Mikrodermabrazja za 120 zł? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-09-26, 18:13   #1
mathias90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3

Mikrodermabrazja za 120 zł?


Witajcie.
Zacznę od tego, że od 13 roku życia dręczył mnie trądzik. Próbowałem wszystkiego, na Izoteku skończywszy. Właśnie przed zażywaniem Izoteku w klasie maturalnej dałem się namówić na zabieg mikrodermabrazji ziołowej. Zapłaciłem za zabieg coś w granicach 360 zł (Białystok). Po zabiegu skóra była idealna - 0 zaskórników, niedoskonałości, idealny koloryt. Po kuracji brałem właśnie Izotek. Wszystko pięknie, ładnie. Niedoskonałości wolno, ale jednak wracają, mam dużo malutkich zaskórników. Nosek wyróżnia się czerwonym kolorem. A najgorsze jest to, że świece jak latarnia.
Nie chcę zakładać kolejnych wątków dlatego proszę o pomoc w tym temacie.
1. Przeprowadziłem się do Poznania i na osiedlu mam salon kosmetyczny. W cenniku zauważyłem właśnie, że zabieg jest wykonywany za 120 zł - czy to nie jakaś przysłowiowa "ściema"? Jeśli nie ma różnicy to chętnie skorzystałbym gdyż właśnie po tym zabiegu miałem normalną cerę przez pewien okres czasu.
2. Chcę przestać świecić jak latarnia. Mam cerę tłustą (bardzo). Nie chcę znów faszerować się lekami. Co możecie mi doradzić aby wyglądać po prostu ładnie (dodam, że za 2 tygodnie mam wesele brata i chcę wyglądać jak człowiek na zdjęciach) - jakiś dobry krem matujący / coś na noc przeciw wydzielaniu sebum / jakieś inne kosmetyki? Cena nie gra roli (niedługo wypłata ;D ) ale wszystko w granicach rozsądku.
Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję.

Mateusz
mathias90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-26, 18:16   #2
Nerchie
Zakorzenienie
 
Avatar Nerchie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 661
Dot.: Mikrodermabrazja za 120 zł?

Hmm ja robiłam w poradni dermatologicznej za 80zł (80-120 zalezności od stanu skóry) i byłam również zadowolona. Nie wiem, ale u mnie w mieście nie ma mikrodermabrazji drożej niż 150zł. Chyba cię naciągnęli.
__________________
Włosy: 75/100
Waga: 68/55

„Prawdopodobnie nie powiedziałbym wszystkiego, o czym myślę, ale na pewno przemyślałbym wszystko, co powiedziałem.”
Nerchie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-26, 18:43   #3
mathias90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3
Dot.: Mikrodermabrazja za 120 zł?

Może naciągnęli - niby to był renomowany gabinet jakiejś tam francuskiej firmy...
Dziękuję za pierwszy odzew.
mathias90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-26, 19:06   #4
erha
Zakorzenienie
 
Avatar erha
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 5 275
Dot.: Mikrodermabrazja za 120 zł?

Cytat:
Napisane przez mathias90 Pokaż wiadomość
Witajcie.
Zacznę od tego, że od 13 roku życia dręczył mnie trądzik. Próbowałem wszystkiego, na Izoteku skończywszy. Właśnie przed zażywaniem Izoteku w klasie maturalnej dałem się namówić na zabieg mikrodermabrazji ziołowej. Zapłaciłem za zabieg coś w granicach 360 zł (Białystok). Po zabiegu skóra była idealna - 0 zaskórników, niedoskonałości, idealny koloryt. Po kuracji brałem właśnie Izotek. Wszystko pięknie, ładnie. Niedoskonałości wolno, ale jednak wracają, mam dużo malutkich zaskórników. Nosek wyróżnia się czerwonym kolorem. A najgorsze jest to, że świece jak latarnia.
Nie chcę zakładać kolejnych wątków dlatego proszę o pomoc w tym temacie.
1. Przeprowadziłem się do Poznania i na osiedlu mam salon kosmetyczny. W cenniku zauważyłem właśnie, że zabieg jest wykonywany za 120 zł - czy to nie jakaś przysłowiowa "ściema"? Jeśli nie ma różnicy to chętnie skorzystałbym gdyż właśnie po tym zabiegu miałem normalną cerę przez pewien okres czasu.
2. Chcę przestać świecić jak latarnia. Mam cerę tłustą (bardzo). Nie chcę znów faszerować się lekami. Co możecie mi doradzić aby wyglądać po prostu ładnie (dodam, że za 2 tygodnie mam wesele brata i chcę wyglądać jak człowiek na zdjęciach) - jakiś dobry krem matujący / coś na noc przeciw wydzielaniu sebum / jakieś inne kosmetyki? Cena nie gra roli (niedługo wypłata ;D ) ale wszystko w granicach rozsądku.
Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję.

