Jaki żel wybrać? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-18, 17:53   #91
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: żele uv!!!!

Cytat:
Napisane przez paulakrk
Tak możemy.
Żel do włosów.

ja myślałam o żelbetonie ale nie znam się, to się nie wypowiem
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 18:29   #92
Ela85
Raczkowanie
 
Avatar Ela85
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 121
Dot.: żele uv!!!!

wyczuwam jakieś złośliwości, pytam gdyż widziałam w interencie zestawik do robienia tipsów i lampa tam nie była potrzebna...

także będzie wdzięczna jeśli ktoś mi to wytłumaczy normalnie...

przykłoadowo podaję link http://www.gazeta.perfumeria.pl/x_C_...5-7010001.html

Edytowane przez Ela85
Czas edycji: 2006-04-18 o 18:51
Ela85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-18, 20:06   #93
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: żele uv!!!!

żel uv utwardza siętylko pod lampą uv. to coś co podałaś to nie wiem, co to jest, specjalistki może będą wiedzieć. Ale szczerze mówiąc bałabym się tipsów robionych na podstawie tylko i wyłącznie instrukcj izamieszczonej tam...
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 07:08   #94
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: żele uv!!!!

Link mi niedziała ale bez lampy to jest akryl lub resina.
Akryl odpada bo jest liquidowo-proszkowy więc zostaje resina.
Ponoć są "stylistki" które resina utwardzają paznokcie ale prawidłowo powinno sie ją stosowac równoczesnie z jedwabiel lub wlóknem szklanym.

Jak loink bedzie działał to zobacze i powiem dokładnie co to moze być.
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 11:01   #95
Robe
Raczkowanie
 
Avatar Robe
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szwajcaria -Zürich
Wiadomości: 139
GG do Robe Send a message via Skype™ to Robe
Dot.: żele uv!!!!

Czesc ja wlasnie dostalam Katalog firmy YOU Nails international , wow oni to maja duzo do ogladania. Duzy wybor tipsow ,akcesorii ,wybor w kolorowych zelach i akrylach.ciekawie to wyglada, ale czy ktoras z was juz ich uzywala?!
__________________
. JAK NAZWAC SWOJ SALON
Robe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 11:17   #96
Robe
Raczkowanie
 
Avatar Robe
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Szwajcaria -Zürich
Wiadomości: 139
GG do Robe Send a message via Skype™ to Robe
Dot.: żele uv!!!!

Cytat:
Napisane przez Ela85
wyczuwam jakieś złośliwości, pytam gdyż widziałam w interencie zestawik do robienia tipsów i lampa tam nie była potrzebna...

także będzie wdzięczna jeśli ktoś mi to wytłumaczy normalnie...

przykłoadowo podaję link http://www.gazeta.perfumeria.pl/x_C_...5-7010001.html
Jesli dobrze patrzylam to znalazlam to jest to zestaw zelowy do ktorego jest dolaczony aktywator ktory wysycha pod zarowka 60 czego tam nie napisali ,drogi zestaw jest akryl tu masz aktywator do utrwardzania,!Nie wiem czy te produkty sa godne polecenia, jesli sie zdecydujesz na takie metody to popros jakas kolezanke zeby ci to zrobila samej moze byc ci troche ciezko! Ale szczerze to ja odradzam ten akrylowy zestaw kosztuje 54 zl ,a zelowy 73 zl wiec sama pomysl tak czy tak uzupelniac bedziesz musiala wiec to tez koszt , a za taki zestawik mozesz sobie zafundowac profesjonalne paznokcie u stylistki, !
__________________
. JAK NAZWAC SWOJ SALON
Robe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-19, 12:59   #97
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: żele uv!!!!

