Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-12, 18:31   #4081
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Puder pod podkład i na... w rozsądnych ilościach podkład i powinno się dłużej trzymać
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 18:32   #4082
05patus01
Zadomowienie
 
Avatar 05patus01
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 535
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Wenus21 Pokaż wiadomość
Macie jakies sposoby aby minerałay lepiej trzymały sie na nosie ?.U mnie z nosa podkład sie ściera i zbiera się na skórze paskudnie

Ogólnie mam mieszane uczucia co do minerałów.Ale na razie jestem w fazie testowania co z czym Może znajde na nie sposób aby dobrze wyglądały na skórze przez wiele godzin
Hahah podłączam się do pytania, co zrobić z nosem, żeby się nie ścierało i nie zbierało właśnie o tym pisałam wcześniej.
Tutaj raczej to problem nie leży w podkładach, tylko w naszej skórze, w nadmiarze sebum i w hormonach. Nie wiem jakim sposobem pozbyć się nadmiaru tego tłuszczu...
__________________
26.08.2008 ;*

im razem jak w niebie - stworzeni dla siebie
bez słów, a jak - ona i on.

Tabu - Bez słów

171cm, 95,2 - 70,9- będzie 63 a potem 57
05patus01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 18:47   #4083
Wenus21
Zakorzenienie
 
Avatar Wenus21
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: okolice Olsztyna
Wiadomości: 3 396
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
Puder pod podkład i na... w rozsądnych ilościach podkład i powinno się dłużej trzymać
Dziekuje
Będę próbować

Cytat:
Napisane przez 05patus01 Pokaż wiadomość
Hahah podłączam się do pytania, co zrobić z nosem, żeby się nie ścierało i nie zbierało właśnie o tym pisałam wcześniej.
Tutaj raczej to problem nie leży w podkładach, tylko w naszej skórze, w nadmiarze sebum i w hormonach. Nie wiem jakim sposobem pozbyć się nadmiaru tego tłuszczu...
Inne podkłady ,które stosowałam mi sie aż tak brzydko nie scierały z nosa.
--
Na razie stosowałm minerały tylko na mokro .Będę testować jeszcze na sucho.W końcu istnieje szansa ,że sposób na sucho u mnie lepiej sie sprawdzi
__________________
Kiedy jesteś pewna siebie,zawsze wyglądasz dobrze .
Dwa metry ma strach, nie wolno się bać.
Wenus21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 18:50   #4084
05patus01
Zadomowienie
 
Avatar 05patus01
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 535
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Wenus21 Pokaż wiadomość

Inne podkłady ,które stosowałam mi sie aż tak brzydko nie scierały z nosa.
--
Na razie stosowałm minerały tylko na mokro .Będę testować jeszcze na sucho.W końcu istnieje szansa ,że sposób na sucho u mnie lepiej sie sprawdzi
Ehh czyli tylko ja mam taką niewydarzoną skórę i cerę... mi się praktycznie wszystko na nosie ściera i robi się brzydkie ;/ niemożliwe żeby wytwarzać aż tak dużo tłuszczu na nosie... ;p
Tymczasem muszę też spróbować na mokro, może akurat tak mi lepiej zadziała, bo na razie robiłam na sucho ;p
__________________
26.08.2008 ;*

im razem jak w niebie - stworzeni dla siebie
bez słów, a jak - ona i on.

Tabu - Bez słów

171cm, 95,2 - 70,9- będzie 63 a potem 57
05patus01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 19:10   #4085
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Alinarose pisała jakiś czas temu jak pomóc sobie z nosem i ścieraniem się podkładów:
http://www.alinarose.pl/2015/05/dlac...-ze-skora.html

Ja też mam taki nochal, skóra szybko się przetłuszcza, ale jednocześnie jest taka śliska i pergaminowa, mało co się jej trzyma. Nie ma rady, jak znalezienie swojego sposobu, przede wszystkim też niedotykanie twarzy i matowienie w ciągu dnia bibułkami.
Ja podkład przede wszystkim stempluje, znalazłam krem, który reguluje mi wydzielanie sebum i używam go pod minerały (Effeclar duo albo Manuka Ziaji + żel aloesowy), dodatkowo dobry puder matujący (ja mam ryżowy) + jeszcze spryskuję twarz mgiełką, żeby wszystko scalić. Jest o wiele lepiej, niż było, ale nie będę się oszukiwać, że wszystko wytrzyma mi ładnie cały dzień :P
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 19:14   #4086
jessica855
Zakorzenienie
 
