Czarnow³ose;) - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2007-09-28, 23:45   #901
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: Czarnow³ose:)

Cytat:
Napisane przez meg21 Poka¿ wiadomo¶æ
ja naturalne w³osy mam ciemne,br±zowe,oczy zielone,brwi i rzêsy strasznie czarne i dlatego farbuje w³osy na czarno,ale juz mi sie znudzi³o i chcia³abym co¶ ja¶niejszego,mo¿e sreni blad.nie wiem jak± farb± zafarbowac,¿eby mi wysz³o i co mam zrobiæ z brwiami,zeby nie wygl±daæ jak klaun,bo przeciez nie pasuja caarne brwi do jasnych w³osów.Pomoze mi kto¶?????
wiesz co? nie farbuj sie na blond. nie bedzie to wygladac ladnie, bo u naturalnych brunetek szybko zolknie a ciemne odrosty wygladaja bardzo nieladnie. moze zrob balejage jasniejszymi odcieniami brazow?

a co do ciemnych brwi przy blondzie, to wyglada dobrze, jak nie sa one grube i krzaczaste, jak dosc cienkie i ksztaltne to nadaja charakteru blondynce sama farbuje je czarna henna, ale trzymam krocej niz przy rzesach, a efekt wg mnie niezly
truskawkowawiosna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-29, 00:16   #902
4832b41e8290910197f9e2708b6071e8198c523e_655bf3bc8fce4
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomo¶ci: 1 845
Dot.: Czarnow³ose:)

Tre¶æ usuniêta
4832b41e8290910197f9e2708b6071e8198c523e_655bf3bc8fce4 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-29, 00:34   #903
°Alchemia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rok 1984
Wiadomo¶ci: 1 313
Dot.: Czarnow³ose:)

3G to jest ciemnoz³oty br±z, ale jakby¶ zrobi³a 4G (je¶li nie chcesz takich baaardzo ciemnych), to my¶lê, ¿e by³oby ok. Ja je miesza³am ze sob±, wiêc to inny efekt trochê.
Heh, no w³asie z tym kupowaniem trudno trafiæ. Najpierw kupowa³am na allegro u osoby o nicku stylista_MATRIX (albo stylistka), 23z³ p³acilam za jedn± farbê, ale musia³am dokupiæ sobie oxydant do ka¿dej (po 6z³) + koszt wysy³ki.. A oxydanty by³y w takich buteleczkach o pojemno¶ci odpowiadaj±cej proporcjom do farby, czyli wszystko siê wlewa³o i miesza³o. Kolor wychodzi³ ³adnie, ale tak naprawdê nie mog³am sprawdziæ czy faktycznie jest to oxydant z Matrixa, czy sprzedawca rozlewa do mniejszych buteleczek jakis inny. Dlatego teraz zamówilam sobie farbê Matrix i litrowy oxydant w sklepie Largo, znalaz³am ich kiedy¶ przez google, maj± du¿y wybór farb róznych firm. No ale pech chcia³, ¿e paczki nie ma (wys³ana we wtorek, ju¿ dawno powinna byæ). Pierwszy raz u nich kupujê i teraz siê obawiam, czy nie straci³am kasy. To jednak nie allegro, nie mo¿na tego nigdzie zglosiæ, trzeba po prostu zaufaæ i czekaæ a¿ paczka dojdzie (mam nadziejê, ¿e nie zginê³a na amen).
°Alchemia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-29, 03:21   #904
dagirll
Wtajemniczenie
 
Avatar dagirll
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 2 716
Dot.: Czarnow³ose:)

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Poka¿ wiadomo¶æ
wiesz co? nie farbuj sie na blond. nie bedzie to wygladac ladnie, bo u naturalnych brunetek szybko zolknie a ciemne odrosty wygladaja bardzo nieladnie. moze zrob balejage jasniejszymi odcieniami brazow?

a co do ciemnych brwi przy blondzie, to wyglada dobrze, jak nie sa one grube i krzaczaste, jak dosc cienkie i ksztaltne to nadaja charakteru blondynce sama farbuje je czarna henna, ale trzymam krocej niz przy rzesach, a efekt wg mnie niezly