1. Kiss nic a nic nie ma wspólnego z profesjonalnymi produktami
2. Z aktywatorem to jest resina i tu jest własnie resina a pieknie nazywają ją zelem lub czasami żywicą.
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-19, 15:52   #98
sandra667
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 235
Dot.: żele uv!!!!

to resine mozna nakładac na gołe tipsy ?? wydawało mi sie ze na żel sie ją nakładało ?! Jak to jest ?
sandra667 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 06:20   #99
Eenax
Zakorzenienie
 
Avatar Eenax
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Pętla Wron
Wiadomości: 7 141
GG do Eenax
Dot.: żele uv!!!!

Resina jest jednym ze składników jedwabnej lub fiberglasowej moetody utwardzania paznokci.
Resina w np. fiberglasie to tak jak liquid w metodzie akrylowej.

Tak samo jak i zel nakłada sie je na goły naturalny pazurek ale juz z połozonym na nim odpowiednim włoknem.

Zasadniczo resina nie powinna byc stosowana jak żel ale jak widzac firmy nieprofesjonalne tak robią.

I na koniec resina jest co coś na rodzaj ni to żelu ni to kleju.
Eenax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 19:34   #100
jola-1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 5
Smile jakie żele

Cześć wszystkim kilka dni temu zakończyłam kurs przedłużania paznokci metodą żelową i akrylową. Teraz chcę wyposażyć się w sprzęt i rozpocząć swoją przygodę z pazurkami. Chcę kupić lampę, nie wiem jakie są najlepsze i ogólnie chcę z kimś pogadać na temat żeli jakie kupić i na jakich firmach pracować. Proszę podpowiedzcie mi czy kupowanie lampy uv w internecie to dobry pomysł, czy jednak lepiej kupić ją w sklepie...
pozdrawiam jola
jola-1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 20:28   #101
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: jakie żele

Na czym pracowalas na kursie?
__________________
In Barcelove

1 etap 6 -5 - 4 - 3- 2 - 1

Winners do what losers don't want to do
tiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-01, 20:35   #102
jola-1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 5
Dot.: jakie żele

pracowałam na firmie cosmobell
jola-1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 20:38   #103
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: jakie żele

To pewnie z Tychow jestes
Musisz potestowac rozne zele, bo trudno mi powiedziec co Ci bedzie odpowiadalo. Moja kolezanka np. robila szkolenie na cosmobelle a teraz pracuje na SPN jest zachwycona, bo podobno comsobelle w porownaniu do innych zeli typu wlasnie SPN czy IBD piluja sie jak kamien. Polecam kupic jakies zestawiki probne i sprawdzic na czym Ci sie bedzie najlepiej pracowac. Ja pracuje na IBD.
__________________
In Barcelove

1 etap 6 -5 - 4 - 3- 2 - 1

Winners do what losers don't want to do
tiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 20:45   #104
jola-1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 5
Dot.: jakie żele

Ja jestem z okolic Rzeszowa to prawda ten żel nie jest zbyt lekki w obróbce, ale nie mam porównania bo na innych nie pracowałam więc nie wiem. Powiedz mi gdzie kupujesz żele chodzi mi o to czy kupujesz w internecie czy nie i jeszcze prosze powiedz jakiej lampy używasz i czy kupiłaś ja przez internet, bo ja mam ochotę kupić sobie lampę w euro fashion, czy to dobry pomysł??
jola-1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 21:00   #105
jola-1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 5
Dot.: jakie żele

powiedzcie jakie są ceny tych żeli ??
jola-1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 21:12   #106
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: jakie żele

Ja kupuje moje zele w eurofashion u swojego dystrybutora lub przez internet i lampe tez mam eurofashion. Zajrzyj na ich strone tam masz wszystkie ceny www.eurofashion.com.pl
__________________
In Barcelove

1 etap 6 -5 - 4 - 3- 2 - 1

Winners do what losers don't want to do
tiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 22:38   #107
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: jakie żele

A SPN, o którym wspomniała Tiara, mozna kupic przez internet:
http://sklep.spn-nails.com/

