Kosmetyki M.A.C. cz.10 - Strona 118 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-02, 11:50   #3511
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Merys, kolekcja wizualnie jest Szkoda tylko, że tak dużo w niej ciepłych kolorów... Szminki, patentpolishe i róże odpadają:/ Może capnę Golden Rinse (bo Delphic nie jest chyba jakiś ekstra?). Kusi mnie 125 ze względu na wygląd ale to byłoby przegięcie, bo jeden już mam




Też podoba mi się to, jak GAT i Rebel wgryzają się w usta

W opakowaniu widać, na skórze mało się różnią te 4 kostki.
No właśnie, kurcze czaję się na Painted Sunset, tylko boję się, że amplified za długo na ustach się nie utrzyma. Zobaczę jeszcze zdjęcia, tak czy siak coś muszę kupić na wakacje. Bronzer mam jeszcze z kolekcji wash and dry, więc odpada.
Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Merys.... Te pędzle będą moje......
Nie ma innej opcji........ Sa cudownie piękniaste, ciekawe czy jakość ok..
Oj fakt śliczne są. Dziewczyny, a jak Wam się sprawują pędzle z wash and dry, bo to chyba będzie podobna jakość, co nie?
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 12:13   #3512
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

będzie w Polsce kolekcja Future????
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 12:25   #3513
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
dzięki, szału ni ma chyba jednak

o ! ja może też wezmę Golden Rinse bo Delphic mi się nie podoba, Refined mam i pomarańczą wali po oczach

Vibetribe nie podoba mi się mam nadzieję, że to tylko kwestia zdjęć i przekłamanych kolorów co prawda jestem ciekawa patentpolisha Teen Dream - bright pinkish coral matte i różu Painted Canyon - mid-tone coral no i może Golden Rinse

Nie ma szału

Golden Rinse miałam wziąć w Wash and Dry, ale się zagapiłam i już mie było, więc akurat

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
No właśnie, kurcze czaję się na Painted Sunset, tylko boję się, że amplified za długo na ustach się nie utrzyma. Zobaczę jeszcze zdjęcia, tak czy siak coś muszę kupić na wakacje. Bronzer mam jeszcze z kolekcji wash and dry, więc odpada.

Oj fakt śliczne są. Dziewczyny, a jak Wam się sprawują pędzle z wash and dry, bo to chyba będzie podobna jakość, co nie?
Mam 125 i lubię Ten z VT jest tak śliczny, że zastanawiam się nad drugim Ten 2-stronny też chcę i może 127?

Miss, Ty go chyba masz? Jak Ci się spisuje?
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 12:26   #3514
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
No właśnie, kurcze czaję się na Painted Sunset, tylko boję się, że amplified za długo na ustach się nie utrzyma. Zobaczę jeszcze zdjęcia, tak czy siak coś muszę kupić na wakacje. Bronzer mam jeszcze z kolekcji wash and dry, więc odpada.

Oj fakt śliczne są. Dziewczyny, a jak Wam się sprawują pędzle z wash and dry, bo to chyba będzie podobna jakość, co nie?
Mi sie ostaly juz tylko pędzle Bobbi Brown i kilka zdechłych ( stan faktuczny) no nameów
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 12:35   #3515
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Nie ma szału

Golden Rinse miałam wziąć w Wash and Dry, ale się zagapiłam i już mie było, więc akurat

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------



Mam 125 i lubię Ten z VT jest tak śliczny, że zastanawiam się nad drugim Ten 2-stronny też chcę i może 127?

Miss, Ty go chyba masz? Jak Ci się spisuje?
a co tam nie zmarnuje się ten dwustronny bardzo mi się podoba ehhh
Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Mi sie ostaly juz tylko pędzle Bobbi Brown i kilka zdechłych ( stan faktuczny) no nameów
Jak już te masz na wykończeniu, to pewnie bierz.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 14:54   #3516
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a jak Wam się sprawują pędzle z wash and dry, bo to chyba będzie podobna jakość, co nie?
Bez zarzutu - są extra
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 16:49   #3517
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Mam obydwa pędzle z W&D, z tym że najpierw kupiłam 125, a potem dokupiłam 126. Używam głównie tego pierwszego. Jest dość duży, zwarty, ale miękki, fajnie sprawdza się do konturowania (zresztą takie jego główne przeznaczenie ).
126 przyznam szczerze prawie nie używam, bo nie znalazłam dla niego dobrego zastosowania .
__________________
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-02, 17:32   #3518
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10


