Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-05-06, 07:47   #2011
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Z tego co pamiętam to olejek waniliowy wycofany z powodu braku właśnie tego aromatu, jaka szkoda, żaden inny mi się tak nie podoba-miałam pomarańczowy, a aromat olejku z drzewka różanego znam-taki sobie. Wzięłam też bezzapachowy i dokupię jakiś fajny olejek eteryczny. Zapach wiadomo, kwestia gustu, ale ten egzotyczny jest wyjątkowo obleśny Hmm... waniliowy dla mnie pachniał prawdziwą wanilią (kupiłam z 10 lasek różnych gat. i rodzajów wanilii) i ona zdecydowanie inaczej pachnie niż syntetyk np. cukier waniliowy i wszystkie "budyniowo- "waniliowe" wyroby kosmetyczne. Laska wanilii na początku ma właśnie taki niewaniliowy zapach, wcale nie słodki, tylko jakiś ostro-wytrawny, trochę nawet syntetyczno-chemiczny W tym olejku jednak coś jeszcze było, jakiś zapach, który za mną "chodził"
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 10:07   #2012
Andzia1971
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź i okolice
Wiadomości: 119
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Witam. Ja również płaczę za waniliowym olejkiem. Egzotyczny miałam około 0,5 roku temu i również zapach nie przypadł mi do gustu. Natomiast 2 miesiące temu zakupiłam pomarańczowy i masakra. Wyskoczyło mi po nim masę wielkich i bolących gul. Przetestowałam go ze 3 razy i za każdym po 2-3 myciach wychodziły mi te gule od nowa. Chyba następnym razem kupię bezzapachowy. Jeśli chodzi o kremy, to wypróbowałam dwa. Krem łagodzący z lukrecją stosowałam na zimę, bo chyba jest trochę bardziej tłustawy, zresztą taki mi poradzili na BU, a ten drugi krem regenerujący z kwasem liponowym stosuję teraz. Z obu jestem bardzo zadowolona. Szybko się wchłaniają i pomogły mi nawilżyć cerę.
Andzia1971 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 10:28   #2013
aaaania1989
Zakorzenienie
 
Avatar aaaania1989
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6 386
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

a ja jakoś boję się olejków,kiedyś zamówiłam pomaranczowy bodajże ale nawet go nie ukręciłam tylko wymieniłam na targowisku
__________________
aaaania1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 11:41   #2014
gg22
Zakorzenienie
 
Avatar gg22
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 925
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Dziewczyny zamierzam złożyć zamówienie na BU, czy któraś chce się dołączyć? z tego co widzę jest dość "tłoczno" jeżeli chodzi o przesyłki i zamówienie więc po co dodatkowo wydłużać czas realizacji? może się jakoś skrzykniemy? zwłaszcza dziewczyny z Krakowa czekam na wieści byle nie za długo bo już bym chciała mieć moje upatrzone mazidła w rękach
gg22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-06, 13:04   #2015
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez gg22 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zamierzam złożyć zamówienie na BU, czy któraś chce się dołączyć? z tego co widzę jest dość "tłoczno" jeżeli chodzi o przesyłki i zamówienie więc po co dodatkowo wydłużać czas realizacji? może się jakoś skrzykniemy? zwłaszcza dziewczyny z Krakowa czekam na wieści byle nie za długo bo już bym chciała mieć moje upatrzone mazidła w rękach
tu jest watek zbiorowych zamowien biochemicznych

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=19067693
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-07, 13:56   #2016
gg22
Zakorzenienie
 
Avatar gg22
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 925
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

carolinascotties dzięki tu jest tyle wątków że trudno się połapać, jak wy to robicie? na wszystkie macie subskrypcje czy jak? jeszcze raz dzieki hmmm a może któraś mnie jeszcze oświeci jak to jest z opakowaniami na BU czy np. do budru bambusowego musze dokupić pudełeczka czy jakieś są w zestawie. w ofercie widziałam na puder sypki i różne buteleczki, ale w opisie produktów jakieś pudełka są uwzględnione.
Chętnie też dowiedziałabym się jakie macie ulubione produkty z BU do cery mieszanej, bo tam est tyle wspaniałości że nie mogę się zdecydować
gg22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 03:20   #2017
martagg
Rozeznanie
 
Avatar martagg
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 523
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez vipek Pokaż wiadomość
Kremy do twarzy- nic nie polecę bo nie uzywam- stosuję oleje na twarz.

