Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D - Strona 57 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-06-11, 09:45   #1681
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Ano, bo wcale na te cztery dychy nie wyglądasz.. zmarszczek się nie dopatrzyłam, a cerę masz bardzo zadbaną
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 09:55   #1682
Kasia_L
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: okolice Bydgoszczy
Wiadomości: 1 053
Wink Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Basia39
Dzięki dziewczyny
Weszłam właśnie na biochemię i po przeczytaniu Waszych wpisów odmłodniałam
I słusznie , bo moim zdaniem rownież nie wyglądasz na lata, które wynikają z metryki. A poza tym młodość ducha też daje bardzo dużo .
__________________
Nagle zrobiło się Jagodowo
Kasia_L jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 10:34   #1683
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Basiu, zgadzam się w 100% z poprzednimi wypowiedziami Gdzie Ty masz tą 40-tkę?? Poza tym bardzo fajne zdjątko, mam nadzieję, że zostanie w Twoim avku


Kate, im częściej pokazujesz nam swojego smyka, tym bardziej mam ochotę na odłożenie tabletek anty

Edytowane przez mckabi
Czas edycji: 2006-06-11 o 11:01
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 10:51   #1684
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Basiu, fajnie Cie tu widziec, moja ulubiona Przekupko Cere masz przepiekna i naprawde godna pozazdroszczenia - tez chce tak wygladac za 20lat!

Kate
- smyk przesliczny!

Tfu! Tfu! ...zeby nie nauroczyc
Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 11:10   #1685
Karolinkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Karolinkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 372
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Kate jaki słodki dzieciaczek, ja też chce
__________________
"Iść ciągle być w tej podróży,którą ludzie prozaicznie życiem zwą...."


Karolinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 11:26   #1686
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Dziewczyny 29 listopada zaśpiewam sobie 40 lat mineło jak jeden dzień ... I naprawdę nie czuję się na tyle, mam wrażenie, że czas zatrzymał się przy 30 -tu
Może to właśnie wszystko zależy od samopoczucia? Nie wiem, nie jestem szczególnie szczęśliwą osobą, wiele w życiu przeszłam, obecnie jestem sama, ale mimo to jakoś nie czuję upływu lat. A może stan naszej cery jest w dużej mierze uwarunkowany genetycznie po prostu, moja mama ma obecnie 66 lat a wygląda na góra 45. Napiszę coś co zszokuje wszystkich - obie palimy papierochy niestety, nałóg nie do opanowania. Próbowałam z nim zerwać wiele razy, udawało się na krótką metę, potem znów wracałam.
Ale mnie naszło na wynurzenia, sory
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 11:41   #1687
Karolinkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Karolinkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 372
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Uskow jak obiecałam zdaje relacje po pierwszym użyciu serum wg przepisu Basi Moje serum ma konsystencję bardzo wodnistą, a że nie było a aptece buteleczki z zakraplaczem przy nakładaniu połowa mi sie wylewa. Ale to nie jest dla mnie problem, jak się skończy, zrobie nowe i już Serum ładnie się wchłania, cera lekko się świeci i wydaje się jaśniejsza. Jak dla mnie to nie posiada żadnych wad Jak narazie jestem zadowolona, mam tylko nadzieje,że nie będzie zapychać.
Dziewczyny a Wy jakie widzicie efekty po dłuższym stosowaniu tego serum?
__________________
"Iść ciągle być w tej podróży,którą ludzie prozaicznie życiem zwą...."


Karolinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-11, 11:42   #1688
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Basia39
Dziewczyny 29 listopada zaśpiewam sobie 40 lat mineło jak jeden dzień ... I naprawdę nie czuję się na tyle, mam wrażenie, że czas zatrzymał się przy 30 -tu
Może to właśnie wszystko zależy od samopoczucia? Nie wiem, nie jestem szczególnie szczęśliwą osobą, wiele w życiu przeszłam, obecnie jestem sama, ale mimo to jakoś nie czuję upływu lat. A może stan naszej cery jest w dużej mierze uwarunkowany genetycznie po prostu, moja mama ma obecnie 66 lat a wygląda na góra 45. Napiszę coś co zszokuje wszystkich - obie palimy papierochy niestety, nałóg nie do opanowania. Próbowałam z nim zerwać wiele razy, udawało się na krótką metę, potem znów wracałam.
Ale mnie naszło na wynurzenia, sory