Jeszcze 1,5 miesiąca czekania i Loyd, możesz śmiało brać pędzle z vibetribe. Najgorsze jest to, że mam straszną ochotę na Rubywoo i Tropic Tonic
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 17:43   #3519
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość

Jeszcze 1,5 miesiąca czekania i Loyd, możesz śmiało brać pędzle z vibetribe. Najgorsze jest to, że mam straszną ochotę na Rubywoo i Tropic Tonic
Łatwiej powiedziec na co ochoty nie mamy.... Wezme pędzelki wezme.
Tematycznie, czy odtrąbiłam już wszędzie że jestem w żałobie po YSL i wróciłam z podkulonym ogonem do Maca face and body?
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 17:48   #3520
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Tak sobie myślę, czy przegięciem byłoby, gdybym z Vibe Tribe wzieła ten puchaty pędzel co juz z mam z W&D

I jak szminka Hot Chocolate na zywo będzie taka fajan sliwkowa jak na zdjęciach promo, to chce ją

Paletkę cieni jasna na bank będe chciała.
Z niebieskiem średnio mi pasuje, bo 2 cienie ze stalej już mam w palecie.

Moze poza tym pudrem cudakiem jeden bronzer też - Firebrush, jesli nie bedzie zbyt ceglasty.
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 18:02   #3521
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Nie ma szału

Golden Rinse miałam wziąć w Wash and Dry, ale się zagapiłam i już mie było, więc akurat

---------- Dopisano o 13:25 ---------- Poprzedni post napisano o 13:22 ----------



Mam 125 i lubię Ten z VT jest tak śliczny, że zastanawiam się nad drugim Ten 2-stronny też chcę i może 127?

Miss, Ty go chyba masz? Jak Ci się spisuje?
A który ja mam? Co ja mam? Czy o czymś nie wiem?! Po chwili konsternacji stwierdzam, że to nie kamera u mnie w domu, a faktycznie mam haha No bardzo wdzięczny pędzelek, dość mały, płaski, dwie różne strony faktycznie trochę inaczej rozprowadzają produkt. Ja go używam do róży i daje dość mocną, precyzyjną pigmentację na poliku. Ale można też do bardziej punktowego pudrowania, rozświetlacza... Aż sama muszę z nim pokombinować. Bo w sumie wszystkie pędzle sprowadzam do roli pędzli od pudru, zawsze sięgając po czysty

---------- Dopisano o 19:02 ---------- Poprzedni post napisano o 19:01 ----------

Aha, i jakość jak w pędzlach ze stałej. To nie ten z chińskiej produkcji
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-02, 18:06   #3522
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Łatwiej powiedziec na co ochoty nie mamy.... Wezme pędzelki wezme.
Tematycznie, czy odtrąbiłam już wszędzie że jestem w żałobie po YSL i wróciłam z podkulonym ogonem do Maca face and body?
haha fakt nie no bo przecież już muszę coś wymyślać, jakbym nie mogła poczekać. Krejzi. Naprawdę nie rozumiem, po co ruszać coś co jest dobre
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tak sobie myślę, czy przegięciem byłoby, gdybym z Vibe Tribe wzieła ten puchaty pędzel co juz z mam z W&D

I jak szminka Hot Chocolate na zywo będzie taka fajan sliwkowa jak na zdjęciach promo, to chce ją

Paletkę cieni jasna na bank będe chciała.
Z niebieskiem średnio mi pasuje, bo 2 cienie ze stalej już mam w palecie.

Moze poza tym pudrem cudakiem jeden bronzer też - Firebrush, jesli nie bedzie zbyt ceglasty.
No chyba się nie zmarnuje, gorzej jak co roku będziesz zadawać sobie to pytanie. No, no fajną masz listę
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 18:23   #3523
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

A w ogóle to mialam sie pozalic - otwarlam dzisiaj Pro Longa podklad NW15 - jak kupowalam to wydawal mi sie kolor ok, a teraz raz nalozylam i na wylocie go mam - za ciemny ciekawe czy NW13 bylby jasniejszy ...
ale juz nie bede kombinowac - kupuje el dw i koniec - ponad 2 tygodnie testuje i ujdzie

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
No chyba się nie zmarnuje, gorzej jak co roku będziesz zadawać sobie to pytanie. No, no fajną masz listę
Mam nadzieje, ze nie co roku beda je w fjanych limitkach wznawiac Ten puchaty styknie to rozow i brazerow, a takich pedzli nigdy dosc, choc szczerze to wolalabym aby w takiej limitce dali 129