Co do pudrów:ja kupiłam sobie puder bambusowy z owsem i jedwabiem- jest biały i jak za dużo się go nałoży do bieli ale jak tylko trochę w miejscu ciągłego świecenia a na to to co zwykle używassz to matuje. Jest drobno zmielony- jak się go używa to pyłek lata w koło Ale może wysuszac skórę i jest taki "tępy", sztywny- jeśli wiesz o co mi chodzi.
Ale wydaje mi się, że ten opis o pudrze co daje efekt jak Shiseido to był o pudrze perłowym- ale powtarzam- wydaje mi się!
Mam nadzieję , że ciut pomogłam.

dziękuję za odpowiedz

jak jest tepy i płaski, to rezygnuję, nie tego szukam. mam dry flo i jakąś micę czy cos z costal scenes (?? ) i to nie jest to . a to cholerne Shiseido jest dobre... dziś znów wypróbowałam. Ale ta cena...!

a kremy widzę nie mają uznania na Wizażu? Nikt nie używa?
__________________
martagg jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-08, 10:19   #2018
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez gg22 Pokaż wiadomość
Dziewczyny zamierzam złożyć zamówienie na BU, czy któraś chce się dołączyć? z tego co widzę jest dość "tłoczno" jeżeli chodzi o przesyłki i zamówienie więc po co dodatkowo wydłużać czas realizacji? może się jakoś skrzykniemy? zwłaszcza dziewczyny z Krakowa czekam na wieści byle nie za długo bo już bym chciała mieć moje upatrzone mazidła w rękach
Zapraszam Cię na wątek krakowski - jest ,,spotkaniowo-plotkowy" ale również razem robimy różne zakupy, m.in. w BU.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=426603
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-08, 22:05   #2019
kamelka33
Zadomowienie
 
Avatar kamelka33
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 759
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Właśnie siedzę w LEMONKIEM na twarzy ah ten zapach... coś strasznego ale najważniejsze jest działanie używam go dopiero drugi dzień, więc na razie niewiele mogę powiedzieć, ale puki co myślę, że się zaprzyjaźnimy mam pytanie do Was kobietki, tam na stronce BU chyba pisało, żeby rozprowadzać go na wilgotnej twarzy, mam hydrolat oczarowy, ale myślicie, że mogę spryskać twarz wodą termalną z Avene i na to nałożyć serum?
kamelka33 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-09, 08:49   #2020
mysha25xx
Rozeznanie
 
Avatar mysha25xx
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 774
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Nie używałam serum Lemon, ale za to używałam wody Avene-do wszystkiego Czemu nie, przecież to tylko woda termalna.
Zakupiłam serum z zieloną herbatą+kompleks silikonowy, stosuję dopiero 4 dni, na dzień i na noc i jestem mega zadowolona. Ładnie się wchłania, skóra jest taka aksamitna i matowa, miękka i nawilżona. Aż dziwne, bo przecież konsystencję ma wodnistą, widocznie bogaty skład robi swoje. Tylko zapach nie teges, normalnie kocie siuśki czuję ale może to przez ciążę i węch psa tropiciela Kolor rudo-brązowy, żaden luksus taki kosmetyk, ale efekty super. Za to zamówione rok temu serum Granat używałam może ze 2 tyg. i mi nie odpowiadało. Żadnych fajnych efektów nie zaobserwowałam, więc się zmarnowało
mysha25xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 12:22   #2021
klaudia_13
Raczkowanie
 