Super Basiu,ze pokazalas sie w avie
Zycze Ci TYLKO dobrego samopoczuciai oby jak najmniej trosk.
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 11:50   #1689
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Basiu w takim razie można pozazdrościć Ci dobrych genów po Rodzicielce. Urodzinowo i nie tylko życzę Ci dużo dobrego samopoczucia, a szczęście zanim się obejrzysz samo przyjdzie Poza tym lepiej być samą niż latami żyć w destrukcyjnym związku, po to tylko żeby mieć parę spodni w domu.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 12:10   #1690
moniga
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 538
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Contax 100% racji. Ja też nie mogę patrzeć na te wszystkie babki-masochistki, które tylko dla opinii publicznej, bo "co ludzie powiedzą", "nie chcę być starą panną", "nie chcę być rozwódką", całe życie tkwią w toksycznych związkach. Szkoda życia. To też nie dla mnie.

Kasia, jaki on śliczny!!!!!!!!! Ja też chcę takiego chłopaka

Vivien przeczekać, to jedyna rada. U mnie dopiero po ponad miesiącu regularnego stosowania zaczeło byc lepiej. Wspomagaj się może zieloną glinką, ładnie wyciska to co aspiryna gromadzi. Ja dzięki niej chyba tylko przeżyłam ten wysyp zaskórnikowy
__________________
Życie jest jak malowanie obrazu, a nie dodawanie słupków
moniga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 12:11   #1691
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Dziewczyny buziaki za miłe słowa o moim szczęściu .
Ma na imię Mikołaj, we wrześniu skończy 2 latka i rozstawia nas wszystkich po kątach - mówię wam, ubaw po pachy.
Bierzcie się do roboty .

Wycieczka rowerowa z LRP A-L na twarzy zalicznona - wszystkie paprochy i małe muchy moje, przywiozłam je do domu i przed chwilą zmyłam.
Ale filtr ani drgnął mimo upału i potu.
Erato - masz rację - toż to prawdziwy super glue, muchołap.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-11, 12:17   #1692
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

moniga co do starego panieństwa to ja zaliczam się już od ładnych paru lat - oczywiście dla tzw. ogółu społeczeństwa - mimo, że od nastu lat jestem w stałym związku z jednym facetem. Ale cóż takie są stereotypy, jak nie masz papierka to się nie liczysz. Ale tutaj akurat trafili na niepodatny grunt, bo ja to mam w d...
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 12:26   #1693
moniga
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 538
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Kasiu, a wiesz, co można złapać w lesie na Avenkę?

Contax, ja jestem od ładnych paru lat po rozwodzie, i też spotykam się z rozmaitymi reakcjami. Na początku nie mogłam się temu po prostu nadziwić, a teraz to szkoda mi tych ludzi, z ich malutkimi móżdżkami pełnych ograniczeń. Nasze społeczeństwo jest naprawdę nienormalne. A co dopiero ma powiedzieć Murzyn, Żyd, czy gej? Jesteśmy krajem okrutnych ludzi. Zaściankowym totalnie.
__________________
Życie jest jak malowanie obrazu, a nie dodawanie słupków
moniga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 12:27   #1694
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Basia39
Napiszę coś co zszokuje wszystkich - obie palimy papierochy niestety, nałóg nie do opanowania.
mnie nie zszkowało - wyczułam na pędzelkach z wymiany
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 12:30   #1695
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 002
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Contax
moniga co do starego panieństwa to ja zaliczam się już od ładnych paru lat - oczywiście dla tzw. ogółu społeczeństwa - mimo, że od nastu lat jestem w stałym związku z jednym facetem. Ale cóż takie są stereotypy, jak nie masz papierka to się nie liczysz. Ale tutaj akurat trafili na niepodatny grunt, bo ja to mam w d...
... i bardzo dobrze Contax To w końcu jest Twoja decyzja a nie reszty społeczeństwa.

