Prosze o metamorfoze! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-04-25, 22:49   #1
madziulkaa00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 8

Prosze o metamorfoze!


Witam wszystkie wizazanki.. konto mam od dawna lecz teraz mam tak jak by wielki powrót przez jakiś czas byłam nie obecna.. Nie będę owijać w bawełnę mianowicie mam taki problem.. Moja uroda jest taka bardziej dziewczęcą.. Zawsze odejmują mi lat.. Chciałabym zrobić coś żeby czuć się bardziej kobieco mam nadzieje ze pomożecie mi jakoś w tym jestem otwarta na wszelkie propozycje.. Jak najbardziej jestem za zmiana fryzury,koloru,włosów stylu ubierania się.. Troszkę o mnie.. na co dzień do pracy maluje się tylko tuszem policzki troszkę kuleczkami brązującymi.. Po za praca czasem podkreślam oczy krętka cieni używam rzadko.. nie używam fluidów pudrów nie lubię tego.. wole czuć się komfortowo i naturalnie.. Moja cera jest jasna mam niebiesko zielone oczka..Nie posiadam piegów. Naturalny kolor włosów to ciemny blond taki myszowaty jak ja to mowie...Moje usta są malutkie i jasno różowe. Ubieram się raczej w dżinsy, legginsy, sweterki,t-shirty. Moje ubrania maja rożny kolor.. Najlepiej czuje się turkusowym kolorze. Opalam się na czerwono później pojawia się brąz obecnie moje włosy są brązowe.. Zastanawiam się nad zmiana koloru.. Chodzi mi konkretnie o kolor rudy.. Czekam na wasza metamorfozę.. Dodaje kilka moich zdjęć jutro postaram się dodać obecne zdjęcie.. to są zdjęcia z kilku ostatnich miesięcy... pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PC250188.jpg (36,3 KB, 370 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P9160063.jpg (56,8 KB, 289 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P3210210.jpg (32,1 KB, 350 załadowań)
madziulkaa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 12:59   #2
No air
Zakorzenienie
 
Avatar No air
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 840
Dot.: Prosze o metamorfoze!

Wg mnie ten kolor jest dla Ciebie za ciemny i przytłacza Twoją twarz. Jasne refleksy lub ciepły brąz byłby strzałem w dziesiątkę.
__________________
Jestem mamą!


MOJA WYMIANKA!
No air jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 23:51   #3
MysiaJadwisia
Zakorzenienie
 
Avatar MysiaJadwisia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 3 694
Dot.: Prosze o metamorfoze!

Patrząc na 1 i 3 zdjęcie aż chce mi się krzyczeć : kup sobie dobrze dobrany stanik! https://static.wizaz.pl/forum/images...nowe/prosi.gif

Jeśli chodzi o włosy, to widziałabym Cię w brązie - byle nie za ciemnym. I obcięłabym je ...paź, bob, itd.. te smętne końcówki niestety nie wyglądają kobieco i zaburzają proporcje (wybacz brak dyplomacji, to nie złośliwość, tylko problem z formułowaniem myśli o tak późnej porze ).

Cery faktycznie nie musisz zbytnio zakrywać podkładami, ale możesz spróbować kosmetyków mineralnych (np.Lumiere, Lucy Minerals, Pixie), które są bardzo lekkie i w 100% naturalne - takiego podkładu nie widać i "nie czuć" na skórze, a wspaniale matuje i daje efekt photoshopa na buzi.
Pozdrawiam
MysiaJadwisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 08:23   #4
Sarrai
Wtajemniczenie
 
Avatar Sarrai
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 035
Dot.: Prosze o metamorfoze!

Nie napisałaś ile masz lat, ja bym ci dala 27-28 lat
Na twoim miejscu obcięłabym się na boba - tak jak poprzedniczka napisała - obcięła te końcówki włosów i dodatkowo je lekko rozjaśniła. Myślę, że brąz czekoladowy byłby dobry.
Uważam również, że clue Twojego problemu to ciuchy - te kolory, w których zaprezentowałaś się na zdjęciach pasują wg mnie dla gimnzjalistki. No i wymień ten stanik, bo naprawdę nie wygląda to ładnie...
Sarrai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 10:20   #5
madziulkaa00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 8
Dot.: Prosze o metamorfoze!

w tym roku 22
madziulkaa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-27, 21:43   #6
madziulkaa00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 8
Dot.: Prosze o metamorfoze!

