LOreal casting creme gloss - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-04, 16:07   #1
magnoliaa
Raczkowanie
 
Avatar magnoliaa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 75

LOreal casting creme gloss


Producent na opakowaniu pisze, że "farba" zmywa się po 28 myciach głowy. Nie chce ryzykować farbując włosy na stałe, dlatego ostatnio bardzo interesuję się tym produktem. Chciałabym mieć jednak pewność, że w niedługim czasie powróce do swojego naturalnego koloru. Jeśli ktoś miał już jakieś doświasczenia z tą farbą, to proszę, niech upewni mnie, że można ufać tej marce albo uzasadni moje obawy.
__________________
Nawet pomyślny wiatr nie sprzyja temu kto nie ma określonego celu.
magnoliaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 16:21   #2
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: LOreal casting creme gloss

Rozejrzyj sie na forum jest caly watek na ten temat : Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-04, 19:39   #3
marlenka123456789
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 23
Dot.: LOreal casting creme gloss

Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond. Użyłam castinga, kolor: miodowy blond. I jestem bardzo zadowolona. Niestety farba się nie zmyła. I muszę bawić się w farbowanie odrostów co 3-4 miesiące ( odrosty po 2 miesiąch są praktycznie niewidoczne ) ) .
marlenka123456789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 11:17   #4
dzulia86
Raczkowanie
 
Avatar dzulia86
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Ełk
Wiadomości: 94
Dot.: LOreal casting creme gloss

jezeli hcodzi o wsyztkie szampony koloryzujace to nigdy nie bedzie tak ze sie splucza do konca zawsze jakis odcien pozostanie i odrost torche bedzie widoczny tak to juz jest z tymi szamponami. to jest ingerencja w strukture wlosa no i niestety jak sie cos zmienia to juz nie bedzie tak samo.

marlenka123456789
jezeli chodzi o Ciebie ze robisz sobie jaksniejsza farba wloski niz masz naturalne kolro CI sie nie splucze bo wlos wtedy jets rozjasniony czyli wybite sa twoje naturalne pigmety i wtloczone sztuczne wiec nie ma szans zeby ten blond sie splukal do twojego naturalnego. mam nadzieje ze zrozumialas co napisalam bo w tlumaczeniu nie jestem za dobra :P hehe
__________________
dzulia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 17:10   #5
misiokoczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 344
Dot.: LOreal casting creme gloss

Ja w zeszłym roku tzn w lipcu zastosowałam odcień brąz. Zawsze stosowałam ten kolor lub nawet jaśniejszy i szampon zmywał się, ale nigdy w całości. Zawsze pozostawiał coś po sobie. Zazwyczaj schodził na rudo. Ale po lipcowych farbowaniu wyszedł mi prawie czarny!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ! I do dzis go mam na głowie mam juz z 5cm odrosty i walcze ze zmyciem resztek szamponu i dalej nie schodzi:-( bardzo mi brzydkow ciemnym kolorze. Marzy mi się kasztan albo jasna czekolada, ale teraz to już o szamponie koloryzujacym w tych odcieniach moge zapomniec, bo mi na ten czarny brąz nie złapie. Została mi juz tylko farba.

Nie ma szamponu koloryzującego, który by schodził w całości!!!!!!
Mam już wiele wypróbowanych i zaden nigdy w całości nie zszedł. Jak już decydujesz się na szampon koloryzujący to raczej decydujesz się na regularne go stosowanie.
misiokoczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 22:23   #6
magnoliaa
Raczkowanie
 
Avatar magnoliaa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 75
Dot.: LOreal casting creme gloss

Ja też myślałam o kolorze brąz, ale boje się, że wyjdzie zbyt ciemny. Większość brązowych farb wpada albo w czerń albo w rudość... Niestety.
Pozwole się sobie nie zgodzić z opiniami, że szampon koloryzujący nie schodzi całkowicie. Ja od dłuższego czasu używam szamponetki Palette koloru ciemny brąz (mój naturalny to jasny brąz) i zawsze schodzi mi całkowicie po ok. 2 tygodniach. Raz użyłam nawet farby trwałej, również ciemny brąz Palette. Efekt był fatalny, bo włosy wyszły czarne. Długo jednak nie trwała moja rozpacz - kolor zmył się całkowicie po ok. 3 miesiącach. Teraz szukam czegoś pomiędzy. Denerwuje mnie ciągłe farbowanie włosów szamponetką, a z farbą trwałą nie chce ryzykować. Nie przypuszczałam, że tak wiele osób ma problemy ze zmywaniem koloru. Teraz jeszcze bardziej boje się tego wynalazku. W sumie to mógłby się nie zmywać gdyby kolor mi się podobał. Gorzej będzie jeśli wyjdzie źle...
__________________
Nawet pomyślny wiatr nie sprzyja temu kto nie ma określonego celu.
magnoliaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-08, 21:52   #7
misiokoczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 344
Dot.: LOreal casting creme gloss

Cytat:
Napisane przez magnoliaa Pokaż wiadomość
Ja też myślałam o kolorze brąz, ale boje się, że wyjdzie zbyt ciemny. Większość brązowych farb wpada albo w czerń albo w rudość... Niestety.
Pozwole się sobie nie zgodzić z opiniami, że szampon koloryzujący nie schodzi całkowicie. Ja od dłuższego czasu używam szamponetki Palette koloru ciemny brąz (mój naturalny to jasny brąz) i zawsze schodzi mi całkowicie po ok. 2 tygodniach. Raz użyłam nawet farby trwałej, również ciemny brąz Palette. Efekt był fatalny, bo włosy wyszły czarne. Długo jednak nie trwała moja rozpacz - kolor zmył się całkowicie po ok. 3 miesiącach. Teraz szukam czegoś pomiędzy. Denerwuje mnie ciągłe farbowanie włosów szamponetką, a z farbą trwałą nie chce ryzykować. Nie przypuszczałam, że tak wiele osób ma problemy ze zmywaniem koloru. Teraz jeszcze bardziej boje się tego wynalazku. W sumie to mógłby się nie zmywać gdyby kolor mi się podobał. Gorzej będzie jeśli wyjdzie źle...

mysle, ze fakt czy kolor sie zmyje czy nie zalezy bardzo od włosów.
szampony casting niby są jednymi z najłagodniejszych dstepnych, bo nie zawieraja amoniaku, ale mojej znajomej też sie nie zmyl.
zampon palette tez mi sie nie zmyl kiedys w calosci.
szamponetek dawno nie stosowalam.
bede robic jednak za jakies 2 tyg tym brazem castinga. jak nie pokryje mi odrostow bede musiala zastosowac farbe.
by nie wyszedl ci za ciemny kolor to nie trzymaj tak dugo, jak podaje producent. skróć czas np o 10 min. ale w trakcie bedziesz widziala, co dzieje sie zw łosami. jakbys zrobila tym brazem wczesniej to prosze o zdjecie. zapomialam juz jak ten kolor wychodzipozdrowionka
misiokoczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:25.