A Ty co tam planujesz?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 18:56   #3524
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A w ogóle to mialam sie pozalic - otwarlam dzisiaj Pro Longa podklad NW15 - jak kupowalam to wydawal mi sie kolor ok, a teraz raz nalozylam i na wylocie go mam - za ciemny ciekawe czy NW13 bylby jasniejszy ...
ale juz nie bede kombinowac - kupuje el dw i koniec - ponad 2 tygodnie testuje i ujdzie

---------- Dopisano o 19:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------



Mam nadzieje, ze nie co roku beda je w fjanych limitkach wznawiac Ten puchaty styknie to rozow i brazerow, a takich pedzli nigdy dosc, choc szczerze to wolalabym aby w takiej limitce dali 129

A Ty co tam planujesz?
Zazdraszczam ze mozesz uzywac dw... Moja skóra jest ostatnio tak brzydko sucha , że nawet olej by chyba wpadal w mat a dw to odpadł z twarza, a kiedyś tak ładnie dw u mnie wyglądał

---------- Dopisano o 19:56 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
haha fakt nie no bo przecież już muszę coś wymyślać, jakbym nie mogła poczekać. Krejzi. Naprawdę nie rozumiem, po co ruszać coś co jest dobre

No chyba się nie zmarnuje, gorzej jak co roku będziesz zadawać sobie to pytanie. No, no fajną masz listę
Całe szczeście face and body nie ruszaja.... Odpukac
Nie , tego chyba mie będą poprawiać. Jest na rynku tak długo w starej formule i jest tak popularny że chyba nie będą
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 18:56   #3525
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Z tej kolekcji wezmę szminkę Painted sunset, lakier do paznokci Blazing hot, pędzle pewnie naturalne włosie więc odpada Poza kolekcją, Studio fix muszę jeszcze dobrze przemyśleć odcień na lato, Moisture cream, Blacktrakt, korektor pod oczy nie wiem jeszcze który, Pro lonwgear czy z Nars, Illamasqua Eye Brow Cake. Ojej Loyd co się dzieje? dw u Ciebie się tak sprawdzał.


Edytowane przez Merys
Czas edycji: 2016-04-02 o 18:58
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 19:01   #3526
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Z tej kolekcji wezmę szminkę Painted sunset, lakier do paznokci Blazing hot, pędzle pewnie naturalne włosie więc odpada Poza kolekcją, Studio fix muszę jeszcze dobrze przemyśleć odcień na lato, Moisture cream, Blacktrakt, korektor pod oczy nie wiem jeszcze który, Pro lonwgear czy z Nars, Illamasqua Eye Brow Cake. Ojej Loyd co się dzieje? dw u Ciebie się tak sprawdzał.

Zasuszyłam się...... Czekam na koniec sezonu grzewczego:cojes t:
Tylko to moze mnie uratowac, bo juz nawet physiogel nie pomaga
Dw , nadal super tylko że teraz wszelkie long lastinki odpadają... Zamówiłam znowu Chanel Velvet, nie wiem po co .... Ten to mi dopiero blure zrobi skórka na skórce. Wlasciwie teraz to tylko face and body ( i ysl wczesniej ale mam go jeszcze na dwa uzycia) wyglada u mnie ładnie, ostatnio nawet parure de lumiere lubi wyglądać sucho.... Mam nadzieje ze niedługo mi to minie
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.

Edytowane przez Loyd
Czas edycji: 2016-04-02 o 19:04
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 19:02   #3527
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Zazdraszczam ze mozesz uzywac dw... Moja skóra jest ostatnio tak brzydko sucha , że nawet olej by chyba wpadal w mat a dw to odpadł z twarza, a kiedyś tak ładnie dw u mnie wyglądał
Wygląda dobrze, jak dobrze przygotuję skórę - czyli nawilze, inaczej na nosie i czole bede miala takie nieestetyczne plamy

