ciemne brązy i czernie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-13, 09:25   #1
Elzunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 18

ciemne brązy i czernie


Witam wszystkie wizażanki
Mam problem z doborem koloru dla moich wlosów. Problem nie leży w tym, że nie wiem jaki kolor włosów chcialabym mieć, ale w tym że nie potrafię znaleźć upragnionego przeze mnie odcienia.
Włosy mam ciemnobrązowe z tym jednym mankamentem, że wierzchnia ich warstwa jest zniszczona i ta warstwa jest jaśniejsza. Chciałabym wyrównać swój kolor włosów, może ciut jeszcze pogłębić w kierunku ciemniejszego brązu, ewentualnie czerni.
I tu pojawia się problem, wszystkie farby (szampony koloryzujące), jakich próbowałam dają odcienie brązu wpadające w bordo,czerwień bądź rudy, co powoduje, iż widocznym jest że włosy są farbowane, brak im naturalności.
Bardzo interesowalaby mnie farba (choć najlepiej szampon koloryzujący nietrwale, bo już dość mam eksperymentów na trwałe) ciemnobrązowa, ale odcieniem wpadająca bardzo delikatnie w zgaszoną zieleń. Trochę w stylu odcienia jaki daje basma (tylko że basma praktycznie w ogóle nie zmienia odcienia moich włosów).
Zastanawiałam się również nad czernią, ale głównie mamy wersję albo wpadającą w niebieski albo też nienaturalnie wpadający w czerwienie itp.
Szukam NATURALNYCH odcieni ciemnego brązu i czerni! Proszę o radę i pozdrawiam serdecznie
Elzunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-13, 12:03   #2
Edddytek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 298
GG do Edddytek
Wink Dot.: ciemne brązy i czernie

Spróbuj Safirę

http://www.wella.pl/consumer/consume...la_odcieni.jsp

Drzewo, hebanowe, aksamitna noc, drzewo sandałowe, turecka mokka. Farba jest super a efekt jeszcze lepszy
__________________
& the rest you can keep..
Edddytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 10:40   #3
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: ciemne brązy i czernie

Odświeżam wątek. Która z farb ziołowych(chna, basma i jakich firm- Venita, Delia, Eld, Sipa, itp.) nada włosom odcień ciemnego brązu bez rudych refleksów, ale nie czarnych?
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 14:12   #4
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: ciemne brązy i czernie

Cytat:
Napisane przez Sovilo Pokaż wiadomość
Odświeżam wątek. Która z farb ziołowych(chna, basma i jakich firm- Venita, Delia, Eld, Sipa, itp.) nada włosom odcień ciemnego brązu bez rudych refleksów, ale nie czarnych?
i jeszcze można położyć na włosy rozjaśnione pokryte ciemniejszą farbą która się spiera... ? jakbym znalazła coś takiego, to byłabym przeszczęśliwa.. ale nigdy nie uzywałam naturalnych rzeczy tyou henna basma.. i się boje
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 14:15   #5
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: ciemne brązy i czernie

Używałam henny kilka lat temu- włosy stały się niesamowicie grubsze i błyszczące, z tym że miałay rudy połysk Wiem czego oczekiwać po ziołowych odżywkach Chodzi mi tylko o to, że zawsze używała odcieni ''brąz''- chętnie kupiłabym jakiś ciemniejszy brąz, ale che poznac opinie osób, które to stosowały.
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 16:27   #6
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: ciemne brązy i czernie

Cytat:
Napisane przez Sovilo Pokaż wiadomość
Używałam henny kilka lat temu- włosy stały się niesamowicie grubsze i błyszczące, z tym że miałay rudy połysk Wiem czego oczekiwać po ziołowych odżywkach Chodzi mi tylko o to, że zawsze używała odcieni ''brąz''- chętnie kupiłabym jakiś ciemniejszy brąz, ale che poznac opinie osób, które to stosowały.
kiedys napalilam sie na henne ale wiem ze braz wlasnie wychodzi z czerwienia a czarny jest mega czarny... i nie ma nic posrodku? podobno henna ma zbawienne dzialanie na wlosy ale tez podobno oblepia wlos tak mocno ze pozniej drogeryjna farba tego nie pokrywa. mowie tylko to co przeczytalam z opowiesci wizazanek. ale chcialabym zeby moje wlosy byly puszyste i blyszczace moze polaczacy czern i braz? co moze z tego wyjsc?
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-21, 16:45   #7
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: ciemne brązy i czernie

Mieszanek samorobnych nie spróbuje Popatrze w drogerjach na kolory. Chciałam kupić jakiś inny brąz od tego który kiedyś miałam, ale widziałam zdjęcie wizażanki, toż to istny jasny kasztan, miedź...
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:33.