Obie wymienione marki -IBD i SPN sa bardzo fajne- dobrze je sie nakłada- ładnie sie poziomuja i łatwo piłują- zwłaszcza SPN.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-01, 23:42   #108
jola-1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 5
Dot.: jakie żele

dzękuję pięknie!! muszę przyznać że wybór jest bardzo duży, ale coś muszę przecież wybrać papa pozdrawiam J.
jola-1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-03, 15:17   #109
majamail
Przyczajenie
 
Avatar majamail
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 6
Dot.: Jaki żel wybrać?

co sądzicie o żelach Naildesign ?
Mam problem bo żel odchodzi gdy nakladam na naturalną płytkę paznokcia nie wiem czy to kwestia firmy czy żle przygotowanej płytki.
prosze o porade

Edytowane przez majamail
Czas edycji: 2006-06-04 o 19:48
majamail jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-07-14, 17:18   #110
MARTA301215
Raczkowanie
 
Avatar MARTA301215
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 158
GG do MARTA301215
Post żele firmy La Femme

niedawno zrobiłam kurs tipsów firmy La Femme , bo taki był prowadzony w mojej szkole i po kursie pospiesznie zakupiłam wszystkie akcesoria potrzebne do zakładania tipsów i mnóstwo żeli od kolorowych po jednofazowe i do frencza no i zabrałam sie do zakładania tipsów, wiekszy był mój zapał do pracy niz klientki bo narazie założyłam tipsy 4 osobom . i zauwałyłam że przy niektórych paznokciach pękał żel a później odpadał płatami, na co skarżyły się moje klientki, , czy bła to moja wina czy wina żelu Proszę pomóżcie
MARTA301215 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-14, 17:28   #111
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: żele firmy La Femme

Pracując na materiałach beznadziejnej firmy i maj ąc podstawowe luki w wyksztalceniu niestety lepszych wyników nie osiągniesz...
Obawiam się ,że niezbędne jest porzadne doszkolenie - jak nie kurs podstawowy
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-14, 17:38   #112
MARTA301215
Raczkowanie
 
Avatar MARTA301215
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 158
GG do MARTA301215
Dot.: żele firmy La Femme

Cytat:
Napisane przez paulakrk
Pracując na materiałach beznadziejnej firmy i maj ąc podstawowe luki w wyksztalceniu niestety lepszych wyników nie osiągniesz...
Obawiam się ,że niezbędne jest porzadne doszkolenie - jak nie kurs podstawowy
dlaczego uważasz że mam luki w wykształceniu skonczyłam kurs podstawowy ale wiadomo ze na kursie nie nauczymy sie tego co w praktyce !!!!!!! jeżeli kilka razy założyłam tipsy to chyba sama musze dojść co zrobiłam źle a że nie chce psuć innym paznokci to pytam na forum co jest nie tak!!!!! po to chyba jest to forum a nie po to by krytykować innych
MARTA301215 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-14, 17:51   #113
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: żele firmy La Femme

Dlatego uważam ,że masz luki w wyksztalceniu, ponieważ konczyłaś kurs w tej a nie innej firmie.
Nie od dziś wiadomo jak u nich wyglądają szkolenia i jak ich kursantki są niedouczone - sama to potwierdziłas doprowadzając swoje paznokcie do opłakanego stanu , o czym piszesz w innym poscie.

Rzecz niestety w tym,że wlasnie na kursie uczysz się praktyki - zdobywasz podstawową wiedzę , dzięki ktorej tworzysz poprawne paznokcie.
Zapewne na początku nie będą zbyt piękne ale nie powinno być problemu z pękaniem i odpadaniem zelu - jesli takowy istnieje jest oczywistym ,ze popełniasz podstawowe błędy, które po dobrym szkoleniu raczej się nie zdarzają.
I nie jest prawdą ,ze sama musisz dochodzić do tego co jest nie tak - po to masz instruktorkę by się z nią skonsultować.
Bo forum nie sluży nauce przedłużania paznokci - od tego są kursy i szkolenia.
Fakt ,ze skonczylas jeden podstawowy kurs ( w dodatku najgorszy z możliwych) nie oznacza ,ze tu konczy sie Twoja edukacja - to dopiero początek.
Piszesz też ,że klientki były niezadowolone - przedluzałas paznokcie tuż po kursie? Po jakim czasie odpadal żel? Ile liczylaś za uslugę i czy dawalas gwarancje?
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-15, 08:53   #114
MARTA301215
Raczkowanie
 