Dołączam się do zachwytów nad Basi cerą Cera - marzenie każdej starszej nastolatki

A Mikołaj to w ogóle fajny dzieciaczek. Szczęściara z tej Kate

Wczoraj miałam do czynienia z 3 letnim Kubą- synkiem koleżanki.
Nie potrafiłam się od niego odkleić... Tym bardziej, że Kuba wyznał mi miłość, komplementował a na koniec powiedział, że nie jestem narzeczoną Mariusza (mojego TŻ) tylko jego Niestety TŻ odciągnął mnie od małego ... Chyba poczuł się zazdrosny I dobrze, bo konkurencja rośnie
__________________
S ystem
E liminacji
S tudentów
J est
A ktywny

mania19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 12:42   #1696
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

moniga społeczeństwo mamy totalnie zaściankowe, ale jakie zadufane w sobie.

maniu też tak myślę, i dlatego sytuacja nie zmieni się przez następne lata.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 13:05   #1697
agniecha17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 352
Talking Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Kate, twoj synek jest przesliczny!!!! Moj synek w lipcu konczy 2 latka i tez jestem nim oczarowana. W parze z naszym pieskiem, ktory dolaczyl wreszcie do nas tworza nie lada duet, ha,ha
agniecha17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 13:57   #1698
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez uskow
Mi też ciągle coś wyłazi, ale cera i tak jest o niebo lepsza niż była do tej pory, zastanawiam się czy w przyszłości przy takiej pielęgnacji będzie jeszcze ładniejsza
Ciagle tzn od jak dawna? I ktos wie, kiedy moze sie to skonczyc? Bo w koncy kiedys musie oczyscic calkiem ta buzka, prawda?
Ash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 13:59   #1699
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Karolinkaaa
Uskow jak obiecałam zdaje relacje po pierwszym użyciu serum wg przepisu Basi Moje serum ma konsystencję bardzo wodnistą, a że nie było a aptece buteleczki z zakraplaczem przy nakładaniu połowa mi sie wylewa. Ale to nie jest dla mnie problem, jak się skończy, zrobie nowe i już Serum ładnie się wchłania, cera lekko się świeci i wydaje się jaśniejsza. Jak dla mnie to nie posiada żadnych wad Jak narazie jestem zadowolona, mam tylko nadzieje,że nie będzie zapychać.
Dziewczyny a Wy jakie widzicie efekty po dłuższym stosowaniu tego serum?
Dzięki za relację!!!! I za podanie dokładnego przepisu Jutro się do niego przymierzę! Mam nadzieję, że mnie nie podrażni ani nie zafunduję sobie żadnych nowych niespodzianek Pozdrawiam
Kate30!! Śliczny ten Twój synek!!!
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-11, 14:04   #1700
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Ash teraz wyłażą gdzie niegdzie takie maluśkie krosteczki, faktycznie jakby cera coś wyrzucała, ale dzięki kwasom i filtrom faktycznie zrobiła się ładniejsza, zaczyna wyrównywać się koloryt i już mnie tak często nie wysypuje, a filtrów dopiero używam 2 tygodnie. Oczywiście wcześniej używałam i effaclaru K i differinu, ale oczywiście nikt mnie nie poinformował że trzeba przy tym filtry nałożyć na dzień. Raz dermatolog pod nosem bąkneła z effaclarem to po słońcu łazić nie wolno! Ale nie powiedziała dlaczego!!!! A tu taki SZOK!!! Dobrze że nie nabawiłam się przebarwień!!!
Ash ja też mam nadzieję, że za jakieś 2 miesiące wszystko się uspokoi
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 14:12   #1701
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Basia39
Dziewczyny to Ja bez makijazu. Mam na sobie Avenke lososiowa i puderek Haushki matujący (jedwabny znaczy), a na ustach blyszczyk. Wczoraj sama sobie fotke pstryknełam Prosze sie nie stresowac zmarchami, ale jak by nie patrzyl 40 na karku
Basiu zdjęcie jest bardzo ładne. ja osobiscie nie widzę ani zmarszczek ani filtra, a to wielka sztuka nałożyć filtr tak, by go nie było widać

Kate z przyjemnością powiem to jeszcze raz, ze masz uroczego Synka Niech rośnie i rozwija się zdrowo (wraz z filtrami).