Avatar klaudia_13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 232
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

a ja musze pochwalic BU bo choć terminy realizacji sa masakryczne to na maile odpisuja błyskawicznie! napisałam do nich czy moge jeszcze cos dołożyć do zamówienia a juz kilka minut po 9 mi odp. Cała nasza korespondencja trwała może kilkanaście minut i już wszystko było ustalone - łatwo szybko i przyjemnie tak trzymać
klaudia_13 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-12, 13:31   #2022
vipek
Zadomowienie
 
Avatar vipek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: w domku;)
Wiadomości: 1 194
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez klaudia_13 Pokaż wiadomość
a ja musze pochwalic BU bo choć terminy realizacji sa masakryczne to na maile odpisuja błyskawicznie! napisałam do nich czy moge jeszcze cos dołożyć do zamówienia a juz kilka minut po 9 mi odp. Cała nasza korespondencja trwała może kilkanaście minut i już wszystko było ustalone - łatwo szybko i przyjemnie tak trzymać
Ja też mam miłe odczucia z kontaktu mailowego. Co prawda niczego nie dobierałam, tylko pytałam o produkt ale odpowiedzieli szybko.
Wiem, terminy są strasznie dłuuugie- ale z drugiej strony wolę zamówić z wyprzedzeniem wiedząc, ze kolejka długa a płacić tyle ile płacę za produkty. Nie chciałabym podwyżek z powodu zatrudnienia dodatkowego personelu w celu szybszego kompletowania paczek.
__________________
Brzuszek rośnie ale coś powoli....
vipek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 13:45   #2023
klaudia_13
Raczkowanie
 
Avatar klaudia_13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 232
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez vipek Pokaż wiadomość
Ja też mam miłe odczucia z kontaktu mailowego. Co prawda niczego nie dobierałam, tylko pytałam o produkt ale odpowiedzieli szybko.
Wiem, terminy są strasznie dłuuugie- ale z drugiej strony wolę zamówić z wyprzedzeniem wiedząc, ze kolejka długa a płacić tyle ile płacę za produkty. Nie chciałabym podwyżek z powodu zatrudnienia dodatkowego personelu w celu szybszego kompletowania paczek.
oczywiście masz rację podwyżek nie lubimy ja też zawsze staram się zamawiać z wyprzedzeniem. Ale mogliby dodać mozliwość załozenia konta a nie trzeba wciąż dane wpisywać hehe malutki mankamencik
klaudia_13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 13:47   #2024
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez kamelka33 Pokaż wiadomość
Właśnie siedzę w LEMONKIEM na twarzy ah ten zapach... coś strasznego
Lemonek śmierdzi? Ja mam Lemona z tamanu i dla mnie śliczny ziołowy zapach
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 16:33   #2025
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez magrat16 Pokaż wiadomość
Lemonek śmierdzi? Ja mam Lemona z tamanu i dla mnie śliczny ziołowy zapach
o gustach sie nie dyskutuje ja mam problem z tamanu - tez nie lubie tego zapachu... ale najwiekszym smierdziuchem jest kocanka i olej z pestek malin
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 23:37   #2026
martagg
Rozeznanie
 
Avatar martagg
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 523
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
o gustach sie nie dyskutuje ja mam problem z tamanu - tez nie lubie tego zapachu... ale najwiekszym smierdziuchem jest kocanka i olej z pestek malin

kocanka to koszmar. hydrolat po pierwszym razie odstawiłam na półkę i teraz wyrzuciłam, mimo kilku podejść, nie mogła znieśc go na twarzy... za blisko nosa
__________________
martagg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-12, 23:47   #2027
vipek
Zadomowienie
 
Avatar vipek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: w domku;)
Wiadomości: 1 194
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
o gustach sie nie dyskutuje ja mam problem z tamanu - tez nie lubie tego zapachu... ale najwiekszym smierdziuchem jest kocanka i olej z pestek malin
Co nos to inne doznania- ja mam z pestek malin- owszem- doznania zapachowe trudno nazwać powalającymi ale w ogóle mi to nie przeszkadza. Skłonna byłabym zagłosować na rokitnika jako na większego śmierdzielka
A tamanu to jak dla mnie ma najładniejeszy zapach z tych trzech.