Tak ,to prawda,ale nie zawsze sie ,to sprawdza.Moja siostrzenica jest brunetka ,naturalne wlosy ma prawie czarne,brazowe oczy i ciemna ich oprawe i od kilku lat jest blondynka.Kolor ma bardzo ³adny ,zimny blond(nie zauwazylam zeby zolk)[ no moze troche na samej gorze ,przy odrostach prawie] )i wyglada naprawde dobrze.Brazowe oczy slicznie kontrastuja z blondem , brwi ma delikatne ,tez wygladaja dobrze.Nie wyobrazam sobie jej w zadnym innym kolorze.A wrecz zupelnie nie,w naturalnych ,ciemnych
__________________







dagirll jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-29, 08:25   #905
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomo¶ci: 9 384
Dot.: Czarnow³ose:)

Cytat:
Napisane przez dagirll Poka¿ wiadomo¶æ
Tak ,to prawda,ale nie zawsze sie ,to sprawdza.Moja siostrzenica jest brunetka ,naturalne wlosy ma prawie czarne,brazowe oczy i ciemna ich oprawe i od kilku lat jest blondynka.Kolor ma bardzo ³adny ,zimny blond(nie zauwazylam zeby zolk)[ no moze troche na samej gorze ,przy odrostach prawie] )i wyglada naprawde dobrze.Brazowe oczy slicznie kontrastuja z blondem , brwi ma delikatne ,tez wygladaja dobrze.Nie wyobrazam sobie jej w zadnym innym kolorze.A wrecz zupelnie nie,w naturalnych ,ciemnych
no bo dba o ten kolor i regularnie maluje odrosty. to inna sprawa. niestety wiekszosc takich sztucznych blondyn wyglada tandetnie po prostu, raz zafarbuja a za pare miesiecy ew zrobia odrosty, ktore sa po prostu czarne i wygladaja nieestetycznie.

one raczej nie bawia sie w plukanki, chodza z taka zolta grzywa i strasza
truskawkowawiosna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-29, 10:32   #906
meg21
Raczkowanie
 
Avatar meg21
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomo¶ci: 53
Dot.: Czarnow³ose:)

dziekuje kobietki za rady!!!jestescie kochane!zrezygnuje z tego bladu,pozostane przy ciemnych odcieniach.kusi mnie czekoladowy braz,na rynku jest ca³a gama brazow,napewno cos wybiore.
meg21 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-29, 14:15   #907
Kosmiczna
Rozeznanie
 
Avatar Kosmiczna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 515
GG do Kosmiczna Wy¶lij wiadomo¶æ przez Yahoo do Kosmiczna
Dot.: Czarnow³ose:)

Nie mogê wkleiæ swoich zdjêæ, bo po prostu jeszcze nie mam tych z czarnymi w³osami... Wiec có¿...

Czarne w³osy tak piêknie wygl±daj± na zdjêciach, ale na moich to jako¶ tak kitowo za przeproszeniem ;( Pewnie jest to te¿ wina obciêcia,dlatego planuje odwiedziæ fryzjera i je trochê ciachn±æ. Ale to nie zmienia faktu, i¿ mog³abym godzinami patrzeæ na zdjêcia Marci Cross i jej rudo¶ci... Tak mnie ci±gnie do rudego, ale po chwili gdy spojrze na jakie¶ czarne kude³ki od razu zachciewa mi siê pozostac przy swojej czerni.. Co zrobic?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg z3997251X.jpg (35,5 KB, 120 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 853.jpg (31,3 KB, 137 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 200694133339.jpg (18,8 KB, 99 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg z4120709M.jpg (25,7 KB, 102 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 165156.1.jpg (41,9 KB, 93 za³adowañ)
__________________
I’m the world’s best predator, aren’t I? Everything about me invites you in my voice, my face, even my smell. As if I need any of that! As if you could outrun me. As if you could fight me off.

Kosmiczna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2007-09-29, 14:38   #908
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomo¶ci: 1 361
Dot.: Czarnow³ose:)

Kosmiczna, to odwiedzaj fryzjera i co ¿ywo wklej fotki!