Mateusz
Jak dla mnie to tanio... Parę lat temu miałam robioną za 100zł, a teraz jak patrzę po poznańskich salonach kosmetycznych, to jest minimum 150zł :/
Możesz powiedzieć co to jest za salon?
erha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-26, 19:18   #5
mathias90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 3
Dot.: Mikrodermabrazja za 120 zł?

Guinot na Piłsudskiego (chyba), obok banku Millenium w Białymstoku. (Tak, można się go wystrzegać ;/ )

Edit: Jeśli chodzi Ci o ten tani salon to "Emma" na Mogileńskiej.

Edytowane przez mathias90
Czas edycji: 2009-09-26 o 19:21 Powód: Nie ogarnąłem się za pierwszym razem :D
mathias90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 09:19   #6
Gosia36
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 14
Dot.: Mikrodermabrazja za 120 zł?

Mikrodermabrazja pomaga w usuwaniu przebarwień i zmian, najlepiej wziąć 3 do 5 zabiegów. No i warto zwrócić uwagę na sprzęt, którego używa się z danym salonie. Dobrej kosmetyczki nic nie zastąpi, ale bez sprzętu nawet ona niewiele może zdziałać. Warto spytać, czy w salonie jest kombajn wielofunkcyjny marki Giovanni.
Ja tłustą skórę mam odkąd pamiętam, pomagają mi kosmetyki firmy Maystar. Można je kupić w sklepie www.activeshop.com.pl. Używam kremu 24 godzinna pielęgnacja, reguluje wydzielanie sebum i ogranicza przetłuszczanie się skóry, redukuje zaczerwienienia i nadaje skórze ładny wygląd. Możesz też spróbować 3 w 1 żel, emulsja, krem punktowy firmy Maystar. Emulsja działa przeciwbakteryjnie i bakteriostatycznie, zapobiega powstawaniu zanieczyszczeń. Nadaje skórze zdrowy wygląd i zapobiega jej błyszczeniu. Krem złuszcza warstwę rogową naskórka, działa antyseptycznie i oczyszczająco.

Edytowane przez Gosia36
Czas edycji: 2009-09-27 o 09:21
Gosia36 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 16:40   #7
lee308
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 104
Dot.: Mikrodermabrazja za 120 zł?

ja płacę za mikrodermabrazję na twarz 80 zł,a za brzuch 100
lee308 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-27, 16:51   #8
martaaa509
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 273
Dot.: Mikrodermabrazja za 120 zł?

ja płaciłam 90 zł za wersję podstawową.efekty w miarę ale już się na ten zabieg nie pokuszę.miałam 5 zabiegów co 2 tygodnie.
__________________
Może nie jestem idealna ale idealnie sobie z tym radzę
martaaa509 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 16:55   #9
malenstwo_krk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 88
Dot.: Mikrodermabrazja za 120 zł?

ja w Krakowie zapłaciłam właśnie 120 zł i efekty były ok
malenstwo_krk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-27, 21:01   #10
MariaW_INNOWACJE
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Słupsk, Ustka
Wiadomości: 26
GG do MariaW_INNOWACJE
Dot.: Mikrodermabrazja za 120 zł?