Cytat:
Napisane przez klaudia_13 Pokaż wiadomość
oczywiście masz rację podwyżek nie lubimy ja też zawsze staram się zamawiać z wyprzedzeniem. Ale mogliby dodać mozliwość załozenia konta a nie trzeba wciąż dane wpisywać hehe malutki mankamencik
Oj racja racja! Konto by się przydało- no może wpadną na to w końcu
__________________
Brzuszek rośnie ale coś powoli....
vipek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 09:14   #2028
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

czy kogoś zapycha może LEMON...?

Ja zaobserwowałam, że na policzkach mam takie drobne nierówności, nie pryszcze, nawet nie grudki, tylko po prostu nie równą cerę... poprzednio przy lemonku miałam to samo.

Przestanę go używać do policzków, tylko do T, ale chciałabym wiedzieć, czy jeszcze komuś się to zdarzyło..? Mam wersję z Tamanu.
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-13, 12:59   #2029
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
czy kogoś zapycha może LEMON...?

Ja zaobserwowałam, że na policzkach mam takie drobne nierówności, nie pryszcze, nawet nie grudki, tylko po prostu nie równą cerę... poprzednio przy lemonku miałam to samo.

Przestanę go używać do policzków, tylko do T, ale chciałabym wiedzieć, czy jeszcze komuś się to zdarzyło..? Mam wersję z Tamanu.
Może spróbuj nakładać mniejszą ilość? Ja też miałam lekki problem z nierównościami cery, ale po opiniach, że Lemon może zapychać, zmniejszyłam ilość nakladaną na twarz - od razu inaczej, wtedy reguluje, a nie zapycha.
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-14, 13:41   #2030
elianka
Zakorzenienie
 
Avatar elianka
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 12 344
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

gabs- dzięki.

Na strefie T on jest spoko, tylko na policzkach jest nie najlepiej. Spróbuje kłaść mniej na T, a z policzków zrezygnuje.. bo na nos działa zbawiennie
elianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 11:05   #2031
fluxus9
A cobra on my left...
 
Avatar fluxus9
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 782
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Stosuję serum antyoksydacyjne z vit. C już od jakiegos czasu i efekty działania są super- ujednolicony koloryt skóry, buzia wygładzona i napieta, przebarwienia potrądzikowe jasniejsze, ale jednak to serum lekko wysusza...
i stąd moje pytanie- czy mogę na nie kłaść krem albo kwas hialuronowy, albo nawet kwas hialuronowy z olejem? Czy to nie zmniejszy działania vit. c?
A jesli takie połączenia są możliwe, to ile trzeba odczekać- wystarczy 10 minut?

A w ogóle- czy zauważyłyście, że skóra po zostosowaniu ww. serum wydziela jakiś tak dziwny, slodkawy zapach?
Czy tylko ja tak mam....
fluxus9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-18, 11:19   #2032
Asienka83
Zadomowienie
 
Avatar Asienka83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 745
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Wpadłam, żeby pochwalić tonik z kwasami AHA/BHA 10%. Jestem pod wielkim wrażeniem jego działania. Stosuje go już ponad tydzień co 2 dzień na wieczór, skóra łuszczy się, jest mięciutka, pory się zwęziły, rozjaśniły Po prostu rewelacja! Namówiłam również męża do jego stosowania i teraz obydwoje zrzucamy skórę
Stosuję go nie tylko na twarz ale również na dekolt i na szyję. Poza tonikiem przecieram skórę hydrolatem aleosowym, który również sobie cenię
Na pewno pozostanę już teraz przy tych kosmetykach
__________________
I love dance
Asienka83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-24, 18:29   #2033
skarpetta
Wtajemniczenie
 
Avatar skarpetta
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lubin (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 2 136
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