Avatar MARTA301215
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 158
GG do MARTA301215
Post Dot.: żele firmy La Femme

Cytat:
Napisane przez paulakrk
Dlatego uważam ,że masz luki w wyksztalceniu, ponieważ konczyłaś kurs w tej a nie innej firmie.
Nie od dziś wiadomo jak u nich wyglądają szkolenia i jak ich kursantki są niedouczone - sama to potwierdziłas doprowadzając swoje paznokcie do opłakanego stanu , o czym piszesz w innym poscie.

Rzecz niestety w tym,że wlasnie na kursie uczysz się praktyki - zdobywasz podstawową wiedzę , dzięki ktorej tworzysz poprawne paznokcie.
Zapewne na początku nie będą zbyt piękne ale nie powinno być problemu z pękaniem i odpadaniem zelu - jesli takowy istnieje jest oczywistym ,ze popełniasz podstawowe błędy, które po dobrym szkoleniu raczej się nie zdarzają.
I nie jest prawdą ,ze sama musisz dochodzić do tego co jest nie tak - po to masz instruktorkę by się z nią skonsultować.
Bo forum nie sluży nauce przedłużania paznokci - od tego są kursy i szkolenia.
Fakt ,ze skonczylas jeden podstawowy kurs ( w dodatku najgorszy z możliwych) nie oznacza ,ze tu konczy sie Twoja edukacja - to dopiero początek.
Piszesz też ,że klientki były niezadowolone - przedluzałas paznokcie tuż po kursie? Po jakim czasie odpadal żel? Ile liczylaś za uslugę i czy dawalas gwarancje?
Przedłużałam paznokcie po kurse i jeśli kurs trwał 4 dni po 8 godzin to naprawde można nabrać praktyki, wrecz można być mistrzem w swoim zawodzie co do niezadowolenia klientek to jedna pytała dlaczego tak się dzieje a nie był jakoś specjalnie niezadowolona Gwarancji nikomu nie dawałam że paznokcie beda super bo kazdy wiedział że jestem dopiero po kursie i dlatego za usługę liczyłam 50 zł, bo nie chciałam zarobić lecz się podszkolić a tak w ogóle moja nauka nie skończy się na kursie podstawowym!!!
MARTA301215 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-15, 09:00   #115
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: żele firmy La Femme

No niestety, sama tydzien temu w czwartek zalozylam tipsy(nie pierwsz raz) u stylistyki, ktora jak sie w trakcie okazalo pracowala wlasnie na La Femme Zauwazylam dopiero marke zelu po jakims czasie(stylistka dzielnie ukrywala nazwe materialow,na ktorych pracuje) i od razu przypomnialy mi sie wszystkie negatywne opinie na forum na temat tej firmy Ale pomyslalam, ze moze nie bedzie tak zle - ale sie mylilam, po tygodniu i 2 dniach zel odchodzi od dolu, a dokladnie to po prostu tak jakby odpryskuje
Dupa ze mnie i tyle,ze dalam sobie takie paznokcie zrobic
Dolaczam do osob,ktore na wlasnej skorze sprawdzily,ze La Femme to naprawde do kitu firma
Efekt jest taki,ze za tydzien ide do innego salonu (w ktorym juz bylam sie rozeznac)zdjac te tipsy z paznokci(jesli same do tego czasu nie odpadna) i zalozyc nowe - moja radosc jest tym bardziej wieksza, poniewaz widzialam jak stylistka wykonywala akurat paznokcie jakiejs klientce, a poza tym pracuje na firmie IBD - a z tego, co sie wyedukowalam na wizazu (posty Tiary,PauliKrk, Alberynki i innych) to jedna z najlepszych firm
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-15, 09:06   #116
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: żele firmy La Femme