Avatar jessica855
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 8 445
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Teraz na takie słońce to absolutnie nie wolno Effaclaru pod podkład. Kwasy ma w składzie...
jessica855 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 19:24   #4087
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Ja pod minerały polecam krem Bebe matujący. Jest bardzo lekki, ma konsystencję żelu - kremu. Ale niestety do dostania w DM w Niemczech lub na allegro.

---------- Dopisano o 20:24 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Noodle Soup Pokaż wiadomość
Alinarose pisała jakiś czas temu jak pomóc sobie z nosem i ścieraniem się podkładów:
http://www.alinarose.pl/2015/05/dlac...-ze-skora.html

Ja też mam taki nochal, skóra szybko się przetłuszcza, ale jednocześnie jest taka śliska i pergaminowa, mało co się jej trzyma. Nie ma rady, jak znalezienie swojego sposobu, przede wszystkim też niedotykanie twarzy i matowienie w ciągu dnia bibułkami.
Ja podkład przede wszystkim stempluje, znalazłam krem, który reguluje mi wydzielanie sebum i używam go pod minerały (Effeclar duo albo Manuka Ziaji + żel aloesowy), dodatkowo dobry puder matujący (ja mam ryżowy) + jeszcze spryskuję twarz mgiełką, żeby wszystko scalić. Jest o wiele lepiej, niż było, ale nie będę się oszukiwać, że wszystko wytrzyma mi ładnie cały dzień :P
Wypróbuję sposób Aliny. Jestem ciekawa czy na brodzie przedłuży się trwałość. Mi podkład złazi z nosa w miejscu, w którym noszę okulary. Na reszcie czuję, że jest śliski - po dotknięciu palcem podkład bez problemu zejdzie.
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-12, 19:31   #4088
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez jessica855 Pokaż wiadomość
Teraz na takie słońce to absolutnie nie wolno Effaclaru pod podkład. Kwasy ma w składzie...
On jest dla mnie takim łagodnym mazidłem, że nawet go o to nie podejrzewałam (świadomość nakładanych kosmetyków level expert :P). To dobrze, że skończył mi się w zeszłym miesiącu i testuje teraz drugą opcję z Ziają.

Cytat:
Napisane przez Dolczi Pokaż wiadomość
Mi podkład złazi z nosa w miejscu, w którym noszę okulary. Na reszcie czuję, że jest śliski - po dotknięciu palcem podkład bez problemu zejdzie.
Mi też w tym miejscu schodzi, nie ma tutaj chyba żadnej rady, skóra ma kontakt z tworzywem, poci się, ociera. A co do drugiego, mi też tak się zdarza po jakimś czasie, trzeba delikatnie odcisnąć papierem/bibułką i ewentualnie przypudrować. A najlepiej zanim dojdzie do takiego stanu, jak tylko skóra zaczyna lekko się 'pocić'.
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-12, 19:37   #4089
oktawi7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 470
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dzis juz doszły moje próbki i roż z gratisem w postaci testera sunny cream w wersji kryjącej Już na oko widze, że będzie za jasny ale ciekawe, może na zimę się sprawdzi. Jutro przetestuję kryjący sunny fairest.
Róż Romantic jest śliczny, taki subtelny. Bardzo lubię Rose, używam codziennie (mam tester w słoiczku) i go nie ubywa. Chyba do końca zycia bede je miała.
oktawi7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-13, 00:27   #4090
nyasu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 7
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Przyszło do mnie dzisiaj (w sumie to wczoraj) moje zamówienie - sunny fairest 10 g i korektory. Dostałam dodatkowo próbkę sunny cream.
Powiem Wam dziewczyny, że jestem w ciężkim szoku. Może nie jestem tak "skandynawsko" - super blada, ale zawsze uważałam, że mam bardzo jasną cerę. Tymczasem moje sunny fairest okazuje się być trochę za jasne... Nie jestem pewna, jak to będzie wyglądało w ciągu dnia (testowałam podkład wieczorem), może troszkę lepiej. Normalnie po raz pierwszy w życiu mam na twarzy za jasny podkład Byłam pewna, że będzie ok, bo golden fairest był dosłownie odrobinkę za ciemny i zbyt martwy (a może tylko zbyt martwy). A tu takie zaskoczenie :p Macie pomysł jak troszkę uratować sytuację? :p