Ja tu dajê Jessicê Albê, jeszcze jako jakiego¶tam anio³a w czarnych w³osach... w blondzie wygl±da moim zdaniem okropnie, cukierkowo i md³o, za¶ w tych czarnych mniam...
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg dark-angel-jessica-alba-leaning-3700688.jpg (11,1 KB, 166 za³adowañ)
__________________
Niewidzialny jak ska³a, ska³a
Przybywa z otch³ani ¶wiat³a, ¶wiat³a
Cz³owiek widmo!
Agatin-K jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-29, 17:00   #909
akisia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomo¶ci: 3 298
Dot.: Czarnow³ose:)

A ja my¶lê, ¿e Albie ³adnie i tak i tak...Bo ona jest po prostu ¶liczna moim zdaniem
__________________
Poszukujê ró¿u Everyday Minerals w odcieniu Apple
Je¶li jaka¶ dobra dusza ma na zbyciu, proszê o kontakt
akisia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-29, 17:26   #910
evamoni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomo¶ci: 438
GG do evamoni
Dot.: Czarnow³ose:)

Od lat jestem farbowana brunetka. wybieram czarno-brazowy lub ciemny braz castingu. Znudzily mi sie juz jednokolorowe czarne wlosy. czytalam w gazecie, ze wlasnie firma Matrix ma w swojej ofercie ciekawe kolorki dla brunetek. Interesuje mnie koloryzacja ton w ton, kolor trufle z jagoda. Na zdjeciu w reklamie wygladal niesamowicie, dwa odcienie przenikaly sie wzajemnie
Zastanawiam sie czy nie musze zrobic najpierw pasemek aby kolor byl widoczny na wlosach?
Czy malowalyscie juz tymi farbami wlosy?
Gdzie w sieci moge kupic szampon ton w ton? znacie moze jakies internetowe sklepy wysylajace produkty matrix za granice ( allegro odpada )
evamoni jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-29, 17:39   #911
Kosmiczna
Rozeznanie
 
Avatar Kosmiczna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 515
GG do Kosmiczna Wy¶lij wiadomo¶æ przez Yahoo do Kosmiczna
Dot.: Czarnow³ose:)

A ja nie znoszê Alby w blondzie... I nie uwa¿am jej za jak±¶ piêkno¶æ, ale fakt - w czerni lepiej Tak z pazurem..
__________________
I’m the world’s best predator, aren’t I? Everything about me invites you in my voice, my face, even my smell. As if I need any of that! As if you could outrun me. As if you could fight me off.

Kosmiczna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-29, 18:39   #912
evamoni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: NRW
Wiadomo¶ci: 438
GG do evamoni
Dot.: Czarnow³ose:)

Robil ktos truflami z jagoda Matrixa?
evamoni jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-29, 18:54   #913
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomo¶ci: 1 295
Dot.: Czarnow³ose:)

Nie, a gdzie mozna kupic farby matrixa?
__________________
D
Mysia_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-09-29, 18:58   #914
°Alchemia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rok 1984
Wiadomo¶ci: 1 313
Dot.: Czarnow³ose:)

Cytat:
Napisane przez Mysia_ Poka¿ wiadomo¶æ
Nie, a gdzie mozna kupic farby matrixa?
Pisa³am kilka postów wcze¶niej
°Alchemia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-03, 11:41   #915
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomo¶ci: 1 295
Dot.: Czarnow³ose:)

Dosta³a¶ jednak ta paczkê? Mam nadziejê, ¿e tak i ¿e Ciê nie oszukali. Daj znaæ jak wyszed³ kolorek ;-)
__________________
D
Mysia_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-03, 11:56   #916
°Alchemia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rok 1984
Wiadomo¶ci: 1 313
Dot.: Czarnow³ose:)