Pozdrawiam
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 14:14   #1702
Ash
Wtajemniczenie
 
Avatar Ash
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 470
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez uskow
Ash teraz wyłażą gdzie niegdzie takie maluśkie krosteczki, faktycznie jakby cera coś wyrzucała, ale dzięki kwasom i filtrom faktycznie zrobiła się ładniejsza, zaczyna wyrównywać się koloryt i już mnie tak często nie wysypuje, a filtrów dopiero używam 2 tygodnie. Oczywiście wcześniej używałam i effaclaru K i differinu, ale oczywiście nikt mnie nie poinformował że trzeba przy tym filtry nałożyć na dzień. Raz dermatolog pod nosem bąkneła z effaclarem to po słońcu łazić nie wolno! Ale nie powiedziała dlaczego!!!! A tu taki SZOK!!! Dobrze że nie nabawiłam się przebarwień!!!
Ash ja też mam nadzieję, że za jakieś 2 miesiące wszystko się uspokoi
a jak sie ma sprawa z zaskornikami w Twoim przypadku? Mnie po glince ladnie sciaga - jak kazdego chyba z reszta. A czasem cera jest jakby rozpulchniona i te wszystkie czarne kropy sie uwydatniaja.
Zastanawiam sie, ze moze by tak isc na oczyszczanie do kosmetyczki jesienia i wtedy jak juz pory beda wzglednie czyste uzywac Pauli BHA 2%.
Moze tak byloby lepiej, bo wtedy Paula by zapobiegala i z niedobitkami tylko musiala sobie poradzic
Ash jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 14:26   #1703
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

No właśnie po Diacnealu (nie wiem czy dobrze napisałam, bo nie pamiętam nazwy ) mi te czarne paskudztwa zeszły!!! Jak się coś mam to "NOWOŚCI" A cera o niebo gładsza!!!!!!



Dziewczyny jeszcze jedno pytanie! Czy to jest ten łosoś albinos?? Czy łososiowy łosoś???
http://www.allegro.pl/item107995278_..._wrazliwa.html
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 15:10   #1704
Karolinkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Karolinkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 372
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Uskow a jak Twoja cera zmieniła się po effeclarze k ? Ja się nad nim zastanawiam, mam lekkie przebarwienia i zaskórniki na brodzie i nosie. Narazie używam Acne Dermu.Najbardziej zależy mi, żeby zlikwidować te czerwone plamki po trądziku, ale nie wiem co będzie dla mnie najlepsze.
Tak w ogóle to jestem zaniepokojona, ponieważ wyszłam dzisiaj na godzinke do ogródka (siedziałam w cieniu w kapelusiku), miałam na sobie serum z wit. c i na to filtr LRP DP 50+ i moje policzki są lekko zarumienione. Prosze powiedzcie mi czy to jest normalne?
__________________
"Iść ciągle być w tej podróży,którą ludzie prozaicznie życiem zwą...."


Karolinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 15:13   #1705
Vivien
Raczkowanie
 
Avatar Vivien
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 308
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