O sunny cream już nawet nie wspomnę. Kolor śliczny, szkoda tylko że mi nie pasuje. Przyda się na jakieś wampiryczne imprezy ;D
nyasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-13, 06:34   #4091
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

nałożyłam sunny fairest i jest ok. 3/4 tonu za ciemny nie rzuca się to w oczy bo jest żółtawy i w sumie nawet ok wygląda ale to sunny cream to mój kolor zaraz po nałożeniu faktycznie one są "białawe" ale po spryskaniu wodą ciemnieją i nabierają właściwego koloru mam wrażenie że sunny fairest jakby bardziej suchy był ale może za mocno dziś pod spód się zmatowiłam. Wiedząc jak jasny jest sunny cream na drugi raz zamówię w ciemno wersję rozświetlającą
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-13, 07:37   #4092
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez nyasu Pokaż wiadomość
Przyszło do mnie dzisiaj (w sumie to wczoraj) moje zamówienie - sunny fairest 10 g i korektory. Dostałam dodatkowo próbkę sunny cream.
Powiem Wam dziewczyny, że jestem w ciężkim szoku. Może nie jestem tak "skandynawsko" - super blada, ale zawsze uważałam, że mam bardzo jasną cerę. Tymczasem moje sunny fairest okazuje się być trochę za jasne... Nie jestem pewna, jak to będzie wyglądało w ciągu dnia (testowałam podkład wieczorem), może troszkę lepiej. Normalnie po raz pierwszy w życiu mam na twarzy za jasny podkład Byłam pewna, że będzie ok, bo golden fairest był dosłownie odrobinkę za ciemny i zbyt martwy (a może tylko zbyt martwy). A tu takie zaskoczenie :p Macie pomysł jak troszkę uratować sytuację? :p

O sunny cream już nawet nie wspomnę. Kolor śliczny, szkoda tylko że mi nie pasuje. Przyda się na jakieś wampiryczne imprezy ;D
Mam tak samo - mam matujący. Za to w formie rozswietlającej, której próbowałam w poprzednim tygodniu kolorystycznie był ok. Albo opaliła mi się szyja albo rozświetlający jest ciemniejszy. Za to Goldrn Fairest uważałam, że jest za ciemny o pół tonu, ale na tle Sunny Fairest wydaje się być ok.
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-13, 07:51   #4093
05patus01
Zadomowienie
 
Avatar 05patus01
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 535
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez nyasu Pokaż wiadomość
Przyszło do mnie dzisiaj (w sumie to wczoraj) moje zamówienie - sunny fairest 10 g i korektory. Dostałam dodatkowo próbkę sunny cream.
Powiem Wam dziewczyny, że jestem w ciężkim szoku. Może nie jestem tak "skandynawsko" - super blada, ale zawsze uważałam, że mam bardzo jasną cerę. Tymczasem moje sunny fairest okazuje się być trochę za jasne... Nie jestem pewna, jak to będzie wyglądało w ciągu dnia (testowałam podkład wieczorem), może troszkę lepiej. Normalnie po raz pierwszy w życiu mam na twarzy za jasny podkład Byłam pewna, że będzie ok, bo golden fairest był dosłownie odrobinkę za ciemny i zbyt martwy (a może tylko zbyt martwy). A tu takie zaskoczenie :p Macie pomysł jak troszkę uratować sytuację? :p