Dosta³am Uff. Przysz³a 8 dni od dnia nadania w takim stanie, ¿e ja nie wiem gdzie ona le¿a³a i co z ni± by³o robione (Poczta Polska.. ). Na szczê¶cie nic siê nie wyla³o (kartonik z farb± by³ zgnieciony, ale tubka ca³a). Ale najzabawniejsze, ¿e dzien wczesniej posz³am do drogerii i niestety kupi³am tam jak±¶ farbê (jedyny popielaty odcieñ br±zu jaki znalaz³am). Musia³am sie zafarbowac, bo mia³am dziwny kolor po eksperymentowaniu z rozja¶niaczem (czego ¿a³ujê bardzo, bo jasne w³osy nie dla mnie), a, ¿e tak powiem "sz³am do ludzi" nastepnego dna, wiec przymus by³ Tak¿e tym kolorem z Matrixa zrobiê dopiero za ok. 2 miesi±ce. Obecnie mam ten kolor taki niezbyt, trochê nierówno wyszed³, ale nie jest ¼le, jest taki ciemny popiel. Za to w sklepie Largo ju¿ nic wiêcej nie kupiê. Szczerze odradzam, bo nigdzie w regulaminie zakupów nie ma podanych kosztów wysy³ki. Dopiero trzeba siê dopytaæ i okazuje siê, ¿e to 11z³. A¿ 11. Czesto wysy³am paczki, wiêc znam cennik, 11z³ to koszt paczki powy¿ej 4kg A tu nawet 1kg nie by³o, pude³ko zwyczajne. Znalaz³am inny sklep w necie, jakis Barbarius. Maj± Matrixy o 3z³ tañsze, a wysy³ka tylko 6,50z³. I tam bêdê za miesi±c kupowac, bo zmieszam sobie ten popiel co mam z 503N (zdjêcie w postach wy¿ej) za jaki¶ czas, wiêc muszê siê zaopatrzyæ ju¿ nied³ugo
°Alchemia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-03, 14:53   #917
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomo¶ci: 8 686
Dot.: Czarnow³ose:)

a ja mam takie pytanie dziewczyny, te oczywi¶cie ktore farbauja sie na czarny kolor.
Czy jak zmywacie farbe to sp³ukujecie az do czasu z woda stanie siê czysta, bo ja moge zmywac farbe 20 min, a dalej leje sie czarnawa woda
I az do nastepnego farbowania, przy kazdym myciu w³osów te¿ gdy je p³ucze to jest czarnawa woda. Tez tak macie
Zmijka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-03, 14:55   #918
°Alchemia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rok 1984
Wiadomo¶ci: 1 313
Dot.: Czarnow³ose:)

Ja tak mam tylko po pierwszym myciu, potem juz nie (niby nie farbujê na typow± czerñ, ale od bardzo dawna ciemnymi br±zami, jak pisalam wcze¶niej, one wychodz± jak czerñ). I kolor zwykle trzyma siê ok 3 miesiêcy (tylko ten odrost )
__________________
bezdomni.pl
-------------------------------------------------------------
Od lutego w USA [off-line]
°Alchemia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-03, 15:05   #919
Zmijka
Zakorzenienie
 
Avatar Zmijka
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomo¶ci: 8 686
Dot.: Czarnow³ose:)

Cytat:
Napisane przez °Alchemia Poka¿ wiadomo¶æ
Ja tak mam tylko po pierwszym myciu, potem juz nie (niby nie farbujê na typow± czerñ, ale od bardzo dawna ciemnymi br±zami, jak pisalam wcze¶niej, one wychodz± jak czerñ). I kolor zwykle trzyma siê ok 3 miesiêcy (tylko ten odrost )
Ja po 5 - 6 tygodniach farbuje, bo strasznie mnie odrosty denerwuja
Zmijka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-03, 15:20   #920
°Alchemia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rok 1984
Wiadomo¶ci: 1 313
Dot.: Czarnow³ose:)

Tez tak robi³am, ale ok 2 lat temu zdekoloryzowa³am siê u fryzjera i bardzo ¿a³ujê, bo w³osy mi wysch³y od tego czasu na wiór i musia³am ¶ci±æ Do ciemnego koloru wróci³am, ale nie farbujê ju¿ zbyt czêsto, bo w³osy praktycznie mi nie rosn± i nadal nie s± takie jak kiedy¶, czyli przed diametralnym rozja¶nieniem Choæ regenerujê je jak mogê.