moniga: abu, po miesiącu? No nic, trzeba cierpieć dla urody, afe afe

Ash: też myślałam o kosmetyczce, ale mimo wszystko nie ryzykowałabym. Takie oczyszczanie może czasem narobić więcej szkody niż pożytku, ja już mam na twarzy kilka pamiątek po kosmetyczkach :/
__________________
Million-to-one chances crop up nine times out of ten.
Terry Pratchett
Vivien jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 15:31   #1706
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Karolinkaaa
Uskow a jak Twoja cera zmieniła się po effeclarze k ? Ja się nad nim zastanawiam, mam lekkie przebarwienia i zaskórniki na brodzie i nosie. Narazie używam Acne Dermu.Najbardziej zależy mi, żeby zlikwidować te czerwone plamki po trądziku, ale nie wiem co będzie dla mnie najlepsze.
Tak w ogóle to jestem zaniepokojona, ponieważ wyszłam dzisiaj na godzinke do ogródka (siedziałam w cieniu w kapelusiku), miałam na sobie serum z wit. c i na to filtr LRP DP 50+ i moje policzki są lekko zarumienione. Prosze powiedzcie mi czy to jest normalne?
Na początku maja, gdy tak przygrzewało słońce, wychodziłam z koleżankami na przerwach przed szkołę, miałam jakieś 2,5ml fluidu Vichy i na to makijaż, później na lekcjach twarz mi nieco płonęła zastanawiałam się, czy to po prostu efekt wystawienia się na słońce (niekoniecznie dotarcia promieni wgłąb skóry) czy makijaż tak zmniejszył Parsolową ochronę...
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 15:37   #1707
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 1 111
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Mnie też czasami pieką policzki, czy to przy Avenkach czy przy DP. Nie wiem dlaczego tak się dzieje Ale opalenizny żadnej nie zauważyłam, więc to może rzeczywiście przez nagrzanie słoneczkiem
mckabi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 15:40   #1708
justyce
Zadomowienie
 
Avatar justyce
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 190
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez Vivien
moniga: abu, po miesiącu? No nic, trzeba cierpieć dla urody, afe afe

Ash: też myślałam o kosmetyczce, ale mimo wszystko nie ryzykowałabym. Takie oczyszczanie może czasem narobić więcej szkody niż pożytku, ja już mam na twarzy kilka pamiątek po kosmetyczkach :/
Jak jest kiepska kosmetyczka, to może narobić szkód, ale jak sprawdzona..
Ja już chodziłam kilka razy do super babki, poleconej przez koleżankę - i nigdy nie wyszłam niezadowolona - wszystko się goiło po 3 dniach i miałam przez dwa miesiące buzię gładką jak pupcia niemowlęcia (przez dwa, bo piekielnie szybko zatykają mi się pory... ).. Ale fakt, kiedyś poszłam do jakiejś kobity, która owszem, oczyściła mi twarz, ale coś z zamykaniem porów chyba jej nie poszło, bo część ranek zainfekowała mi się i faktycznie - lepiej było nie iść wcale.. męczyłam się z pryszczami dwa tygodnie...
__________________
Bluegirls come in every size,
Some are wise and some otherwise...
justyce jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 15:44   #1709
Karolinkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Karolinkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 372
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez mckabi
Mnie też czasami pieką policzki, czy to przy Avenkach czy przy DP. Nie wiem dlaczego tak się dzieje Ale opalenizny żadnej nie zauważyłam, więc to może rzeczywiście przez nagrzanie słoneczkiem
A już myślałam, że nie będzie w ogóle po mnie widać, ze siedziałam na słoneczku Na szczęście po ok. 30 min rumieńce mi zeszły i już jest okej
__________________
"Iść ciągle być w tej podróży,którą ludzie prozaicznie życiem zwą...."


Karolinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-06-11, 15:49   #1710
Karolinkaaa
Raczkowanie
 
Avatar Karolinkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 372
Dot.: Ploty,plotki,ploteczki ....filtromaniaczek i nie tylko:D

Cytat:
Napisane przez justyce
[...]Ale fakt, kiedyś poszłam do jakiejś kobity, która owszem, oczyściła mi twarz, ale coś z zamykaniem porów chyba jej nie poszło, bo część ranek zainfekowała mi się i faktycznie - lepiej było nie iść wcale.. męczyłam się z pryszczami dwa tygodnie...
Zgadzam się, ja również kiedyś padłam ofiarą takiej kosmetyczki i przez miesiąc z miejsc które miałam "oczyszczane" sączył się dziwny płyn. A pryszcze i tak po jakimś czasie wychodzily ponownie.No i pozostały oczywiście paskudne blizny
__________________
"Iść ciągle być w tej podróży,którą ludzie prozaicznie życiem zwą...."


Karolinkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:17.