O sunny cream już nawet nie wspomnę. Kolor śliczny, szkoda tylko że mi nie pasuje. Przyda się na jakieś wampiryczne imprezy ;D
Ewentualnie możesz sobie domieszać do SUnny Golden jakiegoś ciemniejszego, np. Golden Fairest jeśli masz, do uzyskania Twojego koloru ;p ja też chyba będę musiała to zrobić, bo tak samo wzięłam Sunny Fairest bo myślałam że jestem taka blada, a tu się okazuje że jest bardzo jasny i wyglądam trupio... To już nawet Revlon 150 Buff, który też jest mega jasny, jest ciemiejszy od Sunny fairest :P a przy tym Revlonie usłyszałam raz, że jestem jakaś blada ;p więc wole nie chodzić i nie straszyć niczym zombie ;p
__________________
26.08.2008 ;*

im razem jak w niebie - stworzeni dla siebie
bez słów, a jak - ona i on.

Tabu - Bez słów

171cm, 95,2 - 70,9- będzie 63 a potem 57
05patus01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-13, 09:35   #4094
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez 05patus01 Pokaż wiadomość
Ewentualnie możesz sobie domieszać do SUnny Golden jakiegoś ciemniejszego, np. Golden Fairest jeśli masz, do uzyskania Twojego koloru ;p ja też chyba będę musiała to zrobić, bo tak samo wzięłam Sunny Fairest bo myślałam że jestem taka blada, a tu się okazuje że jest bardzo jasny i wyglądam trupio... To już nawet Revlon 150 Buff, który też jest mega jasny, jest ciemiejszy od Sunny fairest :P a przy tym Revlonie usłyszałam raz, że jestem jakaś blada ;p więc wole nie chodzić i nie straszyć niczym zombie ;p
w życiu nie nazwałabym RCS Buff mega jasnym kolorem dla mnie jest sporo za ciemny, oksyduje dziwnie a wcale nie jestem "córką młynarza" jest raczej średnio jasny
Tak patrzę teraz na gębę i ten sunny fairest jednak jest bardziej "kredowy" od golden fairest(i jeszcze ćwierć tonu mi ściemniał więc wybitnie blady to on nie jest) więc na bank będę brać formułę rozświetlającą bo jest zdecydowanie bardziej satynowo kremowa-no przynajmniej starsze wersje kolorystyczne Ale liczę się z tym że jest ociupinkę ciemniejsza od reszty bo mniej kryje więc to pewnie przez mniejszą zwartość dwutlenku tytanu.
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-13, 09:47   #4095
05patus01
Zadomowienie
 
Avatar 05patus01
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 535
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
w życiu nie nazwałabym RCS Buff mega jasnym kolorem dla mnie jest sporo za ciemny, oksyduje dziwnie a wcale nie jestem "córką młynarza" jest raczej średnio jasny
To jak się okazuje, ja wcale nie jestem taka blada aż jestem zdziwiona, bo zawsze uważałam siebie za mega bladziocha... i gdy cieszyłam się że dopasowałam w końcu do siebie pierwszy podkład - własnie Revlon 150 Buff - to okazało się, że wyglądam w nim jakbym się mąką obsypała. Zaczęłam więc mieszać go z jakimiś ciemniejszymi podkładami i był ok lub bardziej konturowałam twarz i też było ok ;p A na jakichś zdjęciach wychodziłam własnie bardzo blado w porównaniu do innych
jestem blada, ale ten Sunny Fairest też wydaje mi się za jasny dla mnie.. i bądź tu mądry. Ciekawe jak się sprawdzi Golden I jeszcze Beige Fairest też do mnie doszdł gratisowo.. mam nadzieję że jeden z tych 3 mi jakoś podpasuje
__________________
26.08.2008 ;*

im razem jak w niebie - stworzeni dla siebie
bez słów, a jak - ona i on.