Cytat:
Napisane przez Sarrai Pokaż wiadomość
Nie napisałaś ile masz lat, ja bym ci dala 27-28 lat
Na twoim miejscu obcięłabym się na boba - tak jak poprzedniczka napisała - obcięła te końcówki włosów i dodatkowo je lekko rozjaśniła. Myślę, że brąz czekoladowy byłby dobry.
Uważam również, że clue Twojego problemu to ciuchy - te kolory, w których zaprezentowałaś się na zdjęciach pasują wg mnie dla gimnzjalistki. No i wymień ten stanik, bo naprawdę nie wygląda to ładnie...
Czyli co wedlug Ciebie mam na jakie kolory sie ubierac skoro te dla gimnazjalisty co do czekoladowego brazu to wcale nie bedzie jasniejszy tylko Ciemny.. mam doswiadczenie z brazami... stanika sie pozbylam bo to starsze zdjecia zalaczam z niedzieli obcne.. szczerze mowiac myslalam ze wiecej mi osob pomoze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P4240405.jpg (56,0 KB, 152 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P4240406.jpg (40,3 KB, 137 załadowań)
madziulkaa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-28, 09:29   #7
znasz_mnie
Matka na full etat
 
Avatar znasz_mnie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 315
Dot.: Prosze o metamorfoze!

Rudy o fajny pomysł, takie miedziany jest teraz bardzo modny i pasuje osobom o jasnej karnacji.
znasz_mnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-28, 15:27   #8
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: Prosze o metamorfoze!

Też widze cię w bobie przed ramiona
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 09:51   #9
madziulkaa00
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 8
Dot.: Prosze o metamorfoze!

Moglybyscie zalaczyc zdjecie takiej fruzurki
madziulkaa00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 10:59   #10
GretaKredka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 564
Dot.: Prosze o metamorfoze!

Cytat:
Napisane przez madziulkaa00 Pokaż wiadomość
Moglybyscie zalaczyc zdjecie takiej fruzurki
Mogę troszkę doradzić, ale potrzebuję zdjęcie z odsłoniętą twarzą (bez grzywki) oraz odpowiedzi na pytania z ankiety dotyczącej typu kolorystycznego.

Cerę masz cudną, zazdroszczę

W ogóle jesteś bardzo ładna, a fryzurę i styl ubierania zawsze można poprawić.

Jeśli chodzi o styl ubierania, musiałabym zadać mnóstwo pytań, żeby sensownie doradzić.
Jedną radę dać mogę już. Nie ubierać się w ciuchy z hurtowni pod Łodzią (patrz bazary i zwykłe sklepiki).
Jeżeli nie śpimy na kasie, najlepiej szperać w sieciówkowych sklepach, w trakcie wyprzedaży, w dobrych ciucholandach i na allegro. Trzeba tylko wiedzieć czego szukać, a to już sztuka. Pamiętać, że najważniejsze są buty i torebka. To drugie można wyszukać odrobinę taniej, ale na butach oszczędzać nie wolno!
Biustonosze polecam Triumph, na allegro są w super cenach.

Musisz dojść do tego jakie są Twoje kolory i fasony. Potem przełożyć to na aktualne trendy, a przede wszystkim na własny styl.
GretaKredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-29, 11:53   #11
anula12099
Raczkowanie
 
Avatar anula12099
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 235
Dot.: Prosze o metamorfoze!

ja proponuje Ci troszkę rozjaśnić włosy, a może kilka rudych pasemek?
co do cięcia to moim zdaniem nie powinnaś mieć krótkich, teraz są ok, ale to tylko moja skromna opinia

---------- Dopisano o 12:53 ---------- Poprzedni post napisano o 12:52 ----------

i bardzo podoba mi się Twoja długa grzyweczka ;]
__________________

anula12099 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-30, 20:45   #12
xkasiaczekx
Przyczajenie
 
Avatar xkasiaczekx
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 17
Dot.: Prosze o metamorfoze!

może zmiana koloru włosów na rudy..?
xkasiaczekx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-30, 21:03   #13
cheloni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 263
Dot.: Prosze o metamorfoze!

Wlosy nieco rozjasnic (braz lub nieognisty rudy?), bo te ciemne bardzo cie postarzaja (na pewno nie dalabym ci 22 lat...), co do boba- modna, krotka fryzurka, mozna by sprobowac
cheloni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:10.