Witajcie.

zaczne od tego, ze mikrodermabrazji jest wiele rodzajów i do jej rodzaju zalezy cena.
Kolega jasno napisal w I poście, ze mial zabieg ziołami, a to oznacza, ze mial albo zabieg Jadwigi albo NEODERMA. Podejrzewam ze Neoderma, bo to hit jesli chodzi o tradzik, krostki itd. Cena jak najbardziej prawidlowa, bo wlasnie w przedziale 300-400zl w zaleznosci od miasta jest wykonywany i wystarczy 1 zabieg na wiele miesiecy przy problematycznej cerze.

Tansze mikro:
- diamentowa - glowica diamentowa - min. 3 zabiegi po 100-200zl
- korundowa - min. 2-4 zab. po 100-200zl
- mikro w kremie "pseudomikrodermabraz ja" to ciut mocniejszy ale jednak zwykły piling.

Pozdrawiam
MariaW_INNOWACJE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-29, 14:06   #11
christiana27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1
Dot.: Mikrodermabrazja za 120 zł?

Ja robilam mikrodermabrazje w salonie kosmetycznym,gdyz u dermatologa po takim zluszczaniu mialam czerwona twarz a tak u kosmetyczki po zabiegu jest wszystko ok! gdyz nakladala mi serum, ultarasonic i na koncu maska;-) oczywiscie wszystko bezbolesnie!
Polecam taki zabieg jest rewelacyjny po lecie,zima, przy bliznach, zmarszczkach...Polecam moja kolezanke ktora ma salon kosmetyczny w CENTRUM WROCLAWIA, wejdz na www.sensualskin.pl i dowiedz sie wiecej!!!

pozdarwiam;-)
christiana27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-30, 14:10   #12
B-52
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 347
Dot.: Mikrodermabrazja za 120 zł?

To pewne że mikrodermabrazja którą miał Mateusz kiedyś za grubą kasę, to zupełnie inny zabieg niż ten za 120 zł.
Wystarczy się przyjrzeć nazwie. Tamta była jakaś ziołowa, a ta za 120 zł to pewnie jest diamentowa. U mnie po diamentowej nie było żadnych efektów, absolutnie żadnych. Ale kto co lubi...
B-52 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-15, 14:06   #13
zbahjsga
Raczkowanie
 
Avatar zbahjsga
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 160
Dot.: Mikrodermabrazja za 120 zł?

"znaczniej bezpieczniejsza, aniżeli peelingi chemiczne (nie ma ryzyka powstania blizn, a głębokość ścierania jest kontrolowana)" - tak samo ustala się rodzaj kwasu i czas w jakim go się trzyma na skórze i wtedy nie ma mowy o jakimś niekontrolowanym działaniu a co dopiero bliznach!!!mikro jest słabsza niż kwasy ale może być dobra chociażby na zapalenie mieszków włosowych np. na ramionach już po 1 zabiegu skóra jest wyraźnie gładsza. Jednak osobiście bardziej polecam kwasy, które są bardziej efektowne.
__________________
Patiś
zbahjsga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-15, 17:28   #14
Toyota21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydgoszcz/Białystok
Wiadomości: 57
Dot.: Mikrodermabrazja za 120 zł?

No odświeżę chyba wątek, bo wiosna idzie i czas ruszać z naprawami

Co do ceny mikro - jestem w szoku, bo gabinety walczą o nas jak lwy - co jest grane! Czy tylko Białystok oszalał ? Ostatnio umówiłam się na zabieg, przyszłam, miałam płacić, i dowidziałam się że cała impreza wyniosła mnie .. 70 zł ... Twarz i dekolt z maską :| No, drugi raz tak się ucieszyłam, pierwsze promocje w medluxie były zarezerwowane dla osób które wykonują tam inne zabiegi, no a ja nie należę do osób które walczą z ze zbędnymi centymetrami. Poszukałam w sieci i zbaraniałam - prawie wszędzie promocje takie że :| A podobno wszystko drożeje ...