Tabu - Bez słów

171cm, 95,2 - 70,9- będzie 63 a potem 57
05patus01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-13, 10:04   #4096
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
w życiu nie nazwałabym RCS Buff mega jasnym kolorem dla mnie jest sporo za ciemny, oksyduje dziwnie a wcale nie jestem "córką młynarza" jest raczej średnio jasny
Tak patrzę teraz na gębę i ten sunny fairest jednak jest bardziej "kredowy" od golden fairest(i jeszcze ćwierć tonu mi ściemniał więc wybitnie blady to on nie jest) więc na bank będę brać formułę rozświetlającą bo jest zdecydowanie bardziej satynowo kremowa-no przynajmniej starsze wersje kolorystyczne Ale liczę się z tym że jest ociupinkę ciemniejsza od reszty bo mniej kryje więc to pewnie przez mniejszą zwartość dwutlenku tytanu.
Buff był dla mnie za ciemny. Muszę zobaczyć dziś dokładnie i na spokojnie jak Sunny Fairest zachowuje się na mojej twarzy i jutro porównać z Golden Fairest by ostatecznie ocenić. Czy nowe odcienie są już w sklepach stacjonarnych? Bo próbka SF rozswietlającego mi się skończy w ciagu 2 tygodni. Świetny jest zarówno jako rozświetlacz, korektor pod oczy i na całą twarz. Także napewno kupię, a szkoda na wysyłkę skoro mieszkam w Wawie.
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-13, 10:48   #4097
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Dolczi Pokaż wiadomość
Buff był dla mnie za ciemny. Muszę zobaczyć dziś dokładnie i na spokojnie jak Sunny Fairest zachowuje się na mojej twarzy i jutro porównać z Golden Fairest by ostatecznie ocenić. Czy nowe odcienie są już w sklepach stacjonarnych? Bo próbka SF rozswietlającego mi się skończy w ciagu 2 tygodni. Świetny jest zarówno jako rozświetlacz, korektor pod oczy i na całą twarz. Także napewno kupię, a szkoda na wysyłkę skoro mieszkam w Wawie.
Twoim zdaniem ten rozświetlający daje naturalniejszy, "mniej widoczny" efekt na skórze niż matujący? Tak jeszcze maziałam na łapie te podkłady i gama Golden jest bardziej kremowa no ale kolorystyka wyklucza stosowanie u mnie Sunny fairest matujący jest jasny żeby nie było bo jednak jak miałam golden to różnica w twarzy i szyi była porażająca a sunny fairest jest lekko przyciemny ale da się nawet w nim chodzić bez tragedii

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------

Cytat:
Napisane przez 05patus01 Pokaż wiadomość
To jak się okazuje, ja wcale nie jestem taka blada aż jestem zdziwiona, bo zawsze uważałam siebie za mega bladziocha... i gdy cieszyłam się że dopasowałam w końcu do siebie pierwszy podkład - własnie Revlon 150 Buff - to okazało się, że wyglądam w nim jakbym się mąką obsypała. Zaczęłam więc mieszać go z jakimiś ciemniejszymi podkładami i był ok lub bardziej konturowałam twarz i też było ok ;p A na jakichś zdjęciach wychodziłam własnie bardzo blado w porównaniu do innych
jestem blada, ale ten Sunny Fairest też wydaje mi się za jasny dla mnie.. i bądź tu mądry. Ciekawe jak się sprawdzi Golden I jeszcze Beige Fairest też do mnie doszdł gratisowo.. mam nadzieję że jeden z tych 3 mi jakoś podpasuje
a pryskasz buzię jakąś mgiełką po nałożeniu minerałków?
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-13, 10:51   #4098
05patus01
Zadomowienie
 
Avatar 05patus01
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 535
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość



a pryskasz buzię jakąś mgiełką po nałożeniu minerałków?
Nie, nie pryskam niczym. A powinnam? Nie wiem co by mi to dało, więc może dowiem się czegoś co mi pomoże ;p
__________________
26.08.2008 ;*

im razem jak w niebie - stworzeni dla siebie
bez słów, a jak - ona i on.