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Z tej kolekcji wezmę szminkę Painted sunset, lakier do paznokci Blazing hot, pędzle pewnie naturalne włosie więc odpada Poza kolekcją, Studio fix muszę jeszcze dobrze przemyśleć odcień na lato, Moisture cream, Blacktrakt, korektor pod oczy nie wiem jeszcze który, Pro lonwgear czy z Nars, Illamasqua Eye Brow Cake.
A to masz malutko w planach.
Przypomniałaś mi, ze tez musze kupić SMCream pod el dw idealny
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 19:18   #3528
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Zasuszyłam się...... Czekam na koniec sezonu grzewczego:cojes t:
Tylko to moze mnie uratowac, bo juz nawet physiogel nie pomaga
Dw , nadal super tylko że teraz wszelkie long lastinki odpadają... Zamówiłam znowu Chanel Velvet, nie wiem po co .... Ten to mi dopiero blure zrobi skórka na skórce. Wlasciwie teraz to tylko face and body ( i ysl wczesniej ale mam go jeszcze na dwa uzycia) wyglada u mnie ładnie, ostatnio nawet parure de lumiere lubi wyglądać sucho.... Mam nadzieje ze niedługo mi to minie
No faktycznie ogrzewanie to masakra, Zamówiłam właśnie studio moisture dam znać jak się sprawdza.
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Wygląda dobrze, jak dobrze przygotuję skórę - czyli nawilze, inaczej na nosie i czole bede miala takie nieestetyczne plamy

---------- Dopisano o 20:02 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------



A to masz malutko w planach.
Przypomniałaś mi, ze tez musze kupić SMCream pod el dw idealny
Mało, bo bronzer mam z tamtego roku, na cienie mam bana, muszę zużyć TF i wtedy będę myśleć o kolejnych. Róże nie sądzę, wolę jakoś mineralne, także nie mam więcej co zamawiać.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 19:25   #3529
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Tak sobie myślę, czy przegięciem byłoby, gdybym z Vibe Tribe wzieła ten puchaty pędzel co juz z mam z W&D

I jak szminka Hot Chocolate na zywo będzie taka fajan sliwkowa jak na zdjęciach promo, to chce ją

Paletkę cieni jasna na bank będe chciała.
Z niebieskiem średnio mi pasuje, bo 2 cienie ze stalej już mam w palecie.

Moze poza tym pudrem cudakiem jeden bronzer też - Firebrush, jesli nie bedzie zbyt ceglasty.
Puchaty? Który to?
Ja myślę o 125 drugim i dwustronnym, a do 127 to sama nie wiem czy znajdę zastosowanie
Sięgasz czasem po Golden Rinse? Warto go mieć?
Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
A który ja mam? Co ja mam? Czy o czymś nie wiem?! Po chwili konsternacji stwierdzam, że to nie kamera u mnie w domu, a faktycznie mam haha No bardzo wdzięczny pędzelek, dość mały, płaski, dwie różne strony faktycznie trochę inaczej rozprowadzają produkt. Ja go używam do róży i daje dość mocną, precyzyjną pigmentację na poliku. Ale można też do bardziej punktowego pudrowania, rozświetlacza... Aż sama muszę z nim pokombinować. Bo w sumie wszystkie pędzle sprowadzam do roli pędzli od pudru, zawsze sięgając po czysty
Do rozświetlacza mam już pędzel, zresztą w tej materii to mi dużo nie trzeba Za to jakby róż ładnie nakładał albo coś
Pokombinuj i daj znać

Edytowane przez neath
Czas edycji: 2016-04-02 o 19:28
neath jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-02, 19:43   #3530
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Puchaty? Który to?
Ja myślę o 125 drugim i dwustronnym, a do 127 to sama nie wiem czy znajdę zastosowanie
Sięgasz czasem po Golden Rinse? Warto go mieć?
No własnie ten 125 chyba, nazwałam tak dla odmiany do tego płaszczaka

Wyobraź sobie, ze byłam przekonana iż dawno nie sięgalam po Golden Rinse, ale zajrzałam do szuflady sprawdziłam który to i okazało sie, ze po niego siegałam ostatnimi czasy wcale nierzadko - nawet nie wiedzac ze go nakładam
Lubie go, ale nie jest jakiś unikatowy.
Zeszłym razem pominełam Delphic, bo jak nałozyłam na ryjek to niezbyt wygaldał. ciekawe czy teraz byłoby tak samo
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 20:12   #3531
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No własnie ten 125 chyba, nazwałam tak dla odmiany do tego płaszczaka

Wyobraź sobie, ze byłam przekonana iż dawno nie sięgalam po Golden Rinse, ale zajrzałam do szuflady sprawdziłam który to i okazało sie, ze po niego siegałam ostatnimi czasy wcale nierzadko - nawet nie wiedzac ze go nakładam
Lubie go, ale nie jest jakiś unikatowy.
Zeszłym razem pominełam Delphic, bo jak nałozyłam na ryjek to niezbyt wygaldał. ciekawe czy teraz byłoby tak samo
No to