Dla zainteresowanych : http://www.medlux.bialystok.pl/ to "mój" gabinet, a podobne oferty dość systematycznie pojawiają się w gruponie. Więc nie chce wstawiać linków, żeby przypadkiem nie zareklamować promocji która minęła. Jeśli ktoś ma namiary na podobne oferty (najlepiej spoza grupona) w Bydgoszczy - proszę o namiary! Przecież nie będę odwiedzać kosmetyczki tylko przy okazji wizyt u rodziców
Toyota21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-18, 16:47   #15
Toyota21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydgoszcz/Białystok
Wiadomości: 57
Dot.: Mikrodermabrazja za 120 zł?

No I cisza
Toyota21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 14:15   #16
Depresja2010
Zakorzenienie
 
Avatar Depresja2010
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 030
GG do Depresja2010
Dot.: Mikrodermabrazja za 120 zł?

ja za mikro płace 50 góra 70 zł,a w drugim miejscu płaciłam 170 róznicy żadnej więc nie ma co przepłacac,gabinet ten tanszy działa już 35 lat i babka zbaraniała,że za mikro takie ceny wołaja mówi,że naciągają jak sie da
Depresja2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-19, 17:18   #17
Toyota21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydgoszcz/Białystok
Wiadomości: 57
Dot.: Mikrodermabrazja za 120 zł?

Podobno cena zabiegu zależy od tego, jak bardzo kosmetyczka ogranicza jego etapy, czy stosuje ampułki, jakie maski itp .. Tyle dowiedziałam się od kobiety u której byłam dzisiaj. Nie wrócę, linku do gabinetu nie zamieszczam, w końcu trafiłam tam z polecenia

Wytłumaczcie mi proszę, jaka jest różnica między tym czy kosmetyczka połozy mi maskę z alg czy kremową? Czy naprawdę różnica w ich działaniu jest tak wielka ? Kosmetyczki która machnęła mi dzisiaj wykład nt. etyki itp bałam się ja o to zapytać..
Toyota21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 13:06   #18
Depresja2010
Zakorzenienie
 
Avatar Depresja2010
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 5 030
GG do Depresja2010
Dot.: Mikrodermabrazja za 120 zł?

wiesz co sa rózne kosmetyczki,jedna powie to co musi żeby zyskac klienta druga może powie prawdę,ale to róznie bywa,ja np mam kilka masek po mikro albo kwasach i jakoś portfel tego nie odczuwa,czasem jestem smarowana równiez antybiotykiem,więc w sumie to trudno powiedziec,ale myslę,że to ściema,każdy chce zyskac klienta
Depresja2010 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-20, 20:06   #19
Toyota21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Bydgoszcz/Białystok
Wiadomości: 57
Dot.: Mikrodermabrazja za 120 zł?

Dziś jest "dzień po zabiegu" oo jasny gwint - jak dobrze ze z domu nie musiałam wychodzić ..
Toyota21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-03, 07:47   #20
Hylobatina
Przyczajenie
 
Avatar Hylobatina
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1
Dot.: Mikrodermabrazja za 120 zł?

Ja płaciłam we Wrocławiu 100 zł po zniżce w gruponie

Edytowane przez Hylobatina
Czas edycji: 2011-04-04 o 11:07
Hylobatina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-11, 16:43   #21
rybciaeugen1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 5
Dot.: Mikrodermabrazja za 120 zł?

Jak na allegro urządzenia do mikrodermabrazji kosztują od 729 zł i jest ich coraz więcej i coraz więcej osób je kupuje to i te 50 zł to przesada. Zresztą jest bardzo proste w budowie - pompa ssąca. Mozna kupić je samemu i sobie robić w domu w nieskończoność. Moim zdaniem to jeszcze potanieje.
rybciaeugen1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-12, 09:48   #22
tatau
Przyczajenie
 
Avatar tatau
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3
Dot.: Mikrodermabrazja za 120 zł?

Ja znalazłam mikro diamentową w Warszawie na Bemowie za 80 pln. Miałam już 4 zabiegi i jest OK. W cenie sonoforeza i maska algowa.
Obecnie zmieniłam mikro na kwasy, po 70 pln jeden zabieg, w tym samym salonie.
tatau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:52.