Tabu - Bez słów

171cm, 95,2 - 70,9- będzie 63 a potem 57
05patus01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-13, 11:18   #4099
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez 05patus01 Pokaż wiadomość
Nie, nie pryskam niczym. A powinnam? Nie wiem co by mi to dało, więc może dowiem się czegoś co mi pomoże ;p
ja zawsze pryskam, lepiej makijaż się scala, mniej pudrowy efekt. Kiedyś uzywałam termalnej, teraz do atomizera przelewam mineralną albo wodę różaną i nie wycieram chusteczką w tym przypadku tylko czekam aż przeschnie samo.
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-13, 12:10   #4100
Mixiakova
Mixum fixum
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 338
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Nałożyłam dziś Sunny Fairest i ... jest! Idealnie pasuje
Cream zdecydowanie za jasny byłby dla mnie. Mam też wrażenie, że jest bardziej kremowy niż Pixie, którego wcześniej używałam i szybciej nim się umalowałam.
Tu porównanie z Pixie Butter Cream
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 101_3070.jpg (39,5 KB, 91 załadowań)
Mixiakova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-13, 14:44   #4101
nyasu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 7
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dobra, w ciągu dnia zmieniłam zdanie. O ile w sztucznym świetle moja miźnięta sunny fairest twarz odcina się od szyi (słowo, momentami dostrzegam wręcz seledynowe tony) to w słońcu niemal idealnie. Niemal, bo czasami mam wrażenie, że moja buzia sprawia wrażenie, hmm, odlanej z wosku?:p A z drugiej strony moja babcia wypaliła dziś ni z tego ni z owego, że mam taką ładną promienną cerę. Bądź tu człowieku mądry.

W ogóle dziwny jest jakiś ten kolor. Taki kameleon - raz wygląda tak, raz siak. A może ja wcale nie jestem takim ciepłym, żółtym typem jak mi się wydawało? Dotąd myślałam że jestem ciepłą wiosną (blond włosy, jasna cera, niebieskie oczy z granatową obwódką), ale zaczynam chyba tracić pewność :p Jak skończę moje 10-cio gramowe pudełko spróbuję chyba sunny fair, albo minerałów innej firmy
nyasu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-13, 15:01   #4102
Dolczi
Zakorzenienie
 
Avatar Dolczi
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 517
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Twoim zdaniem ten rozświetlający daje naturalniejszy, "mniej widoczny" efekt na skórze niż matujący? Tak jeszcze maziałam na łapie te podkłady i gama Golden jest bardziej kremowa no ale kolorystyka wyklucza stosowanie u mnie Sunny fairest matujący jest jasny żeby nie było bo jednak jak miałam golden to różnica w twarzy i szyi była porażająca a sunny fairest jest lekko przyciemny ale da się nawet w nim chodzić bez tragedii

---------- Dopisano o 11:48 ---------- Poprzedni post napisano o 11:46 ----------



a pryskasz buzię jakąś mgiełką po nałożeniu minerałków?
Zdecydowanie.

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 16:00 ----------

Cytat:
Napisane przez nyasu Pokaż wiadomość
Dobra, w ciągu dnia zmieniłam zdanie. O ile w sztucznym świetle moja miźnięta sunny fairest twarz odcina się od szyi (słowo, momentami dostrzegam wręcz seledynowe tony) to w słońcu niemal idealnie. Niemal, bo czasami mam wrażenie, że moja buzia sprawia wrażenie, hmm, odlanej z wosku?:p A z drugiej strony moja babcia wypaliła dziś ni z tego ni z owego, że mam taką ładną promienną cerę. Bądź tu człowieku mądry.

W ogóle dziwny jest jakiś ten kolor. Taki kameleon - raz wygląda tak, raz siak. A może ja wcale nie jestem takim ciepłym, żółtym typem jak mi się wydawało? Dotąd myślałam że jestem ciepłą wiosną (blond włosy, jasna cera, niebieskie oczy z granatową obwódką), ale zaczynam chyba tracić pewność :p Jak skończę moje 10-cio gramowe pudełko spróbuję chyba sunny fair, albo minerałów innej firmy
Mam identyczne odczucia.
__________________
WYMIANA


Nie znoszę osób przemądrzałych, których ich ZAWSZE musi być na wierzchu. I do tego w ich mniemaniu ZAWSZE mają rację.

Dieta cud- seks i głód.

Dolczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-13, 19:43   #4103
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez 05patus01 Pokaż wiadomość
Nie trzeba przesypywać bo są w plastikowych małych plastikowych pudełeczkach, poręcznych
Ja nakładałam na samą skóre, tylko przetartą wcześniej tonikiem.
Ja zamówiłam matujące wszystkie, bo czytałam, że kryjące się bardziej warzą na twarzy, tymczasem mat też mi się warzy delikatnie przy nosie
Aaa :P ja myślałam, że próbki w strunowych ee to luzik fajnie
Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
Nie musisz od razu kupowac pedzla wystarczy ze pedzel od pudru mocno scisniesz gumka recepturka w polowie wlosia

Bedzie to prowizoryczna wersja Hakuro H52. Zylam tak na wyjezdzie przez tydzien i dalo rade


A on się nie nada do nakładania? Bo chcę o kupić, żeby nakładać podkład płynny
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-13, 21:31   #4104
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Aaa :P ja myślałam, że próbki w strunowych ee to luzik fajnie




A on się nie nada do nakładania? Bo chcę o kupić, żeby nakładać podkład płynny
Nie nada do nakladania? Podklad mineralny jest sypki, wiec napewno gumka recepturka w polowie wlosia sie sprawdzi do kilku nakladan, zebys zobaczyla czy Ci on pasuje
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-13, 22:15   #4105
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
Nie nada do nakladania? Podklad mineralny jest sypki, wiec napewno gumka recepturka w polowie wlosia sie sprawdzi do kilku nakladan, zebys zobaczyla czy Ci on pasuje
Wiem wiem ale czy ten Hakuro H50s się nada bo bym go kupiła i miała na spróbowania aplikacji i w ogóle użytkowanie sypkich podkładów i od razu do płynnego
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-13, 22:21   #4106
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Wiem wiem ale czy ten Hakuro H50s się nada bo bym go kupiła i miała na spróbowania aplikacji i w ogóle użytkowanie sypkich podkładów i od razu do płynnego
aaaa... jezeli chcesz bardziej naturalny efekt to bierz przy wiekszym kryciu bierz H50, ale co zrobisz jak kupisz nawet probke, a pedzel duzo drozszy a Ci nie przypasuja mineraly
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-14, 07:38   #4107
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez tworazka Pokaż wiadomość
aaaa... jezeli chcesz bardziej naturalny efekt to bierz przy wiekszym kryciu bierz H50, ale co zrobisz jak kupisz nawet probke, a pedzel duzo drozszy a Ci nie przypasuja mineraly
Hmm czytałam nie raz, że właśnie H50s z racji ze jest mniejszy i zbity lepiej kryje wiec teraz już zgupiałam
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-14, 09:58   #4108
adie94
Zadomowienie
 
Avatar adie94
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Silesia
Wiadomości: 1 953
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Zaklinałam się że już nigdy nie wrócę do minerałów a wy tak kusicie :p Proszę powiedzcie mi który z sunny będzie przybliżony do MAC studio fix powder plus foundation nc20? Zawsze używałam golden fair i był trochę zbyt zielony i często słyszalam że wyglądam choro
__________________

"And while I wait I put on my perfume, yeah I want it all over you.

I gotta mark my territory." 😻

A.

adie94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-14, 11:10   #4109
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Kupilam hakuro 50s zanim kupilam 50. Nie potrafiłam i nie potrafię się nim malować. Jest mały, trzeba się namachac ogromnie.
Wiem, że wielu osób go lubi, ale ja nikomu nie polecę.
Jak chcesz coś do minerałów i do fluidow, to może kulka z sephory? Jest świetna i łatwo dostępna.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-14, 11:25   #4110
brzydkaprawda
Raczkowanie
 
Avatar brzydkaprawda
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 146
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Hmm czytałam nie raz, że właśnie H50s z racji ze jest mniejszy i zbity lepiej kryje wiec teraz już zgupiałam
Też na początek miałam kupować pędzel z Hakuro, ale w końcu (po przeczytaniu bardzo wielu opinii w internecie) jednak zdecydowałam się na tańszą opcję czyli Sunshade Minerals i sprawdza się świetnie. Mam taki: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...-flat-top.html. Polecam
brzydkaprawda jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 11:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:36.