tylko rozja¶niaæ specjalnymi ¶rodkami. Generalnie nie polecam tego na czêsto fatygowane farb± w³osy bo mog± po prostu odkruszyæ siê... "Podmienianie wody" na 12 % to te¿ nie zbyt m±dry pomys³ bo mo¿na zniszczyæ ca³kowicie w³osy. Osobi¶cie u¿ywam na swoje ju¿ zmêczone w³osy perhydrolu - "wody" 3-6%. Generalnie je¶li ju¿ tak bardzo chcesz siê pozbyæ tego rudego odcienia w jakikolwiek sposób, lepiej id¼ do profesjonalnego salonu gdzie nie pozbawi± Ciê w³osów, zamiast praktykowania cha³upniczych eksperymentów, nie maj±c podstawowych informacji w tym temacie - oszczêdzisz sobie problemów (moja mama jest fryzjerk±, wiem co mówiê).
I tu siê z tob± nie zgodzê, bo z rudego odcienia da siê zej¶æ, jak najbardziej Moja kole¿anka zesz³a z a¿ pomarañczowego po rozja¶niaczu na blond, normalnie w domu, drogeryjn± popielat± farb±. Mi w³a¶ciwie najbardziej zale¿y na trochê jasniejszych w³osach i bojê siê tej dekoloryzacji bo nie chcê zniszczyæ skrêtu...

Ten perhydrol... Mo¿e siê mylê ale znalaz³am gdzie¶ ¿e to roztwór 30% a nie 3-6%...

Edytowane przez FasolkaSzparagowa
Czas edycji: 2013-03-28 o 16:49
FasolkaSzparagowa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-28, 16:45   #3326
Anka_1991
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: jak zej¶æ z czarnego?

Widocznie odstêpstwa s± od wszystkiego, mi siê to nigdy nie uda³o, chyba ¿e same odros³y :P No albo rozja¶niaczem - ale nie farb±. Dziwne
Anka_1991 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-28, 16:54   #3327
Lady_Caroline
Zadomowienie
 
Avatar Lady_Caroline
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 1 574
Dot.: jak uzyskaæ taki kolorek

Dwa dni temu za³o¿y³a¶ ten sam w±tek. Na forum jest mnóstwo tego typu w±tków ("jak uzyskaæ taki kolor?" itd.), wiêc przestañ za¶miecaæ.

Edit: Widzê, ¿e ju¿ przeniesiono.
__________________
Wymiana

Edytowane przez Lady_Caroline
Czas edycji: 2013-03-28 o 17:04
Lady_Caroline jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-28, 20:24   #3328
Oluchna22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Udrêczona... Powrót do blondu!

witajcie, mam problem ze swoim kolorem w³osów. Jaki¶ czas temu mia³am bardzo jasny blond, ostatnio postanowi³am powróciæ do swojego starego koloru (ciemnego, ¶redniego blondu), ale co¶ mnie natchnê³o i kupi³am piankê Wellatonu Czekoladowy Br±z. Teraz nie wiem co robic ¿eby w³osy by³y coraz jasniejsze. Nie chce ich rozja¶niaæ bo ju¿ to robilam kiedy rozja¶nia³am do blondu. Prosze pomó¿cie bo chcê to robiæ po trochê. Mo¿e mycie jakimi¶ specyfikami pomo¿e rozjasniæ kolor?
Oluchna22 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-28, 21:06   #3329
Blablak
Zadomowienie
 
Avatar Blablak
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: UK
Wiadomo¶ci: 1 959
Arrow Jak przejsc z ombre na pasemka?

Witam drogie wizazanki! Miesiac temu mialam robione blond ombre na ok. 15cm, z poczatku efekt mnie zadowalal, ale jednak doszlam do wniosku, ze to nie dla mnie. chcialabym teraz przesc na pasemka blond na calej dlugosci. Moje pytanie brzmi czy w takim razie musze sciac badz zafarbowac koncowki wlosow pokryte ombre czy w tym celu nalezy robic pasemka na calej dlugosci nie zwazajac na jasniejszy dol? Prosze o pomoc I pozdrawiam
Blablak jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-03-29, 06:34   #3330
kjurak
Raczkowanie
 
Avatar kjurak
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Zawiercie
Wiadomo¶ci: 41
GG do kjurak
Dot.: Jak przejsc z ombre na pasemka?

Hej
Wg mnie zetnij, bo mo¿e siê staæ, ¿e je popalisz (ale to jest tylko moje zdanie). Ja jak rozja¶nia³am w³osy, to zawsze tylko odrosty, lecz w³osów nigdy nie farbowa³am.. Mo¿esz poczekaæ a¿ Ci trochê podrosn± a d³ugie masz w³osy, ¿e bierzesz pod uwagê ¶ciêcie? ¿eby¶ potem nie ¿a³owa³a :p
kjurak jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-05-11 23:08:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:08.