A to może go capnę, pomyślę czy lepiej GR, czy paletkę do konturowania
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 20:44   #3532
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
No to

A to może go capnę, pomyślę czy lepiej GR, czy paletkę do konturowania


Nie mów mi nic o konturowaniu Bo dalej łazi za mna kremowe ABH Gorzej, ze wyszły jakis czas temu nowe edycje i teraz najjasniejsze to Light i Fair i nie wiem która lepiej najpredzej obie, ale jezu, prawie 3 stowy jedna to nie ma mowy, a znizek nie maja
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 21:13   #3533
201610310857
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 15 803
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Z tej nowej kolekcji wpadla mi w oko szminka arrowhead, u mnie pewnie nie bedzie tej limitki
201610310857 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 21:15   #3534
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość


Nie mów mi nic o konturowaniu Bo dalej łazi za mna kremowe ABH Gorzej, ze wyszły jakis czas temu nowe edycje i teraz najjasniejsze to Light i Fair i nie wiem która lepiej najpredzej obie, ale jezu, prawie 3 stowy jedna to nie ma mowy, a znizek nie maja
Cieszę się, że nie mam tego dylematu, bo nie lubię kremowego konturowania
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 21:20   #3535
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Cieszę się, że nie mam tego dylematu, bo nie lubię kremowego konturowania
Ja tez nie, ale ten zestaw ponoć jest naprawde mega - w necie same zachwyty, nawet tych, co nie lubią kremowego konturowania No i mnie neci
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 21:29   #3536
Paulina55053
Rozeznanie
 
Avatar Paulina55053
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wieluń
Wiadomości: 735
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Potwierdzam, ta paleta kremowa jest godna uwagi
Paulina55053 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-02, 21:56   #3537
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Paulina55053 Pokaż wiadomość
Potwierdzam, ta paleta kremowa jest godna uwagi
No wlasnie masz ja?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-03, 06:45   #3538
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
No faktycznie ogrzewanie to masakra, Zamówiłam właśnie studio moisture dam znać jak się sprawdza.

Mało, bo bronzer mam z tamtego roku, na cienie mam bana, muszę zużyć TF i wtedy będę myśleć o kolejnych. Róże nie sądzę, wolę jakoś mineralne, także nie mam więcej co zamawiać.
Daj znać ja mam krem tonujący z Bobi Brown. Genialnie genialny, produkt pielęgnacyjny bo to nawet krycia na poziomie face and body przy jednej warstwie nie ma już o takich szpachlach jak vitalumiere aqua nie wspomne

Chyba kupie i znowu dam szanse maczkowi wodoodpornemu, mój shiseido sun protevtiwe po tej zmianie formuły kosmicznie oksyduje na suchej skórze.... Strach pomyślec co by było z tłustą. Szkoda bo go uwielbiam. Stara wersja juz nie domkupienia.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-03, 15:16   #3539
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Daj znać ja mam krem tonujący z Bobi Brown. Genialnie genialny, produkt pielęgnacyjny bo to nawet krycia na poziomie face and body przy jednej warstwie nie ma już o takich szpachlach jak vitalumiere aqua nie wspomne

Chyba kupie i znowu dam szanse maczkowi wodoodpornemu, mój shiseido sun protevtiwe po tej zmianie formuły kosmicznie oksyduje na suchej skórze.... Strach pomyślec co by było z tłustą. Szkoda bo go uwielbiam. Stara wersja juz nie domkupienia.
A kiedy zmienili formułę?


Widziałam Pana w Douglasie, jego naszyjnik mnie rozwalił.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-03, 15:27   #3540
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.10

Cytat:
Napisane przez pingwin2 Pokaż wiadomość
A kiedy zmienili formułę?


Widziałam Pana w Douglasie, jego naszyjnik mnie rozwalił.
Rok , półtora temu. sun protection jest juz ciężki do dostania ( zwłaszcza jaśniejsze kolory) , teraz jest sun protective
Zmieniła się nieco kolorystyka, zmieniła się formuła.
Na stronie producenta jakiś czas temu była niezła afera ...skasowali wiele komentarzy. Nowa formuła delikatnie mówiąc nie satysfakcjonowała już klientek jak stara. Teraz podkład jest mniej matowy, mniej trwały.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-25 14:08:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:38.