Marta301215- naprawde moim zdaniem powinnas zmienic firme, na ktorej pracujesz, bo mozesz bardzo dobrze zakladac tipsy i wykonywac piekne wzorki, ale materialy,na ktorych pracujesz sprawia, ze Twoja praca bedzie miala efekt krotkotrwaly
Jesli chcesz byc zadowolona ze swojej pracy i zeby klientki byly zadowolone to naprawde zmien te zele

edit-Wpisz np. w wyszukiwarke na wizazu"La Femme" i poczytaj opinie (niestety negatywne) o tej firmie, odczucia dziewczyn,ktore maja zakladane tipsy wlasnie marka La Femme
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-15, 13:46   #117
maszka4
Zadomowienie
 
Avatar maszka4
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Oleśnica
Wiadomości: 1 535
GG do maszka4
Dot.: żele firmy La Femme

Ja nie wiem czy ludzie na kursach czy szkoleniach nie są informowani o najlepszych i najgorszych produktach ??
U mnie, w mojej małej mieścinie dwa salony pracuja na tych materiałach
Gdybym sama nie robiła pazurków to nigdy nie poszłabym do żadnego z nich !!
__________________
Moja fotogaleria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=235829
Moje pazurki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=93829

Różowy
maszka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 08:31   #118
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: żele firmy La Femme

Cytat:
Napisane przez MARTA301215
Gwarancji nikomu nie dawałam że paznokcie beda super bo kazdy wiedział że jestem dopiero po kursie i dlatego za usługę liczyłam 50 zł, bo nie chciałam zarobić lecz się podszkolić
to wg mnie i tak drogo brałaś
ja się zazwyczaj spotykam z cenami rzędu 59-70 złotych za założenie tipsów i to przez profesjonalne stylistki,które naprawdę pięknie zakładają tipsy i nic się z nimi nie dzieje
dziewczyny po kursie,które dopiero się uczą zakładaja znajomym zazwyczaj tipsy w cenie gdzieś 30 złotych
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 10:30   #119
MARTA301215
Raczkowanie
 
Avatar MARTA301215
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 158
GG do MARTA301215
Post Dot.: żele firmy La Femme

Cytat:
Napisane przez Kalex
to wg mnie i tak drogo brałaś
ja się zazwyczaj spotykam z cenami rzędu 59-70 złotych za założenie tipsów i to przez profesjonalne stylistki,które naprawdę pięknie zakładają tipsy i nic się z nimi nie dzieje
dziewczyny po kursie,które dopiero się uczą zakładaja znajomym zazwyczaj tipsy w cenie gdzieś 30 złotych
To może w twojej miejscowości u mnie w małym miasteczku po kursie dziewczyna zakładają tipsy za 50-70 zł a w Poznaniu po kursie moje koleżanki biorą 100-120 zł i mają dużo klientów którzy nie skarżą się na ceny
MARTA301215 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-17, 10:39   #120
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: żele firmy La Femme

POdpisuje sie pod opiniami dziewczat i od siebie dodam ze spotkalam dwie instruktorki La Femme na targach w KRakowie - na wlasnych paznokciach mialy podstawowe bledy - plaskie lopaty - wiec jak takie szkola w tej firmie to luki w umiejetnosciach kursantek nie sa niczym dziwnym... Nawet ten funny french kolorowy na plakatach tej firmy ma niedociagniecia. A to przeciez zdjecie reklamowe!!!
__________________
In Barcelove

1 etap 6 -5 - 4 - 3- 2 - 1

Winners do what losers don't want to do
tiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-17 09:28:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:30.