BU bardzo cenię, ale trzeba przyznać, że akcesoria mają beznadziejne. Pudełeczko szybko nabiera obić, niedługo to mi się całkiem rozwali , a atomizer nie chce już psikać. Miałam go ze 2 miesiące? U Was również nie zdały egzaminu?
BU ładnie wprowadza nowe produkty
skarpetta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-25, 09:35   #2034
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

a ja na butelki z atomizerami nie mogę narzekać (te niebieskie za 2,5). mam je już ponad rok i dalej działają bez zarzutu - czy to z hydrolatem, mleczkiem jedwabnym, sprejem amplify czy jako psiukacz do prasowania
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 11:34   #2035
ktsw
Zakorzenienie
 
Avatar ktsw
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 667
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

wlasnie zobaczylam, ze puder diamentowy którego używam od ok roku widnieje w BU jako NOWOŚĆ wie ktoś co sie w nim zmieniło ?
ktsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 13:35   #2036
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Shazney Pokaż wiadomość
Czy ktoś planuje zamówić krem sojowy?
Shazney zastanawiam się nad regeneracyjnym kremem z kwasem liponowym lub nad kremem sojowym . Skusiłaś się może , masz już jakieś obserwacje odnośnie działania ? A może inna mila wizażanka może podzielić się opinią ? Bedę wdzieczna za każdą informację
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 13:43   #2037
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez skarpetta Pokaż wiadomość
a atomizer nie chce już psikać. Miałam go ze 2 miesiące? U Was również nie zdały egzaminu?
BU ładnie wprowadza nowe produkty
mam kilka, ponad rok i uważam ze są swietne. Nic sie z nimi nie dzieje i bardzo fajnie rozpylają hydrolaty na twarz

wracam z podkulonym ogonem na BU odpusciłam sobie przez pol roku zakupy i pielęgnacje a teraz moja twarz woła pomste do nieba

zamówienie złozone, kasa przelana, czekam na paczke
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 18:13   #2038
Andzia1971
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Łódź i okolice
Wiadomości: 119
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Używam krem z kwasem liponowym i jak dla mnie jest świetny. Stosuję rano pod makijaż. Szybko się wchłania, nawilża i zapach też ma niezły.
Nad sojowym się zastanawiam, może się skuszę jak mi się ten skończy.
Wcześniej gdzieś czytałam, że dziewczyny chwalą sobie frakcję sojową, tylko do końca nie wiem co to jest.
Andzia1971 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 20:47   #2039
Paulettka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 402
GG do Paulettka
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Proszę o radę !
chciałabym złożyć moje pierwsze zamówienie na BU, ale kompletnie nie wiem, czy moje biochemiczne typy będą odpowiednie do mojej cery.

czoło i nos : strasznie się błyszczy i bardzo łatwo przesusza, na czole mam drobne krotki podskórne, ale nie wągry, na nosie mam rozszerzone pory.
policzki : często ściągnięte i przesuszone, ostatnio pojawiły mi się na nich małe, swędzące krostki (taka kaszka);

Pryszczy nie mam.

Planuję kupić :
- hydrolat oczarowy
- serum LEMON - żeby znormalizował wydzielanie sebum
Paulettka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-05-27, 20:55   #2040
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez Andzia1971 Pokaż wiadomość
Używam krem z kwasem liponowym i jak dla mnie jest świetny. Stosuję rano pod makijaż. Szybko się wchłania, nawilża i zapach też ma niezły.
Nad sojowym się zastanawiam, może się skuszę jak mi się ten skończy.
Wcześniej gdzieś czytałam, że dziewczyny chwalą sobie frakcję sojową, tylko do końca nie wiem co to jest.
Dzięki Andzia .O niezmywalnej frakcji sojowej mozna poczytać na Mazidła.pl też sobie na nią zęby ostrzę ( czyt. szykuje miejsce na skórze i w portfelu ) . Tyle cudowności , że nie wiadomo co wybrać .
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:13.