btw, gdybym wtedy nie rozja¶ni³a w³osów, mia³abym dzi¶ do pasa , piêkne i l¶ni±ce. Nie wiem ki czort mnie podkusi³. Ale dekoloryzacjê mialam w salonie fryz., na kosmetykach L'Oreal i na swoj± obronê dodam, ¿e na pocz±tku w³osy by³y piêkne. Dopiero tak po miesi±cu zrobi³y siê maksymalnie wysuszone (mniej wiêcej od po³owy w dó³) i mimo starañ, musia³am ¶ci±æ, bo nie mog³am ich rozczesac. Od tamtej pory bardzo ma³o rosn± i trudno mi zapu¶ciæ, ale siê staram No i widaæ pisany mi czarny i tego siê trzymam
__________________
bezdomni.pl
-------------------------------------------------------------
Od lutego w USA [off-line]

Edytowane przez °Alchemia
Czas edycji: 2007-10-03 o 15:53
°Alchemia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-03, 19:22   #921
Kosmiczna
Rozeznanie
 
Avatar Kosmiczna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 515
GG do Kosmiczna Wy¶lij wiadomo¶æ przez Yahoo do Kosmiczna
Dot.: Czarnow³ose:)

Ach, a pomy¶leæ, ¿e chcê zej¶æ z czarnego do rudo¶ci Marci Cross ;( Ale sie boje o stan moich w³osków ;(;(;(;(;(;( jestem zdezorientowana
__________________
I’m the world’s best predator, aren’t I? Everything about me invites you in my voice, my face, even my smell. As if I need any of that! As if you could outrun me. As if you could fight me off.

Kosmiczna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-03, 19:26   #922
°Alchemia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rok 1984
Wiadomo¶ci: 1 313
Dot.: Czarnow³ose:)

Ja wlasnie taki mia³am, ale powiem szczerze, ¿e dzis wiem, ¿e to by³ z³y pomys³. Pomijam fakt, ¿e z rozja¶nianych w³osów kolor bardzo szybko siê zmywa³.
__________________
bezdomni.pl
-------------------------------------------------------------
Od lutego w USA [off-line]
°Alchemia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-03, 20:12   #923
Kosmiczna
Rozeznanie
 
Avatar Kosmiczna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruñ
Wiadomo¶ci: 515
GG do Kosmiczna Wy¶lij wiadomo¶æ przez Yahoo do Kosmiczna
Dot.: Czarnow³ose:)

no ale ja sie chyba jednak zdecyduje na ten rudy ;P
__________________
I’m the world’s best predator, aren’t I? Everything about me invites you in my voice, my face, even my smell. As if I need any of that! As if you could outrun me. As if you could fight me off.

Kosmiczna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-03, 20:30   #924
Iamnotbeperfect
Raczkowanie
 
Avatar Iamnotbeperfect
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 30
Dot.: Czarnow³ose:)

Niewiem mnie jakos czarne wlosy takie kruczo czarne wogole nieprzyciagaja wrecz pzreciwnie odciagaja :/ ladnie jest w ciemnych wlosach jak jestes opalona... Ciemne napewno moga sobie pozwolic na mocniejsza opalenizne niz blondynki. A wogole to czarny mi siê kojarzy ¼le (czarny farbowany, szczegolnie jak lwosy zniszczone od tej farnby i innych zabiegów)
__________________
Prawdziwie wielki jest ten cz³owiek, który chce sie czego¶ nauczyæ.
Iamnotbeperfect jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-03, 20:56   #925
°Alchemia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rok 1984
Wiadomo¶ci: 1 313
Dot.: Czarnow³ose:)

Cytat:
Napisane przez Iamnotbeperfect Poka¿ wiadomo¶æ
Niewiem mnie jakos czarne wlosy takie kruczo czarne wogole nieprzyciagaja wrecz pzreciwnie odciagaja :/ ladnie jest w ciemnych wlosach jak jestes opalona... Ciemne napewno moga sobie pozwolic na mocniejsza opalenizne niz blondynki. A wogole to czarny mi siê kojarzy ¼le (czarny farbowany, szczegolnie jak lwosy zniszczone od tej farnby i innych zabiegów)
Ale to jest w±tek dla osób, które lubi± czerñ i s±/by³y/bêd± bruntekami. Wiêc taki komentarz jest trochê jak wk³adanie kija w mrowisko.
__________________
bezdomni.pl
-------------------------------------------------------------
Od lutego w USA [off-line]
°Alchemia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-03, 21:07   #926
Iamnotbeperfect
Raczkowanie
 
Avatar Iamnotbeperfect
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 30
Dot.: Czarnow³ose:)

Jestem brunetk± A w±tek jest hcyba po to aby sie wypowiedzieæ na ten temat Wiêc wypowiadam siê ¿e nielubie kruczo czarnych farbowanych w³osów. Pozostaje przy czekoladowym br±zie Prawie a dla mnie rob iwielka ró¿nice
__________________
Prawdziwie wielki jest ten cz³owiek, który chce sie czego¶ nauczyæ.
Iamnotbeperfect jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-03, 21:08   #927
°Alchemia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rok 1984
Wiadomo¶ci: 1 313
Dot.: Czarnow³ose:)

A to przepraszam
__________________
bezdomni.pl
-------------------------------------------------------------
Od lutego w USA [off-line]
°Alchemia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-03, 21:10   #928
Iamnotbeperfect
Raczkowanie
 
Avatar Iamnotbeperfect
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 30
Dot.: Czarnow³ose:)

Cytat:
Napisane przez °Alchemia Poka¿ wiadomo¶æ
A to przepraszam
nmzc
__________________
Prawdziwie wielki jest ten cz³owiek, który chce sie czego¶ nauczyæ.
Iamnotbeperfect jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-03, 21:11   #929
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomo¶ci: 1 361
Dot.: Czarnow³ose:)

To tak jak na w±tku bladolicych udziela³y siê amatorki solarek i przekonywa³y do opalenizny...

Mnie osobi¶cie podoba siê czerñ na pierwszym miejscu ze wszystkich kolorów w³osów i gdybym mog³a wybieraæ sobie naturalny kolor to by³by to kruczoczarny tak jak u Azjatek. Niestety natura obdarzy³a mnie mysim ciemnym blondem i typem urody lato (mój znienawidzony typ, wszystkie mi siê podobaj± tylko nie ten ) wiêc nie mogê sobie na niego pozwoliæ, bo wygl±da³abym raczej niekorzystnie, ale chocia¿ w±tek nie jest o mnie (bo nie mam aktualnie nawet ciemnobr±zowych w³osów, bo ju¿ siê zmy³y) to bêdê siê tu udziela³a... ale nie bêdê przecie¿ wchodziæ na w±tek "zielonow³osych" (taki przyk³ad) ¿eby je przekonywaæ aby przefarbowa³y siê na niebiesko bo zielony mnie odpycha, prawie nikomu nie pasuje i ¼le siê kojarzy...

EDIT: nie zauwa¿y³am poprzednich wypowiedzi, wycofujê siê z bulwersem.
__________________
Niewidzialny jak ska³a, ska³a
Przybywa z otch³ani ¶wiat³a, ¶wiat³a
Cz³owiek widmo!

Edytowane przez Agatin-K
Czas edycji: 2007-10-03 o 21:12 Powód: nie zauwaylam
Agatin-K jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2007-10-03, 21:18   #930
°Alchemia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Rok 1984
Wiadomo¶ci: 1 313
Dot.: Czarnow³ose:)

Cytat:
Napisane przez Agatin-K Poka¿ wiadomo¶æ
.Niestety natura obdarzy³a mnie mysim ciemnym blondem i typem urody lato (mój znienawidzony typ, wszystkie mi siê podobaj± tylko nie ten )
Mam tak samo
Ale mentalnie czujê siê bruntek±, wiêc siê przyciemniam. I jestem bladolica i zdania w kwestii jasna cera + ciemne w³osy nie zmieniê (kocham)
__________________
bezdomni.pl
-------------------------------------------------------------
Od lutego w USA [off-line]
°Alchemia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-11-28 18:27:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:23.